Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
105 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ;  Empty ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ; Κυρ Νοε 27, 2011 12:56 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ…
ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ; Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΣΤΑ ΟΥΛΑ, ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΤΩ ΔΟΝΤΙΑ, ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΡΩΤΑ; Η ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑ; ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ; ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΙΑΝΩ
ΣΑΝ ΝΑ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ ΛΙΓΟ.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω αρχησει να πιστευω οτι διαφερει απο παιδι σε παιδι.εμενα εβγαλε κανονικα τα κατω τα μπροστα.πανω ομως εβγαλε πρωτα τα δοντια που ειναι αναμεσα κυνοδοντα κ του προστινου που λεμε κ λαγοδοντου

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΟΝΤΙ; ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΣΠΥΡΑΚΙ; ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ; ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ… ΤΙ ΛΕΤΕ; ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν βαλεις το δακτυλο σου ή πχ ενα σιδερενιο κουταλι το καταλαβαινεις με το κουταλι το ακους με το δακτυλο σε γρατζουναει.

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφού λες πως σε γραντζουνάει δόντι θα είναι!!
κι εγώ πιστεύω πως είναι το κάθε παιδί διαφορετικό,εμένα έβγαλε τα δύο κάτω και μετά τους δυο πάνω τραπεζίτες Shocked
είχα πάθει σοκ!!
και ακόμη δεν έχει σκάσει μύτη κανένα άλλο!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καποια νινακια τα βγαζουν νωρις αλλα αργουν κανενας δεν ξερει το γιατι.εμενα εβγαλε τα πρωτα 4μιση μηνων.τα δευτερα 7μιση κ τωρα τελευταια εχει βγαλει αλλο ενα.συνολο 8 δοντακια

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΗ ΓΕΝΙΚΟς ΑΡΓΗΣΕ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ 16 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 5 ΔΟΝΤΙΑ ,ΟΤΑΝ ΠΤΩΤΟ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ.ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΔΟΝΤΑΚΙ... Very Happy

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ…. ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟΜΑΤΙΤΙΔΑ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙ;;; ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ, ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ…

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ…. ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟΜΑΤΙΤΙΔΑ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙ;;; ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ, ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ…



Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ!!!!!!!!! ΕΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ... ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΑΣ, ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ
ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ;  215994 ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ;  215994

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
99% είναι δοντάκι!έτσι φαίνεται σαν μικρή άσπρη φουσκάλα. και τα σάλια ακόμη πιο σίγουρα! δε νομίζω οτι υπάρχει συγκεκριμένη σειρά. απλά συνήθως βγαίνουν τα επάνω μπροστινά . η μεγάλη μου έβγαλε το πρώτο (σαν το δικό σου) στους 9 μήνες...και η δεύτερη που είναι 7,5 μηνών τίποτα ακόμα...θα στο πει και ο γιατρός...όλα καλά...

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:99% είναι δοντάκι!έτσι φαίνεται σαν μικρή άσπρη φουσκάλα. και τα σάλια ακόμη πιο σίγουρα! δε νομίζω οτι υπάρχει συγκεκριμένη σειρά. απλά συνήθως βγαίνουν τα επάνω μπροστινά . η μεγάλη μου έβγαλε το πρώτο (σαν το δικό σου) στους 9 μήνες...και η δεύτερη που είναι 7,5 μηνών τίποτα ακόμα...θα στο πει και ο γιατρός...όλα καλά...

ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ... ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ. ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΥΡΙΟ...

sofia.mpempis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalimera k emeis eimaste 9 minon tora k apo oti blepo pros ta piso bgainei siga siga....salia oli tin ora k ta panta sto stoma....anamenoyme.....

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ…
ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ… ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΒΛΕΠΕ ΤΙ ΕΝΩΝΟΥΜΕ… ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ, ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ… ΑΛΛΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΛΕΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΛΕΕΙ… ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΟΣ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ ΧΑΧΑ..
ΘΑ ΔΗΞΕΙ...
ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ;  215994

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΕ ΔΟΝΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΤΑ 2 ΚΑΤΩ.ΔΩΣΤΗΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΣΕ ΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΙΑ.ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΜΙΚΡΟ ΡΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΜΠΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΕΠΑΝΩ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΗΧΟΣ.ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ,ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΑΓΚΩΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ rabbit !!!!!ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ 2 ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΠΛΑΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΑΚΙ.ΜΕ ΟΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΔΥΝΑ.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα περισσοτερα παιδια βγαζουν τα δυο κατω, μετα τα δυο πανω, μετα τα πλαινα κ.ο.κ, εχει μια συγκεκριμενη σειρα δηλαδη που βγαινουν τα δοντια. Αλλα δεν ειναι απολυτο. Ο Αλεξανδρος σε μας, εβγαλε πρωτα το κατω πλαινο δοντι, μετα ενα πανω κοπτηρα, μετα το άλλο πλαινο κατω δοντι, μετα το άλλλο κοπτηρα, γενικως τα εβγαζε οπως να 'ναι.
Αν το ακουμπας και γρατζουναει, μαλλον ειναι δοντι! Προσεχε μοονο για τι κοβουν σαν μαχαιρια! Εχε το νου σου για μυξες, σαλια, γκρινια, ισως λιγο πυρετο, και μερικα πεφτουν κατω και χτυπιουνται απο τον πονο, ετσι στα καλα καθουυμενα. Δωστου μια πλυμενη βρεγμενη πετσετα να μασουλαει, ή και γενικα οτιδηποτε σκεφτεις που να μπορει να ξυσει το ουλο που το φαγουριζει.
Όλα αυτα διαφερουν απο παιδι σε παιδι. Ευχομαι τα δικα σας τα δοντακια να βγουν οσο πιο ανωδυνα γινεται!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ; ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ…

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena84 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ…
ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ; Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΣΤΑ ΟΥΛΑ, ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΤΩ ΔΟΝΤΙΑ, ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΡΩΤΑ; Η ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑ; ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ; ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΙΑΝΩ
ΣΑΝ ΝΑ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ ΛΙΓΟ.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
λοιπόν Ελενα μου και εγώ όταν δεν είχαμε δόντια έβλεπα στο ίδιο ακριβώς σημείο αυτό που λες, αλλά μέχρι τώρα...(είμαστε 16 μηνών) δεν έχει βγει τίποτα.
συνήθως πρώτα βγάζει τα 2 κεντρικά δοντάκια κάτω και μετά τα δύο πάνω.

Sofoulini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΛΕΝΑΚΙ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝΕ Κ ΟΙ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΝΤΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ,ΑΜΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ Σ Η ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΟΝΤΙ,ΠΑΝΤΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ Μ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΜΗΝΩΝ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ Τ Κ ΗΤΑΝΕ ΣΤΑ 2 ΚΕΝΤΡΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝΕ,Κ ΑΦΟΥ ΠΕΡΝΕΙ Κ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΖΕΛΕΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΣΚΛΗΡΟ ΝΑ ΤΟ ΜΑΦΑΕΙ ΕΓΩ ΓΛΥΤΩΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟ...

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να σας πω ενα θεοκουφο ο χαρουλης ο μικρος μου γιος εβγαλε 19 μηνων το πρωτο δοντι κ εβγαλε τραπεζιτη!!!!!!!

ο Αντωνης τα πρωτα κατω και τα βγαζε παντα 2-2

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΟΝΤΙ… ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΣΠΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΟΝΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ.
ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ;;; ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ… ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ; ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ;  215994 Embarassed

23ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ;  Empty Απ: ΠΟΙΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑ; Δευ Μάης 20, 2013 11:59 am

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το κάθε παιδάκι βγάζει δοντάκια σε διαφορετική ηλικία. Μου έλεγε η παιδίατρός μου τις προάλλες ότι έχει δει νεογέννητο με δόντι, αλλά και παιδάκι 1 έτους που δεν είχε βγάλει ακόμη. Μην ανησυχείς... Θα τα βγάλει και τα δοντάκια του...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις