Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1salpiggografia  Empty salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:29 pm

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ti plirofories exoume gia tin salpigoografia? k afto pou me endiaferei perissotero einai to exis to igro pou rixnoun me sirigga to rixnoun ?ponaei i oli diadikasia?borei kapoia na me enimerosei?

2salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:35 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ έχω κάνει, δεν θυμάμαι με την ρίχνουν το υγρό, άσε που την στιγμή εκείνη το μόνο που ήθελα ήταν να τελειώσει η διαδικασία.
Πονάς λίγο, ανάλογα και πόσο φοβάσαι γιατί αν φοβάσαι πονάς και χωρίς να σε ακουμπήσουν.....
δεν είναι τίποτα !!!!

3salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:37 pm

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ego apla exo thema me tis sirigges!!!

4salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:41 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dleni έγραψε:ego apla exo thema me tis sirigges!!!
δεν βλέπεις τίποτα, θα ξαπλώνεις και έτσι δεν θα βλέπεις τίποτα.
η διαδικασία είναι πολύ απλή, όταν τελειώσει θα δεις που έχω δίκιο Wink

5salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:43 pm

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
se efxaristo esi exeis paidaki? k an epitrepetai giati ekanes afti tin exetasi?ego ekana epemvasi exomitrio k exasa mia salpigga gia afto tha kanoume afti tin exetasi se ligo kairo na dsoume pos paei

6salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:47 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν έχω παιδιά, στην προσπάθεια είμαι ακόμα.
Την έκανα πριν ξεκινήσω σπερματεγχύσεις, προληπτικά για να δούμε αν υπάρχει κλειστή σάλπιγγα.

Σου εύχομαι καλή επιτυχία !!

7salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:50 pm

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kali epitixia k se sena...exo ligo anxos alla tha to kano martio me aprilio apla enimeronomai gia na xero ti mou ginetai

8salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:52 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dleni έγραψε:kali epitixia k se sena...exo ligo anxos alla tha to kano martio me aprilio apla enimeronomai gia na xero ti mou ginetai
αν θες κάτι να ρωτήσεις εδώ γύρο θα είμαι Wink
καλό βράδυ !!

9salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Δευ Νοε 28, 2011 1:58 pm

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tha pao gia ipno tora avrio pali filakia kalo vradi k efxaristo poli...sou efxomai mesa apo tin kardia mou sintoma na apoktiseis ena moraki. xero poso poli emeis oi ginaikes perimenoume afti tin mera...ante simera vale bros tha kano mia prosefxi gia sena...

10salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τρι Νοε 29, 2011 4:04 am

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ έκανα σαλπιγγογραφία μετά τη 2η αποβολή για να δούμε την ανατομία της μήτρας αφού είχαμε κάνει όλες τις υπόλοιπες εξετάσεις. Είναι ενοχλητική εξέταση, δυσάρεστη, δε θα σου πω ψέματα,αλλά υποφερτή. Το υγρό μπαίνει με σωλήνα που μπορεί να μοιάζει με σύρριγγα, αλλά δεν είναι. Για να το βάλουν χρησιμοποιούν το εργαλείο που σε ανοίγει που σίγουρα το ξέρεις από το τεστ Παπανικολάου.

Μη σε φοβίζει. Το είχα πει πιο παλιά και βρίσκω την ευκαιρία με το θέμα σου να το ξαναπώ σε όλες: όταν μια γυναίκα αποφασίζει να μπεί στη διαδικασία να προσπαθήσει για παιδί είναι καλά να κάνει σαλπιγγογράφημα, έστω και αν αποδειχτεί περιττό (καθαρά προσωπική γνώμη). Ο λόγος που το λέω είναι γιατί αν την έκανα ποτέ την εξέταση αυτή προληπτικά θα διόρθωνα το διάφραγμα που είχα χωρίς να ζήσω 2 επίπονες ψυχολογικά παλίνδρομες. Απ'ότι φαίνεται το να έχει μια γυναίκα διάφραγμα ή δίκερο μήτρα ή μια κλειστή σάλπιγγα κλπ, δεν είναι και τόσο σπάνιο. Γιατί λοιπόν μια γυναίκα να μένει έγκυος και να αποβάλλει ή να προσπαθεί χωρίς αποτέλεσμα για καιρό, ενώ θα μπορούσε να ανακαλύψει το πρόβλημα με το σαλπιγγογράφημα (μιλάμε πάντα για τις περιπτώσεις που όντως πρόκειται για ανατομικό πρόβλημα) ; Δεν είναι ακριβή εξέταση και ούτε τόσο οδυνηρή για να μην αξίζει τον κόπο.

Σκέψου ότι ο γιατρός μου, που τον θεωρώ εξαιρετικό, δεν θεώρησε καν σκόπιμο να την κάνω από την πρώτη παλίνδρομη.

11salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τετ Νοε 30, 2011 5:54 am

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
paidia exeis esi tora?na se rotiso k kati allo o giatros mou eipe se 3 mines na kano salpiggografia.epeidi mas sinevei afto omos apofasisame na kanoume gamo 2i mera tou pasxa opote tha kathisterisoume ligo to na valoume xana bros.esi ti les?na perimeno mexri ton gamo gia tin salpiggografia?rotao giati exo akousei pos to igro tis salpiggografias voithaei poli stin silipsi.tha rotiso vevaia k ton idio alla poia einai i diki sou gnomi? salpiggografia  688264

12salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τετ Νοε 30, 2011 6:14 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dleni έγραψε:paidia exeis esi tora?na se rotiso k kati allo o giatros mou eipe se 3 mines na kano salpiggografia.epeidi mas sinevei afto omos apofasisame na kanoume gamo 2i mera tou pasxa opote tha kathisterisoume ligo to na valoume xana bros.esi ti les?na perimeno mexri ton gamo gia tin salpiggografia?rotao giati exo akousei pos to igro tis salpiggografias voithaei poli stin silipsi.tha rotiso vevaia k ton idio alla poia einai i diki sou gnomi? salpiggografia  688264
δεν είναι το υγρό που βοηθάει αλλά σε περίπτωση που οι σάλπιγγες είναι κλειστές το υγρό τις ανοίγει, δλδ δεν είναι φάρμακο απλά ένα σκιαγραφικό είναι.
Σκέψου ένα σωλήνα, όταν είναι βουλωμένος το νερό δεν περνάει, έτσι γίνεται και με το σπέρμα. Το σκιαγραφικό υγρό ανοίγει τον δρόμο για το σπέρμα Wink
πολλές κοπέλες έμειναν έγκυες μετά, φυσικά δεν υπήρχε κάποιο άλλο πρόβλημα.
Νομίζω πως έχεις πολλές απορίες που θα έπρεπε ο γιατρός να σου τις λύσει, καλό είναι οτι απορία έχεις να την σημειώνεις σε ένα χαρτί και όταν πας στον γυναικολόγο σου να το ανοίγεις Wink
Καλύτερα να κάνεις τον γάμο σου πρώτα και που ξέρεις στην πορεία αφού θα έχεις χαλαρώσει με αυτό το θέμα γιατί το μυαλό σου θα είναι στον γάμο να σου έρθει το σποράκι απο το πουθενά !!!!
σαν δώρο γάμου ένα πράγμα salpiggografia  215994

πόσο χρονών είσαι ; δεν μας έγραψες και πόσο καιρό προσπαθείς

13salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τετ Νοε 30, 2011 6:19 am

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eimai 29 eixa exomitrio k ekana afairesi salpiggas den einai pos den boresa na meino eggios apla o giatros mou eipe proliptika na kano salpiggografia gia na doume se ti katastasi einai i alli...sas zalisa miopos ????? Embarassed

14salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τετ Νοε 30, 2011 6:34 am

athand

athand
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ κορίτσια που έκανα την σαλπιγγογραφία πόνεσα πολύ την ώρα που μου έβαζαν το υγρό παρ'ολο που με είχαν ενημερώσει ότι πρέπει να πάρω και παυσίπονο 1 ώρα πριν την εξέταση.επίσης θυμάμε ότι μετα μου έδωσε αντιβίωση για 3 μέρες καθώς έχεις λίγο αίμα.Να διευκρινίσω ότι ο πόνος ήταν μόνο καθως περνούσε το υγρό μετά σαν να μην είχα τίποτα και έμοιαζε με τον έντονο πόνο της περιόδου.

salpiggografia  215994

15salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τετ Νοε 30, 2011 6:36 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dleni έγραψε:eimai 29 eixa exomitrio k ekana afairesi salpiggas den einai pos den boresa na meino eggios apla o giatros mou eipe proliptika na kano salpiggografia gia na doume se ti katastasi einai i alli...sas zalisa miopos ????? Embarassed
όχι καλέ !!!
να την κάνεις, δεν έχεις να χάσεις τίποτα !!
αν και για να έμεινες έγκυος με μία σάλπιγγα μάλλον καλή θα είναι !!
έχεις κάνει ορμονικές εξετάσεις ;

16salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τετ Νοε 30, 2011 12:02 pm

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
den emeina eggioos me mia salpigga tin exasa giati i egimosini itan exomitria

17salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τετ Νοε 30, 2011 12:52 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω ειχα κανει σαλπιγγογραφια,και γω δεν θα σου πω ψεμματα, πονουσα , ηταν δυσαρεστη και ηθελα απλα να τελειωσει γιατι δεν την αντεχα αλλο. Πηρα Buscopan μετα και ολα ενταξει . 05 Αυγουστου του 2008 την εκανα και εμεινα εγκυος αμεσως Very Happy

18salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Πεμ Δεκ 01, 2011 12:58 am

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dleni έγραψε:paidia exeis esi tora?na se rotiso k kati allo o giatros mou eipe se 3 mines na kano salpiggografia.epeidi mas sinevei afto omos apofasisame na kanoume gamo 2i mera tou pasxa opote tha kathisterisoume ligo to na valoume xana bros.esi ti les?na perimeno mexri ton gamo gia tin salpiggografia?rotao giati exo akousei pos to igro tis salpiggografias voithaei poli stin silipsi.tha rotiso vevaia k ton idio alla poia einai i diki sou gnomi? salpiggografia  688264

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω Smile . Λοιπόν, ακόμα δεν έχω παιδί, προσπαθώ. Τον Φεβρουάριο έκανα σαλπιγγογραφία που οδήγησε στην επέμβαση. Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια για το υγρό. Άκουσα ότι καθαρίζει τις σάλπιγγες η όλη διαδικασία, γι' αυτό βοηθάει στη σύλληψη, αλλά δεν έχω ιδέα αν το υγρό από μόνο του βοηθάει. Εγώ, πάντα με δικά μου κριτήρια, θα την έκανα το συντομότερο δυνατό έτσι ωστε αν υπάρχει κάποιο θέμα να λυθεί σύντομα. Πάντα με δικά μου κριτήρια, έτσι;

19salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Πεμ Δεκ 01, 2011 1:38 am

olgapella


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΠΟΝΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΜΕΘΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΕΜΕΙΝΑ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕ ΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ ΜΕΘΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑΝ 2 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑΝ ΛΙΓΟ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.......

20salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Πεμ Δεκ 01, 2011 3:55 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έκανα και εγώ σαλπιγγογραφία και πόνεσα πολύ. Δεν με προειδοποίησε κανένας για τον πόνο. Εγώ πήγα με την εντύπωση ότι είναι κάποιο είδος ακτινογραφίας αλλά όταν βάζουνε το σκιαγραφικό πονάει. Εάν κανείς την εξετάσει πάρε τα μετρά σου , ίσως μια μέθη όπως είπε κάποια κοπέλα η κάποιο παυσίπονο πριν.

21salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τρι Μαρ 06, 2012 1:39 am

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
epestrepsa loipon tin paraskevi tha pao na tin kano epitelous afti tin exetasi. o giatros mou epimenei na min xrisimopoiiso methi mou edose kati xapia k mou eipe pos den einai tipota me to na fovamai mipos poneso exo xehasei teleios pos me tin exetasi afti tha paro kapoia kala i kaka apotelesmata...eleos diladi. efxithite mou kali epitixia perissotero gia ta apotelesmata .....kali sas mera

22salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τρι Μαρ 06, 2012 1:42 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dleni έγραψε:epestrepsa loipon tin paraskevi tha pao na tin kano epitelous afti tin exetasi. o giatros mou epimenei na min xrisimopoiiso methi mou edose kati xapia k mou eipe pos den einai tipota me to na fovamai mipos poneso exo xehasei teleios pos me tin exetasi afti tha paro kapoia kala i kaka apotelesmata...eleos diladi. efxithite mou kali epitixia perissotero gia ta apotelesmata .....kali sas mera

καλημερα καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα να εχεις

23salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τρι Μαρ 06, 2012 1:49 am

dleni

dleni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
se efxaristo poli na eisai kala

24salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τρι Μαρ 06, 2012 3:44 am

lilou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
den einai tpt egw thn ekana sto iasw den katalava tpt htan katapliktikos autos o giatros den ponesa katholou parolo pou fovomoun poly etrema k sto telos adika ola k den eixa tpt k mhn fovase den ponaei,toulaxiston h dikh mou empiria htan auti,sou eyxomai k sena thn idia na pane ola kala!!!!!!tha xarw poly na mou peis thn empiria sou se pm!!!!

25salpiggografia  Empty Απ: salpiggografia Τρι Μαρ 06, 2012 3:50 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πω την αλήθεια εγώ πόνεσα λίγο.
η διαδικασία είναι πολύ γρήγορη, μπαίνεις βγαίνεις Razz
πολλές κοπέλες έμειναν έγκυες μετά απο αυτή την εξέταση.
σου εύχομαι καλή επιτυχία !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις