Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
124 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 124 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου γεια σας!!!

πιστευετε οτι η ζηλεια ειναι απαραιτητο συστατικο σε μια σχεση(δε μιλαω για την παθολογικη-αρρωστη)και μεχρι που εχετε φτασει οταν νιωθετε αυτο το συναισθημα αρρωστημενο η μη;;
και αν τελικα ζηλευετε τον αντρα/αγορι σας το δειχνετε....η το παιζεται κουλ;;;
εγω μιας και πρωτη ανοιξα αυτο το θεμα εχω να πω οτι φυσικα και ζηλευω οταν ειμαι ερωτευμενη και το δειχνω και βγαζω και νυχια(μεταφορικα μιλαω εε;Wink οταν νιωσω οτι πρεπει να το κανω!απαιτω τα θελω μου απο την αρχη για να ξερει κι ο αλλος τι με πειραζει ωστε να μην το κανει!!
εσεις για πειτε μου τα δικα σας;;;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξανδρα μου καλησπερα!

ναι ζηλευω στα πλαισια του φυσιολογικου... μαρεσει να του κανω ζηλειες και εκεινος να γελαει καθησυχαζοντας με πως ολα ειναι ειναι στο μυαλο μου και το αναποδο!νομιζω πως χρειαζεται αρκει να μην πνιγεις τον αλλον!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:Αλεξανδρα μου καλησπερα!

ναι ζηλευω στα πλαισια του φυσιολογικου... μαρεσει να του κανω ζηλειες και εκεινος να γελαει καθησυχαζοντας με πως ολα ειναι ειναι στο μυαλο μου και το αναποδο!νομιζω πως χρειαζεται αρκει να μην πνιγεις τον αλλον!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
γεια σου Κατερινακι!!συμφωνω απολυτα μαζι σου!νομιζω οτι ειναι το αλατοπιπερο(που λενε)της σχεσης και δειχνει κιολας οτι μετα απο τοσα χρονια (εγω εφτα) ειμαστε ερωτευμενες ...
προβλημα δημιουργειται στη σχεση οταν γινεται εμμονη και ακομα μεγαλυτερο οταν δεν μπορεις να το ελεγξεις...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ είμαι κατά της υπερβολικής ζηλειά και από τις δύο πλευρές... Να γίνεται σε φυσιολογικά επίπεδα...
Πάντως όταν είχα φτάσει στο σημείο να ζηλεύω υπερβολικά έναν από τους πρώην... Μιλάμε για τρελή ζηλειά... Κατάλαβα ότι δεν είναι ο κατάλληλος για μένα... Γιατί μου έβγαζε ένα συναίσθημα που με έκανε να αισθάνομαι άσχημα...

Πάντως τον ανδρούλη μου του έχω κάνει σκηνη στα τόσα χρόνια που είμαστε μαζί μια φορά... Και θα το θυμάται για πολύ καιρό!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσφατα μαλιστα στο φεις εκανε καποια κοπελα φιλη για ενα παιχνιδι αυτη ηξερε απο κοινο μας φιλο πως ο αντρας μου ειναι παντρεμενος και με ποια ..για να μην πως οι φωτογραφιες δικες μου και των παιδιων βγαζανε ματι.. παει λοιπον κατω απο μια φωτο και του γραφει "αχχ" μολις το βλεπω εγω τουρκος!!!!!!!!!! της γραφω κι εγω λοιπον "πονας πουθενα κοπελια?" και δεν απαντησε..μετα τον εσβησε!!! μα τι θρασσος ειναι αυτο ρε κοριτσια εχουν ξεφυγει εντελως μερικες??? ααα να πω πως ητανε και χαλια!!! χαχαχαχαχαχαχα αισχος!!!!!! αχχαχαχαχαχαχ μονη μου γελαω

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ζηλευω κοριτσια.και το λεω και το δειχνω και ψαχνω κιολας,κινητα,τσεπες.οχι οτι θα βρω κατι αλλα το τηλ του το κοιταω καθε μερα.τελευταια βεβαια το εχω κοψει.κανω καλα? Shocked Very Happy ο αντρας μου απο την αλλη δεν ζηλευει καθολου.του λεω οτι δεν με αγαπας γι αυτο δεν ζηλευεις αλλα δεν ειναι αυτης της αποψης."βρε του λεω θα μου την πεσουν μπροστα στα ματια σου και σημασια δεν θα δινεις"
η πρωτη μου σχεση παντως με ζηλευε υπερβολικα και ειχαμε και πολλα σκηνικα.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:προσφατα μαλιστα στο φεις εκανε καποια κοπελα φιλη για ενα παιχνιδι αυτη ηξερε απο κοινο μας φιλο πως ο αντρας μου ειναι παντρεμενος και με ποια ..για να μην πως οι φωτογραφιες δικες μου και των παιδιων βγαζανε ματι.. παει λοιπον κατω απο μια φωτο και του γραφει "αχχ" μολις το βλεπω εγω τουρκος!!!!!!!!!! της γραφω κι εγω λοιπον "πονας πουθενα κοπελια?" και δεν απαντησε..μετα τον εσβησε!!! μα τι θρασσος ειναι αυτο ρε κοριτσια εχουν ξεφυγει εντελως μερικες??? ααα να πω πως ητανε και χαλια!!! χαχαχαχαχαχαχα αισχος!!!!!! αχχαχαχαχαχαχ μονη μου γελαω


Καλά κάτι βλαμενες χαζογκόμενες έχουν πολύ θράσος... Και νομίζω ότι ο δεσμευμένος άνδρας τους τραβάει περισσότερο... Εμένα η μόνη φορά που έκανα σκηνή, ήταν σε μια συγκέντρωση κάτι φίλων που έχουν ένα γκρουπάκι και ήταν μια τύπισσα εκεί πήγε και έκατσε δίπλα στον δικό μου και όλη την ώρα μαζί του μιλούσε... Και εγώ από δίπλα... Ελεος δηλαδή... Και δεν την ήξερα εγώ... Ούτε ο Δημήτρης, μόνο ένα γεια... Δεν θα νευριάσεις όταν γίνεται τοσο έντονα;;; Βέβαια εγώ με τη στάση του ανδρούλη μου σπάστικα περισσότερο... Γιατί της μιλούσε κι αυτός... Αλλα τα ακούσε για τα καλά και από τότε προσέχει πως φέρεται...Το θυμήθηκα και νευρίασα τώρα!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:


Καλά κάτι βλαμενες χαζογκόμενες έχουν πολύ θράσος... Και νομίζω ότι ο δεσμευμένος άνδρας τους τραβάει περισσότερο... Εμένα η μόνη φορά που έκανα σκηνή, ήταν σε μια συγκέντρωση κάτι φίλων που έχουν ένα γκρουπάκι και ήταν μια τύπισσα εκεί πήγε και έκατσε δίπλα στον δικό μου και όλη την ώρα μαζί του μιλούσε... Και εγώ από δίπλα... Ελεος δηλαδή... Και δεν την ήξερα εγώ... Ούτε ο Δημήτρης, μόνο ένα γεια... Δεν θα νευριάσεις όταν γίνεται τοσο έντονα;;; Βέβαια εγώ με τη στάση του ανδρούλη μου σπάστικα περισσότερο... Γιατί της μιλούσε κι αυτός... Αλλα τα ακούσε για τα καλά και από τότε προσέχει πως φέρεται...Το θυμήθηκα και νευρίασα τώρα!!!!

εχουν θρασος ρε συ δεν παιζονται!!!
σε φανταζομαι Twisted Evil

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:


Καλά κάτι βλαμενες χαζογκόμενες έχουν πολύ θράσος... Και νομίζω ότι ο δεσμευμένος άνδρας τους τραβάει περισσότερο... Εμένα η μόνη φορά που έκανα σκηνή, ήταν σε μια συγκέντρωση κάτι φίλων που έχουν ένα γκρουπάκι και ήταν μια τύπισσα εκεί πήγε και έκατσε δίπλα στον δικό μου και όλη την ώρα μαζί του μιλούσε... Και εγώ από δίπλα... Ελεος δηλαδή... Και δεν την ήξερα εγώ... Ούτε ο Δημήτρης, μόνο ένα γεια... Δεν θα νευριάσεις όταν γίνεται τοσο έντονα;;; Βέβαια εγώ με τη στάση του ανδρούλη μου σπάστικα περισσότερο... Γιατί της μιλούσε κι αυτός... Αλλα τα ακούσε για τα καλά και από τότε προσέχει πως φέρεται...Το θυμήθηκα και νευρίασα τώρα!!!!

εχουν θρασος ρε συ δεν παιζονται!!!
σε φανταζομαι Twisted Evil


Αφού δεν την έπιασα απο το μαλλί τυχερή ήταν.... Αλλα λέω σιγά μην πέσω στο επιπεδό της.... Τα ακούσε ο καλός μου βέβαια... Και καλά να πάθει... Να μάθει να είναι ευγενικός μόνο μαζί μου... Και έμαθε.... Οπότε κοριτσάκια μου, που και πού χρειάζεται και ένα τράβηγμα το χαλινάρι... Έτσι για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο...!!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κατερινακι υπαρχουν τετοια πουτ...κια εκει εξω που λυσανε για αντρα και δεν υπολογιζουν αν ειναι παντρεμενος!αλλα ωραια της την ειπες..."πονας πουθενα κοπελια;;"το πηρε το μηνυμα της!!!
εγω δε κατακρινω αυτες τοσο οσο τους παντρεμενους που δινουν τα δικαιωματα(Κατερινα μου μιλαω γενικα μη παρεξηγηθω!)...
Τουρτιτσα μου και μενα ο αντρας μου ξερω οτι ζηλευει αλλα στα εφτα χρονια που ημαστε μαζι αντε να μου το χει δειξει το πολυ τρεις φορες!ειναι ετσι ο χαρακτηρας του!νομιζω οτι ειναι ωραιο το συναισθημα να ξερεις οτι ο αλλος σε ζηλευει ακομα και εαν δεν στο εκφραζει με λογια...σε κολακευει!οσο για το οτι ψαχνεις το κινητο του ψυχοφθορο το βρισκω και ευκολα παρεξηγισιμο...(εννοω οτι μπορεις να βρεις κληση απο αποκρυψη η αγνωστο νουμερο και να ηταν ενας φιλος του η επαγγελματικο και συ αμεσως να το παρεις στο πονηρο)...τωρα θα μου πεις ποια ειμαι γω να κρινω ...ειναι κι αυτο!φιλακιαααα!

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia k ego ton zilevo ton adra mou,to paradexome Rolling Eyes
kai tou to deixno kiolas,den to deixno omos se afti pou emplekete.ekei exoume kai enan egoismo Laughing
eftixos pou eine isixos kai pada ta vriskoume k me kathisixazei k genikotera den mou dinei dikaiomata.

mama katerina exeis poli dikio,merikes exoun trelo thrasos.ego otan eimouna 5 minon tou leei mia gnosti pou eimastan sto idio spiti"erxese ligo stin krevatokamara na me voithiseis na allaksoume ton gio mou"kai itan ekei k o adras tis k i mana tis k ego Shocked
tora ego ti na po?den ithela na deikso k oti zilevo k eftixos itan me tin porta amoixti k ego ekso.tsakothika me ton adra mou pou den tis ekopse ton aera alla pos na tin prosvalei k aftos,afou to eipe mprosta se olous.pados pistevo oti to kanoun pio poli epeidei zilevoun otan vlepoun agapimena zevgaria k oxi giati pragmatika tous elkiei o adras mas.

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
mama katerina έγραψε:προσφατα μαλιστα στο φεις εκανε καποια κοπελα φιλη για ενα παιχνιδι αυτη ηξερε απο κοινο μας φιλο πως ο αντρας μου ειναι παντρεμενος και με ποια ..για να μην πως οι φωτογραφιες δικες μου και των παιδιων βγαζανε ματι.. παει λοιπον κατω απο μια φωτο και του γραφει "αχχ" μολις το βλεπω εγω τουρκος!!!!!!!!!! της γραφω κι εγω λοιπον "πονας πουθενα κοπελια?" και δεν απαντησε..μετα τον εσβησε!!! μα τι θρασσος ειναι αυτο ρε κοριτσια εχουν ξεφυγει εντελως μερικες??? ααα να πω πως ητανε και χαλια!!! χαχαχαχαχαχαχα αισχος!!!!!! αχχαχαχαχαχαχ μονη μου γελαω


Καλά κάτι βλαμενες χαζογκόμενες έχουν πολύ θράσος... Και νομίζω ότι ο δεσμευμένος άνδρας τους τραβάει περισσότερο... Εμένα η μόνη φορά που έκανα σκηνή, ήταν σε μια συγκέντρωση κάτι φίλων που έχουν ένα γκρουπάκι και ήταν μια τύπισσα εκεί πήγε και έκατσε δίπλα στον δικό μου και όλη την ώρα μαζί του μιλούσε... Και εγώ από δίπλα... Ελεος δηλαδή... Και δεν την ήξερα εγώ... Ούτε ο Δημήτρης, μόνο ένα γεια... Δεν θα νευριάσεις όταν γίνεται τοσο έντονα;;; Βέβαια εγώ με τη στάση του ανδρούλη μου σπάστικα περισσότερο... Γιατί της μιλούσε κι αυτός... Αλλα τα ακούσε για τα καλά και από τότε προσέχει πως φέρεται...Το θυμήθηκα και νευρίασα τώρα!!!!
Βαγγελιτσα και γω μαζι σου!!!το ιδιο θα αντιδρουσα και χειροτερα...αυτο σημαινει οτι σεβεσαι τον εαυτο σου και θετεις τα ορια που θες και αντεχεις!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ALEXANDRA STR. έγραψε:Κατερινακι υπαρχουν τετοια πουτ...κια εκει εξω που λυσανε για αντρα και δεν υπολογιζουν αν ειναι παντρεμενος!αλλα ωραια της την ειπες..."πονας πουθενα κοπελια;;"το πηρε το μηνυμα της!!!
εγω δε κατακρινω αυτες τοσο οσο τους παντρεμενους που δινουν τα δικαιωματα(Κατερινα μου μιλαω γενικα μη παρεξηγηθω!)...
Τουρτιτσα μου και μενα ο αντρας μου ξερω οτι ζηλευει αλλα στα εφτα χρονια που ημαστε μαζι αντε να μου το χει δειξει το πολυ τρεις φορες!ειναι ετσι ο χαρακτηρας του!νομιζω οτι ειναι ωραιο το συναισθημα να ξερεις οτι ο αλλος σε ζηλευει ακομα και εαν δεν στο εκφραζει με λογια...σε κολακευει!οσο για το οτι ψαχνεις το κινητο του ψυχοφθορο το βρισκω και ευκολα παρεξηγισιμο...(εννοω οτι μπορεις να βρεις κληση απο αποκρυψη η αγνωστο νουμερο και να ηταν ενας φιλος του η επαγγελματικο και συ αμεσως να το παρεις στο πονηρο)...τωρα θα μου πεις ποια ειμαι γω να κρινω ...ειναι κι αυτο!φιλακιαααα!

καταλαβα πως το εννοεις Αλεξανδρα μου και εμενα μου τη δινουν αυτοι οι αντρες παρα πολυ σεβασμος 0 ..κι εγω δεν ξερω τι παραπανω θα εκανα αν πηγαινε καπου μονος.. στη δουλεια του ειναι μονο αντρες (με προισταμενο τον αδερφο μου χεχεχεχε) και ετσι απο κει δεν ανησυχω! μονος του παλι δεν βγαινει κ συνηθως βρισκομαστε με ζευγαρια! τιποτα ομως δεν εχω σιγουρο "φυλαγε τα ρουχα σου"

vasoulaki έγραψε:koritsia k ego ton zilevo ton adra mou,to paradexome Rolling Eyes
kai tou to deixno kiolas,den to deixno omos se afti pou emplekete.ekei exoume kai enan egoismo Laughing
eftixos pou eine isixos kai pada ta vriskoume k me kathisixazei k genikotera den mou dinei dikaiomata.

mama katerina exeis poli dikio,merikes exoun trelo thrasos.ego otan eimouna 5 minon tou leei mia gnosti pou eimastan sto idio spiti"erxese ligo stin krevatokamara na me voithiseis na allaksoume ton gio mou"kai itan ekei k o adras tis k i mana tis k ego Shocked
tora ego ti na po?den ithela na deikso k oti zilevo k eftixos itan me tin porta amoixti k ego ekso.tsakothika me ton adra mou pou den tis ekopse ton aera alla pos na tin prosvalei k aftos,afou to eipe mprosta se olous.pados pistevo oti to kanoun pio poli epeidei zilevoun otan vlepoun agapimena zevgaria k oxi giati pragmatika tous elkiei o adras mas.

Shocked Shocked Shocked Shocked
καλα εμεινα τωρα ετσι?? καλα δεν φωναξε εσενα και φωναξε τον αντρα σου! καλε δεν παμε καλα!!!! Twisted Evil

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulaki έγραψε:koritsia k ego ton zilevo ton adra mou,to paradexome Rolling Eyes
kai tou to deixno kiolas,den to deixno omos se afti pou emplekete.ekei exoume kai enan egoismo Laughing
eftixos pou eine isixos kai pada ta vriskoume k me kathisixazei k genikotera den mou dinei dikaiomata.

mama katerina exeis poli dikio,merikes exoun trelo thrasos.ego otan eimouna 5 minon tou leei mia gnosti pou eimastan sto idio spiti"erxese ligo stin krevatokamara na me voithiseis na allaksoume ton gio mou"kai itan ekei k o adras tis k i mana tis k ego Shocked
tora ego ti na po?den ithela na deikso k oti zilevo k eftixos itan me tin porta amoixti k ego ekso.tsakothika me ton adra mou pou den tis ekopse ton aera alla pos na tin prosvalei k aftos,afou to eipe mprosta se olous.pados pistevo oti to kanoun pio poli epeidei zilevoun otan vlepoun agapimena zevgaria k oxi giati pragmatika tous elkiei o adras mas.


ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!!! Παει καλά η κοπέλα;;; Ο ανδρας της τι έκανε;;; Χαρταετο πετούσε;;;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:


ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!!! Παει καλά η κοπέλα;;; Ο ανδρας της τι έκανε;;; Χαρταετο πετούσε;;;


αγρον αγοραζε...
χαχαχαχααχχαχα μαρηηηη επεσαααααααααααααα

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:


ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!!! Παει καλά η κοπέλα;;; Ο ανδρας της τι έκανε;;; Χαρταετο πετούσε;;;


αγρον αγοραζε...
χαχαχαχααχχαχα μαρηηηη επεσαααααααααααααα


Εεεεε μααααα!!!!!! Ελεος πραγματικά!!!! Τι έπρεπε να πει γυναικα του για να αντιδράσει;;; Αντι έλα να με βοηθήσεις να αλλάξω το μωρό... Ελα να με βοηθήσεις να αλλάξω...Σκέτο;;;;;!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:


ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!!! Παει καλά η κοπέλα;;; Ο ανδρας της τι έκανε;;; Χαρταετο πετούσε;;;


αγρον αγοραζε...
χαχαχαχααχχαχα μαρηηηη επεσαααααααααααααα


Εεεεε μααααα!!!!!! Ελεος πραγματικά!!!! Τι έπρεπε να πει γυναικα του για να αντιδράσει;;; Αντι έλα να με βοηθήσεις να αλλάξω το μωρό... Ελα να με βοηθήσεις να αλλάξω...Σκέτο;;;;;!!!!

και ξερεις το χειροτερο ειναι οτι το κανουν μπροστα στα ματια σου! υποτιμουν τη νοημοσυνη σου.. Ζηλευετε οταν ειστε ερωτευμενοι;; 679259

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ALEXANDRA STR. έγραψε:Κατερινακι υπαρχουν τετοια πουτ...κια εκει εξω που λυσανε για αντρα και δεν υπολογιζουν αν ειναι παντρεμενος!αλλα ωραια της την ειπες..."πονας πουθενα κοπελια;;"το πηρε το μηνυμα της!!!
εγω δε κατακρινω αυτες τοσο οσο τους παντρεμενους που δινουν τα δικαιωματα(Κατερινα μου μιλαω γενικα μη παρεξηγηθω!)...
Τουρτιτσα μου και μενα ο αντρας μου ξερω οτι ζηλευει αλλα στα εφτα χρονια που ημαστε μαζι αντε να μου το χει δειξει το πολυ τρεις φορες!ειναι ετσι ο χαρακτηρας του!νομιζω οτι ειναι ωραιο το συναισθημα να ξερεις οτι ο αλλος σε ζηλευει ακομα και εαν δεν στο εκφραζει με λογια...σε κολακευει!οσο για το οτι ψαχνεις το κινητο του ψυχοφθορο το βρισκω και ευκολα παρεξηγισιμο...(εννοω οτι μπορεις να βρεις κληση απο αποκρυψη η αγνωστο νουμερο και να ηταν ενας φιλος του η επαγγελματικο και συ αμεσως να το παρεις στο πονηρο)...τωρα θα μου πεις ποια ειμαι γω να κρινω ...ειναι κι αυτο!φιλακιαααα!
το ξερω οτι ειναι παρεξηγησιμο και λαθος αλλα το κανω.μι αφορα την πατησα.ειμασταν ακομα στις αρχες,αυτος εμενε θεσ/νικη και ειχα παει να τον δω.το πρωι που πηγε στην δουλεια βαριομουν κια εψαχνα περιοδικα για να περασει η ωρα και βρισκω ενα απο τα ικεα.μεσα στο περιοδικο βρισκω μια φωτο με μια ξανθια κοπελα με στρατιωτικα.εγινα τουρκος.ποια ειναι αυτη?η κοπελα του συγκατοικου του,που ηταν φανταρος τοτε δουλευε στα ικεα.εγω την ειχα δει μια φορα και με την στολη δεν την γνωρισα.μολις ηρθε αρχισε η ανακριση αλλα την πατησα.εκαλα λαθος.ευτυχως.

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
ALEXANDRA STR. έγραψε:Κατερινακι υπαρχουν τετοια πουτ...κια εκει εξω που λυσανε για αντρα και δεν υπολογιζουν αν ειναι παντρεμενος!αλλα ωραια της την ειπες..."πονας πουθενα κοπελια;;"το πηρε το μηνυμα της!!!
εγω δε κατακρινω αυτες τοσο οσο τους παντρεμενους που δινουν τα δικαιωματα(Κατερινα μου μιλαω γενικα μη παρεξηγηθω!)...
Τουρτιτσα μου και μενα ο αντρας μου ξερω οτι ζηλευει αλλα στα εφτα χρονια που ημαστε μαζι αντε να μου το χει δειξει το πολυ τρεις φορες!ειναι ετσι ο χαρακτηρας του!νομιζω οτι ειναι ωραιο το συναισθημα να ξερεις οτι ο αλλος σε ζηλευει ακομα και εαν δεν στο εκφραζει με λογια...σε κολακευει!οσο για το οτι ψαχνεις το κινητο του ψυχοφθορο το βρισκω και ευκολα παρεξηγισιμο...(εννοω οτι μπορεις να βρεις κληση απο αποκρυψη η αγνωστο νουμερο και να ηταν ενας φιλος του η επαγγελματικο και συ αμεσως να το παρεις στο πονηρο)...τωρα θα μου πεις ποια ειμαι γω να κρινω ...ειναι κι αυτο!φιλακιαααα!
το ξερω οτι ειναι παρεξηγησιμο και λαθος αλλα το κανω.μι αφορα την πατησα.ειμασταν ακομα στις αρχες,αυτος εμενε θεσ/νικη και ειχα παει να τον δω.το πρωι που πηγε στην δουλεια βαριομουν κια εψαχνα περιοδικα για να περασει η ωρα και βρισκω ενα απο τα ικεα.μεσα στο περιοδικο βρισκω μια φωτο με μια ξανθια κοπελα με στρατιωτικα.εγινα τουρκος.ποια ειναι αυτη?η κοπελα του συγκατοικου του,που ηταν φανταρος τοτε δουλευε στα ικεα.εγω την ειχα δει μια φορα και με την στολη δεν την γνωρισα.μολις ηρθε αρχισε η ανακριση αλλα την πατησα.εκαλα λαθος.ευτυχως.
αχ βρε τουρτιτσα ...φανταζομαι πως θα ενιωσες οταν ειδες τη φωτο!ανεβασες παλμους εεε;;κι εγω τα ιδια θα εκανα με τη μονη διαφορα οτι θα τον ειχα παρει κατευθειαν τηλεφωνο ...δε θα αντεχα να τον περιμενω να γυρισει!!!!! Mad Mad Mad Mad

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ALEXANDRA STR. έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
ALEXANDRA STR. έγραψε:Κατερινακι υπαρχουν τετοια πουτ...κια εκει εξω που λυσανε για αντρα και δεν υπολογιζουν αν ειναι παντρεμενος!αλλα ωραια της την ειπες..."πονας πουθενα κοπελια;;"το πηρε το μηνυμα της!!!
εγω δε κατακρινω αυτες τοσο οσο τους παντρεμενους που δινουν τα δικαιωματα(Κατερινα μου μιλαω γενικα μη παρεξηγηθω!)...
Τουρτιτσα μου και μενα ο αντρας μου ξερω οτι ζηλευει αλλα στα εφτα χρονια που ημαστε μαζι αντε να μου το χει δειξει το πολυ τρεις φορες!ειναι ετσι ο χαρακτηρας του!νομιζω οτι ειναι ωραιο το συναισθημα να ξερεις οτι ο αλλος σε ζηλευει ακομα και εαν δεν στο εκφραζει με λογια...σε κολακευει!οσο για το οτι ψαχνεις το κινητο του ψυχοφθορο το βρισκω και ευκολα παρεξηγισιμο...(εννοω οτι μπορεις να βρεις κληση απο αποκρυψη η αγνωστο νουμερο και να ηταν ενας φιλος του η επαγγελματικο και συ αμεσως να το παρεις στο πονηρο)...τωρα θα μου πεις ποια ειμαι γω να κρινω ...ειναι κι αυτο!φιλακιαααα!
το ξερω οτι ειναι παρεξηγησιμο και λαθος αλλα το κανω.μι αφορα την πατησα.ειμασταν ακομα στις αρχες,αυτος εμενε θεσ/νικη και ειχα παει να τον δω.το πρωι που πηγε στην δουλεια βαριομουν κια εψαχνα περιοδικα για να περασει η ωρα και βρισκω ενα απο τα ικεα.μεσα στο περιοδικο βρισκω μια φωτο με μια ξανθια κοπελα με στρατιωτικα.εγινα τουρκος.ποια ειναι αυτη?η κοπελα του συγκατοικου του,που ηταν φανταρος τοτε δουλευε στα ικεα.εγω την ειχα δει μια φορα και με την στολη δεν την γνωρισα.μολις ηρθε αρχισε η ανακριση αλλα την πατησα.εκαλα λαθος.ευτυχως.
αχ βρε τουρτιτσα ...φανταζομαι πως θα ενιωσες οταν ειδες τη φωτο!ανεβασες παλμους εεε;;κι εγω τα ιδια θα εκανα με τη μονη διαφορα οτι θα τον ειχα παρει κατευθειαν τηλεφωνο ...δε θα αντεχα να τον περιμενω να γυρισει!!!!! Mad Mad Mad Mad
βρε και εγω εβραζα μην νομιζεις,αλλα αν επερνα τηλ θα με ακουγε ολη η θεσ/νικη.

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου.Η αληθεια ειναι οτι και εγω ζηλευω αλλα ειμαι και πολυ εγωιστρια και δεν μου αρεσει να το δειχνω βεβαια οταν ξεφευγουν τα πραγματα οχι απλα γινομαι τουρκος αλλα ταυρος εν υαλοπωλειο!!!Κατα τα αλλα δεν μου αρεσει η αρρωστημενη ζηλεια γιατι ειναι και επικινδυνη ως γνωστον και επιπλεον δεν μου αρεσει να με ζηλευουν γιατι με πνιγει..ο αντρας μου ωστοσο σαν γνησιος σκορπινος ζηλευει πολυ αλλα δεν του δινω δικαιωματα ξερω τι τον ενοχλει και απλα δεν το κανω(δηλαδη να ζηλευει)και ειμαστε ολοι μια χαρα. Wink Wink

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φυσικα κ ζηλευω...αλλες φορες θα το δειξω αλλες παλι οχι. λογικο ειναι να αισθανεσαι ζηλεια σε λογικα πλαισια κ αν υπαρχει λογος βεβαια.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσιολογικο πιστεευω η ζηλια ειδικα τον πρωτο καιρο που ειναι τα μελια...

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πιστεύω ότι για να ζηλέψεις πρέπει να έχεις αφορμές. Ήμουν αρρωστημένα ζηλιάρα με έναν πρώην μου αλλά μου έδινε συνεχώς δικαιώματα ενώ προσπαθούσε να με βγάλει τρελή και από πάνω. Τον άντρα μου δεν τον έχω ζηλέψει ποτέ. Είμαι λοιπόν σίγουρη ότι δεν είναι ένας άνθρωπος ζηλιάρης αλλά τον κάνει το περιβάλλον του...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μεχρι πριν τον αντρα μου δν ζηλευα ποτε!! Ισως να μη με νοιαζαν και τοσο οι προηγουμενοι βεβαια! Αλλα και τον αντρα μου για τα πρωτα 2 χρονια δν τον ζηλευα καθολου!! Αφου δν του αρεσε και παλευε με καθε τροπο να με κανει να ζηλεψω γιατι νομιζε μαλλον οτι αδιαφορω, κι αφου ζηλευε αυτος τους αντρες φιλους μου λεγοντας μου οτι οι αντρες δν βλεπουν φιλικα τις γυναικες κι ολα αυτα τα συναφη, καταφερε να με κανει το ακρως αντιθετο και να ζηλευω πολυ!!χαχαχ Twisted Evil ευτυχως με τα χρονια ο αντρουλης μου σταματησε να με ζηλευει εντελως(ευτυχως γιατι καταπιεζομαι με κατι τετοια), κι εγω ζηλευω πλεον λιγο!! Laughing Laughing Laughing Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις