Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 1:22 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elena84 στις Παρ Ιαν 20, 2012 2:06 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
καλη μου φυσικα και δεν εισαι κακη μαμα..εισαι απλα ενας ευαισθητος ανθρωπος και αυτο ειναι πολυ γλυκο.....γιατι δεν τον παρακινεις λιγο να ξαναρχισει τις γλυκες? του στυλ "δεν ειμαι ομορφη αγαπη μου?" οταν εισαι ετοιμη να βγεις πχ
ειμαι σιγουρη οτι ενα παιδι φερνει πολλα και μς βαζει σε ενα νεο τρυπακι ισως απ τις ευθυνες, απ την κουραση, και πολλα χανονται στη διαδρομη, μαλλον κρυβονται, γιατι εξακολουθουν να υπρχουν........παρακινησε τον λιγο και θα δεις οτι τιποτε δεν εχει αλλαξει!!!!!!!!

3ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Δεκ 06, 2011 1:46 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΩ Κ ΓΩ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΑΡΙΖΩ ΧΑΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ Κ ΓΩ ΚΑΛΑ!ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΧΑΡΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ?ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΩΡΑΙΑ!Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΥ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ,ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!ΗΜΑΡΤΟΝ!!ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ!ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 3 ΚΙΛΑΚΙΑ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 8 ΜΗΝΕΣ…. ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ. ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΓΑΠΑΩ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ…
ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ, ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΧΑΔΙΑ, ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ, ΜΕ ΛΟΓΙΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥ ΛΕΕΙ, ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ… ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΣ, ΜΕ ΕΛΕΓΕ ¨ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ, ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ, ΖΩΗ ΜΟΥ….¨ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΓΛΥΚΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΠΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΥΤΟ….
ΟΤΑΝ ΠΧ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΤΥΝΟΜΟΥΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΜΑΙ ( ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΕΤΣΙ…ΧΑΧΑΧΑ ) ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ,ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ, ΟΤΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΟΜΟΡΦΗ. .. ΚΤΛ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ, ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ, ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΒΑΖΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ¨ΒΡΕ ΧΑΖΟ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ Σ΄ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ¨
ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ Μ ΑΓΑΠΑΕΙ, ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΒΑΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ, ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ Η ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ.
ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ.
ΑΧ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΛΑΨΩ… ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ… ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Η ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ, ΤΟΥΣ ΡΩΤΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ. ΝΙΩΘΩ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ… (ΕΛΠΙΖΩ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ) ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ.
ΤΕΣΠΑ… ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ, ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΗ… ΕΒΑΛΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΩ… ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΔΥΝΑΤΗ… ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ. ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ… ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ… ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΕΞΩ;;; ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ…
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΟΣ ΠΑΛΙΑ, ΟΜΩΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ;
ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΕΕ;;; ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ…

Δεν υπαρχουν πιο φυσιολογικα κ λογικα συναισθηματα απο αυτα...να σου φερω ενα παραδειγμα...την αδερφη μου με τον γαμπρο μου,ο γαμπρος μου δεν λεει ποτεεε γλυκολογα στην αδερφη μου περα απο το μωρο μου κ αυτο λιγες φορες...ετσι ειναι ο χαρακτηρας του..τα πρωτα χρονια το ειχε μεγαλο θεμα κ η αδερφη μου,ενιωθε ακριβως οπως μας περιγραφεις...οταν ηρθε το πρωτο παιδακι τους η ανασφαλεια της μεγαλωσε...ωσπου συνεφερε καποια στιγμη τον εαυτο της κ με τις δικες μου συμβουλες κοιταζε λιγο την εμφανιση της ακομα περισσοτερο οχι για τον ανδρα της αλλα για να αισθανεται εκεινη πιο ομορφα(μικρα πραγματα,απο βαψιμο στα μαλλια χτενισμα..κ τετοια)ετσι αλλαξε σιγα σιγα κ η ψυχολογια της και καταλαβε οτι οχι μονο ολα ξεκινανε απο εμας τους ιδιους δεν εδειχνε κ στον ανδρα της ποσο ανασφαλεις αισθανοταν...(ειναι κ αντιερωτικο)ετσι ο γαμπρουλης μου καπου καπου της πεταει κ κανενα πειραγματακι-κοπλιμεντο!
Τι τα θες τα γλυκολογα χαρα μου το θεμα ειναι να βλεπεις τον ανδρα σου να σε σεβεται κ να σε αγαπει με τον δικο του τροπο οπως κανουμε ολοι μας!
Οσο για το οτι εχεις αναγκη να βγειτε εξω σαν ζευγαρι και σαν τον πρωτο καιρο...κ αφου ειναι ακατορθωτο γιατι ποιος θα κρατησει το παιδακι σας..κλειστε ραντεβου στο σπιτι σας ....στο σαλονι π.χ
συγκεκριμενη ωρα αργα το βραδυ που θα κοιμαται το παιδακι σας..κρασακι φαγητο σεξ...οτι θελετε..φλερταρε τον..ντυθειτε σαν να βγαινετε ραντεβου κανονικο ..γινε μια κουκλαρα(που ηδη εισαι) κ βουρ.....απλα βαλε την ανασφαλεια στην ακρη ολες ετσι νιωθουμε πανω κατω καποιες φορες....ο τροπος αντιμετωπισης διαφερει!!!!!!

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν και δεν είμαι πολύ αγαπησιάρα όπως εσύ τον τελευταίο καιρό "παίζουμε" το εξής παιχνίδι... του κάνω ζήλιες ότι τώρα με έχει παραπεταμένη, ότι αγαπάει μόνο την μπέμπα και του κωλοτρίβωμε γενικότερα καταλαβαίνεις... Το αποτέλεσμα είναι τρελά γλυκόλογα και αγκαλιές. Το αστείο της υπόθεσης είναι η μπέμπα που συμμετέχει και αυτή και προσπαθεί να τον κερδίσει!!! Έχουμε μεγάλη κόντρα μαμά και κόρη για τον ίδιο άντρα!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ έτσι είμαι!!! Θέλω να μου λένε και να μου δείχνουν ότι μ'αγαπάνε και ευτυχώς ο ανδρούλης μου είναι αγκαλίτσας και το έχω... Εχουν τύχει όμως πολλές φάσεις στη ζωή μας που λόγω της καθημερινότητας ρουτινιάζουμε και είναι λογικό!!!
Σε αυτές λοιπόν τις φάσεις εγώ χτυπάω το καμπανάκι στον ανδρούλη μου... Με λίγα λόγια του λέω ότι αισθάνομαι πως ρουτινιάζουμε και το καταλαβαίνει...
Προτείνω λοιπόν να λες στον ανδρούλη σου όλα αυτά που σε απασχολούν, γι αυτό είναι δίπλα μας άλλωστε και επιλέγουν, όπως κι εμεις, να είναι μαζί μας και στα καλά και στα άσχημα... Γι αυτό να του μιλά και να του λες πως αισθάνεσαι.... Γιατί οι άνδρες είναι και λίγο "αργοι"!!!! Δεν παίρνουν εύκολα στροφές!!! Very Happy Very Happy Very Happy

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Και εγώ έτσι είμαι!!! Θέλω να μου λένε και να μου δείχνουν ότι μ'αγαπάνε και ευτυχώς ο ανδρούλης μου είναι αγκαλίτσας και το έχω... Εχουν τύχει όμως πολλές φάσεις στη ζωή μας που λόγω της καθημερινότητας ρουτινιάζουμε και είναι λογικό!!!
Σε αυτές λοιπόν τις φάσεις εγώ χτυπάω το καμπανάκι στον ανδρούλη μου... Με λίγα λόγια του λέω ότι αισθάνομαι πως ρουτινιάζουμε και το καταλαβαίνει...
Προτείνω λοιπόν να λες στον ανδρούλη σου όλα αυτά που σε απασχολούν, γι αυτό είναι δίπλα μας άλλωστε και επιλέγουν, όπως κι εμεις, να είναι μαζί μας και στα καλά και στα άσχημα... Γι αυτό να του μιλά και να του λες πως αισθάνεσαι.... Γιατί οι άνδρες είναι και λίγο "αργοι"!!!! Δεν παίρνουν εύκολα στροφές!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Συμφωνω...αργουν να παρουν μπρος!ΔΙΑΛΟΓΟΣ πολλες φορες ειναι η λεξη κλειδι...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια από τα ίδια... όχι ότι εγώ είμαι η σούπερ ρομαντική, άλλα ενώ στην αρχή ήταν διαφορετικά, τώρα μου λέει καλά λόγια μόνο όταν μαλώνουμε και μετά τα βρίσκουμε... Ειδικά τώρα με την εγκυμοσύνη... όλη την ώρα ζητάω επιβεβαίωση κι αυτός είναι στην κοσμάρα του.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εκανες κ τα εβγαλες απο μεσα σου.πρεπει ομως να τα πεις και στον αντρα σου τα του εξηγησεις το τι αισθανεσαι και τι θελεις...καμια φορα θελουν λιγο σκουντηγμα σπρωξημο κλωτσια κατι τελος παντων να τους ταρακουνησει

10ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 2:50 am

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΟΟΟΣΟΟΟΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝ!!ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΦΤΑΙΝΕ Ή ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΕΜΩΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΦΕΤΑ,ΕΛΙΕΣ,ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΑΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ??ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΚΡΕΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΡΟΜΑΝΤΖΟ?Ε?
ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ. ΑΦΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΑΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ Μ'ΑΓΑΠΑΕΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΙ ΟΜΩΣ Very Happy Very Happy
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΝΑ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ.ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΟΛΤΑ.ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΑΡΤΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ...

11ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 2:53 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ… ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ…
CRAZYMAMA ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟ ΤΟ Σ/Κ ΜΑΛΛΟΝ (ΑΝ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.
ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΣΩΣΤΗ… ΑΡΓΟΥΝ ΛΙΓΟ… ΧΑΧΑ
ΑΣΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΟΛΠΟ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ…


ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! 215994

12ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 2:54 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouboulinaki έγραψε:ΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΟΟΟΣΟΟΟΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝ!!ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΦΤΑΙΝΕ Ή ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΕΜΩΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΦΕΤΑ,ΕΛΙΕΣ,ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΑΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ??ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΚΡΕΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΡΟΜΑΝΤΖΟ?Ε?
ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ. ΑΦΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΑΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ Μ'ΑΓΑΠΑΕΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΙ ΟΜΩΣ Very Happy Very Happy
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΝΑ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ.ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΟΛΤΑ.ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΑΡΤΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ...

ΧΑΧΑΧΑ ΛΟΓΟΥ ΚΡΙΣΗΣ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Τα ΦΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ…
ΧΑΧΑΧΑ


ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! 215994 ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! 215994

13ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 3:16 am

bouboulinaki

bouboulinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Elena84 έγραψε:
bouboulinaki έγραψε:ΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΟΟΟΣΟΟΟΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝ!!ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΦΤΑΙΝΕ Ή ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΕΜΩΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΦΕΤΑ,ΕΛΙΕΣ,ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΑΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ??ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΚΡΕΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΡΟΜΑΝΤΖΟ?Ε?
ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ. ΑΦΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΑΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ Μ'ΑΓΑΠΑΕΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΙ ΟΜΩΣ Very Happy Very Happy
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΝΑ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ.ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΟΛΤΑ.ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΑΡΤΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ...

ΧΑΧΑΧΑ ΛΟΓΟΥ ΚΡΙΣΗΣ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Τα ΦΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ…
ΧΑΧΑΧΑ


ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! 215994 ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! 215994

ΝΑΙ ΕΙΔΕΣ?ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! 328109 ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΤΑ 30ΦΥΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΒΙΟΛΕΤΕΣ ΔΕΝ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ?Ε?ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΜΩΣ...

14ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 3:18 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ… ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ…
CRAZYMAMA ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟ ΤΟ Σ/Κ ΜΑΛΛΟΝ (ΑΝ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.
ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΣΩΣΤΗ… ΑΡΓΟΥΝ ΛΙΓΟ… ΧΑΧΑ
ΑΣΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΟΛΠΟ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ…


ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! 215994
αντε να σαι καλα κ να κρατας την ψυχολογια σου ομορφα με θετικη ενεργεια οσο μπορεις ετσι δεχεται και ο ανθρωπος σου την ενεργεια που του δινεις..ολα ειναι αναλογα απο ποιο πρισμα τα βλεπεις ...ολα αρχιζουν κ τελειωνουν απο εμας τις γυναικες!φιλακια πολλα κουκλαρα μου για ολα υπαρχει λυση...αρκει να δεις πιο καθαρα..

15ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 3:22 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 8 ΜΗΝΕΣ…. ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ. ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΓΑΠΑΩ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ…
ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ, ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΧΑΔΙΑ, ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ, ΜΕ ΛΟΓΙΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥ ΛΕΕΙ, ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ… ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΑΣ, ΜΕ ΕΛΕΓΕ ¨ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ, ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ, ΖΩΗ ΜΟΥ….¨ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΓΛΥΚΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΠΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΥΤΟ….
ΟΤΑΝ ΠΧ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΤΥΝΟΜΟΥΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΜΑΙ ( ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΕΤΣΙ…ΧΑΧΑΧΑ ) ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ,ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ, ΟΤΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΟΜΟΡΦΗ. .. ΚΤΛ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ, ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ, ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΒΑΖΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ¨ΒΡΕ ΧΑΖΟ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ Σ΄ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ¨
ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ Μ ΑΓΑΠΑΕΙ, ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΒΑΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ, ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ Η ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ.
ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ.
ΑΧ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΛΑΨΩ… ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ… ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Η ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ, ΤΟΥΣ ΡΩΤΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ. ΝΙΩΘΩ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ… (ΕΛΠΙΖΩ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ) ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ.
ΤΕΣΠΑ… ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ, ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΗ… ΕΒΑΛΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΩ… ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΔΥΝΑΤΗ… ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ. ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ… ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ… ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΕΞΩ;;; ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ…
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΟΣ ΠΑΛΙΑ, ΟΜΩΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ;
ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΕΕ;;; ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ…


ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΓΩ ΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΕΣΤΑΖΕ ΜΕΛΙ ΤΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗ ΦΩΣ ΜΟΥ ΤΗ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΗ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ?? ΟΚ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΣΗΚΩΝΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΝΑΖΙ ΚΑΙ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ "ΕΛΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ" ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΝΩ? ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΓΛΥΚΑ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΜΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ 1 ΩΡΑ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΝΑΓΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ

16ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 3:22 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ…. ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ…. ΤΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΙ ΡΟΔΟΠΕΤΑΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΕΝΑΜΕ ΜΑΖΙ. ΟΚ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ. ΤΟΥΡΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ.. ΧΑΧΑΧΑ ΦΤΑΝΕΙ, ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ…
ΟΧΙ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΟΝΤΩΣ ΛΕΙΠΟΥΝ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΡΙΒΟ, ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ, ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ;;; ΑΛΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ Η ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΗΠΟ… ΧΑΧΑ ΦΤΑΝΕΙ.

17ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 5:32 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χα χα, λουλούδια, τι είναι αυτό?
Μια ανθοδέσμη μου έφερε όταν αρραβωνιαζόμασταν και ένα λουλούδι στη γιορτή μου που τον έβαλε η μάνα του να μου πάρει...
Είναι λίγο βαρύς ο δικός μου του στυλ, οι άντρες δε μιλούν πολύ κι έτσι... Ευτυχώς που έχω κρατημένα τα μνμτά του από τον πρώτο μας καιρό να τα διαβάζω να πείθομαι ότι όντως τα έλεγε και δεν ήταν της φαντασίας μου...

18ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 5:43 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
KALAAAAAAAAAAAAAAAA Wink

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

Μόλις "μάλωνα" με τον αντρα μου γιατί δεν μου παίρνει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΛΑΚΤΑ...χαχχαα


Ο.Κ.......ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ...
ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ που αυξάνονται ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ σε περιόδους εγκυμοσύνης ή λοχείας Wink

19ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 6:03 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΑΓΗ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ,ΣΤΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΩΡΑ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΜΑΜΑΔΕς ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΑς ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑς ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΙΝ ΖΩΗ ΜΑς ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΓΕΝΝΑ,ΣΤΙΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΙΤΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΧΡΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΟΡΦΕΣ...ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΛΕΓΑΝ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΟΥΣ... Very Happy ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΑΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΡΟΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΜΕΛΕΙΣ ΛΙΓΟ,ΕΑΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ...Η ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ,ΔΕΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΣ,ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΑΛΞΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ! Laughing

20ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 6:14 am

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tι τα θέλετε κορίτσια;;;Εμείς τον θέλουμε και το καλό το λόγο και μάλιστα αρκετά συχνά!!!Αλλά οι άντρες έχουν μάθει αλλιώς και εκφράζονται με πράξεις.Αλλα όπως θα έχετε διαπιστώσει τα ωραία λόγια σου μένουν πιο πολύ από ένα καλό σουπερμάρκετ..Τα θυμάσαι και χαίρεσαι.
Πρέπει να τους το λέμε και να το εφαρμόζουμε και οι ίδιες αλλιώς το παίρνουν σα γκρίνια και κατεβάζουν ρολλά!!!Το καλό κλιμα πάντως στην καθημερινότητα σώζει τη σχέση...Και προπαντώς να μη ξεχνάμε και το .....άλλο ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! 604962
ΒΑΣΙΚΟ!!!!
Καλή διάθεση λοιπόν και όλα θα πάνε καλά...
Και μην ξεχνάμε ότι είναι και μικρά παιδιά και έτσι παραμένουν μέχρι να γεράσουν...πρέπει να τους μασας το φαγάκι για να φάνε!!! Wink Wink Wink

http://shineon-n-on.blogspot.com

21ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Empty Απ: ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....!! Τρι Δεκ 06, 2011 9:37 am

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ... ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΦΙΛΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις