Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1προταση γαμου...απο μενα??? Empty προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 10:10 am

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσακια μου...θα ηθελα την γνωμη σας...ειμαι με το αγορι μου 2 χρονια κ κατι συζουμε τα 2..σε συζητηση μας περι γαμου μου ειπε πως θα ηθελε εγω να του κανω προταση...!!!!! Shocked Shocked Shocked γινονται αυτα???δεν ηξερα πως να αντιδρασω...μονο χαμογελασα αμηχανα!!!μα πως θα κανω εγω προταση γαμου???εγω ηθελα αυτος να μου κανει ετσι ξερω αλλα αυτος μου ειπε οτι εγω θελησα προτοτυπα κ τρελα πραγματα!!!το αλλο που μου ειπε ειναι οτι εγω θα περιμενω στην εκλησια αυτον κ οχι αυτος!!!μηπως αλλαξαν οι ρολοι η εγω τα βλεπω καπως?! Shocked Shocked

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε συ μήπως σε πείραζε?
εντάξει,το πρώτο το δέχομαι αλλά το δεύτερο είναι κάπως! Smile

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι μιλουσε πολυ σοβαρα...τον ξαναρωτησα βεβαια...το σκεφτομουν μετα κ γελουσα μονη μου...δεν παμε καλα!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου...θα ηθελα την γνωμη σας...ειμαι με το αγορι μου 2 χρονια κ κατι συζουμε τα 2..σε συζητηση μας περι γαμου μου ειπε πως θα ηθελε εγω να του κανω προταση...!!!!! Shocked Shocked Shocked γινονται αυτα???δεν ηξερα πως να αντιδρασω...μονο χαμογελασα αμηχανα!!!μα πως θα κανω εγω προταση γαμου???εγω ηθελα αυτος να μου κανει ετσι ξερω αλλα αυτος μου ειπε οτι εγω θελησα προτοτυπα κ τρελα πραγματα!!!το αλλο που μου ειπε ειναι οτι εγω θα περιμενω στην εκλησια αυτον κ οχι αυτος!!!μηπως αλλαξαν οι ρολοι η εγω τα βλεπω καπως?! Shocked Shocked

οκ δεν ειναι η πρωτη φορα που εχω ακουσει οτι η γυναικα κανει προταση γαμου αλλα δεν ειναι και συνηθισμενο το αλλο ομως να τον περιμενεις εσυ στην εκκλησια κ οχι αυτος Shocked Shocked μου φενετε λιγο εκτος... ε πως να το κανουμε αγαπη μου εχει και καποια ορια η προτοτυπια και την πιτα ετοιμη και τον σκυλο χορτατο ??? sorry κ ολας δεν μου πεφτει λογος δικαιωμα σου ειναι να κανεις οτι θελεις αλλα μιας που το ανεφερες κουβεντα να γινετε... ελπιζω τουλαχιστον να μην ζητησει να πληρωσεις και το νυφικο σου Laughing Laughing

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχαχααχαχχαχαχχχαχαχα....λες????αστα να πανε...ελεος!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μήπως σου είπε κιόλας ότι θέλει να αναλάβεις τα έξοδα του σπιτιου δουλεύοντας και αυτός το μεγάλωμα των παιδιών σας αργότερα;;;;;;;!!!!!!

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ε οχι δα!!!απλα μου ειπε κατι διαφορετικο απ τα συνηθισμενα...αλλα παραειναι νομιζω... Laughing

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asoula@live.com έγραψε:ε οχι δα!!!απλα μου ειπε κατι διαφορετικο απ τα συνηθισμενα...αλλα παραειναι νομιζω... Laughing


Φυσικά αστειευόμουν... Αν σου έλεγε και αυτό!!!! Ναι παραείναι... Εσύ θέλεις κάτι διαφορετικό απ' τα συνηθισμένα;;;; Το έχετε συζητήσει;;;

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
asoula@live.com έγραψε:ε οχι δα!!!απλα μου ειπε κατι διαφορετικο απ τα συνηθισμενα...αλλα παραειναι νομιζω... Laughing


Φυσικά αστειευόμουν... Αν σου έλεγε και αυτό!!!! Ναι παραείναι... Εσύ θέλεις κάτι διαφορετικό απ' τα συνηθισμένα;;;; Το έχετε συζητήσει;;;
ναι θελω κατι διαφορετικο αλλα δεν εννοουσα αυτο..κ το εχουμε συζητησει κ μου ειπε" μην περιμενεις απο μενα να σου κανω προταση...εσυ θα μου κανεις!!!κατι διαφορετικο δεν ηθελες???"καγκελο εγω!!!πλακα μου κανει??? Mad Mad

10προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 11:53 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω του εκανα πρωτη μεσω τηλεφωνου! Laughing
την επομενη βεβαια με περιμενε ανθοδεσμη και δακτυλιδι απο κεινον..

11προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 12:12 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε όχι!!!Και στα 2 Ε ΟΧΙ!! Όλα εμείς τα κάνουμε!!!!Ε όχι κι αυτό!Αυτο νομίζω ότι αν είσαι λίγο ρομαντικός το κάνεις εσύ!!Αν θες διαφορετικό σκέψου πρωτότυπη πρόταση, όχι να γίνει η πρόταση από την γυναίκα!!
Αρνουμαι να συμμετέχω !! Razz Razz Razz Razz

12προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 12:54 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα του πάρεις και μονόπετροοοοο??
χι χι χι...θα πέσεις και στα γόνατα??όλα καλά και προτότυπα...
πλάκα έχετε!! Very Happy Very Happy

13προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 12:58 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:το αλλο που μου ειπε ειναι οτι εγω θα περιμενω στην εκλησια αυτον κ οχι αυτος!!!μηπως αλλαξαν οι ρολοι η εγω τα βλεπω καπως?! Shocked Shocked
ααα τωρα ειδα ολο το θεμα!!!εε οχι. ειπαμε μοντερνοι ειμαστε αλλα.... οχι και ετσι.. ας πατε μαζι στην εκκλησια για πιο..ας πουμε μοντερνο.

14προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 12:58 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..τώρα το διάβασα!!..χαχα

λοιπόν κάνε την πρόταση και έχε μαζί και μια λίστα με το τι θέλεις..π.χ. μονόπετρο,λουλούδια κλπ...σχεδίασε τα όλα και βάλτον να τα υλοποιήσει...

μέσα στις απαιτήσεις σου να είναι και το να γονατίσει ..χιχι..

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα!! Όντως, μήπως θέλει και μονόπετρο;;;;;
Εάν θέλει κάτι διαφορετικό, να σου κάνει αυτός την πρόταση, αλλά να βρει έναν τρόπο ή μέρος έξω από τα συνηθισμένα!!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:εγω του εκανα πρωτη μεσω τηλεφωνου! Laughing
την επομενη βεβαια με περιμενε ανθοδεσμη και δακτυλιδι απο κεινον..


και εγω του εκανα προταση γαμου, αλλα οχι απο το τηλ. Την αλλη μερα και μενα λουλουδια και πηγαμε μαζι για βερες προταση γαμου...απο μενα??? 328109
Παντως αυτο με την εκκλησια , δεν το δεχομαι....
προταση γαμου...απο μενα??? 534787

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα πάντως δεν θα μου άρεσε να την κάνω εγώ την πρόταση, είμαι πιο παραδοσιακή σε αυτά οάντρας την κάνει και φυσικά και περιμένει στην εκκλησία..ακόμα την περιμένω βέβαια ..μήπως πρέπει να δράσω?? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mommy12585 έγραψε:Εμένα πάντως δεν θα μου άρεσε να την κάνω εγώ την πρόταση, είμαι πιο παραδοσιακή σε αυτά οάντρας την κάνει και φυσικά και περιμένει στην εκκλησία..ακόμα την περιμένω βέβαια ..μήπως πρέπει να δράσω?? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Δρασε δρασε , πιασ τον στον υπνο χαχα

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧΑΧΑΧ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΣ Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΣΥ..ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.. Very Happy

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ το βλέπω ως εξής :όταν 2 άνθρωποι αγαπιούνται βάζουν απο μόνοι τους τα δικά τους πλάνα για το πως γίνονται όλα αυτά . Αν λοιπόν θέλει να τους κάνεις πρόταση εσύ κάνε του αν πάλι σκέφτεστε ποιός θα πάει στην εκκλησία να πάτε μαζί μια φίλη μου το έκανε .Άντε ζήτα το παιδί το έχεις εκθέση και αν τελικά πας εσυ στην εκκλησία πες μα ςπου να έρθουμε να δούμε και κάτι πρωτότυπο . Laughing Η ώρα η καλή κοπέλα μου

21προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 10:47 pm

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω το εκανα και μαλιστα νωρις σοκαριστηκε το λεμε και γελαμε του αρεσε πολυ βλεπαμε ταινια του πα σταματα το αναψε τα φωτα πρεπει να σου μιλησω θα σου κανω 3ερωτησεις τη 1απαντησε τη γρηγορα τη 2στα 5λεπτα και τη 3πιο μετα οκ ειπε με αγαπας του λεω απαντησε αμεσως ναι εβγαλα με τροπο δαχτυλιδι απο τη ταπακιερα του το βαλα και του πα με παντρευεσαι?εμεινε η καρδια μου κτυπουσε τρελα ναι ειπε 3 ποτε; με τα απο κανενα 2ωρο απαντησε και αυτο εγινε πολυ ωραια και δεν το μετανιωσαμε.εκκλησια με περιμενε. Καντο!

22προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 11:52 pm

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουάου, Αυγολεμονή! Είσαι φοβερή!!
προταση γαμου...απο μενα??? 587529
Πάντως αν ο άντρας το αργεί και εσείς το θέλετε πολύ, κάντε εσείς το πρώτο βήμα... Αλλά όλα εμείς πρέπει να τα κάνουμε πια; Φαίνεται ότι έχουν αλλάξει λίγο οι ρόλοι.
Εντύπωση μου κάνει και στις σχέσεις. Εδώ και μια δεκαετία οι γυναίκες κάνουν συνήθως το πρώτο βήμα, ενώ παλιότερα δεν το σκεφτόμασταν αυτό ποτέ.
Τώρα ακούω αγόρια να λένε: δεν της λέω κάτι... Φοβάμαι... Και αν πει όχι; Ας κάνει αυτή το πρώτο βήμα.
Όταν ακούω κάτι τέτοιο τρελαίνομαι. Βρε αγόρι μου, του λέω, πες της το εσύ και ας γίνει ό,τι γίνει. Αμάν! Άντρας είσαι!

23προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τρι Δεκ 06, 2011 11:59 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι,να την κάνεις την πρόταση,γιατί να μην την κάνεις???
Σε αυτά τα πράματα δεν υπάρχουν πρέπει,όπως αισθάνεστε και όπως θέλετε κι όπως γουστάρει η καρδούλα σας!!!
Εμείς αποφασίσαμε να παντρευτούμε,χωρίς ρομαντικό δείπνο,λουλούδια και μονόπετρο(αυτό ήρθε σε άλλη στιγμή!)
Θα'χει και την πλάκα του!!!Θα το διηγείστε στα παιδάκια σας,όταν με το καλό έρθει η ώρα,και θα γελάτε!!!
Και θα είναι τόσο περήφανα για την μαμά!!!
Όσο για το να τον περιμένεις εσυ στην εκκλησία,δεν συμφωνώ για τον λόγο ότι δεν είναι σωστό να περιμένει μια κυρία!!
Εμείς πρέπει να τους στήνουμε,όχι αυτοί εμάς!!!!!
Αν και σ'αυτό νομίζω ότι σου έκανε πλάκα...
Η ώρα η καλή!!!!!!!!!

24προταση γαμου...απο μενα??? Empty Απ: προταση γαμου...απο μενα??? Τετ Δεκ 07, 2011 12:03 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραια τοτε θα του κανεις προταση γαμου,θα παρεις βερες,η μονομετρο για σενα κτλ,θα του την κανεις,αλλα θα του πεις μεχρι εδω η πρωτοτυπια.Κι μενα καπως μου ακουγεται το 2ρο.Αλλα αμα εσας σας αρεσει,περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακι μου γλυκο ολα ειναι σχετικα....!ακομα κ η προταση γαμου...κανε οτι νιωθεις αυτο ειναι το θεμα μπορεις να του βρεις και κατι πρωτοτυπο κιολας...να του παρεις μια τουρτα που να γραφει 'θα με πατρευτεις?'..αφου του αρεσουν και τα μη παραδοσιακα...σκεψου κ πιο πολυπλοκα θα μεινει αξεχαστο κ για τους 2 ετσι και αλλιως το κανεις αυτο το βημα κ για τους δυο σας..θα εχει πλακα!(εμενα μου εκανε προταση απλα ενω εβγαινα απο το μπανιο με το μπουρνουζι κ το σπιτι γεματο με κερια αναμενα.εγω του ανταπεδωσα με το να του κανω προταση δημοσια σε ενα καναλι)ειναι αναλογα ο καθε ανθρωπος εχει την δικη του οπτικη περι του θεματος!ΤΟΛΜΑ ΤΟ κοπελαρα μου...δεν εχεις να χασεις τιποτα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις