Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευτυχως δεν πηρα χαμπαρι!!!μενω και μονη το βραδυ θα ειχα τρελλαθει....μετα το σεισμο του 99 ειμαι χ....νη

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Γεια σας και απο εδω κοριτσαροι! Απευθειας συνδεση απο κλινικη κερκυρας γεννησα την 7-12 στις 10 παρα τεταρτο το βραδακι λιγο εκτακτα με καισαρικη την κοριτσαρα μου , 2200 , ειμαστε καλα αλλα λιγο ταλαιπωρημενες, τελος καλο ολα καλα , η ευτηχια ειναι απεραντη! Ευχομαι και στις υπολοιπες με εναν πονο και με το καλο!
Θα προσπαθω να σας διαβαζω λιγο, οσο μπορω!
Την καλημερα μου σε ολες!!!

συγχαρητηρια κουκλα!!!!!!! να την χαιρεσε!!! να κανετε πολλες αγκαλιτσες τωρα!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 379767
περιμενουμε με ανυπομονησια και την δικια σου ιστορια τοκετου!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Γεια σας και απο εδω κοριτσαροι! Απευθειας συνδεση απο κλινικη κερκυρας γεννησα την 7-12 στις 10 παρα τεταρτο το βραδακι λιγο εκτακτα με καισαρικη την κοριτσαρα μου , 2200 , ειμαστε καλα αλλα λιγο ταλαιπωρημενες, τελος καλο ολα καλα , η ευτηχια ειναι απεραντη! Ευχομαι και στις υπολοιπες με εναν πονο και με το καλο!
Θα προσπαθω να σας διαβαζω λιγο, οσο μπορω!
Την καλημερα μου σε ολες!!!
. καλημέραα!!! να σου ζήσει σωτηρία μου!!!! να είναι πάντα γερή και καλότυχη η μπουμπού σου!!!!! καλή λοχεία σε σένα!!!!
καλημερααααααααα αληθεια σωτηρια να σου ζησει κ να ειναι πανευτηχεις κ εσυς μαζη της Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 215994

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Γεια σας και απο εδω κοριτσαροι! Απευθειας συνδεση απο κλινικη κερκυρας γεννησα την 7-12 στις 10 παρα τεταρτο το βραδακι λιγο εκτακτα με καισαρικη την κοριτσαρα μου , 2200 , ειμαστε καλα αλλα λιγο ταλαιπωρημενες, τελος καλο ολα καλα , η ευτηχια ειναι απεραντη! Ευχομαι και στις υπολοιπες με εναν πονο και με το καλο!
Θα προσπαθω να σας διαβαζω λιγο, οσο μπορω!
Την καλημερα μου σε ολες!!!


κοριτσαρα μου ομορφη να σου ζησει η μικρη χιονατουλα.....!!!περιμενουμε με ανυπομονησια να διαβασουμε την ιστοριουλα σας αλλα και να δουμε φωτο της μικρης θεας...!!!φιλακια πολλαααααα φιλησε μας τα πατουσακια της....!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 215994

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχετε χαιρετισματα απο την Ελενα25 ειναι στο χωριο και επιστρεφει αυριο! χαιρει ακρας υγειας!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιονατούλα, να σας ζήσει η ζουζού!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΈλεναΛαμπρινή χρόνια πολλά για χθες. Πρόσεξα ότι είχες γενέθλια.

Επειδή δεν είναι ώρα για καλημέρα σας λέω
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Γεια σας και απο εδω κοριτσαροι! Απευθειας συνδεση απο κλινικη κερκυρας γεννησα την 7-12 στις 10 παρα τεταρτο το βραδακι λιγο εκτακτα με καισαρικη την κοριτσαρα μου , 2200 , ειμαστε καλα αλλα λιγο ταλαιπωρημενες, τελος καλο ολα καλα , η ευτηχια ειναι απεραντη! Ευχομαι και στις υπολοιπες με εναν πονο και με το καλο!
Θα προσπαθω να σας διαβαζω λιγο, οσο μπορω!
Την καλημερα μου σε ολες!!!


μπραβο κοριτσι μου ολα καλα εντελει.καλη λοχεια να εχεις!!!!!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι οτι σημερα γιορταζει το κοροτσακι μου η αννα μαρια μου κι της ευχομαι να ειναι παντα γερη κι ευτυχισμενη. η μαμα κι ο μπαμπας σε λατρευουν και θα ειναι παντα διπλα σου κοριτσακι μου!

επισης χρονια πολλα και στις υπολοιπες που γιορταζουν και πολλα συγχαρητηρια στην χιονατη που εγινε μανουλα! να σου ζησει!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια μου ειμαι απιστευτα εκνευρισμενη.εδω κ 3 μερες ενα αγνωστο ατομο με ενοχλουσε στο τουιτερ μου λεγοντας καποια πραγματα που αφορουσαν τον αντρα μου και το παρελθον του,πραγματα που εκτως απο εμενα φυσικα δν τα ηξεραν κ πολλα ατομα με τοσες λεπτομερειες.εγω χτες τα πηρα στο κρανιο κ εκανα μπλοκ στο ατομο κ σημερα ο αντρας μου μιλησε με γαδα για να δουμε τι μπορει να γινει εαν ξανα ενοχλησει.το ολο θεμα πιστευουμε οτι το προκαλει η πεθερα μου μεσω τριτου ατομου που ασχοληται με ιντερνετ κ.τ.λ
κ συζητοντας με τον αντρα μου στο τηλεφωνο μου ειπε το τι πολεμο μου εκαναν τα πεθερικα μου πισω απο την πλατη μου για να μας χωρισουν λεγοντας πραγματα ανυποστατα.οπως? π.χ οτι με ακουγαν να μιλαω με τον πρωην μου.που προτημουσα να τον φυτεψω σαν ορθιο ραπανακι γτ ηταν ενα σκετο καθαρμα.1 αυτο.2ο? οτι ολο το σκηνικο που εγινε κ με πηρε σηκωτη απο το σπιτι μου ο αντρας μου τοτε ηταν κομπινα για να τον τυλιξω κ να με παντρευτει κατι δλδ σαν θυλικος προικοθυρας!!!!! ελεος ενα ριμαδο σπιτι εχει κ τπτ αλλο δλδ....βεβαια απο οταν εμεινα εγκυος ολα κοπηκαν μαχαιρι αλλα μαλλον ξανα αρχησαν απο οτι φαινεται εστησαν ολοκληρη πλεκτανη!! κοριτσια δν ξερω τι να κανω κ τι να πω.σορυ για το μεγαλο ποστ αλλα ειμαι να σκασω δεν μου φτανουν τα προβληματα μου εχω και τις πλεκτανες των πεθερικων

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite
Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580
να σας ζήσει !!

trilly να χαίρεσαι το κορίτσι σου !!
μου αρέσει πολύ το όνομα της και αν με το καλό κάνω κοριτσάκι θα το βάλω, λένε και την μαμά μου Μαρία..
βολεύει Laughing Laughing Laughing

mama katerina μπήκα για να ρωτήσω αν πήρες τηλ. αλλά με πρόλαβες Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Βίβιαν καιρό δεν έχει να εμφανιστεί; Μήπως έχουμε και άλλα γεννητούρια; Ξέρει καμία;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την ειδα στο φεις κ χτες κ σημερα...λες????????? Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 215994

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αα έχει καιρό να μπω στο φέις... Μπαίνω στη δουλειά όταν είμαι και το αποφεύγω το φβ.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Trilly,να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!!

Μαρία,ηρέμησε και περίμενε να εξακριβωθεί ποιός ήταν,εάν αυτό γίνεται..πω,πω,χαμός!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία,ηρέμησε και περίμενε να εξακριβωθεί ποιός ήταν,εάν αυτό γίνεται..πω,πω,χαμός!!!![/quote]


που να ηρεμησω η γυναικα δλδ ελεος το ενα πισω απο το αλλο γινεται...ετσι μουρχεται να παρω το παιδι κ να σηκωθω να φυγω δεν αντεχω αλλο αρκετα εχω ανεχτει!!!!!!!!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:Μαρία,ηρέμησε και περίμενε να εξακριβωθεί ποιός ήταν,εάν αυτό γίνεται..πω,πω,χαμός!!!!


που να ηρεμησω η γυναικα δλδ ελεος το ενα πισω απο το αλλο γινεται...ετσι μουρχεται να παρω το παιδι κ να σηκωθω να φυγω δεν αντεχω αλλο αρκετα εχω ανεχτει!!!!!!!!!!!![/quote]


Μωρέ δίκιο έχεις,απλά ηρέμησε για το καλό σου, για το παιδάκι σου και για τον άντρα σου.Μην πάθεις και τίποτα...και περίμενε σου ξαναλέω,να μάθετε ποιός κρύβεται πίσω από όλα αυτά.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειναι ευκολο...για να δουμε

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξενοικιαστηκε το διαμερισμα απο πανω και ειμαι πολυ στεναχωρημενη ........... ηρθαν να μας χαιρετησουν οι ανθρωποι και μονο που δεν εβαλα τα κλαματα !!!απαπαππαπααπα δεν ξερω γιατι αλλα ενοιωσα μοναξια και ερημια !!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναρωτιεμαι ποσο θα τον νοικιαζουν γτ με βλεπω να φευγ απο δω!!!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 311356

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Γεια σας και απο εδω κοριτσαροι! Απευθειας συνδεση απο κλινικη κερκυρας γεννησα την 7-12 στις 10 παρα τεταρτο το βραδακι λιγο εκτακτα με καισαρικη την κοριτσαρα μου , 2200 , ειμαστε καλα αλλα λιγο ταλαιπωρημενες, τελος καλο ολα καλα , η ευτηχια ειναι απεραντη! Ευχομαι και στις υπολοιπες με εναν πονο και με το καλο!
Θα προσπαθω να σας διαβαζω λιγο, οσο μπορω!
Την καλημερα μου σε ολες!!!


Τι ωραία! τι καλά! έχετε την μπουμπού
σας αγκαλιά...... Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 875502
Να σας ζήσει,να είναι γερή ....καλή λοχεία σε εσένα Σωτηρία... Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωτηρουλα μου γλυκεια να σου ζησει !!!! να ειναι γερο και δυνατο το κοριτσακι σου και να εχεις μια καλη αναρωση !!! φιλακια πολλαααααα !!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Γεια σας και απο εδω κοριτσαροι! Απευθειας συνδεση απο κλινικη κερκυρας γεννησα την 7-12 στις 10 παρα τεταρτο το βραδακι λιγο εκτακτα με καισαρικη την κοριτσαρα μου , 2200 , ειμαστε καλα αλλα λιγο ταλαιπωρημενες, τελος καλο ολα καλα , η ευτηχια ειναι απεραντη! Ευχομαι και στις υπολοιπες με εναν πονο και με το καλο!
Θα προσπαθω να σας διαβαζω λιγο, οσο μπορω!
Την καλημερα μου σε ολες!!!
Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 50580
να σου ζησει η μπουμπου σωτηρια μου.γερη και καλοτυχη να ειναι. καλη λοχεια σε σενα. Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 417472 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 417472 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #16  - Σελίδα 2 417472

αγγελικημαρια έγραψε:Η ΕΛΕΝΑ (με την κελεμπια στη φωτο) που ειναι?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!
αυτην την απορια εχουμε πολλες.

mama katerina έγραψε:εχετε χαιρετισματα απο την Ελενα25 ειναι στο χωριο και επιστρεφει αυριο! χαιρει ακρας υγειας!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
επιτελους μαθαμε νεα. cheers cheers cheers cheers cheers cheers

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε Τουρτιτσα,βλεπω το ονομα σου κι θελω ναπαω να φαω κιαλλη τουρτα που γιορταζε ο αδερφος μου...
Κι ηταν θεικη,παντεεσπανι,μους σοκολατα μους φραουλα κι ασπρη κρεμα....Κι απο πανω γλασο φραουλας....Κ φουλ φραουλες απο πανω...Μιαμιαμια...Παω για το 2ρο κομματι,κομματακι βασικα,να μν το χ****με το θεμα...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:εγω κοριτσια μου ειμαι απιστευτα εκνευρισμενη.εδω κ 3 μερες ενα αγνωστο ατομο με ενοχλουσε στο τουιτερ μου λεγοντας καποια πραγματα που αφορουσαν τον αντρα μου και το παρελθον του,πραγματα που εκτως απο εμενα φυσικα δν τα ηξεραν κ πολλα ατομα με τοσες λεπτομερειες.εγω χτες τα πηρα στο κρανιο κ εκανα μπλοκ στο ατομο κ σημερα ο αντρας μου μιλησε με γαδα για να δουμε τι μπορει να γινει εαν ξανα ενοχλησει.το ολο θεμα πιστευουμε οτι το προκαλει η πεθερα μου μεσω τριτου ατομου που ασχοληται με ιντερνετ κ.τ.λ
κ συζητοντας με τον αντρα μου στο τηλεφωνο μου ειπε το τι πολεμο μου εκαναν τα πεθερικα μου πισω απο την πλατη μου για να μας χωρισουν λεγοντας πραγματα ανυποστατα.οπως? π.χ οτι με ακουγαν να μιλαω με τον πρωην μου.που προτημουσα να τον φυτεψω σαν ορθιο ραπανακι γτ ηταν ενα σκετο καθαρμα.1 αυτο.2ο? οτι ολο το σκηνικο που εγινε κ με πηρε σηκωτη απο το σπιτι μου ο αντρας μου τοτε ηταν κομπινα για να τον τυλιξω κ να με παντρευτει κατι δλδ σαν θυλικος προικοθυρας!!!!! ελεος ενα ριμαδο σπιτι εχει κ τπτ αλλο δλδ....βεβαια απο οταν εμεινα εγκυος ολα κοπηκαν μαχαιρι αλλα μαλλον ξανα αρχησαν απο οτι φαινεται εστησαν ολοκληρη πλεκτανη!! κοριτσια δν ξερω τι να κανω κ τι να πω.σορυ για το μεγαλο ποστ αλλα ειμαι να σκασω δεν μου φτανουν τα προβληματα μου εχω και τις πλεκτανες των πεθερικων

Shocked Shocked Shocked Shocked

ρε παιδια φτανουν μεχρι τετοιο σημειο οι πεθερες?? ελεοςςςςς!!!!!!! περιμενε λιγο να δεις ποιος ειναι και μετα πραττεις! εχεις δικιο να εισαι ετσι! μα γιατι δεν αφηνουν τον κοσμο στην ησυχια τους? τοση κακια πια? δεν μπορω να το χωνεψω

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω κοριτσια μου ειμαι απιστευτα εκνευρισμενη.εδω κ 3 μερες ενα αγνωστο ατομο με ενοχλουσε στο τουιτερ μου λεγοντας καποια πραγματα που αφορουσαν τον αντρα μου και το παρελθον του,πραγματα που εκτως απο εμενα φυσικα δν τα ηξεραν κ πολλα ατομα με τοσες λεπτομερειες.εγω χτες τα πηρα στο κρανιο κ εκανα μπλοκ στο ατομο κ σημερα ο αντρας μου μιλησε με γαδα για να δουμε τι μπορει να γινει εαν ξανα ενοχλησει.το ολο θεμα πιστευουμε οτι το προκαλει η πεθερα μου μεσω τριτου ατομου που ασχοληται με ιντερνετ κ.τ.λ
κ συζητοντας με τον αντρα μου στο τηλεφωνο μου ειπε το τι πολεμο μου εκαναν τα πεθερικα μου πισω απο την πλατη μου για να μας χωρισουν λεγοντας πραγματα ανυποστατα.οπως? π.χ οτι με ακουγαν να μιλαω με τον πρωην μου.που προτημουσα να τον φυτεψω σαν ορθιο ραπανακι γτ ηταν ενα σκετο καθαρμα.1 αυτο.2ο? οτι ολο το σκηνικο που εγινε κ με πηρε σηκωτη απο το σπιτι μου ο αντρας μου τοτε ηταν κομπινα για να τον τυλιξω κ να με παντρευτει κατι δλδ σαν θυλικος προικοθυρας!!!!! ελεος ενα ριμαδο σπιτι εχει κ τπτ αλλο δλδ....βεβαια απο οταν εμεινα εγκυος ολα κοπηκαν μαχαιρι αλλα μαλλον ξανα αρχησαν απο οτι φαινεται εστησαν ολοκληρη πλεκτανη!! κοριτσια δν ξερω τι να κανω κ τι να πω.σορυ για το μεγαλο ποστ αλλα ειμαι να σκασω δεν μου φτανουν τα προβληματα μου εχω και τις πλεκτανες των πεθερικων

Shocked Shocked Shocked Shocked

ρε παιδια φτανουν μεχρι τετοιο σημειο οι πεθερες?? ελεοςςςςς!!!!!!! περιμενε λιγο να δεις ποιος ειναι και μετα πραττεις! εχεις δικιο να εισαι ετσι! μα γιατι δεν αφηνουν τον κοσμο στην ησυχια τους? τοση κακια πια? δεν μπορω να το χωνεψω

εγω να δεις κατερινα τι εχω παθει,ειμαι στα προθυρα νευρικης κρισης...δεν αντεχω αλλες μαλακιες πια...κ αυτα που μου ελεγαν ειναι πραγματα με πολλες λεπτομερεις που μονο συγγενικο του προσωπο θα ηξερε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις