Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΚΛΗΡΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΕΑΠ ΤΙ Κανω? Empty ΚΛΗΡΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΕΑΠ ΤΙ Κανω? Σαβ Δεκ 17, 2011 11:59 pm

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια αν υαπρχη μανουλα θελω μια ενημερωση πληρες για το τμημα φυσικων επιστημων....με προμληματιζει παρα πολυ το οικονομικο....δωστε τα φωτα σας.. Razz

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Είναι ο άντρας μου στο ΕΑΠ,στον Ελληνικό Πολιτισμό βέβαια.Δεν ξέρω αν μπορώ να σε βοηθήσω.Τι ακριβώς θες να μάθεις? Πάντως φέτος μειώθηκαν τα δίδακτρα κατα 50 ευρώ η θεματική ενότητα.

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξερω πολλα να σε πληροφορησω,γραφω κυριως να σου πω συγχαρητηρια.Εγω εκανα αιτηση για ενα μεταπτυχιακο αλλα δεν εχω καλη σειρα.Θυμαμαι μονο που διαβασα πως πρεπει να περασεις στην αρχη μια θεματικη ενοτητα και μετα εχεις δικαιωμα να το καθυστερησεις μεχρι και 3 ετη.Ρωτα ομως και αλλου,μη στεκεσαι σε αυτο.Στην ιστοσελιδα εχει τηλεφωνα να παρεις.

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν έχεις λεφτά, πληρώνεις κ είσαι ok!!! Κι εγώ ήθελα, αλλά πού να τα βρω!! Και η λατρεμένη πεθερούλα μου, που κλαίγεται κατά καιρούς, πλήρωσε για τον γιόκα της, να κάνει μεταπτυχιακό(τον αδερφό, όχι τον δικό μου!)! Φτου!!! Νευρίασα πάλι!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικα το κοστος ειναι ερκετο....650 η ενοτητα ειναι 12 ενοτητες στα 4 χρονια ...αν κοπεις σε μαθημα δινεις το 1/3 του ποσου ...απο το 2 ετος κανουν και εργαστηρια τα οποια το κοστος ανερχεται στα 650ευρω....και γινονται στην πατρα ειναι 1 φορα το χρονο απο 7 ημερες ...ειναι παρα πολλα τα λεφτα και δυστηχως δεν θα το παρακολουθησω ... Crying or Very sad

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η αλήθεια είναι πως είναι πολλά τα λεφτά! Ο άντρας μου τελειώνει φέτος ευτυχώς γιατί από του χρόνου δεν νομίζω να υπήρχε η δυνατότητα! Φέτος έδωσε τα λεφτά το καλοκαίρι,πριν αρχίσουν οι περικοπές και τα χαράτσια! Αλλά πακέτο τα εργαστήρια..Να δίνεις ένα κάρο λεφτά, να πρέπει να πηγαίνεις κ στην Πάτρα..Κρίμα πάντως! Σου εύχομαι να βρεις μια πιο προσιτή λύση και να πραγματοποιήσεις την επιθυμία σου!

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω κληρωθηκα Ευρωπαϊκο πολιτισμο, αλλα μαλλον θα παω. το καθε μαθημα μου κοστιζει 54 ευρω, νομιζω οτι καπως θα τα εξοικονομησω για ενα πτυχιο.

http://pigikalimeriblogspot.com

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγχαρητήρια κορίτσια κ με το καλό , καλό πτυχίο. ΚΛΗΡΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΕΑΠ ΤΙ Κανω? 50580

Εγώ για δεύτερη χρονιά δεν ευτύχησα να κληρωθώ ΚΛΗΡΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΕΑΠ ΤΙ Κανω? 534787 Κλαψούριζα λίγο όλο το Σάββατο αλλά με κανα-δυο κρασάκια (αυτά τα ζεστά με την κανέλα) το ξεπέρασα Wink

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγχαρητηρια! Ειναι δυσκολο να κληρωθεις!
Τα λεφτα ειναι αρκετα αλλα δεν χρειαζεται να τα παρεις ολα τα μαθηματα του ετους. Τωρα τα δινεις ολα μαζι ομως απο του χρονου δηλαδη μετα τις εξετασεις τα δινεις σε 2 δοσεις, οποτε λιγο καπως καλυτερα και ισως να μειωθουν κι αλλο λογο της καταστασης της χωρας.
Εμενα θα με προβληματιζε μονο το οτι πρεπει να βρισκομαι στην Πατρα για τα εργαστηρια. ομως αν εχεις συννενοηση και βοηθεια απο την οικογενεια για να σου κρατησουν τυχον τα παιδια ή να σου πληρωσουν εστω ενα μαθημα το χρονο τοτε να το κανεις. Και αν περασεις εστω ενα τοτε μπορεις να διακοψεις μεχρι και για 3 χρονια.
Εγω τελειωσα το Τμημα Ισπανικης του ΕΑΠ φετος τον Ιουνιο, χωρις να μεινω ποτε σε κανενα μαθημα και δεν ειναι και το πιο ευκολο να γραφεις και να διαβαζεις σε μια ξενη γλωσσα και μαλιστα αρχιτεκτονικη και λογοτεχνια...ξανασκεψου το εχεις χρονο μεχρι της 20 ΙανουαριουSmile

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγχαρητηρια!εισαι τοσο τυχερη!!αντε καλα διαβασματα τωρα!

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
momirene έγραψε:Συγχαρητηρια! Ειναι δυσκολο να κληρωθεις!
Τα λεφτα ειναι αρκετα αλλα δεν χρειαζεται να τα παρεις ολα τα μαθηματα του ετους. Τωρα τα δινεις ολα μαζι ομως απο του χρονου δηλαδη μετα τις εξετασεις τα δινεις σε 2 δοσεις, οποτε λιγο καπως καλυτερα και ισως να μειωθουν κι αλλο λογο της καταστασης της χωρας.
Εμενα θα με προβληματιζε μονο το οτι πρεπει να βρισκομαι στην Πατρα για τα εργαστηρια. ομως αν εχεις συννενοηση και βοηθεια απο την οικογενεια για να σου κρατησουν τυχον τα παιδια ή να σου πληρωσουν εστω ενα μαθημα το χρονο τοτε να το κανεις. Και αν περασεις εστω ενα τοτε μπορεις να διακοψεις μεχρι και για 3 χρονια.
Εγω τελειωσα το Τμημα Ισπανικης του ΕΑΠ φετος τον Ιουνιο, χωρις να μεινω ποτε σε κανενα μαθημα και δεν ειναι και το πιο ευκολο να γραφεις και να διαβαζεις σε μια ξενη γλωσσα και μαλιστα αρχιτεκτονικη και λογοτεχνια...ξανασκεψου το εχεις χρονο μεχρι της 20 ΙανουαριουSmile


η αληθεια ειναι οτι δεν εχω καποιν να με βοηθησει με τα παιδια ουτε να μου πληρωσει καποια δοση....και η αληθεια ειναι οτι απο το να στερησω μια θεση σε καποιον που μπορει να το κανει...προτιμω να μην παω.... Razz

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγχαρητήρια κοριτσια!!!κ εγώ έκανα αίτηση φέτος για το μεταπτυχιακό του mba αλλα δεν ειχα καλή θεση. για μένα να πας γιατί δεν σου τυχαίνει εύκολα να κληρωθείς και αν το σφήσεις θα σε αφήσει, δύσκολα θα ξανακάνεις αίτηση ειδικα αν μπλέξεις με την καθημερινότητα και τις υποχρεώσεις....

misspigi

misspigi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoulita-fraoulita έγραψε:
momirene έγραψε:Συγχαρητηρια! Ειναι δυσκολο να κληρωθεις!
Τα λεφτα ειναι αρκετα αλλα δεν χρειαζεται να τα παρεις ολα τα μαθηματα του ετους. Τωρα τα δινεις ολα μαζι ομως απο του χρονου δηλαδη μετα τις εξετασεις τα δινεις σε 2 δοσεις, οποτε λιγο καπως καλυτερα και ισως να μειωθουν κι αλλο λογο της καταστασης της χωρας.
Εμενα θα με προβληματιζε μονο το οτι πρεπει να βρισκομαι στην Πατρα για τα εργαστηρια. ομως αν εχεις συννενοηση και βοηθεια απο την οικογενεια για να σου κρατησουν τυχον τα παιδια ή να σου πληρωσουν εστω ενα μαθημα το χρονο τοτε να το κανεις. Και αν περασεις εστω ενα τοτε μπορεις να διακοψεις μεχρι και για 3 χρονια.
Εγω τελειωσα το Τμημα Ισπανικης του ΕΑΠ φετος τον Ιουνιο, χωρις να μεινω ποτε σε κανενα μαθημα και δεν ειναι και το πιο ευκολο να γραφεις και να διαβαζεις σε μια ξενη γλωσσα και μαλιστα αρχιτεκτονικη και λογοτεχνια...ξανασκεψου το εχεις χρονο μεχρι της 20 ΙανουαριουSmile


η αληθεια ειναι οτι δεν εχω καποιν να με βοηθησει με τα παιδια ουτε να μου πληρωσει καποια δοση....και η αληθεια ειναι οτι απο το να στερησω μια θεση σε καποιον που μπορει να το κανει...προτιμω να μην παω.... Razz
δεν ξερω ποσο ετων ειναι τα παιδια σου, αλλα ουτε και εγω εχω βοηθεια απο κανενα. το αντιθετο μαλιστα: τι κανεις ολη μερα στο σπιτι;;; εχω 3 παιδια 11,8 ετων και 14 μηνων το οποιο θηλαζω κιολας. βαλε οτι ειμαι και 38 ετων.... βρασε ρυζι!! θα παω ομως στο εαπ, οσο και αν ζοριστω. ουτε και εγω εχω να μου πληρωσουν τα διδακτρα. περιμενω απο τα τριτεκνα του ογα και με αιματηρες οικονομιες ισως καταφερω να εξοικονομησω τα 650 της ΘΕ. και ξερεις γιατι θα παω; οχι βεβαια για να βρω δουλεια βασει πτυχιου. αλλα για την τιμη των οπλων. για την δικη μου ηθικη ικανοποιηση. γιατι το κυνηγουσα 15 χρονια και μου εκατσε τωρα, σημαδι οτι καποιος λογος υπαρχει απο τον Θεο που εγινε τωρα και οχι νωριτερα. θελω να σε επηρρεασω και να σκεφτεις θετικα!!!

http://pigikalimeriblogspot.com

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιτα σε ευχαριστω για την προθεση σου,αλλα η αληθεια ειναι να ειμαστε και αντικιμενικοι δεν ειναι μονο το τι θελουμε να κανουμε ειναι να μπορουν και οι καταστασεις να σε ευνοησουν ετσο ωστε να κανεισ καποια πραγματα...εχω 2 παιδακια 11,5 μηνων και 5 ετων τα εσοδα μασ ερχανται μονο απο τον αντρα μου, μιασ και δεν δουλευω...δυστηχως δεν εχω απο πουθενα αλλου εσοδα ...τωρα οταν θα πρεπει να παω στα εργαστηρια ειναι 650 ευρω για 7 μερες και αλλα τοσα για τα μεφορικα....ποιος θα κατσει με τα [παιδια μ?θα πω στον αντρα μου να σταματησει την δουλεια ?λενε καποιοι οτι αν θελεις κατι τοσο πολυ γινεται ...και θα προσθεσω αναλογα αν υπαρχουν και οι αντιστοιχες συνθηκες ...ειδαλως οσο θεληση και να υπαρχει στην παρουσα φαση δεν γινεται...εεσυ που ειπες πως δεν εχεις απο ποθενα βοηθεια που θα τα αφησεις 3 μικρα παιδια ?το χεις σκεφτει?τεσπα ευχομαι τα καλυτερα... Wink

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
misspigi έγραψε:
manoulita-fraoulita έγραψε:
momirene έγραψε:Συγχαρητηρια! Ειναι δυσκολο να κληρωθεις!
Τα λεφτα ειναι αρκετα αλλα δεν χρειαζεται να τα παρεις ολα τα μαθηματα του ετους. Τωρα τα δινεις ολα μαζι ομως απο του χρονου δηλαδη μετα τις εξετασεις τα δινεις σε 2 δοσεις, οποτε λιγο καπως καλυτερα και ισως να μειωθουν κι αλλο λογο της καταστασης της χωρας.
Εμενα θα με προβληματιζε μονο το οτι πρεπει να βρισκομαι στην Πατρα για τα εργαστηρια. ομως αν εχεις συννενοηση και βοηθεια απο την οικογενεια για να σου κρατησουν τυχον τα παιδια ή να σου πληρωσουν εστω ενα μαθημα το χρονο τοτε να το κανεις. Και αν περασεις εστω ενα τοτε μπορεις να διακοψεις μεχρι και για 3 χρονια.
Εγω τελειωσα το Τμημα Ισπανικης του ΕΑΠ φετος τον Ιουνιο, χωρις να μεινω ποτε σε κανενα μαθημα και δεν ειναι και το πιο ευκολο να γραφεις και να διαβαζεις σε μια ξενη γλωσσα και μαλιστα αρχιτεκτονικη και λογοτεχνια...ξανασκεψου το εχεις χρονο μεχρι της 20 ΙανουαριουSmile


η αληθεια ειναι οτι δεν εχω καποιν να με βοηθησει με τα παιδια ουτε να μου πληρωσει καποια δοση....και η αληθεια ειναι οτι απο το να στερησω μια θεση σε καποιον που μπορει να το κανει...προτιμω να μην παω.... Razz
δεν ξερω ποσο ετων ειναι τα παιδια σου, αλλα ουτε και εγω εχω βοηθεια απο κανενα. το αντιθετο μαλιστα: τι κανεις ολη μερα στο σπιτι;;; εχω 3 παιδια 11,8 ετων και 14 μηνων το οποιο θηλαζω κιολας. βαλε οτι ειμαι και 38 ετων.... βρασε ρυζι!! θα παω ομως στο εαπ, οσο και αν ζοριστω. ουτε και εγω εχω να μου πληρωσουν τα διδακτρα. περιμενω απο τα τριτεκνα του ογα και με αιματηρες οικονομιες ισως καταφερω να εξοικονομησω τα 650 της ΘΕ. και ξερεις γιατι θα παω; οχι βεβαια για να βρω δουλεια βασει πτυχιου. αλλα για την τιμη των οπλων. για την δικη μου ηθικη ικανοποιηση. γιατι το κυνηγουσα 15 χρονια και μου εκατσε τωρα, σημαδι οτι καποιος λογος υπαρχει απο τον Θεο που εγινε τωρα και οχι νωριτερα. θελω να σε επηρρεασω και να σκεφτεις θετικα!!!
Εγω οταν μπηκα ειχε κανει και ο αντρας μου τα χαρτια του και τον πηρανε σε αλλο τμημα. Δεν πηγε.4 χρονια μετα το μετανοιωσε και ειπε τι βλακεια εκανα τωρα θα ειχα πτυχιο. φετος εκανε παλι τα χαρτια του...ξανα επιτυχων! Τωρα μου λεει να παω? ΠΟλλα τα λεφτα...και του ειπα να πας γιατι ηδη το εχεις μετανοιωσει και εισαι τυχερος που ξανακληρωθηκες! Οσο για τα λεφτα φετος θα δυσκολευτουμε λιγο να τα πληρωσουμε γιατι εχουμε και την γεννα αλλα του χρονου θα ειναι με δοσεις οποτε κατι θα κανουμε.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλή μου manoulita-fraoulita ξέρω ότι έχεις αρκετή δυσκολία αλλά όσον αφορά το οικονομικό υπάρχουν κάποιες υποτροφίες ακόμα και για τους νεοεισαχθείς, πάει με μόρια πχ παντρεμένη χ μόρια κλπ. Κοίτα το δεν έχεις τίποτα να χάσεις. Άσε που μπορείς να περάσεις την 1η ενότητα και όπως προείπε κάποια μετά μπορείς να το παρατείνεις 3 χρόνια να μεγαλώσουν λίγο τα παιδάκια σου. Δεν ξέρω αν στην περιοχή σου υπάρχει αυτό που θα σου πω αλλά ο δήμος παρέχει μια υπηρεσία (δεν ξέρω ακριβώς το όνομα της) που απασχολεί τα παιδιά δημιουργικά σε ημέρες σχολείου τα απογεύματα και σε ημέρες διακοπών πρωϊνά για όσο θα δουλεύει ο άντρας σου κι εσυ α λείπεις...αν μάθω κάτι παραπάνω θα σου πω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις