Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EEEEEE........για δείτε...αλλαξα και τη φώτο μου...χαχαχαχα

εβαλα τους.....3 ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ!! χε χε

Η ΛΗΨΗ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ, είναι κάτι σαν την ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ, λίγο πιο επώδυνη βέβαια, αλλά σου δίνει την δυνατότητα να την κάνεις απο την 11η εβδομάδα και ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.....για τα αποτελέσματα!!!!

ασεεεεεε που στοιχίζει 700ευρο... Shocked

27Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 Νο2 - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Δεκ 29, 2011 12:46 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!GLOVE ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ..JOANNAKUBA ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΧΑΛΑΛΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΗ Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΗ?Ε?ΕΕΕΕΕ?<ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ> Very Happy !!ΤΙ ΠΑΧΟΣ ΕΙΧΕ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΤΟΥ ΕΣΕΝΑ?

28Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 Νο2 - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Δεκ 29, 2011 1:17 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΡΕ JOANNAKUBA ME TΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ ΣΟΥ!!!ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ!ΘΑ ΣΕ ΦΥΛΑΝΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΣΑΝ ΚΟΡΗ ΟΦΘΑΛΜΟΥ!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΚΟΒΕΙ!ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΧΩ 1/14000 ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ<ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ>!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
gt LOVE mouuuuuuuuuu

ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ I love you I love you I love you I love you I love you I love you
τώρα το είδα το Post σου......

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ και με το καλο...ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΟΟΟ


ΚΡΙΣΤΙ μου.......

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....εμένα ήταν 1/8500 όταν έκανα αυχενική και με τις αιματολογικές έπεσε στα 1/370!!!

αυτο ομως το 8500 και το 370 είναι ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!!!!!!!!!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
3 νυφες θα εχεις, δε σε ζηλευω καθολου χαχαχαχαχα!!!
Εγω ελπιζω το επομενο να ειναι κοριτσι μπας κ μου δινει κανενα ποτηρι νερο Razz

Γερα να ειναι μονο, με τοσα που διαβαζω εδω μεσα εχω αρχισει να αγχωνομαι!!

31Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 Νο2 - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Δεκ 29, 2011 2:21 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ.ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!!!!!!τι κανετε? joannakuba ευτυχως ολα καλα!!!!!εγω παω σημερα να κανω την αυχενικη,με εχει πιασει τρελο αγχος!!!!!!αντε να δουμε!!!!!!το βραδακι πιστευω να με αφησουν τα γατουλια μου να μπω και να σας πω!!!!!!!!!
εχω και εδω και 2 βδομαδες περιπου κατι απαισια φουσκωματα ειμαι να σκασω!!!!!!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΡΙΣΤΙ μην μπαίνεις στη διαδικασία συγκρίσεων και αγχώνεσαι ΤΣΑΜΠΑ....

Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ μου σου λέω ήταν πολύ καλή, 1,4.....μετά με την PAPP-A έπεσαν τα ποσοστά να είναι γερό..... Wink

ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ......όμως......παίζουν πολλά ρόλο + οτι εγώ είμαι στα 35!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΑΚΙ........με το καλό κουκλίτσα μου......ΟΛΑ ΚΑΛΑ θα έιναι Very Happy Very Happy


ΚΑΣΤΟΡΙΑ..........οι νύφες είναι η μόνη μου ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ....αν σκεφτώ εμένα με την πεθερά μου.....ΩΣ ΤΟΤΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕΕΕΕ??????????? χαχαχααχαχααχαα


Γερά να είναι μωρέ....τώρα προσπαθώ να βρώ ΤΙ ΘΕΤΙΚΑ θα παρουσιάσω στον μεγάλο μου γιό που ήθελε ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ....

Εγώ δεν σας κρύβω....οτι θα ζοριζόμουν να μεγαλώσω κοριτσάκι....ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΝΤΑΛΙΚΑ Wink ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ οι γιοι ...χαχαχαχα

Απλά για άλλους λόγους...ήθελα κοριτσάκι αυτή τη φορά Wink

aroma

aroma
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πφφφφφφφφφφ! καλησπέρα κοριτσάκια!!!
Ασχημα τα νεα από μένα Crying or Very sad με πήρε τηλέφωνο ο γιατρός μου και μου είπε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα της Papp-A και έχουμε 1/197 πιθανότητες για σύνδρομο Down. Αυτό σημαίνει ότι πάμε για αμνιοκέντηση, αν θέλουμε φυσικά μου είπε, αλλά το ρισκάρεις??? confused

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι δεν το ρισκαρεις, αλλα μη στεναχωριεσαι ξερω περιπτωση σαν τη δικη σου η οποια πηγαν ολα καλα τελικα κ το μωρακι ηταν υγιεστατο! ποτε θα κανεις αμνιοκεντηση??

aroma

aroma
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δε ξέρω ακόμα, επειδή ετοιμαζόμασταν κιόλας να φύγουμε για το χωριό, σκέφτηκα να πάω λίγο να ξεχαστώ κ από Δευτέρα να κλείσω ραντεβού. Ασε που μου είπε ο γιατρός ότι το κόστος είναι 700!! Δε βαριέσαι ας είναι υγιές και χαλάλι του!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πανω απ'ολα αυτο...να ειναι καλα το μωρακι!!!

aroma

aroma
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kastoria έγραψε:Πανω απ'ολα αυτο...να ειναι καλα το μωρακι!!!
Σε ευχαριστώ Καστοριά μου για τα καλά σου λόγια! Ευχομαι κ σενα να είναι καλά το μωράκι σου κ με το καλό να μας βρει όλες ο καινουριος χρόνος.
Φιλιά πολλά σε όλες κ τα λέμε πάλι με το νέο έτος !!!!
santa santa santa santa santa

40Εγκυούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012 Νο2 - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Δεκ 29, 2011 9:49 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΟΜΑ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ?ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ?ΠΑΝΤΩΣ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΣΤΕΓΙΑ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σας κοριτάρες μου!!!
ΑΡΟΜΑ όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι....

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να στείλω ενα γλυκό φιλί στη gt!
Κορίτσια, δεν ξέρω γιατί , εγώ από την ώρα που είδα το μωρό και μου είπε ο γιατρός όλα καλά, είμαι σε μια κατάσταση νιρβάνας... δεν ανησυχώ για τίποτα...Θεωρώ ότι τα πιο κρίσιμα στάδια πέρασαν κι από δω και πέρα όλα θα είναι πιο ευκολα... (ελπίζω να μην γρουσουζέψω τίποτα)
Εμείς όλα καλά όλα ανθηρά, ξεκίνησα σίδηρο και περιττό να πω ότι έχω πάρει το ακτίβια αγκαλια.
Το στομάχι μου είναι επί το πλείστον καλά, αν εξαιρεσω μερικες απογευματινές αναγούλες, το στήθος μου όπως πρέπει (μεγάλωσε αν και όχι πλεον πρησμένο με σκούρες θηλές πολύ ευαίσθητες), η κοιλιά μου τούμπανο (σαν 5 μηνών) και τα κιλά μου αισίως εφτασαν τα 3 επιπλέον (κλάψ!)

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις γυρισα απο την αυχενικη διαφανεια!!!!!!!!ολα πολυ καλα ειναι!!!οι πιθανοτητες για νταουν ειναι 1:14.678 και για αλλα συνδρομα μεγαλυτερη απο 1:50.000!!!!!!!!!!!μας ειπε μαλλον κοριτσακι και ειμαστε μεγαλουλες!!!!!!!!επιτελους ενα παιδι μεγαλουτσικο!!!!!!!!!!!τα 2 πρωτα ητανε μινιον!!!!!!ευχομαι κι εσεις να εχετε το ιδιο καλα ή και καλυτερα νεα!!!!!σας φιλω!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:μολις γυρισα απο την αυχενικη διαφανεια!!!!!!!!ολα πολυ καλα ειναι!!!οι πιθανοτητες για νταουν ειναι 1:14.678 και για αλλα συνδρομα μεγαλυτερη απο 1:50.000!!!!!!!!!!!μας ειπε μαλλον κοριτσακι και ειμαστε μεγαλουλες!!!!!!!!επιτελους ενα παιδι μεγαλουτσικο!!!!!!!!!!!τα 2 πρωτα ητανε μινιον!!!!!!ευχομαι κι εσεις να εχετε το ιδιο καλα ή και καλυτερα νεα!!!!!σας φιλω!!!

Αντε βρε Ευακι ολα καλα κοριτσαρα μου,καλοτυχο να ειναι το νινακι σας....Θυμασαι που ειχα πει οτι σε ειδα στο ονειρο μου οτι εισαι εγκυος??Να που βγηκε τελικα...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:μολις γυρισα απο την αυχενικη διαφανεια!!!!!!!!ολα πολυ καλα ειναι!!!οι πιθανοτητες για νταουν ειναι 1:14.678 και για αλλα συνδρομα μεγαλυτερη απο 1:50.000!!!!!!!!!!!μας ειπε μαλλον κοριτσακι και ειμαστε μεγαλουλες!!!!!!!!επιτελους ενα παιδι μεγαλουτσικο!!!!!!!!!!!τα 2 πρωτα ητανε μινιον!!!!!!ευχομαι κι εσεις να εχετε το ιδιο καλα ή και καλυτερα νεα!!!!!σας φιλω!!!

Αντε βρε Ευακι ολα καλα κοριτσαρα μου,καλοτυχο να ειναι το νινακι σας....Θυμασαι που ειχα πει οτι σε ειδα στο ονειρο μου οτι εισαι εγκυος??Να που βγηκε τελικα...

ειδες τελικα????βεβαια αμα δεν κοιμασαι τοσο για να βλεπεις εμενα στα ονειρα σου και κανεις κατι αλλο πιο πρακτικο θα μεινεις κι εσυ και θα κανουμε τουρλοβολτιτσες αλλα τι να σε κανω υπναρουουουουουουουου μου!!!!!!!!!! Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:μολις γυρισα απο την αυχενικη διαφανεια!!!!!!!!ολα πολυ καλα ειναι!!!οι πιθανοτητες για νταουν ειναι 1:14.678 και για αλλα συνδρομα μεγαλυτερη απο 1:50.000!!!!!!!!!!!μας ειπε μαλλον κοριτσακι και ειμαστε μεγαλουλες!!!!!!!!επιτελους ενα παιδι μεγαλουτσικο!!!!!!!!!!!τα 2 πρωτα ητανε μινιον!!!!!!ευχομαι κι εσεις να εχετε το ιδιο καλα ή και καλυτερα νεα!!!!!σας φιλω!!!

Αντε βρε Ευακι ολα καλα κοριτσαρα μου,καλοτυχο να ειναι το νινακι σας....Θυμασαι που ειχα πει οτι σε ειδα στο ονειρο μου οτι εισαι εγκυος??Να που βγηκε τελικα...

ειδες τελικα????βεβαια αμα δεν κοιμασαι τοσο για να βλεπεις εμενα στα ονειρα σου και κανεις κατι αλλο πιο πρακτικο θα μεινεις κι εσυ και θα κανουμε τουρλοβολτιτσες αλλα τι να σε κανω υπναρουουουουουουουου μου!!!!!!!!!! Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ασε με εμενα εχω καιρο ακομη για το 2ο...Ασε να δουμε πως θα παει και η ολη φαση...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:μολις γυρισα απο την αυχενικη διαφανεια!!!!!!!!ολα πολυ καλα ειναι!!!οι πιθανοτητες για νταουν ειναι 1:14.678 και για αλλα συνδρομα μεγαλυτερη απο 1:50.000!!!!!!!!!!!μας ειπε μαλλον κοριτσακι και ειμαστε μεγαλουλες!!!!!!!!επιτελους ενα παιδι μεγαλουτσικο!!!!!!!!!!!τα 2 πρωτα ητανε μινιον!!!!!!ευχομαι κι εσεις να εχετε το ιδιο καλα ή και καλυτερα νεα!!!!!σας φιλω!!!

Αντε βρε Ευακι ολα καλα κοριτσαρα μου,καλοτυχο να ειναι το νινακι σας....Θυμασαι που ειχα πει οτι σε ειδα στο ονειρο μου οτι εισαι εγκυος??Να που βγηκε τελικα...

ειδες τελικα????βεβαια αμα δεν κοιμασαι τοσο για να βλεπεις εμενα στα ονειρα σου και κανεις κατι αλλο πιο πρακτικο θα μεινεις κι εσυ και θα κανουμε τουρλοβολτιτσες αλλα τι να σε κανω υπναρουουουουουουουου μου!!!!!!!!!! Razz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ασε με εμενα εχω καιρο ακομη για το 2ο...Ασε να δουμε πως θα παει και η ολη φαση...

μια χαρα θα παει!!!!!!!θα την σκοτωσεις,εγω θα πω ημασταν για καφε ολη μερα μαζι και θα κανουμε πως κλαιμε στην κηδεια!!!!!!!!και μετα θα κανουμε τουρλοβολτιτσες!!!!!!!!χοχοχοχο
εγω εχω μερες να βρω λιγο χρονο και δε σου ειπα που η δικη μου ηρθε στις 23 και ηταν αλλος ανθρωπος!!!!!!θα στα πω αυριο στο γνωστο θεμα!με εξεπληξε σου λεω!

ΣΤΕΓΙΑ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joanna ξέχασα να σου ευχηθώ για τον τρίτο γίο!!!
Με το καλό αγορομάνα γλυκιά και σίγουρα θα βρεις τον τρόπο για να πείσεις τον μεγάλο για τον τζούνιορ....

ΣΤΕΓΙΑ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευάκι υπέροχα τα νέα σου!!!
Με το καλό το μεγαλούτσικο κοριτσάκι σας...

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε μονο ευχαριστα να ακουμε!!!!

Κοριτσια αν σχεδιαζεται να σκοτωσετε την πεθερα θελω κι εγω!!! Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις