Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
387 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 387 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελευταια βδομαδα του έτους- Laughing

μερικες μερες εμειναν δηλαδη- και σκεφτηκα να κανουμε εναν 'απολογισμο' σαν μελη του φορουμ.

θα κανω την αρχη και θα πω πως - απο εγκυος και περα- υπήρξε η παρέα μου...
μου έλυσε απειρες απορίες ....με ενημερωσε..
ηρθα σε αντιπαραθεση... ελυσα παρεξηγησεις... δεν ελυσα παρεξηγηεις...αλλα το πιο σημαντικο- συμπαθησα άτομα μεσα απο τις απαντησεις τους -βρηκα κοινα στοιχεια και τελικα δημιουργησα φιλίες-
νιώθω πως εδώ περνάω καλά.
με το καλο να συνεχίσουμε και στο 2012.

να ευχηθώ στα κοριτσια μας που προσπαθουν μια γεματη αγκαλιά, και στις
ήδη μανούλες ευκολία και ηρεμία στην καθημερινότητα τους και γιατι όχι ενα
ακόμη μωρο αν το επιθυμουν!

Ευχομαι η νεα χρονια να μας φερει χαρά και πολλές ροζ και γαλάζιες ανακοινωσεις για φουσκοζαχαροτομπακλαβαδο-κοκκινομαγουλοζυμαρομωρούλια!!!!!

φιλια σε ολες......2011 στον αριθμό Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ax!Βρε Κούκι τι ωραία που τα είπες Very Happy !Χιχιχι!!
Λοιπόν ας πώ και εγώ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !
Δεν θυμάμαι πότε έκανα εγγραφή στο φόρουμ Very Happy !
Μοιράστηκα χαρές,λύπες,απορίες,προβληματισμούς!Μάλωσα,έβρισα μπινελίκωσα Razz Razz Razz Razz !Τα κάνω όλα και συμφέρω που λένε Razz Razz Razz !
Πάνω απο όλα όμως εδώ γνώρισα υπέροχους ανθρώπους και έκανα φιλίες!Και είμαι πολύ ευτυχισμένη για αυτό 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 315810 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 315810 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 315810 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 315810 !
Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου σε όλα τα κορίτσια το 2012 να έχουν υγεία χαμόγελα αγάπη ευτυχία!
Με το καλό να όσες προσπαθούμε να γεμισούμε το φόρουμ με μωρά!
Με το καλό οι εγκυούλες μας!
Πολλές αγκαλίτσες και φιλάκια σε όλες τις μαμάδες και τα παιδάκια τους όπως επίσης και σε όλες εσάς!!
Σας αγαπώ πολύ και σας ευχαριστώ για όλα 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 !!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έγινα μέλος στο φόρουμ το καλοκαίρι, κάπου τον Αύγουστο αν θυμάμαι καλά! Και περνάω πολύ όμορφα μαζί σας! Χαίρομαι που είμαι στην παρέα σας! Και σας ευχαριστώ για τις συμβουλές και τα πράγματα που έμαθα από εσάς!

Εύχομαι το 2012 να μοιραστούμε περισσότερα μεταξύ μας, να δεθούμε περισσότερο και γενικά να έχουμε την υγεία μας και όλα να μας έρθουν όπως τα θέλουμε!

2012 φιλιά λοιπόν σε όλες σας όπως είπε και η Κούκι!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω εγινα μελος αφου γεννησα και την μικρη. Μ αρεσε γιατι ειναι παρεϊστικο,το βρηκα και στην αρχη του,κ εμεινα.Κ εκανα φιλες εδω 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 417472 ενω δεν το φανταζομουν οτι θα εκανα.

Καλη χρονια μας ευχομαι,να ναι καλα τα μωρα μας,με το καλο οι εγκυες και με γεματες κοιλιες οσες το επιθυμουν![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν αν και είμαι στο forum κάτι λιγότερο από δέκα μέρες άλλαξαν πολλά για μένα.
Γνώρισα το forum τυχαία μέσω google, γράφτηκα για να γίνω καλύτερη μανούλα για το σποράκι μου και κατέληξα με άδεια κοιλίτσα αλλά γεμάτη φιλιά, ευχές, συμπαράσταση και αγάπη από όλους εδώ μέσα...
Βρήκα παρέα στην καθημερινότητα μου....
Ευχές για καλή λευτεριά στις εγκυούλες!!!
Ευχές για ένα μωράκι στην αγκαλίτσα όσων προσπαθούν!!!
Ευχές να τα χαίρονται σε όσες είναι ήδη μανούλες!!!
Ευχές...Ευχές.... Ευχές..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας γράψω κι εγώ...έγινα μέλος το καλοκαίρι που μας πέρασε στο φόρουμ για κάτι άσχετο... για να μιλήσω για νυφικό με κάποιες κοπέλες που αγοράσαν από κίνα! . Rolling Eyes .... αλλά ήταν τόσο παρεΐστικη η κατάσταση εδώ μέσα που με έκανε να μείνω και να αρχίσω να συζητάω και πιο προσωπικά πράγματα εδώ και πράγματα που δν τα ξέρει κανείς άλλος ...και δέθηκα με κοπέλες πολύ...και γέλασα πολύ και έκλαψα πολύ και αγάπησα καποιες κοπελίτσες πολύ!!!! 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590

εύχομαι το 2012 να φέρει μόνο ευτυχία σε όλες μας,να είμαστε όλες καλά... όσες προσπαθούμε να φουσκώσουμε σαν μπαλόνια 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 990599 όσες έχουν παιδάκια να τα δουν όπως αυτές θέλουν, να εξελίσσονται! Σας εύχομαι όλες οι επιθυμίες σας να πραγματοποιηθούν με τον καλύτερο τρόπο γιατί ΟΛΕΣ το αξίζετε!!!!! 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 315810

Είμαι εθισμένη!!Αν δν μπω όσο μπορώ κάθε μέρα να σας διαβάσω θα πάθω στερητικά 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 40746

dolfin


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κι εγω εγινα μελος το καλοκαιρι.εχω και μια φιλη εδω κουκι...διαβαζω περισσοτερο παρα γραφω αλλα θα αλλαξει αυτο.
με το καλο το νεο ετος.και πολλα πολλα μωρα στις αγκαλιες μας.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έγινα μέλος τον Ιούνιο του 10 ..μπήκα φορτσάτη να ρωτήσω για οωρρηξίες και συμπτώματα εγκυμοσύνης...προσπαθούσα για το δεύτερο μωρό μου τότε.. δεν πίστευα και δεν περίμενα πως θα γνωρίσω και θα δεθώ με καποιες κοπέλες...κι όμως έγινε..γέλασα, έκλαψα, τσακώθηκα... το φόρουμ μπήκε για τα καλά στην καθημερινότητα μου..έγινε η παρέα μου και είμαι χαρούμενη γι'αυτό! ευχομαι σε όλα τα μέλη υγεία ετυχία και οτι αλλο επιθυμείτε μεσα απο την καρδιά μου!!!!!! 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 334590

????????


Επισκέπτης
εγω μπορει να ειμαι πολυ φρεσκια αλλα σας διαβαζα καιρο και τωρα πιο πολυ διαβαζω γιατι με 2 μικρα δεν πολυπρολαβαινω να γραφω αλλα προσπαθω οσο μπορω! φιλια και καλη χρονια μανουλες!!!!!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν μου έλεγε κάποιος πριν 2 χρόνια οτι θα έχω κάνει φίλες μέσω ενός φόρουμ θα τον έλεγα τρελλό.
όσο ήμουν έγκυος έμπαινα σε διάφορα φόρουμ και δεν συμμετείχα ποτέ.
εδώ έγινα μέλος λίγες ημέρες αφότου άνοιξε (και ενώ η μικρή ήταν ήδη 1 έτους) και από την πρώτη στιγμή άρχισα να συμμετέχω. είχε πιο παρεϊστικο χαρακτήρα από τα άλλα.
μετά προέκυψε και μια φιλία από εδώ μέσα και κόλλησα για τα καλά.
τη χρονιά που πέρασε στη λίστα των φίλων μου προστέθηκαν μερικά άτομα ακόμα από εδώ μέσα και πολύ χαίρομαι γι αυτό. αισθάνομαι πολύ τυχερή!

το 2011 ήταν πολύ καλό μαζί μου και ελπίζω έτσι να είναι και το 2012.
εύχομαι σε όλες να έχετε μια υπέροχη χρονιά. 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 417472

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπηκα στο φορουμ στις αρχες της εγκυμοσυνης μου,μου το εδειξε η chicken που ειναι πιο ψαγμενη!!
Γνωρισα τοσα κοριτσια,συμπαθησα ολααααααα τα κοριτσια ,εμαθα τοσα πολλα εδω μεσα και συνεχιζω να μαθαινω για να ειμαι καλυτερη μανουλα,καλυτερος ανθρωπος.
Σας ευχαριστω πολυ ολεεες που υπαρχετε και συνυπαρχετε εδω μεσα.ευχαριστω την ολιβια που το ανοιξε και μας εδωσε την ευκαιρια να βρεθουμε..να συνευρεθουμε!!!
σας Very Happy 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 417472
Σας αγαπωωωωω πολυ ,ειστε ο εθισμος μουυυ !! Very Happy 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 417472 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 417472

Ευχομαι πολλα μωρα ...και τα μυαλα στα καγκελααααα 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 215994 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 215994

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρηκα το φορουμ εντελως τυχαια στο google, τον Μαρτιο.. απο τοτε κ μεχρι προσφατα εμπαινα καθε μερα, με μανια.. ειναι η καλυτερη παρεα μου, μιας κ πλεον εχω χασει καθε επαφη με φιλες.. αλλα εχω αποκτησει τοσες πολλες εδω, που δεν με στενανωρει πια το γεγονος.. γνωρισα κοπελες απο κοντα- που μεχρι τοτε ημουν τοσο αντιθετη με αυτο.. αλλα ακομα κ μερικες που δεν εχουμε συναντηθει ποτε, τις θεωρω φιλες μου πια! ξερω οτι κ για την παραμικρη μου απορια θα παρω σιγουρα εστω κ μια απαντηση απο καποια κοπελα..εδω εκανα γιορτινο τραπεζι με συμβουλες κ συνταγες μιας μανουλας, στις αποριες θα κολλησουμε?? Laughing Laughing Laughing Laughing
Ελπιζω να συνεχισουμε ετσι κ την νεα χρονια, με κεφι κ καλη διαθεση!! Και επειδη μου δινετε η ευκαιρια μεσω του θεματος, θα ηθελα να ζητησω συγνωμη απο καποιες κοπελες αν τις στεναχωρησα με τα λεγομενα μου..

Καλη χρονια ευχομαι σε ολες!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Respect 2011 σκέψεις -ο απολογισμός του φορουμ μας. 893968

http://stardustwork.blogspot.com

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπήκα στο φόρουμ καλοκαίρι του '10 ήμουν στο 1ο μου τρίμηνο της εγκυμοσύνης.Ποιο πολυ έμπαινα στις "μανουλες Φεβρουαρίου '11".....Μετα εξαπλώθηκα...Έγινα κ πρωταγωνίστρια οπότε τι άλλο θέλω....Πέραν της πλάκας κ εγω εδώ βρήκα πολυ καλή συντροφιά.Ακόμη κ με κορίτσια που καταλαβαίνω ότι δε με συμπαθούν απλά γιατί δεν κολλάμε,σε διάφορους προβληματισμούς μου απαντανε κ αυτο είναι το πιο σημαντικό...
Όσο για το 2011 ενώ μου έφερε το πιο όμορφο δώρο,τον γιο μου,κουραστικα ψυχολογικά απο αλλα θέματα...Εύχομαι το 2012 να είναι λιιιιιιγο καλύτερο απο άποψη ψυχολογίας κ δύναμης...
Εύχομαι στις μανουλες καλές αγάπες,στις εγκυουλες καλα νινακια κ σε εκείνες που προσπαθούν γρήγορα γκαστρωμενουλες....

Φιλαρες κοριτσουμπια..

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Μπήκα στο φόρουμ καλοκαίρι του '10 ήμουν στο 1ο μου τρίμηνο της εγκυμοσύνης.Ποιο πολυ έμπαινα στις "μανουλες Φεβρουαρίου '11".....Μετα εξαπλώθηκα...Έγινα κ πρωταγωνίστρια οπότε τι άλλο θέλω....Πέραν της πλάκας κ εγω εδώ βρήκα πολυ καλή συντροφιά.Ακόμη κ με κορίτσια που καταλαβαίνω ότι δε με συμπαθούν απλά γιατί δεν κολλάμε,σε διάφορους προβληματισμούς μου απαντανε κ αυτο είναι το πιο σημαντικό...
Όσο για το 2011 ενώ μου έφερε το πιο όμορφο δώρο,τον γιο μου,κουραστικα ψυχολογικά απο αλλα θέματα...Εύχομαι το 2012 να είναι λιιιιιιγο καλύτερο απο άποψη ψυχολογίας κ δύναμης...
Εύχομαι στις μανουλες καλές αγάπες,στις εγκυουλες καλα νινακια κ σε εκείνες που προσπαθούν γρήγορα γκαστρωμενουλες....

Φιλαρες κοριτσουμπια..


Καλημερα κοριτσουκες!!!!!Εγω ανακαλυψα το "eimai mama" απο τοτε που ηθελα να κανω παιδακι,εγινα μελος ενω ηδη ημουν στον πρωτο μηνα εγκυμοσυνης μου περιπου αλλα σας διαβαζα πολυυυ νωριτερα,εδω εμαθα για τις μερες ωορηξιας συγκεκριμενα και για την περιβοητη χοριακη (που μεχρι τοτε ποτε δεν ειχα ιδεα)
Βρηκα απαντηση σε καθε ερωτημα η απορια μου χαζη η μη,πραγματα που πολλες φορες θα ντρεπομουν να τα συζητησω ακομα και με την αδερφη μου!Εδωσα θελω να πιστευω και εγω λιγο φως καποιες φορες σε καποιες αλλες κοπελες με τις σκεψεις κ τις αποψεις μου..Χαιρομαι πολυ που σας βρηκα!!!!!!!Πραγματικα γεμισα γνωση μεσα απο τις εμπειριες σας...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ!!!!!
Τωρα ειμαι στον μηνα μου και περιμενω τον μπεμπουκο μου και χαρη σε σας νιωθω πιο σιγουρη για τον εαυτο μου για τις καταστασεις που θα ζησω και θα ρθουν...

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες . Έγινα μέλος στο "είμαι μαμά " τον Αύγουστο του 2010 την Ολίβια την ήξερα από πριν από άλλο φόρουμ . Σύντομα γνώρισα άτομα από εδώ μέσα με τις ιστορίες τους που με έκαναν να νιώσω τόσο κοντά τους δεν μπορώ να ξεχάσω κοπέλες που έγραφαν με πόσο προσμονή περίμεναν ένα μωρό και την απογοήτευση κάποιων όταν τα αποτελέσματα δεν ήταν αυτά που έπρεπε . Συναντηθήκαμε με κάποιες κοπέλες κολλήσαμε περισσότερο με κάποιες άλλες ήρθαμε σε αντιπαράθεση με κάποιες άλλες τσακωθήκαμε όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι άλλωστε σε όλους τους υγιείς χώρους συμβαίνουν αυτά Laughing
Με κάποιες από τις κοπέλες είχαμε την δυνατότητα να τα λέμε και στο skype και να ξενυχτάμε μέχρι της 3 το πρωί , κάποια πράγματα κάνουν το κύκλο τους και κλείνουν και μένουν μόνο οι όμορφες αναμνήσεις .
Δεν ξέρω πόσο θα διαρκέσει η ζωή αυτού του φόρουμ η μάλλον να το θέσω καλύτερα δεν ξέρω πόσες θα παραμείνουμε ακόμα μέσα σε αυτό το φόρουμ που αγαπήσαμε και είναι το στέκι μας σημασία έχει να κρατάμε τα καλά . Τέλος να ευχηθώ σε όλες όσες έχετε παιδάκια να τα δείτε να μεγαλώνουν να πετυχαίνουν όσες δεν έχετε σύντομα να αποκτήσετε ,να έχετε όλες μια ευτυχισμένη οικογένεια και πάνω απο όλα Υγεία είναι το σημαντικότερο πράγμα .Και μην ξεχνάτε το 2010 μας περιμένει με πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα .

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έγινα μέλος το Μάρτιο στο φόρουμ μας...
Έκλαψα με κάποιες ιστορίες, συγκινήθηκα, γέλασα με κάποια άλλα πιο ανάλαφρα θεματάκια....
Μπορεί να μην έχω δεθεί με κάποια από σας πιο πολύ αλλά μου κρατάτε πολύ ωραία συντροφιά...
Μακάρι το 2012 να μας βρει όλες με υγεία, δύναμη και αποφασιστικότητα.....Μην αφήνετε τίποτα και κανέναν να σας μαυρίζει την ψυχή..Δεν αξίζει τίποτα και κανένας πιο πολύ από εσάς τις ίδιες (στις πεθερές σας πάει αυτό)...
Εύχομαι αυτό το έτος που έρχεται να είναι καλύτερο από αυτό που διανύουμε γενικότερα.
Πολλά φιλιά σε όλες σας και πιο πολύ στα ζουζούνια σας!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγινα μελος του φορουμ λιγο μετα που γεννησα σε μια δυσκολη για εμενα περιοδο γιατι οι ορμονες μου εκαναν παρτυ και το μωρο εκλαιγε ασταματητα λογω κολικων.απο εδω μεσα πηρα απαντησεις σε πολλες αποριες μου και βρηκα καλη παρεα με απειρες ωρες συζητησεων στο τσατ.ελπιζω το 2012 να ειναι για ολες σας ενα ετος υγειας ευτυχιας και οτι ποθει η καθεμια ξεχωριστα να της ερθει.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!εγω τα κοροιδευα τρελα αυτα τα φορουμ πριν μεινω εγκυος.το σεπτεμβριο στον 7 μηνα που μαζευτηκαμε ολοι σπιτια μας αρχισα να βαριεμαι και μπηκα ετσι για να εχω κατι να κανω.απο τοτε κολλησα!μπαινω καθε μερα!!!!ειδικα τις τελευταιες βδομαδες της εγκυμοσυνης ενοιωθα οτι μονο εδω με καταλαβαινανε.
ευχομαι το 2012 να ειναι καλυτερο για ολες μας και να φερει στην καθε μια ξεχωριστα οτι επιθυμει!!!

http://stefxon@gmail.com

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλά μανουλες!
Γράφτηκα στο φόρουμ μας το καλοκαίρι του '10, αλλά έγινα ενεργό μέλος μερικούς μήνες αργότερα. Δεν ξέρω γιατί καθυστερησα γιατί εν τέλει το λατρεψα.Αυτό που μου άρεσε στην αρχή ήταν η δομή του και η ποικιλία των θεμάτων. Τώρα μου αρέσουν τα πάντα. Έχει τόσα πολλά μέλη που μπορείς να άνοιξεις κάθε είδους συζήτηση. Νιώθω μέλος μιας μεγάλης παρέας που με έχει κάνει να θέλω να σας γνωρισω όλες προσωπικά!Τι κρίμα που δεν γινεται Sad ... Μπορεί να έχουμε και κακές ημέρες ομως υπάρχει αγάπη εδώ μέσα.
Σας ευχομαι:
-οι εγκυουλες να έχουν όμορφες εμπειρίες γέννας και να αποκτήσουν γερά μωρα
-όλα τα παιδάκια μας να έχουν την υγεία τους
-και όλες οι μελλοντικές εγκυουλες και μανουλες να κρατήσουν σύντομα ένα θετικό τεστ! Το 2012 να βρεθεί μωρά!
Πολλά φιλιά!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγινα μελος τυχαια καποια στιγμη το 2010!το forum μου το εδειξε ο Μητσος ο αντρας μου!!!!ανα διαστηματα απεχω αλλα παντα μπαινω και διαβαζω!!!!γνωρισα αρκετα κοριτσια απο κοντα και με καποιες εχω πολυ καλες σχεσεις!!!
για το νεο ετος ευχομαι υγεια!
στα κοριτσια που ποθουν ενα μωρακι το 2012 να ειναι το τυχερο τους!!!!
οι υπολοιπες να χαιροσαστε τις οικογενειες σας!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε όσες είναι μαμάδες, να χαίρεστε το παιδάκι ή τα παιδάκια σας,
σε όσες έχουν φουσκωμένες κοιλίτσες, με το καλό και
σε όσες προσπαθούν, εύχομαι σύντομα ένα θετικό τεστ.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:τελευταια βδομαδα του έτους- Laughing

μερικες μερες εμειναν δηλαδη- και σκεφτηκα να κανουμε εναν 'απολογισμο' σαν μελη του φορουμ.

θα κανω την αρχη και θα πω πως - απο εγκυος και περα- υπήρξε η παρέα μου...
μου έλυσε απειρες απορίες ....με ενημερωσε..
ηρθα σε αντιπαραθεση... ελυσα παρεξηγησεις... δεν ελυσα παρεξηγηεις...αλλα το πιο σημαντικο- συμπαθησα άτομα μεσα απο τις απαντησεις τους -βρηκα κοινα στοιχεια και τελικα δημιουργησα φιλίες-
νιώθω πως εδώ περνάω καλά.
με το καλο να συνεχίσουμε και στο 2012.

να ευχηθώ στα κοριτσια μας που προσπαθουν μια γεματη αγκαλιά, και στις
ήδη μανούλες ευκολία και ηρεμία στην καθημερινότητα τους και γιατι όχι ενα
ακόμη μωρο αν το επιθυμουν!

Ευχομαι η νεα χρονια να μας φερει χαρά και πολλές ροζ και γαλάζιες ανακοινωσεις για φουσκοζαχαροτομπακλαβαδο-κοκκινομαγουλοζυμαρομωρούλια!!!!!

φιλια σε ολες......2011 στον αριθμό Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Όντως τα είπες πολύ ωραία!!! Μακάρι το 2012 να έχει μόνο ευχάριστα γεγονότα από δω και πέρα.... Very Happy Very Happy Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω βρηκα το φορουμ εντελως τυχαια, ψαχνοντας για σχεδια για χειροποίητα σκουλαρικια (ασχετο εντελως, το ξερω).

Εγινα μελος, και τοτε ο μικρουλης μο ηταν ηδη 6 μηνων και θηλαζε, και κολλησα πιο πολύ με τα διαφορα θεματα που ηταν σχετικα με το θηλασμο. Σιγα σιγα κι εγω εξαπλωθηκα, οπως διαβασα και απο μια άλλη μαμα, σε πολλά άλλα θεματα.

Πραγματικα δεν περιμενα να κανω φίλες εδω μέσα, ουτε το ειχα στοχο, μπορω να πω οτι ημουν και αντιθετη στις φιλιες μεσω πισι-ου (ναι, βαρατε με ελευθερα). Αλλά χαίρομαι αφανταστα που προεκυψε τελικα!

Μας εύχομαι το 2012 να ειναι απειρως καλυτερο απο το 2011. Υγεια πάνω από όλα. Αλλά κι επειδη όλες μας εχουμε τα βάσανά μας η καθεμια, είτε αυτο λέγεται δουλεια, ειτε οικογενεια, ειτε πεθερικα, ειτε σπίτι, ειτε οικονομικο, κι επειδη μονο η καθεμια ξερει τι ζορια εχει, θα ευχηθω το 2012 να μας δοθει η δυνατότητα να κάνουμε τη ζωη μας λιγο καλυτερη απο ότι ηταν το 2011, συμφωνα με τα προσωπικα δεδομενα της καθεμιας μας. Και κατ'επεκταση, να κανουμε και τον κοσμο μας καλυτερο.

Με το καλο να μας ...μπει! το 2012!! Wink

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γράφτηκα πρόσφατα στο φόρουμ και μέχρι τώρα,αν και δεν προλαβαίνω πολύ, μου αρέσει!!!Καλή χρονιά να έχουμε rendeer flower

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις