Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai egw exw kapoioys fovoys kai otan toys lew ston antra moy me leei ti einai ayta poy skeftese.skepsoy mono oti tha exoyme agkalitsa ton mpompira kai tipota allo. kai ayto kanw koritsia.stin idea oti tha gennisw ton mpempi ton aprilio den me fovizei tipota.anypomono kiolas

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια έχω γεννήσει τρία παιδιά με φυσιολογικό.Θα γένναγα άλλα δεκατρία με τον ίδιο τρόπο.Είναι πραγματικά ασύλληπτα τα συναισθήματα που αισθάνεσαι εκείνες τις στιγμές.Η ψυχή σου λες και πετάει στον ουρανό και ξαναέρχεται όταν κρατάς το μωρό αγκαλιά.Θέλεις να κλάψεις αλλά και να γελάσεις μαζί,ενώ η καρδιά σου πάει να σπάσει.Όποια γυναίκα δεν το ζήσει αυτό το πράγμα πραγματικά ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.Μακάρι να έκανα και άλλο παιδί

http://www.leptomeria.gr

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παρολο που ξερω πως ειναι η γεννα,αλλα καισαρικη,εχω μια ιδεα για το πως ειναι σαν χειρουργειο ,γιατι μετα το μονο που ελειπε ητανε ο μπεμπης μου..Γι αυτο κοριτσια μην φοβαστε αν θα πονεσετε λιγο παραπανω ,μη φοβαστε για τιποτα γιατι φανταζομαι και απο οτι διαβαζω ειναι ΜΕΓΑΛΕΙΟ η στιγμη που συναντας το μωρο σου και σβηνουν ολα με μιας!
Αυτη τη στιγμη περιμενω σε λιγους μηνες να τη ζησω και ακομα και ο πονος μετα το χειρουργειο δεν με ανησυχει!
Με το καλο σε ολες Smile

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν υπάρχει κανένας λόγος για να φοβάσαι.....καταρχήν μην ακούς όποιον πάει να σε φοβίσει λέγοντας διάφορες ιστορίες που έχει ακούσει από κάποιον , κάπου, κάποτε...όλα καλά θα πάνε.
Εγώ στο πρώτο μου παιδάκι ήμουν άσχετη εντελώς. Δεν είχα καμια φιλη με εμπειρία σε εγκυμοσύνη και γέννα. Ούτε σέρφαρα και πολύ για να μάθω, τότε κόστιζε πολύ το νετ. Κάτι είχα ακούσει αλλά πολύ λίγα πράγματα. Πήγα δηλαδή στα τυφλά αλλά πολύυυυυυυυυ χαλαραααααα και όλα πήγαν τέλεια

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
blackrose έγραψε:Παρολο που ξερω πως ειναι η γεννα,αλλα καισαρικη,εχω μια ιδεα για το πως ειναι σαν χειρουργειο ,γιατι μετα το μονο που ελειπε ητανε ο μπεμπης μου..Γι αυτο κοριτσια μην φοβαστε αν θα πονεσετε λιγο παραπανω ,μη φοβαστε για τιποτα γιατι φανταζομαι και απο οτι διαβαζω ειναι ΜΕΓΑΛΕΙΟ η στιγμη που συναντας το μωρο σου και σβηνουν ολα με μιας!
Αυτη τη στιγμη περιμενω σε λιγους μηνες να τη ζησω και ακομα και ο πονος μετα το χειρουργειο δεν με ανησυχει!
Με το καλο σε ολες Smile

Όσες φορές φέρνω στο μυαλό μου την ιστορία σου θυμάμαι πόσο γελοίο είναι να ανησυχώ για κιλά, ραγάδες και όλα τα άλλα ανούσια. Θα το ζήσεις κοπέλα μου το μεγαλείο και θα είναι όπως ακριβώς ονειρεύεσαι! Με το καλό και σε σένα!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΚΛΠ ΚΛΠ... ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ...ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΤΗΣ ΒΛΕΜΜΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ..ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΙΜΑΤΑ!! ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΙΓΟ ΘΟΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΛΥ...
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!! ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ Η ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ... - Σελίδα 2 315810

trelomanoula

trelomanoula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kouklitsa mou kalhspera.ola kala 8a sou pane.se katalabeno kai egw etsi eimouna sthn koroula mou den koimi8ika ka8olou mexri thn aloi mera pou 8a pigena na thn geniso giati mpika me rantebou den h8ele fenete na bgei.apla 8a sou pw mia koubenata olo ayto pou 8a perasis 8a einai san paradisos 8imhsouto 8a les makari na to ksanazousa kai sto eyxome giati ta paidia einai eytixia.thn mia sthgmi thn exeis sthn kilia sou kai thn aloi sta xeria sou ase den perigrafete.einai ena parami8i giayto zhsto olo kalo mou xwris fobo,me to kalw kai enan pono kouklitsa.

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πραγματικά!Απ'την στιγμή που θα περάσεις την είσοδο του μαιευτηρίου να έχεις την καλύτερη διάθεση που μπορείς,θα σκέφτεσαι το παραπάνω και θα μιλάς και θα ρωτάς για ό,τι δεν καταλαβαίνεις τον γιατρό ή την μαία.
Έτσι θα αποκτήσεις και την αυτοκυριαρχία σου και θα ελέγχεις απόλυτα το σώμα σου.
Ο τοκετός είναι κάτι απόλυτα φυσικό,δε χρειάζεσαι πραγματικά κανέναν για να τα καταφέρεις.Ο μηχανισμός του τοκετού,αν τον έχεις μελετήσει,θα δεις είναι ένα θαύμα!
Όσο εσύ είσαι ήρεμη θα έχεις την καλύτερη συνεργασία με το εμβρυάκι σου και ο τοκετός σας θα είναι καταπληκτικός!
Και τα εννοώ όλα αυτά. Smile
[/quote]


Μετά απο πολύ πολύ καιρό κατάφερα να μπω...έχουμε κόψει το internet(τα οικομονικά ολών χάλια),αλλά δόξα το Θεό είμαι πολύ καλύτερα,το μωρό μας μεγαλώνει μια χαρά και έχω αρχίσει να λαχταρώ τη στιγμή που θα το κρατήσω αγκαλιά!
Πόσο μεγάλο δίκιο εχεις κοπέλα μου!!!κάθομαι και διαλογίζομαι μόνη μου,μίλωντας του και όταν ειμαί ήρεμη εγώ είναι και κείνο!ελπίζω οταν έρθει η ώρα με το καλό να έρθει στον κόσμο να μπορέσω να ειμαι ήρεμη και να μην το ταλαιπωρήσω και αυτο!!
σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα όμορφα λογάκια σου!!!καλό βράδυ!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirkat mam έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ,ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΙΕΣ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ,ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΛΑ...
ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΟΤΙ ΠΑΧΑΙΝΩ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΟΥΧΑ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ?ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΨΕΙΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ...ΤΑ ΣΥΖΗΤΖΩ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΑΓΝΩΣΤΟ...ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΕΝΙΚΑ,ΜΕ ΠΙΑΝΩ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ...

ΤΑ ΕΧΕΤΕ Ή ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΑ?


οοοοοολες μα ολες εχουμε τους ιδιους φοβους και ανησυχιες γλυκια μου.αλλα εκεινη την ωρα πιστεψε με θα εχεις μια ηρεμια που δεν θα αναγνωριζεις τον ιδιο σου τον εαυτο!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
φυσικα και τα ειχα ολα αυτα..εκτος απο το αγχος του να παχυνω Rolling Eyes

ειναι φυσιολογικο...ολα θα πανε καλα και μετα θα αναπολεις αυτη τη στιγμη! το πιο ομορφο θαυμα!!!!!!!
[/quote]


απο τη στιγμη που ενιωσα το σπορακι μου να κινητε και τον τελευταιο καιρο τις κλωτσιες του,για να πω την αληθεια ειναι οτι μαγικο,οτι πιο ομορφο!!!συναισθηματα που ποτε δεν τα ειχα φανταστει...το μονο που παρακαλαω ειναι να πανε ολα καλα!!!και ευχομαι ολες οι μανουλες του κοσμου να φερνουν στον κοσμο γερα μωρα!!!με ¨ενα πονο¨!!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mkiam έγραψε:Νομίζω ότι πιο φοβιτσιάρα από εμένα δεν υπάρχει χαχα! Κι όμως, το έχω πάρει απόφαση και δε φοβάμαι πλέον, σκέφτομαι ότι όπως γέννησαν τόσες και τόσες γυναίκες και τώρα είναι μια χαρά κι έχουν ξαναβρεί τον εαυτό τους και είναι όμορφες και χωρίς τα κιλά της εγκυμοσύνης, έτσι θα το κάνω κι εγώ. Έτσι κι αλλιώς, υπάρχει και η επισκληρήδειος τώρα, που σε απαλλάσσει από τους πολύ δυνατούς πόνους, γεγονός κάπως καθησυχαστικό.

Έχε εμπιστοσύνη στο γιατρό σου, διάβασε να μάθεις και 2-3 πραγματάκια για τον τοκετό ώστε να είσαι προετοιμασμένη ψυχολογικά και να μην τρομάζεις με κάθε τι που μπορεί να σου συμβεί και όταν έρθει η ώρα όλα θα πάνε καλά!!!

Σου το λέω εγώ που γεννάω από στιγμή σε στιγμή αλλά ωστόσο νοιώθω ότι πλέον θέλω να γίνει για να κρατήσω αγκαλιά τη μικρούλα μου. Αυτή τη στιγμή να σκέφτεσαι, που είναι και ο στόχος σου!

εύχομαι να σας πηγαν όλα καλά και να εχείς την μπεμπούλα σου αυτή τη στιγμή αγκαλιά κ να σου χαμογελά!!!εγώ είμαι πολύ καλύτερα,ειμαστε στον 6ο μήνα και μεγαλώνουμε,κλωτσάμε και το μόνο που με ανησυχεί τώρα ειναι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!να σας ζήσει!!!φιλάκια πολλα!!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marialena έγραψε:geia sou kai egw perimeno ton proto mou paidaki kai exw kai egw olles aftes tis fovies sto ti 8a ginei ti 8a simvei pos 8a einai to swma mou me ta ti genna k ta skeftomai k trellenomai..alla apo thn allh lew sumvainei kati poli omorfo sthn zwh mou afth thn periodo den 8a anxonomai k den 8a skeftomai etsi oti einai na ginei 8a ginei to mwro mou na einai kala!giafto apolause thn egkumosini sou k olla kala 8a pane.me enan pono k meto kalo na kratiseis to mwraki sou sthn agkalia sou filia.

γειά σου και σένα έστω και λίγο καθυστερημένα...έχεις δίκιο,ήταν μαλλόν εκείνος ο μήνας που ήταν πολύ χάλια η ψυχολογία μου...τώρα έχω ηρεμήσει και περιμένω πως και πως να περάσει ο καιρός και να κρατήσω το πλασματάκι μου γερό και δυνατό!!!
με το καλό και σε σένα γλυκιά μου!!!μ'ενα γερό μωρό!!!!!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Επισκέπτ έγραψε:γλυκια μου eirkat mam ενα εχω να σου πω απολαυσε το τωρα που μπορεις.....η περιοδος της εγκυμοσυνης ειναι τοσο γλυκια και ανεπαναληπτη....προσπαθησε να ηρεμησεις διωξε τις πολλες σκεψεις που σε αγχωνουν..ολα θα πανε λαλα θα δεις...και οταν με το καλο θα πας να γεννησεις η γεννα θα σου μεινει αξεχαστη...(με την καλη εννοια),θα παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα θα το αντικρισεις και θα νοιωσεις πολλα συναισθηματα που τωρα δεν μπορεις να τα καταλαβεις..οταν δεις τι φατσουλα κουβαλουσες τοοοοσο καιρο μεσα σου θα τα ξεχασεις ολα!εγω φοβομουν παρα πολυ την στιγμη της γεννας αλλα οταν με επιασαν οι πονοι τι να πω η παναγια?ο θεος?σου δινουν κουραγιο και θεληση να γεννησεις και να παρεις αγκαλια το σπλαχνο σου..εγω 9 μηνες σκεφτομουν πως θα παω να γεννησω?κι ομως οταν ηρθε η ωρα εκανα το σταυρο μου και ειπα μονο γερο να ειναι και να πανε ολα καλα...κι οταν μπηκα στο χειρουργειο(καισσαρικη) ετρεμα απ το φοβο μου αλλα μολις αντικρισα το αγγελουδι μου εβαλα τα κλαματα απο την χαρα μου...δεν πιστευα οτι ειχα ενα πλασματακι μεσα μου....ολα καλα θα πανε κουκλα μου....να σκεφτεσαι θετικα..και καλη λευτερια σου ευχομαι

σ'ευχαριστώ πόλυ!!!και σένα να σου ζήσει το αγγελούδι σου,να'ναι γερό και καλότυχο!!!μάλλον ο τρίτος μήνας ηταν περίεργος...τώρα είμαστε στον έκτο και νιώθω πολύ καλύτερα.τώρα η φοβιά μου είναι να πάνε όλα καλά και να'ναι το πλασματάκι μου γερό!!θεωρώ και πιστευω οτι η Παναγία βοηθάει όλες τις μανούλες του κοσμου!!!φιλάκια!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
οοοοοολες μα ολες εχουμε τους ιδιους φοβους και ανησυχιες γλυκια μου.αλλα εκεινη την ωρα πιστεψε με θα εχεις μια ηρεμια που δεν θα αναγνωριζεις τον ιδιο σου τον εαυτο![/quote]


Και γω τώρα αυτή την αποψή έχω...ήταν μάλλον η φαση που περνούσα τότε περίεργη...να χαιρεσαι το πλασματάκι σου!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
trelomanoula έγραψε:kouklitsa mou kalhspera.ola kala 8a sou pane.se katalabeno kai egw etsi eimouna sthn koroula mou den koimi8ika ka8olou mexri thn aloi mera pou 8a pigena na thn geniso giati mpika me rantebou den h8ele fenete na bgei.apla 8a sou pw mia koubenata olo ayto pou 8a perasis 8a einai san paradisos 8imhsouto 8a les makari na to ksanazousa kai sto eyxome giati ta paidia einai eytixia.thn mia sthgmi thn exeis sthn kilia sou kai thn aloi sta xeria sou ase den perigrafete.einai ena parami8i giayto zhsto olo kalo mou xwris fobo,me to kalw kai enan pono kouklitsa.

τι όμορφα λογακια!;!;σ'ευχαριστώ πολύ γλυκία μου!και συ να χαίρεσαι την κορούλα σου!να'ναι πάντα γερή και τυχέρη!τώρα που με κλωτσάει και τον νίωθω,βλέπω οτι του μεταδίδω τα νευρα μου,το αγχος μου,την ευτυχια μου,και γενικα τα πάντα και προσπαθώ να είμαι ήρεμη για να ειναι κ αυτό ήρεμο και χαρούμενο!ο μόνος φόβος που εχω πλεον είναι να το νιώθω και να ειναι καλά!
σ'ευχαριστω και παλι!φιλακια πολλα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις