Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Ksenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια καλημερα! δ μπορουσα να ανοιξω αλλου θεμα δ ξερω γιατι κ γι'αυτο σας γραφω εδω!
Λοιπον! στα γρηγορα! ειναι να κανω μια αμνιοπαρακεντηση κ μου ειπε ο γυναικολογος μου να παω στο ελενα με το οποιο συνεργαζεται κιολας, εντωμεταξυ απ'το παιδων μου εχουν πει οτι η επεξργασια υγρου ειναι δωρεαν κ μολις γινει η ληψη να το παω εκει... μιλαω λοιπον με τον γιατρο μου κ μου κλεινει ραντεβου για αυριο 9 το πρωι κ μου λεει οτι κανει 350 ολα μαζι κ ληψη κ επεξεργασια, ελα ομως που εγω ηθελα να μαθω ποσο εχει μονο η ληψη κ καλεσα στα ταμεια του νοσοκομειου γιατι ο γιατρος μου δ ηξερε να μου πει ποσο εχει μονο η ληψη κ μου ειπε θα τα πουμε αυριο, κ μου λεει η κοπελα στο τηλ οτι η ληψη κοστιζει 10 ευρω ?? ναι ΜΟΝΟ 10 ΕΥΡΩ κ δ υπαρχει εργαστιριο για το υγρο κ τα στελνουν εξω στο παιδων!!!!!!!!!! εχω μεινει αφωνη γιατι ο γιατρος μου ναι μεν αμεσως μου'κλεισε ραντεβου ΑΛΛΑ μου ειπε 350 ενω ειναι μονο 10 κ οταν του ειπα οτι μου ειπανε το δειγμα να το παω στο παιδων δ μου ειπε οτι δ υπαρχει εργαστιριο στο ελενα κ ετσι κ αλλιως θα το στειλουν εξω!!!!!! τι γινεται δηλαδη??????? ηθελε ετσι απλα NA MOY ΦΑΕΙ 350 ευρω?????????????? δηλαδη γι τοσο ηλιθια με περασε ????????? τι να πω??????



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ksenia στις Δευ Ιαν 09, 2012 3:28 am, 1 φορά

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.
ΓΙΑ ΧΑΖΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!

Ksenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
basilikaki έγραψε:ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.
ΓΙΑ ΧΑΖΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!
Κ δ ξερω τι να κανω τωρα κ πως ακριβως να το χειριστω γιατι δεν του εχω πει ακομα οτι πηρα τηλ κ εμαθα. να τον παρω να του πω, να περιμενω πρωτα να κανω την ληψη να παρω το υγρο κ οταν φτασει η δουλεια στην πληρωμη να του πω ετσι κ ετσι, πριν κανω την εξεταση αυριο να του το πω????

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΥΡΩ.
ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΔΕ ΤΑ ΔΙΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ.
ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ?
ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ?
Η ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ?
ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ?
ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ?
ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υπαρχει δυστυχως μεγαλη.....παραιατρικη
θα το πω...και εγω χρειαστικε να το κανω και η αληθεια ειναι οτι δεν το εψαξα καθολου γιατι ειχαμε κατι ευρηματα και ειμουν πολυ χαλια ψυχολογικα..απλα μου ειχαν πει οτι δεν τα καλυπτει η ασφαλεια και ετσι πηα και το εκανα στο εραστηριο οπου ειχα κανει και τον μεγαλο υπερηχο...
600 ευρω πληρωσαμε για δουλεια 2 λεπτων...ειμουν τοσο ταραμενη ειναι η αληθεια που δεν σκεφτηκα ουτε να παω να το κανω δαπανη μηπως κ παρω κατι πισω

https://www.facebook.com/myrodeve

Ksenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
basilikaki έγραψε:ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΥΡΩ.
ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΔΕ ΤΑ ΔΙΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ.
ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ?
ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ?
Η ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ?
ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ?
ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ?
ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!
κοιτα εκανα εξεταση για κυστικη ινωση στην βιοδιαγνωστικη με την οποια συνεργαζεται ο γιατρος μου κ μου βγηκε οτι ειμαι φορεας κ στη συνεχεια εστειλε τον αντρα μου να κανει το ιδιο αλλα σε δημοσιο στο παιδων οπου βγηκε κ σ'αυτον οτι ειναι φορεας (πληρωαμε 200 ευρω για τον αντρα μου κ γι'αυτο κ ειναι δωρεαν η εξεταση υγρου απ'οτι μου εξηγησε η κοπελα απ'το παιδων). μπορει να'χει μαγειρεψει τα δικα μου αποτελεσματα αφου συνεργαζεται με το ιδιοτικο κ να το'παιξε 50-50 αν εβγαινε κ στον αντρα μου θα με ετρεχε για αμνιο οπως τωρα ας πουμε. εγω ειμαι ηδη 22 εβδομαδων κ δ με παιρνει για επανεξεταση γι'αυτο κ θα κανω αμνιο αλλα οχι να με κλεβει κ καταμουτρα! μα τοσο πολυ?

emmi_14


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΓΑΤΡΟΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 10Ε ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ? Laughing

Ksenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
emmi_14 έγραψε:ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΓΑΤΡΟΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 10Ε ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ? Laughing
emmi μου ακριβως πιο πανω εξηγησα τι εχει γινει.

basilikaki

basilikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ, ΕΣΥ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!
ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ksenia έγραψε:
basilikaki έγραψε:ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΕΥΡΩ.
ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΔΕ ΤΑ ΔΙΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ.
ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ?
ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ?
Η ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ?
ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ?
ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ?
ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!
κοιτα εκανα εξεταση για κυστικη ινωση στην βιοδιαγνωστικη με την οποια συνεργαζεται ο γιατρος μου κ μου βγηκε οτι ειμαι φορεας κ στη συνεχεια εστειλε τον αντρα μου να κανει το ιδιο αλλα σε δημοσιο στο παιδων οπου βγηκε κ σ'αυτον οτι ειναι φορεας (πληρωαμε 200 ευρω για τον αντρα μου κ γι'αυτο κ ειναι δωρεαν η εξεταση υγρου απ'οτι μου εξηγησε η κοπελα απ'το παιδων). μπορει να'χει μαγειρεψει τα δικα μου αποτελεσματα αφου συνεργαζεται με το ιδιοτικο κ να το'παιξε 50-50 αν εβγαινε κ στον αντρα μου θα με ετρεχε για αμνιο οπως τωρα ας πουμε. εγω ειμαι ηδη 22 εβδομαδων κ δ με παιρνει για επανεξεταση γι'αυτο κ θα κανω αμνιο αλλα οχι να με κλεβει κ καταμουτρα! μα τοσο πολυ?

Εντάξει,δε νομίζω να έφτασε να μαγειρέψει τα αποτελέσματα των εξετάσεων, τραβηγμένο μου ακούγεται! Εγώ λέω, ρώτησέ τον ακριβώς αυτά τα χρήματα σε τι αντιστοιχούν? Μπορείς να πεις ότι έμαθες ότι είναι 10 ευρώ να δούμε τι θα σου πει, μήπως είναι κάτι που δεν έχεις υπολογίσει?
Εύχομαι να πάνε όλα καλά με την εξέταση!

Ksenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια τελικα πηγα στο ελενα το πρωι κ ο δικος μου γιατρος ουτε που εμφανιστηκε. περιμενα το ραντεβου μου (με τον κ. Κονδυλιο). βεωαια πιο πριν ειχα πληρωσει κατω στα ταμεια οσο αναλογει για αμνιοπαρακεντηση με την ασφαλεια μου (ΙΚΑ) δλδ 18 ευρω οστε αν αρχισει συζητηση για κατι παραπανω να'χω να πω κ αυτο. αφου τελειωσαμε κ βγηκαμε να μου δωσει οδηγιες ο γιατρος με ρωτησε αν εχω μιλησει με τον δικο μου γιατρο κ εκανα την κινεζα εκει κ ειπα οχι το βραδυ εχω ρατεβου . ετσι μου εγραψε αντιβιωση κτλπ κ δεν ανοιχτηκε θεμα για παραπανω λεφτα, πηρα το δειγμα το πηγα στο παιδων κ τελος αυτο ηταν!!!!! επειδη ο αντρας μου εκανε εξεταση αιματος εκει (200 ευρω) αφου βγηκα κ εγω θετικη, παρ'ολο που εγω εκανα στην βιοδιαγνωστικη, την εξεταση υγρου μου κανουν δωρεαν εκει κ θα'χω σε 20 μερες αποτελεσματα + το οτι μου πηρανε αιμα για επανεξεταση για κυστικη ινωση κ αυτο δωρεαν, μονο για καρυοτυπο πληρωσα 75 ευρω αλλα με το ικα παιρνεις πισω τα χρηματα κ δ χρειαστηκε να πληρωσω τιποτα στην ουσια!

mpekatsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ksenia, επειδή ενδιαφερόμαστε και εμείς για την εξέταση της κυστικής ίνωσης, πόσο σας κόστισε η εξέταση κυστικής στο παίδων? είχατε κλείσει ραντεβού? έχει λίστα αναμονής? το λέω, γιατί πήγαμε ήδη στο Λαϊκό και έχει τεράστια αναμονή! είμαι ήδη στον 4ο μήνα και επείγει κάπως το θέμα!!

Ksenia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mpekatsa έγραψε:Ksenia, επειδή ενδιαφερόμαστε και εμείς για την εξέταση της κυστικής ίνωσης, πόσο σας κόστισε η εξέταση κυστικής στο παίδων? είχατε κλείσει ραντεβού? έχει λίστα αναμονής? το λέω, γιατί πήγαμε ήδη στο Λαϊκό και έχει τεράστια αναμονή! είμαι ήδη στον 4ο μήνα και επείγει κάπως το θέμα!!
σου εχω στειλει πμ, οτιδηποτε αλλο χρειαστεις ρωτα με!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ksenia να σε ρωτήσω κάτι; την εξέταση της κυστικής ίνωσης μπορείς να την κάνεις σε δημόσιο χωρις κόστος μόνο αν έχεις ιστορικό ή αν είναι ήδη ο ένας από τους 2 θετικός; Στην Πάτρα από ότι ξέρω δεν υπάρχει σε δημόσιο δωρεάν ανάλυση για άμνιο και πληρώνεις 300-350 την εργασία του γιατρού και άλλα τόσα το ιδιωτικό της Αθήνας. Από το ΙΚΑ δε ξέρω αν παίρνεις κάτι πίσω....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις