Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!
επειδη χαρη σε εσας ελυσα πολλες αποριες μου ειπα μηπως υπαρχει καποια κοπελα που γνωριζει απο αυτο το προβλημα..
γεννησα πριν 2,5 χρονια το παιδακι μου, (με καισαρικη) το λεω μηπως παιζει κανεναν ρολο στο προβλημα μου! θυλασα για 6 μηνες, (μονο λιγο δυστηχως), απο οτι θυμαμαι μετα τον τοκετο ειδα οτι ειχα μια ενωχλητικη μυρωδια στα ουρα κ στα υγρα..
το ειπα στον γιατρο και μου ειπε οτι θα φτειαξει ειναι λογο τοκετου κ θυλασμου..
περιμενα να φτειαξει αλλα τιποτα! εκανα εξετασεις κολπικων υγρων και ουρων, ηταν ολα καθαρα! δεν ειχα καποιο προβλημα, το μονο που ειχα απο πολυ μικρη δηλαδη, ειναι πολυκυστικες ωοθηκες οπου μετα την γεννα επιδυνοθηκαν παρα πολυ..
ο γιατρος ειπε οτι ισως ωφηλεται σε αυτο! μου εδωσε κολπικα σωλιναρια (dalacin) για μια εβδομαδα! τα τελειωσα, μετα απο 3 μερες ειχα ξανα τα ιδια! γιατι??? πινω πολυ νερο!
ειναι πραγματικα πολυ ενωχλητικο!!!!! μου χαλαει παντα την διαθεση! δεν μου κανει καρδια να παω τουαλετα! σαν να εχω περιοδο και χειροτερα μη σας πω!
καλα οτι με αυτο το θεμα δεν εχεις διαθεση και για καμια επαφη..
σου κοβει τα φτερα!
υπαρχει καποια κοπελα που ειχε κατι τετοιο? και αν ναι, τι εκανε?
γνωριζει κατι κανεις?????
βοηθειστε με βρε κοριτσια ειμαι απελπισμενη....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!! ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 534787 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 534787 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 534787 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 534787 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 534787 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 534787

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα να πω οτι εννοειται πως δεν ειναι θεμα καθαριοτητας!!!!!
εξαλλου αν δεν ημουν μεχρι αηδιας λατρης της καθαριοτητας δεν θα με ενοχλουσαι η κακοσμια...
δεν γνωριζει κατι καποια ε? Sad Sad

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μετά τη θεραπεία του είπες οτι το πρόβλημα επανείλθε?
εγώ είχα το ίδιο θέμα αλλά λόγων των φραμάκων της εκγυμοσύνης (ασβέστιο,σίδηρο κλπ). μήπως λόγω πολυκυστικών παίρνεις χάπια?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω το βιωσα αυτο και τελικα ειχα τραχηλιτιδα.μετα την θεραπεια τελειωσε και η κακοσμια .για κοιτα το

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω γενικα αποσο ξερω απο μενα οταν μυριζει η ευαισθητη περιοχη συνηθως ειναι καμια τραχιλιτιδα,κολπιτιδα η κατι τετοιο....τεστ παπ μηπως να κανεις??μηπως δειξει εκει κατι

https://www.facebook.com/myrodeve

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εκανα τεστ-παπ πριν 4 μηνες! ηταν οκ ειπε! τι ειναι η τραχυλιδα? το εχω ακουσει αλλα δεν ξερω τι ειναι? τι χαπια πηρες?
δεν παιρνω χαπια για ΣΠΩ. δεν τα δεχεται ο οργανισμος μου τα ορμονικα αντισυλιπτικα.. απλως υποφερω χωρις χαπια!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μετα το παπ το επαθα.και με ξανακοιταξε και μου εδωσε μια κολπικη αλοιφη για 5 μερες αν θυμαμαι καλα.η τρααχιλιτιδα ειναι φλεγμωνη στον τραχηλο κατι τετοιο.
λογικα να πας να σε δει και να επιμεινεις.να κανεις παπ παλι αν χρειαζετε.

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μολις διαβασα τι ειναι η τραχηλιτιδα!
μαλλον θα ξανα παω στο γιατρο για να κανω εξετασεις!
ειναι πολυ ασχημο.. ευχαριστω που μου ειπατε τις εκδοχες σας!!!!!!
με βοηθησαν πολυ! δεν ηξερα οτι μπορει να προερχεται απο κατι τετοιο!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ!!!!!!!

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!
Κ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!!!!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ζητήσεις από το γιατρό σου να κάνεις μια καλλιέργεια κολπικού υγρού , μπορεί να είναι μύκητες μπορεί κολπίτιδα μπορεί και κάτι περισσότερο με το ΤΕΣΤ ΠΑΠ δεν καλύπτονται όλες οι πιθανότητες .

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα οσες φορες μου εχει τυχει να μυριζουν τα υγρα ειναι απο μυκητες και το εβλεπε ο γυναικολογος μετα απο καλιεργεια κολπικου υγρου

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσαφακι καλησπέρα! αφού έκανες ήδη τεστ ΠΑΠ να κάνεις καλλιέργειες.
Άμεσο κολπικό για μύκητες, τριχομονάδες, clue cells κόκκους, καλλιέργεια κολπικού υγρού για αερόβια, καλλιέργεια τραχηλικού υγρού για αερόβια, αναερόβια, χλαμύδια, ureaplasma - urealiticum, μυκοπλάσματα και αντιβιόγραμμα.

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna ευχαριστω πολυ! ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 587529 εκλεισα ραντεβου να παω αυριο στον γιατρο!
κοιτα να δεις! τοσο καιρο που το λεω του γιατρου δεν μου ειπε τοσα πολλα οπως μου ειπατε εσεις!!
κοριτσακια εισαστε καλητερα απο τον γιατρο!!!
και δεν πειστευα οτι θα λυσω το προβλημα μου οταν εγραψα το θεμα...
αν το ηξερα θα το εκανα νωριτερα..
παντως, εχω κανει καλλιεργια κολπικων υγρων κ δεν μου ειπε οτι ειχα τιποτα απο ολα αυτα..
τωρα θα μου πειτε, μπορει να εμφανηστεικε μετα τις εξετασεις κατι απο αυτα!! σωστα! γιαυτο θα παω αυριο κ θα του πω αλλες αυτες τις "παθησεις" που μου ειπατε!
ειστε φοβερες!!!!!
ευχαριστω σας ειπα??? οχι ε??
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!! ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 654316 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 536304 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 536304 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 536304 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 875502 ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? 875502

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μερικοί γιατροί επειδή ασχολούνται με δύσκολες παθήσεις κλπ αυτά τα θεωρούν σταγόνα στον ωκεανό και δεν δίνουν σημασία. αν αντιληφθείς κάτι τέτοιο πάρε και δεύτερη γνώμη. μου έχει τύχει γιαυτό στο λέω!

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρυσαφακι έγραψε:εκανα τεστ-παπ πριν 4 μηνες! ηταν οκ ειπε! τι ειναι η τραχυλιδα? το εχω ακουσει αλλα δεν ξερω τι ειναι? τι χαπια πηρες?
δεν παιρνω χαπια για ΣΠΩ. δεν τα δεχεται ο οργανισμος μου τα ορμονικα αντισυλιπτικα.. απλως υποφερω χωρις χαπια!!


ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ..ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΑΠΟ 3 ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ. ΠΕΡΙΠΟΥ 50€ ΠΛΗΡΩΣΑ ΣΕ 2 24ΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πιθανότατα έχεις κολπίτιδα!
Πολλά βακτήρια ευθύνονται για την κακοσμία του κόλπου που μοιάζει με <<ψαρίλα>> ,κυρίως το Gardnerella vaginalis.Χρειάζεσαι καλλιέργεια κυρίως για clue cells (κύτταρα καλυμμένα με τα βακτήρια αυτά).
Να πλένεσαι καθημερινά με σαπούνι με ουδέτερο pH .
Mην ανησυχείς,με μια αντιβίωση θα σταματήσει όλο αυτό,εφόσων γίνει κι η παραπάνω διάγνωση. Smile

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ελπιζω να γραφω στο σωστο θεμα... ι εγω πριν μια βδομαδα πηγα για τεστ Παπ στον γιατρο κ μου πηρε υγρα για καλλιεργεια κολπικου κ τραχηλικου υγρου γιατι λεει οτι τα υγρα μου ειχαν κακοσμια αλλα κ λαθος οψη.. τα αποτελεσματα που πηρα την παρασκευη δεν ηταν καλα Crying or Very sad Crying or Very sad
και κολπιτιδα κ τραχηλιτιδα μαζι.. εδωσε θεραπεια με χαπια κ σε μενα αλλα κ στον αντρα μου. δεν ειναι κατι σοβαρο ετσι? αγχωθηκα πολυ, καθως ειναι η πρωτη φορα που μου τυχαινει.. επισης μου ειπε οτι ισως χρειαστει να κανουμε καυτηριαση στον τραχηλο- αλλα να πω την αληθεια λογω αγχους εκεινη την στιγμη δεν ακουσα τον λογο.. μηπως ξερει καμια να μου πει γιατι κ ποτε γινεται κατι τετοιο? ααα!! κ κατι τελευταιο. στην καλλιεργεια των υγρων το κακο αποτελεσμα ειναι το ureaplasma το οποιο βγηκε θετικο.. τι ειναι αυτο παλι???

18ανεξηγητη κακοσμια κολπικων υγρων?????? Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Φεβ 05, 2012 10:14 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ γω ειχα παθει τραχηλιτιδα παλιοτερα αλλα δεν μου ειχε πει τιποτα για καυτηριασμο.με αντιβιωση εφυγε..τωρα αν αφησουμε καιρο θα υπαρξουν αλλοιωσεις στνο τραχηλο,μηπως γιαυτο σου ειπε καυτηριαση?αλλα ενταξει μπορει να περασει με τα χαπια.

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
epeidi exw exw ena istoriko me oyrolimwxseis.kane mia kaliergeia oyrwn mipws exeis oyrolomoxsi.otan se myrizoyn ta oyra kai to xrwma toys einai kapws pio skoyro kitrino kai ta vlepeis pikta mallon oyrolimwxsi einai.egw 2 xronia trexw me oyrolimoxseis.kai kryfes oyrolimoxseis kiolas poy den exeis symptwmata oyrolimwxsis. tsoyxsimo, pono. giayto kane mia kaliergeia oyrwn kai ayrioan mporeis

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="χρυσαφακι"]εκανα τεστ-παπ πριν 4 μηνες! ηταν οκ ειπε! τι ειναι η τραχυλιδα? το εχω ακουσει αλλα δεν ξερω τι ειναι? τι χαπια πηρες?
δεν παιρνω χαπια για ΣΠΩ. δεν τα δεχεται ο οργανισμος μου τα ορμονικα αντισυλιπτικα.. απλως υποφερω χωρις χαπια!!
[/quote




ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ....ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΧΙΛΙΤΙΔΑ,ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ.....

nikole20

nikole20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω κανει 4εξετασεις απανοτες..κολπικα υγρα και καλλιεργειες,ουρα.ολα καθαρα!μου ειπε η γιατρος μου πως τα πολλα υγρα ειναι απο την εγκυμοσυνη (ειχα πολυκιστικες πριν και υγρα αλλα οχι οσα τωρα)τωρα μυριζουν αλλα οχι ασχημα Embarassed !!!πριν ηταν ασχημη η μυρωδια και ειχα και φαγουρα ...τωρα πλένομαι με εναν αφρο που μου εδωσε η γιατρος και ειναι κα΄λυτερα τα πραγματα.

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikole20 έγραψε:εχω κανει 4εξετασεις απανοτες..κολπικα υγρα και καλλιεργειες,ουρα.ολα καθαρα!μου ειπε η γιατρος μου πως τα πολλα υγρα ειναι απο την εγκυμοσυνη (ειχα πολυκιστικες πριν και υγρα αλλα οχι οσα τωρα)τωρα μυριζουν αλλα οχι ασχημα Embarassed !!!πριν ηταν ασχημη η μυρωδια και ειχα και φαγουρα ...τωρα πλένομαι με εναν αφρο που μου εδωσε η γιατρος και ειναι κα΄λυτερα τα πραγματα.

καλησπέρα.εγώ θα σου πρότεινα το ανφο 3.θα δεις ραγδαιες εξελίξεις!φιλιά

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα είδα το ποστ..είχε το ίδιο πρόβλημα η μητέρα μου και της έδωσε lactofemme γυναικολόγος...είναι χάπια πολύ ελαφρία τύπου βιταμίνες και ρυθμίζουν το ph του κόλπου και βοηθάνε στην κακοσμία!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις