Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Κ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΕΓΧΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ''ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΙ'' ΕΔΩ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΤΟΥΣ.ΟΤΑΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΟΜΟΥΣ Κ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ Smile ΑΠΛΑ Κ ΑΥΤΟΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΚΑΘΟΝΤΑΙ Κ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΙ ΝΟΜΟΥΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ.ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΟΜΟΥΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...Κ ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΕ ΜΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕ ΚΕΡΑΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ..ΜΟΝΟ ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙ..ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ..ΣΤΗΝ ΓΛΑΣΚΩΒΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...Κ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ...ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 120 POUNDS

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Κ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΕΓΧΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ''ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΙ'' ΕΔΩ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΤΟΥΣ.ΟΤΑΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΟΜΟΥΣ Κ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ Smile ΑΠΛΑ Κ ΑΥΤΟΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΚΑΘΟΝΤΑΙ Κ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΙ ΝΟΜΟΥΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ.ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΟΜΟΥΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...Κ ΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΕ ΜΙΑΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΕ ΚΕΡΑΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ..ΜΟΝΟ ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙ..ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ..ΣΤΗΝ ΓΛΑΣΚΩΒΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...Κ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ...ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 120 POUNDS
και κατα τα αλλα αυτοι εχουν νομους και οργανωμενη χωρα και παιδεια και οταν ερχονται ελλαδα κανουν τα αισχη τα κο##παιδα και σπανε μαγαζια και βιαζουν και κυκλοφορουν σαν να μην πω.στην χωρα τους να πανε να τα κανουν αυτα.αλλα εκει εχουν "νομους".

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΤΟΥΣ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα και εμενα μου αρεσει που εχουν κανονες απλα λεω οτι στους περισσοτερους ελληνες θα κακοφαινεται γιατι οι περισσοτεροι δεν υπακουνε,θελετε να σας πω παραδειγμα?

πχ βαζουμε κρανος η ζωνη μονο αν ξερουμε οτι παρακατω εχει αστυνομια,και οχι για την προστασια μας αλλα για να μην μας γραψουν!

πεταμε σκουπιδια οπου μας γουσταρει!Τις προαλλες πηγα σε μια γιορτη που εκανε ο δημος της πολης μας,και ενω οι διοργανωτες ειπαν να αφησουμε τον χωρο καθαρο,οπως τον βρηκαμε ειδα οτι πολλοι τους γραψανε,ενιωσα απεχθεια προς αυτους τους ανθρωπους,δεν σεβαστηκαν τον χωρο!Ειχε ενα μικρο μπουφεδακι η γιορτη και ολοι αντι να πεταξουν στους καδους τα ποτηρια απο τα αναψυκτικα τα πετουσαν κατω(ο χωρος την δευτερα θα χρησιμοποιουταν απο μαθητες)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την black beauty στις Δευ Ιαν 16, 2012 9:41 am, 1 φορά

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα να σου πω κατι αν ηταν αυστηρα και σε εμας δεν θα κανανε ουτε οι ξενοι αυτα τα πραγματα!Και ξες γιατι στο λεω αυτο?ασχολουμαι με το τουριστικο πακετο και εκει που σπουδασα μας ειπαν οτι οι ιδιοι οι τουριστικοι πρακτορες τους λενε οτι μπορουνε να ερθουν στην χωρα μας και να κανουν οτι θελουν γιατι δεν υπαρχει σωστη αστυνομευση!Και αυτοι μεγαλωνουν οχι οπως εμας με αρχες και ηθικους κανονες οποτε καταλαβαινεις....

Δεν λεω καποια πραγματα ειναι σιγουρα υπερβολικα!

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eirinaki έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑΡΡΟΣ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ- ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,Κ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΑΣ ΣΗΚΩΘΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ.ΝΑΙ ΟΛΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ Η ΕΛΛΑΔΑ,Ο ΗΛΙΟΣ ΤΗΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ) ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΠΙΣΩ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ..ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ.ΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑΜΕ..ΑΠΛΗΡΩΤΟ ΤΟ ΕΝΟΙΚΙΟ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ,ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ.ΕΠΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΨΑΧΝΑΜΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ Κ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΨΑΞΑΜΕ ΜΑΣ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ ΣΚΟΤΙΑ.ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΥΣ.Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΑΓΓΛΙΚΑ,Κ ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΕ ΑΝΕΤΑ.ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ Κ ΟΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΣΠΙΤΙ ΕΔΩ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ.ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΕΔΩ Κ 2-3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ 600 ΠΕΝΝΕΣ.ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΚ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΑ 500...????????ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.ΛΕΜΕ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ..ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΤΟΥΣ ΑΠΕΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ Κ.Α Κ ΗΡΕΜΗΣΑΝ..ΖΗΤΗΣΑΝ 300...ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΟΥ ΠΑΤΕ.ΕΜΕΙΣ ΠΕΣΑΜΕ ΣΕ ΗΛΗΘΙΑ ΜΕΣΗΤΡΙΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΥΧΕΙ..ΕΔΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΝ ΝΟΜΟΥΣ (ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΠΑ ΑΑΑΧΧΧ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ) ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΦΟΡΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ,ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ,ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚ.Α ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΑΛΟΓΟ ΦΟΡΟ.ΕΜΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ 90 ΠΕΝΝΕΣ.ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΤΟΝ ΦΟΡΟ,ΝΕΡΟ,ΡΕΥΜΑ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ,ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ Κ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.Κ ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ. ΧΑΧΑ.ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΦΟΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 120 ΠΕΝΝΕΣ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ..ΑΝ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΧΑΧΑ.ΝΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑΚΤΙΚΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ Κ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ??ΑΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΚ.ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΧΙ ΣΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ.(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΟΥΝ).RANOU ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ.Κ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.Κ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΣΥΝΤΑΞΗ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΕΙ.ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ.ΑΥΤΑ!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΟΙ Κ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΙΤΕ ΕΞΩ.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!


ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΧΩΡΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΑΤΡΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΗΜΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΘΙΜΑ.ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΜΑΣΗΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΔΙΕΘΝΩΣ ΡΕΖΙΛΙ ΛΕΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΩΧ!ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ?ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ?ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΟΣΑ Η ΧΩΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΔΙΔΑΞΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ!!!ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕΣ ΑΜΑ ΒΑΡΕΘΕΙΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΖΗΣΕ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΖΕΙΤΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΙΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ 10 ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΖΕΙΣ ΤΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ!!ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ¨) ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΑΜΟΙΡΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ !! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΣΙΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 654316

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
black beauty έγραψε:μα και εμενα μου αρεσει που εχουν κανονες απλα λεω οτι στους περισσοτερους ελληνες θα κακοφαινεται γιατι οι περισσοτεροι δεν υπακουνε,θελετε να σας πω παραδειγμα?

πχ βαζουμε κρανος η ζωνη μονο αν ξερουμε οτι παρακατω εχει αστυνομια,και οχι για την προστασια μας αλλα για να μην μας γραψουν!

πεταμε σκουπιδια οπου μας γουσταρει!Τις προαλλες πηγα σε μια γιορτη που εκανε ο δημος της πολης μας,και ενω οι διοργανωτες ειπαν να αφησουμε τον χωρο καθαρο,οπως τον βρηκαμε ειδα οτι πολλοι τους γραψανε,ενιωσα απεχθεια προς αυτους τους ανθρωπους,δεν σεβαστηκαν τον χωρο!Ειχε ενα μικρο μπουφεδακι η γιορτη και ολοι αντι να πεταξουν στους καδους τα ποτηρια απο τα αναψυκτικα τα πετουσαν κατω(ο χωρος την δευτερα θα χρησιμοποιουταν απο μαθητες)


ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!!!ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΧΙΛΛΙΑΔΕΣ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ!!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΕΣ ΟΔΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 10 ΕΙΧΑΝ ΤΑΣΑΚΙΑ ΚΡΥΜΕΝΑ,ΦΑΝΕΡΑ,ΥΠΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!(ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ)!!!!ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΛΟΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ!ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ!ΑΥΤΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΙΛΙΑ

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσυ Σιλια εισαι πολυ καιρο στην Ιταλια?Πως ειναι η ζωη εκει?Οι Ιταλοι μοιαζουν λιγο με τους Ελληνες ε?

αχ αγαπω πολυ την γλωσσα τους!Μιλαω λιγα.Εσυ την μιλας την γλωσσα τους?

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
black beauty έγραψε:εσυ Σιλια εισαι πολυ καιρο στην Ιταλια?Πως ειναι η ζωη εκει?Οι Ιταλοι μοιαζουν λιγο με τους Ελληνες ε?

αχ αγαπω πολυ την γλωσσα τους!Μιλαω λιγα.Εσυ την μιλας την γλωσσα τους?

ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΤΗΝ ΜΙΛΑΩ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΔΑΞΩ, ΕΔΩ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΜΑΣΤΕΡ ΓΛΩΣΣΟΛΟΓΙΑΣ ΜΑ ΜΕ ΦΑΓΑΝ ΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ(ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ) ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑ ΧΑΧΧΑΧΑ!ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΝΟΤΟ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΒΟΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ.ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ Ο ΒΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΤΟ ΔΛΔ ΑΠΟ ΡΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΨΩΝΑΡΕΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΒΟΡΑΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΨΩΝΙΑ ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑ!!!ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΜΑΘΟΥΝ ΑΝ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ
ΕΙΝΑΙ μεν ΤΥΠΙΚΟΙ ΣΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡα κτλπ μα και φιλοτιμοι και καλοψυχοι σαν ελληνεσ !!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια!Εισαι και τυχερη γιατι εχουμε και παρομοιο κλιμα!Απο φαγητο τι λεει?

με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!

απο θεμα οικονομια τι λεει σαν κρατος?

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
black beauty έγραψε:ωραια!Εισαι και τυχερη γιατι εχουμε και παρομοιο κλιμα!Απο φαγητο τι λεει?

με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!

απο θεμα οικονομια τι λεει σαν κρατος?

ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΨΟΓΟ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΒΟΥΤYΡΟ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΑΔΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΑΣ!ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΡΩΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Η ΠΙΤΣΑ Η ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΧΑΙΝΕΙΣ! ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΜΕ 2 ΚΙΛΑ ΠΑΝΩ ΕΝΩ ΕΔΩ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΙΤΣΑ ΚΑΙ ΡΙΖΟΤΟ!!ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΛΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΔΙΔΩ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ??ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ 5 ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΙΤΑ!ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΜΑ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΜΕΙΝΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕ 3 ΚΙΛΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΤΟ ΚΛΙΜΑ?ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΞΗ ΜΙΑΣ ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΔΑΣ ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΤΗΝ ΛΕΝΕ Η ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ!!ΤΟ ΕΘΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ! ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 215994 ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 215994

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
silia έγραψε:
black beauty έγραψε:ωραια!Εισαι και τυχερη γιατι εχουμε και παρομοιο κλιμα!Απο φαγητο τι λεει?

με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!

απο θεμα οικονομια τι λεει σαν κρατος?

ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΨΟΓΟ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΒΟΥΤYΡΟ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΑΔΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΑΣ!ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΡΩΣ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Η ΠΙΤΣΑ Η ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΧΑΙΝΕΙΣ! ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΜΕ 2 ΚΙΛΑ ΠΑΝΩ ΕΝΩ ΕΔΩ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΙΤΣΑ ΚΑΙ ΡΙΖΟΤΟ!!ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΛΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΔΙΔΩ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ??ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ 5 ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΙΤΑ!ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΜΑ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΜΕΙΝΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕ 3 ΚΙΛΑ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΤΟ ΚΛΙΜΑ?ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΞΗ ΜΙΑΣ ΕΛΛΗΝΟΙΤΑΛΙΔΑΣ ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΤΗΝ ΛΕΝΕ Η ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ!!ΤΟ ΕΘΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ! ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 215994 ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 215994
Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟΝ ΒΟΡΡΑ ΑΚΟΜΑ ΑΝΕΓΚΙΧΤΗ!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΜΩΣ ΜΗ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΜΙΣΘΟΙ ΕΙΝΑΙ 2ΠΛΟΙ !

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε συ το εχω προσεξει και εγω οτι ολοι οι ιταλοι τουριστες που ερχονται εδω ειναι αδυνατοι ,αλλα τρωνε πολυ πραμα,και τωρα που το αναφερεις θυμαμαι μια που γιναμε φιλες και μου ελεγε "α κοιτα κοιλια που εκανα εδω στην Ελλαδα!"

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια μακαρι να μεινει ετσι!Σου αρεσει γενικοτερα ε?

Δηλαδη αν θελουμε να αδυνατισουμε να ερθουμε για κανεναν μηνα ιταλια ε?χαχχα

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
black beauty έγραψε:ωραια μακαρι να μεινει ετσι!Σου αρεσει γενικοτερα ε?

Δηλαδη αν θελουμε να αδυνατισουμε να ερθουμε για κανεναν μηνα ιταλια ε?χαχχα

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ! ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 587529 ΧΑΧΧΑΧΑ ΕΛΑ ΘΑ ΣΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ!ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ!!ΑΛΛΑ ΑΥΣΤΗΡΗ ΔΙΑΙΤΑ ΠΙΤΣΕΣ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΕΣ ΠΡΟΣΙΟΥΤΟ ΚΑΙ ΡΙΖΟΤΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 215994 ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 215994

ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΑ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΜΩΣ albino albino albino

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
black beauty έγραψε:ωραια μακαρι να μεινει ετσι!Σου αρεσει γενικοτερα ε?

Δηλαδη αν θελουμε να αδυνατισουμε να ερθουμε για κανεναν μηνα ιταλια ε?χαχχα

ΥΓ. ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 875502 ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 875502 ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 875502 ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΟΥ@@@

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχχαχααχ

ευχαριστω πολυ!

Ενα συγγενικο μου ζευγαρι ειχε ερθει για ταξιδι του μελιτος στην Ρωμη.Τους ειχε κανει εντυπωση που ειχανε τοσα πολλα παγωτα παντου!Επισης μου ειπανε οτι δεν ξετρελαθηκανε με τις πιτσες τους,με την εννοια οτι θεωρουνται απο τις καλυτερες,μου ειπανε δεν ειναι σαν τις ελληνικες!

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
black beauty έγραψε:χαχχαχααχ

ευχαριστω πολυ!

Ενα συγγενικο μου ζευγαρι ειχε ερθει για ταξιδι του μελιτος στην Ρωμη.Τους ειχε κανει εντυπωση που ειχανε τοσα πολλα παγωτα παντου!Επισης μου ειπανε οτι δεν ξετρελαθηκανε με τις πιτσες τους,με την εννοια οτι θεωρουνται απο τις καλυτερες,μου ειπανε δεν ειναι σαν τις ελληνικες!

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗΘΕΙΑ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ GELATERIA Smile ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΧΕΙ 0 ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΕΞΩ ΣΤΟ ΚΡΥΟ!!!! affraid affraidΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΤΣΕΣ Η ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ ΠΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΑΠΟΛΕΤΑΝΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΣ ΠΙΤΣΑ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑΠΟΛΕΤΑΝΙΚΗ ΠΙΤΣΑΡΙΑ!ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ rabbit rabbit !

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε και τα παγωτα τους δεν ειναι παχυντικα?

ασχετο ποτε περιμενεις το μωρακι σου?

με το καλο να ερθει!

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
black beauty έγραψε:ε και τα παγωτα τους δεν ειναι παχυντικα?

ασχετο ποτε περιμενεις το μωρακι σου?

με το καλο να ερθει!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥΝΤΙΚΑ ΝΑΙ!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΑ ΧΑΧΑΧΑΧ

ΤΕΛΟΣ ΑΠΡΙΛΗ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ!! ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 654316 ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. - Σελίδα 2 654316

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ωραια εποχη!Ουτε πολλη ζεστη θα φας ουτε κρυο!
Να εισαι καλα!

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
black beauty έγραψε:α ωραια εποχη!Ουτε πολλη ζεστη θα φας ουτε κρυο!
Να εισαι καλα!

ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xmmm σαν τι συμβουλη εννοεις?κατατοπισε με λιγο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις