Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:11 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρελλαθηκα και χαριζω καινουρια ρουχαλακια κουβερτακια και οτι αλλο δεν χρειαζομαι ολα καινουρια, ειτε δωρα που δεν μουαρεσαν ειτε ρουχαλακια που ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ να βαλω στο νινι μου
οσονουπω θα βαλω και φωτος!

οποια αλλη κοπελα γουσταρει να βοηθαει και να χαιρετε να χαριζει, ας κοπιασει! Very Happy

2ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:17 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:τρελλαθηκα και χαριζω καινουρια ρουχαλακια κουβερτακια και οτι αλλο δεν χρειαζομαι ολα καινουρια, ειτε δωρα που δεν μουαρεσαν ειτε ρουχαλακια που ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ να βαλω στο νινι μου
οσονουπω θα βαλω και φωτος!

οποια αλλη κοπελα γουσταρει να βοηθαει και να χαιρετε να χαριζει, ας κοπιασει! Very Happy
μπραβω καλη μου καλη κινησει!!!θα βοηθησεις πολλες κοπελες

3ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:18 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ ΤΑ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΚΟΡΗ ΔΝ ΕΚΑΝΕΣ?????????????????????????????????????????????????/

4ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:19 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαλε φωτος να δουμε ναιιι!!!Θα βοηθησεις πολλες κοπελες μαυτη τη κριση!!!!!ΜΠραβο σου κοπελα μου!

5ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:21 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου και ευχαριστω!

θα ξεκινησω σιγα σιγα να βαζω φωτογραφιες, ειναι κριμα να πηγαινει χαμενο οτι δεν μας κανει η οτι δεν εχω χρησιμοποιησει! θα χαρω πολυ να βοηθησω αληθεια ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  215994

μανουλα ναι κοριτσακι εκανα! αναμηνατε για φωτος!
αν αργησω λιγο θα με απασχολει το νινι μου, αλλα εχω αρκετα πραγματακια κοριτσια! ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  417472

6ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:23 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οκ αναμενουμε για να δω τι θα βαλεις!Αν δν παρω εγω σιγουρα θα βρεις κοπελες να τα παρουν,μπραβο κοριτσαρα,κι γω σκοπευω μολις περασει ο καιρος να δημοσιευσω οτι δν χρησιμοποιησω.

7ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:28 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο θα ηταν να βοηθησει η μια την αλλη, κακα τα ψεμματα τα παιδακια εχουν εξοδα, βλεπω απο εμας που ειμαστε και οι 2 ανεργοι, σκεφτομαι οτι υοαρχουν και αλλα ζευγαρια στην θεση μας, και ετσι ενα χερι βοηθειας δεν βλαπτει

Very Happy

8ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:39 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν εχεις κατι σε ουδετερο χρωμα κ εγω θα ηθελα αλλα περιμενω αγορακη!!!που μενεις δεν θυμαμε!!κρατα κατι κ για μενα δεν θα μπω σημερα κ δνε ξερω αν θα προλαβω τατοο μου!!αν μπωρεις βεβαι σε ουδετερο χρωμα αν εχεις

9ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:42 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:καλο θα ηταν να βοηθησει η μια την αλλη, κακα τα ψεμματα τα παιδακια εχουν εξοδα, βλεπω απο εμας που ειμαστε και οι 2 ανεργοι, σκεφτομαι οτι υοαρχουν και αλλα ζευγαρια στην θεση μας, και ετσι ενα χερι βοηθειας δεν βλαπτει

Very Happy

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑ ΘΑΥΜΑΣΜΟΥ!!! Very Happy

10ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:43 am

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπράβο Σωτηράκι!!!Κι εγώ έχω "κληρονομήσει" αρκετά ρουχαλάκια και παιχνίδια από φίλες και νιώθω πολύ τυχερη΄και υπερήφανη που με επέλεξαν!Αυτά είναι για να δίνονται, αλλωστε τα βάζουμε στην άκρη σχεδόν αχρησιμοποίητα με τέτοιους ρυθμούς αναπτυξης.... ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  587529 ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  587529 ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  587529 ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  587529 ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  587529

11ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:48 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρινακι μου θα σου στηλω ενα κουβερτακι αμα θελεις καινουριο ειναι τελειως πλεκτο θα βαλω αργοτερα φωτο, και οτι αλλο ουδετερο εχω Very Happy

ευχαριστω μανουλιτα, αν και δεν κανω τιποτα το φοβερο, ετσι κ αλλιως θα με στεναχωρουσε να τα πεταξω η να τα εχω στη ντουλαπα και να μην τα χρησιμοποιω , ας τα παει καποιος που πραγματικα τα χρειαζετε για το ξεκινημα του με το νινι I love you

αρετουλα!!! μπανισε κατι ωραια που θα βαλω σε λιγο! φιλακια!!!!!!

παω να διαλεξω μερικα να βγαλω φωτος ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  328109

12ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:49 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ξεχασα! στην Κερκυρα μενω, δεν ξερω με ποιον τροπο βολευει να τα στηλω Rolling Eyes

13ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:52 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω θα ηθελα καποια πραγματακια που δεν εχω..αν μας πεις και τι ακριβως δινεις!
και επειδη θα κανω κοριτσακι καποια στιγμη θα βαλω και εγω να χαρισω καποια ρουχαλακια αγοριστικα που μου εδωσαν και δεν θα τα χρειαστω!
μπραβο σου για την κινηση παντος

14ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 3:52 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ κουκλίτσα μου Very Happy

Εγω πάω για το 3ο αγοράκι....ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΠΤ....απο τους δύο πρώτους....όλα τα είχα χαρίσει...διότι ελεγα...3ο ...ΜΕ ΤΠΤ!!! χαχαχααα

Βεβαια, ακόμη είμαι στον 4ο μήνα και έχω αρκεττες γνωστές που θα απευθυνθώ να μαζέψω ΟΤΙ ΒΡΩ....αλλάααααααα κατα τον 7ο...ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΓΓΕΛΙΑ:

ZHTAΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ....ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  215994 ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  215994 ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  215994 χαχχαχαχαααα

και μετά.....θα ξαναβάλω αγγελία ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ...μου άρεσε ο τίτλος

Wink

15ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 4:00 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:α ξεχασα! στην Κερκυρα μενω, δεν ξερω με ποιον τροπο βολευει να τα στηλω Rolling Eyes

Βρε βαλε εσυ κι προσωπικα πιστευω οτι το καλυτερο κ το σωστοτερο θα ηταν να τα στειλεις με ταχυδρομειο,κι απλα να πληρωθει εδω το ταχυδρομειο η η καθε ενδιαφερομενη να καταθεσει τα εξοδα αποστολης η αν προτιμαει με κουριερ να πληρωσει τα εξοδα αποστολης του κουριερ.

16ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 4:08 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο σου κοριτσακι μου. Ελπιζω να τα δωσεις σε κοπελες που το εχουν πραγματικα αναγκη και να τους βοηθησεις. ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  417472

17ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 4:09 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πως βαζουμε φωτο?

18ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 4:56 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια επειδη ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ οτι θα γινει χαμος με τα μυνηματα, θα προσπαθησω να τα μοιρασω η θα δουμε πως θα γινει!

λοιπον εχω 2 φορμακια εξοδου UNISEX
αν τα θελει το Μαρινακι που περιμενει αγορακι η καποια αλλη κοπελα, στο μαρινακι θα στηλω σιγουρα 1 φορμα εξοδου!

προσοχη ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ! δεν εχω χρησιμοποιησει Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α-!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

19ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 4:59 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στη 6η φωτογραφια το ροζ/ασπρο φορμακι το εχω ΚΑΙ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ 6 το ιδιο!

για νουμερα ρωτηστε με αναλογα με τη φωτο

20ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 5:04 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω θα ηθελα τις κουβερτουλες!!
και αν δεν ζητηθει απο αλλη μανουλα και το παιχνιδακι!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την τατιανα στις Παρ Ιαν 13, 2012 5:05 am, 1 φορά

21ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 5:05 am

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ καλή η κίνησή σου και εμενα μου αρεσει πολυ να χαρίζω, αυτη την στιγμη έχω ένα ζευγαρι καλτσακια για χάρισμα. είναι για αγοράκι.

http://hawk-girl.blogspot.com/

22ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 5:08 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανα έγραψε:εγω θα ηθελα τις κουβερτουλες!!
και αν δεν ζητηθει απο αλλη μανουλα και το παιχνιδακι!

και τις 2? η μια ειναι μεγαλη με τα αρκουδακια και η αλλη αγκαλιας

ειναι τελειως καινουριες να ξερεις ουτε καν τις εχω πληνει , του μαγαζιου που λεμε
στηλε μου την διευθυνση σου σε πμ.


κοριτσια θα στελνω τα πραγματα με σειρα μυνηματων , οποιος προλαβει με λιγα λογια, θα ακολουθησουν κ αλλα πραγματα! φιλια

23ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 5:14 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:στη 6η φωτογραφια το ροζ/ασπρο φορμακι το εχω ΚΑΙ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ 6 το ιδιο!

για νουμερα ρωτηστε με αναλογα με τη φωτο


Eγω θελω τις φορμες εξοδου!!Κουβερτουλες ειναι τελειες αλλα αφου τις προτιμα καποια αλλη που ενδιαφερθηκε ηδη!!Κι τα φορμακια θελω!!


Επισης αν η κοπελα δν θελει κι τις 2 κουβερτουλες,βαλε κ τη 1 κουβερτουλα!!Σου στελνω πμ.

24ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 5:18 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:στη 6η φωτογραφια το ροζ/ασπρο φορμακι το εχω ΚΑΙ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ 6 το ιδιο!

για νουμερα ρωτηστε με αναλογα με τη φωτο


Eγω θελω τις φορμες εξοδου!!Κουβερτουλες ειναι τελειες αλλα αφου τις προτιμα καποια αλλη που ενδιαφερθηκε ηδη!!Κι τα φορμακια θελω!!


Επισης αν η κοπελα δν θελει κι τις 2 κουβερτουλες,βαλε κ τη 1 κουβερτουλα!!Σου στελνω πμ.


μανουλα το ενα φορμακι εξοδου θα το στηλω στο Μαρινακι μας που περιμενει αγορακι , γιατι ολα τα αλλα ειναι για κοριτσακια που εχω, θα σου στηλω την μια εξοδου και γραψε μου ποια φορμακια θελεις με νουμερα πχ. πρωτη δευτερη τριτη φωτο κ.ο.κ

25ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ!  Empty Απ: ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΩ! Παρ Ιαν 13, 2012 5:22 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις πμ
σ'ευχαριστω πολυ!

(αν θες πες μου πως βαζουμε φωτο..) Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις