Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΡΕ Γ..ΤΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΕΑ ΣΤΙΣ 4 ΠΑΛΙ!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ 3 ΜΗΝΩΝ.

ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΥ ΜΕ ΞΥΠΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ(ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ).

SWSW ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΙΣΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ.ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΥΡΕΤΟ ΑΦΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ, ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΑΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΩΡΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ.

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ(ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ)ΑΙΣΘΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ.

ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ(ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΝΗΣΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ)ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΕΠΙΤΑΓΗ ΚΑΙ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΚΕΠ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ.


ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΚΙΛΑΚΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 6800!ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΨΟΣ.

Maraki Riaki

Maraki Riaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια
tzef μου σε καταλαβαινω θα ξαναβρει την ρεγουλα της .
Εμεις κοιμομαστε απο της 10 το βραδυ μεχρι της 9 μιση το πρωι πολυ υπνο.
Κοριτσια θελω να ρωτησω ποσο γευματα κανετε η μαμαδες που δεν θυλαζουν(αν υπαρχει καμια);
Σε λιγες μερες γινομαστε 3μηνων και πινουμε 180 γρ και καναμε 5 γευματα καθε 4 ωρες.
Τωρα ομως που αλλαξε το ωραριο του κανουμε 3 ειπα να του κατεβαζω τα γραμμαρια παλι για να κανουμε 5 γευματα .

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
swsw έγραψε:
HLIANA έγραψε:
fennnia έγραψε:
Despoinaki έγραψε:ΕLENA84= 30/08/2011 ΙΩΑΝΝΑ!!!
TINKERBELL = 03/09/2011 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
MPOGOS=07/09/2011 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ANTZELININO= 14/09/2011 ΝΙΚΟΛΑΣ
ELENIKAL= 17/09/2011 ΑΘΗΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
CANDY= 20/09/2011 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
Despoinaki 30/9/2011 Βασιλική (Σίλια)
FENNNIA=06/10/2011 AΝΑΣΤΑΣΙΑ
STEEF=12/10/2011 XAΡΗΣ
HLIANA=13/10/2011 ΣΤΕΛΛΑ -ΣτελινάκιSmile
TZEF= 15/10/2011 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΩΣΩ= 20/10/2011 ΛΗΔΑ



HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
steef έγραψε:
swsw έγραψε:
HLIANA έγραψε:
fennnia έγραψε:
Despoinaki έγραψε:ΕLENA84= 30/08/2011 ΙΩΑΝΝΑ!!!
TINKERBELL = 03/09/2011 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
MPOGOS=07/09/2011 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ANTZELININO= 14/09/2011 ΝΙΚΟΛΑΣ
ELENIKAL= 17/09/2011 ΑΘΗΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
CANDY= 20/09/2011 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
Despoinaki 30/9/2011 Βασιλική (Σίλια)
FENNNIA=06/10/2011 AΝΑΣΤΑΣΙΑ
STEEF=12/10/2011 XAΡΗΣ
HLIANA=13/10/2011 ΣΤΕΛΛΑ -ΣτελινάκιSmile
TZEF= 15/10/2011 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
STAV2007= 18/10/2011 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΣΩ= 20/10/2011 ΛΗΔΑ



HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σταυρούλα σε προσθεσα εγω στη λίστα! Smile

Αναστασακι μου γλυκό υπομονη!!! Θα περάσει! Είναι μεγαλη ταλαιπωρια! Κάνε ό,τι σου ειπαν τα κοριτσια! Πάρε πολλά πολλά φιλάκια από μας να σε γλυκανουμε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 334590

Γεωργία μου τέλεια τα κιλάκια σας!! cheers cheers Εμείς να πάρει είμαστε πααρα πολύ αδυνατουλια! 5 και! Εχουμε αυτην την κωλοπαλινδρομηση και μου το ταλαιπωρει το ψυχακι μου! Και διπλα της κι εγω μαζι, αλλά τι να κανουμε! Όλη μερα με το στηθος και λιγο λιγο...σαν να ειμαστε ακομη νεογεννητα! Ακούω που γραφετε 4ωρα και γουρλώνω τα ματακια μου Shocked Shocked Shocked Μόνο το βραδυ κοιμαμαι και ετσι ξεκουράζομαι καπως! Αλλά χαλαλι της! Θα περάσει σε λιγους μηνες καιθα τα παρουμε κι εμεις τα κιλάκια μας! Τουλάχιστον από ύψος πάμε καλά! 63 πόντους κοπέλα cheers cheers

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:
steef έγραψε:
swsw έγραψε:
HLIANA έγραψε:
fennnia έγραψε:
Despoinaki έγραψε:ΕLENA84= 30/08/2011 ΙΩΑΝΝΑ!!!
TINKERBELL = 03/09/2011 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
MPOGOS=07/09/2011 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
AntoniaA=9/10/2011 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ANTZELININO= 14/09/2011 ΝΙΚΟΛΑΣ
ELENIKAL= 17/09/2011 ΑΘΗΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
CANDY= 20/09/2011 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
Despoinaki 30/9/2011 Βασιλική (Σίλια)
FENNNIA=06/10/2011 AΝΑΣΤΑΣΙΑ
STEEF=12/10/2011 XAΡΗΣ
HLIANA=13/10/2011 ΣΤΕΛΛΑ -ΣτελινάκιSmile
TZEF= 15/10/2011 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
STAV2007= 18/10/2011 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΣΩ= 20/10/2011 ΛΗΔΑ



HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντωνία μου σας προσθεσα κι εσάς! Wink

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΗΡΕΜΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ 10 ΩΕΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΙΣ 4 ΕΧΟΥΝΜΕ ΞΥΠΝΗΜΑ!!!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου...
Γεωργια και εμεις μια απο τα ιδια... Καμμια βδομαδουλα ειχε στρωσει και τωρα εχει 3-4 μερες ξυπναει παλι το βραδυ στις 4-5 για να φαει...
Αναστασακι περαστικα σου... Κομπρεσουλες πολλες σε συνδιασμο με αντιβιωση και θα περασει...
Ηλιανακι μανεκεν το Στελινακι σου... Ψιλολιγνη... Ελα μωρε μην σκας... Θα παχυνει και αυτη στην πορεια...

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antzelinino έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου...
Γεωργια και εμεις μια απο τα ιδια... Καμμια βδομαδουλα ειχε στρωσει και τωρα εχει 3-4 μερες ξυπναει παλι το βραδυ στις 4-5 για να φαει...
Αναστασακι περαστικα σου... Κομπρεσουλες πολλες σε συνδιασμο με αντιβιωση και θα περασει...
Ηλιανακι μανεκεν το Στελινακι σου... Ψιλολιγνη... Ελα μωρε μην σκας... Θα παχυνει και αυτη στην πορεια...

Ναι Αγγελικάκι μου αυτό λέμε για να παρηγορούμαστε! Ότι είναι μοντελάκι η φατσούλα μας! Τι να τα κάνουμε τα κιλά??χαχαχα Ευτυχώς δεν πέφτει καμπύλη και η γιατρός δεν ανησυχεί! Απλά τα βαζουμε αργα αργα και υπομονετικά!

Tinkerbell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
10ωρα και 4ωρα διαβάζω και ζηλεύω!!!
εμένα το βράδυ αν κοιμηθεί 3ωρο κάνω πάρτυ! έχω και τον μεγάλο που μπορεί να ξυπνήσει μέσα στη νύχτα για τσίσα! εντάξει σηκώνεται ο άντρας μου αλλά οσο να 'ναι ξυπνάω και δυσκολεύομαι να ξανακοιμηθώ!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:
antzelinino έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου...
Γεωργια και εμεις μια απο τα ιδια... Καμμια βδομαδουλα ειχε στρωσει και τωρα εχει 3-4 μερες ξυπναει παλι το βραδυ στις 4-5 για να φαει...
Αναστασακι περαστικα σου... Κομπρεσουλες πολλες σε συνδιασμο με αντιβιωση και θα περασει...
Ηλιανακι μανεκεν το Στελινακι σου... Ψιλολιγνη... Ελα μωρε μην σκας... Θα παχυνει και αυτη στην πορεια...

Ναι Αγγελικάκι μου αυτό λέμε για να παρηγορούμαστε! Ότι είναι μοντελάκι η φατσούλα μας! Τι να τα κάνουμε τα κιλά??χαχαχα Ευτυχώς δεν πέφτει καμπύλη και η γιατρός δεν ανησυχεί! Απλά τα βαζουμε αργα αργα και υπομονετικά!

Kαι εμείς που είμαστε 61,5 πόντους και 5680 στους 3,5 μήνες? Εμείς δεν είμαστε μινιατούρες? Χιχιχιχι!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσακια ομορφα! Χρονια πολλα στις Αντωνίες (και στους Αντωνηδες βεβαιως βεβαιως!!).Τι κάνετε?
Εμεις γυρισαμε απο την παιδιατρο. Ειμαστε 62.5 ποντους και 6090 κιλακια.. πηρε μονο μισο κιλακι αυτον τον μηνα αλλα ειναι ικανοποιητικο ειπε η γιατρος εφοσον το λιγοτερο που πρεπει να παιρνει για την ηλικια της ειναι 400 γρ / μηνα! Α!σημερα γινομαστε 4 μηνων!!! πως περναει ο καιρος βρε κοριτσια! Η γιατρος μας που γιορταζε κιολας σημερα, μας εγραψε μια κρεμουλα ενυδατικη για το προσωπακι (απο τωρα στα μποτε η μπεμπα!) γιατι εχουμε μια ξηροδερμια! Κατα τα άλλα μια χαρα!! Σημερα εκλεισα και την εκκλησια για την βαπτιση, 1η Ιουλιου στις 11:30!
Αναστασια μου, μην στενοχωριεσαι, μην αγχωνεσαι και κανε οτι σου ειπαν και τα κοριτσια παραπανω. Ξερω οτι ειναι δυσκολο κι εγω στην θεση σου θα ειχα τρελαθει, αλλα πιστευω οτι ετσι γινεται χειροτερο το προβλημα... θα περασει και θα εισαι μια χαρα πάλι! Ισως το επαθες απο την πολυ μεγαλη παραγωγη... οταν εισαι στην δουλεια τραβας γαλατακι να ξαλαφρωνεις?
Γεωργια μου/Αγγελική μου, πιστευω θα στρωσει γρηγορα το ωραριο! Αφου το εκανε για καποιες μερες θα το ξανακανει! Μαλλον προσαρμοζεται...
Δεσποινακι μου/Ηλιανα μου οι κοριτσαρες σας θα κατακτησουν τις πασαρελες! με τετοιες κορμαρες να μου τις φερετε να τις κανω μπαλαρινες!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τέλεια η κουκλιτσα σου Ελενάκι μου!!! Να σας ζήσει! Είδες πόσο γρηγορα περνάει ο καιρός?
Κι εμεις τελικά 1/7 θα εχουμε γενεθλια απο 17/6 που λέγαμε, γιατι είναι μια νηστεια και μου είπε η μαμα μου οτι καποιοι ισως να νηστευουν! Παλι καλα που το σκεφτηκε! Αλλά εχω αγχωθεί τρελά με το τι θα κλεισουμε! Ακομη ειμαστε στα μαυρα σκοταδια και πώς θα ψαχνω με το παιδι? Να μου το κραταει η πεθερα μου ειναι δυσκολο γιατι δεν θελει με τπτ μπιμπερο! Το προσπάθησα και πηγε χαμενο το γαλατακι μου! Το πεταξαμε! Δεν επινε με τπτ! Καθε 1 ωρα ζηταει να φαει! Τι θα κανω μου λέτε?? Ανοιξα και θεμα για βορεια προαστια-βαρυμπομπη κλπ αλλα δεν μου απαντησαν! Και δεν ξερω απο Αθηνα και πολλά! Rolling Eyes Rolling Eyes

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μπήκα στα γρήγορα να σας ρωτήσω κάτι που έχει όλη μέρα που θέλω να σας ρωτήσω και θα φύγουμε να πάμε σε ένα αντώνη που γιορτάζει.

Μου είπαν σήμερα ότι πρέπει να φέρω την μπουμπου μου στην Αθήνα να την δεί ένας γιατρός που το όνομα του είναι Στρατουδάκης.Υπάρχει περίπτωση να έχει σκαφοκεφαλία. Δεν ξέρω πως να ανοίξω νέο θεέμα και δεν έχω αυτή την στιγμή τον χρόνο να το ψαξω.

Αν μπορείται να με βοηθήσετε σας παρακαλώ είναι επείγον θα πεθάνω απο το άγχος.

Ευχαριστώ πολύ.

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
IreneM έγραψε:Κορίτσια μπήκα στα γρήγορα να σας ρωτήσω κάτι που έχει όλη μέρα που θέλω να σας ρωτήσω και θα φύγουμε να πάμε σε ένα αντώνη που γιορτάζει.

Μου είπαν σήμερα ότι πρέπει να φέρω την μπουμπου μου στην Αθήνα να την δεί ένας γιατρός που το όνομα του είναι Στρατουδάκης.Υπάρχει περίπτωση να έχει σκαφοκεφαλία. Δεν ξέρω πως να ανοίξω νέο θεέμα και δεν έχω αυτή την στιγμή τον χρόνο να το ψαξω.

Αν μπορείται να με βοηθήσετε σας παρακαλώ είναι επείγον θα πεθάνω απο το άγχος.

Ευχαριστώ πολύ.

Τι ακριβως θελεις να ρωτησουμε στο νεο θεμα? Για τον γιατρο η για την σκαφοκεφαλια?

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenikal έγραψε:καλησπερα κοριτσακια ομορφα! Χρονια πολλα στις Αντωνίες (και στους Αντωνηδες βεβαιως βεβαιως!!).Τι κάνετε?
Εμεις γυρισαμε απο την παιδιατρο. Ειμαστε 62.5 ποντους και 6090 κιλακια.. πηρε μονο μισο κιλακι αυτον τον μηνα αλλα ειναι ικανοποιητικο ειπε η γιατρος εφοσον το λιγοτερο που πρεπει να παιρνει για την ηλικια της ειναι 400 γρ / μηνα! Α!σημερα γινομαστε 4 μηνων!!! πως περναει ο καιρος βρε κοριτσια! Η γιατρος μας που γιορταζε κιολας σημερα, μας εγραψε μια κρεμουλα ενυδατικη για το προσωπακι (απο τωρα στα μποτε η μπεμπα!) γιατι εχουμε μια ξηροδερμια! Κατα τα άλλα μια χαρα!! Σημερα εκλεισα και την εκκλησια για την βαπτιση, 1η Ιουλιου στις 11:30!
Αναστασια μου, μην στενοχωριεσαι, μην αγχωνεσαι και κανε οτι σου ειπαν και τα κοριτσια παραπανω. Ξερω οτι ειναι δυσκολο κι εγω στην θεση σου θα ειχα τρελαθει, αλλα πιστευω οτι ετσι γινεται χειροτερο το προβλημα... θα περασει και θα εισαι μια χαρα πάλι! Ισως το επαθες απο την πολυ μεγαλη παραγωγη... οταν εισαι στην δουλεια τραβας γαλατακι να ξαλαφρωνεις?
Γεωργια μου/Αγγελική μου, πιστευω θα στρωσει γρηγορα το ωραριο! Αφου το εκανε για καποιες μερες θα το ξανακανει! Μαλλον προσαρμοζεται...
Δεσποινακι μου/Ηλιανα μου οι κοριτσαρες σας θα κατακτησουν τις πασαρελες! με τετοιες κορμαρες να μου τις φερετε να τις κανω μπαλαρινες!!!


και μενα μισο κιλακι ολο κιολο ουτο το μηνα... 6100 πηγαμε και 65 ποντους...το ψιλολιγνο αγορι!!!χαχαχαχαχχα

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
HLIANA έγραψε:
antzelinino έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου...
Γεωργια και εμεις μια απο τα ιδια... Καμμια βδομαδουλα ειχε στρωσει και τωρα εχει 3-4 μερες ξυπναει παλι το βραδυ στις 4-5 για να φαει...
Αναστασακι περαστικα σου... Κομπρεσουλες πολλες σε συνδιασμο με αντιβιωση και θα περασει...
Ηλιανακι μανεκεν το Στελινακι σου... Ψιλολιγνη... Ελα μωρε μην σκας... Θα παχυνει και αυτη στην πορεια...

Ναι Αγγελικάκι μου αυτό λέμε για να παρηγορούμαστε! Ότι είναι μοντελάκι η φατσούλα μας! Τι να τα κάνουμε τα κιλά??χαχαχα Ευτυχώς δεν πέφτει καμπύλη και η γιατρός δεν ανησυχεί! Απλά τα βαζουμε αργα αργα και υπομονετικά!

Kαι εμείς που είμαστε 61,5 πόντους και 5680 στους 3,5 μήνες? Εμείς δεν είμαστε μινιατούρες? Χιχιχιχι!!

τα κοριτσια προσεχουν τη διατροφη τους!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 604962 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 604962 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #3 - Σελίδα 7 604962

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξεχασα να σας πω σκηνικο!!
Σημερα το πρωι περασε να δει την μπεμπα μια θειά του αντρα μου! Παραθετω τον διαλογο:
αυτη- καλε τι μινιον ειναι αυτο? πόσα κιλα ειναι
εγω- 6 και κατι ειμαστε!
αυτη-τι? μονο??? η δικια μας (η εγγονη της δηλαδη που εχουν διαφορα ενα μηνα μεγαλυτερη απο την δικη μου) ειναι 9120!!!!!!!!!! τι της δινει να φαει?
εγω- θηλαζω αποκλειστικα!
αυτη- ακομα????? για αυτο δεν παιρνει δραμι το παιδι! δως του εκει μπουκαλι να παρει τα πανω του που ειναι σαν καχεκτικο! δεν του προσφερεις τιποτα πια με το βυζι!!!!

Τρελαθηκα κοριτσια! το παιδι μου καχεκτικο??? που γεννηθηκε 2960 και βγηκε 2700??? που ηταν πετσουλες τα μπουτακια του και τα εκανα με διπλες???? αυτοι το μπουκωνουν το δικο τους το καημενο κι εχει γινει μοσχαρακι κι ειναι και κοριτσακι! ειναι 5 μηνων και ζυγιζει 9 κιλα!!!! ημαρτον!

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Hlianna μου σε ευχαριστώ (για τη λίστα).

Hlianna & Despoinaki & elenikal μια χαρά σας βρίσκω στα κιλάκια σας και στο ύψος. Κομψές κομψές Very Happy Εμείς τι να πούμε που την Πέμπτη έχουμε γιατρό για εμβόλιο και έλεγχο και νομίζω ότί θα είμαστε υπέρβαρες.

Γεωργία και Αγγελική και εδώ μία από τα ίδια. Ενώ τις πιο πολλές μέρες ο τελευταίος μας θηλασμός είναι στις 01:00 και μετά κοιμάται μέχρι τις 7:30-08:00, κάποιες μέρες (όπως εχθές π.χ.) ξυπνάει στις 4:00 για να φάει. Όταν παραπονιέμαι καμιά φορά η μητέρα μου μου λέει "Μωρό έχεις όχι ρομποτάκι" Rolling Eyes Rolling Eyes
Ελπίζω ότι σιγά σιγά θα φτιάξουν τα προγράμματάκια τους.

Τι να πει και η Tinkerbell, που κάνει πάρτυ με το 3ωρο Sad !!!
Κουράγιο κοριτσάκι.

IreneM μου βρήκα κάποιες πληροφορίες εδώ: www.craniofacial.org.
Πρόωρη συνοστέωση των πηγών!
Αυτό ονομάζεται κρανιοσυνοστέωση (κρανιοστένωση): Το μωράκι έχει 7 οστά στο κεφαλάκι του. Οι πηγές τους πρέπει να κλείσουν γύρω στην ηλικία των 2 χρόνων, ώστε να δώσουν το χρόνο στον εγκέφαλο να βρει χώρο να αναπτυχθεί. Όσο αυξάνεται η περίμετρος του κεφαλιού, αναπτύσσεται και ο εγκέφαλος του παιδιού. Η συχνότητα της κρανιοστένωσης είναι περίπου 2 στις 2.000 γεννήσεις.
Μορφές:
1. Πρόωρο κλείσιμο της οβελιαίας ραφής, αύξηση της προσθιο-οπίσθιας διαμέτρου: σκαφοκεφαλία, δολιχοκεφαλία, μακρυκεφαλία (αύξηση ενδοκρανιακής πίεσης).
ψάξε το λίγο όμως... Εύχομαι τα καλύτερα.

Παιδάκια σας αφήνω γιατί έχω επισκέψεις!!
Φιλάκια

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AntoniaA. έγραψε:Hlianna μου σε ευχαριστώ (για τη λίστα).

Hlianna & Despoinaki & elenikal μια χαρά σας βρίσκω στα κιλάκια σας και στο ύψος. Κομψές κομψές Very Happy Εμείς τι να πούμε που την Πέμπτη έχουμε γιατρό για εμβόλιο και έλεγχο και νομίζω ότί θα είμαστε υπέρβαρες.

Γεωργία και Αγγελική και εδώ μία από τα ίδια. Ενώ τις πιο πολλές μέρες ο τελευταίος μας θηλασμός είναι στις 01:00 και μετά κοιμάται μέχρι τις 7:30-08:00, κάποιες μέρες (όπως εχθές π.χ.) ξυπνάει στις 4:00 για να φάει. Όταν παραπονιέμαι καμιά φορά η μητέρα μου μου λέει "Μωρό έχεις όχι ρομποτάκι" Rolling Eyes Rolling Eyes
Ελπίζω ότι σιγά σιγά θα φτιάξουν τα προγράμματάκια τους.

Τι να πει και η Tinkerbell, που κάνει πάρτυ με το 3ωρο Sad !!!
Κουράγιο κοριτσάκι.

IreneM μου βρήκα κάποιες πληροφορίες εδώ: www.craniofacial.org.
Πρόωρη συνοστέωση των πηγών!
Αυτό ονομάζεται κρανιοσυνοστέωση (κρανιοστένωση): Το μωράκι έχει 7 οστά στο κεφαλάκι του. Οι πηγές τους πρέπει να κλείσουν γύρω στην ηλικία των 2 χρόνων, ώστε να δώσουν το χρόνο στον εγκέφαλο να βρει χώρο να αναπτυχθεί. Όσο αυξάνεται η περίμετρος του κεφαλιού, αναπτύσσεται και ο εγκέφαλος του παιδιού. Η συχνότητα της κρανιοστένωσης είναι περίπου 2 στις 2.000 γεννήσεις.
Μορφές:
1. Πρόωρο κλείσιμο της οβελιαίας ραφής, αύξηση της προσθιο-οπίσθιας διαμέτρου: σκαφοκεφαλία, δολιχοκεφαλία, μακρυκεφαλία (αύξηση ενδοκρανιακής πίεσης).
ψάξε το λίγο όμως... Εύχομαι τα καλύτερα.

Παιδάκια σας αφήνω γιατί έχω επισκέψεις!!
Φιλάκια


Αχ βρε Αντωνια σε ξεχασα τελειως...
Χρονια σου πολλα και οτι επιθυμεις...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AntoniaA. έγραψε:Hlianna μου σε ευχαριστώ (για τη λίστα).

Hlianna & Despoinaki & elenikal μια χαρά σας βρίσκω στα κιλάκια σας και στο ύψος. Κομψές κομψές Very Happy Εμείς τι να πούμε που την Πέμπτη έχουμε γιατρό για εμβόλιο και έλεγχο και νομίζω ότί θα είμαστε υπέρβαρες.

Γεωργία και Αγγελική και εδώ μία από τα ίδια. Ενώ τις πιο πολλές μέρες ο τελευταίος μας θηλασμός είναι στις 01:00 και μετά κοιμάται μέχρι τις 7:30-08:00, κάποιες μέρες (όπως εχθές π.χ.) ξυπνάει στις 4:00 για να φάει. Όταν παραπονιέμαι καμιά φορά η μητέρα μου μου λέει "Μωρό έχεις όχι ρομποτάκι" Rolling Eyes Rolling Eyes
Ελπίζω ότι σιγά σιγά θα φτιάξουν τα προγράμματάκια τους.

Τι να πει και η Tinkerbell, που κάνει πάρτυ με το 3ωρο Sad !!!
Κουράγιο κοριτσάκι.

IreneM μου βρήκα κάποιες πληροφορίες εδώ: www.craniofacial.org.
Πρόωρη συνοστέωση των πηγών!
Αυτό ονομάζεται κρανιοσυνοστέωση (κρανιοστένωση): Το μωράκι έχει 7 οστά στο κεφαλάκι του. Οι πηγές τους πρέπει να κλείσουν γύρω στην ηλικία των 2 χρόνων, ώστε να δώσουν το χρόνο στον εγκέφαλο να βρει χώρο να αναπτυχθεί. Όσο αυξάνεται η περίμετρος του κεφαλιού, αναπτύσσεται και ο εγκέφαλος του παιδιού. Η συχνότητα της κρανιοστένωσης είναι περίπου 2 στις 2.000 γεννήσεις.
Μορφές:
1. Πρόωρο κλείσιμο της οβελιαίας ραφής, αύξηση της προσθιο-οπίσθιας διαμέτρου: σκαφοκεφαλία, δολιχοκεφαλία, μακρυκεφαλία (αύξηση ενδοκρανιακής πίεσης).
ψάξε το λίγο όμως... Εύχομαι τα καλύτερα.

Παιδάκια σας αφήνω γιατί έχω επισκέψεις!!
Φιλάκια

Χρονια πολλα Αντωνια!!! Ο,τι επιθυμεις!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;
ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ… ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ ΣΑΣ…
ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ…. ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΕΣ…
ΕΜΕΙΣ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΗΜΑΣΤΑΝ 6900γρ… ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΩ… ΕΛΕΝΗ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΘΕΙΑ… ΠΟΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΠΕΣ ΤΗΣ… ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ;;;; ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ; ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ, ΜΠΡΑΒΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΧΙ ΤΗΣ Μ@(&*%^Σ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ…
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΑΣ… ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΤΙ…
ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ….

ΑΑΑ Η ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΕ ΜΑΙΛ... ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ, ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ, ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ...ΚΟΚ... ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ...

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenikal έγραψε:Ξεχασα να σας πω σκηνικο!!
Σημερα το πρωι περασε να δει την μπεμπα μια θειά του αντρα μου! Παραθετω τον διαλογο:
αυτη- καλε τι μινιον ειναι αυτο? πόσα κιλα ειναι
εγω- 6 και κατι ειμαστε!
αυτη-τι? μονο??? η δικια μας (η εγγονη της δηλαδη που εχουν διαφορα ενα μηνα μεγαλυτερη απο την δικη μου) ειναι 9120!!!!!!!!!! τι της δινει να φαει?
εγω- θηλαζω αποκλειστικα!
αυτη- ακομα????? για αυτο δεν παιρνει δραμι το παιδι! δως του εκει μπουκαλι να παρει τα πανω του που ειναι σαν καχεκτικο! δεν του προσφερεις τιποτα πια με το βυζι!!!!

Τρελαθηκα κοριτσια! το παιδι μου καχεκτικο??? που γεννηθηκε 2960 και βγηκε 2700??? που ηταν πετσουλες τα μπουτακια του και τα εκανα με διπλες???? αυτοι το μπουκωνουν το δικο τους το καημενο κι εχει γινει μοσχαρακι κι ειναι και κοριτσακι! ειναι 5 μηνων και ζυγιζει 9 κιλα!!!! ημαρτον!

αυτο το χουι να σε ρωτανε ποσο ειναι το παιδι για να το συγκρινοθν με το παιδι ανιψι εγγονι τουσ μου τη δινει!ασε που παντα ριγμρνη βγαινεις!η σου λενε αααααα εμας ειναι πιο πολλα κιλα η ααααααα χοντρο ειναι το δικο σου ο γιατρος δεν σου λεει τιποτα?(ναι μοΥ πε διαιτα απο δευτερα Ε Λ Ε Ο Σ!!!)

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"AntoniaA."

χρονια πολλα!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις