Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
129 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 129 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κορίτσια σήμερα έγινε κάτι για το οποιο δεν νιώθω όμορφα αλλα τώρα δεν μπορώ να κάνω κάτι για να αλλάξουν τα πράγματα!!!!το πρωί είχαμε πάει με τον άντρα μου αγορα όλα καλα ψωνίσαμ εόλα τέλεια. το μεσημέρι είχε μια δουλεία βασικά άρχισε να ασχολείται με μια τοπική ομάδα ποδοσφαίρου και θα βρισκόταν όλοι μαζι να μιλήσουν μετα είχε και αγωνα οποτε θα καθοταν να τον δει(αυτο βέβαια το έμαθα στην πορεία!!!!γενικα απο το πρωι ηταν στη γκριναι να παμε αγορα αλλα να γυρισουμε νωρις για να παει για την ομάδα. μολίς γυρισαμε εφυγε αμεσως και γυρισε μετα απο 3 ωρες και κατι!!!! εγω φρικαρα αληθεια σημερα φρικαρα!!! εγωνα γυρισω να κανω φαγητο να ταισω το παιδι να το αλλαξω να ταισω το αλλο γενικα να τρεχω σαν την τρελη κυριολεκτικα!! βασικα αυτο γινεται ολη μερα!!! απο το πρωι που ξυπναω στη 6 δεν σταματαω μεχρι το βραδυ που θα κοιμηθω και φυσικα το βραδυ ξυπναω αλλες 100 φορες μια γιατι επεσε η πιπιλα και ξυπναει η μπουμπου μια ξυπνα ο μεγαλος πανικος!!! ειναι και χειμωνας και δεν παμε πουθενα για να μην αρρωστησουν!!! ε ελεος ρεσυ ολη μερα μεσα τρεχω αυτος θα παει και για ενα καφε θα παει και να δει ενα αγωνα εγω τιποτα ολη μερα μεσα και τρεχω!!! προχτες πηγα αγορα και του αφησα να κρατησει τα μωρα απο 5:30 μεχρι 8 και κατι αλλα πηγα γιατι ηταν αναγκη και μου το επαιζε οτι εκανε κατι τρομερο για μενα που τα κρατησε και επειδη ηρθα 8 νευριασε γιατι αργησα αυτος οπου θελει παει χωρις κανενα αγχος!!! ολα τα κανει χαλαρα εγω τρεχω σαν την τρελη!! ε ρεσυ ανθρωπος ειμαι και γω!!!!!μολις γυρισε απο τον αγωνα εγινε πανικος γιατι 3 ωρες αυτα κξλαιγαν και φωναζαν!!!!!φρικαρα και γω γιατι επειδη εχω νευρα απο τον αντρα μου φωναζω πληρωνουν αλλοι και εννοω τα παιδια. ο μεγαλος κανει σαν τρελος απο ζημια σε ζηλια παει θα μιλησω με ηρεμια 1, 2, 3 ε μετα τρελενομαι και φωναζω σαν υστερικη και μετα γινομαι χαλια κια οταν εχω νευρα απο τον αντρα μου νευριαζω ακομη πιο ευκολα!! ισως ειναι και οι ορμονες!!!τσιριζα σημερα μιση ωρα απο τοτε που ηρθε απο τον αγωνα!!!μου τη δινει που ειναι απιστευτα παρτακιας συνεχεια θελει το ενα το αλλο εγω δεν θελω τιποτα!!! εγω γιατι να ειμαι συνεχεια στο αγχος!!! και αν τον δω καπως λεω πηγαινε για καφε δεν εχω προβλημα αλαλ νιωθω οτι με εκμεταλευεται μια θελει να δει τον 1 αγωνα 1 τον αλλο ελεος με αυτο το ποδοσφαιρο!!!!!εκει που ξεφυγα ηταν που μεσα στον παραλογισμο μου και το τσακωμο μου( μπροστα στο παιδι το οποιο θεωρω τρομερο λαθος)ομως πραγματικα δεν μπορουσα να το ελεγξω λες και καποιος μου ελεγε πες κιαλλα!!!! του λεω αν θες ετσι να ζεις μεζεψε τα πραγματα σου φυγε, και το ειπα 2-3 φορες!!! εννοειται δνε το εννοουσα αλλατο πα και νιωθω χαλια γι ολα αυτα και ειδικα ολα εγιναν στο παιδι μπροστα νιωθω χαλιααααααααα. λενε ειναι μικρα δεν καταλαβαινουν ομως δεν το πιστευω!! αυτος δεν ειπε τιποτα μονο επαιζε με το παιδι και γω ειχα βαλει το μοτερακι και ελεγαααααααα. νιωθω χαλιαα.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυστυχώς τα μωρά μας καταλαβαίνουν απο την κοιλιά μας ακόμη,οπότε φαντασου.Δεν μπορω να σου πω κάτι κακό ότι έκανες γιατί είσαι άνθρωπος κι όλοι κάποτε ξεσπαμε άσχημα.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα...είναι φυσιολογικό να είσαι μέσα στα νεύρα όταν εσύ αγχώνεσαι για τα πάντα και ο άλλος να σε βλέπει και να μη βοηθάει...Εγώ πιστεύω οι περισσότεροι άντρες είναι παρτάκηδες και καλομαθημένοι από τις μανάδες τους, που πάντα τους τα είχαν όλα στο χέρι.

Με αυτό το ποδόσφαιρο έχω και γω τρελό πρόβλημα...Δουλεύει που δουλεύει και λείπει από το σπίτι, μετά θα κάθεται να βλέπει μπάλα συνέχεια, δλδ και την κολοπετεινίτσα κάθεται να δει, ακόμα και κάτι αγώνες του 2004 που βάζει επανάληψη!! Με πιάνουν τα νεύρα μου συνέχεια και εμένα...

Και το κουλό είναι ότι παραπονιέται αν κάθομαι και γω στον υπολογιστή και βλέπω ξένες σειρές και μου την λέει ότι δεν δίνω σημασία σε τίποτα γύρω μου και κολλάω, επειδή δουλεύει και δε βλέπει πόσα κάνω όλη μέρα για να καθίσω στο pc να ηρεμήσω καμιά ωρίτσα.. Shocked Shocked Shocked

Συνήθως δουλεύει 4-12 και όταν κανονίσει να κάνει κανένα πρωινό, θα το κάνει γιατί έχει κανονίσει να πάει για μπάλα..από το κέντρο στην Βούλα πάει για μπαλα με τον αδερφό του, οπότε έρχεται κατά τις 1 το βράδι σπίτι...

Και όταν κάθεται με την μικρή να κοιμηθώ καποια απογεύματα το σπίτι γίνεται μπάχαλο, το παιδί φέρνει όλα τα παιχνίδια στο σαλόνι, βγάζει τα μαξιλάρια από τους καναπέδες τα πετάει όλα από δω και από εκεί και δεν κάνει τον κόπο να τα συμμαζεψει ποτέ...ωραία φύλαξη κανει στο παιδί...

Δεν ξέρω ρε γμτ από την μία λέω έχουν και αυτοί τα δικά τους άγχη και όταν έρχονται θέλουν να ηρεμήσουν, αλλά μήπως ξεχνούν ότι έχουν οικογένεια και παιδιά και δεν είναι μόνοι τους πλέον???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πραγματικα δεν μπορουσα να το ελεγξω!!!! τα ειπα στη μαμα μου και με εβαλε στη θεση μου και ηρεμισα αρκετα!!!!!!αυτη η γυναικα παντα με ηρεμει!!!!!με εφερε στο αμην γιατι του τα εχω πολλα μαζεμενα μου τη δινει που ειναι τοσοσ παρτακιας!!! δεν σκεφτεται οτι ρεσυ να γυρισω νωρις να την ξεκουρασω λιγο!!!ας μην κανω κατι που θελω γιατι ολη μερα ειμαι στη δουλεια και αυτη η καημενη τρεχει με τα παιδια!!!! ακομη και στο σουπερ μαρκετ που θα παω θα το κανω με αγχος και θα παρω και το 1 το παιδι!! μην μεινει και με τα 2 και πιεστει!!! εγω δεν εχω ψυχη!!! αλλα τα νευρα που εχω μαυτον δεν μου φταινε τα παιδια!! αυτα δεν μπορουν να καθονται ολη μερα ησυχα για να μην κουραζομαι εγω!!!!τι να πω ισως ειναι ακομη νωρις και δεν εχω μπει ακομη στη σειρα.

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μα αυτο με εχει τρελανει και γιατο του ειπα να φυγει αν θελει να ειναι ετσι. πρεπει αν καταλαβει οτι εχουμε ενα νεογεννητο που θελει φροντιδα θηλασμο και τετοια και ενα αλλο παιδακι που δεν ειναι ακομη 2 που θελει ολη μερα να εχει εναν ανθρωπο απο πισω του. και στη τουαλετα που θα πει θα παρει τον υπολογιστη να διαβασει τις αθλητικες εφημεριδες!! και δεν μας φτανει αυτο τωρα θελει να ασχολειθει και με την τοπικη ομαδα!!!!! τι να προλαβω πρωτα!!! εγω δεν εχω θελω δεν θελω να ξεφυγω!!! στο σουπερ μαρκετ να παω γυρναω πιο ηρεμη!!!!! ολη μερα μεσα με 2 παιδια τρελενεσαι!!!! αν ηθελε τετοια ζωη ας καθοταν μονος του!!! τωρα εχει και καποιες υποχρεωσεις δεν λεω να καθομαι ξαπλωμενη και να κανει αυτος φαγητο αλλα ολα να εχουν ενα οριο φυσικα να δει αγωνες αλλα μην μας καθοριζει το ποδοσφαιρο τη ζωη μας!!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία Σ. έγραψε:πραγματικα δεν μπορουσα να το ελεγξω!!!! τα ειπα στη μαμα μου και με εβαλε στη θεση μου και ηρεμισα αρκετα!!!!!!αυτη η γυναικα παντα με ηρεμει!!!!!με εφερε στο αμην γιατι του τα εχω πολλα μαζεμενα μου τη δινει που ειναι τοσοσ παρτακιας!!! δεν σκεφτεται οτι ρεσυ να γυρισω νωρις να την ξεκουρασω λιγο!!!ας μην κανω κατι που θελω γιατι ολη μερα ειμαι στη δουλεια και αυτη η καημενη τρεχει με τα παιδια!!!! ακομη και στο σουπερ μαρκετ που θα παω θα το κανω με αγχος και θα παρω και το 1 το παιδι!! μην μεινει και με τα 2 και πιεστει!!! εγω δεν εχω ψυχη!!! αλλα τα νευρα που εχω μαυτον δεν μου φταινε τα παιδια!! αυτα δεν μπορουν να καθονται ολη μερα ησυχα για να μην κουραζομαι εγω!!!!τι να πω ισως ειναι ακομη νωρις και δεν εχω μπει ακομη στη σειρα.

Αν δεν ανασκουμπωθεί να δώσει ένα χέρι βοήθειας, δεν θα μπει τίποτα σε σειρά...σου λέω δεν είναι ο μοναδικός δυστυχώς πολλές γυναίκες περνούν τα ίδια αυτή τη στιγμή...

Σε κάποια στιγμή ηρεμίας και χωρίς τα παιδιά μπροστά, πιάσε τον και μίλα του, πες του τα πράγματα έχουν έτσι και έτσι, αν θες να πάει η σχέση μας καλά θα πρέπει να ενδιαφερθείς περισσότερο για την οικογένεια σου, αλλιώς με την κούραση και την ψυχολογική πίεση που αισθάνομαι αυτό το διάστημα, δεν ξέρω τι θα γίνει και που θα καταλήξει το θέμα...αν με αγαπάς πραγματικά κάνε κάτι!!!!!!

Και εγώ τον δικό μου τον αφήνω έτσι χωρίς γκρίνιες και τίποτα να δω μέχρι που θα φτάσει ο στ@ρχιδισμός του...μέχρι που τον βάζω κάτω και του λέω 5 πραγματα..συνέρχεται για κανένα μήνα, μετά πάλι τα ίδια...και η ζωή προχωράει...τι να πεις...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κούκλα μου σίγουρα είναι και οι ορμόνες! Ξέρω ότι στενοχωρέθηκες και είναι λογικό, αλλά θα σου έλεγα να κάτσεις να ηρεμήσεις και σε κάποια φάση να του ξαναμιλήσεις. Να του εξηγήσεις ότι δεν τα εννοούσες αυτά, αλλά ότι νιώθεις πολύ πιεσμένη και ότι δε σε σκέφτεται. Να κάνετε μια απλή και ήρεμη κουβέντα και θα είστε και οι 2 σας καλύτερα. Τα παιδιά ίσως καταλαβαίνουν περισσότερα απ' όσα θα θέλαμε, αλλά αν το ξεπεράσετε και σας δούνε πάλι χαρούμενους και αγαπημένους θα το προσπεράσουν. Αν δε το ξεκαθαρίσετε και επαναλαμβάνονται τέτοια σκηνικά, τότε θα το αποθηκεύσουν καλά στο μυαλουδάκι τους και τα πράγματα θα είναι πολύ δυσκολότερα...
Σε ο,τι αφορά στους άνδρες, δεν είναι σαν εμάς, κακά τα ψέματα. Και ο δικός μου τα κάνει αυτά. Κάποιες φορές του τη λέω (βέβαια δεν έφτασα σε τσακωμό) αλλά ξέρω ότι δεν μπορεί να νιώσει όπως εμείς οι μάνες. Οι άνδρες γίνονται μπαμπάδες και όχι μανούλες. Δεν κυοφόρησαν τα παιδάκια τους στην κοιλίτσα τους, δεν δέθηκαν όπως εμείς οι μανούλες μαζί τους (δεν εννοώ φυσικά ότι δεν τα αγαπούν!!!) δεν έχουν τις ορμόνες μας και δε νιώθουν ότι ο ρόλος τους είναι να κάθονται να προσέχουν τα παιδιά/μωρά (σε αυτό φταίει και η κοινωνία μας). Κι επίσης, επειδή σε αυτούς κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μας και μετά τον ερχομό του παιδιού δεν άλλαξε κάτι στο σώμα τους, ούτε καν οι ορμόνες, δεν μπορούν από τη μια στιγμή στην άλλη να κόψουν παλιές συνήθειες, όπως η αγάπη για το ποδόσφαιρο (και ειδικά το ποδόσφαιρο θα έλεγα), το πολύ-πολύ να βλέπουν πιο αραιά, αλλά δεν μπορείς έτσι απλά να τους το κόψεις. Γιατί απλά δεν πέρασαν αυτά που πέρασες εσύ για να σε καταννοήσουν. Και δε θα είναι καλό να τους το κόψεις πιστεύω. Θα πυροδοτήσει στο μέλλον περισσότερους τσακωμούς... Κι αν εσύ έχεις κόψει τα πάντα για τα παιδιά σου, είπαμε, εσύ είσαι μάνα και αυτό από μόνο του τα λέει όλα... Θα δώσεις πολύ περισσότερα για τα παιδιά σου από κάθε άλλον και θα αποζημιωθείς από την αγάπη τους, γιατί μάνα είναι μόνο μία! Αν νιώθεις ότι πνίγεσαι και θέλεις να κάνεις μια βόλτα να ξεσκάσεις, συζήτησέ το μαζί του, και πιστεύω θα το κάνει αυτό για σένα. Ξαναλέω, είναι οι ορμόνες που σε κάνουν να τα βλέπεις όλα μαύρα, θα περάσει ο καιρός, θα μεγαλώσει και το μικράκι σου και θα βγαίνετε περισσότερο, θα ηρεμήσει και το μεγάλο σου, και όλα θα γίνουν καλύτερα. Πολλές μανούλες τα περνάνε αυτά, οπότε θα πρέπει να κάνεις υπομονή...!
Ελπίζω να ένιωσες λίγο καλύτερα και να μη με παρεξηγήσεις που τα λέω αυτά ενώ έχω ακόμα μονάχα 1 παιδάκι...

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και γω ενώ παλιότερα έβλεπα καμιά Εθνική στο ποδόσφαιρο, από τότε που είδα τέτοια πόρωση από τη μεριά του, και από πρώην σχέση μου επίσης τέτοιο κόλλημα με μπάλα, έφτασα να το σιχαίνομαι...όπως το λες...καθορίζει τη ζωή μας η μπάλα..σήμερα είναι Τετάρτη έχει champions league, μετά είναι Κυριακή έχει άλλους αγώνες, μετά τους αγώνες της Κυριακής έχει την Αθλητικη κυριακή, να δούμε και αυτήν πως........


ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:Και γω ενώ παλιότερα έβλεπα καμιά Εθνική στο ποδόσφαιρο, από τότε που είδα τέτοια πόρωση από τη μεριά του, και από πρώην σχέση μου επίσης τέτοιο κόλλημα με μπάλα, έφτασα να το σιχαίνομαι...όπως το λες...καθορίζει τη ζωή μας η μπάλα..σήμερα είναι Τετάρτη έχει champions league, μετά είναι Κυριακή έχει άλλους αγώνες, μετά τους αγώνες της Κυριακής έχει την Αθλητικη κυριακή, να δούμε και αυτήν πως........


ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259 Σήμερα ξέφυγα πάρα πολυ και είμαι χάλια!!!! 679259
Έτσι είναι οι άνδρες δυστυχώς από τη φύση τους! Όπως συνηθίζεται να λέγεται, πολλά μπορείς να τους κόψεις αλλά όχι το ποδόσφαιρο! Shocked Τι να πω, αν έμπλεξες με ποδοσφαιρόφιλο, τότε είναι δύσκολα τα πράγματα!!! Ευτυχώς ο δικός μου έχει ξενερώσει τελευταία με την ομάδα (διοικήσεις κλπ) και έχουμε ηρεμήσει!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια ένα θα σας πώ και θα με καταλάβετε....ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ!!!!Δεν έχω να σας πώ τίποτε παραπάνω.Υποφέρω...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zennia έγραψε:Κορίτσια ένα θα σας πώ και θα με καταλάβετε....ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ!!!!Δεν έχω να σας πώ τίποτε παραπάνω.Υποφέρω...

Ωωωωω κουράγιο!!!! Εσύ κι αν θα είσαι καμμένη!!!!!
Χαχαχα, θα κάνουμε κλαμπ οι γυναίκες των ποδοσφαιρόφιλων! Νομίζω θα μαζευτούμε πολλές!!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zennia έγραψε:Κορίτσια ένα θα σας πώ και θα με καταλάβετε....ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ!!!!Δεν έχω να σας πώ τίποτε παραπάνω.Υποφέρω...

χαχαχαχαχα περαστικά σου!!! Razz Razz Razz

Εμενα με φωνάζει κιόλας να δω τον αγώνα που παίζει επανάληψη από το euro 2004 σε ένα κανάλι και με ρωτάει κιόλας θυμάσαι??? Shocked Shocked Shocked Shocked

Βλέπει και το teletext με τις ωρες με τις μεταγραφές και τα νέα γενικώς!!


χαχαχαχα

Είναι να γελάς και να κλαίς!!!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και το χειρότερο όλων είναι οτι η κόρη μου τρελένεται για ποδόσφαιρό!!!!Είναι 9 μηνών τώρα και τι να πώ βρε κορίτσια κάθε φορά που της αλλάζω πάνα νομίζω οτι θα δώ......πουλάκι!!!!χιχι.ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ θα μου κάνει το κοριτσάκι μου.

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mommy και ο δικος μου ειναι το ιδιο τη τεταρτη εχει αγωνα κυριακη αλ΄λους σαββατο επισης και κυριακη βραδυ σχολιασχος αγωνων ΕΛΕΟΣ!!!!!crazymommy εχεις απολυτο δικιο και η μαμα μου αυτα και πολλα αλλα μου ειπε και με ηρεμισε παρα πολυ. βασικα το απογευμα εφυγα απο το σπιτι του ειπα θα γυρισω αργα το βραδυ θα παω να περεπατησω( δεν πηγα στη μαμα μου πηγα για να πω την αληθεια) αλλα μετα σκεφτηκα τα παιδια δεν μου φταινε το μωρο θελέι να φαει ακι ο μεγαλος αν δεν ειμαι σπιτι δεν κοιμαται οποτε γυρισα γρηγορα γιατι το τελευταιο που θελω ειναι να στενοχωρω ακι ταλαιπωρω τα παιδια μου που ειναι η ζωη μου ολοκληρη αφου τωρα που τα γραφω κλαιω!!! και ο αντρας μου ειναι η ζωη μου τον λατρευω και πιστευω και αυτος αλλα ειναι χοντροπετσος περα απο τον ευαυτο του ακι την καλοπεραση του δνε σκεφτεται!!!αν συζητησω μαζι του θα φτιαξει κανενα μηνα και αντε παλι απο την αρχη!!! πριν τους αγωνες ειχαμε το playstation!!! ε πια με το .... ποδοσφαιρο!!!

καλα εσυ που εχεις αντρα ποδοσφαιριστη εισαι αστο!!! καλη υπομονη βεβαια ισως επειδη ολη μερα ασχολειται μαυτο να μην το θελει !!!

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλε παε τουαλετα και παιρνει τον υπολογιστη να διαβασει τα νεα απο τις εφημεριδες!!!! περα απο την ομαδα του δεν βλεπει τιποτα!!! ε δεν θα εχω τωρα και την τοπικη ομαδα που του ρθε να το παιξει παραγοντας!!! νυσαφι πια!!!!!!!!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην στεναχωριέσαι γιατί καταλαβαίνουν τη νευρικότητα και τα παιδάκια σου...προσπάθησε να χαλαρώσεις λιγάκι...εγώ ένα παιδί έχω και ώρες ώρες έχω πολύ εκνευρισμό όχι 2 φυσικά...ξέρεις τι κάνω εγώ αν φτάνω στο αμην του λέω κράτα μισή ώρα την μικρή και κλείνομαι στο δωμάτιο μας μόνη μου και κάθομαι χωρίς να έχω στο νου μου τίποτα...βοηθάει πολύ αυτό!! Δεν θα στο αρνηθεί αν το ζητήσεις κιόλας πιστεύω....

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zennia έγραψε:Και το χειρότερο όλων είναι οτι η κόρη μου τρελένεται για ποδόσφαιρό!!!!Είναι 9 μηνών τώρα και τι να πώ βρε κορίτσια κάθε φορά που της αλλάζω πάνα νομίζω οτι θα δώ......πουλάκι!!!!χιχι.ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ θα μου κάνει το κοριτσάκι μου.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Και εμένα σε εκείνη την ηλικία περίπου που είναι το μωρό σου κολλούσε με το ποδόσφαιρο! Έβλεπε την οθόνη που ήταν πράσινη και τους ποδοσφαιριστές που έτρεχαν και κολλούσε...

Τώρα έχει μια αερόμπαλα και την κλωτσάει και λέει γκοοολ! χαχαχα

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία μου η αλήθεια είναι οτι στην δική μας περίπτωση είναι κάπως διαφορετικά τα πράγματα.Η δουλειά μου είναι εργοφυσιολόγος αθλητών και ασχολούμαι και εγώ με το ποδόσφαιρο.Η αλήθεια όμως είναι πως και ο άντρας μου είναι παρτάκιας!!΄Οταν ήρθε στον κόσμο το μωρό μας δεν βοηθούσε καθόλου.Όσπου και εγώ μια μέρα(λίγο απο τις ορμόνες,λίγο απο το ξενύχτι και την κούραση)ξέσπασα και έγινε χαμός!!!!ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΥΓΑΣ.Μέχρι που τον απείλησα με χωρισμό.Εκεί χτύπησε το καμπανάκι του και κάπως άλλαξαν τα πράγματα.Επείσης αυτό που πιάνει στην περίπτωση μας είναι όταν τον χτυπάω στο φιλότιμο.Δηλαδή του υπενθυμίζω πόσο τον αγαπώ και πως θα ήταν καλό να περνά χρόνο με την κόρη του για να δεθούν.Εκεί κάπως τον τουμπάρω....

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΟΙ Η ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ!!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ 11 ΜΕΧΡΙ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΒΟΗΘΑΩ ΑΛΛΑ 2 ΩΡΕΣ 3!Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΚΥΟΣ ΚΛΑΦΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΕ Κ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ 2'5 ΜΗΝΕΣ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΥΠΕΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ Η ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΥΞΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΥΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ 8ΩΡΟ......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΑΓΩΝΕΣ Κ ΔΕΙΑΒΑΖΕΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ Κ ΠΡΟΓΝΩΣΠΟΡ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!ΑΛΛΑ ΟΚ ΛΕΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ Κ ΜΕ ΚΑΤΙ ΓΤ ΕΙΝΑΙΣ Ε ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΣΕ ΤΙ ΖΟΡΙ ΕΙΜΑΙ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΟΜΑΔΑ ΟΠΟΥ ΣΤΑΘΕΙ Κ ΒΡΕΘΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΡΩΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ-ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΑΖΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ Κ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΠΟΙΟΝ ΓΝΩΣΤΟ Κ ΑΡΧΙΖΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΟΛΥ ΚΟΛΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ Η ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΡΕΜΗΣΕ Κ ΜΙΛΗΣΤΕ ΧΑΛΑΡΑ ΜΟΝΗ ΣΑΣ ,ΓΤ ΑΥΤΗ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΙΣΤΕΡΙΚΙΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΝΕ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΕΙ ΣΟΥ Κ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ@@@@ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΕΣ ΧΑΧΑ

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οταν τον πιασει η ορεξη βοηθαει ακι παρα πολυ αλλα οταν θελει!!το αν παω στο δωματιο και να κατσω λιγο σιγουρα θα βοηθουσε πολυ ομως οταν ερχεται ειαι κουρασμενος μεχρι να φαει παει 5 και το απογευμα λεω ας κατσει λιγο να ξεκουραστει ακι αν παω μεσα θα ερθει ο γιος μου εξω απο την πορτα κια θαφωναζει μαμα μαμα μαμα μαμα χαχαχ μεχρι αν ανοιξω!!! οποτε ανοιγω και παω ξανα στο σαλονι.πιστευω ολα θα φτιαξουν απλα επεσαν ολα μαζι. και γιαυτον επεσαν μαζι ολα αλλα τι να κανουμε οταν θες οικογενεια εχεις και τετοια μονο βεβαι που τα βλεπεις λιωνεις και ηρεμεις. αχ κοριτσια νιωθω καλυτερα!!!! βεβαια το θεμα ειναι να μιλησουμε τωρα γιατι δεν μιλαμε μονο τα βασικα.

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
DEN EISAI H MONH POY EXEIS JEGYGEI AYTO NA SKEFTESAI.OLES KAPOIA STIGMH EXOYME PEI LOGIA TA OPOIA DEN TA PISTEOUME APLA TO KALYTERO POY EXEIS NA KANEIS EINAI NA SYZHTHSHS HREMA KAI NA PEIS OTI SE ENOXLEI GIA NA BREUEI LYSH OTAN YPARXEI UELHSH OLA LYNONTAI.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zennia έγραψε:Μαρία μου η αλήθεια είναι οτι στην δική μας περίπτωση είναι κάπως διαφορετικά τα πράγματα.Η δουλειά μου είναι εργοφυσιολόγος αθλητών και ασχολούμαι και εγώ με το ποδόσφαιρο.Η αλήθεια όμως είναι πως και ο άντρας μου είναι παρτάκιας!!΄Οταν ήρθε στον κόσμο το μωρό μας δεν βοηθούσε καθόλου.Όσπου και εγώ μια μέρα(λίγο απο τις ορμόνες,λίγο απο το ξενύχτι και την κούραση)ξέσπασα και έγινε χαμός!!!!ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΥΓΑΣ.Μέχρι που τον απείλησα με χωρισμό.Εκεί χτύπησε το καμπανάκι του και κάπως άλλαξαν τα πράγματα.Επείσης αυτό που πιάνει στην περίπτωση μας είναι όταν τον χτυπάω στο φιλότιμο.Δηλαδή του υπενθυμίζω πόσο τον αγαπώ και πως θα ήταν καλό να περνά χρόνο με την κόρη του για να δεθούν.Εκεί κάπως τον τουμπάρω....

Σωστή σε βρίσκω!! Και εγώ αυτά του λέω, να περνάει χρόνο με το παιδί του για να δεθούν! Άλλωστε αυτή είναι και η αλήθεια ετσι δεν είναι??

Εγώ πρόσεξα πως άλλαξε και η μικρη απέναντι του και πως παει και τον αγκαλιάζει και τον φιλάει, από τότε που είχε ένα τριήμερο από τη δουλειά του και τον είχε πιάσει τρελή προκοπή και φρόντιζε αποκλειστικά τη μικρη για 2-3 μέρες...ενώ πιο πριν δε τον πολυπλησίαζε όλο τη μαμά ήθελε αγκαλιά και τέτοια...

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία Σ. έγραψε:οταν τον πιασει η ορεξη βοηθαει ακι παρα πολυ αλλα οταν θελει!!το αν παω στο δωματιο και να κατσω λιγο σιγουρα θα βοηθουσε πολυ ομως οταν ερχεται ειαι κουρασμενος μεχρι να φαει παει 5 και το απογευμα λεω ας κατσει λιγο να ξεκουραστει ακι αν παω μεσα θα ερθει ο γιος μου εξω απο την πορτα κια θαφωναζει μαμα μαμα μαμα μαμα χαχαχ μεχρι αν ανοιξω!!! οποτε ανοιγω και παω ξανα στο σαλονι.πιστευω ολα θα φτιαξουν απλα επεσαν ολα μαζι. και γιαυτον επεσαν μαζι ολα αλλα τι να κανουμε οταν θες οικογενεια εχεις και τετοια μονο βεβαι που τα βλεπεις λιωνεις και ηρεμεις. αχ κοριτσια νιωθω καλυτερα!!!! βεβαια το θεμα ειναι να μιλησουμε τωρα γιατι δεν μιλαμε μονο τα βασικα.


Και μένα έτσι κάνει στην αρχή η μικρή φωνάζει μαμά μαμά, αλλά έρχεται και την παίρνει και την απασχολεί...

Κακά τα ψέμματα, δεν έχουμε χρόνο για τον εαυτό μας από τότε που γίναμε μανούλες, αλλά δικαιούμαστε αν μη τι άλλο, μία ωρίτσα απομονωσης να διαβάσουμε ένα περιοδικό, να δούμε μια σειρά, να ακούσουμε λίγη μουσική, να κάνουμε ένα μπάνιο βρε αδερφέ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είχε τύχει κάποτε να έχω ένα φλερτ με ένα παλικάρι και τον ρώτησα μια μέρα να θα βγούμε και μου είπε α έχει αγώνα την επόμενη όταν με πήρε τηλέφωνο να βγούμε του είπα :δεν γίνεται έχει τα χτυποκάρδια .... αυτό ήταν . Επίσης όταν γνώρισα τον άντρα μου τον ρώτησα ποια είναι η σχέση του με το ποδόσφαιρο ; μου είπε καμία δεν βλέπει δεν υποστηρίζει καμιά ομάδα μόνο αν παίζει η Εθνική μπορεί να δούμε . Επίσης δεν αφήνω το Σταύρο να παίζει επειδή δεν μου αρέσει τώρα εντάξει αν θέλει να το κάνει μια δυο φορές σαν παιχνίδι αλλά δεν μου αρέσει όλη αυτή η έξαρτηση . Βέβαια εγω Μαρία μου δεν θα εστιάσω στο ποδόσφαιρο μπορεί να ήταν μπάσκετ μπορεί να ήταν κάποια άλλη συνήθεια . αυτό που πρέπει να καταλάβει είναι ότι έχει να ασχοληθεί με μια γυναίκα με 2 μικρά παιδιά μην περιμένεις να το καταλάβει μόνος του όσο δεν κάνεις κάτι τόσο θα συνεχίζει και η λύση δεν είναι οι φωνές παρόλο που είναι δικαιολογημένες . Μια μέρα σήκω ετοιμάσου και θα του πεις το μεσημέρι όταν γυρίσεις απο τη δουλειά μην αργήσεις ...μην πεις τίποτα άλλο οταν θα έρθει ετοιμάσου θα έχεις κανονίσει να πας βόλτα με μια φίλη σου και θα του πεις αγάπη μου πρέπει να φύγω με την φίλη μου έχουμε κανονίσει με τα κορίτσια και βγες μην σε απασχολεί τη θα κάνει με τα παιδιά είναι και δικά του και έχετε τις ίδιες ευθύνες και υποχρεώσεις . Αν σου πει κάτι πες του ότι εκεί που περνάει τη ώρα του με μια χαζόμπαλα χάνει σημαντικές στιγμές από την οικογένεια του . άσχετο εγω για το ποδόσφαιρο έχω τσακωθεί με πολύ καλό φίλο και τον γαμπρό μου που τον λατρεύω :έκαναν το λάθος να έρθουν στο σπίτι μου να δουν μπάλα χωρίς να ρωτήσουν .... τώρα ξέρουν Rolling Eyes

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια ειναι τεραστια συζητηση αυτη κ εμεις τα εχουμε περασει κατα καιρουσ αυτα ποτε πιο εντονα ποτε πιο χαλαρα..κ ο δικος μου περναει φασεις που ποτε βοηθαει παρα πολυ ποτε καθολου κ ασχολειτε με τα παντα εκτος απο εμας....μεσα στην εβδομαδα που λετε παει την μια μερα για καφε μετα την δουλεια...εγω αρρωστη και να εχω να φροντισω και το μωρακι μας....περασαν πολλες ωρες ωσπου παει 10 η ωρα και τον περνω τηλ να δω τι ωρα εχει σκοπο να γυρισει....μου λεει ναι ναι ερχομαι και τα λοιπα κ τα λοιπα....εγω με μια ημικρανια φουλ...ε κ τσατιζομαι εγω και του λεω ε αι γ@@@@@@ σου κ το κλεινω...ενοειτε αργησε επιτηδες μετα κ τον ειδα την επομενη μερα μετα την δουλεια του....οταν γυρισε ομως γελουσαμε με αυτην την βλακεια....
κ επειδη του ειχα πολλα μαζεμενα κατσαμε κ συζητησαμε λιγο..οποτε οπως καταλαβαινετε ειμαστε στον καλο μηνα τωρα,που βοηθαει πολυ καταλαβαινει ποσο κουραζομαι και μου λεει συνεχεια βγες οποτε θες θα τον κρατησω εγω δεν εχω προβλημα.. Very Happy Very Happy

https://www.facebook.com/myrodeve

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις