Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 22]

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες!!!

Μαριαμ περιμενουμε τα ευχαριστα νεακια σου!

Εμενα το εντερακι ειναι καλυτερα αλλα οχι εντελως ακομη, αν κ προσεχω τη διατροφη μου...ακομη λιγο χρονο θελει...

Η μικρη τρωει λιγο ...αλλα βαζει βαρος οποτε οκ...χρειαζεται χρονο να δυναμωσει ...

Μεχρι να μπουμε σε προγραμμα εχουμε ακομη δρομο!!!

Εσεις τι νεακια;
Φιλακια στα πατουσακια!!!
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 328109 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 328109 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 328109

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια ποτε θα εχουμε περιοδο ξανα;
Ακριβως στις 40? ή νωριτερα ή αργοτερα?

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες...
Εγκυουλες έχουμε ακόμα η γεννεσαν ολες;;
Τι κανετε;;

Πρινσες εμένα το έντερο ακόμα χάλια...
Και η τομή πονάει σήμερα..
Για την περίοδο δεν είναι στάνταρ...
Αν θυμάμαι καλά μου είχε ρθει τη μερα που σαραντισα... Τα λοχια είχαν τελειώσει.
Τώρα έχω ακόμα λοχια μα δεν ξέρω ποτε θα αδιαθετισω γιατί θηλάζω και μπορεί να αργήσει.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι κανετε κορίτσια ?εμεις καλα θηλαζουμε μια χαρα μεγαλώσαμε κιολας και δυστυχως ξεκινησαν τα πονακια εκει που κοιμαται ο καημενος παταει κατι τσιρίδες κοκκινιζει και ζοριζεται ελπιζω να μην κρατησουν πολύ !!!!!
περιοδο εγω δεν ειχα οσο θηλαζα και στα δυο παιδια μου ηρθε μολις σταματησα να τα θηλαζω φανταστείτε ημουν α6 μηνες χωρις περιοδο αλλα ειχα αλλα θεματα πολύ ξηροτητα και όπως καταλαβαίνεται δυσκολια στην επαφη με τον αντρα μου όταν όμως αδιαθετησα μετα όλα επανηλθαν στα φυσιολογικα τωρα περιμενω να τελειωσουν τα λοχεια γιατι με κουρασαν

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ,ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Η ΣΟΦΙΑ ΜΑΣ (ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΩΣΑΜΕ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ) ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3750ΚΙΛΑ ΚΑΙ 54 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ,ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝΑ ΤΡΙΩΡΟ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ.ΤΕΛΙΚΑ ΡΟΥΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ Ν Α ΠΑΩ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριαμ να σου ζησει η μπεμπουλα...ολόκληρη κοριταρα είναι καλέ, φτου φτου!! Ωραιο όνομα Smile
Μπράβο που τα καταφερες κι εσυ Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 328109
Κι έχω είχα υπερπαραγωγή στο γάλα αλλά τώρα παει να φτιαξει η κατασταση..πνηγοταν με τόσο γάλα.. Κι εμένα παει κάπως να φτιαξει το έντερο..ευτυχώς!!

Σουζαν κι εμεις έχουμε πονακια...φοβάμαι να φάω πλεον...εκοψα τα γαλακτοκομικά...ελπίζω να της περάσουν γρήγορα...

Πολυυυ κουραστικά αυτά τα λοχια Οντως... Εγώ σαραντιζω Κυριακή του Πάσχα...ευλογία χιχι Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 328109

Στο γυναικολόγο ποτε ξαναπαμε; ξέρετε; χρειαζεται να πάμε;
Στην πρωτη γεννα δεν είχα ξαναπάει μετα που γεννησα.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΡΟΥΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ.ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ.ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΙΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ ΠΑΝΤΟΥ.ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΨΗΛΑΦΗΣΕ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τρως τα παντα και παρατηρεις αντιδράσεις του μωρού... Μιλα με τον παιδίατρο σας να σου πει τι να προσέχεις....ελπίζω να είναι υπερ του θηλασμού...
Εμένα δε μου είπε τίποτα ο γυναικολόγος μου :-(
Θα τον πάρω τηλ μετα το Πάσχα να δω.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια οσο αφορα τον θηλασμο τρωμε τα παντα μονο οσπρια δεν τρωω εγω γιατι φοβάμαι μην εχει πονακια μετα πιο πολύ εμεις θηλαζουμε κανονικα οποτε θελει ο μικρος σημερα τον εβγαλα πρωτη φορα εξω που ειχε ζεστη στο καροτσι τον ειχα με κουβερτα .
ρουλα μολις σαραντησεις πας γυναικολογο για τεστ παπ και υπερηχο κολπικο

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανουλες...τι κάνετε;
Όλα καλά με τα μωρακια;

Εμεις σήμερα κλείνουμε τον 1ο μας μήνα...μεγαλωνουμε... Έχουμε και παιδίατρο για μέτρημα αυτές τις μέρες...
Η μικρή θέλει συνέχεια αγκαλιες η κούνημα στο ρηλαξ αλλιώς κλαιειιι....δε μπορω να κάνω τίποτα...αν είναι ξύπνια και δε την κραταω η δεν τη κουναω κλαίει... Γκρινιαρα μου βγήκε κι αύτη.

Εσείς πως τα πάτε;

Θα μιλήσω με το γυναικολόγο μετα που θα σαραντισω και θα δω τι θα μου πει. Ώρες ώρες πονάει η κοιλια μου στο σημείο της τομης, ελπίζω να είναι φυσιολογικό... Έχετε ακόμα λόχεια; εγώ ακόμα έχω και μου σπάνε τα νευρααα...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρονια πολλα μανουλες & μωρακια!!!
Χριστός Ανέστη!!!

Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 982137 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 982137

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ ΡΟΥΛΑ!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρονια πολλα υγεια να εχουμε ολοι !!!!!!!!!πως τα πατε με τα μωράκια σας εμεις εχουμε κολικους και γκρινιαζει το πουλακι μου

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια... Πως είστε;
Αχ Σουζαν εμένα είναι πολυυυ πολυυυ γκρινιαρα, κοιμάται ελάχιστα κι όλη μέρα γκρινιαζειιι....ελπίζω κάποια στιγμη να ηρεμισει γιατί δε μπορωωω αλλη γκρίνια Crying or Very sad
Κι ο μικρόςμου έτσι ηταν. Αλλα είχα πιο πολυ υπομονή τοτε.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!
Χρονια πολλα!!!
Τι κανετε? τα μωρακια?

Εμεις μεγαλωνουμε...κ ειμαστε τωρα 1.5 μηνων, βαλαμε κ εμβολιο για γαστρεντεριτιδα (το ηπιαμε!) κ σε 2 βδομαδες που θα ειμαστε 2 μηνων θα εχουμε το πρωτο εμβολιο, ενεσουλα!

Ποσο γρηγορα περναει ο καιρος με ενα βρεφος!!!
Τιποτα χρονος!

Μηπως ξερει καμια ποτε μπορουμε να ξεκινησουμε κοιλιακους μετα απο καισαρικη? ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο μου...

Χαθηκαμε ολες...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα εξαφανισμενες μανουλες... Laughing
Καλη Πρωτομαγια!!! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 417472

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

djina76


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα σας,ξεκιναμε τον αγωνα μας παλι απο την αρχη και η βοηθεια σας μας ειναι πολυτιμη.Χρειαζόμαστε λοιπον φαρμακα Puregon η Gonal Αν σας εχουν μεινη παρακαλω στειλτε μου π.μ.Την πρωτη μας φορα εκανα διεγερση με Gonal και κατεληξα με εξωμητριο το οποιο προλαβαμε στο παρα πεντε να χειρουργησουμε.
Δευτερη προσπαθεια εμεινα εγκυος διδυμη κυηση αλλα δυστυχως ολα τελειωσαν 22 εβδομαδα και εχασα αγορι και κοριτσι.
Ο πονος ητανε αβασταχτος,τα λογια δεν μπορουν να περιγραψουν την απωλεια,γκρεμισμένα όνειρα,το απολυτο κενο,
Μας πηρε τεσσερα χρονια να παρουμε την αποφαση για το επομενω βημα,αυτη τη φορα πηραμε μια αρνητικη χοριακη.και αναρωτιεμαι αυτο που καποιοι με τοση ευκολια αποκτουν γιατι ειναι τοσο μακρια μου.
Και τωρα ξανα στον αγωνα απο την αρχη με ελπιδα στην επιτυχια οχι μονο για μας αλλα για ολα τα ζευγαρια που προσπαθουν.
Καπου μας περιμενη το μωρο μας-καλη δυναμη!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
διναχ με το καλο ευχομαι να αποκτησεις ένα μωρακι που τοσο θελεις όλα να πανε καλα .
κορίτσια εμεις γιναμε 2 μηνων καναμε εμβολια ένα στο μπουτακι και τις σταγονες από το στομα πηραμε 11 ποντους υψος και ειμαστε κοντα 6 κιλα!!!!!!!!!!!!
κοιλιακους μου ειπε ο γιοατρος μολις περασουν 2 μηνες απο την γεννα να ξεκινησω βεβαια μολις σαραντησα ξεκινησα χορο λατιν και οριενταλ πηγαινω 3 φορες την εβδομαδα παλι καλα που είναι τα μαθηματα απόγευμα και είναι ο αντρας μου σπιτι και τα κραταει γιατι είναι τρελα με 3 παιδια εδώ μεσα

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχομαι να ερθει συντομα το μωρακι..ολα καλα να πανε.

Κι εμεις ειχαμε παιδιατρο αυτη τη βδομαδα που γιναμε 2 μηνων αλλα δυστυχως λειπει. Απο βδομαδα ελπιζω να ερθει... Ανυπομονω να δω ειναι οκ με τα κιλα της μιας καινδε ξερω ποσο γαλα πινει... Συνεχιζουμε τον αποκληστικο θηλασμο. Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 401147 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 401147 υπεροχη εμπειρια.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανετε κοιτσια εμεις δεν κοιμομαστε καθολου γινεται χαμος ο μικρος ξυπναει συνεχεια η κορη μου οταν κλαιει αυτος κλαιει και αυτη γιατι νοιζει οτι κατι του κανουμε πανικος! επαθα δυο φορες μαστιτιδα γιατι δεν προλαβαινα να θηλασω σωστα με πρηξιμο και 40 πυρετο και αναγκαστικα κοψαμε το γαλα αλλα ενταξει πινει σκονη και παιρνει βαρος αρκετο. κατα τα αλλα καλα ειμαστε ολο βολτες τωρα που ψιλοζεστανε βαλαμε και καλοκαιρινα γιατι ζεστενεται πολυ ο κακομοιρησ ειδικα το βραδυ και παιδια με εχει τρρελανειιιι ολο βγαζει φωνουλες και γελαει !!! παει εχω τρελαθει με το γιο μου κακια πεθερα θα γινω χιχιχχι, τωρα οπου ναναι θα παμε και για εμβολιο αυτο το μηνα

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρονια μας πολλααα μανουλες...
Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 328109 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 654316 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 536304 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 875502 Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 20 893968

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μανουλες!
Πως ειστε!
Τα μωρακια!

Δεν το πιστευω πως περναει τοσο γρηγορα ο καιρος!

Φιλακια στα πατουσακια!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι κανετε κορίτσια?εμεις μεγαλωνουμε εχουμε κανει 2 εμβολια το μαλλακι μας εχει μακρυνει και άλλο σαν αρκουδακι ειμαστε !!!!!!!!!!!κατά τα αλλα είναι ησυχο μωρακι ολο γελαει και βγαζει κραυγουλες όταν του μιλαμε μας λεει ολο αγκου πεντακάθαρα και την παρασκευη γινεται 3 μηνων !!!!!!!!!!!!επειδή δεν πολυμπαινω στο forum συχνα θελετα να ανταλλάξουμε Facebook να τα λεμε από εκει!!!!!!
souzana iosif είναι το δικο μου φοραω ένα μακρυ μπλε φορεμα

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! flower flower
ΑΧ ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Ε?ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ.Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΣΟΦΙΑ ΕΙΝΑΙ 2.5 ΜΗΝΩΝ,ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?

maryloo

maryloo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σας κορίτσια!!!!!

Μετά από τόσο καιρό κατάφερα να μπω λίγο να δω τί κάνετε!

Εμείς είμαστε μια χαρά! Η Σμαράγδα μου είναι 4 μηνών, θηλάζει αποκλειστικά, ζυγίζει 6.370γρ και είναι 62 εκ. Έχουμε κάνει και εμείς τα εμβολιάκια μας και οι κουβέντες της μου έχουν πάρει τα μυαλά! Είναι σκέτη λιχουδιά! Έχει αρχίσει και γυρίζει και επίσης κάθεται σχετικά καλά, όχι ακόμα πολύ σταθερά αλλά την βάζω στο πάρκο και παίζει λίγο. Σε 20 μέρες αρχίζουμε και στέρεες τροφές! Άντε να φύγει λίγο από το βυζί μου! χιχι!
Το βράδυ κοιμάται σερί 8-9 ώρες απ' οταν σαράντησε! Φτου φτου μια χαρούλα!
Όταν ήταν 2μισι μηνών νοσηλεύτηκε στο νοσοκομείο 4 μέρες με ίωση και πυρετό.... Sad την κόλλησε ο μικρός από τον παιδικό.
Γελάει συνέχεια και όταν της φυλάω τις μπουτάρες σκάει στα γέλια! χαχα! έχει πολύ πλάκα!

Ρούλα μου πήγες να σε δει ο γιατρός μετά τη γέννα; Στο Παγνη έχει πάει και ο δικός σου και ο δικός μου. Εμένα μου είχε πει μετά την 1η περίοδο να πάω για υπέρηχο και μετά την 3η περίοδο να πάω για ΠΑΠ. Δεν πήγα στην 1η, μια και καλή θα πάω τον άλλο μήνα να κάνουμε πλήρη έλεγχο. Δεν έχω το χρόνο να πηγαίνω 2 φορές.

Επίσης αδιαθέτησα και σε αυτό το μωρό πάλι πολύ γρήγορα...... 47 ημερών είχα την 1η περίοδο. Και από τότε κάθε μήνα.... ούφ.... μου αρέσει που λένε πως όσο θηλάζεις δεν έχεις ούτε περίοδο ούτε μπορείς να πιάσεις παιδί.... μπαρούφες!
Εσείς έχετε αδιαθετήσει;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις