Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 22]

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι από εμάς...
Εμείς 3ων μηνων...γκρινιάρα είναι ή μπεμπούλα μου σαν τον αδερφό της..
Θηλαζουμε αποκλειστικα Κ είναι 5 κιλά.
Τον άλλο μήνα έχουμε εμβόλιο.
Δεν πήγα στο γυναικολόγο τελικα αν και πρέπει γιατί πονάει η κοιλιά μου ώρες ώρες χαμηλά.
Κι εδώ αδιαθετισα στις 47 μέρες ακριβώς.
Κ ήταν η τελευταία φορά...από τον Απρίλη Δεν ξανααδιαθετησα. Αυτά.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω αδιαθετησα χτες πρωτη φορα μετα την γεννα τεστ παπ εκανα όταν σαραντησα εμεις σταματήσαμε τον θηλασμο στους 2 μηνες και τωρα ηρθε περιοδος ο μικρος μου είναι 3 μηνων και είναι 7 κιλα εχει αρχισει και με ποναει το χερι μου όταν τον εχω πολύ ωρα αγκαλια
είναι το πιο γελαστο παιδι χαχαχα και ολη την ωρα λεει αγκου και διαφορες άλλες κραυγουλες γαργαλιέται παρα πολύ και ολη την ωρα τον πειράζουμε τον περνουμε παντου μαζι σε ολες μας τις εξοδους και δεν μας ενοχλεί καθολου καθεται ησυχος στο καροτσακι του ουτε από μουσικη δυνατη παιρνει χαμπαρι
27 σεπτεβρη θα τον βαφτίσουμε ιωαννη θ ατον πουμε από τον αγ ιωαννη τον ρωσσο τον εχουμε στην ευβοια

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ πως ζηλεύω... Εμείς αμα βγούμε έξω ξεσηκώνει τον κόσμο με το κλάμα..Ούτε στο αμάξι ηρεμεί.

Εμείς έχουμε δεθεί τόσο πολύ με το θηλασμό Και στη σκέψη και μόνο πως θα σταματήσει σφίγγεται η καρδιά μου και με πιάνει ψυχοπλακομα. Δεν το περίμενα να δεθω τόσο πολύ που έλεγα πως δε θα αντέξω να έχω το μωρό συνέχεια κολλημένο πάνω μου... Δεν το αλλάζω με τίποτα κι ας με κουράζει..μόνο που με κοιτάζει με αυτές τις ματαρες την ώρα που θηλάζει μου δίνει δύναμη να συνεχίσουμε.

Σουζαν 7 κιλά; μπράβο το θηριακι σου. Με το καλό η βάφτιση σας. Ήθελα κι εγώ να γίνει από Σεπτέμβρη να δεν υπάρχουν χρήματα.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην νομιζεις και εγω πικραθηκα που σταματησ ανα θηλαζω γιατι τα αλλα δυο τα θηλασα αρκετα αλλα μου εκανε αλλεργια και ειχε κολικους επειδή ετρωγα πραγματα που δεν επρεπε μου ειπε η παιδίατρος να κανω διατροφή αλλα με τρια παιδια ολη μερα τρεξιμο και εγω τοσο αδυνατη δεν γινοταν θα επεφτα κατω τωρα είμαι ξεκουραστη και ο μικρος κοιμαται ολο το βραδυ από τις 10 και κατι μεχρι τις 7 το πρωι .
και εμεις επειδή δεν εχουμε χρηματα θα κανουμε μια απλη βαφτιση με λιγα ατομα και τραπεζι στην αυλη μας στους κουμπάρους και γονεις είναι δυσκολες εποχές δεν χρειαζονται τα περριτα πιστευω

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε;
Τα μωράκια; όλα καλα;
Εμείς μεγαλώνουμε και ζωηρευουμε... Δευτέρα έχουμε εμβόλιο παλι να δούμε και με τα κιλά πως πάμε...θηλαζουμε ακόμα Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 21 328109
Έχει πολλά σάλια η μικρη..."μιλαει" συνεχεια...γυρίζει στο πλάι εδώ και καιρό, κι από ανάσκελα μπρούμυτα κ το αντίθετο...πολύ ζωηρή η κυρία. Οταν τρώμε γλυφετε και θέλει κι αυτη και θέλει συνεχεια να είναι όρθια.
Αυτά τα νέα μας. Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 21 536304

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?
ΡΟΥΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΧΙ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Ε?ΦΙΛΑΚΙΑ.....

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πόσα κιλά ήσαστε;
Πήγαμε παιδίατρο σήμερα κ είναι 5.600 η τοσοδουλιτσα. Τον άλλο μήνα είπε ο γιατρός να αρχίσουμε στερεες.
Εμένα μου είπε πως μπορώ να την πάω στη θάλασσα μέχρι τις 11 το πρωί και από τις 5 και μετά το απόγευμα με καπέλο σε ίσκιο και αντηλιακό.

Πολύ γκρίνια ρε κορίτσια αυτό το μωρο... Τα χω παίξει...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και ις μεγαλώσαμε 4 μηνων που πηγαμε παιδιατρο ηταν 8 κιλα μου ειπε να ξεκινησω λιγο ρυζαλευρο βανιλια να του δινω το απόγευμα γιατι εχει παλινδρομηση και θα μου τον βαλει πιο νωρις στις στερεες τροφες
για μπανιο στην θαλασσα παμε κάθε μερα το πρωι μεχρι τις 12 ο μπεμπης δεν κανει μπανιο απαγορευετε αλλα το εχω στο καροτσι κατω από ομπρελα με αντηλιακο και ένα αμανικο φανελακι

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιατί δεν κάνει καλέ;;; κι αγοράκι κιολας;; μπαίνει πιο εύκολα. Εγώ αμα είχα θάλασσα κοντά θα πηγαίναμε... Στη γοπ χειρότερο θα κάνει το ρυζαλευρο που είναι πιο βαρύ απ το γάλα.
Ο κάθε παιδίατρος βέβαια λέει τα δικά του.
Κι εμένα ρυζαλευρο μου είπε αλλά δε θα δώσω από τώρα... Θα δοκιμάσω φρούτο για αρχη τον άλλο μήνα.
Νεράκι δίνεται; Εγώ θα αρχίσω να της δίνω με σύριγγα όπως το ντεπον...Γιατί δυσκολεύεται να κάνει κακα και πονάει η κοιλίτσα.αφιδατωνεται το εντερακι τώρα με τις ζεστες.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πρεπει να κανει ένα κυκλο εμβολιων πρωτα και μετα να μπει στην θαλασσα δεν διακυνδυνευω ότι μου πει η παιδίατρος κανω του χρονου αλλωστε θα τον πηγαινω κάθε μερα οποτε θα κανει πρωτα ο θεος
τα φρουτακια δεν θα είναι λιγο βαρια για ξεκίνημα το λεω επειδή είναι οξινα εμεις ξεκιναμε με κρεμουλες μετα σουπιτσες και μετα φρουτοκρεμα ετσι και στα αλλα δυο μου εκανε ο γιατρος

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό με τα εμβόλια δεν το ήξερα... Γι αυτό είπα πως Ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του.
Στον μικρό μου είχε πει πρώτα κρέμα μετά φρούτο και μετά φαγητο κι έτσι έκανα...και μέσα σε 2 μήνες έπρεπε να είχε δοκιμάσει όλες τις τροφές...ψάρι αυγο λαχανικά όλα... Τώρα μου είπε πως άλλαξαν τα πράγματα και δίνουμε στερεες απ τον 5ο μήνα και πάλι σε 2 μήνες να έχει δοκιμάσει όλες τις τροφές...δλδ θα δώσω ψάρι και αυγο σε 7 μηνών μωρό; δε γίνεται...
Χθες της εδωσα λίγη μπανάνα πάλι κι έφαγε 3 κουταλιές αλλά μοίραζαν τα κακα της μετά.
Όταν μπει ο μήνας θα της δώσω ρυζαλευρο να δω αν θέλει να φάει Αλλιώς θα περιμένω ακόμα μέχρι να κλείσει τον 6ο που αρχίζουν τότε κανονικά τις στερεες.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατι λέτε οτι δε κανει μπανιο στη θαλασσα ρε παιδια ο δικος μου κανει απο τον Ιούνιο κ εινσι σχεδον 5 μηνων τωρα απλα δεν το αφηνω στον ηλιο

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ η Παιδιατρος λεει η θαλασσα κανει καλο σε ολους τους ανθρωπους ακομη κ στα μωρα και αυτα άνθρωποι ειναι απλα δε κανει στον ηλιο το μωρο το κανεις μπανιο κ το βγάζεις το στεγνωνεις κ το αλλάζεις

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mary 30 έγραψε:Κ η Παιδιατρος λεει η θαλασσα κανει καλο σε ολους τους ανθρωπους ακομη κ στα μωρα και αυτα άνθρωποι ειναι απλα δε κανει στον ηλιο το μωρο το κανεις μπανιο κ το βγάζεις το στεγνωνεις κ το αλλάζεις
κ για του λόγου το αληθές [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aχου το γοργονουλινακιιιι δινοσαυρακιιι
Γλυκουλι... Άμα είχε θάλασσα εδώ θα την πήγαινα κι εγώ...
Πόσα κιλά είστε Μαίρη; φαίνεται τοσοδουλακι το νινι σαν τη δικιά μου.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτα να δεις ειναι 7 κιλα που αντιστοιχούν απο ουι μπυ ειπε η Παιδιατρος στο μέσον ορο για τους πεντε μηνες που θς κλεισει στις 28 Σλλα στο υψος ειναι παραπανω αρκετα για την ηλικια του ειναι 72 εκατοστα

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α καμία σχέση 62 εκ και 6 κιλά περίπου είναι η δικιά μου και κλείνει τον 5ο 3/8 τοσοδουλακι πραγματικά.. Χαχα τα κιλά είναι λίγα είπε ο γιατρός και είπε ή να της δώσω και ξένο γάλα ή να της αρχίσω στερεες... Ξένο δε δίνω οποτε αρχες Αυγούστου θα της δώσω κρέμα .

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα ειναι βρε αφου ειναι κ κοριτσακι καλυτερα αδύνατη παρα χοντρούλη. Παντως κ η δικια μου 10 κιλα ειναι με το ζορι τρωει αλλα οι εξετάσεις πιυ τις καναμε ειναι νορμαλ απλα ειναι λιγοφαγο παιδι

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mια από τα ίδια κι ο μικρός μου...12 κιλά είναι με το ζόρι...και σε λιγους μήνες κλείνει τα 3.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες...για πείτε εσείς που είστε πιο έμπειρες... Ρυζαλευρο δίνουμε μια φορά τη μέρα; ή μπορώ να δώσω και πρωί και απόγευμα; Δε θυμάμαι πως το έδινα στον μικρό.
Της το άρχισα χθες και της αρεσει.

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρυζαλευρο του δινω μονο απόγευμα ετσι μου ειπε η παιδίατρος κανουμε αντκατασταση το απογευματινο γαλατακι με την κρεμα βεβαια όχι από την μια μερα στην άλλη σιγα σιγα σταδιακα λιγα κουταλακια μερα με την μερα μεχρι να φαει ολοκρηρο πιατο οσο για την θαλασσα εφόσον δεν με αφηνει η γιατρος αν το κανω μπανιο δεν θα το κανω εννοείτε αυτό τα μωράκια δεν εχουν κανει ακομα ένα σημαντικο κυκλο εμβολιων που πρεπει και η θαλασσες ειδικα τωρα με τοσο κοσμο δεν είναι καθαρες

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nαι κι εμείς πήγαμε σήμερα και ήταν πολυυυυ βρώμικη μπλιαξ...δεν έβαλα τη μπέμπα εννοειται.
Μια φορά τη μέρα ε;
Δεν δίνουμε δλδ όσο θέλει να φάει;; εμένα είναι η τρίτη μέρα και έφαγε αρκετή. Κάπου 10 κουταλάκια.
Εγώ θηλάζω και δεν αντιλαθιστω γεύμα ...τη θηλαζω και πριν φάει και μετα...
Το νερό είναι υποχρεοτικο απ τη στιγμή που τρώει;
Δεν πιάνει με τίποτα μπιμπερό

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια τι κάνετε; χαθήκαμε.
Τι κάνουν τα μωράκια;

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου κοριτσι μου τι κανετε?εμεις μεγαλώσαμε το σαββατο γινόμαστε 6 μηνων τρωμε κρεμουλα και σημερα πρωτη φορα του εφιαξα μηλο πολτοποιημενο του δοκιμαζω ένα ένα φρουτο για αρχη μην βγαλει αλλεργια καπου και μετα φρουτοκρεμα όλα μαζι .....γενικα είναι ησυχο και πολύ γελαστο μωρακι και ολο θελει να παταει στα ποδαράκια του και να καθετε πιανει τα παντα με τα χερακια του και τα τραβαει!!!!!!!!!!!!αν θες και εχεις φεισμπουκ να γινουμε φιλες

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημεραα... Εμείς έχουμε μηνογεννεθλια σήμερα... 6 μηνών η μπουμπου...πως πέρασε κιόλας μισος χρόνος...
Η δικιά μου το αντίθετο...γκρινιάρα ακόμα και κλαψιαρα... Την έχουν τρελάνει τα ούλα της...
Κι αυτή θέλει να είναι συνέχεια όρθια και χορεύει χαχα σκλιριζει και με ξεκουφενει...
Εγώ τώρα θα της αρχίσω το φαγητό γιατί με τα φρούτα δεν τα πήγαμε καλά.
Θηλαζουμε ακόμα και με τον ύπνο δε τα παμε καλά...
Αυτές τις μέρες θα πάμε και για εμβόλιο και ζυγισμα να δούμε πως παμε.
Αυταα τα νέα μας.
Έχω Fb Ναι... Ρούλα Βογιατζή ...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις