Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 14]

26ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:49 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
tatijana έγραψε:Αλεξια πως και δεν βγαζεται τοονομα του πεθερου?Συγγνωμη για την αδιακρισια αν σε φερω σε δυσκολη θεση κ δε θες να απαντησεις δε θα παρεξηγηθω να ξερεις...Και παλι θα σε αγαπαω..


Δεν εισαι αδιακριτη,μην το ξαναπεις!!!!Απλα τα εγγονια τους πριν το δικο μου ειναι 4 κ τα 2 τα λενε Μανολη!!!Ε,δεν θελαμε παλι Μανολη....κ εκει ειναι που μου ανακοινωσε ο δικος μου οτι αφου δεν θα το βγαζαμε του πεθερου θα επαιρνε αυτηνης το ονομα Mad Mad Mad Mad

Δεν κανω αδιακριτες ερωτησεις γιαυτο σου ειπα οτι θα καταλαβω αν δεν θες κι οτι δε θα παρεξηγηθω...Την μητερα σου πως την λενε?



Ουρανια-Ειρηνη ειναι βαφττσμενη,αλλα την φωναζουνε Ειρηνη

27ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:50 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:

κ εγω την ιδια αποψη για τα πεθερικα ειχα πριν μεινω εγκυος....η δικια μου απο την εγκυμοσυνη ξεκινησε...κ ο πεθερος ειναι τοσο μουροχαβλος....ο καημενος δεν τολμαει να της φερει αντιρησση...!!!!!

Ρε εισαι σιγουρη οτι δεν ειναι οι γονεις του Νικου αυτοι?ΧΑχαχαχ..Ουνα ρατσα,ουνα φατσα????

28ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:51 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα αρπαχτηκαμε γιατι δε θελω τραπεζι στη βαφτιση.ειπαμε μονο εμεις και εμεις.εγω ομως μεγαλωσα με τη γιαγια και τον παππου και ενοειται πως ειναι μεσα στο τραπεζι.ο ανδρεας δεν εχει γιαγιαδες και η μανα του ηθελε να καλεσει τις θειες του οι οποιες δεν πηραν καν να ευχηθουν για το μωρο.εγω δε θα καλεσω τη δικια μου που ερχεται απο αθηνα και στους 2 μηνες εχει ερθει 3 φορες αυθημερον για να τον δει.και της ειπα οχι.και λεει θα πληρωσουμε εμεις το τραπεζι για 10 δικα σου ατομα???συγνωμη που εχω μεγαλη οικογενεια(4 αδερφια)και ποιος σου ειπε να πληρωσεις?ε το ονομα θα βγει.τοτε της λεω μην ερθεις μαζι μας και παρε τα αδερφια σου να τα κερασεις για το ονομα!

http://stefxon@gmail.com

29ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:52 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:

κ εγω την ιδια αποψη για τα πεθερικα ειχα πριν μεινω εγκυος....η δικια μου απο την εγκυμοσυνη ξεκινησε...κ ο πεθερος ειναι τοσο μουροχαβλος....ο καημενος δεν τολμαει να της φερει αντιρησση...!!!!!

Ρε εισαι σιγουρη οτι δεν ειναι οι γονεις του Νικου αυτοι?ΧΑχαχαχ..Ουνα ρατσα,ουνα φατσα????


χα χα χα χα!!!!!!!!!!!

30ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:52 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι συντομα να κανεις κοριτσακι και να το βγαλεις της μανας σου που τοσο επιθυμεις.Εγω αμα εκανα κοριτσακι θα το εβγαζα Ηλεκτρα-Μαρινα.Ηλεκτρα ειναι το ονομα που αγαπαω αποτοτε που ημουν στην 2α δημοτικου κ το πρωτοακουσα και το Μαρινα ΦΥΣΙΚΑ της μανας μου...

31ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:53 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:
tatijana έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:α ρε τατιανα μου τα ελεγες οταν εμεινα εγκυος και δε σε ακουγα.απο τη μερα που γεννησα ειμαστε για να χωρισουμε με τον ανδρεα.καθε βδομαδα και καυγα.αλλα να σου πω και γω αυτο πιστευω οτι δε φταινε αυτες.οι μαμακιδες φταινε.τωρα που φτασαμε στη βαφτιση ολο η μαμα μου θελει αυτο και εκεινο.ΔΕ βαφτιζει η μαμα σου του λεω.ΔΙΚΟ μου ειναι το παιδι.αντε μην τα παρω και αναιρεσω το οτι θα βγαλω το ονομα.βεβαια προχθες τα ακουσε και αυτη.πηρε στο σταθερο και δεν απαντησα και τσουπ ηρθε.εγω ελειπα.με πηρε στο κινητο και της λεω τωρα πινω καφε να με επαιρνες πριν ερθεις.σε πηρα λεει στο σταθερο και σκεφτηκα οτι αλλαζεις το παιδι.το ενδεχομενο της λεω να ελειπα?που να πας με το μωρο?ας με επαιρνες να το κρατησω εγω.οπου θελω της λεω.δικο μου ειναι και παμε πακετο.οπου εγω και αυτος.και επειδη θα αργησουμε ελα αυριο αν θες

Ακριβως πακετο εσυ κι ο μικρος,πως θα τον βγαλετε τελικα?Μην κανεις βιαστικες κινησεις αν θεωρεις οτι σου πανε κοντρα με το ονομα μην βαφτισεςι ακομη,νονοι ποιοι θα ειναι?Εγω χωρισα,ηρθα στην καλαμαρια,οποτε θες παμε για μωροκαφε..

αντωνη-αγγελο(αν δεν αλλαξω γνωμη και το βγαλω μονο αγγελο).νονα η κολλητη μου που μας παντρεψε.
απο βδομαδα οποτε θελεις.γιατι αυριο δουλευω και σκ θα λειπει ο ανδρεας και θα παω στη μαμα μου

Το Αντωνης ειναι ασχετο?Κι εμενα η ξαδερφη μου ηταν νονα και τα εκανε μανταρα αλλιως τωρα ο μικρος μου θα λεγοταν Μαξιμος=Σωτηρης κι οχι Κων/νος=Σωτηρης....Τελος παντων παμε παρακατω..Ναι απο βδομαδα γιατι κι εγω ειμαι λογω μετακομισης ανω κατω και θελω μεχρι την κυριακη να τελειωνω...
και τα 2 του πεθερου ειναι.αλλα το αγγελος μαρεσει.το αντωνης οχι.και μεις για μαξιμο τον προοριζαμε αλλα...
εμενα ο πεθερος της βαζει τα φυτιλια πιστευω

http://stefxon@gmail.com

32ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:53 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πω ρε κοριτσια τι να πω....ωρες ωρεσ εξοργιζομαι ειλικρινα....ηθελα να ξερα η μανα του νικ ειναι ικανοποιημενη τωρα?τι ανθρωποι υπαρχουν ρε πουστη μου.?μα τω θεω θυμωνω.τι σκατα ερωτευμενες με τους γιους τους ειναι κ δεν θελουν αλλη γυναικα στην ζωη τους?...ελεος δλδ.δεν μπορω να καταλαβω ευχαριστιουνται να βλεπουν τα παιδια τους να τσακωνονται να στεναχωριουνται να μαλωνουν να χωριζουν....?ρε παιδια τι ναπω...δοξα στο θεο το λεω και το ξαναλεω για την πεθερουλα μου...ρε παιδια οταν την ρωταν ποσα παιδια εχει λεει 6....εχει 3 παιδια και 2 νυφες και εναν γαμπρο..ρε παιδια και λεει 6.δεν μας ξεχωριζει απο τα παιδια της....

33ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:54 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:σημερα αρπαχτηκαμε γιατι δε θελω τραπεζι στη βαφτιση.ειπαμε μονο εμεις και εμεις.εγω ομως μεγαλωσα με τη γιαγια και τον παππου και ενοειται πως ειναι μεσα στο τραπεζι.ο ανδρεας δεν εχει γιαγιαδες και η μανα του ηθελε να καλεσει τις θειες του οι οποιες δεν πηραν καν να ευχηθουν για το μωρο.εγω δε θα καλεσω τη δικια μου που ερχεται απο αθηνα και στους 2 μηνες εχει ερθει 3 φορες αυθημερον για να τον δει.και της ειπα οχι.και λεει θα πληρωσουμε εμεις το τραπεζι για 10 δικα σου ατομα???συγνωμη που εχω μεγαλη οικογενεια(4 αδερφια)και ποιος σου ειπε να πληρωσεις?ε το ονομα θα βγει.τοτε της λεω μην ερθεις μαζι μας και παρε τα αδερφια σου να τα κερασεις για το ονομα!

Ρε κοριτσια δεν ειναι δυνατον σα να ξαναζω τα της βαφτισης,πριν και μετα και ολη την διαρκεια οταν ημουν λεχωνα και μετα που μου ελεγε/εκανε μαλακιες.....

34ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:55 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:σημερα αρπαχτηκαμε γιατι δε θελω τραπεζι στη βαφτιση.ειπαμε μονο εμεις και εμεις.εγω ομως μεγαλωσα με τη γιαγια και τον παππου και ενοειται πως ειναι μεσα στο τραπεζι.ο ανδρεας δεν εχει γιαγιαδες και η μανα του ηθελε να καλεσει τις θειες του οι οποιες δεν πηραν καν να ευχηθουν για το μωρο.εγω δε θα καλεσω τη δικια μου που ερχεται απο αθηνα και στους 2 μηνες εχει ερθει 3 φορες αυθημερον για να τον δει.και της ειπα οχι.και λεει θα πληρωσουμε εμεις το τραπεζι για 10 δικα σου ατομα???συγνωμη που εχω μεγαλη οικογενεια(4 αδερφια)και ποιος σου ειπε να πληρωσεις?ε το ονομα θα βγει.τοτε της λεω μην ερθεις μαζι μας και παρε τα αδερφια σου να τα κερασεις για το ονομα!

καλα κ εσυ γιατι εχεις 4 αδερφια...?? Shocked Shocked Shocked Shocked
τι αλλο θα ακουσουμε.....

35ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:55 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Μακαρι συντομα να κανεις κοριτσακι και να το βγαλεις της μανας σου που τοσο επιθυμεις.Εγω αμα εκανα κοριτσακι θα το εβγαζα Ηλεκτρα-Μαρινα.Ηλεκτρα ειναι το ονομα που αγαπαω αποτοτε που ημουν στην 2α δημοτικου κ το πρωτοακουσα και το Μαρινα ΦΥΣΙΚΑ της μανας μου...

μου το ειπε και αυτο.αντε λεει το δευτερο θα το βγαλετε οτι ονομα θελετε...
γιατι της λεω εγω φυτρωσα???
αν και οι γονεις μου δε θελουν τα ονοματα τους θα τα παρουν θελουν δε θελουν

http://stefxon@gmail.com

36ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:56 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:πω πω ρε κοριτσια τι να πω....ωρες ωρεσ εξοργιζομαι ειλικρινα....ηθελα να ξερα η μανα του νικ ειναι ικανοποιημενη τωρα?τι ανθρωποι υπαρχουν ρε πουστη μου.?μα τω θεω θυμωνω.τι σκατα ερωτευμενες με τους γιους τους ειναι κ δεν θελουν αλλη γυναικα στην ζωη τους?...ελεος δλδ.δεν μπορω να καταλαβω ευχαριστιουνται να βλεπουν τα παιδια τους να τσακωνονται να στεναχωριουνται να μαλωνουν να χωριζουν....?ρε παιδια τι ναπω...δοξα στο θεο το λεω και το ξαναλεω για την πεθερουλα μου...ρε παιδια οταν την ρωταν ποσα παιδια εχει λεει 6....εχει 3 παιδια και 2 νυφες και εναν γαμπρο..ρε παιδια και λεει 6.δεν μας ξεχωριζει απο τα παιδια της....

Ειλικρινα σε ζηλευω με την πολυ καλη εννοια,να πινεις νερο στο ονομα της και τι αλλο να πω...Εμενα η δικια μου θα φαει σκατα γιατι οπως εχω πει,ροδα ειναι κ γυριζει,αυτα που κανεις αυτα θα παρεις....

37ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:56 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:σημερα αρπαχτηκαμε γιατι δε θελω τραπεζι στη βαφτιση.ειπαμε μονο εμεις και εμεις.εγω ομως μεγαλωσα με τη γιαγια και τον παππου και ενοειται πως ειναι μεσα στο τραπεζι.ο ανδρεας δεν εχει γιαγιαδες και η μανα του ηθελε να καλεσει τις θειες του οι οποιες δεν πηραν καν να ευχηθουν για το μωρο.εγω δε θα καλεσω τη δικια μου που ερχεται απο αθηνα και στους 2 μηνες εχει ερθει 3 φορες αυθημερον για να τον δει.και της ειπα οχι.και λεει θα πληρωσουμε εμεις το τραπεζι για 10 δικα σου ατομα???συγνωμη που εχω μεγαλη οικογενεια(4 αδερφια)και ποιος σου ειπε να πληρωσεις?ε το ονομα θα βγει.τοτε της λεω μην ερθεις μαζι μας και παρε τα αδερφια σου να τα κερασεις για το ονομα!

καλα κ εσυ γιατι εχεις 4 αδερφια...?? Shocked Shocked Shocked Shocked
τι αλλο θα ακουσουμε.....

και ακουσον ακουσον εχω και παππουδες και γιαγιαδες ζωντανους!!!

http://stefxon@gmail.com

38ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:56 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:πω πω ρε κοριτσια τι να πω....ωρες ωρεσ εξοργιζομαι ειλικρινα....ηθελα να ξερα η μανα του νικ ειναι ικανοποιημενη τωρα?τι ανθρωποι υπαρχουν ρε πουστη μου.?μα τω θεω θυμωνω.τι σκατα ερωτευμενες με τους γιους τους ειναι κ δεν θελουν αλλη γυναικα στην ζωη τους?...ελεος δλδ.δεν μπορω να καταλαβω ευχαριστιουνται να βλεπουν τα παιδια τους να τσακωνονται να στεναχωριουνται να μαλωνουν να χωριζουν....?ρε παιδια τι ναπω...δοξα στο θεο το λεω και το ξαναλεω για την πεθερουλα μου...ρε παιδια οταν την ρωταν ποσα παιδια εχει λεει 6....εχει 3 παιδια και 2 νυφες και εναν γαμπρο..ρε παιδια και λεει 6.δεν μας ξεχωριζει απο τα παιδια της....


εισαι πολυ τυχερη κουκλα μου.....

39ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:57 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:σημερα αρπαχτηκαμε γιατι δε θελω τραπεζι στη βαφτιση.ειπαμε μονο εμεις και εμεις.εγω ομως μεγαλωσα με τη γιαγια και τον παππου και ενοειται πως ειναι μεσα στο τραπεζι.ο ανδρεας δεν εχει γιαγιαδες και η μανα του ηθελε να καλεσει τις θειες του οι οποιες δεν πηραν καν να ευχηθουν για το μωρο.εγω δε θα καλεσω τη δικια μου που ερχεται απο αθηνα και στους 2 μηνες εχει ερθει 3 φορες αυθημερον για να τον δει.και της ειπα οχι.και λεει θα πληρωσουμε εμεις το τραπεζι για 10 δικα σου ατομα???συγνωμη που εχω μεγαλη οικογενεια(4 αδερφια)και ποιος σου ειπε να πληρωσεις?ε το ονομα θα βγει.τοτε της λεω μην ερθεις μαζι μας και παρε τα αδερφια σου να τα κερασεις για το ονομα!

καλα κ εσυ γιατι εχεις 4 αδερφια...?? Shocked Shocked Shocked Shocked
τι αλλο θα ακουσουμε.....

και ακουσον ακουσον εχω και παππουδες και γιαγιαδες ζωντανους!!!


Απαραδεκτο να ζουν ακομα....!!!!!!!

40ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:57 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχουμε και αγορια γαμωτο...
ετσι θα γινουμε???
βεβαια βλεπω και τη γιαγιακα μου που παρολο που εχει παθολογικη αδυναμια στον μπαμπα μου(την κορη της ουτε να τη φτυσει και μενουν και μαζι)για τη μαμα μου τα καλυτερα παντα λεει και σαν παιδι της την εχει

http://stefxon@gmail.com

41ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 1:59 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:

καλα κ εσυ γιατι εχεις 4 αδερφια...?? Shocked Shocked Shocked Shocked
τι αλλο θα ακουσουμε.....

Ναι κι αυτη θελει λιθοβολισμο,ακου εκει 4 αδερφια... Razz Razz


stefaniandreas έγραψε:
tatijana έγραψε:Μακαρι συντομα να κανεις κοριτσακι και να το βγαλεις της μανας σου που τοσο επιθυμεις.Εγω αμα εκανα κοριτσακι θα το εβγαζα Ηλεκτρα-Μαρινα.Ηλεκτρα ειναι το ονομα που αγαπαω αποτοτε που ημουν στην 2α δημοτικου κ το πρωτοακουσα και το Μαρινα ΦΥΣΙΚΑ της μανας μου...

μου το ειπε και αυτο.αντε λεει το δευτερο θα το βγαλετε οτι ονομα θελετε...
γιατι της λεω εγω φυτρωσα???
αν και οι γονεις μου δε θελουν τα ονοματα τους θα τα παρουν θελουν δε θελουν

Κι εγω αυτης της αποψης ημουν οτι δε θελω κανενος γονιου αλλα τωρα λυσσαξα,αλλα πηρα τα αρχι: του γιου μου αφου χωρισα,χαχαχαχα...
Καλη καρντια ρεεεε..ΧΑχαχςεχεχα

42ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:01 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομιζω ρε κοριτσια οτι ειναι πως εχουμε μεγαλωσει...Δε πιστευω οτι θα κανω τετοιες χοντραδες στην νυφη μου...

43ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:03 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:

καλα κ εσυ γιατι εχεις 4 αδερφια...?? Shocked Shocked Shocked Shocked
τι αλλο θα ακουσουμε.....

Ναι κι αυτη θελει λιθοβολισμο,ακου εκει 4 αδερφια... Razz Razz


stefaniandreas έγραψε:
tatijana έγραψε:Μακαρι συντομα να κανεις κοριτσακι και να το βγαλεις της μανας σου που τοσο επιθυμεις.Εγω αμα εκανα κοριτσακι θα το εβγαζα Ηλεκτρα-Μαρινα.Ηλεκτρα ειναι το ονομα που αγαπαω αποτοτε που ημουν στην 2α δημοτικου κ το πρωτοακουσα και το Μαρινα ΦΥΣΙΚΑ της μανας μου...

μου το ειπε και αυτο.αντε λεει το δευτερο θα το βγαλετε οτι ονομα θελετε...
γιατι της λεω εγω φυτρωσα???
αν και οι γονεις μου δε θελουν τα ονοματα τους θα τα παρουν θελουν δε θελουν

Κι εγω αυτης της αποψης ημουν οτι δε θελω κανενος γονιου αλλα τωρα λυσσαξα,αλλα πηρα τα αρχι: του γιου μου αφου χωρισα,χαχαχαχα...
Καλη καρντια ρεεεε..ΧΑχαχςεχεχα

και τι καταλαβαινουν?τους αρεσει τους μεν μακρια απο τα παιδια τους και τις δε να ζουν τα εγγονια τους σε μια διαλυμενη οικογενεια?
γιατι σημερα πανω στον καυγα μου το πεταξε και αυτο.θες να χωρισουμε για μια βαφτιση?αλλα ημουν προετοιμασμενη.ναι του λεω αν κανει κουμαντο η μανα σου ηδη κοιταω σπιτια στο ιντερνετ.και δε με πιστεψε.ηρθε και ειδε που συμπληρωμα μια φορμα για ενα σπιτι.εκει την ψιλιαστηκε και εριξε τους τονους.

http://stefxon@gmail.com

44ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:04 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Νομιζω ρε κοριτσια οτι ειναι πως εχουμε μεγαλωσει...Δε πιστευω οτι θα κανω τετοιες χοντραδες στην νυφη μου...

θα βριζουμε η μια την αλλη αν γινουμε ετσι

http://stefxon@gmail.com

45ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:04 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Μακαρι συντομα να κανεις κοριτσακι και να το βγαλεις της μανας σου που τοσο επιθυμεις.Εγω αμα εκανα κοριτσακι θα το εβγαζα Ηλεκτρα-Μαρινα.Ηλεκτρα ειναι το ονομα που αγαπαω αποτοτε που ημουν στην 2α δημοτικου κ το πρωτοακουσα και το Μαρινα ΦΥΣΙΚΑ της μανας μου...


Απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

46ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:05 pm

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:
tatijana έγραψε:Μακαρι συντομα να κανεις κοριτσακι και να το βγαλεις της μανας σου που τοσο επιθυμεις.Εγω αμα εκανα κοριτσακι θα το εβγαζα Ηλεκτρα-Μαρινα.Ηλεκτρα ειναι το ονομα που αγαπαω αποτοτε που ημουν στην 2α δημοτικου κ το πρωτοακουσα και το Μαρινα ΦΥΣΙΚΑ της μανας μου...


Απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

πηραμε φορα και για 2ο???βρε μπραβο!!!

http://stefxon@gmail.com

47ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:06 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:
tatijana έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:

καλα κ εσυ γιατι εχεις 4 αδερφια...?? Shocked Shocked Shocked Shocked
τι αλλο θα ακουσουμε.....

Ναι κι αυτη θελει λιθοβολισμο,ακου εκει 4 αδερφια... Razz Razz


stefaniandreas έγραψε:
tatijana έγραψε:Μακαρι συντομα να κανεις κοριτσακι και να το βγαλεις της μανας σου που τοσο επιθυμεις.Εγω αμα εκανα κοριτσακι θα το εβγαζα Ηλεκτρα-Μαρινα.Ηλεκτρα ειναι το ονομα που αγαπαω αποτοτε που ημουν στην 2α δημοτικου κ το πρωτοακουσα και το Μαρινα ΦΥΣΙΚΑ της μανας μου...

μου το ειπε και αυτο.αντε λεει το δευτερο θα το βγαλετε οτι ονομα θελετε...
γιατι της λεω εγω φυτρωσα???
αν και οι γονεις μου δε θελουν τα ονοματα τους θα τα παρουν θελουν δε θελουν

Κι εγω αυτης της αποψης ημουν οτι δε θελω κανενος γονιου αλλα τωρα λυσσαξα,αλλα πηρα τα αρχι: του γιου μου αφου χωρισα,χαχαχαχα...
Καλη καρντια ρεεεε..ΧΑχαχςεχεχα

και τι καταλαβαινουν?τους αρεσει τους μεν μακρια απο τα παιδια τους και τις δε να ζουν τα εγγονια τους σε μια διαλυμενη οικογενεια?
γιατι σημερα πανω στον καυγα μου το πεταξε και αυτο.θες να χωρισουμε για μια βαφτιση?αλλα ημουν προετοιμασμενη.ναι του λεω αν κανει κουμαντο η μανα σου ηδη κοιταω σπιτια στο ιντερνετ.και δε με πιστεψε.ηρθε και ειδε που συμπληρωμα μια φορμα για ενα σπιτι.εκει την ψιλιαστηκε και εριξε τους τονους.


τους αρεσει να κανουν κουμαντο κ δεν τους νοιαζει ουτε για τα παιδια αλλα ουτε κ για τα εγγονια....

48ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:07 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
tatijana έγραψε:Μακαρι συντομα να κανεις κοριτσακι και να το βγαλεις της μανας σου που τοσο επιθυμεις.Εγω αμα εκανα κοριτσακι θα το εβγαζα Ηλεκτρα-Μαρινα.Ηλεκτρα ειναι το ονομα που αγαπαω αποτοτε που ημουν στην 2α δημοτικου κ το πρωτοακουσα και το Μαρινα ΦΥΣΙΚΑ της μανας μου...


Απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

πηραμε φορα και για 2ο???βρε μπραβο!!!


στη βραση κολλαει το σιδερο..!!!!! χα χα χα χα !!!!!!

49ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:08 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια εγω νυσταξα κ παω να την πεσω.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ονειρα γλυκα κ χωρις εφιαλτες-πεθερες.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

50ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Ιαν 19, 2012 2:09 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πιστευω οτι εχει να κανει καθαρα με τον χαρακτηρα του ανθρωπου...μια κακια γυναικα ειναι κακια σε ολους...στην νυφη της θα ναι καλη?ολα θεμα χαρακτηρα ειναι...και να μην σου τυχει τι να πω...?και το χειροτερο τατιανακι μου ξερεις πιο ειναι...?και το πιο εκνευριστικο οτι ρε πουστη μου τα καταφερε...το φερε απο εδω το εφερε απο κει σας χωρισε.... Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις