Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 14]

176ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Κυρ Ιαν 29, 2012 10:46 am

Xristina 2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι, Χριστίνα με λένε. Ευτυχώς δε χρειάστηκε να κάνω τίποτα, γιατί όταν το άκουσε ο άνδρας μου έγινε έξαλλος! Είχα και μια επιλόχειο ας τα να πάνε, οπότε από μόνος του τους ξέκοψε! Να φανταστείς ότι για τα Χριστούγεννα δεν πατήσαμε καθόλου! Από το καλοκαίρι έχουν δει τα παιδιά δυο ή τρεις φορές στο sk;ype και αυτό με δική μου πρωτοβουλία, απλά γιατί δε θέλω να τ'αποξενώσω εντελώς!

177ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Ιαν 30, 2012 11:14 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσια αμα δεν τα θελουν οπως η δικια μου τι να κανω τα στραβα ματια με οτι εχει πει και να της τον στελνω οταν δεν εχω απολυτως καμια εμπιστοσυνη σε κανεναν τους να μου κοιταξουν το παιδι?γιατι εμενα το δηλωσε δε με θελει,αλλα το μωρο μονο του δεν παει πουθενα,αφου και ο αντρας μου δεν ξερει να το ξεσκατιζει,να το κοιμιζει,να το ταιζει...Ειμαι παραλογη?

178ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 2:13 am

????????


Επισκέπτης
ναι ρε τατιανα γιατι δε θες να το παραδεχτεις εισαι και παραλογη και αχαριστη.......βρε η γυναικα θελει να σε σωσει.......ειδε οτι ο γιος της ειναι κολλημενος πανω της και σου λεει τι να τον κανει η κοπελα τον μαμακια να καταστρεψει τη ζωη της? και τον πηρε πισω.......μετα ειπε τι να κανει τωρα η καημενη με ενα παιδι μες τα ποδια της πως θα ξαναφτιαξει τη ζωη της? και σου λεει στειλε κοριτσι μου και το παιδι.......για να εχεις χρονο ρε παιδι μου να βρεις αλλον!!!!!! αμαν μερικες ειστε τοσο αχαριστες πια!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 536304

179ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 4:40 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυριο ειναι τα γεννεθλια του γιου μου,σημερα μου λεει ο Νι θα σας αφησω λιγο νωριτερα κατι με θελει η αδερφη μου,θα παω απο κει...Οκ του λεω...[στο καλο κ με την νικη]
Και σκεφτομαι,η θα του πει για αυριο να μην ερθει η να ερθουν με την μανα τους κ τον πατερα τους..[χαχαχαχαχαχ....ας κανουν κανα αστειο]η οτι ξερεις αδερφακι τωρα που εισαι μοναχουλης σου κι εγω το ιδιο κ ΑΝΕΡΓΗ δε ξανα μενουμε μαζι?
Θα εχουμε σοοοοοοου λεμεεεε!!!
Για γκομενικα σιγουρα δεν θα τον φωναζε...Αφηστε που δεν εχει και κατι.

180ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 5:02 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:η οτι ξερεις αδερφακι τωρα που εισαι μοναχουλης σου κι εγω το ιδιο κ ΑΝΕΡΓΗ δε ξανα μενουμε μαζι?

Κ για να τον πείσει θα κάνει κ τα μαλλιά της κοτσιδάκια!! Laughing Laughing

Σόρρυ Τατιάνα αλλά αυτό με τα κοτσίδια μ' έχει στοιχειώσει!!! Shocked Shocked Shocked

181ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 5:25 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
tatijana έγραψε:η οτι ξερεις αδερφακι τωρα που εισαι μοναχουλης σου κι εγω το ιδιο κ ΑΝΕΡΓΗ δε ξανα μενουμε μαζι?

Κ για να τον πείσει θα κάνει κ τα μαλλιά της κοτσιδάκια!! Laughing Laughing

Σόρρυ Τατιάνα αλλά αυτό με τα κοτσίδια μ' έχει στοιχειώσει!!! Shocked Shocked Shocked

Aμα σου πω οτι το ιδιο μου ειπε ο πατερας μου..χεεχεεχεχε..

182ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 9:53 am

????????


Επισκέπτης
***



Έχει επεξεργασθεί από τον/την LayElDi στις Τετ Φεβ 29, 2012 11:36 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Διαγραφή δημοσιεύσεων)

183ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 10:35 am

????????


Επισκέπτης
*



Έχει επεξεργασθεί από τον/την LayElDi στις Τετ Φεβ 29, 2012 11:37 am, 1 φορά

184ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 10:41 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LayElDi έγραψε:λες και εγω δε ξερω τι ειναι καλυτερο για το παιδί μου.Και μας λεει με υφος μετα το ξεχεσιμο...εγω δε θα βαλω αυτο το πραγμα στο παιδι μου (ειναι εγκυος).

1ον φυσικά κ δεν ξέρεις!τι να ξέρεις εσύ η μάνα, αφού αυτή ξέρει καλύτερα!! Laughing Laughing

2ον να της πεις ότι ο λαός μας λέει "μεγάλη μπουκιά φάγε, μεγάλο λόγο μη λες" κάτι ξέραν οι παλιοί Rolling Eyes

Πάλι καλά που την βάζει στη θέση της ο άνδρας σου,αν κ από αυτά που λες αυτή δεν πολυχαμπαριάζει...

185ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 10:54 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα μηπως σου αρεσει λιιιιγο η Καντυ-Καντυ?Χαχαχαχ......Εγω εχω ενα μιασωρο που κοιμησα τον γιο μου.
Πολυ σημασια δινουμε στα ξοανα αυτο εχω να πω...Εμας μας εκλασε ο Νικ για να παει να μιλησει με την αδερφη του και το θεμα ποιο ηταν οτι αυτη εχασε την δουλεια της τελειως -που αυτοματως αυτο σημαινει οτι θα του πουν οσωνουπω "ελα να μεινεις με την αδερφη σου- και για τα γκομενικα της και ολο αυτο ηταν να φτυσει τον γιο του.Τοσο καιρο γιατι δεν πηγαινε να την δει?Αχ,Παναγια μου.Ποσο ηλιθιος μπορει να ειναι καποιος,κι αυριο θα μου ερθει μεσα στην καλη χαρα η καργια?Θα δει τι παει να πει πολικο ψυχος απο μενα...Ηλιθιο σοι....Απορω εψαξα πολυ για να τους βρω ρε????

186ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 11:09 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Αντα μηπως σου αρεσει λιιιιγο η Καντυ-Καντυ?Χαχαχαχ......

Shocked Shocked Από πού το κατάλαβες?? Shocked Shocked

Αχαχαχαχα Laughing Laughing παιδικό τρελό κώλυμα τι να πω. Laughing Laughing

Με γεια κ σε σένα το άβαταρ, μάνα κ γιός σούπερ! Very Happy Να χαρώ χαμόγελο ο μικρός σου!

Όσο για κουνιάδες , πεθερές κτλ τι να πω.Κάποιοι άνθρωποι απλά δε νιώθουν!!!Όσο κ να το λες από μέσα σου αυτό δε μπορείς να αγνοείς συνέχεια τις βλακείες τους!

Πραγματικά με τρώει να ρωτήσω τι ζώδιο είναι ο άνδρας σου?
Να μαντέψω ότι είναι ή υδροχόος ή ιχθυς?Χμμ άντε ή καρκίνος .

187ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 11:14 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
tatijana έγραψε:Αντα μηπως σου αρεσει λιιιιγο η Καντυ-Καντυ?Χαχαχαχ......

Shocked Shocked Από πού το κατάλαβες?? Shocked Shocked

Αχαχαχαχα Laughing Laughing παιδικό τρελό κώλυμα τι να πω. Laughing Laughing

Με γεια κ σε σένα το άβαταρ, μάνα κ γιός σούπερ! Very Happy Να χαρώ χαμόγελο ο μικρός σου!

Όσο για κουνιάδες , πεθερές κτλ τι να πω.Κάποιοι άνθρωποι απλά δε νιώθουν!!!Όσο κ να το λες από μέσα σου αυτό δε μπορείς να αγνοείς συνέχεια τις βλακείες τους!

Πραγματικά με τρώει να ρωτήσω τι ζώδιο είναι ο άνδρας σου?
Να μαντέψω ότι είναι ή υδροχόος ή ιχθυς?Χμμ άντε ή καρκίνος .

Ο γιος μου σκιζει,χχαχα,ευχαριστω...
Εγω κι ο μικρος ειμαστε υδροχοοι,ο μπαμπας του ειναι ζυγος κ η αδερφουλα του καρκινος.....[ξουτ]

188ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 11:20 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου κατέρριψες όλη τη ζωδιακή μου θεωρία Rolling Eyes Rolling Eyes

Κ είμαι κ καλή σ αυτά! Φτούυυ!

Εσύ όπως σε κόβω ταιριάζεις για γυναίκα υδροχόος, αλλά οι άλλοι ζυγός κ καρκίνος? Shocked

Πάει η θεωρία μου Sad

189ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 11:39 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Μου κατέρριψες όλη τη ζωδιακή μου θεωρία Rolling Eyes Rolling Eyes

Κ είμαι κ καλή σ αυτά! Φτούυυ!

Εσύ όπως σε κόβω ταιριάζεις για γυναίκα υδροχόος, αλλά οι άλλοι ζυγός κ καρκίνος? Shocked

Πάει η θεωρία μου Sad

ΧΑΧαχαχΑΧΑχαχΑχΑχΑχΑχαΧΑχαΧαχα...Α,ρε Αντα μου!!!

190ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 11:47 am

????????


Επισκέπτης
γιατι ρε τατιανακι ξουτ εμας????

191ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 31, 2012 1:26 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stella7778 έγραψε:γιατι ρε τατιανακι ξουτ εμας????

Ξουτ μονο την συγκεκριμενη βρε,χαχαχ..

192ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 01, 2012 1:49 pm

????????


Επισκέπτης
ποια ειναι η πεθερα η η κουνιαδα σου???

193ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty eixa tin kalyteri pethera Πεμ Φεβ 02, 2012 1:04 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia mas lene otan gnwrizoyme kapoion me tin pethera na ta exeis kala.se emena synevei to akrivws antitheto. gnwrisa prwta tin pethera kai meta ton gio. i pethera moy mas ekane to proxsenio. apo tin wra poy me gnwrise to elege tha se kanw nyfi moy. kai me ekane.egw exw provlima me pethero kai koyniada. i pethera moy pantote eperne to meros moy.opote me kakologoyse i koyniada moy tin ekane pente para dyo den tin xarizotan epeidi itan kori tis.to idio kai me ton pethero moy. otan de malwna me ton antra moy tote akoma sxesi eixame mono poy den ton ormage.vgename exsw peigename gia kafe gia fagito miloysame olimera sto tilefwno.dystixws omos 3 xronia tin ezisa pethane apo karkino.me latreye pio poly kai apo tin mana moy.dystyxws den prolave na mas dei pantremenoys kai twra to eggoni tis.kai den ekana tipota kolpa gia na ta exw kala mazi tis.eimoyna o eyatos moy.koritsia makari na exete oles kali sxesi me ti pethera sas opos egw.kai an den ta pate kala me tis petheres sas koritsia kante ta strava matia. Like a Star @ heaven I love you

194ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 02, 2012 5:09 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stella7778 έγραψε:ποια ειναι η πεθερα η η κουνιαδα σου???

H koυνιαδα μου ειναι καρκινος..

195ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 02, 2012 6:50 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΩΡΕς ωρες αισθανομαι τυχερη που δεν μου μιλανε οι γονεις του Νικου και που τελικα δεν ειμαστε παντρεμενοι δεν εχω πεθερικα τωρα δηλαδη παναγια μου ρε τι τραβατε ρε κοριτσια και εσυ ρε κοπελια εγκυος να πουμε σε ταραζει αλλη

οσο για σενα Τατιανα τα χουμε πει...ευχομαι απλα ο Νικολας να καταλαβει

ξεχασα καμια?

κουραγιο!

196ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Σας το αφιερωνω!!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 2:19 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

197ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 02, 2012 2:41 pm

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!


Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect
έχω λιώσει στο γέλιο..............

198ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Φεβ 06, 2012 2:28 pm

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


.....απλα τελειο!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 50580

Σκέψου ότι η δικιά μου πεθερά, που όλο κάτι έχει να πει... Δεν τα έχει καν μεγαλώσει αυτή τα παιδιά της. Τα μεγάλωσε η μητέρα της που την είχε μέσα στο σπίτι. Κ τώρα στα γεράματα θέλει να κάνει ...πειράματα με τα δικά μου παιδιά!!! Shocked Κάνει υποδείξεις ενώ δεν ξέρει καθόλου από παιδιά!

Γιατί δεν το χωνεύουν??? scratch
Είναι ΔΙΚΑ ΜΟΥ τα παιδιά!!! Σταμάτα πια να ανακατεύεσαι και να νομίζεις ότι θα κάνεις ότι θέλεις με γιο και εγγόνια!

....Ναι, καλά το καταλάβατε, πήγα χθες το απόγευμα στην πεθερά μου και με τσάντισε για άλλη μια φορά. Ο εγωισμός της πάνω από όλα! Σαν κακομαθημένο σκατοκόριτσο κάνει. GROW UP! ...και παράτα μας!!!!
Τα 'χω πάρει. Φαίνεται, ε???

Τέλειο!!

199ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Φεβ 13, 2012 8:12 am

????????


Επισκέπτης
*



Έχει επεξεργασθεί από τον/την LayElDi στις Τετ Φεβ 29, 2012 11:37 am, 1 φορά

200ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Δευ Φεβ 13, 2012 12:21 pm

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bouboulina
Τα μεγάλωσε η μητέρα της που την είχε μέσα στο σπίτι. Κ τώρα στα γεράματα θέλει να κάνει ...πειράματα με τα δικά μου παιδιά!!! Κάνει υποδείξεις ενώ δεν ξέρει καθόλου από παιδιά!

Γιατί δεν το χωνεύουν???
Είναι ΔΙΚΑ ΜΟΥ τα παιδιά!!! Σταμάτα πια να ανακατεύεσαι και να νομίζεις ότι θα κάνεις ότι θέλεις με γιο και εγγόνια!


Αχ κοριτσι μου,πονεμενο θεμα επιασες και η δικια μου μια απο τα ιδια ειναι.ΠΟΤΕ δεν ασχοληθηκε με τα παιδια της,τα μεγαλωσαν οι γιαγιαδες τους γιατι εκεινη ετρεχε σε κομμωτηρια και επισκεψεις.Τωρα ομως
νιωθει οτι ειναι η τελευταια της ευκαιρια να βιωσει το ρολο της μητερας εστω και καθυστερημενα και χωνεται παντου... Mad
Ολο αηδιες μου λεει και επιμενει με ασχημο τροπο να τις εφαρμοσω.Απο τηλια,φασκιωματα,βοτανα γιατροσοφια κτλ,κτλ.


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις