Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Ψηφοφορία ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 3:09 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΑΣ Mad Mad Mad ..ΒΑΖΕΙ ΛΟΓΙΑ ΟΟΟΟΧΧΙΙΙΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΑΣ... Mad Mad Mad !!!ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΝΕ ΟΙ 2 ΝΥΦΕΣ Κ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ..ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ:ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΤΕ... Twisted Evil !!!Κ ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΤΑΣΗ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΣΕΙΣ...ΤΗΣ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Η ΟΧΙ.. Twisted Evil ?

2Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 3:12 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΧΙ,ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ ΠΙΣΩ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
....ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 2!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!

3Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 3:23 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΤΩΡΑ..!!!!ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΚΟΥΓΕ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ..ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ Κ ΤΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΠΟΙΑ ΕΛΕΓΕ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΠΟΙΑ ΨΕΜΑΤΑ ΑΡΑΞΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΣΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΤΟΥ..ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΛΕΓΕ Η ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΜΑ...Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΜΑΚΙΑΣ!ΑΠΛΑ ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΠΑΙΡΝΕ Η ΜΠΑΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ!! Very Happy Very Happy !!ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ..

4Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 4:07 am

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πάλι θα πω κάτι πιο απλό έτσι για να την σπάσεις στην πεθερά...Πάρε τηλ την νύφη σου για τα βρείτε....Αν δεν είναι σπουδαίος ο λόγος που δεν μιλάτε τότε σίγουρα θα μπείτε στο μάτι της πέθερας για τα καλά.....Αρκεί βέβαια να μην το μάθει εκείνη την χρονική στιγμή αλλά μόνο όταν έχετε καμιά σύναξη οικογενειακή το παθαίνει το εγκεφαλικό βλέποντας σας να μιλάτε!!!!
χεχε Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


5Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 4:28 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ..Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ Twisted Evil ΤΟ ΟΠΟΙΟ Κ ΑΝΟΙΞΕ Κ ΕΤΡΕΧΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΞΕΧΕΣΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΑ Κ ΟΧΙ ΣΑΝ ΓΙΑΓΙΑ (ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ)Κ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ Κ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.ΜΙΛΑΜΕ ΒΡΙΣΙΜΟ ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ.Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ (ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ).ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΑΛΛΑ Κ Η ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΩ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ Κ ΑΥΤΕΣ ΑΣ ΠΑΝΕ ΝΑ ΣΦΑΧΤΟΥΝ.Α!ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ..ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΜΕΙΞΗ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ!Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΑ Κ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ ΧΑΦΤΑΣ!ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ Very Happy ?

6Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 4:33 am

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔώραΝι25 έγραψε:Εγώ πάλι θα πω κάτι πιο απλό έτσι για να την σπάσεις στην πεθερά...Πάρε τηλ την νύφη σου για τα βρείτε....Αν δεν είναι σπουδαίος ο λόγος που δεν μιλάτε τότε σίγουρα θα μπείτε στο μάτι της πέθερας για τα καλά.....Αρκεί βέβαια να μην το μάθει εκείνη την χρονική στιγμή αλλά μόνο όταν έχετε καμιά σύναξη οικογενειακή το παθαίνει το εγκεφαλικό βλέποντας σας να μιλάτε!!!!
χεχε Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑ.......... ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! 328109
νομιζω οτι συμφωνω.....!!! χαχαχχαααα...... Twisted Evil Twisted Evil οχι βεβαια κολλητιλικια, αλλα μια απλη ανθρωπινη επαφη, μετα το 'σκυλιασμα' που θα φαει η πεθερα, ισως να σας αφησει και στην ησυχία σας!!!!!! ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! 688264


7Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 4:40 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΧΧΧ!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ...ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ!ΟΣΟ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ Κ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ.Κ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΙΠΟΤΑ!ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΥΦΗ Κ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΘΕΤΕ Κ ΘΑ ΚΑΘΕΤΕ ΣΟΥΖΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy !!ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΤΑΚΤΟΠΟΙΟΥΣΕ!!!Κ ΜΕΤΑ ΑΥΤΗ ΣΑΝ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ ΤΑ ΛΕΓΕ ΣΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΤΗΣ.. Twisted Evil Twisted Evil (ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ)!!ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ... Smile Smile !

8Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 6:34 am

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔώραΝι25 έγραψε:Εγώ πάλι θα πω κάτι πιο απλό έτσι για να την σπάσεις στην πεθερά...Πάρε τηλ την νύφη σου για τα βρείτε....Αν δεν είναι σπουδαίος ο λόγος που δεν μιλάτε τότε σίγουρα θα μπείτε στο μάτι της πέθερας για τα καλά.....Αρκεί βέβαια να μην το μάθει εκείνη την χρονική στιγμή αλλά μόνο όταν έχετε καμιά σύναξη οικογενειακή το παθαίνει το εγκεφαλικό βλέποντας σας να μιλάτε!!!!
χεχε Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

9Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 6:40 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ζωη ειναι τοσοσ μικρη για να ασχολεισαι με "λιγους" ανθρωπους οτι και νακανεις θα βρουνε παλι κατι να σου σπασουνε τα νευρα! γιαυτο σπαστα τους εσυ πρωτη αδιαφορησε μεχρι θανατου και θα τουσ τσακισεις! η αδιαφορια ειναι η καλυτερη τιμωρια μην αναλωνεσαι τζαμπα!!!! Wink Wink Wink Wink

10Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 6:53 am

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ..Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ Twisted Evil ΤΟ ΟΠΟΙΟ Κ ΑΝΟΙΞΕ Κ ΕΤΡΕΧΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΞΕΧΕΣΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΑ Κ ΟΧΙ ΣΑΝ ΓΙΑΓΙΑ (ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ)Κ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ Κ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.ΜΙΛΑΜΕ ΒΡΙΣΙΜΟ ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ.Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ (ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ).ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΑΛΛΑ Κ Η ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΩ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ Κ ΑΥΤΕΣ ΑΣ ΠΑΝΕ ΝΑ ΣΦΑΧΤΟΥΝ.Α!ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ..ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΜΕΙΞΗ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ!Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΑ Κ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ ΧΑΦΤΑΣ!ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ Very Happy ?




Σηκώνω τα χέρια ψηλά......
Κάτσε στην ησυχία σου....Ότι καλύτερο.....

11Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 6:55 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ!ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΧΑΛΙΕΜΑΙ!ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΕΙ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ 1000!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΕ 1 ΠΑΙΔΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ Π@@@@@ΞΕΙ ΟΛΟΥΣ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΥΦΗ Κ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΖΗΛΕΥΕΙ!!ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΒΓΑΖΕ ΜΙΑ ΚΑΚΙΑ..ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ..ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ xs Κ ΑΥΤΗ XL ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!!!

12Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 6:59 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ..ΔΩΡΑ ΜΟΥ..ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΣΗΚΩΣΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ..ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ!ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΧΑΛΙΕΜΑΙ!ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΕΙ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ 1000!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΕ 1 ΠΑΙΔΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ Π@@@@@ΞΕΙ ΟΛΟΥΣ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΥΦΗ Κ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΖΗΛΕΥΕΙ!!ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΒΓΑΖΕ ΜΙΑ ΚΑΚΙΑ..ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ..ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ xs Κ ΑΥΤΗ XL ΕΚΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΟΛΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!!![/quote]

13Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 7:08 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ.. ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΥΦΑΔΕΣ!!!!Κ ΟΧΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!!ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΑΣ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΜΑΣ..ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ... Mad Mad !!

14Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Δεκ 07, 2010 12:41 pm

boogie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
AXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!!!!!AFTES OI PETHERES!!!!!!!!!!!!!! ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! 186566

15Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Αυγ 21, 2012 3:57 am

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τετοιου τυπου παρεξηγησεις γινονται και με συνυφαδες και με κουνιαδες και με κουνιαδους κι απ ολα....
παντα κατι θα γινει και θα νιωσεις αδικημενη, κατι θα ειπωθει και θα στεναχωρηθεις...προσωπικα, απεναντι στις νυφες μου (στις γυναικες των αδερφιων μου) και στην κουνιαδα μου προσπαθω να συμπεριφερομαι με σεβασμο κι αγαπη γιατι ειναι ανθρωποι που το αξιζουν και το εχουν κερδισει με το σπαθι τους.
ε, παρατυπιες γινονται αλλα αν υπαρχει καλη διαθεση αμοιβαια, ολα διορθωνονται και οι ισορροπιες αποκαθιστανται...ευτυχως!

16Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Αυγ 21, 2012 8:17 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sugnomi kai olas alla 8a tis ebgaza tin glwssa me ta idia mou ta xeria akous eki Mad Mad Mad Mad

17Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Αυγ 21, 2012 2:58 pm

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα η πεθερα μου πεθανε τον Μαρτη του 2011. Μενουμε σε αλλη πολη με τον αντρα μου. Οσο την γνωρισα ποτε δεν μου δημιουργησε κανενα προβλημα. Η συνυφαδα μου ομως μια πολυ ησυχη κοπελα μου ελεγε πως δεν την αντεχει και ολο της εκανε προβληματα. Απορρουσα με οσα ακουγα γιατι σε μενα δεν ειχε κανει ποτε τιποτα. Μια μερα ενω κοιμομουν ξυπναω και παω για την κουζινα. Βλεπω την πορτα του χωλ κλειστη και παω απο το σαλονι. Ακουσα τον συντροφο μου (δεν ειχαμε παντρευτει ακομα) να της κανει παραπονα για τους γονεις μου (ειχαμε κατι θεματακια τοτε) και η πεθερα μου του λεει¨''''ειναι πεθερικα σου και συ θα εισαι κυριος. Θα κλεισεις το στομα σου και δεν θα βγαλεις αχνα. Αν αγαπας την κοπελα θα περιμενεις να παντρευτεις και να πας σπιτι σου και μην ξανακουσω κουβεντα''''. Την χασαμε μεσα σε ενα μηνα απο 3 ογκους στον εγκεφαλο. Λυπηθηκα. Crying or Very sad Οταν την ειχα ακουσει κρυφα να λεει αυτα ειχα σκεφτει πως ναι τελικα υπαρχουν και ενταξει πεθερες. Αν και σπανιο

18Ψηφοφορία πεθερες vs νυφες Τρι Αυγ 21, 2012 3:06 pm

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι πολλες και ειναι παντου τελικα... βασικα οι περισσοτερες ειναι κακες και νομιζουν οτι θα τους παρουν το γιο αλλα δεν τους εχει πει κανεις οτι αλλο η αγαπη που εχεις για την μανα σου και αλλο η αγαπη για την γυναικα σου?ελεος μιάω και που ειναι τα ιδια σκ..α που ειναι ο κοπερφιλντ να τις εξαφανισει??????(και εγω λεω να την παρεις τηλ ο επιμενων νικα)

19Ψηφοφορία Απ: ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! Τρι Αυγ 21, 2012 11:01 pm

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μια φιλη ειχε παρομοιο θεματακι με την πεθερα της. και εκανε το εξης...καθε φορα που συναντιοταν νυφη και πεθερα φροντιζε να της μιλα οσο πιο ευγενικα μπορουσε (η νυφη στην πεθερα...κι ασ μην τη χωνευε) κι ολο να την παινευει, "ποσο νοστιμο το εκανες το φαγητο, ποσο καταλευκα τα σεντονια σου, τι εξυπνη ιδεα να κανεις ετσι" κτλ μπροστα σε κοσμο παντα. βεβαια βρισκονταν μαζι καθε 15 για σαββατοκυριακο, λογω αποστασης, κι ετσι ηξερε οτι θα παιξει θεατρο για 2 μερουλες και μετα θα εχει την ησυχια της.
μετα απο λιγο καιρο ολοι ελεγαν στην πεθερα "τι καλη νυφη σου ετυχε και ποσο σε αγαπαει και σε σεβεται" κι ετσι η πεθερα δεν μπορουσε να κακολογησει τη νυφη της πουθενα.εσκασε απο το κακο της! χεχεχε!!!
καθε φορα που πηγαινε να πει κατι αρνητικο της την ελεγαν οι υπολοιποι ΠΕΘΕΡΕΣ VS ΝΥΦΕΣ...!! 328109 κι ολοι επαιρναν το μερος της νυφης, μεχρι που η πεθερα δεν μπορουσε πια τιποτα να πει για τη νυφη της και μετα απο λιγο καιρο αρχισε κι αυτη να παραδεχεται την καλη της νυφουλα.
και με το μπαμπακι σφαζεις αν θες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις