Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 44]

1ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 10:55 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε λατε κοριτσακια μου μαζευτειτε εδω ομοιοπαθουσες και πνιξτε, πειτε το πονο σας και οχι μονο χαχα ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 215994
Δεν ειναι μια ειναι,
καταστροφη ειναι,
χιλιες επτα ειναι,
ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ!!!!

2ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:06 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:Ε λατε κοριτσακια μου μαζευτειτε εδω ομοιοπαθουσες και πνιξτε, πειτε το πονο σας και οχι μονο χαχα ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 215994
Δεν ειναι μια ειναι,
καταστροφη ειναι,
χιλιες επτα ειναι,
ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ!!!!
καλα εγω για να πω τον πονο μου πρεπει να γραψω ολοκληρο βιβλιο . Μου εχει κανει πολλα και διαφορα αλλα μια μερα συνεννοηθηκα με τον αντρα μου για να ειναι και εκεινος μπροστα και την επιασα και της μιλησα και απο τοτε δεν μπορω να πω οτι μου εχει κανει κατι . Αλλα παντα κραταω τις επιφυλαξεις μου.

3ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:21 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eleos...kai sas eipa min to anoixete to themataki..den xerw an tha mporesw na kratithw...
oouuff...
loipon egw h vrwmokritikia piga sto sounio kai tis eklepsa ton megalytero gioka tis pou to paidi den me thelei kata vathos alla ti na kanei pou ton pira me to zori kai ton efera stin vrwmokriti mas na meinei kai den ftanei ayto alla tou ekana kai paidi gia na min mporei na fygei...
ase pou to paidi mou sigoura tha to dernw kai tha to xtypaw kai otan eixe arrwstisei egw leei kapniza mprosta tou kai epathe pneymonia!!
aa!!xehasa..episis egw h axristi katharizw ta panw panw kai katw apo to xeilos tis lekanis exei mazepsei pouri kai tha pathei o giokas tis kamia ouroloimwxi...
episis tha eprepe na ntrepomai pou spoudazw akoma kai den kathomai sto spiti na prosexw ton antra mou kai to paidi mou alla <>


pantws to kataxarika gt prosfata o allos tis gios pantreytike mia kopela sxedon 10 xronia megalyteri kai vrike na krazei aytous ki isixasa...

ti exete na peite loipon??ftaiw egw an tin deirw????? Razz

4ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:26 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peppy-mama έγραψε:eleos...kai sas eipa min to anoixete to themataki..den xerw an tha mporesw na kratithw...
oouuff...
loipon egw h vrwmokritikia piga sto sounio kai tis eklepsa ton megalytero gioka tis pou to paidi den me thelei kata vathos alla ti na kanei pou ton pira me to zori kai ton efera stin vrwmokriti mas na meinei kai den ftanei ayto alla tou ekana kai paidi gia na min mporei na fygei...
ase pou to paidi mou sigoura tha to dernw kai tha to xtypaw kai otan eixe arrwstisei egw leei kapniza mprosta tou kai epathe pneymonia!!
aa!!xehasa..episis egw h axristi katharizw ta panw panw kai katw apo to xeilos tis lekanis exei mazepsei pouri kai tha pathei o giokas tis kamia ouroloimwxi...
episis tha eprepe na ntrepomai pou spoudazw akoma kai den kathomai sto spiti na prosexw ton antra mou kai to paidi mou alla <>


pantws to kataxarika gt prosfata o allos tis gios pantreytike mia kopela sxedon 10 xronia megalyteri kai vrike na krazei aytous ki isixasa...

ti exete na peite loipon??ftaiw egw an tin deirw????? Razz
Κουραγιο κουκλα μου τι να πω . Παντως το θετικο ειναι οτι δεν μενετε και κοντα. Φανταζεσαι να μενατε και κοντα τι θα τραβουσες;

5ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:29 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
e nai...den ta egrapsa ola logw xwrou...ennoeitai oti exei fagwthei na pame na meinoume sounio...
e oxiiii

6ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:31 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peppy-mama έγραψε:e nai...den ta egrapsa ola logw xwrou...ennoeitai oti exei fagwthei na pame na meinoume sounio...
e oxiiii
και εγω δεν νομιζω οτι θα πηγαινα στην θεση σου

7ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:33 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai mantepseeee.....
exoun keno spiti dipla sto diko tis!! xaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxa

8ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:34 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peppy-mama έγραψε:kai mantepseeee.....
exoun keno spiti dipla sto diko tis!! xaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxa
καλα με ΤΙΠΟΤΑ ομως λεμε χιχιχι.

9ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:42 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα πεπι μου, κλασικη πεθερα που η νυφη τα κανει ολα χαλια και της εκλεψε το γιοκα της

10ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 1:09 pm

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:Ε λατε κοριτσακια μου μαζευτειτε εδω ομοιοπαθουσες και πνιξτε, πειτε το πονο σας και οχι μονο χαχα ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 215994
Δεν ειναι μια ειναι,
καταστροφη ειναι,
χιλιες επτα ειναι,
ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ!!!!



dosteeeeeeeeeee.....

11ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 1:14 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
O τιτλος για εμενα θα επρεπε να ηταν θανασιμες μαμαδες!!!
Τεσπα και η πεθερα μου δεν ειναι αγια. Ειναι λιγο πως να το πω...μουκμουκα!!! (που την βρηκα αυτη τη λεξη)!!! Δηλ. κανει την οσια θεκλα και μου την δινει. Εχει τυχει να μαλωνω μονη μου και αυτη να μη μιλαει.
Το πιο βλακωδες που μου εχει κανει ειναι να πνιγεται το παιδι και να λεει "Δωσε λιγο νερο" ενω ηταν διπλα της το μπιμπερο. Και φυσικα δεν θα ξεχασω ποτε που στην βαφτιση της συνονματης της εγγονης της ΑΛεξ μου ηταν σα παρθενοπη με το τσαντακι της και δεν εκανε τιποτα. Ουτε βοηθησε ουτε εντυσε ουτε ξεντυσε το παιδι! Ασε που επεσε με τα μουτρα στο γλυκο! Πρωτη πηρε να φαει! Χριστε!

12ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 4:05 pm

Olivia

Olivia
Admin
Admin
peppy-mama έγραψε:eleos...kai sas eipa min to anoixete to themataki..den xerw an tha mporesw na kratithw...
oouuff...
loipon egw h vrwmokritikia piga sto sounio kai tis eklepsa ton megalytero gioka tis pou to paidi den me thelei kata vathos alla ti na kanei pou ton pira me to zori kai ton efera stin vrwmokriti mas na meinei kai den ftanei ayto alla tou ekana kai paidi gia na min mporei na fygei...
ase pou to paidi mou sigoura tha to dernw kai tha to xtypaw kai otan eixe arrwstisei egw leei kapniza mprosta tou kai epathe pneymonia!!
aa!!xehasa..episis egw h axristi katharizw ta panw panw kai katw apo to xeilos tis lekanis exei mazepsei pouri kai tha pathei o giokas tis kamia ouroloimwxi...
episis tha eprepe na ntrepomai pou spoudazw akoma kai den kathomai sto spiti na prosexw ton antra mou kai to paidi mou alla <>


pantws to kataxarika gt prosfata o allos tis gios pantreytike mia kopela sxedon 10 xronia megalyteri kai vrike na krazei aytous ki isixasa...

ti exete na peite loipon??ftaiw egw an tin deirw????? Razz

Αννα Κ. έγραψε:O τιτλος για εμενα θα επρεπε να ηταν θανασιμες μαμαδες!!!
Τεσπα και η πεθερα μου δεν ειναι αγια. Ειναι λιγο πως να το πω...μουκμουκα!!! (που την βρηκα αυτη τη λεξη)!!! Δηλ. κανει την οσια θεκλα και μου την δινει. Εχει τυχει να μαλωνω μονη μου και αυτη να μη μιλαει.
Το πιο βλακωδες που μου εχει κανει ειναι να πνιγεται το παιδι και να λεει "Δωσε λιγο νερο" ενω ηταν διπλα της το μπιμπερο. Και φυσικα δεν θα ξεχασω ποτε που στην βαφτιση της συνονματης της εγγονης της ΑΛεξ μου ηταν σα παρθενοπη με το τσαντακι της και δεν εκανε τιποτα. Ουτε βοηθησε ουτε εντυσε ουτε ξεντυσε το παιδι! Ασε που επεσε με τα μουτρα στο γλυκο! Πρωτη πηρε να φαει! Χριστε!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Κορίτσια συγνώμη που γελάω με τον πόνο σας, αλλά τα γράψατε τόσο γλαφυρά και ωραία!! Να 'στε καλά, με κάνατε να γελάσω βραδιάτικα!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

http://www.eimaimama.gr

13ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 4:16 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γελα κυρια μου με τον πονο μας εσυ, μιλας εκτου ασφαλους βλεπεις, αχ πονεμενο θεμαααααα

14ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 9:27 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φαίη μου κάτι είναι κι αυτό, έστω που με το μιλητό κάτι κατάλαβε...

Peppy-mama ένα έχω να πω... ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ! Αλλά έτσι κάνετε εσείς οι Κρητικοπούλες αποπλανείτε τα αγοράκια του κόσμου! Γρήγορα στο Σούνιο!!!

Άννα μου όσο για σένα τι να πω... νομίζω ότι το δικό σου θέμα πέραν της πλάκας είναι πιο πονεμένο. Αλλά για την πεθερά σου νομίζω ότι είναι καλύτερο να μην κάνει τίποτα αρκεί να μη σε κατηγορεί όπως κάνουν πολλές πεθερές!

Εγώ δε μιλάω γιατί σε αυτό το θέμα είμαι πολύ τυχερή και θα σας τη σπάσω...

Υπομονή και όλο και κάποιο σχέδιο εξόντωσης θα βρεθεί!!! Twisted Evil

15ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 10:22 pm

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
peppy-mama έγραψε:e nai...den ta egrapsa ola logw xwrou...ennoeitai oti exei fagwthei na pame na meinoume sounio...
e oxiiii

για να εχει την κατασταση στα χερια τησ......ααα ρε αθανατες πεθερες!!!!
αραγε και εμεις ετσι θα γινουμε!!!!!!!!!?????

16ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 10:32 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iaggelop έγραψε:για να εχει την κατασταση στα χερια τησ......ααα ρε αθανατες πεθερες!!!!
αραγε και εμεις ετσι θα γινουμε!!!!!!!!!?????

Δε νομίζω να γίνουμε έτσι αν κρίνω από την πεθερά μου η οποία πέρασε τα πάνδεινα από τη δική της πεθερά και όταν μου τα διηγήθηκε η πρώτη κουβέντα της ήταν: ''Δε θέλω να περάσεις αυτά που πέρασα εγώ''. Και το εννοούσε γιατί η συμπεριφορά της είναι αψογη!

17ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 10:36 pm

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoleta έγραψε:
iaggelop έγραψε:για να εχει την κατασταση στα χερια τησ......ααα ρε αθανατες πεθερες!!!!
αραγε και εμεις ετσι θα γινουμε!!!!!!!!!?????

Δε νομίζω να γίνουμε έτσι αν κρίνω από την πεθερά μου η οποία πέρασε τα πάνδεινα από τη δική της πεθερά και όταν μου τα διηγήθηκε η πρώτη κουβέντα της ήταν: ''Δε θέλω να περάσεις αυτά που πέρασα εγώ''. Και το εννοούσε γιατί η συμπεριφορά της είναι αψογη!



και μένα έτσι μου έχει πει: δεν θέλω να περάσεις αυτά που πέρασα και εγώ!
βέβαια όλο και κάπου θα πεταχτεί αλλά υπάρχουν και χειρότερα οπότε ας μην μιλάω! δεν με συμφέρει!

18ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 10:36 pm

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoleta έγραψε:
iaggelop έγραψε:για να εχει την κατασταση στα χερια τησ......ααα ρε αθανατες πεθερες!!!!
αραγε και εμεις ετσι θα γινουμε!!!!!!!!!?????

Δε νομίζω να γίνουμε έτσι αν κρίνω από την πεθερά μου η οποία πέρασε τα πάνδεινα από τη δική της πεθερά και όταν μου τα διηγήθηκε η πρώτη κουβέντα της ήταν: ''Δε θέλω να περάσεις αυτά που πέρασα εγώ''. Και το εννοούσε γιατί η συμπεριφορά της είναι αψογη!

η δικια μου μανα ειναι λιγο πεθερουλιτσα!!!!!
θελει να τα ξερει όλα και ειναι και λιγο ξερολας!
αλλα εχει και τις αναλαμπες της..καταταλλα καλα
Οσο για την δική μου πεθερα ειναι μικρη σε ηλικια οποτε καλα...μονο που ειναι λιγο αυθορμητη και αυτο καμια φορα ενοχλει!

19ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 26, 2010 11:58 pm

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια κουραγιο! οπως ειπε και η ολιβια τα λετε αστεια και γελασα!

ευτυχως εχω πολυ cool πεθερα,ειναι πολυ νεα και δυναμικη το ιδιο και η μαμα μου και βοηθανε και οι 2 πολυ με τα παιδια ειλικρινα δεν ξερω τι θα εκανα αν ημουν στην θεση σας.

20ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 12:58 am

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adda έγραψε:Κοριτσια κουραγιο! οπως ειπε και η ολιβια τα λετε αστεια και γελασα!

ευτυχως εχω πολυ cool πεθερα,ειναι πολυ νεα και δυναμικη το ιδιο και η μαμα μου και βοηθανε και οι 2 πολυ με τα παιδια ειλικρινα δεν ξερω τι θα εκανα αν ημουν στην θεση σας.

Κορίτσια, εσείς καλές πεθερές έχετε, θα σας γράψω αύριο για τη δική μου (που θα λείπει ο αντρούλης μου) και μετά μου λέτε... study βιβλίο μπορώ να γράψω!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 311356 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 679259

21ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 12:59 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα παλι ειναι αδιαφορη.Δεν ερχεται ποτε να βοηθησει γιατι λεει ειμαστε μακρια,οντως μας χωριζουν 30 χλμ αλλα αν ηθελε εστω μια φορα θα ερχοταν και οταν προσφερετε το κανει παντα για τα ματια του κοσμου για να μην πω οτι δεν με βοηθαει οπως μου ειπε μια ημερα και οχι με την θεληση της και ετσι φυσικα ποτε δεν την αφησα να κανει τιποτα.Με πειραξε πολυ που δεν με αφησε να σαραντισω και ηθελε να ερθει απο τις πρωτες μερες στο σπιτι να ασημωσει το μωρο ενω εγω της εξηγουσα ευγενικα οτι θελω να κρατησω τον σαραντισμο καθως κατι η νεα γριπη κατι ο αντρας μου που μολις ειχε βγει απο το νοσοκομειο και δεν επρεπε να κολλησει κατι οπως ελεγαν οι γιατροι αλλα αυτη εκει να γινει το δικο της.Αδιαφορη και ολο να ερχεται θελει για καφε και να μου αφηνει μετα ενα σπιτι χαος.Αλλα υπαρχουν και χειροτερα απο οτι βλεπω! Crying or Very sad

22ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 1:22 am

happy_mother

happy_mother
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
είπα να μην μιλήσω αλλά δεν γίνεται
Εμένα ο άντρας μου όταν τον γνωρισα ήταν χωρισμένος με ένα παιδι απο τον πρώτο γάμο
Η πεθερά μου όταν στην εποχη της γνώρισε τον άντρα της, ήταν χωρισμένος με ένα παιδί και κάνανε μαζί +3, το πρώτο ανύπαντρη κ μετά στην βάπτιση το αναγνώρισε κ παντρευτηκαν μετα.... Αλλά τα δικά της τα ξεχνάει

Όταν παντρευτηκα 7 μηνων εγκυος σχεδόν με το ζόρι, με την κοιλια να μην μπαινει σε κανενα φουστανι του εμποριου, γιατί ήθελα να κάνω πολιτικό να τελειωνω, με είχε πρήξει το συκώτι....
πως θα γεννήσεις και θα παντρευτείς μετά, τι θα πει οκόσμος κτλ... Μέχρι που παντρευτηκα κ ησύχασα

Με τον άντρα μου είμαστε 7-8 περίπου χρόνια μαζί. Η πεθερά εχει το χάρισμα να είναι παλιομουχρίτσα.... δηλαδή δεν λέει τίποτα στην αρχή η ίδια, τα λέει στον πεθερό, τον τσιγγλάει, αρχίζεις να μαλώνεις με τον πεθερό που κοντεύει να πάθει εγκεφαλικό ο άνθρωπος απο το μπουρου μπουρου και μετά παίρνει θέση, υποστήριξης του πεθερού.

Κ όταν θέλει να πει κάτι στον γιο της παίρνει εμένα τηλέφωνο και κάνει παράπονα. Αλλά επειδή δεν πιάνει το κόλπο, της το δίνω κατευθείαν και εκεί είναι μέλι γάλα...

Το κορυφαίο είναι οτι επειδή ο άντρας μου έχει κόλλημα με τις μοτοσυκλέτες, και 2 φορές τον χρόνο πάνε όλοι οι μοτοσυκλετιστές 2-3 μέρες εκδρομή, στην αρχή μου έλεγε καλά τι είσαι εσύ, αναίσθητη, τον αφήνεις μόνο του, δεν φοβασαι μήπως (ο γόης ο γιος μου-αυτό δεν το έλεγε... αλλά έτοιμη ήταν) βρει καμια και πηδήξει???
Όχι της έλεγα και απαντούσε.... ε βεβαια δεν φοβάσαι γιατί τον βρήκες μάλλον εσύ πρώτη... και διώχνεις τον γιο μου (εγώ με 20 ημερών παιδί γκόμενο έψαχνα φυσικά, όχι να πέσω να ξεραθώ για ύπνο. Και όταν τελειωνα με τον 1 γκόμενο, έψαχνα και δέυτερο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

http://mylitlleprincenikolas.blogspot.com/

23ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 2:30 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω κι εγω η καυμενη που εμενα 2 χρονια μαζι της? ολα τελεια στην αρχη και με το που γεννησα να μη βοηθαει στις δουλειες, να μη βοηθαει με το παιδι, να μη φτιαχνει ουτε ενα φαγητο, να ανακατευεται παντου, μεχρι που τσακωθηκα με τον αντρα μου και μπηκε εκεινη στη μεση να μην παρω καν αγκαλια μου το παιδι, δεν αντεξα η γυναικα, τα μαζευα καιρο...τι σεβασμος θα μου πειτε?που του ελεγε χωρισε τη, εγω στα ελεγα απο την αρχη οτι δεν κανει αυτη για σενα?και με το παιδι μου ουτε στη μανα μου δε θα επετρεπα να μπει μπροστα να μην το αγκαλιασω. και ο μαμακιας ο αντρας μου?του πηρε κατι μηνες μεχρι να δεχτει οτι δε θελω τη μανα του μεσα στο σπιτι μου, εννοω να ανακατευεται...τελικα μιλησαμε μετα απο κατι μηνες και τωρα πλεον εχουμε τυπικες σχεσεις αν και τωρα που γεννησα ηρθε εκανε μερικες δουλειες (οσα βλεπει η πεθερα που λενε) και πηρε παλι αερα ο κ@*!%$ της αλλα της τον εκοψα μαχαιρι!!!δεν ειναι τυχαιο που δε μιλαει ουτε με την ιδια της τη μανα εδω και 17 χρονια!!!

24ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 2:53 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω με της pepy την ιστορια μου κουνηθηκαν τα νευρα!!!!! εγω παλι δεν εχω καποιο προβλημα αλλα 2-3 που ειχα (γιατι οσο καλη και να ειναι ε δεν γινεται θα πει κατι) τα εκοψα μαχαιρι!!!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ δεν τα αφηνουν δεν σηκωνω μυγα στο σπαθι μου οταν ο αλλος παει να με μειωσει η να με υποβιβασει η να μου υποδειξει το καλυτερο απο τη δικη του τη μερια!!! τρελαινομαι και το κακο ειναι οτι δεν εχω και τροπο να το πω θα το μπαμ μπαμ! στα 2-3 λοιπον περιστατικα ειδε η πεθερα μου το τρελο μου το ματι και αυτο ητανε!!! χαχαχχαχχαχα ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! 328109

25ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 3:39 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pathwn!!!!!tha sa ta pw aurio omws gitai den mafinei o gios twra!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις