Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 44]

26ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 4:04 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α εγω ειμαι τυχερη η δικια μου η πεθερα ειναι κουκουρουκου εχει μεινει στην ηλικια τον 15 κ δεν λεει να μεγαλωσει παρολο που ειναι 85 κ ειναι σαν να μην υπαρχει δεν την ενδιαφερει το τι γινετε ποιος τι που πως ειναι στον κοσμο της ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502

http://www.gatospito.com

27ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 4:31 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ladycat έγραψε:α εγω ειμαι τυχερη η δικια μου η πεθερα ειναι κουκουρουκου εχει μεινει στην ηλικια τον 15 κ δεν λεει να μεγαλωσει παρολο που ειναι 85 κ ειναι σαν να μην υπαρχει δεν την ενδιαφερει το τι γινετε ποιος τι που πως ειναι στον κοσμο της ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502

μια χαρουλα!!!!!!!!!! χαχαχα ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 536304 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 536304 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 536304

28ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 5:03 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ladycat έγραψε:α εγω ειμαι τυχερη η δικια μου η πεθερα ειναι κουκουρουκου εχει μεινει στην ηλικια τον 15 κ δεν λεει να μεγαλωσει παρολο που ειναι 85 κ ειναι σαν να μην υπαρχει δεν την ενδιαφερει το τι γινετε ποιος τι που πως ειναι στον κοσμο της ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502


gia rwtise tin se parakalw....mipws thelei na me yiothetisei???

29ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 5:07 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
peppy-mama έγραψε:
ladycat έγραψε:α εγω ειμαι τυχερη η δικια μου η πεθερα ειναι κουκουρουκου εχει μεινει στην ηλικια τον 15 κ δεν λεει να μεγαλωσει παρολο που ειναι 85 κ ειναι σαν να μην υπαρχει δεν την ενδιαφερει το τι γινετε ποιος τι που πως ειναι στον κοσμο της ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 875502


gia rwtise tin se parakalw....mipws thelei na me yiothetisei???
οκ θα την ρωτησω αλλα θα εχεις κ 3 αδερφους μπουαχαχαχαχαχαχα

http://www.gatospito.com

30ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 8:45 pm

Bachiemama

Bachiemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομίζω πως η καλύτερη ατάκα της πεθεράς μου ήταν όταν ο άντρας μου της είπε ότι θα πάει στην κλινική για check up " εμ με αυτές που έμπλεξες!!"
(για μένα καιο τη μάνα μου που είναι όλη μέρα εδώ να προσέχει το παιδί ενώ αυτή δεν πατάει!!). Μωρέ καλά έκξανα που την πέταξα από το σπίτι όταν ήμουν έγκυος και μια χαρά θα το ξαναέκανα!!!!!!

31ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 9:35 pm

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bachiemama έγραψε:Νομίζω πως η καλύτερη ατάκα της πεθεράς μου ήταν όταν ο άντρας μου της είπε ότι θα πάει στην κλινική για check up " εμ με αυτές που έμπλεξες!!"
(για μένα καιο τη μάνα μου που είναι όλη μέρα εδώ να προσέχει το παιδί ενώ αυτή δεν πατάει!!). Μωρέ καλά έκξανα που την πέταξα από το σπίτι όταν ήμουν έγκυος και μια χαρά θα το ξαναέκανα!!!!!!


Razz Razz καλημέρα! έτσι σας θέλω δυναμικές! να μάχεστε και για εμάς που δεν το κάνουμε!


cheers

32ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 11:08 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα τα πρώτα χρόνια της σχέσης μου με τον άνδρα μου μου έλεγε ένα ξερό καλημέρα. Μετά από 2 χρόνια σταμάτησε να μου μιλάει εντελώς. Έμπαινα στο σπίτι της αδελφής του άνδρα μου και δεν μου έλεγε ούτε καλησπέρα. Μια φορά θυμάμαι ήταν Χριστούγεννα και μπαίνοντας στο σπίτι τους είπα χρόνια πολλά και αυτή είπε "ε όχι να μου πει και χρόνια πολλά". χαχαχαχα Περιπτωσάρα μιλάμε. Εγώ όλα αυτά τα χρόνια κυρία. Όταν την έβλεπα της χαιρετούσα και αυτή μου γύριζε την πλάτη. Είχε καταντήσει ανέκδοτο. Δεν επέτρεψα ποτέ να τσακωθώ για χάρη της με τον συντροφό μου. Όταν παντρευτήκαμε με πολιτικό πήγαμε και της το ανακοινώσαμε (μέναμε ήδη 3 χρόνια μαζί) και αυτή μου είπε μέσα στη μούρη μου "δεν σε θέλω για γυναίκα του παιδιού μου" Ναι τον μπέμπη. Χέστηκα και εγώ αν με θες ή δε με θες. Αυτή η κατάσταση συνεχίστηκε μέχρι που έμεινα έγκυος. Ξαφνικά μια μέρα πήγα στο σπίτι της κόρης της και μου έπιασε ψιλοκουβέντα τρισευτυχισμένη. Μιλάμε είναι τζαζ η γυναίκα. Αφού φοβήθηκα και έβαλα τον εγγονό της αναμεσά μας. Απο τότε ότι και να της πω τσακίζεται να το κάνει. Θέλω γεμιστά. Την άλλη μέρα τα'χω. Αυτή τώρα παίρνει μέχρι και τηλέφωνα τάχα μου να δει τι κάνω. Εγώ δεν την έχω πάρει ποτέ. Έκανε εγχειρηση και δεν τη ρώτησα ούτε πως είναι. Ούτε λόγος βέβαια να πάω να τη δω. Αυτή γκρεμοτσακίζεται και έρχεται. Οταν δε ψάχναμε για όνομα για την μπέμπα μπροστά της κανείς δεν τόλμησε να αναφέρει να βγάλουμε το δικό της όνομα.χεχεχε Twisted Evil Twisted Evil Razz
Αν θέλετε ποτέ να γελάσετε με την ψυχή σας μπορώ να σας διηγηθώ άπειρες ιστορίες με την τύπισα.
sorry για την πολυλογία.

33ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Ιουν 27, 2010 11:09 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bachiemama έγραψε:Νομίζω πως η καλύτερη ατάκα της πεθεράς μου ήταν όταν ο άντρας μου της είπε ότι θα πάει στην κλινική για check up " εμ με αυτές που έμπλεξες!!"
(για μένα καιο τη μάνα μου που είναι όλη μέρα εδώ να προσέχει το παιδί ενώ αυτή δεν πατάει!!). Μωρέ καλά έκξανα που την πέταξα από το σπίτι όταν ήμουν έγκυος και μια χαρά θα το ξαναέκανα!!!!!!

γουστάρω!!!!!!

34ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 12:18 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είμαι φρεσκοπαντρεμένη - μόλις 6 μήνες - και δεν έχω πολλά.
Στην αρχή ήταν τόσο καλή που ήθελα να τη φωνάξω "μαμά" και πάντα όταν ψιλοκαβγάδιζαν με τον άντρα μου εγώ έπαιρνα το μέρος της, ως γυναίκα αλλά ως τρόπο σκέψης - όχι πως ήθελα να το παίξω καλή, απλά έλεγα ότι σκεφτόμουν.
Όταν όμως μια μέρα έκανε το Νίκο ρόμπα μπροστά στους φίλους μας γιατί καπνίζαμε μέσα στο σπίτι (της!) την έβαλα στη μπούκα. Το τελειωτικό δε, ήταν όταν ο Νίκος ήθελε "να ζητήσει το χέρι μου" (η πρόταση είχε ήδη προηγηθεί άλλη μέρα). Είχε τα γενέθλιά του και το είχαμε οργανώσει να έρθουν και οι γονείς μου σπίτι του, και φίλοι και να κάνουμε ένα ψιλοπαρτάκι, και τσουπ, βγάζει το δαχτυλίδι και λέει τα σχετικά στον μπαμπά μου (όπως στις ταινίες). Ο πατέρας μου γέλαγε (από αμηχανία!) και όλοι οι άλλοι δηλαδή, η μάνα μου με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά, ο αδερφός μου, οι φίλοι, η κουνιάδα μου... Μόνο η μάνα του είχε ξινίσει τα μούτρα της, τα οποία εγώ δεν τα είδα, μου το είπαν...
Όταν σηκώθηκα και αγκαλιαστήκαμε με το Νίκο και μου πέρασε το δαχτυλίδι, ξαφνικά ακούμε ποτήρια και πιάτα να σπάνε! Η -να μην πω καλύτερα- έκλαιγε στην κουζίνα και τα έσπαγε γιατί λέει (εκ των υστέρων) ήθελε να γίνει διαφορετικά - πιο "παραδοσιακά" και να είναι "προετοιμασμένη". Πάει ο Νίκος μέσα, φωνή κακό, βγαίνουν έξω "να μην τους ακούμε" - όλη η γειτονιά τους άκουγε... Οι γονείς μου θέλανε να φύγουν επί τόπου. Τους παρακάλεσα να μείνουν για χάρη του Νίκου, γιατί θα στεναχωριόταν τόσο πολύ που φοβήθηκα μη μου πάθει τίποτα!
Αλλιώς τα είχα φανταστεί ρε κορίτσια. Ούτε την ευχή της δε μας έδωσε.
Κι επειδή παντρευτήκαμε με πολιτικό, μας είχε πρήξει μετά να κάνουμε το θρησκευτικό γιατί λέει ο πολιτικός "δεν πιάνει". Το ίδιο και μια θεία του. Αντί να μας πούνε "να ζήσετε να ευτυχήσετε και καλούς απογόνους"...

35ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 12:32 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ύστερα, έχουν σπίτι πάνω από το δικό τους το οποίο το προόριζαν "για αυτόν που θα παντρευτεί πρώτος". Εγώ εξ αρχής δεν ήθελα να μείνω εκεί και τσακωνόμασταν συνέχεια με το Νίκο. Αλλά λόγω πολλών "μαζεμένων" εξόδων, με βαριά καρδιά συμφώνησα, με την προϋπόθεση να το "φτιάξουμε" όπως μας αρέσει. ΤΙΠΟΤΑ δε μας άφησαν να κάνουμε. Θέλαμε να αλλάξουμε μπανιέρα για να βάλουμε μεγάλη - τσακωθήκαμε. Θέλαμε να "κλείσουμε" τη σκάλα (κλιμακοστάσιο) - τσακωθήκαμε. Θέλαμε να φτιάξουμε μια ωραία κατασκευή στη βεράντα για να τοποθετήσουμε και 2ο ηλιακό - τσακωθήκαμε. Αποτέλεσμα: πήγαμε και νοικιάσαμε και βρήκαμε την ησυχία μας. Ποια ησυχία βέβαια, που ακόμα κι έτσι πάλι ενοχλητικοί είναι.
Δεν πατάνε το πόδι τους ποτέ, αλλά γκρινιάζουν όταν δεν πάμε να τους δούμε. Είμαι έγκυος και δεν έρχεται να βοηθήσει ούτε αυτή ούτε η κουνιάδα μου, ενώ ξέρουν ότι δουλεύω κι όλας. Μόνο ο πεθερός μου φέρνει πότε πότε κάνα ζαρζαβατικό από τη λαϊκή. Όταν όμως με το καλό γεννήσω ας έρθει να μου το παίξει "καλή γιαγιά" να δει τι θα της κάνω...!!!
Χτες μας έλεγε: Γιατί δε θα πάτε διακοπές?
Της λέει ο Νίκος: Εσύ γιατί τόσα χρόνια δεν πήγαινες διακοπές?
Γιατί φτιάχναμε το σπίτι (και δεν είχαμε λεφτά)! - απαντάει.
Και της λέω: Κι εμείς περιμένουμε παιδάκι! Ευτυχώς το βούλωσε και δεν ξαναμίλησε.

36ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 1:02 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
as sas ta pw k gw twra!!!
otan o andras mou tous anakoinwse oti tha arrabwniastoume gurisane k ton eipane "prosexe pou pas na mplexeis mi se paratisei meta apo kairo k mas koroideuoun san ton xaderfo sou",arrabwniazomaste k pame na koimithoume spiti tis,auti nomize oti tha parei nufi na tis mageireuei na ti katharizei giati imoun 20xr.!xaxa oxi bebaia!!!den mageirepse pote ta paidia tis trwgane apexw i se kamia theia tous otan itan mikra,ta stl gia douleia sta 13 gia na pernoun autoi ta lefta!otan kanonisame gia gamo mou leei prosexe ti nufiko tha pareis k tis lew tha xw to stithos apexw!!!otan emeina egkuos den ithele na to leme se kanenan,imoun sto krebati gia kana 3mino k den irthe na mas dei oute na boithisei ton antra mou stis douleies!otan gennisa den irthe na me dei stin kliniki enw irthan oi koumparoi mas o mpampas mou me to autokinito perimene na tis pame to mpempi spiti meta pou sarantisame,apo tote pou katebikame edw den menoume mazi tis noikiazoume den mporei na kratisei to mikro giati exei ton antra tis alla tis boltes stis files xerei k paei,sti baftisi fwnaze to mikro ei paidi me duo onomata,kanei oti ta xerei ola as einai ekato xronia pisw ta muala tis...otan tis lew kati mou leei xerw egw ,ti eisai esu k tha mou peis pws tha to kanw?
den xwneuei ti giagia mou giati mas edwse spiti gia na meinoume,den xwneuei ti mana mou giati prosexei to mikro kai alla polla polla!!!
bebaia ton andra mou ton exoun trelanei kane ekeino kane to allo tous ta xwnei pismwnoune k ante pali aptin arxi!!!!
ouf polla eipa k sigxistika!!!!
tha baretheite na diabazete sorry.....

37ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 1:10 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δε βαριέμαι. Τσιτώνω! Δυστυχώς, μπορεί οι άντρες μας να είναι τέλειοι, αλλά οι γονείς τους να μην τρώγονται με τίποτα! Και το αντίστροφο βέβαια. Μπορεί οι δικοί μας οι γονείς να γίνονται ανυπόφοροι για το ταίρι μας, και απλά να μη δίνουμε σημασία ή να τους δικαιολογούμε.
Μου είχε πει μια θεία μου: "Όταν παντρεύεσαι, δεν παίρνεις μόνο τον άντρα σου, αλλά κι όλο του το σόι". Δεν ήθελα να την πιστέψω, αλλά δυστυχώς έτσι είναι...

38ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 1:12 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
Μου είχε πει μια θεία μου: "Όταν παντρεύεσαι, δεν παίρνεις μόνο τον άντρα σου, αλλά κι όλο του το σόι". Δεν ήθελα να την πιστέψω, αλλά δυστυχώς έτσι είναι...

ax to xw akousei k pleon to lew k gw :den pantreusai ton antra sou alla to soi tou!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil

39ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 1:39 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:
Tziz έγραψε:
Μου είχε πει μια θεία μου: "Όταν παντρεύεσαι, δεν παίρνεις μόνο τον άντρα σου, αλλά κι όλο του το σόι". Δεν ήθελα να την πιστέψω, αλλά δυστυχώς έτσι είναι...

ax to xw akousei k pleon to lew k gw :den pantreusai ton antra sou alla to soi tou!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil


Έτσι ακριβώς κορίτσια και όσο και να λέμε
κράτα τους τρίτους έξω από τη σχέση δυστυχώς αυτό είναι πολύ δύσκολο..
Τι ζόρια τραβάνε αυτές οι πεθερές δεν μπορώ να καταλάβω...

Έχω κι εγώ θέματα πολλά και μένουμε όλο στην ίδια πολυκατοικία.. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 534787
Το μεγαλύτερο λάθος ever

40ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 1:42 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaIoanna έγραψε:
sktv έγραψε:
Tziz έγραψε:
Μου είχε πει μια θεία μου: "Όταν παντρεύεσαι, δεν παίρνεις μόνο τον άντρα σου, αλλά κι όλο του το σόι". Δεν ήθελα να την πιστέψω, αλλά δυστυχώς έτσι είναι...

ax to xw akousei k pleon to lew k gw :den pantreusai ton antra sou alla to soi tou!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil

w nai!!!!to lathos einai na meneis konta tis!!!! Mad
Έτσι ακριβώς κορίτσια και όσο και να λέμε
κράτα τους τρίτους έξω από τη σχέση δυστυχώς αυτό είναι πολύ δύσκολο..
Τι ζόρια τραβάνε αυτές οι πεθερές δεν μπορώ να καταλάβω...

Έχω κι εγώ θέματα πολλά και μένουμε όλο στην ίδια πολυκατοικία.. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 534787
Το μεγαλύτερο λάθος ever

41ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 5:12 am

happy_mother

happy_mother
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ αν ποτέ ξαναπαντρευτώ στην ζωή μου θα παω να ζήσω στην άλλη άκρη του κόσμου.... ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ το μπουρου μπουρου της καθε μιας.

Και της μανας μου και της πεθεράς μου
και τις γράφω και τις 2 και μετά τα λένε μεταξύ τους
Πφφφφ

http://mylitlleprincenikolas.blogspot.com/

42ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 5:33 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κορίτσια μου ανοίγετε μεγάλο θέμα εδώ. Πολλές πληγές μαζεμένες. Εμένα δεν με ήθελαν μαμά και αδελφή το γιατί ποτέ δεν το κατάλαβα. Τους πρώτους 6 μήνες δεν έδειχνα τίποτα. Μετά άρχισαν τα όργανα. Γιατί δεν την παίρνω τηλέφωνο ενώ με τις φίλες μου μιλώ συνέχεια. Έλεγαν του άντρα μου να την χωρίσεις να την αφήσεις λες και τον κράταγα με το ζόρι. Τον έδερνα τον κακοποιούσα του έκανα μάγια για να είναι μαζί μου. Ακόμη και μια βδομάδα πριν τον γάμο ενώ ήμουν ήδη τριών μηνών έγγυος του είπαν να με αφήσει.... Έγιναν άγριοι καβγάδες στις αρχές ο άντρας μου επηρεαζόταν κάπως εγώ το καταλάβαινα και τσακωνόμαστε συνεχως (είμασταν ακόμα αρραβωνιασμένοι αλλά μέναμε μαζί), μέχρι που έπιασε τον μπαμπά μου να του κάνει παράπονα και φυσικά ο μπαμπάς μου της το έκλεισε στα μούτρα. Τελικά να μην τα πολυλογώ ο άντρας μου τους είπε Εγώ αυτήν αγαπώ και ότι θέλετε πείτε και κάνετε. Εγώ θα την παντρευτώ και ας μην έρθετε στο γάμο. Τελικά τώρα απλά πάμε για επίσκεψη μια φορά την εβδομάδα έρχονται κάποια φορά και εκείνοι και σιωπούμε.... όπως λέει και ο άντρας μου βάζε από το ένα αυτι και βγάζε από το άλλο............ Ευτυχώς μένουμε αρκετά μακριά.

43ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 5:41 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ είμαι τυχερή σε αυτό το θέμα και λέω τυχερή γιατί πιστεύω ότι είναι λαχείο! Και ομολογώ πως κέρδισα τον πρώτο λαχνό! Μήπως όμως είμαστε λίγο υπερβολικοί και απαιτητικοί; Δε λέω ότι όλα αυτά δε γίνονται απλά έχω δει και πολλές περιπτώσεις που η νύφη δε γουστάρει την πεθερά χωρίς αυτή να δημιουργεί πρόβλημα.
ΥΓ: Μη με λιθοβολήσετε όλες οι καμμένες!!!!

44ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 5:43 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoleta έγραψε:Εγώ είμαι τυχερή σε αυτό το θέμα και λέω τυχερή γιατί πιστεύω ότι είναι λαχείο! Και ομολογώ πως κέρδισα τον πρώτο λαχνό! Μήπως όμως είμαστε λίγο υπερβολικοί και απαιτητικοί; Δε λέω ότι όλα αυτά δε γίνονται απλά έχω δει και πολλές περιπτώσεις που η νύφη δε γουστάρει την πεθερά χωρίς αυτή να δημιουργεί πρόβλημα.
ΥΓ: Μη με λιθοβολήσετε όλες οι καμμένες!!!!

η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν και κατι νυφες ο ΘΕΟΣ να μας φυλαει!!!

45ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 5:56 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα συμφωνήσω. Μα κι εγώ για τον εαυτό μου μόνη μου το είπα: Μετά από ένα σκηνικό με το κάπνισμα, την έβαλα στην μπούκα...
Δηλαδή μετά από αυτό, ότι έκανε κι έλεγε, την περίμενα στην γωνία...
Όχι ότι δεν είναι λίγο σπασ...δο. Συγνώμη για την κακιά λέξη.
Το Σαββάτο είχε ο brother με την κοπέλα του επίσκεψη και μας πήρε τηλέφωνο η μάνα του να μας ρωτήσει που είμαστε. Η αδερφή του καλού μου είχε μία θεατρική παράσταση κι έπρεπε βλέπεις να είμαστε παρόντες! Ξέρεις τι γύρισε και του είπε? "Διώξ' τους κι έλα!" Τα παίρνεις ή δεν τα παίρνεις?
Και βάζω στοίχημα ότι το είπε γιατί ήταν ο αδερφός μου. Αν ήταν πχ μια ξαδέρφη του άντρα μου, δε θα το έλεγε!

46ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 5:58 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iaggelop έγραψε:
nikoleta έγραψε:Εγώ είμαι τυχερή σε αυτό το θέμα και λέω τυχερή γιατί πιστεύω ότι είναι λαχείο! Και ομολογώ πως κέρδισα τον πρώτο λαχνό! Μήπως όμως είμαστε λίγο υπερβολικοί και απαιτητικοί; Δε λέω ότι όλα αυτά δε γίνονται απλά έχω δει και πολλές περιπτώσεις που η νύφη δε γουστάρει την πεθερά χωρίς αυτή να δημιουργεί πρόβλημα.
ΥΓ: Μη με λιθοβολήσετε όλες οι καμμένες!!!!

η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν και κατι νυφες ο ΘΕΟΣ να μας φυλαει!!!
Ουφ! φοβήθηκα ότι θα φάω ξύλο μετά το μήνυμά μου!!!

47ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 5:59 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoleta έγραψε:
iaggelop έγραψε:
nikoleta έγραψε:Εγώ είμαι τυχερή σε αυτό το θέμα και λέω τυχερή γιατί πιστεύω ότι είναι λαχείο! Και ομολογώ πως κέρδισα τον πρώτο λαχνό! Μήπως όμως είμαστε λίγο υπερβολικοί και απαιτητικοί; Δε λέω ότι όλα αυτά δε γίνονται απλά έχω δει και πολλές περιπτώσεις που η νύφη δε γουστάρει την πεθερά χωρίς αυτή να δημιουργεί πρόβλημα.
ΥΓ: Μη με λιθοβολήσετε όλες οι καμμένες!!!!

η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν και κατι νυφες ο ΘΕΟΣ να μας φυλαει!!!
Ουφ! φοβήθηκα ότι θα φάω ξύλο μετά το μήνυμά μου!!!

δεν το ειπα εγω...επεισοδειο στις 7 θανασιμες πεθερες με την Παναγιωτα Βλαντη!

48ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 6:04 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iaggelop έγραψε:
nikoleta έγραψε:
iaggelop έγραψε:
nikoleta έγραψε:Εγώ είμαι τυχερή σε αυτό το θέμα και λέω τυχερή γιατί πιστεύω ότι είναι λαχείο! Και ομολογώ πως κέρδισα τον πρώτο λαχνό! Μήπως όμως είμαστε λίγο υπερβολικοί και απαιτητικοί; Δε λέω ότι όλα αυτά δε γίνονται απλά έχω δει και πολλές περιπτώσεις που η νύφη δε γουστάρει την πεθερά χωρίς αυτή να δημιουργεί πρόβλημα.
ΥΓ: Μη με λιθοβολήσετε όλες οι καμμένες!!!!

η αληθεια ειναι οτι υπαρχουν και κατι νυφες ο ΘΕΟΣ να μας φυλαει!!!
Ουφ! φοβήθηκα ότι θα φάω ξύλο μετά το μήνυμά μου!!!

δεν το ειπα εγω...επεισοδειο στις 7 θανασιμες πεθερες με την Παναγιωτα Βλαντη!


den tha se lithovolisw...tha sou kanw kati poly XEIROTERO...se kalw na sou gnwrisw tin pethera mou kai na pieite kafe
XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAX

49ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 6:43 am

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μάλλον άναψα φωτιές με το θέμα που πρότεινα!.....

ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 688264 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 688264 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 688264

50ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 7:48 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παντως εχουν πολυ πλακα η κακιες πεθερες γιατι καμια φορα βρε κοριτσια φανταζομαι τι θα ειχαν τραβηξει κ αυτες απο τις δικες τους κ βγαζουν το αχτι τους σε εσας

http://www.gatospito.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις