Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 44]

51ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 8:05 am

petros-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πριν λιθοβολήσετε τις πεθερές σας, σκεφτείτε πως θα γίνετε κι εσείς, όταν κάποια "πονηρή αλεπού" έρθει να ξελογιάσει τον μονάκριβο, τον κανακάρη, τον μπέμπη σας!
χαχαχα!

Πέτρος

52ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 8:10 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το εχω σκεφτει πετρο και πιστεψε με απο αυτα που περασα ορκιστηκα οτι ετσι δεν θα γινω, ασε που δεν ειμαι απο της μανες που εχουν τρελη παθολογικη αδυναμια στο γιο τους! πιστεψε με στο σημειο που εφτασε η δικη μου πεθερα δεν την φτανει καμια ουτε η αρρωστημενη παθολογια που εχει με τον αντρα μου, ενα θα σου πω εγραφε σε μπλοκακι καθε ποτε την επαιρνε τηλεφωνο και πολλα αλλα

53ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 8:39 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωχ ωχ ωχ!!!!!!εγω γραφω σε μπλοκακι ποτε τρώει, ποσο τρώει κλπ...νατα τα πρωτα συμπτωματα!!!!!!!!

54ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 9:34 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καμένη σε σημείο να έχω γίνει κάρβουνο από πεθερά....μικραμένη ιστορία....
Γιατί θα πρέπει να υπάρχουν κι αυτές στο όλο στόρι???Γιατί???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

55ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 9:40 am

petros-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
didimakia2009 έγραψε:Καμένη σε σημείο να έχω γίνει κάρβουνο από πεθερά....μικραμένη ιστορία....
Γιατί θα πρέπει να υπάρχουν κι αυτές στο όλο στόρι???Γιατί???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Όλοι θα βρεθούμε κάποια στιγμή στη θέση του πεθερού-πεθεράς...οπότε, μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πείς!

Εγώ πάντως, τον αλήτη που θα ξελογιάσει την πριγκηπέσσα μου θα τον περάσω κόσκινο!
χεχε!

56ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 9:43 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να τον περασεις κοσκινο πετρο μου αλλα οχι και οταν παντρευτουνε να μπλεκεις μεσα στο ζευγαρι και να προσπαθεις να τους κανεις κουλουβαχατα για να ικανοποιησεις τον εγωισμο σου οτι εσυ εισαι πανω απο ολα, τοτε ξεφευγει η κατασταση

57ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 9:50 am

petros-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εννοείται πως όταν με το καλό φτάσει στον γάμο, εγώ θα πάω πάσο...

Αλλά ας μην ξεχνάμε, πως εμείς εδώ που μιλάμε τώρα, σε μερικά χρόνια θα είμαστε πεθερικά, κι επείδη ξέρουμε από πρώτο χέρι, τι κουμάσια κυκλοφορούν ανάμεσα μας (κάναμε παρέα με αυτά!), θα είμαστε κι εμείς με την ψυχή στο στόμα μην κακοπέσει το παιδί μας...

58ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 9:54 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petros-maria έγραψε:Εννοείται πως όταν με το καλό φτάσει στον γάμο, εγώ θα πάω πάσο...

Αλλά ας μην ξεχνάμε, πως εμείς εδώ που μιλάμε τώρα, σε μερικά χρόνια θα είμαστε πεθερικά, κι επείδη ξέρουμε από πρώτο χέρι, τι κουμάσια κυκλοφορούν ανάμεσα μας (κάναμε παρέα με αυτά!), θα είμαστε κι εμείς με την ψυχή στο στόμα μην κακοπέσει το παιδί μας...
Έτσι έτσι.... και ο άντρας μου φυλάει καραούλι από τώρα!!!

59ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 9:55 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petros-maria έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Καμένη σε σημείο να έχω γίνει κάρβουνο από πεθερά....μικραμένη ιστορία....
Γιατί θα πρέπει να υπάρχουν κι αυτές στο όλο στόρι???Γιατί???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Όλοι θα βρεθούμε κάποια στιγμή στη θέση του πεθερού-πεθεράς...οπότε, μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πείς!

Εγώ πάντως, τον αλήτη που θα ξελογιάσει την πριγκηπέσσα μου θα τον περάσω κόσκινο!
χεχε!
πετρο μου να σε συστησω στον αντρα μου που μου το παιζει και ανετος και λεει οτι εγω ειμαι υπερβολικη . Οχι πες μου ειμαι ; ειμαι;χιχιχι

60ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 10:12 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
petros-maria έγραψε:

Όλοι θα βρεθούμε κάποια στιγμή στη θέση του πεθερού-πεθεράς...οπότε, μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πείς!


Αχ Πέτρο μου έχω έρθει και σε αυτό το σκεπτικό γιατί κι εγώ παιδιά έχω αλλά για πες μου,εσύ θα χρεωνόσουν 80000€ σε @@##$%#% και μετά θα έλεγες τα παιδιά σου να τα ξεπληρώσουν γιατί πολύ απλά τα μεγάλωσες,έκανες θησίες γι αυτά και τώρα που είναι ανάγκη είναι υποχρεωμένα να σε ξελασπώσουν???
Δεν μιλάμε βέβαια πως η πρώτη σου κίνηση θα είναι να υποθηκεύσεις το σπίτι που μένει το ίδιο σου το παιδί για να πάρεις λεφτά...αυτό θεωρείτε δεδομένο!
Για πες μου,θα το έκανες? confused

61ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 10:14 am

petros-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
faye έγραψε:πετρο μου να σε συστησω στον αντρα μου που μου το παιζει και ανετος και λεει οτι εγω ειμαι υπερβολικη . Οχι πες μου ειμαι ; ειμαι;χιχιχι

Δεν ξέρω φυσικά τον άντρα σου, αλλά κάντου την εξής ερώτηση:

Αν ήξερες ότι ο άντρας που μας έφερνε η κόρη μας, έχει κάνει ακριβώς ότι κι εσύ στα νιάτα σου, τι θα έκανες?

Σχεδόν σίγουρα θα σου έλεγε "Α τον αλήτη!"
χεχε!

62ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 10:22 am

petros-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
didimakia2009 έγραψε:
petros-maria έγραψε:

Όλοι θα βρεθούμε κάποια στιγμή στη θέση του πεθερού-πεθεράς...οπότε, μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πείς!


Αχ Πέτρο μου έχω έρθει και σε αυτό το σκεπτικό γιατί κι εγώ παιδιά έχω αλλά για πες μου,εσύ θα χρεωνόσουν 80000€ σε @@##$%#% και μετά θα έλεγες τα παιδιά σου να τα ξεπληρώσουν γιατί πολύ απλά τα μεγάλωσες,έκανες θησίες γι αυτά και τώρα που είναι ανάγκη είναι υποχρεωμένα να σε ξελασπώσουν???
Δεν μιλάμε βέβαια πως η πρώτη σου κίνηση θα είναι να υποθηκεύσεις το σπίτι που μένει το ίδιο σου το παιδί για να πάρεις λεφτά...αυτό θεωρείτε δεδομένο!
Για πες μου,θα το έκανες? confused

Αν με ενδιέφερε το μέλλον και η ευτυχία των παιδιών μου, δεν θα είχα καν τα μούτρα να ζητήσω από τα παιδιά μου τίποτα περισσότερο από ενα ποτήρι νερό και ένα πιάτο φαΐ...

Αλλά σκέψου και τα "συμπεθέρια"...πως θα νοιώθουν, που το παιδί τους έμπλεξε με πεθερικά που του ζητάν χρήματα?

Γενικά είναι πολύ λεπτό το θέμα με τα πεθερικά, και για να τα έχουμε καλα με τον σύντροφό μας, δεν πρέπει, τουλάχιστον ανοιχτά, να τα συγκρίνουμε με τους γονείς μας.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την petros-maria στις Δευ Ιουν 28, 2010 10:23 am, 1 φορά

63ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 10:22 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petros-maria έγραψε:
faye έγραψε:πετρο μου να σε συστησω στον αντρα μου που μου το παιζει και ανετος και λεει οτι εγω ειμαι υπερβολικη . Οχι πες μου ειμαι ; ειμαι;χιχιχι

Δεν ξέρω φυσικά τον άντρα σου, αλλά κάντου την εξής ερώτηση:

Αν ήξερες ότι ο άντρας που μας έφερνε η κόρη μας, έχει κάνει ακριβώς ότι κι εσύ στα νιάτα σου, τι θα έκανες?

Σχεδόν σίγουρα θα σου έλεγε "Α τον αλήτη!"
χεχε!
μπα δεν πιανει πετρο μου αστο του το εχω πει και μου ειπε μακαρι εγω ημουν " καλο παιδι " Μαλλον το κανει για να μου σπαει τα δικα μου τα νευρα. χιχιχι Απο οτι καταλαβες εγω εχω αναλαβει τις παρακολουθησεις για την εφηβεια . χιχιχι .

64ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 10:27 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
petros-maria έγραψε:

Αν με ενδιέφερε το μέλλον και η ευτυχία των παιδιών μου, δεν θα είχα καν τα μούτρα να ζητήσω από τα παιδιά μου τίποτα περισσότερο από ενα ποτήρι νερό και ένα πιάτο φαΐ...

Αλλά σκέψου και τα "συμπεθέρια"...πως θα νοιώθουν, που το παιδί τους έμπλεξε με πεθερικά που του ζητάν χρήματα?

Γενικά είναι πολύ λεπτό το θέμα με τα πεθερικά, και για να τα έχουμε καλα με τον σύντροφό μας, δεν πρέπει, τουλάχιστον ανοιχτά, να τα συγκρίνουμε με τους γονείς μας.

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ αλλά το θράσσος παραμένει άσβηστο!Τεσπα!
Να είμαστε καλά να πληρώνουμε @$#%$#% τα θύματα! Razz

65ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιουν 28, 2010 11:14 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
petros-maria έγραψε:
Γενικά είναι πολύ λεπτό το θέμα με τα πεθερικά, και για να τα έχουμε καλα με τον σύντροφό μας, δεν πρέπει, τουλάχιστον ανοιχτά, να τα συγκρίνουμε με τους γονείς μας.
Εμένα πάντα η μαμά μου μου έλεγε: ''Αν θέλεις να μας σέβεται ο άντρας σου θα πρέπει πρώτα εσύ να σέβεσαι τους δικούς του γονείς''. Αυτό έκανα, ήμουν και τυχερή (γιατί το ξαναλέω ότι είναι λαχείο) και έχουμε τις καλύτερες σχέσεις.

66ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιουν 29, 2010 11:02 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ μάλλον ούτε απ'έξω από το θέμα θα έπρεπε να περνάω αλλά μιας και είδα φως μπήκα και είπα να πω τη δική μου ιστορία
εγώ την πεθερά την είχα δει μια φορά για να της ανακοινώσουμε ότι θέλουμε να συζήσουμε με το αγόρι μου(μάλλον ήμουν έγκυος και δεν το ήξερα τότε)που εκεί άρχισε να λέει ότι δε μπορούμε να τα καταφέρουμε, και είμαστε μικροί και προηγούνται και σπουδές κτλ
την επόμενη φορά που πήγα ήταν για να συζητήσουμε αυτό που το αγόρι μου της είχε ανακοινώσει μονος του, ότι είμαι έγκυος και θα το κρατήσουμε
ήμουν 4 μηνών ήδη, όσο και να προσπάθησε δεν κατάφερε να βρει μια λύση συμφέρουσα-δε γινόταν έκτρωση βλέπεις-και αφού με την τότε συναισθηματική κατάσταση μου είπε μερικά ωραία που με έκαναν να κλαίω φύγαμε άρον άρον χωρίς καν γεια
την είδα στο μαιευτήριο
ψύχρα
και μετά, πέρασαν οι μήνες της μπέμπας, ήρθαν τα χριστούγεννα
και από τότε είναι και τα δύο πεθερικά τρελαμένα με το μωρό, και ειδικά η πεθερά νομίζω με συμπαθεί κιόλας πολύ..συζητάμε πολλές ώρες!
(φαντάζομαι αυτό είναι όνειρο θερινής νυκτός για μερικές από εσάς Rolling Eyes )
είναι νέα και τελικά πολύ λογικός άνθρωπος-ίσως γι'αυτό συνεννοούμαστε-καμιά φορά διακρίνω το ότι θέλει να βοηθά κυρίως το γιό της αλλά λογικό είναι
εγώ το πρόβλημα μου το έχω με την ίδια μου τη μάνα, που φέρεται χειρότερα από ότι σε εσας οι πεθερές σας, οπότε μάλλον είναι γραφτό να βασανιζόμαστε από μάνα ή πεθερά.
λυπάμαι τη γυναίκα που τη βασανίζουν και οι δύο Sad
άμα ανοίξει θέμα
θανάσιμη μανα και πώς να την αντιμετωπίσετε θα μπω να πω την ιστορία μου
ως τότε, φεύγω μόνη μου πριν με διώξετε Laughing

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

67ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιουν 29, 2010 11:21 pm

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ???
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΗ ΤΡΩΩ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΚΙ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ Η ΝΥΦΕΣ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ... No

68ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιουν 29, 2010 11:48 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ???
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΗ ΤΡΩΩ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΚΙ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ Η ΝΥΦΕΣ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ... No
Γιατί πρέπει πάντα να τρώει κάποιος-κάποιον; Εγώ δεν ''έφαγα'' την πεθερά μου και φυσικά δεν με ''έφαγε'' κι εκείνη. Μια χαρά αγαπημένες είμαστε!

69ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιουν 29, 2010 11:58 pm

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ???
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 215994ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ Η ΝΥΦΕΣ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ... No
kali mou auto einai sigouro oti den xeroume na frontisoume swsta ta paidia mas! Wink mono oi kuries(petheres) xeroun na ta frontizoun pou tis lew an xreiastei na allaxeis pana sou xw pana brakaki xereis pws mpainei?ti eimai gia na min xerw mou apantaei!a!eixate k stin epoxi sas pana brakaki?ainte apo kei!!!! Twisted Evil

70ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 30, 2010 12:00 am

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
petros-maria έγραψε:Πριν λιθοβολήσετε τις πεθερές σας, σκεφτείτε πως θα γίνετε κι εσείς, όταν κάποια "πονηρή αλεπού" έρθει να ξελογιάσει τον μονάκριβο, τον κανακάρη, τον μπέμπη σας!
χαχαχα!

Πέτρος

Έχω ξορκίσει τις κολλητές μου αν με δουν να μεταλλάσσομαι να μου τραβάνε το αυτί!

71ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 30, 2010 12:10 am

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΟΥΑΟΥ!!!!!!!ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ Laughing ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ Twisted Evil ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΦΑΩ ΕΓΩ????ΚΙ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ..... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 654316

72ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 30, 2010 12:12 am

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoleta έγραψε:
manoula29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ???
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΦΑΕΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΗ ΤΡΩΩ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΚΙ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ Η ΝΥΦΕΣ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ... No
Γιατί πρέπει πάντα να τρώει κάποιος-κάποιον; Εγώ δεν ''έφαγα'' την πεθερά μου και φυσικά δεν με ''έφαγε'' κι εκείνη. Μια χαρά αγαπημένες είμαστε!
ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΝΥΦΟΥΛΕΣ Laughing

73ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 30, 2010 12:14 am

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sktv έγραψε:
manoula29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ???
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 215994ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ Η ΝΥΦΕΣ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ... No
kali mou auto einai sigouro oti den xeroume na frontisoume swsta ta paidia mas! Wink mono oi kuries(petheres) xeroun na ta frontizoun pou tis lew an xreiastei na allaxeis pana sou xw pana brakaki xereis pws mpainei?ti eimai gia na min xerw mou apantaei!a!eixate k stin epoxi sas pana brakaki?ainte apo kei!!!! Twisted Evil
ΧΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ....ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟΡΑΙΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ??????????? confused

74ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 30, 2010 12:16 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula29 έγραψε:
sktv έγραψε:
manoula29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ???
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 215994ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ Η ΝΥΦΕΣ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ... No
kali mou auto einai sigouro oti den xeroume na frontisoume swsta ta paidia mas! Wink Twisted Evil
ΧΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ....ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟΡΑΙΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ??????????? confused
nai kale mono autes gennithikane manes emeis eimaste axristes!!!!!! Twisted Evil

75ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 30, 2010 12:18 am

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sktv έγραψε:
manoula29 έγραψε:
sktv έγραψε:
manoula29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ???
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 215994ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ Η ΝΥΦΕΣ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ... No
kali mou auto einai sigouro oti den xeroume na frontisoume swsta ta paidia mas! Wink Twisted Evil
ΧΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ....ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΙΣΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΟΡΑΙΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ??????????? confused
nai kale mono autes gennithikane manes emeis eimaste axristes!!!!!! Twisted Evil
ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΚΙ ΑΣ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 587529

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις