Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 44]

526ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:32 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΡΕ ΜΑΡΙΛΙΤΑ ΕΣΥ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΙΖ????ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΖΙΖ.ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΘΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟΣ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΟΣΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΚΕΙΝΗ.

527ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:34 pm

zouzoupina

zouzoupina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τι μυνημα ειναι αυτο??????????????δηλ αν βοηθουν τον γιο τους θα πρεπει να ειμαστε προβατα και εμας μας πηρε τα επιπλα και βοηθαει τον γιο της και για μενα νομιζει οτι εχω βαλει στο ματι την περιουσια της....ελεος

528ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:36 pm

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sasanath έγραψε:Δεν με ενδιαφερει τι σχεση εχεις με την τζιζ αλλα δεν σου επιτρεπουμε να μιλας ετσι για τον οποιοδηποτε σε αυτο το φόρουμ!Αν εχεις κάποιο θέμα λυστο αλλου αλλα αυτό που κάνεις είναι κατινιά!
Θα συμφωνήσω μαζί σου εσένα μαριλίτα θα σου άρεζε κάποιος να σου φερότανε με αυτόν τον τρόπο?Δεν είσαι καθόλοθ σωστή που επιτίθεσαι με τέτοιο τρόπο σε κ[αποια που δεν γνωρίζεις καθόλου

529ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:39 pm

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
argyro 2 έγραψε:
sasanath έγραψε:Δεν με ενδιαφερει τι σχεση εχεις με την τζιζ αλλα δεν σου επιτρεπουμε να μιλας ετσι για τον οποιοδηποτε σε αυτο το φόρουμ!Αν εχεις κάποιο θέμα λυστο αλλου αλλα αυτό που κάνεις είναι κατινιά!
Θα συμφωνήσω μαζί σου εσένα μαριλίτα θα σου άρεζε κάποιος να σου φερότανε με αυτόν τον τρόπο?Δεν είσαι καθόλοθ σωστή που επιτίθεσαι με τέτοιο τρόπο σε κ[αποια που δεν γνωρίζεις καθόλου
η......θα ελεγα εγω σε καποια που ισως γνωριζεις και της επιτιθεσε απο εδω αντι να εχεις τα "κοτσια " να το κανεις αλλιως εεεε????

530ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:44 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilita έγραψε:i tziz einai mia
simferontologa pou
pantreutike ton antra tis
giati moiristike polla
lefta apo ta petherika.
den katalavaino ti parapono
exeis apo autous,den ftanei
pou sou psonizoune sou
plirosan kai tin episklirideio
agorasan kai ta epipla tis
koris sou.ti allo theleis
dld?a oso gia to spiti tis
kouniadas ti zori travas
pou tis to egrapsan?zilepses?
dikaioma tous einai na kanoun
oti theloun.etsi einai to
fisiologiko.milas me apaisio
tropo gia ti mana tou antra
sou.ntropi....oles exoume
kaki sxesi me tin pethera alla
den milame me afta ta logia.
sto kato kato einai giagia
tis koris sou.

αντε στο καλο κοπελα μου, το πρωτο μηνυμα σου ειναι και φανηκε για ποιο λογο γραφτηκες εδω, εμεις ειμαστε εδω να μιλαμε για τα παιδια μας, κανουμε φιλες και περναμε καλα, αν θες να σταξεις το δηλητηριο σου να το πεις κατα προσωπο στην αγγελικη γιατι κανει μπαμ οτι την γνωριζεις και οχι σε μας εδω να μας χαλας τον σκοπο που εχει φτιαχτει αυτο το φορουμ

531ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:46 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συμφωνω μαζι σου Όλγα σιγουρα την ξερει αλλα δεν εχει τα κότσια ουτε να τα πει στα ισια αλλα ουτε και να πει ποια είναι!



532ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:50 pm

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sasanath έγραψε:Συμφωνω μαζι σου Όλγα σιγουρα την ξερει αλλα δεν εχει τα κότσια ουτε να τα πει στα ισια αλλα ουτε και να πει ποια είναι!



ναι κοπελαρα μου αλλα για κακη της τυχη καρφοθηκε απο μονη της ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 654655

533ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:50 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sasanath έγραψε:Δεν με ενδιαφερει τι σχεση εχεις με την τζιζ αλλα δεν σου επιτρεπουμε να μιλας ετσι για τον οποιοδηποτε σε αυτο το φόρουμ!Αν εχεις κάποιο θέμα λυστο αλλου αλλα αυτό που κάνεις είναι κατινιά!

GEODATOU έγραψε:ΒΡΕ ΜΑΡΙΛΙΤΑ ΕΣΥ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΙΖ????ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΖΙΖ.ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ.

zouzoupina έγραψε:δηλ αν βοηθουν τον γιο τους θα πρεπει να ειμαστε προβατα;

argyro 2 έγραψε:Δεν είσαι καθόλοθ σωστή που επιτίθεσαι με τέτοιο τρόπο σε κ[αποια που δεν γνωρίζεις καθόλου

ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ!!!

ολγα μ έγραψε:η......θα ελεγα εγω σε καποια που ισως γνωριζεις και της επιτιθεσε απο εδω αντι να εχεις τα "κοτσια " να το κανεις αλλιως εεεε????

ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ!!! Συμφωνώ απόλυτα Ολγάκι!!!


534ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 12:54 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και την απαντηση στα ερωτηματα σου μαριλιτα την εδωσες μονη σου γιατι σε ολο το ποστ εγραψες τι παραπονο εχει που της ψωνιζουν , τις πληρωνουν διαφορα κτλ, δεν ειδα να γραψεις οτι την αγαπουν μονο τα υλικα ηταν το θεμα σου, δυστιχως δεν ειναι μονο αυτα στην ζωη ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 4872

535ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 1:01 pm

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sasanath έγραψε:Συμφωνω μαζι σου Όλγα σιγουρα την ξερει αλλα δεν εχει τα κότσια ουτε να τα πει στα ισια αλλα ουτε και να πει ποια είναι!



Α! εκτός και αν είναι η περιβόητη κουνιαδούλα και επειδή δεν την χωνεύει καθόλου της τα λέει απο εδώ και ειλικρινά αμ είναι αυτή το μόνο που θα της πω ειναι οτι εισαι πολύ λιγη μπροστα στην Αγγελική και ταυτόχρονα πολύ ΔΕΙΛΗ!!!Συμφωνείται?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την argyro 2 στις Δευ Απρ 04, 2011 1:04 pm, 1 φορά

536ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 1:02 pm

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilita έγραψε:i tziz einai mia
simferontologa pou
pantreutike ton antra tis
giati moiristike polla
lefta apo ta petherika.
den katalavaino ti parapono
exeis apo autous,den ftanei
pou sou psonizoune sou
plirosan kai tin episklirideio
agorasan kai ta epipla tis
koris sou.ti allo theleis
dld?a oso gia to spiti tis
kouniadas ti zori travas
pou tis to egrapsan?zilepses?
dikaioma tous einai na kanoun
oti theloun.etsi einai to
fisiologiko.milas me apaisio
tropo gia ti mana tou antra
sou.ntropi....oles exoume
kaki sxesi me tin pethera alla
den milame me afta ta logia.
sto kato kato einai giagia
tis koris sou.


Μαλιστα! Την γνωμη σου ποιος ακριβως την ρωτησε;; Δεν μπορω τα ηλιθια ατομα σαν εσενα ειλικρινα!!! Αγγελικη εννοειτε μην μασας απο ανοησιες ηλίθιων ανθρώπων !!!!

537ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 1:06 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:ην γνωμη σου ποιος ακριβως την ρωτησε;;

Λάθος. Τη γνώμη της αρνητική τη δεχόμαστε. Αλλά αν υπήρχε η στοιχειώδης ευγένεια απλώς θα έλεγε κάτι οπως "δεν συμφωνώ, μου φαίνονται εντάξει τα πεθερικά σου, αλλά εσύ κάτι θα ξέρεις"
Αλλά ο τρόπος που εκφράζεται η στγκεκριμένη κοπελιά είναι ακριβώς αυτός που ανέφερες. Αρμόζει σε ηλίθια άτομα... Mad

538ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 1:07 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω λεω να μην ασχοληθουμε αλλο με την κοπελα, αν θελει να πει κατι στην αγγελικη προσωπικα προσωπο με προσωπο, να την αγνοησουμε ειναι το καλυτερο πιστευω!

539ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 1:26 pm

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:
marilita έγραψε:i tziz einai mia
simferontologa pou
pantreutike ton antra tis
giati moiristike polla
lefta apo ta petherika.
den katalavaino ti parapono
exeis apo autous,den ftanei
pou sou psonizoune sou
plirosan kai tin episklirideio
agorasan kai ta epipla tis
koris sou.ti allo theleis
dld?a oso gia to spiti tis
kouniadas ti zori travas
pou tis to egrapsan?zilepses?
dikaioma tous einai na kanoun
oti theloun.etsi einai to
fisiologiko.milas me apaisio
tropo gia ti mana tou antra
sou.ntropi....oles exoume
kaki sxesi me tin pethera alla
den milame me afta ta logia.
sto kato kato einai giagia
tis koris sou.

αντε στο καλο κοπελα μου, το πρωτο μηνυμα σου ειναι και φανηκε για ποιο λογο γραφτηκες εδω, εμεις ειμαστε εδω να μιλαμε για τα παιδια μας, κανουμε φιλες και περναμε καλα, αν θες να σταξεις το δηλητηριο σου να το πεις κατα προσωπο στην αγγελικη γιατι κανει μπαμ οτι την γνωριζεις και οχι σε μας εδω να μας χαλας τον σκοπο που εχει φτιαχτει αυτο το φορουμ

ΜΑΡΙΤΣΑΚΙ RESPECT ΛΕΜΕ! Respect

540ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 1:32 pm

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilita έγραψε:i tziz einai mia
simferontologa pou
pantreutike ton antra tis
giati moiristike polla
lefta apo ta petherika.
den katalavaino ti parapono
exeis apo autous,den ftanei
pou sou psonizoune sou
plirosan kai tin episklirideio
agorasan kai ta epipla tis
koris sou.ti allo theleis
dld?a oso gia to spiti tis
kouniadas ti zori travas
pou tis to egrapsan?zilepses?
dikaioma tous einai na kanoun
oti theloun.etsi einai to
fisiologiko.milas me apaisio
tropo gia ti mana tou antra
sou.ntropi....oles exoume
kaki sxesi me tin pethera alla
den milame me afta ta logia.
sto kato kato einai giagia
tis koris sou.

Πρώτα από όλα...
Σε ξέρω????

Ύστερα, τα λεφτά τους να τα πάρουν και να τα βάλουν στον κώλο τους. Το ίδιο και τα σπίτια τους.
Εγώ ΑΓΑΠΗΣΑ το Νίκο και γι αυτό τον παντρεύτηκα.
Είναι ο πιο τρυφερός και γλυκός άντρας που έχω γνωρίσει ποτέ.
Είναι ο καλύτερος πατέρας.

Τους έχω γραμμένους στην κυριολεξία.
Κι όσο για το σπίτι δε ζήλεψα καθόλου σε πληροφορώ, κι αφου δεν ξέρεις όλη την ιστορία να μη μιλάς.

Εγώ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑ το Νίκο να ΜΗΝ πάμε να μείνουμε εκεί και είχαμε κάνει ΑΠΕΙΡΟΥΣ καβγάδες πάνω στο θέμα.
Κι αφού όπως έχουμε καταλάβει όλες, μάλλον γνωριζόμαστε, ρώτα τον η ίδια σου να σου πει...

541ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 2:05 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilita έγραψε:i tziz einai mia
simferontologa pou
pantreutike ton antra tis
giati moiristike polla
lefta apo ta petherika.
den katalavaino ti parapono
exeis apo autous,den ftanei
pou sou psonizoune sou
plirosan kai tin episklirideio
agorasan kai ta epipla tis
koris sou.ti allo theleis
dld?a oso gia to spiti tis
kouniadas ti zori travas
pou tis to egrapsan?zilepses?
dikaioma tous einai na kanoun
oti theloun.etsi einai to
fisiologiko.milas me apaisio
tropo gia ti mana tou antra
sou.ntropi....oles exoume
kaki sxesi me tin pethera alla
den milame me afta ta logia.
sto kato kato einai giagia
tis koris sou.

Κοιτα κουκλα μου, οι γονεις μου μας σκανε καθε μηνα 2000, για στεγαστικο και ολα τα ψωνια μας μα ολα, τι σημαινει ομως αυτό;; Οτι θα μας κανουν και οτι θελουν;; Εισαι λαθος και να σου πω και κατι;; Τον γιο του διευκολυναν οχι την tziz γιατι αν δεν βοηθουσαν θα πηγαινε για 2η δουλεια!!!
3ον αν κοιτουσε τον αντρα της για τα λεφτα πολυ απλα δεν θα ηταν μαζι του, θα ηταν με καποιον που θα της τα παρειχε ολα και δεν θα δουλευε!!!
και 4ον το οτι ειναι γιαγια της κορης της τι να λεει αυτο;; Οταν δεν αγαπας τους γονεις των παιδιων πως θα αγαπήσεις το παιδι;;
και 5ον δεν ειναι συμφεροντολογα και 6ον σεβεται πολυ τους γονεις του αντρα της απο την στιγμη που εχει ανεχτει πολλα και δεν μιλαει καταλαβες;; θες κι αλλα;;
..και να ξερεις πως το οτι της κατακρινουμε δεν σημαινει πως δεν τις σεβομαστε, ο σεβασμος απο αλλου πηγαζει!!
και 7ο κανεις μπάμ απο χιλια μετρα μακρυα πως την ξερεις και αντι να της σταθεις και να καταλαβεις την κατηγορείς..δεν συνεχιζω αλλο!!!!

542ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 2:31 pm

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου τα λες πάρα πολύ καλά...

Δεν έχω κανένα λόγο να δικαιολογηθώ σε σένα μαριλίτα, αλλά θα το κάνω, έτσι απλά για να μη με περάσουν για καμιά σκύλα οι υπόλοιπες κοπέλες του φόρουμ.

Αν ήμουν συμφεροντολόγα όπως λες, δε θα παντρευόμουν το Νίκο.
Γιατί και πριν να τον παντρευτώ (όλο το 2009) αλλά και αυτή τη στιγμή που μιλάμε, ο Νίκος είναι άνεργος κι από όταν γέννησα, όλα μας πηγαίνουν στραβά.
Εκείνος είναι που "εκμεταλλεύεται" ακόμα τους γονείς του.
Εγώ τα είχα μαζέψει τα λεφτά για τη γέννα. ΤΑ ΕΙΧΑ. Και ήταν ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ να έχω ιδιωτικό γιατρό και να γεννήσω στο ΙΑΣΩ. Αν δε μου έφταναν τα λεφτά, τότε πολύ ευχαρίστως θα πήγαινα και σε δημόσιο ΚΑΙ ΑΥΤΟ είναι κάτι που ΕΠΙΣΗΣ το είχα συζητήσει με το Νίκο.

Όσο για τα επιπλάκια, ΟΙ ΙΔΙΟΙ τους προσφέρθηκαν να τα πληρώσουν!!
Δε με ένοιαζε -πραγματικά- να τα πάρω κι από το ΙΚΕΑ!
Και ξέρεις τι πιστεύω??
Ότι το έκαναν για να μπουν στο μάτι των γονιών μου! Να το παίξουν και καλά καλοί παππούδες!
Σκατά!

Επειδή λοιπόν ΔΕΝ είμαι συμφεροντολόγα όπως λες, αλλά έχω ΒΟΗΘΗΣΕΙ αυτόν τον άνθρωπο (το Νίκο εννοώ) όσο δεν παίρνει, και μάρτυρές μου όλοι οι φίλοι και οι γνωστοί, ακόμα και οι γονείς του, θα σου πω πως, ΑΑΑΑΑΑΑΝΝΝΝΝ ήμουν, πολύ απλά τώρα θα ήμουν με κανέναν πλούσιο και θα γεννούσα τα παιδιά του και θα ήμουν βασίλισσααααα!!!! Και δε θα παράταγα το 3,5 μηνών παιδάκι μου να πάω να δουλέψω επειδή αρρώστησε η συνάδελφός μου...

Αλλά τι να σου λέω τώρα...
Είσαι τόσο ΡΗΧΗ.
Είσαι άμυαλη, ανορθόγραφη, και γράφεις και με greeklish.
Δεν είναι να σου δίνει σημασία κανείς.
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ.
ΠΑΛΙΟΖΗΛΙΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ!

Κι επειδή από ότι κατάλαβα, ΔΕΝ είσαι μανούλα, σου λέω απλά ότι όταν με το καλό αποκτήσεις δικά σου παιδάκια, θα καταλάβεις πως, ΔΕ θέλεις ΚΑΝΕΝΑΣ να μπλέκεται στα πόδια σου, στο νοικοκυριό σου, στην οικογένειά σου, στο σπίτι ΣΟΥ!!!!
Παρόλα αυτά επειδή είσαι κακός άνθρωπος -κι αυτό φαίνεται γιατί βγάζεις συμπεράσματα χωρίς να ξέρεις- θα σου ευχηθώ κι εγώ με την ίδια κακία, να σου πέσει η πιο σκύλα πεθερά που υπάρχει πάνω στον πλανήτη μας!!!
Και τότε θα λες:
ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ ΤΖΙΖΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!
Ωραία τα έλεγες κάποτε!!!!!!

543ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 10:52 pm

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζιζ ειμαι και εγω μαζι σου με χιλια! Απαραδεκτη κριτικη Μαριλιτα και συμφωνω οτι η κοπελα μπηκε μονο και μονο για να σου την πει!
Τζιζ αγνοησε την η ψυχουλα σου ξερει τι περνας!
Μαριλιτα αν κανεις κορη σου ευχομαι να μην της φερθουν ποτε με αυτον τον τροπο! Προσεχε τι λες λοιπον γιατι ποτε δεν ξερεις απο που θα σου 'ρθει!

544ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 11:30 pm

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραία, άναψαν τα αίματα πάλι! εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτήν την επίθεση! στο κάτω κάτω κανένας δεν ξέρει τι πραγματικά συμβαίνει στο σπίτι του άλλου, ΕΚΤΟΣ αν τα ζει και ο ίδιος από μέσα, τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται! και στο κάτω κάτω, δικαίωμα του καθενός να μιλήσει όπως θέλει για τα πεθερικά του, δικά του είναι εξάλλου, ο καθένας ξέρει πολύ καλά τι του γίνεται και αν νιώθει αδικημένος ή όχι για τον οποιοδήποτε λόγο δικαίωμά του είναι πάλι να το πει! κουβέντα κάνουμε έτσι και αλλιώς! εκτός αν είμαστε δικαστήριο και δικάζουμε και δεν το έχω καταλάβει τόσο καιρό!
και κάτι τελευταίο, η Αγγελική τουλάχιστον δεν κρύφτηκε για να πει ότι έχει να πει, και την φωτό της έχει, και τα στοιχεία της τα πραγματικά έχει, και δεν κρύφτηκε για να μπει εδώ και να θάψει κόσμο!ότι έχει το λέει φάτσα φόρα!
τα παράπονά της λέει και τις γνώμες της όπως κάνουμε όλες δηλαδή, γιατί πιάστηκε κάποιο μέλος ΜΟΝΟ από την Αγγελική δεν μπορώ να το καταλάβω! τόσα και τόσα έχουν γραφτεί για αυτές τις πεθερές, βγήκε το πόρισμα δηλαδή ότι τα χειρότερα τα έχει γράψει η Αγγελική?
και αν είναι έτσι, έλα Αγγελικούλα σου δίνω και το βραβείο queen ! αχαχαχαχα
άντε καλή μας μέρα!

545ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 11:31 pm

Blue_yellow Butterfly

Blue_yellow Butterfly
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α, καλά... δεν πάμε καλά!
Τί κακία, θεέ μου...

Έχουμε τα προβληματά μας κι έχουμε και τον καθένα με το μακρύ του και το κοντό του, πως σου ήρθε αμαριλίτα

Αν δεν σου αρέσει το θέμα, απλά μην σχολιάζει και ειδικά σε θέματα αλλονών!!! (ή αλλιώς, χρησιμοποίησε την στοιχειώδη ευγένεια)


Κουκλίτσα μου, μην την ακούς!
Ποιος ξέρει, τί ψυχολογικά τραβάει και αυτή...

546ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 11:42 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα δεν εχετε καταλαβει τιποτα??? προφανως καποια γνωστη της ειναι που τη γνωριζει και μπηκε να τη κραξει! το καλυτερο θα ηταν να την αγνοησουμε εντελως!!!!!

547ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 11:44 pm

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:καλα δεν εχετε καταλαβει τιποτα??? προφανως καποια γνωστη της ειναι που τη γνωριζει και μπηκε να τη κραξει! το καλυτερο θα ηταν να την αγνοησουμε εντελως!!!!!


καλέ το έχουμε καταλάβει γι'αυτό είπα ότι κανείς δεν ξέρει τι πραγματικά γίνετε μέσα στο σπίτι του άλλου ΕΚΤΟΣ αν τα ζει από μέσα!

ναι συμφωνώ και εγώ καλύτερα να μην απαντάς σε τέτοια αλλά άμα σου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι (όχι εμάς όσο της Αγγελικής) πώς να μην απαντήσει οεο?

548ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 04, 2011 11:50 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
mama katerina έγραψε:καλα δεν εχετε καταλαβει τιποτα??? προφανως καποια γνωστη της ειναι που τη γνωριζει και μπηκε να τη κραξει! το καλυτερο θα ηταν να την αγνοησουμε εντελως!!!!!


καλέ το έχουμε καταλάβει γι'αυτό είπα ότι κανείς δεν ξέρει τι πραγματικά γίνετε μέσα στο σπίτι του άλλου ΕΚΤΟΣ αν τα ζει από μέσα!

ναι συμφωνώ και εγώ καλύτερα να μην απαντάς σε τέτοια αλλά άμα σου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι (όχι εμάς όσο της Αγγελικής) πώς να μην απαντήσει οεο?


εχεις δικιο ...

549ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Απρ 05, 2011 12:17 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια.

Όπως βλέπετε δεν πολυασχολήθηκα με το θέμα... Εκείνη ασχολείται συνεχώς (δείτε τα "Θέλω ένα εκατομμύριο ευρώ" και "θέλω να τα χώσω στην πεθερά μου")

Αυτό που πραγματικά με πείραξε είναι ότι όντως κάποιες κοπέλες μπορεί να με θεωρούν συμφεροντολόγα ή ότι άλλο.

Αυτό που θέλω να ξεκαθαρίσω όμως είναι τα εξής:
Θα μπορούσα αν ήθελα να μπαίνω και να κράζω την πεθερά μου
1)χωρίς να δώσω τα στοιχεία μου -ως "φάντασμα" και
2)χωρίς ΚΑΝ να αναφερθώ στα όσα -καλά- έχουν κάνει για μας αυτοί οι άνθρωποι.

Αν ήθελα να βγάλω την πεθερά μου κακιά, θα αναφερόμουν μόνο στα κακά του χαρακτρήρα της και στο πόσο ενοχλητική είναι.

Αλλά εγώ όπως βλέπετε, τα λέω ΟΛΑ. Δε λέω τις μισές αλήθειες...
Σε πολλά πόστς έχω γράψει, πόσο ευγνώμονες είμαστε κι εγώ κι ο Νίκος, που μας βοηθούν οικονομικά και ναι ως παππούδες είναι ίσως και οι πιο τέλειοι του κόσμου.

Αυτό που με ενοχλεί το ξαναλέω ίσως για τελευταία φορά, είναι η κατα-πίεση την οποία ασκεί αυτή η γυναίκα όχι μόνο στα παιδιά της, αλλά και στον άντρα της, και σε μένα και παντού.
Δεν ξέρει πώς να εκδηλώνει την αγάπη της με χάδια και φιλιά, αλλά χαρίζοντας μόνο υλικά αγαθά, που πολλές φορές ίσως και να μη χρειαζόμαστε!!!

Τι πάει να πει "μου πληρώνουν το γάμο"??? Όταν σου πετάει στα μούτρα ότι -αφού έχεις παντρευτεί με πολιτικό- δεν είσαι παντρεμένος?
Τι πάει να πει "μου πληρώνουν τη γέννα" όταν μετά σε καβαλάνε, και μπαινουν μέσα στο σπίτι σου και σου γ..ε την ψυχολογία?
Τι πάει να πει "πήρα τα επιπλάκια το παιδιού"? Ναι για το εγγόνι σου τα πήρες! Αυτό που παρακάλαγες τα τελευταία 15 χρόνια να έρθει, γιατί κανένα από τα παιδιά σου δεν ήθελε ως τώρα να παντρευτεί. Κι ύστερα, αυτό σου δίνει αυτομάτως το δικαίωμα να έχεις γνώμη για την ανατροφή του παιδιού?
Τι πάει να πει "Αυτό το σπίτι θα το πάρει όποιος παντρευτεί πρώτος"? Αφού στην τελική της Άννας είναι! Γιατί πληγώνεις έτσι ΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ???
Όχι εμένα! Εγώ ζούσα και μια χαρά στο δικό μου το σπίτι! Δεν περίμενα αυτούς να μου παρέχουν στέγη!
Αλλά ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥΣ είναι σα να πέταξαν στο δρόμο! Τον έκαναν να ελπίζει και να κάνει όνειρα και μετά του τα γκρέμισαν για μια μπανιέρα! Κι έναν ηλιακό! Κι ένα μπόιλερ! Δεν τους άρεσε το πώς θέλαμε να το φτιάξουμε εμείς το σπίτι βλέπεις! Και θα τα πληρώναμε ΕΜΕΙΣ! ΟΛΑ!!!
Η Αννούλα βλέπεις, δεν παραπονέθηκε για την μπανιέρα κτλ, γιατί τα βρήκε έτοιμα! Της χαρίζανε το γάιδαρο, θα τον κοίταζε στα δόντια????

Ύστερα ο όρος "πριγκιπέσα" που χρησιμοποίησα, είναι όρος που ο ΊΔΙΟΣ Ο ΝΙΚΟΣ έχει χρησιμοποιήσει για την αδερφή του.
ΕΚΕΙΝΟΣ έχει παράπονα ότι τον ξεχώριζαν ως παιδί, κι έτρωγε ξύλο από τη μάνα τους για χάρη της.
Εγώ τι να πω??? Μπράβο πεθερούλα μου αξιολάτρευτη???? Μπράβο που σακάτευες το γιο σου στο ξύλο, για να μην πάθει τίποτα το κοριτσάκι σου???
Ε όχι!! Twisted Evil

Κι αν μαριλίτα μου είχες διαβάσει ΌΟΟΟΟΟΛΑ τα ποστ μου, από την αρχή -κομματάκι δύσκολο μιας και είναι 2.500!!!!- θα καταλάβαινες πώς νιώθω και γιατί τα λέω όλα αυτά που λέω.

Στα τελευταία μου δε, η εισαγωγή μου είχε ως, έχω μάθει να μην έχω ανάγκη κανέναν. Ούτε τους γονείς μου.
Θα είχα ανάγκη τα πεθερικά???
Χαχαχαχαχα! Ας γελάσω!

Και κάτι τελευταίο:
Τι πάει να πει "είναι γιαγιά του παιδιού μου"? Γιαυτό δεν προσέχει τη μικρή -όπως θα ήθελα εγώ να την προσέξει που είμαι μάνα της- και κάνει το κεφαλιού της? Που πήγε να της δώσει ΖΑΧΑΡΗ για να σταματήσει να κλαίει????
Άσε μας απο δω μαριλίτα μου.

Γιαυτό σου είπα πως είσαι ΡΗΧΗ. Και στο ξαναλέω....
Κι ο άντρας μου ξέρει πόσο τον αγαπώ, κι ότι τον στηρίζω.
Και ναι, μπορεί να μην ξέρει για τους χαρακτρηρισμούς που έχω δώσει για τη μανούλα του, αλλά ξέρει την ΟΡΓΗ μου!!!

Ξέρει πως ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ έκλαιγα και οδυρόμουν, να ΜΗΝ τους αφήσουμε να πληρώσουν το νοσοκομείο, γιατί δεν ήθελα μετά να με καβαλήσουν.
Ξέρει πως, από ΠΡΙΝ να παντρευτούμε, του τα έχωνα για την ΕΞΑΡΤΗΣΗ που έχει από αυτούς (την οικονομική εννοώ) και του ζητούσα να βρει μια λύση, να δραστηριοποιηθεί.

Και θα μπορούσα να γράφω όλη μέρα.

Αλλά να έχεις υπόψη σου "αγαπητή" παλιοκατίνα, ότι όλα αυτά δεν τα λέω για σένα, αλλά για τις υπόλοιπες κοπέλες εδώ μέσα που τυγχάνει να έχουν ίδια άποψη με τη δική σου για μένα, ή έστω να τους έχει περάσει από το μυαλό...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tziz στις Τρι Απρ 05, 2011 12:23 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Ορθογραφικό λάθος)

550ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 22 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Απρ 05, 2011 12:48 am

εχατζηνικολαου

εχατζηνικολαου
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και απο εμενα!ειμαι η Ελενη και ειμαι καινουρια!διαβασα με προσοχη ολα αυτα που γραφετε για τις πεθερες και δεν μου κανουν εντυπωση γιατι εχω ακουσει και διαφορα αλλα!Η δικη μου η πεθερα ειναι 53 χρονων και ειναι ο καλυτερος ανθρωπος που εχω γνωρισει!!με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 12 χρονια και παντρεμενοι τα τελευταια 2!εγω αυτη την γυναικα την αγαπω γιατι μεγαλωσε μονη της δυο γιους,επειδη εμεινε χηρα απο πολυ μικρη,τον αντρα που εχω εγω σημερα ειναι ενας Κυριος ,και ολα αυτα επειδη μεγαλωσε σωστα!σε καποιες μπορει να φαινεται απιστευτο που θαυμαζω τοσο την πεθερα μου!Οταν υπαρχει καλη καρδια βρε παιδια ολα γινονται!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις