Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:που θα το κανεις το μυστηριο?αφου το νυφικο θα ειναι μακρυ,βαλε την ωρα του γαμου οτι παπουτσι θελεις και μετα βαλε κατι αλλο,δε θα φαινεται στις φωτογραφιες στην εκκλησια και μετα για τις φωτο τα ξαναλαζεις
εδω εγω που ημουνα γενικως ξυπολητη την ωρα του μυστηριου εβαλα 12ποντο πρωτη φορα στη ζωη μου για να φτανω αντρα και κουμπαρο!

Τώρα βλέπουμε και εκκλησίες!
Μου αρέσει και η εκκλησία του Αγίου Παύλου που την βλέπω όταν περνάμε αλλά δεν έχω μπει μέσα! Πρέπει να πάμε και από εκεί! Λογικά θα έχει και ωραία θέα!
ο αγιος παυλος ειναι κοντα στα καστρα 'η καμια σχεση.αν ειναι εκει ειναι ωραια εχω παει σε γαμο.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:οντως φαινεται ωραια.παντως αναλογα με το ποτε θες να το κανεις πηγαινε να ρωτησεις,γιατι εγω για τη βαφτιση που σκεφτομουν καμια γραφικη εκκλησια μου λεγανε να κλεισω απο τωρα για τον ιουνιο.τελικα εκλεισα στη γειτονια μου αλλα αυτα τα γραφω σε αλλο φορουμ.
με το καλο δεσποινακι και κοιτα να διαλεξεις το φορεμα που θα σε κανει να αισθανεσαι ξεχωριστη!!!και μην μπεις στο τριπακι να τους ευχαριστησεις ολους εκεινη την μερα.κοιτα να το χαρεις οοοοοοοσοοο μπορεις!!!!

Καλά να τους ευχαριστήσω όλους λίγο δύσκολο!
Βάλε μάνα, πεθερά, 2 αδερφές...!!!
Ο καθένας τα δικά του...!!
Με το καλό η βάπτισή σας!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:που θα το κανεις το μυστηριο?αφου το νυφικο θα ειναι μακρυ,βαλε την ωρα του γαμου οτι παπουτσι θελεις και μετα βαλε κατι αλλο,δε θα φαινεται στις φωτογραφιες στην εκκλησια και μετα για τις φωτο τα ξαναλαζεις
εδω εγω που ημουνα γενικως ξυπολητη την ωρα του μυστηριου εβαλα 12ποντο πρωτη φορα στη ζωη μου για να φτανω αντρα και κουμπαρο!

Τώρα βλέπουμε και εκκλησίες!
Μου αρέσει και η εκκλησία του Αγίου Παύλου που την βλέπω όταν περνάμε αλλά δεν έχω μπει μέσα! Πρέπει να πάμε και από εκεί! Λογικά θα έχει και ωραία θέα!
ο αγιος παυλος ειναι κοντα στα καστρα 'η καμια σχεση.αν ειναι εκει ειναι ωραια εχω παει σε γαμο.

Ναι εκεί!
Έχει και προαύλιο?
Έχει θέα από ότι κατάλαβα?
Μήπως πέτυχες έξω και κανένα τραπέζι με γλυκά πχ? Αφήνουν?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:που θα το κανεις το μυστηριο?αφου το νυφικο θα ειναι μακρυ,βαλε την ωρα του γαμου οτι παπουτσι θελεις και μετα βαλε κατι αλλο,δε θα φαινεται στις φωτογραφιες στην εκκλησια και μετα για τις φωτο τα ξαναλαζεις
εδω εγω που ημουνα γενικως ξυπολητη την ωρα του μυστηριου εβαλα 12ποντο πρωτη φορα στη ζωη μου για να φτανω αντρα και κουμπαρο!

Τώρα βλέπουμε και εκκλησίες!
Μου αρέσει και η εκκλησία του Αγίου Παύλου που την βλέπω όταν περνάμε αλλά δεν έχω μπει μέσα! Πρέπει να πάμε και από εκεί! Λογικά θα έχει και ωραία θέα!
ο αγιος παυλος ειναι κοντα στα καστρα 'η καμια σχεση.αν ειναι εκει ειναι ωραια εχω παει σε γαμο.

Ναι εκεί!
Έχει και προαύλιο?
Έχει θέα από ότι κατάλαβα?
Μήπως πέτυχες έξω και κανένα τραπέζι με γλυκά πχ? Αφήνουν?

απο οτι θυμαμαι προαβλιο δεν εχει.'η μηπως εχει?αχ θα σε γελασω,δεν θυμαμαι.ηταν χειμωνας,ειχε ψοφοκρυο,ειχα και το μωρο και κοιτουσα να μπω γρηγορα μεσα.ηταν μονο γαμος που πηγα αλλα εξω εχει χωρο να βαλεις τραπεζι.θεα εχει γαματη.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακι μου με το καλό! Κι εγω ακριβως στην ιδια φαση ειμαι! Θα κανω βαφτιση και γαμο μαζι για Ιουνιο θελω αν προλαβω.... Με ξετρελανε το 5! Μηπως μπορεις να μου στειλεις το Link να δω και τι τιμες παιζουν?

skilef

skilef
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Despoinaki έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΝΟΥΜΕΡΟ 1



teleio einai auto!!!!!!!!!! gnwmi mou fusika!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Κοριτσακι μου με το καλό! Κι εγω ακριβως στην ιδια φαση ειμαι! Θα κανω βαφτιση και γαμο μαζι για Ιουνιο θελω αν προλαβω.... Με ξετρελανε το 5! Μηπως μπορεις να μου στειλεις το Link να δω και τι τιμες παιζουν?

Με το καλό λοιπόν και σε εσάς!
Αυτά τα νυφικά είναι από Θεσσαλονίκη!
Τιμούλες δεν έχουν!
Ούτε εγώ ξέρω τι παίζουν ακόμα!
Αν θες στο στέλνω!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπα απο τη Θεσσαλονικη δεν θα με βολεψει! Σ ευχαριστω πολυ παντως! Την Κυριακη ειχα παει σε εκθεση γαμος-βαφτιση! Και βρηκα και προσκλητηρια ειδικα για γαμο + βαφτιση μαζι και ηταν τελεια! Π.χ. ενα ηταν ολολευκο ειχε 3 κοκκινες καρδουλες και εγραφε υπαρχει τελικα ευτυχια που να μοιραζεται στα τρια... Ενα αλλο ειχε ζωγραφισμενο τον μπαμπα την μαμα και ενα παιδακι και εγραφε... "Αυτος , αυτη , αυτο και τα μυστηρια!!! Τελικα τωρα πια ειναι πολυ συχνο το φαινομενο γαμου-βαφτισης μαζι! Εχουν βγει πολλα ειδικα γαι την περισταση! Επισης κοιταξαμε και για φωτογραφο! Καταληξαμε οτι παρολο που θα ειναι μαζι τα μυστηρια θα κανουμε 2 ξεχωρια μεγαλα αλμπουμ για εμας αλλο για γαμο αλλο για βαφτιση και απλα αυτα τα αλμπουμς των κουμπαρων και των γονιων θα ειναι μαζι τα 2 μυστηρια. Τι αλλο???? Αληθεια εσυ με μπουμπουνιερες τι θα κανεις? Θα εχεις 2 διαφορετικες? Εγω μετα απο σκεψη μαλλον κατληγω στο οτι θα κανω 1 παιδικη να δωσω μεγαλυτερη βαρυτητα στη βαφτιση... Θα ειναι μπερδεμα αν κανω 2.... θα πρεπει να καθομαι να υπολογιζω ποσοι θα ειναι μεγαλοι ποσοι μικροι.... καποιοι θα θελουν να παρουν κι απο τις δυο.... και θα γινει χαμος... Οποτε λεω να το αποφυγω αυτο! Νυφικα ποτε θα αρχισει να δοκιμαζεις? Εγω εχω να χασω αρκετα κιλακια ακομη που μου εχουν μεινει απο την εγκυμοσινη οποτε λεω κατα τον Απιλιο να ξεκινησω προβες...

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια παπουτσια για καυε περισταση εχει και αυτο το site http://www.petropoulou.gr/papoutsia-gynaikeia-enotita/papoutsia-gynaikeia-vradina-katigoria.html

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Μπα απο τη Θεσσαλονικη δεν θα με βολεψει! Σ ευχαριστω πολυ παντως! Την Κυριακη ειχα παει σε εκθεση γαμος-βαφτιση! Και βρηκα και προσκλητηρια ειδικα για γαμο + βαφτιση μαζι και ηταν τελεια! Π.χ. ενα ηταν ολολευκο ειχε 3 κοκκινες καρδουλες και εγραφε υπαρχει τελικα ευτυχια που να μοιραζεται στα τρια... Ενα αλλο ειχε ζωγραφισμενο τον μπαμπα την μαμα και ενα παιδακι και εγραφε... "Αυτος , αυτη , αυτο και τα μυστηρια!!! Τελικα τωρα πια ειναι πολυ συχνο το φαινομενο γαμου-βαφτισης μαζι! Εχουν βγει πολλα ειδικα γαι την περισταση! Επισης κοιταξαμε και για φωτογραφο! Καταληξαμε οτι παρολο που θα ειναι μαζι τα μυστηρια θα κανουμε 2 ξεχωρια μεγαλα αλμπουμ για εμας αλλο για γαμο αλλο για βαφτιση και απλα αυτα τα αλμπουμς των κουμπαρων και των γονιων θα ειναι μαζι τα 2 μυστηρια. Τι αλλο???? Αληθεια εσυ με μπουμπουνιερες τι θα κανεις? Θα εχεις 2 διαφορετικες? Εγω μετα απο σκεψη μαλλον κατληγω στο οτι θα κανω 1 παιδικη να δωσω μεγαλυτερη βαρυτητα στη βαφτιση... Θα ειναι μπερδεμα αν κανω 2.... θα πρεπει να καθομαι να υπολογιζω ποσοι θα ειναι μεγαλοι ποσοι μικροι.... καποιοι θα θελουν να παρουν κι απο τις δυο.... και θα γινει χαμος... Οποτε λεω να το αποφυγω αυτο! Νυφικα ποτε θα αρχισει να δοκιμαζεις? Εγω εχω να χασω αρκετα κιλακια ακομη που μου εχουν μεινει απο την εγκυμοσινη οποτε λεω κατα τον Απιλιο να ξεκινησω προβες...

Και εγώ έχω να χάσω ακόμα 6 κιλάκια σίγουρα από την εγκυμοσύνη!
Αλλά πρέπει να ξεκινήσω τις δοκιμές αν θέλω να παντρευτώ τέλη Μαίου πχ!
Από μπομπονιέρα 1 θα κάνω λογικά!
Και εγώ βάση στην βάπτιση θα δώσω!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1 ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκι η ώρα η καλή Very Happy

Να σας κουφάνω λίγο όλες τις κοπέλες κ να πω ότι το νούμερο 2 μ άρεσε πάρα πολύ?? Embarassed Κ το 4 κ το 12 επίσης αλλά το 2 με τρέλανε!

Τι να πω γούστα είναι αυτά Wink Razz Razz

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Δεσποινάκι η ώρα η καλή Very Happy

Να σας κουφάνω λίγο όλες τις κοπέλες κ να πω ότι το νούμερο 2 μ άρεσε πάρα πολύ?? Embarassed Κ το 4 κ το 12 επίσης αλλά το 2 με τρέλανε!

Τι να πω γούστα είναι αυτά Wink Razz Razz

Ναί σίγουρα γούστα είναι αυτά!
Και εγώ για να το ανέβασα σημαίνει ότι κάτι μου έκανε!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΝΟΥΜΕΡΟ 4



ΘΕΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ όλες!

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεσποινακι.... Το 3 νομιζω οτι ειναι ακριβως για σενα... Απο τον τοσο λιγο καιρο ποθ μιλαμε μεσω φορουμ, νομιζω οτι ειναι του στυλ σου...

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν δεν κανω λαθος τα νυφικα που εβαλες ειναι Justin Alexander... Σωστα? Αν ναι, τα εμπορευεται η κολλητη μου στην Θεσσαλονικη, να ξερεις... Τα παιρνουμε και σε καλυτερη τιμη αν θες...

Aυτο ηταν το δικο μου... Του ιδιου οικου το 2007... Με την διαφορα οτι αντι γα μοβ στην μεση, ειχε ροζ απαλο...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antzelinino έγραψε:Αν δεν κανω λαθος τα νυφικα που εβαλες ειναι Justin Alexander... Σωστα? Αν ναι, τα εμπορευεται η κολλητη μου στην Θεσσαλονικη, να ξερεις... Τα παιρνουμε και σε καλυτερη τιμη αν θες...

Aυτο ηταν το δικο μου... Του ιδιου οικου το 2007... Με την διαφορα οτι αντι γα μοβ στην μεση, ειχε ροζ απαλο...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γάτα είσαι Αγγελικούλα!
Μπορούμε να μάθουμε σε τι τιμή είναι περίπου?
Πολύ όμορφο και το δικό σου!
Μου άρεσε η ροζ τσαχπινιά!

bluebird

bluebird
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το 1ο και το 3ο μου αρέσουν εμένα!!

Όποιο και να διαλέξεις πάντως.. η ώρα η καλή σου εύχομαι Despoinaki και να χαίρεσαι και το μικράκι σου!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bluebird έγραψε:Το 1ο και το 3ο μου αρέσουν εμένα!!

Όποιο και να διαλέξεις πάντως.. η ώρα η καλή σου εύχομαι Despoinaki και να χαίρεσαι και το μικράκι σου!!

Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου!
Να είσαι καλα!!!!!!!!

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεσποινάκι η ώρα η καλή! γνώμη μου είναι οτι πρέπει να αρχίσεις να δοκιμάζεις για να δεις τι ταιριάζει στο σωματότυπό σου! Εγώ παντρεύτηκα στη Θεσ/νίκη κι έχω να σου προτείνω τον οίκο όπου πήρα το νυφικό μου κ έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Λέγεται Pink Cloud! Περιμένουμε να μάθουμε ποιό τελικά έγινε το νυφικό σου!!! Καλές προετοιμασίες!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πέμπτη έκλεισα τα πρώτα μου ραντεβού!!
Άντε να δούμε...!!!
Ευχαριστώ για τις ευχές σας μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να το διασκεδάσεις!!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:Πέμπτη έκλεισα τα πρώτα μου ραντεβού!!
Άντε να δούμε...!!!
Ευχαριστώ για τις ευχές σας μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!

δεσποινακι μου!!!!!!!!!!!!καταρχας χρονια σου πολλα!!!να σαι γερη και δυνατη για την οικογενεια σου!!

δε μου λες τι ημερομηνια κλεισατε τελικα??
γτ εμεις κλεισαμε 30 ιουνη και λεω μετα το πασχα να αρχισω να βλεπω. αργα ειναι λετε??

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Πέμπτη έκλεισα τα πρώτα μου ραντεβού!!
Άντε να δούμε...!!!
Ευχαριστώ για τις ευχές σας μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!

δεσποινακι μου!!!!!!!!!!!!καταρχας χρονια σου πολλα!!!να σαι γερη και δυνατη για την οικογενεια σου!!

δε μου λες τι ημερομηνια κλεισατε τελικα??
γτ εμεις κλεισαμε 30 ιουνη και λεω μετα το πασχα να αρχισω να βλεπω. αργα ειναι λετε??

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΥΗ ΜΟΥ… ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ…


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις