Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
218 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 218 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 1:37 am

????????


Επισκέπτης
καλημερα και σε σενα
δε μπορω να μην τα σκεφτομαι δεν εκανα τιποτα κακο πηρα πληροφοριες για το πως ψωνιζουμε απο το ιντερνετ......ουτε ειχα οφελος εγω....

27ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 1:41 am

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ

28ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 9:20 am

????????


Επισκέπτης
παιδια τον κρατησα το λογο μου....εκατσα και τα ξαναγραψα απ την αρχη μονη μου......λιγα λιγα τα ποσταρω....καλες αγορες μανουλες!!! τωρα ειναι δικα μας κι οτι θελουμε κανουμε! κι οποια θελει κατι να συμπληρωσει, ας το κανει εννοειται!!!

29ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 9:51 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στελλα μη στενχωριεσαι γιατι στα αυτοανοσα πολη συμαντικο ρολο παιζει η ψυχολογια , ειμαστε συναδελφοι και εγω εχω αυτοανοσο νοσημα τα τελευταια 16 χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!! εγω εχω αυτοανοση ηπατιτιδα.

http://www.worldjamboree.gr

30ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 10:45 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astero2000 έγραψε:δεν χρειάζεται να στεναχωριέσαι... τα forum είναι τόσο απρόσωπα τις περισσότερες φορές... Και πολύ μακριά από την πραγματικότητα. Εμένα σε κάποιο άλλο forum με κράξανε επειδή είπα ότι μετά την γέννα δεν είχα το κουράγιο να έχω αποκλειστικά μαζί μου το μωρό τις πρώτες ώρες! Στην προσωπική μου ζωή όλες οι γνωστές που το συζήτησα μου είπαν ότι καμία τους δεν το κατάφερε εκτός από μία που το έκανε αναγκαστικά σε δημόσιο νοσοκομείο που δεν είχε την δυνατότητα. Και όλα αυτά μετά από μία καισαρική που δεν ήθελα, μετά από την διαπίστωση ότι δεν έχω αρκετό γάλα να θηλάσω αποκλειστικά, και την ιδέα ότι είμαι άχρηστη μάνα ήδη κολλημένη στο κεφάλι μου. Φαντάσου σε τι κατάσταση είχα έρθει... Από τότε μπαίνω συχνά για να τις "κράξω" με την σειρά μου όταν την "μπαίνουν" έτσι σε κάποιες μανούλες που δεν τις ξέρουν και από χθες και είναι τόσο κολλημένες που δεν καταλαβαίνουν σε πόσο άσχημη ψυχολογική κατάσταση μπορούν να τις φέρουν.
Άσχετο με το θέμα της Στέλλας αλλά ρε παιδί μου δεν μπορώ να καταλάβω με τη ευκολία κρίνουν την κάθε μάνα ; ρε κορίτσια μην ακούτε υπερβολές πίσω από την ανωνυμία η κάθε μία μπορεί να λέει ότι θέλει -ξέρετε πόσες έχουν γίνει από κλητήρες δήμαρχοι ; αν εσένα σε ικανοποιούσε και χωρίς να υπάρχει λόγος να είναι σε διαφορετικό χώρο το μωρό όπως είναι και τα περισσότερα ιδιωτικά νοσοκομεία (εκτός αν επιλέξεις το αντίθετο ) εμένα τι λόγος μου πέφτει ; και εμένα το πρώτο βράδυ μου πρότεινε ο γιατρός μου να ξεκουραστώ και να μην ταϊσω εγώ το μωρό (δεν θήλασα ) έτσι άφησα να του δώσουν μπιμπερό οι κοπέλες . Ωστόσο όταν γύρισα σπίτι όλη την ευθύνη του μωρού την είχα μόνη μου δεν με βοήθησε καμιά μαμά η πεθερά και αυτό επειδή δεν ήθελα εγώ δεν σημαίνει ότι αν το έκαναν κάποιες άλλες μητέρες είναι λάθος η κάθε μία ορίζει τον εαυτόν της και τη σχέση με το παιδί της .
Στέλλα μου δεν μπορώ να καταλάβω πως τόλμησαν και σκέφτηκαν ότι θα χρησιμοποιήσεις το θέμα με την υγεία σου για ποιο λόγο ; άκου για λύπηση ; γιοατί υπάρχει κανείς που να σε λυπάται; εγω προσωπικά θαυμάζω τπυς ανθρώπους που έχουν τόση δύναμη να συνεχίζουν την ζωή τους . Μην μασάς και γράφε ότι σου κατέβει Laughing

31ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 11:24 am

????????


Επισκέπτης
αυτοανοση ηπατιτιδα? τι ειναι παλι τουτο?? αχ θεε μου ενα σωρο ειναι τα αυτοανοσα...κοπελα μου καλο κουραγιο

και η πλακα ειναι οτι δε διαφωνουσα με κανεναν 5 χρονια μονο μια διαφωνια για τους δημοσιους υπαλληλους ειχα, ποτε δεν ειχα καρτα.....τι λεμε τωρα εδω και τις διακοπες επαιρνα λαπτοπ μην τυχον καποια θελει ποιημα για τη βαφτιση της και αργησω να απαντησω...θυμα κανονικο......

και ολο αυτο μετα, αφου δλδ εγραφα πως ειναι η καθε μερα, αφου εφτασα να μην μπορω να σηκωσω το ποτηρι μου να πιω νερο απ τη μυικη αδυναμια, αφου εμεινα καθηλωμενη στην καρεκλα του υπολογιστη γιατι ειναι η μονη που εχει ροδες.....τους ελεγα τα παντα, ειχα φτασει σε σημειο να με λουζουν αλλοι!!!! και τι θα το εκανα αυτο για οικτο???? μου ειπε να παω σε ψυχιατρο η κυρια γιατι δεν εχω τιποτα και κοροιδευω λεει.......και σφυριξε και στις αλλες να επιτεθουνε........μια κοπελα ενιωσε τυψεις και μου τα ειπε με πμ....ζητησε και συγνωμη για την κατα παρεγγελια επιθεση....τι να πω ρε παιδια καλυτερα να ειμαι σωματικα με καποια αναπηρια παρα με ψυχικη αναπηρια......αυτο μονο.....

32ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 12:44 pm

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτοανοση ηπατιτιδα σημαινει οτι ο οργανισμος μου θεωρει το συκωτι εχθρο και προσπαθει να το καταστρεψει για αυτο κανω ανοσοκατασταλτικη θεραπεια, κορτιζονη, για να μη μπορει να επιτεθει στο συκωτι μου. εγω δεν εχω τιποτα εξωτερικα και ειμαι σαν μην το εχω εσυ εχεις κατι που ειναι πολυ πιο σοβαρο απο το δικο μου οποτε εσυ πρεπει να προσεχεις παρα πολυ τον εαυτο σου και να μην στεναχωριεσαι. η αληθεια ειναι και μη σου φανει περιεργο οτι θεωρω τον εαυτο μου τυχερο που εχω αυτοανοση ηπατιτιδα πρωτον γιατι ειναι σπανιο, σιγα μην ειχα κατι που εχει ολος ο κοσμος και δευτερον υπαρχουν πολυ πιο δυσκολες αρωστιες απο αυτο που εχω εγω. δε ξερω τι εχεις αλλα η ψυχολογια ειναι πολυ σημαντικη εγω παιρνω μικροτερη δοση απο τη μικροτερη δυνατη που μπορω να παρω, εκανα εξωσωματικη και ειχα μια απιστευτα ευκολη εγκυμοσυνη σαν να μην ημουν εγκυος και ολα πηγαν τελεια και ευκολα αν και ειχα πολλες πιθανοτητες για το αντιθετο, να εισαι παντα χαρουμενη, να μην αγχωνεσαι για τιποτα και ειδικα για ασημαντα πραγματα και παντα να γελας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

33ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 1:16 pm

????????


Επισκέπτης
μπραβο κοπελα μου παντα να εισαι δυνατη και θετικη στη ζωη......εγω εχω πολυμυοσιτιδα (αυτο που ειχε η Κορομηλα)...ειχα ενα κρουσμα πριν δεκα χρονια γερο,οταν πεθανε ο πατερας μου....ημουν σε κακα χαλια ψυχολογικα, ηταν η ζωη μου ο μπαμπακας μου... μετα ομως 10 χρονια μια χαρα, γεννησα εναν, γεννησα δευτερο, ολα καλα.....ομως οι εγκυμοσυνες ηταν κοντινες και επεσε το ανοσοποιητικο μου οποτε μου εκανε εξαρση παλι- ιδεα δεν ειχα αφου τοοοοσα χρονια δεν ειχα το παραμικρο.....και ετσι βρεθηκα με δυο παιδακια 2 χρονων και το αλλο νεογεννητο......να παραλυουν μερα με τη μερα ολοι οι μυς μου, ποδια, χερια, αυχενας, μεση.......οπου υπαρχει μυς υπολειτουργουσε.....εμφανισιακα και σε μενα δε φαινεται τιποτα....αμα κανω πανω απο 10 βηματα ομως.....ποναω... μπηκα περυσι 4 φορες νοσοκομειο απο μια βδομαδα ολη τη χρονια συνολικα, εφαγα τις κορτιζονες μου, με σηκωσανε σχετικα, τελεια δεν ειμαι, αλλα τουλαχιστον εξυπηρετω την οικογενεια μου κοπελα μου....γιατι ειχε και μερες που δε μπορουσα να ανοιξω ενα καπακι απο νερο απ την αδυναμια, πηγαινα να βαλω ζαχαρη στον καφε μου και απ τον πονο επεφτε το κουταλι.....τοση αδυναμια....εχω και 18 σκαλια ως το σπιτι μου και αλλα 13 εξω, καλα εξω βγαινω σπανια, αλλα και απ τη μαμα μου (1ος οροφος) μεχρι εμενα πολλες φορες ανεβηκα με τον ποπο....τι να κανω.... πολλα ειναι ματια μου δε θελει στενοχωριες, δε θελει αγχος, αλλα ολα μες τη ζωη ειναι.....τωρα τουλαχιστον κανω και τις δουλιτσες μου κανω και το φαγακι μου προσεχω και τα παιδακια μου γιατι δεν ειχα βοηθεια καθολου σερνομουν στο πατωμα και τα παιδια μου δεν τα εδωσα σε κανεναν ουτε για ενα απογευμα.....ο θεος με βοηθησε και η Παναγιτσα να αντεξω και να σηκωθω... ολους μας βοηθαει κοπελα μου......

34ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 1:26 pm

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
στελλα μην ακους κανεναν π****η.φροντισε εσυ να εισαι καλα.οτι εκανες, το εκανες για να βοηθησεις ολες εμας που δεν ξερουμε.εγω το αμαζον απο δω μεσα το εμαθα και παρηγγειλα κιολας!να κοιταξεις την υγεια σου και μην ασχολεισαι...... sunny sunny

35ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 1:27 pm

????????


Επισκέπτης
ΟΛΑ ΚΑΛΑ, τα εγραψα απ την αρχη με δικες μου οδηγιες, κανεις δε μπορει να πει τπτ!!!!!!

36ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Σαβ Ιαν 28, 2012 2:15 pm

????????


Επισκέπτης
πω πω κοριτσια διαβασα τις ιστοριες σας και ανατριχιασα....δεν ξερω τι να πω πραγματικα...ιδιως εσυ στελλα τι εχεις περασει ρε γαμωτο και γιατι να σε λυπηθουν δεν μπορω να καταλαβω....ισα ισα μπραβο σου για την δυμαμη σου..μπραβο για τη θετικη σου ενεργεια...σου βγαζω το καπελο!και οι δυο κοπελες που αντιμετοπιζεται τετοια προβληματα υγειας ειστε πολυ δυναμικες....και ευχομαι να στε παντα ετσι κοριτσια...η παναγια να σας δινει δυναμη και κουραγιο να χετε παντα τετοια θετικη ενεργεια και να στε παραδειγμα προς μιμηση....


και συγνωμη που μπηκα σφηνα στο θεμα σας

37ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 1:53 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου ελπιζω να συνεχισετε να ειστε δυνατες για παντα!Μας δινετε μαθημα ζωης!

38ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 2:22 am

????????


Επισκέπτης
ktm έγραψε:πω πω κοριτσια διαβασα τις ιστοριες σας και ανατριχιασα....δεν ξερω τι να πω πραγματικα...ιδιως εσυ στελλα τι εχεις περασει ρε γαμωτο και γιατι να σε λυπηθουν δεν μπορω να καταλαβω....ισα ισα μπραβο σου για την δυμαμη σου..μπραβο για τη θετικη σου ενεργεια...σου βγαζω το καπελο!και οι δυο κοπελες που αντιμετοπιζεται τετοια προβληματα υγειας ειστε πολυ δυναμικες....και ευχομαι να στε παντα ετσι κοριτσια...η παναγια να σας δινει δυναμη και κουραγιο να χετε παντα τετοια θετικη ενεργεια και να στε παραδειγμα προς μιμηση....


και συγνωμη που μπηκα σφηνα στο θεμα σας

να εισαι καλα κοπελα μου.....εγω προσωπικα παντα προσπαθω να μην χανω την πιστη μου....δεν ειναι ολες οι στιγμες γεματες αισιοδοξια, εχει και ωρες που ο ανθρωπος λυγιζει, αλλα το βασικο ειναι να επανερχεται....

39ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 2:56 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stella7778 έγραψε:αυτοανοση ηπατιτιδα? τι ειναι παλι τουτο?? αχ θεε μου ενα σωρο ειναι τα αυτοανοσα...κοπελα μου καλο κουραγιο

και η πλακα ειναι οτι δε διαφωνουσα με κανεναν 5 χρονια μονο μια διαφωνια για τους δημοσιους υπαλληλους ειχα, ποτε δεν ειχα καρτα.....τι λεμε τωρα εδω και τις διακοπες επαιρνα λαπτοπ μην τυχον καποια θελει ποιημα για τη βαφτιση της και αργησω να απαντησω...θυμα κανονικο......

και ολο αυτο μετα, αφου δλδ εγραφα πως ειναι η καθε μερα, αφου εφτασα να μην μπορω να σηκωσω το ποτηρι μου να πιω νερο απ τη μυικη αδυναμια, αφου εμεινα καθηλωμενη στην καρεκλα του υπολογιστη γιατι ειναι η μονη που εχει ροδες.....τους ελεγα τα παντα, ειχα φτασει σε σημειο να με λουζουν αλλοι!!!! και τι θα το εκανα αυτο για οικτο???? μου ειπε να παω σε ψυχιατρο η κυρια γιατι δεν εχω τιποτα και κοροιδευω λεει.......και σφυριξε και στις αλλες να επιτεθουνε........μια κοπελα ενιωσε τυψεις και μου τα ειπε με πμ....ζητησε και συγνωμη για την κατα παρεγγελια επιθεση....τι να πω ρε παιδια καλυτερα να ειμαι σωματικα με καποια αναπηρια παρα με ψυχικη αναπηρια......αυτο μονο.....

ξέρω για ποιό φόρουμ μιλάς..πραγματικά σε κείνο το φόρουμ είναι κάποια μέλη που επιτίθονται χωρίς λόγο στους άλλους, προφανώς για να δειχτούν οι καλύτερες μαμάδες, οι τέλειες, οι σωστές. Και όλες οι υπόλοιπες φυσικά είναι για πέταμα..

40ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 2:59 am

????????


Επισκέπτης
[quote="giorginaquote]

ξέρω για ποιό φόρουμ μιλάς..πραγματικά σε κείνο το φόρουμ είναι κάποια μέλη που επιτίθονται χωρίς λόγο στους άλλους, προφανώς για να δειχτούν οι καλύτερες μαμάδες, οι τέλειες, οι σωστές. Και όλες οι υπόλοιπες φυσικά είναι για πέταμα..[/quote]

ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα, εχω λαβει πμ που μου λεγανε οτι πολλες απο αυτες δεν ηταν καν μανες.....και εγραφαν οτι να ναι... τεσπα αυτα ειναι τα ασχημα του διαδικτυου τι να πεις....παντως το γεγονος ειναι οτι με το να πεις το προβλημα σου ειδικα αν ειναι υγειας ενας νορμαλ ανθρωπος χωρις δλδ ψυχασθενεια, δεν εχει λογο να σου επιτεθει.....δλδ οταν εγω ημουν μαυρο χαλι και δε μπορουσα να βαλω ενα ποτηρι νερο στο παιδι μου, η μονη σκασιλα που ειχα ηταν να με λυπηθουν για να με υποστηριξουν? ο Χριστος και η Παναγια.....

41ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 3:14 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Stelitsa m min stenaxwriesai g tpt agapi m...
Apla min ksana mpeis se ekeino to foroum...
Aman s ekanan etsi...Pareta ts k esu koukla m...

42ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 4:45 am

????????


Επισκέπτης
μια ηταν η αρρωστημενη αλλα μου εφτασε για να την κανω.....

43ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 5:20 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kοιτα να δεις.
Το κακο με εσενα ειναι οτι επενδυεις πολλα σε ενα φορουμ.Σε εχω ξαναδιαβασει κ στο αλλο που λες, παντα παρεξηγιεσαι λες κ τους εχεις αναγκη.Εχεις φιλες στην ζωη σου?αν ναι, συναντηθειτε κ μιληστε.Μη καθεσαι κ ακους το μακρυ κ το κοντο του καθενος.Τι χαλιεσαι απο κατι τοσο ουτοπικο????
Μη χανεις την ουσια, εχεις 2 μικρα παιδακια που θα πρεπει ολος ο κοσμος σου να ειναι αυτος κ οχι η σουλα, τουλα,κουλα απο το ιντερνετ.

44ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 5:22 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν προλαβα το θεμα στο οποιο αναφερεσαι, απο τη στιγμη ομως που ανεφερες την πηγη και τα σχετικα links και δεν εκμεταλλευθηκες τη γνωση καποιου κερδοσκοπικα, δεν εχεις κανενα απολυτως θεμα απο νομικής πλευρας.
Θεωρω αδικο να χαλιεσαι ετσι και να μιλας για 'πληρη απογοητευση'. Εσυ ηθελες να βοηθησεις, αν αλλοι παρεξηγηθηκαν, ξυδάκι! Δικό τους ειναι το προβλημα, οχι δικό σου!

45ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 5:23 am

????????


Επισκέπτης
xara έγραψε:Kοιτα να δεις.
Το κακο με εσενα ειναι οτι επενδυεις πολλα σε ενα φορουμ.Σε εχω ξαναδιαβασει κ στο αλλο που λες, παντα παρεξηγιεσαι λες κ τους εχεις αναγκη.Εχεις φιλες στην ζωη σου?αν ναι, συναντηθειτε κ μιληστε.Μη καθεσαι κ ακους το μακρυ κ το κοντο του καθενος.Τι χαλιεσαι απο κατι τοσο ουτοπικο????
Μη χανεις την ουσια, εχεις 2 μικρα παιδακια που θα πρεπει ολος ο κοσμος σου να ειναι αυτος κ οχι η σουλα, τουλα,κουλα απο το ιντερνετ.

δεν παρεξηγιεμαι, στενοχωριεμαι.....ναι επενδυω πολλα σε ανθρωπους που μιλαμε καθε μερα και ξερω τι τους απασχολει, δεν τους νιωθω σαν ξενους, αλλιως δε θα εμπαινα καθε μερα....η παιδεια μου δε μου επιτρεπει να προσβαλλω κανεναν επειδη το βραδυ δεν κοιμηθηκα καλα οποτε νομιζα οτι ολοι ετσι σκεφτονται....εχεις δικιο ομως.....ειναι ουτοπια!

46ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 5:29 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και παλι ρε Στελλα, που ξερεις οτι σου λενε αληθεια?Αυτη τη στιγμη μιλαμε, που ξερεις οτι ειμαι η χαρα εχω 3 παιδια κ εχω προβλημα πχ με τον θηλασμο??Βλεπεις τι γινεται, λιγες φορες εχουμε δει ψευτικες ιστοριες στα φορουμ.Θυμαμαι πριν καιρο σε ενα αλλο,ηταν μια που ελεγε οτι ειχε παιδι,εφυγε εξω κ μας δουλευε επι μηνες.Και εγινε πολεμος γιατι αυτες που την πιστεψαν δε μπορουσαν να δεχτουν οτι εξαπατηθηκαν.
Για μενα, κρατα οκ επαφη, αλλα να βρισκεστε κ απο κοντα,οπου αυτο ειναι εφικτο.
Οταν εχεις περασει αυτα με την υγεια σου, μου φαινεται γελοιο που στεναχωριεσαι για καταστασεις που δεν βασιζονται καπου.Κοινως για ενα φορουμ!!

47ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 6:45 am

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stella7778 έγραψε:μια ηταν η αρρωστημενη αλλα μου εφτασε για να την κανω.....


ποιά;;;; Rolling Eyes

πάντως να μην στενοχωριέσαι από κάτι τέτοιους, είναι αλήθεια ότι ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε πίσω από κάποιο μέλος τι κρύβεται, τι είναι πραγματικό και τι όχι. Αλλά να μπαίνεις κάπου και να γράφεις ότι είσαι μαμά, ότι έχεις παιδιά και να το "παίζεις" κάπως θεωρώ ότι είναι αρρωστημένο. Σημαίνει ότι ένα τέτοιο άτομο έχει σοβαρό πρόβλημα.

48ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Κυρ Ιαν 29, 2012 9:32 am

????????


Επισκέπτης
αυτο ακριβως λεω κι εγω.....ποια ειναι δε θελω να πω δεν εχει σημασια πια, αλλα ουτως η αλλως σε ενα φορουμ γονεων δεν υπαρχει λογος για τοση παρανοια.....δεν πιστευα οτι καθε ενας λαλημενος θα εμπαινε σε σαιτ γονεων να κανει την πλακα του...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις