Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 22]

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Soudi. Το tickeraki σου έχει αρχίσει να μετράει με αρνητικό πρόσημο βλέπω. Αχ, τι τραβάμε μερικές φορές. Εγώ είμαι στην 37η και νοιώθω φουσκωμένη!!! Προσπαθώ να καταλάβω τι περνάς εσύ Rolling Eyes
Απ' ότι είχες πει αύριο-μεθαύριο θα μπεις με πρόκληση αν δεν σε πιάσουν οι πόνοι οπότε χαλάρωσε. Θα πάρεις αγκαλιά την μπεμπούλα σου και εσύ πολύ σύντομα Very Happy Επίσης πολλές φορές το μωρό κατεβαίνει την ώρα της γέννας. Ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει.
Εγώ σήμερα ξύπνησα, φόρεσα το μαγίο μου και έβαλα τον άντρα μου να με τραβήξει μερικές φωτογραφίες μέσα στο δωμάτιο της μικρής Razz Έτσι για να έχω την ανάμνηση όλου του μεγαλείου της κοιλιάς χωρίς ρούχα Very Happy

Πολλά φιλιά σε όλες σας...

http://www.something-special.gr

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariameint έγραψε:Καλημέρα Soudi. Το tickeraki σου έχει αρχίσει να μετράει με αρνητικό πρόσημο βλέπω. Αχ, τι τραβάμε μερικές φορές. Εγώ είμαι στην 37η και νοιώθω φουσκωμένη!!! Προσπαθώ να καταλάβω τι περνάς εσύ Rolling Eyes
Απ' ότι είχες πει αύριο-μεθαύριο θα μπεις με πρόκληση αν δεν σε πιάσουν οι πόνοι οπότε χαλάρωσε. Θα πάρεις αγκαλιά την μπεμπούλα σου και εσύ πολύ σύντομα Very Happy Επίσης πολλές φορές το μωρό κατεβαίνει την ώρα της γέννας. Ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει.
Εγώ σήμερα ξύπνησα, φόρεσα το μαγίο μου και έβαλα τον άντρα μου να με τραβήξει μερικές φωτογραφίες μέσα στο δωμάτιο της μικρής Razz Έτσι για να έχω την ανάμνηση όλου του μεγαλείου της κοιλιάς χωρίς ρούχα Very Happy

Πολλά φιλιά σε όλες σας...

Πραγματικα περπαταω στο δρομο και στα 10βηματα λαχανιαζω.Οπως λες ομως με παρηγορει η σκεψη οτι θα παω αυριο στο γιατρο και οτι ειναι να γινει θα γινει.Καλα εκανες και εβγαλες φωτο.Πρεπει να εχουμε ενα ενθυμιο απο την πιο ομορφη περιοδο της ζωης μας!!Πολλα φιλακιαααα   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 417472   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 417472

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ0ΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΑΑΑΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 215994 ΣΟΥΝΤΙ ΜΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΟΚ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΟΟ, Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΓΤ ΜΠΕΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ,,ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΕ ΕΡΧΕΤΕ Κ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΕΙ!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ...ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ Κ ΕΣΥ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 215994 ΣΤΑΥΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛΦ

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κορίτσια και απο εμένα! Αντε περνούν οι μέρες σιγά σιγά, για να χαρουμε τα μωράκια μας!

sudi ολα καλά να πάνε , αυριο μεθαυριο θα εχεις τη μπουμου σου αγκαλιτσα! Laughing

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποπιτσα αντε !!! Με το καλο η κορουυυυυλαααα σου!!!!!! Φυσιολογικα τωρα θα εχεις γεννησει !!!!! Περιμενουμε νεα σου !!!   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 417472   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 417472 Soudi και εσυ με το καλο !!!
Δεν ειναι τιποτα !!!! Θα δεις !!!
Μαρινακη μου υπομονη ...ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι και μη στεεεεενχωρεις τον μπεμπη!!!!

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας μανουλες!Ειστε καλα;;;Εγω οχι!Απο το πρωι κλαιωΕχουν σπασει τα νευρα μου.Πηρα το γιατρο οπως μου ειχε πει σημερα με την ελπιδα οτι θα παω στο νοσοκομειο να με δει και να μου πει τι θα κανουμε.Οχι μονο δεν πηγα αλλα μου ειπε να περασει το τριημερο και την Τριτη αν δεν εχω γεννησει μεχρι τοτε θα παω να με δει.Εγω ειμαι υπερβολικη που στεναχωρηθηκα;;;Εχει να με δει απο την προηγουμενη Δευτερα.Που ξερει οτι ολα ειναι καλα;;;;;Αν παθει τιποτα το μωρο;;;;Εχω αγχωθει και δε μπορω να ηρεμησω.Περπατησα 1μιση ωρα σημερα και χθες 2φορες παλι απο 1μιση ωρα.Σας ζαλισα το ξερω αλλα κοντευω να σκασω

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
soudi έγραψε:Γεια σας μανουλες!Ειστε καλα;;;Εγω οχι!Απο το πρωι κλαιωΕχουν σπασει τα νευρα μου.Πηρα το γιατρο οπως μου ειχε πει σημερα με την ελπιδα οτι θα παω στο νοσοκομειο να με δει και να μου πει τι θα κανουμε.Οχι μονο δεν πηγα αλλα μου ειπε να περασει το τριημερο και την Τριτη αν δεν εχω γεννησει μεχρι τοτε θα παω να με δει.Εγω ειμαι υπερβολικη που στεναχωρηθηκα;;;Εχει να με δει απο την προηγουμενη Δευτερα.Που ξερει οτι ολα ειναι καλα;;;;;Αν παθει τιποτα το μωρο;;;;Εχω αγχωθει και δε μπορω να ηρεμησω.Περπατησα 1μιση ωρα σημερα και χθες 2φορες παλι απο 1μιση ωρα.Σας ζαλισα το ξερω αλλα κοντευω να σκασω
Τον είχες και πριν αυτό το γιατρό;Εγώ στη θέση σου θα του έλεγα πως δεν αντεχω να περιμένω και θα επεμενα να με δει σήμερα!
Πάρ' τον τώρα τηλέφωνο και πές του να πας να σε δει...εκτός και άν έχει φύγει ήδη για το 3μεράκι του!
Σε ποιο μαιευ΄τριο θα γεννήσεις με το καλό;

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
soudi έγραψε:Γεια σας μανουλες!Ειστε καλα;;;Εγω οχι!Απο το πρωι κλαιωΕχουν σπασει τα νευρα μου.Πηρα το γιατρο οπως μου ειχε πει σημερα με την ελπιδα οτι θα παω στο νοσοκομειο να με δει και να μου πει τι θα κανουμε.Οχι μονο δεν πηγα αλλα μου ειπε να περασει το τριημερο και την Τριτη αν δεν εχω γεννησει μεχρι τοτε θα παω να με δει.Εγω ειμαι υπερβολικη που στεναχωρηθηκα;;;Εχει να με δει απο την προηγουμενη Δευτερα.Που ξερει οτι ολα ειναι καλα;;;;;Αν παθει τιποτα το μωρο;;;;Εχω αγχωθει και δε μπορω να ηρεμησω.Περπατησα 1μιση ωρα σημερα και χθες 2φορες παλι απο 1μιση ωρα.Σας ζαλισα το ξερω αλλα κοντευω να σκασω

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΝΑΣ...Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ.Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ???ΟΠΩΣ Κ Η ΠΟΠΗ ΝΟΜΙΖΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ???

Ana

Ana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
soudi έγραψε:Γεια σας μανουλες!Ειστε καλα;;;Εγω οχι!Απο το πρωι κλαιωΕχουν σπασει τα νευρα μου.Πηρα το γιατρο οπως μου ειχε πει σημερα με την ελπιδα οτι θα παω στο νοσοκομειο να με δει και να μου πει τι θα κανουμε.Οχι μονο δεν πηγα αλλα μου ειπε να περασει το τριημερο και την Τριτη αν δεν εχω γεννησει μεχρι τοτε θα παω να με δει.Εγω ειμαι υπερβολικη που στεναχωρηθηκα;;;Εχει να με δει απο την προηγουμενη Δευτερα.Που ξερει οτι ολα ειναι καλα;;;;;Αν παθει τιποτα το μωρο;;;;Εχω αγχωθει και δε μπορω να ηρεμησω.Περπατησα 1μιση ωρα σημερα και χθες 2φορες παλι απο 1μιση ωρα.Σας ζαλισα το ξερω αλλα κοντευω να σκασω

kai'gw tha elega na pas sto nosokomeio pou tha geniseis na se doun. alles 3 meres mou fainontai polu... idi eisai 40+2 ap'oti vlepw. etsi tin afisan ti ksaderfi mou k telika tis kanane kaisariki giati to paidi zoristike mesa... min agxwnesai omws. apla gia na eisai k su pio iremi pigaine na deis to mwro. me to kaloooo

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σε αυτον το γιατρο πηγα οταν εμαθα πως ειμαι εγκυος.Αυτος που ειχα πριν ηταν μονο σε ιδιωτικο μαιευτηριο.Στο Αρεταιειο θα γεννησω.Του ειπα οτι δεν αντεχω αλλο και μου ειπε να μην αγχωνομαι γιατι η Πητ μπορει να παει και μια βδομαδα μετα.Ωραιο τριημερο αθ περασω.Εννοειται οτι αυτος καπου θα παει για τριημερακι.Μακαρι να με πιασουν οι πονοι μεσα στο Σαββ/κο και να παω σε εφημερευοντα και να μη χρειαστει να σκασω και τα 1000ευρω.Τι να πω δεν ξερω.Ευχαριστω παντως για τη συμπαρασταση!!Φιλακια πολλα

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κάνε ότι νομίζεις!εγω στη θέση σου δεν θα άντεχα ηδη 15 μέρες που έχεις να πας να σε δει και ακόμα 3...Εκτος και αν τον εμπιστευεσαι τόσο πολύ.Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!Περιμένουμε νέα σου.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soynti μου γλυκια δικιο εχεις κ λογικο ειναι να αισθανεσαι ετσι κ να φοβασαι,τι ανθρωπος ειναι αυτος εχει τοσεσ μερες να σε δει εγω ξερω οταν εισαι στης τελευταιεσ μερες σε βλεπει καθε 2-3 μερες....εμενα απο τωρα με βλεπει καθε βδομαδα.......εμενα ειχε απο χθεσ ο μπεμπης να κουνηθει πολυ ενω πριν λιγο πρεπει να γυρισε ακριβως στην θεσει του γτ με πεθανε ειχα παει για περπατημα κ για καφεδακι κ οπως γυρνουσαμε απο την παραλια εμεινα στο δρομο 15 φορες κοντεψα να πεσω κατω με χτυπουσε τοσο δυνατα στο νινη μου ποπο ειχα παθει σοκ αλλα το ζουζουνη μου το αγαπω κ ασ με βαραει Wink Wink

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπεραααααα!!!! Η ποπιτσα πρεπει να εχει γεννησει τωρα !!! Soudi μου οσο αγχωνεσαι τοσο δεν θα αφηνεις το μωρο να κανει αυτο που πρεπει μην βαζεις στο μυαλο σου οτι πρεπει να γεννησεις κανε κατι αλλο ...για να χαλαρωσεις !!! Ολα θα πανε καλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μαρινακη τι κανει ο μπεμπουκος ?????
Παπαρουνιτσα ?????? Ολες καλα????? Απο οτι διαβαζω ναι ....εμεις καναμε μπανακι και κοιμομαστε τωρα !!!!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!
ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 585182 ΕΚΑΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΤΑΙΦΙ Κ ΣΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΕΒΑΛΑ Κ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ,ΕΚΑΝΑ Κ ΤΑ ΧΑΛΙΑ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 911307 ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Very Happy
ΠΗΓΑΜΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΕΙΜΑΣΤΕ 3150ΓΡ!ΕΚΑΝΑ Κ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ!ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΑΥΞΑΝΟΤΑΝ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΝΤΟΚΤΟΡ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΕΚΑΝΑ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΣΠΑΣΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ ΑΥΤΕΣ!
ΕΥΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ Very Happy
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???
SOUDIIII?????

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑΑΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΝΥΣΗΖΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΕΝΑ ΝΤΟΥΠ ΝΤΟΥΠ ΛΕΣ Κ ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΛΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΜΝ ΒΓΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΤΗΣ...ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΩΣΤΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ......ΕΥΗ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΗ ΣΟΥ,ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΟΥΛΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΟΟΟ,Κ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ?

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑΑΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΝΥΣΗΖΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΕΝΑ ΝΤΟΥΠ ΝΤΟΥΠ ΛΕΣ Κ ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΛΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΜΝ ΒΓΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΤΗΣ...ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΩΣΤΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ......ΕΥΗ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΗ ΣΟΥ,ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΟΥΛΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΟΟΟ,Κ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ?

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΟΥ...ΕΧΕΙ ΛΟΞΥΓΚΑ! Very Happy
Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ!!!   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 16 215994

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΚ ΜΕΤΑ!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΡΕΩΝΕΙ ΓΤ??ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ?

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΚ ΜΕΤΑ!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΡΕΩΝΕΙ ΓΤ??ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ?

ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΠΑΕΙ Κ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ Κ ΕΓΩ. Very Happy

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααααα!!!! Σημερα ειπαμε την πρωτη μας κραυγουλα που ακουστηκε σαν τη λεξη "αντε"!!!!Ελιωσα!!!!!!!!!!!
ΜΑρινακη μου δεν εχει χωρο πλεον ο αντρακλας !!!!! Θελει να βγει μαλλον!!!!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευη τι κανεις?ο μπεμπης σου πως ειναι?εμενα λεει αγκου και τον χαζευουμε που να δεις οταν πει μαμα πως θα λιωσεις αν και συνηθως μπαμπα λενε πρωτα και εμενα ο νικολακης μπαμπα ειπα πρωτα

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
souzan έγραψε:ευη τι κανεις?ο μπεμπης σου πως ειναι?εμενα λεει αγκου και τον χαζευουμε που να δεις οταν πει μαμα πως θα λιωσεις αν και συνηθως μπαμπα λενε πρωτα και εμενα ο νικολακης μπαμπα ειπα πρωτα

Που εισαι ???? Οι αντρες σου τι κανουν καλα ειναι ??? Ο μικρουλης μεγαλωνει???
Ασε πεθαναα!!! Το αγκου του το λεω αλλα δεν ακομα!!Μονο ξεκαρδιζεται τωρα!!!
Ειναι υποροχα πραγματικα !! Ποτε κανετε εμβολιο ???? Εμεις θα κανουμε το πρωτο στις 6 του μηνα!!

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μανούλες καλησπέρα!Σήμερα που έγινα 36 εβδομάδες πήγα για dopler και πήγαν όλα χάλια απο εκεί που στις 32 εβδομάδες ήταν όλα τελεια και το μωρό είχε πά΄ρει θέση, μου βρήκαν3 ινομυώματα,περιτ΄ληξη, πλακουντα grade 3 και μειωμένο αμνιακό υγρό...και το μωεό έχει γυρίσει αναποδα.έχω παθει ΣΟΚ. ο γιατρός μου είπε οτι ρισκάρουμε λιγάκι, αλλα καλό θα ήταν για το κεντρικό νευρικό σύστημα του μωρού να το αφήσουμε μέχρι τις 37 και κατι εβδομάδες...
Δηλαδ'η μέχρι την παραπάνω τρίτη...Τι να κάνω;Πως θα περάσουν οι μέρες;Θα ΤΡΕΛΑΘΩ!
λέτε να του πώ να πάω να με ξαναδει μέσα στη βδομάδα;
Ο σύζηγος μου μου λέει γιατί να ρισκαρουμε 10 μερες ακόμα.Να πάμε το Σάββατο που θα είσαι ακριβώς 37 να κάνει την καισαρικη...

Δεν ξερω τι να κάνω...

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stavrina έγραψε:Μανούλες καλησπέρα!Σήμερα που έγινα 36 εβδομάδες πήγα για dopler και πήγαν όλα χάλια απο εκεί που στις 32 εβδομάδες ήταν όλα τελεια και το μωρό είχε πά΄ρει θέση, μου βρήκαν3 ινομυώματα,περιτ΄ληξη, πλακουντα grade 3 και μειωμένο αμνιακό υγρό...και το μωεό έχει γυρίσει αναποδα.έχω παθει ΣΟΚ. ο γιατρός μου είπε οτι ρισκάρουμε λιγάκι, αλλα καλό θα ήταν για το κεντρικό νευρικό σύστημα του μωρού να το αφήσουμε μέχρι τις 37 και κατι εβδομάδες...
Δηλαδ'η μέχρι την παραπάνω τρίτη...Τι να κάνω;Πως θα περάσουν οι μέρες;Θα ΤΡΕΛΑΘΩ!
λέτε να του πώ να πάω να με ξαναδει μέσα στη βδομάδα;
Ο σύζηγος μου μου λέει γιατί να ρισκαρουμε 10 μερες ακόμα.Να πάμε το Σάββατο που θα είσαι ακριβώς 37 να κάνει την καισαρικη...

Δεν ξερω τι να κάνω...

Σταυρίνα μου ηρέμησε. Πραγματικά όλα ανάποδα ακούγονται αλλά προσπάθησε να χαλαρώσεις για καλό δικό σου και του μωρού. Κι εγώ πιστεύω ότι μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα πρέπει να σε ξαναδεί, από τη στιγμή που το μωρό έχει περιτύλιξη και τα υγρά σου είναι λίγα. Επίσης, όπως είπε και ο σύζυγός σου, αφού κλείσεις τις 37 εβδομάδες το μωρό είναι τελειόμηνο. Γιατί να το ρισκάρει ο γιατρός παραπάνω; Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι!

http://www.something-special.gr

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σταυρίνα μου ηρέμησε. Πραγματικά όλα ανάποδα ακούγονται αλλά προσπάθησε να χαλαρώσεις για καλό δικό σου και του μωρού. Κι εγώ πιστεύω ότι μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα πρέπει να σε ξαναδεί, από τη στιγμή που το μωρό έχει περιτύλιξη και τα υγρά σου είναι λίγα. Επίσης, όπως είπε και ο σύζυγός σου, αφού κλείσεις τις 37 εβδομάδες το μωρό είναι τελειόμηνο. Γιατί να το ρισκάρει ο γιατρός παραπάνω; Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι! [/quote]

Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Σε ευχαριστώ πολύ Μαρακι!

Γνωρίζετε κάποια κοπέλα που γέννησε στις 37 εβδομάδες και αν ναι πως ήταν το μωρό;

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stavrina έγραψε:
Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Σε ευχαριστώ πολύ Μαρακι!

Γνωρίζετε κάποια κοπέλα που γέννησε στις 37 εβδομάδες και αν ναι πως ήταν το μωρό;

Μια φίλη μου γέννησε τον Μάιο τον γιο της ακριβώς 20 μέρες πριν την ΠΗΤ και νγήκε μια χαρά αντράκι. Επίσης, αν δεις την γκαστρουλολίστα μας, αρκετές μανούλες γέννησαν εως και 1 μήνα πιο πριν. Το μωρό την 37η εβδομάδα είναι τελειόμηνο, δεν θεωρείτε πρόωρο. Μην έχεις άγχος γι' αυτό. Έχε το νου σου όμως στις κινήσεις του μωρού, επειδή έχει την περιτύλιξη μην τύχόν και αρχίσεις να το νιώθεις λιγότερο. Κανονικά θα πρέπει να σε δει ξανά σύντομα και λόγω των λίγων υγρών. Αχ μερικοί γιατροί. Αντί να μας καθησυχάζουν...

http://www.something-special.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις