Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 22]

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλη λευτερια μαρινακη περιμενω με αγωνια τα νεα σου

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑ,ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ 12΄30 Κ ΞΥΠΝΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΤΠΤ ΜΕΤΑ Μ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ Κ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΑΥΠΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΗ Κ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙΙΙΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΣΤΗΝ ΓΑΜΠΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΤΟΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΧ ΘΕΕ ΜΟΥ flower Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ 12 ΜΠΕΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ ,Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΕΜΕΝΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΟΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΜΟΥ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣΣΣΣΣΣ flower flower
marinaki na pane ola kala!perimenoume nea sou!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα να πάνε καλά Μαρινάκι. Με το καλό να γεννηθεί το αντράκι σου!

http://www.something-special.gr

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο Θεος να σας ευλογει κοριτσι μου,ολα καλα να πανε,κι να γυρισετε οσο το δυνατον πιο γρηγορα σπιτακι σας.
Μεσα απο την καρδια μου θα χαρω να διαβασω οτι πηγαν καλα ολα.

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια καλησπερα! Very Happy τι κανετε?
καταρχην να ευχηθω στις μανουλες σταυρινα κ μαρακι να σας ζησουν τα μωρακια σας κοριτσια Very Happy να ειναι γερα κ καλοτυχα Very Happy Τωρα γεννησαμε ολες ε???   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 215994   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 215994   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 215994
Οπως σας ειχα γραψει εμεις γεννησαμε στις 9/3 με καισαρικη κ την τριτη ηρθαμε σπιτακι μας!η μπεμπα ηταν μεγαλη 3924 γρ. κ 54 εκατοστα γομαρακι!εκανα επισκληριδιο(δεν με επιασε κ πολυ καλα κ τα ενιωθα σχεδον ολα αλλα θα σας τα γραψω αλλη στιγμη).
Η μικρη μας ειναι πολυ ησυχη,θηλαζουμε αποκλειστικα κ ειμαστε μαμ κακα κ νανι.Εχουμε ξετρελαθει ολοι Very Happy Αυτο το πλασματακι μου αλλαξε τη ζωη   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 215994
Να μας ζησουν ολα τα μωρακια της ομαδουλας μας κ να ευχηθω στο μαρινακι ολα να ειναι τελεια!Σιγουρα αυτη τη στιγμη θα ειναι με το μικρο της αγκαλιτσα Very Happy
Μαρινακι περιμενουμε νεα σου   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 215994

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑ,ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ 12΄30 Κ ΞΥΠΝΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΤΠΤ ΜΕΤΑ Μ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ Κ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΑΥΠΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΗ Κ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙΙΙΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΣΤΗΝ ΓΑΜΠΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΤΟΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΧ ΘΕΕ ΜΟΥ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ 12 ΜΠΕΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ ,Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΕΜΕΝΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΟΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΜΟΥ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣΣΣΣΣΣ



koritsaki ola na pane teleia,sou stelnw tis euxes mou kai th 8etikh mou energeia!!tna mporeseis steile mas ta euxaristw nea sou!!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ,ΧΑΛΙΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 312Ογρ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Κ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΤΟ ΚΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ..ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΙΧΕ ΣΤΡΟΒΙΛΙΣΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΟΡΧΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ Κ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,Κ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ ΣΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΓΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΝ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΕΞΗΤΙΡΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΗ ΕΠΕΖΕ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ,Κ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΠΝΟ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ Ν ΑΜΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΙΡΙΟ ΜΙΑΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ,,,Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΑΝΕ Κ ΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ Κ ΕΦΑΓΕ Κ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ 4ss ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΟΛΛΙΣ ΚΛΑΙΕΙ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΦ ΤΣΟΥΦ,ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 48ΩΡΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΑ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ,Α ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Κ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ,ΘΑ ΒΓΑΖΩ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ,ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΟΡΕΣΩ ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ,ΧΑΛΙΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 312Ογρ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Κ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΤΟ ΚΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ..ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΙΧΕ ΣΤΡΟΒΙΛΙΣΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΟΡΧΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ Κ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,Κ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ ΣΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΓΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΝ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΕΞΗΤΙΡΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΗ ΕΠΕΖΕ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ,Κ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΠΝΟ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ Ν ΑΜΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΙΡΙΟ ΜΙΑΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ,,,Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΑΝΕ Κ ΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ Κ ΕΦΑΓΕ Κ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ 4ss ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΟΛΛΙΣ ΚΛΑΙΕΙ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΦ ΤΣΟΥΦ,ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 48ΩΡΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΑ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ,Α ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Κ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ,ΘΑ ΒΓΑΖΩ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ,ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΟΡΕΣΩ ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρινακη περιμενω νεα σου να μου πεις πως ειναι ο μπεμπακος σου σημερα που θα πας να τον δεις.Ολα καλα να σας πανε και να τον παρεις συντομα στην αγκαλια σου και στο σπιτι σας μπορα ειναι και θα περασει.Φιλια πολλα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαρινακι,πιστη κοριτσι μου ναχεις,κι ολα καλα θα πανε!!!!!!!
Συντομα θα το παρεις αγκαλιτσα το αγορακι σου!!
Να πηγαινεις καθε μερα,κι να του δινεις μαμαδογαλατακι!Πιες κι γλυκανισο τσαι,παρε μπαχαρικο γλυκανισο,κι σε ενα ποτηρι βαλε ενα κουταλακι του γλυκου κι σουρωσε το μετα,κατεβαζει γαλα.
Μην ανυσηχεις για τπτ σκεψου οτι το γαλατακι σου θα του κανει καλο!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ,ΧΑΛΙΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 312Ογρ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Κ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΤΟ ΚΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ..ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΙΧΕ ΣΤΡΟΒΙΛΙΣΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΟΡΧΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ Κ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,Κ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ ΣΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΓΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΝ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΕΞΗΤΙΡΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΖΩΗΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΗ ΕΠΕΖΕ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ,Κ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΠΝΟ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ Ν ΑΜΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΙΡΙΟ ΜΙΑΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ,,,Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΑΝΕ Κ ΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ Κ ΕΦΑΓΕ Κ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ 4ss ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΟΛΛΙΣ ΚΛΑΙΕΙ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΦ ΤΣΟΥΦ,ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 48ΩΡΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΑ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ,Α ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Κ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ,ΘΑ ΒΓΑΖΩ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ,ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΟΡΕΣΩ ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,


Κοριτσακι μου να σου ζησει ο μπεμπης !!!! Απ'οτι διαβαασα ειναι μαχητης και σκληρο αντρακι !!!!!!!!!
Και εσυ να εισαι δυνατη για εκεινον !!!!! Ολα θα πανε καλα με την βοηθεια της Παναγιας!!Πολλα φιλακια !!!! Περιμενουμε νεα!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΝΑ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΑΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΗΓΕ 2920γρ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝ,ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΝΤΟΜΑΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ 1 ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΗΔΑ ,ΑΧ ΜΑΚΑΡΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΑΑΑ.........ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥΥΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΘΥΛΑΣΤΡΟ ΝΑ ΒΓΑΛΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ ΓΤ Τ ΑΠΟΣΤΕΙΡΟΝΩ ,ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΩ ΜΕ ΤΡΕΝΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΝΩ,Κ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΒΡΑΔΥ Κ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΝ ΠΑΘΩ ΤΠΤ

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι καλα που ο μπεμπης σου παει καλυτερα οσο για την καισαρικη χειρουργειο ειναι και φρεσκο ακομα λογικο ειναι να πονας να προσεχεις ομως να μην σηκωνεις καθολου βαρος τωρα για αυτα που σου λενε να μην τα ακους και κακως σε μελετανε ουτως η αλλως για το μωρο σου βγαινεις απο το σπιτι δεν εχει σημασια που εισια λεχωνα απο θεμα εκκλησιας ισχυει αυτο απο θεμα ιατρικης δεν ισχυει καθολου μπορεις να βγεις οποτε θελεις εγω βγηκα πριν σαραντησω απο το σπιτι μαζι με το μωρο βραδυ και πηγαμε βολτα με το αυτοκινητο και εσυ που ειναι αναγκη και πρεπει να πας να δεις το μωρο σου δεν θα βγεις

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΤΡΩΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ,ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΚΡΙΜΑΤΣΟΥΛΕΣ ΚΑΤΙ ΤΕΝΤΟΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ Κ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΩ ΧΘΕΣ ΕΛΙΩΣΑ ΤΕΝΤΟΘΗΚΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ Κ ΓΥΡΙΣΕ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΑΥΡΟΜΕΝΑ Κ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΧΕΛΑΚΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΒΓΑΛΑΝΕ ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ,ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΑ 3000ΓΡ ΑΥΤΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΝΙΟΘΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο αγαπη μου ετσι πρεπει νασαι δυνατη!!!!!!!!!!!!!!
Μην φοβασαι για τπτ οσο εχεις τον Θεο να προσεχει το μωρο σου!!!!!!!!
Νασαι πιστη κι καθε μερα ο ηλιος θα λαμπει πιο πολυ(πωωωω ειμαι ποιητριαααα))   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316 I love you I love you I love you I love you I love you

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Μπραβο αγαπη μου ετσι πρεπει νασαι δυνατη!!!!!!!!!!!!!!
Μην φοβασαι για τπτ οσο εχεις τον Θεο να προσεχει το μωρο σου!!!!!!!!
Νασαι πιστη κι καθε μερα ο ηλιος θα λαμπει πιο πολυ(πωωωω ειμαι ποιητριαααα))   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 654316 I love you I love you I love you I love you I love you
  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 334590 ευχαριστω ποπακη μου μακαρη να ειναι ετσι αχ μου λειπει το παιδακι μου....   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 22 534787 φευγω παω στο νοσοκομειο να τον δω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις