Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 22]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλλα κι παλι το σεξ μονο τον τραχηλο μαλακωνει δν κατεβαινει το παιδι,που σημαινει οτι κι να κανεις πολυ σεξ,αν δν κατεβει στην ωρα του απλα θα ταλαιπωρηθεις στην γεννα!

Σουντι μου υπομονη,αυτες τις μερες θα δουμε ασπρη μερα!!!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Αλλα κι παλι το σεξ μονο τον τραχηλο μαλακωνει δν κατεβαινει το παιδι,που σημαινει οτι κι να κανεις πολυ σεξ,αν δν κατεβει στην ωρα του απλα θα ταλαιπωρηθεις στην γεννα!

Σουντι μου υπομονη,αυτες τις μερες θα δουμε ασπρη μερα!!!


ΠΟΠΗ ΕΣΥ ΠΟΙΕΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΠΗΡΕΣ?ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω παπαρουνα μου πηρα της sani lady(everyday) το ροζ φουξια πακετο ειναι αρκετα φαρδιες κ μεγαλες,αλλα χωρις φτερα,γτ φοβαμαι μην τυχον κολλησουν σε τπτ ραμματα.
Στην κορη μου μεχρι να βγω απο το νοσοκομειο,φορουσα απλες σερβιετες μεγαλες,για μεγαλη ροη!Αλλα αποτι ειδα κι σε τιμες,αυτες ειναι οι πιο οικονομικες!!Οι τενα κανουν απο 10ρικο κ πανω!!!

θηλαστρο δν χρησιμοποιησα στο νοσοκομειο,μονο κανα 2 φορες στο σπιτι μετα τους 4μηνες,που ηθελα να αφησω γαλα!!


Μου κατεβηκε αμεσως το γαλα στην πρωτη,τωρα για να δουμε,θηλαστρο παντως δν αγορασα,αλλα ελπιζω να κατεβει συντομα!

aigliz

aigliz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με το καλό εγκυούλες!!
εγώ σήμερα κλείνω μήνα που γέννησα την μικρούλα μου!!! Very Happy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002068900482

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Eγω παπαρουνα μου πηρα της sani lady(everyday) το ροζ φουξια πακετο ειναι αρκετα φαρδιες κ μεγαλες,αλλα χωρις φτερα,γτ φοβαμαι μην τυχον κολλησουν σε τπτ ραμματα.
Στην κορη μου μεχρι να βγω απο το νοσοκομειο,φορουσα απλες σερβιετες μεγαλες,για μεγαλη ροη!Αλλα αποτι ειδα κι σε τιμες,αυτες ειναι οι πιο οικονομικες!!Οι τενα κανουν απο 10ρικο κ πανω!!!

θηλαστρο δν χρησιμοποιησα στο νοσοκομειο,μονο κανα 2 φορες στο σπιτι μετα τους 4μηνες,που ηθελα να αφησω γαλα!!


Μου κατεβηκε αμεσως το γαλα στην πρωτη,τωρα για να δουμε,θηλαστρο παντως δν αγορασα,αλλα ελπιζω να κατεβει συντομα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΠΗ ΜΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.Κ ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΛΛΟΝ,ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΕΣ ΤΥΠΟΥ TENA ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να ττην χαιρεσαι!
Μια κουκλιτσα ειναι!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paparouna εμένα μια φίλη μου και στις 2 γέννες πήρε από το Lidl τις παρακάτω σερβιέτες ελαφριάς ακράτειας που είναι και πάμφθηνες (3,19 € το πακέτο των 12) και την βόλεψαν απίστευτα γιατί ήταν και απορροφητικές. Έδειξα εμπιστοσύνη και πείρα και εγώ αυτές. Θα δείξει...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.something-special.gr

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΙ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΠΗΡΑΤΕ?ΔΗΛΑΔΗ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ,ΚΡΕΜΕΣ ΣΥΓΚΑΜΑΤΟΣ???   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aigliz έγραψε:Με το καλό εγκυούλες!!
εγώ σήμερα κλείνω μήνα που γέννησα την μικρούλα μου!!! Very Happy

ΑΧΟΥ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ Κ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥΥΥ!!! Very Happy

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

aigliz έγραψε:Με το καλό εγκυούλες!!
εγώ σήμερα κλείνω μήνα που γέννησα την μικρούλα μου!!! Very Happy

ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariameint έγραψε:Paparouna εμένα μια φίλη μου και στις 2 γέννες πήρε από το Lidl τις παρακάτω σερβιέτες ελαφριάς ακράτειας που είναι και πάμφθηνες (3,19 € το πακέτο των 12) και την βόλεψαν απίστευτα γιατί ήταν και απορροφητικές. Έδειξα εμπιστοσύνη και πείρα και εγώ αυτές. Θα δείξει...


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ! Very Happy ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ Κ ΕΣΥ?ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ Κ ΕΓΩ ΒΑΛΙΤΖΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΟΚ,ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ.   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΠΩ ΠΩ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ Κ ΑΥΤΕΣ.ΠΟΣΑ ΠΑΚΕΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
paparouna έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Eγω παπαρουνα μου πηρα της sani lady(everyday) το ροζ φουξια πακετο ειναι αρκετα φαρδιες κ μεγαλες,αλλα χωρις φτερα,γτ φοβαμαι μην τυχον κολλησουν σε τπτ ραμματα.
Στην κορη μου μεχρι να βγω απο το νοσοκομειο,φορουσα απλες σερβιετες μεγαλες,για μεγαλη ροη!Αλλα αποτι ειδα κι σε τιμες,αυτες ειναι οι πιο οικονομικες!!Οι τενα κανουν απο 10ρικο κ πανω!!!

θηλαστρο δν χρησιμοποιησα στο νοσοκομειο,μονο κανα 2 φορες στο σπιτι μετα τους 4μηνες,που ηθελα να αφησω γαλα!!


Μου κατεβηκε αμεσως το γαλα στην πρωτη,τωρα για να δουμε,θηλαστρο παντως δν αγορασα,αλλα ελπιζω να κατεβει συντομα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΠΗ ΜΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΜΑΡΚΕΤ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.Κ ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΑΛΛΟΝ,ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΕΣ ΤΥΠΟΥ TENA ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ.


Eιναι αρκετα χοντρες αυτες κι μακριες!!!Νομιζω οτι ειναι ιδανικες!!!
Θα δω αμα ειναι να τις βγαλω μια φωτο να δειτε!!


Αφρολουτρο θα επαιρνα της fissan το αφρολουτρο κρεμα συγκαματος,αλλα μου εφεραν απο Βραζιλια παιδικο αφρολουτρο,κι ετσι δν πηρα,κι μια φιλη μου μου εδωσε ενα κουτι μεγαλο κρεμα συγκαματος sudocream.
Οποτε δν θα αγορασω κατι τωρα,αλλα ημουνα αναμεσα σε fissan,frezyderm κι avene.Τζονσονς κικο προδερμ κτλ,δν μαρεσουν γτ εχουν πολλα παραμπεν σιλικονες κτλ....

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΛΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟ ΑΥΡΙΟ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩΩΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩΩΩ ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΕΕΕ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΠΟ ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΙΓΑ -ΣΙΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια !!!!!! Πωπω ετοιμασιες !!!!!!!!!!! Οντως το γεγονος οτι εχουν γυρισει τα κοριτσουδια σας δεν λεει κατι πρεπει να κατεβουν κιολας !!!!!!!Αντε καντε κατι ...καμμια νφη για τον γιο μου!!!!!??????????? Που ειναι τα κοριτσια της παρεας πηξαμε στα αγορια που ηταν και βιαστικα!!!!!
Σπυριδουλα για τις σερβιετες μην αγχωνεσαι εγω που πηγα και πηρα τις μεγαλες δεν τις χρησιμοποιησα γιατι ειχα τοσο λιγο αιμα που ημουν τις always τις κανονικες !!!! Και αυτο για κανα 2 μερες μετα γιοκ !!!!!! Τωρα που λεμε για περιοδο ποτε θα μμου ερθουν αραγε !!!!!!! ??????????
Καλληντικα ειχα παρει της frezyderm αλλα δεν μου μυριζαν και μετα πηρα της προδερμ και μοσχοβολαει και δεν τον πειραξαν ....

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
paparouna έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ! Very Happy ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ Κ ΕΣΥ?ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ Κ ΕΓΩ ΒΑΛΙΤΖΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΟΚ,ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ.   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΠΩ ΠΩ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ Κ ΑΥΤΕΣ.ΠΟΣΑ ΠΑΚΕΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ?

Επιτέλους μπήκαμε και εμείς στον μήνα μας. Αύριο έχω ραντεβού με την γιατρό μου, να δούμε και πόσα κιλάκια είμαστε. Πάντως εμένα η κοιλιά μου έχει πέσει και η μπέμπα με έχει πεθάνει στις κλωτσιές! Να δούμε πόσες μέρες θα κάνει να βγει... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ πήρα 2 πακέτα. Ποτέ δεν ξέρεις πόσο αίμα θα έχεις αφού γεννήσεις. Γενικά στους κύκλους μου είχα λίγο αίμα αλλά αυτό, μου έχει πει η γιατρός μου δεν παίζει κανένα ρόλο. Θα έχω και κανα πακέτο από τις κλασικές που χρησιμοποιούσα πάντα, έτσι για να υπάρχουν. Rolling Eyes
Όσο για τα καλλυντικά τις μικρής, σαμπουάν-αφρόλουτρο και ενυδατική κρεμούλα τα πήρα Proderm και για τα συγκάματα Sudocrem. Δεν ξέρω γιατί η μανούλα 24 υποστηρίζει ότι είναι τίγκα στα parabens. Δεν το γράφει πουθενά στα συστατικά!!!
Α!!! Επίσης πήρα και την κρέμα για τις θηλές της Medela την Purelan 100 που είναι καθαρή λανολίνη και δεν χρειάζεται να αφαιρεθεί πριν τον θηλασμό. Οπότε δεν ερεθίζονται εύκολα οι θηλές από τα πολλά νερά και τα σκουπίσματα.

http://www.something-special.gr

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariameint έγραψε:
paparouna έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ! Very Happy ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ Κ ΕΣΥ?ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ Κ ΕΓΩ ΒΑΛΙΤΖΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΟΚ,ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ.   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΠΩ ΠΩ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ Κ ΑΥΤΕΣ.ΠΟΣΑ ΠΑΚΕΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ?

Επιτέλους μπήκαμε και εμείς στον μήνα μας. Αύριο έχω ραντεβού με την γιατρό μου, να δούμε και πόσα κιλάκια είμαστε. Πάντως εμένα η κοιλιά μου έχει πέσει και η μπέμπα με έχει πεθάνει στις κλωτσιές! Να δούμε πόσες μέρες θα κάνει να βγει... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ πήρα 2 πακέτα. Ποτέ δεν ξέρεις πόσο αίμα θα έχεις αφού γεννήσεις. Γενικά στους κύκλους μου είχα λίγο αίμα αλλά αυτό, μου έχει πει η γιατρός μου δεν παίζει κανένα ρόλο. Θα έχω και κανα πακέτο από τις κλασικές που χρησιμοποιούσα πάντα, έτσι για να υπάρχουν. Rolling Eyes
Όσο για τα καλλυντικά τις μικρής, σαμπουάν-αφρόλουτρο και ενυδατική κρεμούλα τα πήρα Proderm και για τα συγκάματα Sudocrem. Δεν ξέρω γιατί η μανούλα 24 υποστηρίζει ότι είναι τίγκα στα parabens. Δεν το γράφει πουθενά στα συστατικά!!!
Α!!! Επίσης πήρα και την κρέμα για τις θηλές της Medela την Purelan 100 που είναι καθαρή λανολίνη και δεν χρειάζεται να αφαιρεθεί πριν τον θηλασμό. Οπότε δεν ερεθίζονται εύκολα οι θηλές από τα πολλά νερά και τα σκουπίσματα.
ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑ ΤΗΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΤΗΣ ΟΛΓΟΥΕΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΩΣ ΚΑΝΟΥΝ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΝΤΗΚΑ ΕΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΙΡΑ Κ ΕΓΩ ΠΡΟΔΕΡΜ Κ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ ΚΡΕΜΑ,

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΤΡΑΠΙΚΑ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΚΑΤΙ ΛΕΓΑΜΕ Κ ΕΙΧΕ ΑΝΤΙΡΗΣΕΙ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑΙ ΣΙΓΑ ΚΑΝΕ ΤΟΥΜΠΑ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ 40ΝΤΙΣΜΑ...Κ ΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Κ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΠΙΠΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΣΟΒΑΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΗ Η ΓΗ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΟΙ ΣΤΟ ΑΥΘΟΡΜΙΤΟ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ,Κ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΒΡΩΜΟΣΤΟΜΗ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑΑΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΠΟΠΟ ΑΣΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ,ΞΕΦΥΓΕΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΤΗΝ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΓΛΩΣΑ

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalispera sas koritsia!! mipws mporei na mou pei kamia manoula pou gennise sto panepistimiako sta giannena tn empeiria tis sxetika me giatrous times kai genika to klima pou epikratei? eimai molis 20 xronwn foititria sth lefkada apo a9hna! eimai makria apo tous dikous mou alla eutuxws exw tn antra mou kai ta petherika mou! kai an kapoia 3ereis gia kanena epidoma h vohthima gia mamades foititries?? euxaristw polu!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariameint έγραψε:
paparouna έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΑΚΙ! Very Happy ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ Κ ΕΣΥ?ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ Κ ΕΓΩ ΒΑΛΙΤΖΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΟΚ,ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ.   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΠΩ ΠΩ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ Κ ΑΥΤΕΣ.ΠΟΣΑ ΠΑΚΕΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ?

Επιτέλους μπήκαμε και εμείς στον μήνα μας. Αύριο έχω ραντεβού με την γιατρό μου, να δούμε και πόσα κιλάκια είμαστε. Πάντως εμένα η κοιλιά μου έχει πέσει και η μπέμπα με έχει πεθάνει στις κλωτσιές! Να δούμε πόσες μέρες θα κάνει να βγει... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ πήρα 2 πακέτα. Ποτέ δεν ξέρεις πόσο αίμα θα έχεις αφού γεννήσεις. Γενικά στους κύκλους μου είχα λίγο αίμα αλλά αυτό, μου έχει πει η γιατρός μου δεν παίζει κανένα ρόλο. Θα έχω και κανα πακέτο από τις κλασικές που χρησιμοποιούσα πάντα, έτσι για να υπάρχουν. Rolling Eyes
Όσο για τα καλλυντικά τις μικρής, σαμπουάν-αφρόλουτρο και ενυδατική κρεμούλα τα πήρα Proderm και για τα συγκάματα Sudocrem. Δεν ξέρω γιατί η μανούλα 24 υποστηρίζει ότι είναι τίγκα στα parabens. Δεν το γράφει πουθενά στα συστατικά!!!
Α!!! Επίσης πήρα και την κρέμα για τις θηλές της Medela την Purelan 100 που είναι καθαρή λανολίνη και δεν χρειάζεται να αφαιρεθεί πριν τον θηλασμό. Οπότε δεν ερεθίζονται εύκολα οι θηλές από τα πολλά νερά και τα σκουπίσματα.

ΕΓΩ ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ?
ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ,ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ Rolling Eyes
ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ FREZYDERM.ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ PHARMACY4U.GR.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ Κ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.Α Κ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ,ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emmy20 έγραψε:kalispera sas koritsia!! mipws mporei na mou pei kamia manoula pou gennise sto panepistimiako sta giannena tn empeiria tis sxetika me giatrous times kai genika to klima pou epikratei? eimai molis 20 xronwn foititria sth lefkada apo a9hna! eimai makria apo tous dikous mou alla eutuxws exw tn antra mou kai ta petherika mou! kai an kapoia 3ereis gia kanena epidoma h vohthima gia mamades foititries?? euxaristw polu!
ΓΙΑ ΣΟΥ ΕΜΥ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΡΗ,ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΠΤ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΟΝΟ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΟΣΟ ΗΘΕΛΕ ΔΕΝ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ,..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ? Very Happy
ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ!ΕΧΕΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΡΙΕΣ Ε???   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!ΕΧΕΙΣ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΧΑΧΑΧΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ Very Happy ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΖΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
paparouna έγραψε:ΕΥΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ? Very Happy
ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ!ΕΧΕΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΡΙΕΣ Ε???   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!ΕΧΕΙΣ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 12 215994
ΧΑΧΑΧΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ Very Happy ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΖΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ!
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
se euxaristw para poli gia tin apantisi sou!! sxedon me kalupses!! apla to exw polu anxos! ta oikonomika mas dn einai k to oti kalutero authn tn epoxh dustuxws kai apo twra arxizw na kanw upologismous!!! an ma9eis kati parapanw enhmerwse me an mporeis! makari na mou pane ola kala giati to exw polu anxos!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emmy20 έγραψε:se euxaristw para poli gia tin apantisi sou!! sxedon me kalupses!! apla to exw polu anxos! ta oikonomika mas dn einai k to oti kalutero authn tn epoxh dustuxws kai apo twra arxizw na kanw upologismous!!! an ma9eis kati parapanw enhmerwse me an mporeis! makari na mou pane ola kala giati to exw polu anxos!
ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΕΝΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ Τ ΑΛΛΑ,ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ!!ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΗ ΜΟΥ,

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
paparouna έγραψε:
ΕΓΩ ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ?
ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ,ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ Rolling Eyes
ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ FREZYDERM.ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ PHARMACY4U.GR.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ Κ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.Α Κ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ,ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ!

Καρδιοτοκογράφημα δεν έχω κάνει και ούτε μου έχει πει κάτι η γιατρός μου. Απ' ότι έχω διαβάσει (π.χ. εδώ http://www.group-practice.gr/index.php/el/2011-02-07-10-17-18.html) εκτός από την ώρα της γέννας πρέπει να υπάρχει λόγος για να γίνει. Βέβαια από αύριο θα με βλέπει κάθε βδομάδα αφού μπήκα στον μήνα μου και μπορεί να κάνω και εγώ. Πραγματικά δεν ξέρω ακόμα. Πάντως η καρδούλα της μέχρι τώρα στους υπερήχους χτύπαγε σε πολύ καλούς ρυθμούς Very Happy
Όσο για την βαλίτσα και εγώ κάθε μέρα λέω αύριο και αύριο. Όλα τα έχω αλλά δεν αποφασίζω να τα βάλω μέσα. Ο άντρας μου με έχει φάει. Μέχρι και ο πεθερός μου μας είπε να του πούμε που την έχουμε, σε περίπτωση που με πιάσουν οι πόνοι και είμαστε εκτός σπιτιού και πάμε κατευθείαν στο μαιευτήριο, να ξέρει για να μου την φέρει, χαχαχα!
Αυτό που δεν μπορώ να αποφασίσω με τίποτα είναι τα ρουχαλάκια που θα πάρω για την έξοδο της μικρής από το μαιευτήριο. Άλλα μου φαίνονται μικρά και άλλα μεγάλα. Διάλεξα κι εγώ λοιπόν από 2-3 εσωρουχάκια και 2-3 φορμάκια εξωτερικά και ότι γίνει... Rolling Eyes

http://www.something-special.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις