Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 22]

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρινάκι εγώ πιστέυω ότι τα ρουχαλάκια για τόσο μικρά μωρά είναι πεταμένα λεφτά. Πιστεύω ότι τα ολόσωμα φορμάκια είναι πιο βολικά και για τα μωράκια αλλά και για εμάς που θα τα ντύνουμε. Άλλωστε υπάρχουν τόσο όμορφα σχέδια και στα φορμάκια πλέον. Και πόσες φορές νομίζεις ότι θα προλάβουν να τα φορέσουν τα ρούχα; Εμένα μου έχουν δώσει κάποια φουστανάκια που είναι για 3-6 μηνών. Είναι πανέμορφα συμφωνώ αλλά δεν τα αγόρσασα (είναι από δεύτερο χέρι). Για 0-3 δεν θα έπαιρνα με τίποτα!!!

http://www.something-special.gr

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΙΡΑΖΗ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΦΥΓΚΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,Κ ΧΘΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΥΜΑΔΗ ΣΤΟ ΣΤΘΘΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.....ΑΛΛΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΤΑΕΙ Η ΡΟΓΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΦΦΦΦ


ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΣΟΥΤΙΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΓΟΥΡΑ!!!!
ΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΙΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariameint έγραψε:Μαρινάκι εγώ πιστέυω ότι τα ρουχαλάκια για τόσο μικρά μωρά είναι πεταμένα λεφτά. Πιστεύω ότι τα ολόσωμα φορμάκια είναι πιο βολικά και για τα μωράκια αλλά και για εμάς που θα τα ντύνουμε. Άλλωστε υπάρχουν τόσο όμορφα σχέδια και στα φορμάκια πλέον. Και πόσες φορές νομίζεις ότι θα προλάβουν να τα φορέσουν τα ρούχα; Εμένα μου έχουν δώσει κάποια φουστανάκια που είναι για 3-6 μηνών. Είναι πανέμορφα συμφωνώ αλλά δεν τα αγόρσασα (είναι από δεύτερο χέρι). Για 0-3 δεν θα έπαιρνα με τίποτα!!!
Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΥΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ 3-6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΗ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑ 2 ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 40 ΜΕΡΕΣ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trelomana έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΙΡΑΖΗ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΦΥΓΚΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,Κ ΧΘΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΥΜΑΔΗ ΣΤΟ ΣΤΘΘΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.....ΑΛΛΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΤΑΕΙ Η ΡΟΓΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΦΦΦΦ


ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΣΟΥΤΙΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΓΟΥΡΑ!!!!
ΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΙΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ!!!!
ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΑΑ,ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΧΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΧΩΡΙΣ...

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
trelomana έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΙΡΑΖΗ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΦΥΓΚΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,Κ ΧΘΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΥΜΑΔΗ ΣΤΟ ΣΤΘΘΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.....ΑΛΛΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΤΑΕΙ Η ΡΟΓΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΦΦΦΦ


ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΣΟΥΤΙΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΓΟΥΡΑ!!!!
ΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΙΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ!!!!
ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΑΑ,ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΧΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΧΩΡΙΣ...


ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΣ,,,ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΒΓΑΙΝΑ ΕΚΤΙΑ ΣΠΙΤΙΟΥ!!!!!
ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΦΟΡΑΣ!!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trelomana έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
trelomana έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΙΡΑΖΗ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΦΥΓΚΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,Κ ΧΘΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΥΜΑΔΗ ΣΤΟ ΣΤΘΘΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.....ΑΛΛΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΤΑΕΙ Η ΡΟΓΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΦΦΦΦ


ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΣΟΥΤΙΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΓΟΥΡΑ!!!!
ΤΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΙΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ!!!!
ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΑΑ,ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΧΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΧΩΡΙΣ...


ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΣ,,,ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΒΓΑΙΝΑ ΕΚΤΙΑ ΣΠΙΤΙΟΥ!!!!!
ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΦΟΡΑΣ!!!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 215994

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερουδια!
Καλα ρε κοριτσια αμα ειναι να χετε προλβημα να σας στειλω τον αντρα μου!!


Στην πρωτη εγκυμοσυνη προσεχαμε,κι ηταν με μετρο μεχρι που οταν ημουνα 6 μηνων μας ειπε μια ξαδερφη μου οτι απαγορευεται μην τυχον χασω τ παιδι!Το κοψαμε κι μεις τελειως!

Κι παμε στον γιατρο περιπου στον 8ο,κι πως το φερε η κουβεντα κι ρωτησε ο αντρας μου κ λεει ο γιατρος απαγορευεται σε οποιον εχει προβλημα,αμα δν υπαρχει προβλημα ελευθερα!!!!Κι μολις το ακουει αυτο λεει γεια σας!!!Κι φευγαμε αρων αρων,κι μεχρι να γεννησω καναμε καθε μερα.κι τωρα μολις του πω θα τρεξει δν κολλαει πουθενα,αφου υποτιθεται ολα ειναι φυσιολογικα κ καλα!!

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Kαλημερουδια!
Καλα ρε κοριτσια αμα ειναι να χετε προλβημα να σας στειλω τον αντρα μου!!


Στην πρωτη εγκυμοσυνη προσεχαμε,κι ηταν με μετρο μεχρι που οταν ημουνα 6 μηνων μας ειπε μια ξαδερφη μου οτι απαγορευεται μην τυχον χασω τ παιδι!Το κοψαμε κι μεις τελειως!

Κι παμε στον γιατρο περιπου στον 8ο,κι πως το φερε η κουβεντα κι ρωτησε ο αντρας μου κ λεει ο γιατρος απαγορευεται σε οποιον εχει προβλημα,αμα δν υπαρχει προβλημα ελευθερα!!!!Κι μολις το ακουει αυτο λεει γεια σας!!!Κι φευγαμε αρων αρων,κι μεχρι να γεννησω καναμε καθε μερα.κι τωρα μολις του πω θα τρεξει δν κολλαει πουθενα,αφου υποτιθεται ολα ειναι φυσιολογικα κ καλα!!

Θες να με κανεις να κλαιω;;;Δε γενναω που δε γενναω εχω κι αυτο στο μυαλο μου!!!!!Σαν την Πελαγια απο το Οικογενεια βλαπτει!!!!Που θα παει!!Θα βγει το κοριτσακι μου και τοτε αλοιμονο του!!!!!Συγνωμη απο τις υπολοιπες μανουλες!!!Θα λετε καλα αυτη αντι να σκεφτεται τη γεννα σκεφτεται το...φικι φικι;;; Embarassed Embarassed rabbit scratch


Ποπη τι θα γινει;;Ποτε θα γεννησουμε;;;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aχ Σουντι!!Δν ξερω τι θα γινουμε!!!!

Καθε λεπτο λεω τωρα θα με πιασουν αλλα τζιφος!!!

Αυριο θα παω παλι στον γιατρο να δουμε!

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Aχ Σουντι!!Δν ξερω τι θα γινουμε!!!!

Καθε λεπτο λεω τωρα θα με πιασουν αλλα τζιφος!!!

Αυριο θα παω παλι στον γιατρο να δουμε!


Axxxxx!!!Και ξανα βαχχχ!!!!!Μα τοσο καλα περνανε εκει μεσα;;;;Πρεπει να ειναι 4αστερων το δωματιο δεν εξηγειται αλλιως!!!Πεφτουν στοιχηματα για σενα;;Εμενα οποιος συγγενης με βλεπει μου λεει στις 20 θα γεννησεις,η πεθερα λεει στις 22 η μαμα μου λεει στις 24 κλπ!!!Αντε να δουμε!!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα,ναι λιγο πολυ κι μεις εδω λεμε ημερομηνιες!
Μολις κλεισαμε τις βαλιτσες τις βαλιτσες με την μανα μου,τα ειχαμε απλωμενα οολα πανω στην τραπεζαρια της μικρης ηταν στην βαλιτσα απλα την ειχαμε ανοιχτη για να μν ξεχασουμε κατι,κι τωρα τα μαζεψαμε ολα κι τα κλεισαμε!Γεμισα ενα σακβουαγιαζ με τα δικα μου,κι μια μικρη της μικρης!
Εγω εβαλα μεσα 4 πυτζαμες,1ρομπα 1 πετσετα κι μια προσωπου,2 πακετα σερβιετες λοχειας,εσωρουχα,παντοφλες,σαγιοναρες για το μπανιο,ενα νεσεσερ με σαμπουαν κρεμα αφρολουτρο,(λειπει να βαλω οδοντοβουρτσα κι οδοντοκρεμα,ξυραφακια),σουτιεν θηλασμου 2 ντετολ σπρευ κι χαρτι κουζινας.Μενει να βαλω τα καλλυντικα μου μεσα κι μερικα εσωρουχα ακομα.
Στης μικρης εβαλα φορμακια 6-8 περιπου εσωτερικα καμια 10ρια,σαλιαρες,σελτεδακια,πανες αγκαλιας,κουβερτες 2,σεντονακι για το κρεβατακι,σκουφακια γαντακια παπουτσακια μαλλινα,μμ αυτα νομιζω.
Κι στο κουτι που μ εστειλαν απο την μπεμπιλινο εβαλα εκτος απο αυτα που ειχε δλδ ενα πακετο πανες μικρο(28κομμ),βαμβακι,οινοπνευμα,μωρομαντηλα,αφρολουτρο σαμπουαν κρεμα συγκαματος,κι 2 μπιμπερο για ωρα αναγκης,
Αν δω οτι δν θηλασω θα πεταχτει η μανα μου να μου φερει τον αποστειρωτη.

Ξεχασα τιποτα??????????

Ελπιζω πως οχι!
Α κι φυσικα τα κερασματα μας ειναι ετοιμα,τελικα γεμισα το βαζακι με καρυδια κ μελι!

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Χαχαχα,ναι λιγο πολυ κι μεις εδω λεμε ημερομηνιες!
Μολις κλεισαμε τις βαλιτσες τις βαλιτσες με την μανα μου,τα ειχαμε απλωμενα οολα πανω στην τραπεζαρια της μικρης ηταν στην βαλιτσα απλα την ειχαμε ανοιχτη για να μν ξεχασουμε κατι,κι τωρα τα μαζεψαμε ολα κι τα κλεισαμε!Γεμισα ενα σακβουαγιαζ με τα δικα μου,κι μια μικρη της μικρης!
Εγω εβαλα μεσα 4 πυτζαμες,1ρομπα 1 πετσετα κι μια προσωπου,2 πακετα σερβιετες λοχειας,εσωρουχα,παντοφλες,σαγιοναρες για το μπανιο,ενα νεσεσερ με σαμπουαν κρεμα αφρολουτρο,(λειπει να βαλω οδοντοβουρτσα κι οδοντοκρεμα,ξυραφακια),σουτιεν θηλασμου 2 ντετολ σπρευ κι χαρτι κουζινας.Μενει να βαλω τα καλλυντικα μου μεσα κι μερικα εσωρουχα ακομα.
Στης μικρης εβαλα φορμακια 6-8 περιπου εσωτερικα καμια 10ρια,σαλιαρες,σελτεδακια,πανες αγκαλιας,κουβερτες 2,σεντονακι για το κρεβατακι,σκουφακια γαντακια παπουτσακια μαλλινα,μμ αυτα νομιζω.
Κι στο κουτι που μ εστειλαν απο την μπεμπιλινο εβαλα εκτος απο αυτα που ειχε δλδ ενα πακετο πανες μικρο(28κομμ),βαμβακι,οινοπνευμα,μωρομαντηλα,αφρολουτρο σαμπουαν κρεμα συγκαματος,κι 2 μπιμπερο για ωρα αναγκης,
Αν δω οτι δν θηλασω θα πεταχτει η μανα μου να μου φερει τον αποστειρωτη.

Ξεχασα τιποτα??????????

Ελπιζω πως οχι!
Α κι φυσικα τα κερασματα μας ειναι ετοιμα,τελικα γεμισα το βαζακι με καρυδια κ μελι!


cyclops affraid   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 606100


ΕΣΥ ΔΕΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!!Εγω τωρα που ταδιαβασα αυτα ξεχασα και το ονομα μου.Χρειαζονται και σεντονακια και πανες για το μωρο;;;;Πανικοςςςς!!!!Να γιατι δεν βγαινει η μπεμπα.Καταλαβε οτι η μαμα της δεν εχει οργανωθει σωστα!Τρεχατε ποδαρακια μου!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχα!!!!

Βρε μην πανικοβαλλεσαι!!!
Σεντονακι να βαλεις ενα για να στρωσεις στο κρεβατακι που θα κοιμηθει,αν πας σε δημοσιο.
Αν γεννησεις σε ιδιωτικη δν χρειαζεται ουτε κι πανες!!Εγω απλα τις χρησιμοποιησα πολυ στην πρωτη μου κορη για τα παντα κι για αγκαλιτσα να μν ειναι απευθειας μεσα στην μαλλινη κουβερτα κι για να την βαζω πανω στον ωμο μου κι γενικως για να μν ερχεται σε επαφη με τα ρουχα μας.

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoula_24xr έγραψε:Χαχαχαχαχα!!!!

Βρε μην πανικοβαλλεσαι!!!
Σεντονακι να βαλεις ενα για να στρωσεις στο κρεβατακι που θα κοιμηθει,αν πας σε δημοσιο.
Αν γεννησεις σε ιδιωτικη δν χρειαζεται ουτε κι πανες!!Εγω απλα τις χρησιμοποιησα πολυ στην πρωτη μου κορη για τα παντα κι για αγκαλιτσα να μν ειναι απευθειας μεσα στην μαλλινη κουβερτα κι για να την βαζω πανω στον ωμο μου κι γενικως για να μν ερχεται σε επαφη με τα ρουχα μας.



Σε δημοσιο θα γεννησω.ΟΚ θα προσπαθησω να διατηρησω την ψυχραιμια μου!!!!!Βαθιες ανασουλες Laughing Laughing   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 328109   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 328109

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soudi έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Χαχαχαχαχα!!!!

Βρε μην πανικοβαλλεσαι!!!
Σεντονακι να βαλεις ενα για να στρωσεις στο κρεβατακι που θα κοιμηθει,αν πας σε δημοσιο.
Αν γεννησεις σε ιδιωτικη δν χρειαζεται ουτε κι πανες!!Εγω απλα τις χρησιμοποιησα πολυ στην πρωτη μου κορη για τα παντα κι για αγκαλιτσα να μν ειναι απευθειας μεσα στην μαλλινη κουβερτα κι για να την βαζω πανω στον ωμο μου κι γενικως για να μν ερχεται σε επαφη με τα ρουχα μας.



Σε δημοσιο θα γεννησω.ΟΚ θα προσπαθησω να διατηρησω την ψυχραιμια μου!!!!!Βαθιες ανασουλες Laughing Laughing   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 328109   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 328109



Ναι μην πανικοβαλλεσαι!!!
Σεντονακι μπορεις να παρεις ενα της κουνιας κι να το βαλεις.δν χρειαζεται να παρεις εξτρα εγωεβαλα μεσα ενα που ςειναι της καλαθουνας!
Για τις πανες πιστευω αυριο αν πας να παρεις 1-2 για το νοσοκομειο εισαι κομπλε!Μην αγχωνεσαι!!!!

Εγω για το μονο που αγχωνομαι ειναι οτι ο αποστειρωτης κι ο βραστηρας ειναι ψιλοκιτρινισμενοι λογω οτι δν χρησιμοποιω βραστηρα σχεδον καθολουμ,εχω το μηχανημα που βγαζει νερο κρυο κ καυτο κι εχω κι το γκαζακι,κι το βραστηρα τον εχω στο ντουλαπι κι ψιλοκιτρινισε,βεβαια αυτο δν με νοιαζει,ο αποστειρωτης ομως που μ εδωσαν ειναι τελειως χαλια,τωρα που τον ειδα,αλλα δν θελω να αγορασω γτ κι στην κορη μου,ενω ειχα,τα εβραζα στην κατσαρολα!Κι τα εβαζα σε ειδικο ταπερ για ναναι κλειστα!

Δλδ το θεωρω τελειως αχρηστο,να το παρω μονο για το νοσοκομειο,λεω να βαλω μπρος τωρα να δω αν μπορει να με βολεψει μονο για το νοσοκομειο!


Εσυ αποστειρωτη κτλ πηρες?
Ειχε μια φορα ο καρφουρ εναν βραστηρα ταξιδιου,θα δω αν εχει ακομα!

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

Εσυ αποστειρωτη κτλ πηρες?
Ειχε μια φορα ο καρφουρ εναν βραστηρα ταξιδιου,θα δω αν εχει ακομα!
[/quote]

Βραστηρα εχω .Αποστειρωτη δε θα παρω.Θα χρησιμοποιησω τον παραδοσιακο τροπο της κατσαρολιτσας.Δηλαδη οι πανες αγκαλιας ειναι απαραιτητες;;;Αν ειναι να παω αυριο να αγορασω.Δεν ειχα ιδεα

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XAXAAXA ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 215994 ΖΩΡΗΚΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ Very Happy Κ ΜΙΑΣ Κ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΕΞ Embarassed ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ????ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ???

ΠΟΠΗ ΕΣΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?Κ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ?

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΖΟΥΛΑ,ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΕΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΠΗΡΑΤΕ?ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ Κ ΕΙΠΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ.
ΠΟΠΗ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.Α ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ????

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα εγω νομιζω οτι ειναι.Γτ οσο ναναι ειναι ευαισθητουλη το προσωπακι τους κι μπορεις να την απλωνεις οπου ναναι για να το ακουμπησεις γιανα το τυλιξεις για πολλα!Εγω τις εχω για πολλες χρησεις!δλδ στον ωμο να ρευτει χωρις πανουλα δν το βαζω,κι ουτε ποτε την ακουμπησα στον καναπε η μεσα στην κουβερτα χωρις πανα απο μεσα.
Προτεινω να παρεις κανα 2.Κι αν δν σου χρειαστουν τις χαριζεις,κι δν ειναι πολυ ακριβες,ειδικα τωρα με τις εκπτωσεις θα βρεις πολυ οικονομικες.

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κορίτσια αν και εγώ μπήκα στην 36 εβδομάδα, φαντάζομαι την αγωνία σας....Αντε σήμερα, αυριο θα έχετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Laughing

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
υπομονη!!!!   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stavrina έγραψε:υπομονη!!!!   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316

Κανε υπομονη και η μπεμπα θα κατεβειι!!!Λα λαλα(Λαλησα)!

Ποπη σ'ευχαριστω για τη συμβουλη θα παω αυριο να παρω.

Παπαρουνα μου δεν ξερω τι σερβιετες λοχειας εχω γιατι μου τις πηρε η μαμα μου απο ενα μαγαζι στην περιοχη μου.Το αλλο το απαγορευμενο βοηθαει λενε αλλα εμενα ο αντρουλης μου δε μου καθεται!!!Σνιφ σνιφ σνιφφφ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 534787   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 534787


  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stavrina έγραψε:κορίτσια αν και εγώ μπήκα στην 36 εβδομάδα, φαντάζομαι την αγωνία σας....Αντε σήμερα, αυριο θα έχετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας! Laughing

Σταυρινα ,σημερα αυριο μεθαυριο,παραμεθαυριο!!!!Παντως δεν ξερω γιατι νιωθω οτι θα μου βγει απο τη μυτη η μπεμπουλα μου.Την κατηφορα δε θα την κατεβαινω θα κουτρουβαλαω σε λιγο!

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
έχει πάρει θέση το μωράκι σου;

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stavrina έγραψε:έχει πάρει θέση το μωράκι σου;

Η μπουμπου μου ειναι με το κεφαλι προς τα κατω απο την 34εβδομαδα.Χαρηκα κι εγω λεω αχ το κοριτσακι μου βιαζεται να βγει!Λαθος πορισμα εβγαλα!Απλα της αρεσει το κατακορυφο!!Τη Δευτερα που πηγα στο γιατρο μου ειπε δε θα γεννησω πριν τις 20.Θα ξαναπαω την Τριτη μαλλον να με δει. Rolling Eyes afro

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
soudi έγραψε:
stavrina έγραψε:υπομονη!!!!   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316

Κανε υπομονη και η μπεμπα θα κατεβειι!!!Λα λαλα(Λαλησα)!

Ποπη σ'ευχαριστω για τη συμβουλη θα παω αυριο να παρω.

Παπαρουνα μου δεν ξερω τι σερβιετες λοχειας εχω γιατι μου τις πηρε η μαμα μου απο ενα μαγαζι στην περιοχη μου.Το αλλο το απαγορευμενο βοηθαει λενε αλλα εμενα ο αντρουλης μου δε μου καθεται!!!Σνιφ σνιφ σνιφφφ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 534787   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 534787


  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 654316

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΦΟΒΑΤΑΙ Ε?ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ?ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΛΕΝΕ.
ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΔΗΛΑΔΗ ΧΕΡΑΚΙ Ο ΝΤΟΚΤΟΡ Ε?   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 11 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις