Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 22]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soudi έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΑΝΕΤΟ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΔΑ Κ ΒΟΛΙΚΟ,ΜΑΡΣΙΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΕΙΡΑΑΑΑ ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΑΚΑΡΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΗ ΜΟΥΥΥΥ

Καλοριζικα Μαρινακι!!Με το καλο να βαλεις τον κουκλο σου μεσα.Ολα καλα θα πανε!!!!!!!!Μεταξυ μας εγω κανω βολτες το καροτσι στο σαλονι και ο αντρας μου με κοροιδευει!!!!!Χι χι χι   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 10 536304   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 10 536304
ΧΑΧΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ Κ ΜΙΛΑΓΑ Κ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ,ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑΙ,ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ,,ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΠΩΣ ΑΛΑΛΖΕΙ,ΓΤ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣ ΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΠΡΩΣΤΑ Η ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΜΕΝΑ,ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΥΡΙΖΑΝ ΚΑΠΩΣ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ 1 ΥΠΟΘΕΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ....Α Κ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΙΖΑ ΑΝΤΑΥΓΕΣ,ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΑΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[/quote]ΧΑΧΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ Κ ΜΙΛΑΓΑ Κ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ,ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑΙ,ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ,,ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΠΩΣ ΑΛΑΛΖΕΙ,ΓΤ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣ ΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΠΡΩΣΤΑ Η ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΜΕΝΑ,ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ!![/quot
Λογικα θα πλενονται αλλα εγω να σου πω την αμαρτια μου δεν τα επλυνα γιατι φοβηθηκα μην κανω καμια βλακεια και δε μπορω να τα ξαναβαλω μετα.Ασε που κι εγω εκανα 10ωρες να καταλαβω πως κλεινει.Εγω καλα ειμαι αν εξαιρεσεις οτι νιωθω οτι θα εκραγω.Περπατησα σημερα καμια ωριτσα και τωρα κανω δουλειες μηπως και κατεβει.Σκεφτομαι να φτιαξω ενα κεικ με σοκολατα να τη δελεασω μηπως και βγει.

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marinaki <3 <3 έγραψε:Α ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΥΡΙΖΑΝ ΚΑΠΩΣ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ 1 ΥΠΟΘΕΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ....Α Κ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΙΖΑ ΑΝΤΑΥΓΕΣ,ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΑΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ

Αληθεια αν θηλαζεις δε μπορεις να τα βαψειςςςς;;;Δηλαδη οτι προλαβω τωρα;;;Ωχ μου εβαλες ιδεες τωρα!!!!Κι εγω ειχα κατι υγρα αλλα δε μο εδωσε τιποτα.Μηπως ο γιατρουλης μου ειναιθ λιγο αφασια;;;;

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marinaki <3 <3 έγραψε:
soudi έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΑΝΕΤΟ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΔΑ Κ ΒΟΛΙΚΟ,ΜΑΡΣΙΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΕΙΡΑΑΑΑ ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΑΚΑΡΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΗ ΜΟΥΥΥΥ

Καλοριζικα Μαρινακι!!Με το καλο να βαλεις τον κουκλο σου μεσα.Ολα καλα θα πανε!!!!!!!!Μεταξυ μας εγω κανω βολτες το καροτσι στο σαλονι και ο αντρας μου με κοροιδευει!!!!!Χι χι χι   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 10 536304   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 10 536304
ΧΑΧΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ Κ ΜΙΛΑΓΑ Κ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ,ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑΙ,ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ,,ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΠΩΣ ΑΛΑΛΖΕΙ,ΓΤ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣ ΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΠΡΩΣΤΑ Η ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΜΕΝΑ,ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ!!
kalorizika k kalotyxa marinaki!!to pliko switch pirate?egw ta epluna sto xeri an k lene oti mpainoun k sto grigoro programma sto plyntirio..pantws i mpoumpou mou polu arezetai sto karotsaki tis..makari na synexisei etsi k otan arxisoume tis voltes eksw..

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soudi έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:Α ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΥΡΙΖΑΝ ΚΑΠΩΣ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ 1 ΥΠΟΘΕΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ....Α Κ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΙΖΑ ΑΝΤΑΥΓΕΣ,ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΑΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ

Αληθεια αν θηλαζεις δε μπορεις να τα βαψειςςςς;;;Δηλαδη οτι προλαβω τωρα;;;Ωχ μου εβαλες ιδεες τωρα!!!!Κι εγω ειχα κατι υγρα αλλα δε μο εδωσε τιποτα.Μηπως ο γιατρουλης μου ειναιθ λιγο αφασια;;;;
ΜΠΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ Κ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΨΕΙ ΕΝΩ ΘΥΛΑΖΑΝ,ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ ΤΩΡΑ ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΥΡΙΖΟΥΝ Κ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roulitsa14 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
soudi έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΑΝΕΤΟ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΔΑ Κ ΒΟΛΙΚΟ,ΜΑΡΣΙΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΕΙΡΑΑΑΑ ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΑΚΑΡΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΗ ΜΟΥΥΥΥ

Καλοριζικα Μαρινακι!!Με το καλο να βαλεις τον κουκλο σου μεσα.Ολα καλα θα πανε!!!!!!!!Μεταξυ μας εγω κανω βολτες το καροτσι στο σαλονι και ο αντρας μου με κοροιδευει!!!!!Χι χι χι   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 10 536304   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 10 536304
ΧΑΧΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ Κ ΜΙΛΑΓΑ Κ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ,ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΛΟΓΙΚΑ ΝΑΙ,ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ,,ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΠΩΣ ΑΛΑΛΖΕΙ,ΓΤ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣ ΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΠΡΩΣΤΑ Η ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΜΕΝΑ,ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ!!
kalorizika k kalotyxa marinaki!!to pliko switch pirate?egw ta epluna sto xeri an k lene oti mpainoun k sto grigoro programma sto plyntirio..pantws i mpoumpou mou polu arezetai sto karotsaki tis..makari na synexisei etsi k otan arxisoume tis voltes eksw..
Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ,ΓΤ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ Κ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ,ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΑΥΤΟ,ΛΕΓΕΤΑΙ ΛΕΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΗ

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
soudi έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:Α ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΥΡΙΖΑΝ ΚΑΠΩΣ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ 1 ΥΠΟΘΕΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ....Α Κ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΙΖΑ ΑΝΤΑΥΓΕΣ,ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΑΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ

Αληθεια αν θηλαζεις δε μπορεις να τα βαψειςςςς;;;Δηλαδη οτι προλαβω τωρα;;;Ωχ μου εβαλες ιδεες τωρα!!!!Κι εγω ειχα κατι υγρα αλλα δε μο εδωσε τιποτα.Μηπως ο γιατρουλης μου ειναιθ λιγο αφασια;;;;
soudi μου εγω εμενα μου ειπε ο γιατρος μου να τα βαφω τα μαλλια μου αλλα επειδη θηλαζω με χρωμοσαμπουαν η φυτικη βαφη οσο για το αλλο θεμα της απραγιας που διαβασα παραπανω οτι ελεγες μετα την γεννα να δεις χειροτερα και απο την πρωτη φορα φαντασου οτι γεννησα με καισαρικη δηλαδη δεν εχω ραμματα απο κατω και αυριο σαραντηζω αλλα επιτυχια 100% δεν ειχαμε σε αυτο το θεμα και εχω κατι νευρα γιατι περιμενα να γεννησω και να του δωσω να καταλαβει αλλα θελει σιγα σιγα απο την αρχη παλι αχ τι καθομαι και λεω μεσημεριατικα χαχα

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
souzan έγραψε:
soudi έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:Α ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΥΡΙΖΑΝ ΚΑΠΩΣ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ 1 ΥΠΟΘΕΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ....Α Κ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΙΖΑ ΑΝΤΑΥΓΕΣ,ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΑΝ ΘΥΛΑΖΕΙΣ

Αληθεια αν θηλαζεις δε μπορεις να τα βαψειςςςς;;;Δηλαδη οτι προλαβω τωρα;;;Ωχ μου εβαλες ιδεες τωρα!!!!Κι εγω ειχα κατι υγρα αλλα δε μο εδωσε τιποτα.Μηπως ο γιατρουλης μου ειναιθ λιγο αφασια;;;;
soudi μου εγω εμενα μου ειπε ο γιατρος μου να τα βαφω τα μαλλια μου αλλα επειδη θηλαζω με χρωμοσαμπουαν η φυτικη βαφη οσο για το αλλο θεμα της απραγιας που διαβασα παραπανω οτι ελεγες μετα την γεννα να δεις χειροτερα και απο την πρωτη φορα φαντασου οτι γεννησα με καισαρικη δηλαδη δεν εχω ραμματα απο κατω και αυριο σαραντηζω αλλα επιτυχια 100% δεν ειχαμε σε αυτο το θεμα και εχω κατι νευρα γιατι περιμενα να γεννησω και να του δωσω να καταλαβει αλλα θελει σιγα σιγα απο την αρχη παλι αχ τι καθομαι και λεω μεσημεριατικα χαχα


Ωχ μη μου λες τετοια!!!Κι εγω το ιδιο λεωωωω!!!!Δηλαδη μεχρι να σαραντισω τζιφος;;;;;;ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!Και δε μου καθοταν τοσους μηνες ο ατιμουλης!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Τωρα μετα απο αυτο που μου ειπες το τελευταιο που με απασχολει ειναι το μαλλι!!!!!

stavrina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπέρα μανούλες!Ευχομαι σε όλες με το καλό να έρθουν. Εμείς περιμένουμε τη μπουμπούκα μας στις 24-3.Βλέπω πως πολλές πλησιάζετε.Ευχομαι να πάνε όλα καλά!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΤΑΥΡΙΝΑ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 10 215994 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΡΕΜΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑΑΑΑ ΠΟΠΟ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΤΡΟΜΑΞΑ ΓΤ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΟΡΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΣΥΣ ΠΟΠΟ ΜΙΛΑΜΕ ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΥΡΝΟΥΣΕ,Κ ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑΞΕ ΘΕΣΗ ΓΤ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΧΑΜΗΛΑ ΟΠΟΤΕ Ο ΜΑΓΚΑΣ ΓΥΡΙΣΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ....ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΒΙΝΤΕΟ Κ ΝΟΥΝΙΟΤΑΝ ΟΛΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αστα soudi πονεμενη ιστορια ασε που θελω να παω και γυναικολογο αυτην την εβδομαδα για τεστ παπ και κολποσκοπηση και σκεφτομαι πως θα μου τα κανει ολα αυτα χωρις να εχω κανει .... θα με πεθανει στον πονο

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
souzan έγραψε:αστα soudi πονεμενη ιστορια ασε που θελω να παω και γυναικολογο αυτην την εβδομαδα για τεστ παπ και κολποσκοπηση και σκεφτομαι πως θα μου τα κανει ολα αυτα χωρις να εχω κανει .... θα με πεθανει στον πονο
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΣΟΥ,,ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερουδια κι αποδω.
Τι κανετεε?

Σουντι τπτ ακομα????
Εχω αισθηση θα γεννησεις πιο πριν απο μενα.
Ουφ βαρεθηκα θελω ναγεννησω.

Δν μπορω να κανω τπτ νιωθω ανημπορη κι ανικανη!

Μετα βεβαια θα λεω ωραια που καθομουνα!!!
Αλλα ειναι πολυ κουραστικες οι τελευταιες μερες!!!


Εμεις καροτσι ακομα δν πηραμε,θα παρουμε το quinny buzz.

Κοριτσια να σας πω,επειδη ειναι σε προσφορα το συγκεκριμενο καροτσι,πειραζιε που ειναι κοριτσι κ το καροτσι ειναι λαδι χρωμα???
Η προσφορα ισχυει μονο για το συγκεκριμενο χρωμα!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΠΑΚΗ ΟΧΙ ΓΤ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΧΡΩΜΑ,Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΙΡΑ ΛΑΧΑΝΗ-ΓΚΡΙ,ΚΑΝΕΙ Κ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΕΤΗΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΡΟΖ ΦΟΥΞΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΙΡΑΖΗ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΦΥΓΚΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ,Κ ΧΘΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΥΜΑΔΗ ΣΤΟ ΣΤΘΘΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.....ΑΛΛΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΣΟΥΤΙΕΝ ΠΕΤΑΕΙ Η ΡΟΓΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΦΦΦΦ

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο μου λεει κι ο αντρας μου,οτι ειναι ουδετερο...Θα δουμε τι θα κανουμε.

Οχι ρε συ,ουτως η αλλως θα πεσει με το θηλασμο θες δν θες.Εγω μες το σπιτι δν φοραω καθολου αλλα μου επεσε το βυζι.Δλδ καλοκαιρι δν μπορω να βαλω μπλουζακι χωρις σουτιεν με την καμια!
Ειδικα στην πρωτη εγκυμοσυνη μια φορα κιαν εβαλα σουτιεν.
Στον θηλασμο ομως φορουσα συνεχεια γτεεβαζα κι τα προστατευτικα απο μεσα για να μην λερωνω τις πυτζαμες συνεχεια με το γαλα.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Αυτο μου λεει κι ο αντρας μου,οτι ειναι ουδετερο...Θα δουμε τι θα κανουμε.

Οχι ρε συ,ουτως η αλλως θα πεσει με το θηλασμο θες δν θες.Εγω μες το σπιτι δν φοραω καθολου αλλα μου επεσε το βυζι.Δλδ καλοκαιρι δν μπορω να βαλω μπλουζακι χωρις σουτιεν με την καμια!
Ειδικα στην πρωτη εγκυμοσυνη μια φορα κιαν εβαλα σουτιεν.
Στον θηλασμο ομως φορουσα συνεχεια γτεεβαζα κι τα προστατευτικα απο μεσα για να μην λερωνω τις πυτζαμες συνεχεια με το γαλα.
ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΛΑΔΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΧΡΩΜΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ Κ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΥΞΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΡΟΖ-ΛΑΧΑΝΗ ΕΧΩ ΔΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ....Κ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΜΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΜΟΝΟ ΣΟΥΤΙΕΝ Κ ΑΥΤΟ ΕΝΑ

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ τιποτα ακομα!!!Πονεμενη ιστορια!1ωρα περπατησα και σημερα.Ποπη τι θα γινει;;;;ΝΙωθω οτι θα εκραγω!!!!
Το λαδι καροτσακι ειναι πολυ ωραιο.Ουδετερο.
Σουζαν με απογοητευσες!!Ειχα αλλα ονειρα για μετα τη γεννα!!!!Τι να κανουμε ομως!!!Υπομονη!Ειναι για καλο σκοπο!!!Νιωθω σαν κατι σκυλακια που κουτουπωνουν καναπεδες και επιπλα!!!!Συγνωμη κιολας!!!!!Ετσι νιωθω!!!

Οσο για το στηθος αλλο ενα πληγμα θα ειναι κι αυτο.Δεν υπαρχει πιθανοτητα να τη γλιτωσουμΕ;;;Θα παρει τον κατηφορο;;;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Αυτο μου λεει κι ο αντρας μου,οτι ειναι ουδετερο...Θα δουμε τι θα κανουμε.

Οχι ρε συ,ουτως η αλλως θα πεσει με το θηλασμο θες δν θες.Εγω μες το σπιτι δν φοραω καθολου αλλα μου επεσε το βυζι.Δλδ καλοκαιρι δν μπορω να βαλω μπλουζακι χωρις σουτιεν με την καμια!
Ειδικα στην πρωτη εγκυμοσυνη μια φορα κιαν εβαλα σουτιεν.
Στον θηλασμο ομως φορουσα συνεχεια γτεεβαζα κι τα προστατευτικα απο μεσα για να μην λερωνω τις πυτζαμες συνεχεια με το γαλα.
ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΛΑΔΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΧΡΩΜΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ Κ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΥΞΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΡΟΖ-ΛΑΧΑΝΗ ΕΧΩ ΔΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ....Κ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΜΠΕΜΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΜΟΝΟ ΣΟΥΤΙΕΝ Κ ΑΥΤΟ ΕΝΑ


Κι γω πηρα 2 αλλα μου τα φερανε απο Βραζιλια,κι βλακεια που δν πηρα αλλα 2.Με 20ευρω μου βγηκαν τα 2.
Ενω εδω δν βρηκα κατω απο 25 το ενα.Δλδ με εκπτωση 25.
Δλδ για το καλοκαιρι να θελω να παρω κανενα με ραντακια που να αλλαζουν σιλικονης κτλ,θα πρεπει να δωσω κανα 50ρι.Στην πρωτη εγκυμοσυνη βρηκε μια φιλη μου ενα μαγαζακι κι πηραμε με 3 ευρω το κομματι.

Μα γτ οτιδηποτε εχει να κανει με νεογεννητο θηλασμο κτλ να πρεπιε ναναι τοσο ακριβο?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soudi έγραψε:Αχ τιποτα ακομα!!!Πονεμενη ιστορια!1ωρα περπατησα και σημερα.Ποπη τι θα γινει;;;;ΝΙωθω οτι θα εκραγω!!!!
Το λαδι καροτσακι ειναι πολυ ωραιο.Ουδετερο.
Σουζαν με απογοητευσες!!Ειχα αλλα ονειρα για μετα τη γεννα!!!!Τι να κανουμε ομως!!!Υπομονη!Ειναι για καλο σκοπο!!!Νιωθω σαν κατι σκυλακια που κουτουπωνουν καναπεδες και επιπλα!!!!Συγνωμη κιολας!!!!!Ετσι νιωθω!!!

Οσο για το στηθος αλλο ενα πληγμα θα ειναι κι αυτο.Δεν υπαρχει πιθανοτητα να τη γλιτωσουμΕ;;;Θα παρει τον κατηφορο;;;
ΧΑΧΑ ΣΟΥΝΤΙ ΜΟΥ SEX SEX ΟΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 3'30-4 ΩΡΑ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΔΕΝΕ ΧΩ ΟΡΕΞΗ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΧΟΥΦΤΟΝΟ ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΕΙ ΕΣΥ ΞΕΦΥΓΕΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ Ε Ε ΕΕ ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΣΣΣΣ

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[/quote]ΧΑΧΑ ΣΟΥΝΤΙ ΜΟΥ SEX SEX ΟΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 3'30-4 ΩΡΑ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΔΕΝΕ ΧΩ ΟΡΕΞΗ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΧΟΥΦΤΟΝΟ ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΕΙ ΕΣΥ ΞΕΦΥΓΕΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ Ε Ε ΕΕ ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΣΣΣΣ[/quote]

Κι εγω σαν λυσσαρα κανω και μου λεει.Καλα ετοιμογεννη γυναικα εκει το εχεις το μυαλο σου;;;;; Embarassed Embarassed
Και του λεω ναι αφου με εχεις αποτιστη.Δε γινεται μου λεει το εχω στην καταψυξη μεχρι να γεννησεις!!!! pale pale No   ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!###3 - Σελίδα 10 679259

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Paparouna τι κάνεις; Που είσαι; Μπήκαμε και εμείς με το καλό στον μήνα μας! Very Happy
Για να δούμε πόσες μέρες θα πάρουμε εμείς Rolling Eyes

http://www.something-special.gr

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑ ΧΑ ΣΟΥΝΤΙ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ,,ΑΝΤΕ ΜΑΡΑΚΙ ΚΟΝΡΕΥΕΙΣ Κ ΕΣΥ,ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΠΕΝΩ ΑΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ,Η ΠΕΙΡΑΤΕ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΤΕ ΕΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ,ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΙΜΟΥΝ ΖΑRA K KATEBHKA ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσακια!!!! Α!!Βλεπω συζητηση για sex....λοιπον εγω ημουν λυσαρα σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης !!!! Μιλαμε για κυνηγητο !!!!!Το ιδιο εγινε και μετα την γεννα !!!!! Δεν σαραντισα καν ...αλλα ηταν οντως σα πρωτη φορα!!! Embarassed Embarassed
Μαρινακη εγω του τα εβαλα απο την πρωτη στιγμη !!! Μεσα στο σπιτι βεβαια ειναι με τα φορμακια αλλα οταν παμε βολτα ντυνομαστε γαμπροι!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις