Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΣΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ RIVER WEST KAI IKEA ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ .ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΙΞΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΝΕ.

HLIANA ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ !!!!ΜΟΙΖΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ Ή ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!!!Ή ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑΠΨ.

ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΗΛΙΑΝΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΘΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΣΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ RIVER WEST KAI IKEA ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ .ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΙΞΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΝΕ.

HLIANA ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ !!!!ΜΟΙΖΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ Ή ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!!!Ή ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑΠΨ.

ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΗΛΙΑΝΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΘΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!

Αφου η μπεμπα παιρνει βαρος κανονικα εχεις γαλατακι Γεωργια μου! Ετσι νομιζω...

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και εδω!!!!!!!!!!!!!

φιλακια στα ομορφα μωρακια σας!!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστούμε κοριτσια για τα καλα σας λογια! Όντως Γεωργια πιο πολυ στον μπαμπουλη μοιαζει, λιγα στοιχεια απο μενα εχει μου φαινεται!

Πωπω τι πάθαμε, την αφησαμε στην πεθερα μου και κοιμοταν και φυγαμε, με το που ξυπνησε εκλαιγε με λιγμους! Δεν εχει ξανακλαψει ετσι! Γυρισαμε αρον αρον μεσα σε 40 λεπτά και η κακομοιρούλα ηταν κατακοκκινη και αναστεναζε βαρια βαρια! Και μολις μας ειδε η σκατουλα αρχισε τα γελακια!

Ελενάκι μου περαστικά σας!

Βάσια μου δεν βλέπω να εχει! Sad
Εγω τωρα λέω να παρω αυτά :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα σε μανουλες και μπεμπακια!βρε θηρια πηγαμε κιολας στο τεσσερα?ειμαστε λιγο "πολυμιλες"ε?χεχεχεχεχεχ

εμας η γκρινια καλα κρατει...τουλαχιστον οχι το βραδυ....παλι καλα!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ…
ΗΛΙΑΝΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;
FENNIA ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ, ΗΔΗ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΤΣΙ…. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ…

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια! Περαστικά σε όλα τα άρρωστούλικα μωράκια.
Ηλιάννα, η μπεμπούλα είναι κουκλάκι έχω να σου πω κι εγώ με τη σειρά μου. Να τη χαίρεστε!
Εμείς το μεσημέρι πήγαμε στο Mall και γινόταν ο κακός χαμός από κόσμο. Μετά περάσαμε μια βόλτα από τα Jumbo και πήρα κάτι ωραία αυτοκόλλητα τοίχου. Θα σας τα δείξω αύριο, είναι νεραϊδούλες. Πάω για ύπνο, η μπέμπα κοιμήθηκε. Τα λέμε αύριο μανούλες.

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου... Πως είστε?
Ηλιανα, τι γλυκα η μικρη... Ματακια ομορφα...
Εμεις γυρναμε απο βολτουλα... Καλα που εχω συνδεση στο κινητο και μπορω και σας διαβαζω...
Ευχαριστουμε και για τα καλα σας λογια... Μεγαλωσαν τα μπεμπεκια μας μωρε... Πως περναει ετσι ο καιρος...
Ελενακι ενταξει με το γαλα σου, ετσι; ειδες, αδικα αγχωθηκες...
Ελενα84 ελπιζω να στρωσετε μεχρι αυριο...
Και εσεις Βασια...
Αααα ξεχασα... Τελεια τα παντοφλακια...
Αυτα κορτσουδια μου... Τα λεμε...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antzelinino έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου... Πως είστε?
Ηλιανα, τι γλυκα η μικρη... Ματακια ομορφα...
Εμεις γυρναμε απο βολτουλα... Καλα που εχω συνδεση στο κινητο και μπορω και σας διαβαζω...
Ευχαριστουμε και για τα καλα σας λογια... Μεγαλωσαν τα μπεμπεκια μας μωρε... Πως περναει ετσι ο καιρος...
Ελενακι ενταξει με το γαλα σου, ετσι; ειδες, αδικα αγχωθηκες...
Ελενα84 ελπιζω να στρωσετε μεχρι αυριο...
Και εσεις Βασια...
Αααα ξεχασα... Τελεια τα παντοφλακια...
Αυτα κορτσουδια μου... Τα λεμε...

καλησπερα Άντζελά μου... ευχομαι να περνατε καλα! νομιζω πως τελικα ηταν απλα μια ''κρισουλα''. Ωστοσο, εχω αγχος γιατι αυξησε την καταναλωση της...σημερα εφαγε 210 ml (ολο οσο ειχα βγαλει, δεν αφησε σταλα!) οποτε πρεπει να βγαζω περισσοτερο απο οσο εβγαζα πριν και με αγχωνει αυτο... αντε να μπουν οι στερεες να παρω μια ανασα... με την δουλεια δεν ευχαριστηθηκα τον θηλασμο....μονο τις 40 μερες και στις γιορτες των Χριστουγεννων...τις υπολοιπες μερες αγχος αγχος αγχος...
τι να πω....

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομιζω επειδη αρχιζουν και μεγαλωνουν, θελουν περισοτερο... Πραγματικα, να αρχισουν οι στερεες να παρουμε μια ανασα... Και εγω κουραστηκα...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antzelinino έγραψε:Νομιζω επειδη αρχιζουν και μεγαλωνουν, θελουν περισοτερο... Πραγματικα, να αρχισουν οι στερεες να παρουμε μια ανασα... Και εγω κουραστηκα...

Ε, ναι λογικο να θελουν περισσοτερο! Απλα ειναι η μεταβατικη φαση και ειναι ζορικη! Ειδικα αν δουλευεις κιολας....

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenikal έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου! Γυρισα σπιτι απο την δουλεια, ταισα την μπεμπα ολα καλα! Χτες εφαγε στις 1 και σημερα ξυπνησε στις 11 αρα την πιανει το γαλα μου... Αγχωθηκα πολυ....τι να πω...ελπιζω να ηταν έν διαλλειμα του οργανισμου και να ξαναρχισει πάλι και περισσότερο , όπως μου ειπατε΄...!
Ηλιανα, να σου ζησει η κουκλα! Ειναι απλα ΚΟΥΚΛΑ! Και οι ματαρες φαινονται στην κοντινη φωτο! Ειμαστε τελικα ομορφομαδουλα (γιατι για να ειναι τα μωρακια τοσο ομορφα ειναι και οι μανουλες χαχαχαχαχα!!!!).
Τελεια τα παπουτσινια μαλλον θα τα παραγγειλω κι εγω!
Γεωργια μου εγω εχω γαλα αρκετο αφου τραβαω και με το θηλαστρο για εξτρα γευμα...απλα χτες δεν ξερω τι εγινε.... κι εγω τους 6 μηνες ειχα βαλει στοχο αλλα τωρα θελω περισσότερο...
Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση...!!! Ειστε πολυ πολυ πολυ καλές!!!!
Εχτες και σημερα μου εκανε φιλακια η μπεμπα!!!! Οπως την κραταω αγκαλια, γυριζει το κεφαλακι της και κολλαει το στοματακι της και την γλωσιτσα της στο μαγουλο μου! Αχ, ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Αυτα απο μενα , λεω να παω να ξαπλωσω λιγο τωρα που κοιμαται και το αστερι μου! Φιλια σε ολες!!!

Ax αυτά τα φιλάκια τα κάνει και σε μένα!!!!!!! Λιώνωωωωωωω!!!!!!!!
Και με κάνει και μέσα στα σάλια!!!!!! Χιχιχιχι!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenikal έγραψε:Δεσποινα τωρα ειδα την φωτο της μικρης σου! Κουκλακι το μαναρακι! Και πονηροβλεπουσα!!!! να την χαιρεστε!!!

Πονηροβλεπούσα δεν λες τίποτα!
Ευχαριστώ πολύ Ελενάκι μου!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλίτσες και από εμάς!
Η μπεμπούλα κοιμήθηκε πια... το ίδιο και ο μπαμπάκας της! Πονάει και η μεσούλα του και στον καναπέ θα την κάνει χειρότερα μου φαίνεται!
Εμείς πήγαμε και είδαμε και ακόμα ένα μαγαζί και αύριο θα πάμε να το κλείσουμε! Μας άρεσε και μας έκανε και καλύτερη τιμή μιας και είχε γίνει ακύρωση τελευταία στιγμή αυτής της αίθουσας! Τα 550 άτομα 6000 ευρώ και θα μας κάνουν δώρο και την τούρτα για τους καλεσμένους! Καλά είναι! Κυριακή 27 Μαίου ο γάμος μαζί με την βάπτιση! Όταν τους λέγαμε ότι θέλουμε να κάνουμε γάμο τέλη Μαίου μας κοιτούσαν με μια απορία...!!! Το αφήσαμε και εμείς μάλλον λίγο αργά! Το καλό ήταν ότι δοκιμάσαμε και όλα τα φαγητά! Είχε γάμο οπότε...!!!
Αυτό είναι το μαγαζί!
http://www.nymfes.com.gr/halls

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α, Δεσποινακι, η αλήθεια να λέγεται!!! Καλα τα σαλακια ειναι ολα τα λεφτα! Και η ανασα τους!!! Πωπω ανατριχιασα! και κοιμαται και δεν μπορω να την ζουλήξω!!!χιχιχιχι!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα μανουλίτσες και από εμάς!
Η μπεμπούλα κοιμήθηκε πια... το ίδιο και ο μπαμπάκας της! Πονάει και η μεσούλα του και στον καναπέ θα την κάνει χειρότερα μου φαίνεται!
Εμείς πήγαμε και είδαμε και ακόμα ένα μαγαζί και αύριο θα πάμε να το κλείσουμε! Μας άρεσε και μας έκανε και καλύτερη τιμή μιας και είχε γίνει ακύρωση τελευταία στιγμή αυτής της αίθουσας! Τα 550 άτομα 6000 ευρώ και θα μας κάνουν δώρο και την τούρτα για τους καλεσμένους! Καλά είναι! Κυριακή 27 Μαίου ο γάμος μαζί με την βάπτιση! Όταν τους λέγαμε ότι θέλουμε να κάνουμε γάμο τέλη Μαίου μας κοιτούσαν με μια απορία...!!! Το αφήσαμε και εμείς μάλλον λίγο αργά! Το καλό ήταν ότι δοκιμάσαμε και όλα τα φαγητά! Είχε γάμο οπότε...!!!
Αυτό είναι το μαγαζί!
http://www.nymfes.com.gr/halls

Μια χαρα δεσποινα, τυχερη εισαι! Νωρις τελικα, εγω ειχα μεινει οτι θα τα κανεις Σεπτεμβρη! Αρα καλα κανεις και τρεχεις απο τωρα! Απο νυφικο κατεληξες?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenikal έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Καλημέρα μανουλίτσες και από εμάς!
Η μπεμπούλα κοιμήθηκε πια... το ίδιο και ο μπαμπάκας της! Πονάει και η μεσούλα του και στον καναπέ θα την κάνει χειρότερα μου φαίνεται!
Εμείς πήγαμε και είδαμε και ακόμα ένα μαγαζί και αύριο θα πάμε να το κλείσουμε! Μας άρεσε και μας έκανε και καλύτερη τιμή μιας και είχε γίνει ακύρωση τελευταία στιγμή αυτής της αίθουσας! Τα 550 άτομα 6000 ευρώ και θα μας κάνουν δώρο και την τούρτα για τους καλεσμένους! Καλά είναι! Κυριακή 27 Μαίου ο γάμος μαζί με την βάπτιση! Όταν τους λέγαμε ότι θέλουμε να κάνουμε γάμο τέλη Μαίου μας κοιτούσαν με μια απορία...!!! Το αφήσαμε και εμείς μάλλον λίγο αργά! Το καλό ήταν ότι δοκιμάσαμε και όλα τα φαγητά! Είχε γάμο οπότε...!!!
Αυτό είναι το μαγαζί!
http://www.nymfes.com.gr/halls

Μια χαρα δεσποινα, τυχερη εισαι! Νωρις τελικα, εγω ειχα μεινει οτι θα τα κανεις Σεπτεμβρη! Αρα καλα κανεις και τρεχεις απο τωρα! Απο νυφικο κατεληξες?

Όχι Σεπτέμβρη!
Μόνο σε περίπτωση που δεν θα υπήρχε μαγαζί για τις ημερομηνίες που θέλαμε!
Θέλω να το κάνω πριν γυρίσω στην δουλειά!
Μην τρέχω και έχω και την δουλειά!
Τα ζώα μου αργά είμαι...!!! Ακόμα δεν έχω πάει να δω νυφικά αλλά μου έχουν αρέσει 2-3 από σελίδες μαγαζιών στην Θεσσαλονίκη! Τα ανέβασα και στο άλλο θέμα!
Πρέπει να χάσω τα 5-6 κιλά όμως!!!!!!!!!!

Περαστικά σε όλα τα ζουζουνάκια της ομάδας! Πολύ διάρροια βρε παιδί μου έπεσε!!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα μανούλες! Η μπεμπούλα μου κοιμάται ύστερα από ένα δύσκολο βράδυ, παρότι αρχικά φαινόταν ότι όλα θα πάνε κάλα. Μέχρι τις 03:00 ασ πούμε ότι κοιμηθήκαμε, από τότε και μετά σηκωνόμουν συνέχεια για να της βάλω την πιπίλα, ώσπου 04:30, επειδή είχε πολύ γκρίνια της έκανα λίγο γάλα και μετά ήθελε παιχνίδια. Κατά τις 05:30 διαπίστωσα ότι είχε λερωθεί κιόλας, την άλλαξα και την άφησα στην κούνια. Της έβαλα την πιπίλα και είπα να πάω κι εγώ να ξαπλώσω, δεν πρόλαβα να βγω από το δωμάτιο και αρχίζει η γκρίνια, γυρνάω να της ξαναβάλω την πιπίλα και μόλις με βλέπει να χοροπηδάει και να γελάει, τι να σας πω βρε κορίτσια. Εγώ να της βάζω την πιπίλα, η μικρή να τη βγάζει και μου γελάει. Τελικά την πήρε ο ύπνος κατά τις 06:00, αλλά μου έφυγε.`Εφτιαξα λοιπόν ένα καφεδάκι και είπα να σας ζαλίσω πρωί-πρωί, πριν αρχίσω το μαγείρεμα και τις δουλειές.

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σήμερα θα έρθουν οι γονείς μου για φαγητό και θα μου φέρουν και το μεγάλο μου κοριτσάκι  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 2 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 2 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 2 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 2 215994  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 2 215994

Δεσποινάκι, η ώρα η καλή κορίτσι μου. Διαλέξατε ωραία αίθουσα. Με το καλό και οι υπόλοιπες ετοιμασίες.

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





Αυτά είναι τα αυτοκόλλητα τοίχου που πήραμε χθες, σας αρέσουν;

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΕΛΕΙΑ SEPTEMBER ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα και από μένα κορίτσια,

Γεωργία σε πέρασε η September σήμερα στο ξύπνημα.
τέλειες οι φωτογραφίες σας. Όλα τα μωρά ένα και ένα έχω να που....θα κάψουν καρδιές.

Και εγώ έχω προχωρήσει κάπως με το θέμα βάφτιση....νου άναψε τα αίματα η Έλενα χιχιχιχιχιχι και ζήλεψα. δεν έχω κλείσει ακόμα ημερομηνία...παίρνω στην εκκλησία τώρα τηλ. και είναι εκτός λειτουργίας.
Εμάς οι νονές μας είναι φοιτήτριες, ξαδέρφες του άντρα μου και τους είπαμε να μην επιβαρυνθούν οικονομικά. Μόνο σταυρό και ίσως και τα ρουχαλάκια να πάρουν. Οπότε μια και το αναλαμβάνω εγώ το πακέτο κατέληξα σε μικρό πρίγκιπα (είμαι τόσο φαν, που μέχρι και για μένα τη γαίδούρα φοράω κοσμήματα)
τα κανονίζω όλα μια χαρά με την αντωνία. Μόλις μου βγάλει τα δείγματα θα σας τα ανεβάσω να δείτε

Φιλιά και καλή κυριακή (ευτυχώς άνοιξε ο καιρός)

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κουκλίτσες!
Δεσποινακι μου τελεια η αιθουσα!! Με το καλοοο!
Τζένη δεν απαντανε στην εκκλησια γιατι εχουν ακομη λειτουργια! Laughing Παρε κατα τις 11:00!
September (αληθεια πώς ειναι το ονομασου?) τελεια τα αυτοκόλλητα!! Με γεια σας! Θα τα βρει εκπληξουλα και η μεγαλη κορουλα που θα ρθει σημερα, ε?
Ελένη μου εγω τον θηλασμο τον χαρηκα μεν, αλλα με πολλες στερησεις βρε παιδι μου στο φαγητο! Η βλακεια πάντως ειναι που μου λεει η αδερφη μου ότι ναι μεν λεμε "αντε θα μπουν στον 6ο και θα αρχισουν οι στερεες και θα ειναι πιο ησυχα", αλλα αυτο γινεται σε βαθος εβδομαδων, γιατι όλα τα αρχιζεις σταδιακα και απο λιγο..κουταλακια στην αρχη σε ποσοτητα..οποτε θελει τον χρονο του! Κι εγω θηλασμο λεω να το συνεχισω λιγο ακομα και μετα τον 6ο και βλέπω, αλλα με τπτ άλλο νηστεια! Δεν αντεχω αλλο!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:Καλημερα κουκλίτσες!
Δεσποινακι μου τελεια η αιθουσα!! Με το καλοοο!
Τζένη δεν απαντανε στην εκκλησια γιατι εχουν ακομη λειτουργια! Laughing Παρε κατα τις 11:00!
September (αληθεια πώς ειναι το ονομασου?) τελεια τα αυτοκόλλητα!! Με γεια σας! Θα τα βρει εκπληξουλα και η μεγαλη κορουλα που θα ρθει σημερα, ε?
Ελένη μου εγω τον θηλασμο τον χαρηκα μεν, αλλα με πολλες στερησεις βρε παιδι μου στο φαγητο! Η βλακεια πάντως ειναι που μου λεει η αδερφη μου ότι ναι μεν λεμε "αντε θα μπουν στον 6ο και θα αρχισουν οι στερεες και θα ειναι πιο ησυχα", αλλα αυτο γινεται σε βαθος εβδομαδων, γιατι όλα τα αρχιζεις σταδιακα και απο λιγο..κουταλακια στην αρχη σε ποσοτητα..οποτε θελει τον χρονο του! Κι εγω θηλασμο λεω να το συνεχισω λιγο ακομα και μετα τον 6ο και βλέπω, αλλα με τπτ άλλο νηστεια! Δεν αντεχω αλλο!
μόλις έκλεισα
25 Αυγούστου στις 17.30

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κοριτσια τι κανετε;εμεις επειδη μενουμε σε χωριο και τον γαμο-βαφτηση θα τον κανουμε εδω δεν εχω προβλημα με την εκλησσια και για μετα κλεισαμε catering για 1000 ατομα παλι σε ενα χωρο εδω στο χωριο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις