Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Mpogos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[b]Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!
Ο μικρούλης μου κοιμάται λίγο και είπα να προλάβω να μπω!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 3 215994
Και εμένα τα ίδια έκανε χθες! Τον άφησα στην μαμά μου να πάω μία βόλτα και όταν πήρα τηλ τον άκουσα να ουρλιάζει! Τον πήγαν βόλτα με το αμάξι όμως και ησύχασε! Τα ίδια και με την πεθερά μου! Στα 20 λεπτά είχαμε επιστρέψει! Rolling Eyes Nομίζω ότι θα έχω μεγάλο πρόβλημα όταν θα πάω στην δουλειά! Sad
Πάω για μαμ τώρα!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #4 - Σελίδα 3 417472

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 03/06 ΚΑΙ ΩΡΑ 12 ΝΤΑΝ !!!ΑΝ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!

ifi+mpempe

ifi+mpempe
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια τα μωρακια σας κοιμουνται για ωρες συνεχομενα κατα τη διαρκεια της ημερας;

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;; ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ… ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ… ΣΝΙΤΣΕΛ ΜΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ…
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ… ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ…. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ…
ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ;;; ΩΡΑΙΑ, ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ… ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΞΑΝΘΗ, ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΜΕ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΟΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 6 Κ ΜΙΣΗ ΛΕΜΕ.
ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ;;; ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ…
ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ….
SEPTEMBER ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΣΑΣ…
ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ;;;
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΣΑΛΙΩΜΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙΑ… ΛΙΩΝΩ… ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΑΓΚΑΣΕΙ… ΧΑΧΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΦΟΡΑ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ;;; ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΜΑΥΡΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΚΟΛΑΚΕΥΕΙ ΛΙΓΟ. ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΟΔΙΣΤΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΡΑΨΕΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ. ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΙ ΧΩΜΑ; ΤΙ ΛΕΤΕ; ΑΝ ΒΑΛΩ ΜΑΥΡΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙ;;;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;; ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ… ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ… ΣΝΙΤΣΕΛ ΜΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ…
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ… ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ…. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ…
ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ;;; ΩΡΑΙΑ, ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ… ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΞΑΝΘΗ, ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΜΕ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΟΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 6 Κ ΜΙΣΗ ΛΕΜΕ.
ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ;;; ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ…
ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ….
SEPTEMBER ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΣΑΣ…
ΗΛΙΑΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ;;;
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΣΑΛΙΩΜΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙΑ… ΛΙΩΝΩ… ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΑΓΚΑΣΕΙ… ΧΑΧΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΦΟΡΑ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ;;; ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΜΑΥΡΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΚΟΛΑΚΕΥΕΙ ΛΙΓΟ. ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΟΔΙΣΤΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΡΑΨΕΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ. ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΙ ΧΩΜΑ; ΤΙ ΛΕΤΕ; ΑΝ ΒΑΛΩ ΜΑΥΡΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙ;;;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ναι ίδια μέρα είδες?
και όσο για το φαγητό που κάνεις σήμερα είναι το αγαπημένο μου!!!!!!!!!!!!
το φόρεμα τέλειο, ίσως όχι μαύρο (είναι και καλοκαίρι) αλλά σε ανθρακί, ασημί κάτι τέτοιο θα μου άρεσε περισσότερο

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έλενα είναι από εδώ : http://www.inch-blue.com/uk/category/shoes-0-to-6-years
ό,τι και να διαλεξεις 18 λίρες και μονο 2 λιρες μεταφορικά! Δηλαδη 24 ευρω βγαίνουν συνολο, αλλά δεν παιρνουν paypal και δυσκολευομαστε να παραγγειλουμε..θέλει καρτα! Αλλά εχει τοσα απιθανα σχεδιακια!
Ωραίο το φορεμα, αλλα όχι μαυρο μωρέ! Ό,τι άλλο χρωματακι που να νιωθεις οτι σου πηγαινει! Σκεψου και καλοκαιρινα χρωματα, οπως σμαραγδί, κοραλλι, τυρκουάζ..εμενα μ΄αρεσουν και τα παλ χρωματακια!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσακια! μολις εφυγαν η μαμα και η αδερφη μου! χαρηκα που ηρθαν! Δεν τις βλεπω συχνα.... κι εμας η βαπτιση ειναι πρωι, εχω κλεισει για 12 αλλα θα το αλλαξω σε 11:30!
Ελενη νη μου ωραιο φαγακι! Εγω εβαλα μπριζολικο με πατατες στον φουρνο!
Ηλιανα μου εσυ πρεπει να εχεις γινει κορμαρα με τοσες στερησεις! εχεις δικιο για το μεταβατικο σταδιο αλλα θα εχουμε αλλη ψυχολογια!!!!!
Δεσποινακι , η ωρα η καλη λοιπον!!!
Θελω την γνωμη σας!!! σε ενα site που ανεβασε η δεσποινα ειδα χρωματσμο βαπτισης ροζ-καφε και μου αρεσε! δειτε εδω:
http://whenminacreates.blogspot.com/search/label/%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%AF%CE%BF%20%CE%B5%CF%85%CF%87%CF%8E%CE%BD

ειναι λετε χειμερινος συνδυασμος? θα πηγαινε για 1η ιουλη?

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερες!!!η μικρη μου κοιματε απο τις 12μιση και ακομα ησυχια...χιχιχι...η αληθεια ειναι οτι καθε 2-2μιση ωρες νυσταζει και θελει υπνακο...εχει αγριεψει θελει βολτες και της αρεσει πολυ το μαρσιπο..καμαρωνει χαχαχα...ειναι ξανθουλα με ολιγα μαλλακια...να δω ποτε θα βαλουμε κανα κοκαλακι!!... scratch

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΔΟΝΤΙΑ , ΝΩΡΙΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΟΠΩΣ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας και απο μένα. Εγω σήμερα είμαι χάλια. Ψες είχαμε κατι κουμπάρους για φαγητό σπίτι μας. Περάσαμε πολύ όμορφα. Γύρω στις δώδεκα πήγαμε για ύπνο. Τα πόδια μου ήταν παγωμένα αλλά δεν έδωσα σημμασία, είπα ότι θα ζεσταθώ σιγά σιγά. Αλλά μέχρι τις 1:30 ξύπνησα με φοβερο ρίγος και δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Πήρα μια ζακέτα και την έβαλα πάνω μου και ξανα μπήκα στο κρεβάτι αλλά τίποτα. Έτρεμα ολόκληρη. Σήκωσα τον άντρα μου και μου έφερε δυο Panadol και ήπια και σιγά σιγά μου πέρασε.

Σήμερα το πρωί ξύπνησα με φοβερό πονοκέφαλο. Κοιμήθηκα μέχρι τις 12:30. Ξυπνούσα φυσικά και τάιζα την μικρή και ξανα κοιμόμουν.

Ο άντρας μου πήγε το πρωί ένα περίπατο σε ενα συνάδελφο του μαζί με τα αγόρια για να με αφήσουν να κοιμηθώ. Η γυναίκα του είναι νοσοκόμα στο παιδιατρικό στο γενικο νοσοκομείο Λάρνακας. Όταν της είπε τι εγινε ψες του απάντησε ότι ισως εχω μαστίτιδα. Δεν ξέρω τι συπτώματα μπορεί να εχω άλλα. Εγω σημερα νιώθω καλα εκτός απο το κεφάλι μου φυσικα.

Μήπως έτυχε σε καμμιά σας κατι τέτοι; Φοβήθηκα ψες.

Και εκτός απο αυτό που έπαθα από ότι φαινεται η μικρή το κατάλαβε και ξύπνησε στις 3 μετά στις 5 και μετά πάλι στις 7:΅30.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΡΑΣΔΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ;EINAI ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ;KAI EGV PRIN MIA EBDOMADA EIMOYN ME 40!IΩΣΗ ΘΑ ΕΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΓΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΑ ΔΙΠΛΕΣ ΚΑΛΤΣΕΣ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzef έγραψε:ΠΕΡΑΣΔΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ;EINAI ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ;KAI EGV PRIN MIA EBDOMADA EIMOYN ME 40!IΩΣΗ ΘΑ ΕΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΓΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΑ ΔΙΠΛΕΣ ΚΑΛΤΣΕΣ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

Ευχαριστώ πολύ. Ούτε το στήθος μου είναι πρισμένο, μπορώ να πω ότι είναι το αντίθετο και τις τελευταίες μέρες πίστευα ότι λιγόστεψε το γάλα μου γιατί έβλεπα το στήθος μου πιο μικρό. Αλλά ούτε ίωση δεν είναι γιατί όλο το κακό ήταν εκείνη την μια ώρα και μετά είμαι καλύτερα. Μιλάμε όμως για το ριγος. Ο αντρας μου, μου είπε ότι νόμισε οτι έπαθα ηλεκτροσιοκ. Τόσο πολύ έτρεμα.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μήπως σε τριγυριζει ακομα η ιωση και δεν σε εχει πιασει! Πάρε παυσιπονα και βιταμινες να την προλαβεις... η μαστιτιδα νομιζω εχει αμεση σχεση με το πρηξιμο του στηθους! Κι η Σωσω που ειχε παθει ειχε θεμα με το στηθος της... Περαστικα ο,τι κι αν ειναι (ευχομαι να μην ειναι τιποτα, απλα κουραση!)

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΜΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΗ!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειμαι αρρωστη εδω και 4 μερες...ευτυχως χωρις πυρετο!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΙΤΗΣ…. ΧΑΧΑΧΑ
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙΡΩ ΝΑ ΦΑΩ, ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ, ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ… ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΦΟΥΞ, ΤΙΡΚΟΥΑΖ, ΣΜΑΡΑΓΔΗ Η ΜΩΒ… ΔΕΝ ΞΕΡΩ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ ΦΟΥΞ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ. ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ
ΑΑΑΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΕ ΗΛΕΚΤΡΙΚ… ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ…
ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ… ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΠΛΕ;;;
ΕΙΡΙΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεσποινα τελειο το μαγαζι!!!αλλα πολυ συντομα!!!η παναγια θα σου βγει!!!

september(πως σε λενε???) πως της φανηκαν τα αυτοκολλητα?ενθουσιαστικε φανταζομαι!!!


τζενη
και εγω για πριγκιπα λεω αλλα δεν εχω κοιταξει ακομα
Τ Ι Π Ο Τ Α ....


HLIANA
κουκλι το μπεμπακι σου!!!να το χαιρεσαι το ζουζουνι!!!(μονο εγω τον κρυβω...γκρρρρρ)

γεωργια μια χαρα ειναι και μεσημερι να το ευχαριστηθουν και τα παιδακια!!!οσο για τα δοντακια και εγω πλεον νομιζω οτι θα τ αβγαλουμε νωρις νωρις.η βασιλικη σου ποτε εβγαλε?

ελενα οχι μαυρο μωρε!!τοσο ωραια χρωματα υπαρχουν!!!εγω παντως δε νομιζω οτι δεν μπορεις να βαλεις μπλε επειδη εχεις κοριτσακι!

ελενη εγω το βρισκω super το ροζ-καφε

ειρηνη στη μαστιτιδα θα πονουσε κιολας το στηθος σου.καμμια ιωση μπορει να ναι..οπως και να χει περαστικα καλο μου!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια! Πριν λίγο έφυγαν οι γονείς μου και η Ιουλία κοιμήθηκε στον καναπέ.`Εκανε μεγάλη χαρά που είδε την αδερφούλα της, τη χορτασε φιλιά.

Μπράβο βρε κορίτσια που κλείσατε ημερομηνίες, άντε με το καλό.

Ηλιάννα μου και υπόλοιπες μανούλες Νατάσα με λένε. Συγγνώμη που δεν είχα συστηθεί τόσες μέρες, αλλά νόμιζα ότι το είχα γράψει την πρώτη μέρα που μπήκα.

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ελένη μου πολύ ωραίος συνδυασμός το ροζ με το καφέ.

`Ελενα το φόρεμα είναι πολύ όμορφο αλλά όχι σε μαύρο μωρέ.

Ifi εμένα η μπέμπα μου κι εχθές και σήμερα κοιμήθηκε 4 ώρες το μεσημέρι.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΠΟΝΟΥΣΕ.

Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ!!!!

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου ότι και αν ήταν ευτυχώς σήμερα εκτος απο το κεφάλι μου τίποτα αλλά δεν πονάω. Εγώ θα το ξεχάσω πως έγινε και δεν θα αγχώνωμαι. Αν είναι κάτι θα δείξει.

Εγώ δεν μπορώ να δώ το φόρεμα ούτε τα αυτοκολητάκια και θέλω πολύ να τα δω. Περιμένω τις κουρτινούλες του δωματίου της Σμαράγδας και θα βγάλω φωτογραφίες να σας δείξω και εγώ το δωμάτιο μας. Έχει δύο μήνες που το τελειώσα αλλά περιμένω την μανούλα μου να μου διορθώσει κάτι στις κουρτίνες και ετσι είμαι στο περίμενε.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι νομιζω οτι στο ροζ-καφε θα καταληξω! Shocked
και για γλυκο θα δωσω παγωτο σοκολατα-φραουλα..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenikal στις Κυρ Φεβ 05, 2012 9:44 am, 1 φορά

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenikal έγραψε:ναι νομιζω οτι στο ροζ-καφε θα καταληξω! Shocked

ναι ελενη και εμενα μου αρεσει πολυ το ροζ-καφε...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια! να'στε καλα βρε κοριτσια! γιατι ειμαι πολυ αναποφασιστη! θελω να ακουω γνωμες!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ηρθε η μανουλα μου και εχει τρελαθει με τη μικρουλα μας! Γεμισαμε και φουλ φαγακια ! Οι μανουλες ειναι αλλο πραγμα!
Ελενακι ειναι τελειος συνδυασμος! Κι εγω στην αρχη ετσι ηθελα αλλα με την κουκουβαγια θα γινοταν μονοτονο γι αυτο το γυρισα σε περισσοτερα χρωματακια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις