Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
498 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 498 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ????
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΕ!!!!
ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΕΧΕΙ ΛΕΤΕ????

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κοπέλα μου, δεν είσαι και η μοναδική που θα το'θελε.

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ax egw na deis pws to parakalaw alla kathe fora p paizw oute enan arithmo dn pianw oxi na piasw k to tzoker!!teleiwmeni ipothesi..mpatirakia tha meinoume!!

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πάλι θα ήμουν ευχαριστημένη αν κερδιζα και χωρίς να είναι τζακ ποτ Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kι εγω θελω αλλα..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα- για ρωτηστε τον μπαμπα μου πως αισθανεται που στην προχθεσινη κληρωση του τζοκερ έπιασε όλη τη 5αδα στη σειρα και το τζοκερ επαιξε το διπλανο απαυτο που βγηκε?????

η μανα μου έκλαιγε ο μπαμπας μου τραβουσε τα μαλλια που δεν εχει.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:χαχαχα- για ρωτηστε τον μπαμπα μου πως αισθανεται που στην προχθεσινη κληρωση του τζοκερ έπιασε όλη τη 5αδα στη σειρα και το τζοκερ επαιξε το διπλανο απαυτο που βγηκε?????

η μανα μου έκλαιγε ο μπαμπας μου τραβουσε τα μαλλια που δεν εχει.

Πωπω, αυτό μου το λέει ο άντρας μου, Μα αν δεν είναι αυτό ατυχία τότες τι είναι?
Α! και ένα χειρότερο μου λέει: Να πιάσεις και τους 6 αριθμούς, απλά όχι στην σωστή θέση. Δηλαδή να τον πιάσεις και τον τζόκερ, αλλά να μην τον έχεις σαν τζόκερ, να είναι μέσα στην πεντάδα σου Mad

Βασικά πες στον μπαμπά πως τώρα είναι κανονισμένο να το κερδίσω εγώ, οπότε λογικό είναι που δεν το κέρδισε. Κάτσε να το κερδίσω αύριο και ας παίξει πάλι την Τετάρτη βρε αδερφέ Cool

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:χαχαχα- για ρωτηστε τον μπαμπα μου πως αισθανεται που στην προχθεσινη κληρωση του τζοκερ έπιασε όλη τη 5αδα στη σειρα και το τζοκερ επαιξε το διπλανο απαυτο που βγηκε?????

η μανα μου έκλαιγε ο μπαμπας μου τραβουσε τα μαλλια που δεν εχει.



ΔΗΛΑΔΗ ΚΕΡΔΙΣΕ 156.638,91 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Shocked Shocked affraid Shocked ferte k apo dw tpt.. Razz Razz Laughing

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πλακα πλακα δεν μπηκα να δω τα κερδη.οχι !! 250 ευρω μου ειπε οτι πηρε και ηταν μαζι με αλλους 700. ρε λες να κερδισε τοσα λεφτα κ να μην μας το ειπε??
αρα επιασε 4 και τα αλλα θα ηταν διπλανα νουμερα. τα χασε ο μπαρμπας μου -τωρε θελω να τον παρω τηλεφωνο αλλα εχω ακουσει 40 φορες την ιδια ιστορια... cyclops

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πλάκα έχετε!!!! Κι εγώ θέλω, αλλά δεν παίζω... Laughing Laughing Laughing

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κοριτσια μου,
εγω γενικα δεν ημουν ποτε και πολυ απο τα σχετικα παιχνιδια ΟΠΑΠ....αλλα φετος το 2012 μπηκε με ορεξη!
Επιασα ενα δελτιο Κινο,μια κληρωση 50 σεντς,730 ευρω!
Μετα 1 στοιχημα (το επαιξα εντελως στη πλακα),πηρα αλλα 150.Και προχθες εβαλα μια καρτα προπληρωμενη των 10 ευρω να παιξω λιγο καζινο κουλοχερη..και κερδισα 700 ευρουλακια!!!!Μενει να τα κανω καταθεση!

Επισης και ο αντρας μου ειχε κερδισει 1250 ευρω το προηγουμενο μηνα στο στοιχημα.και με 10 ευρω παιξιμο απτην τσεπη του!

ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΖΟΚΕΡ???
Πρωτη φορα τοση κωλοφαρδια!Και πανω στην ανεργια μου,(γιατι το ταμειο ουτε βασικος δν ειναι)μας εκατσαν κουτι!!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 654316
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 536304 ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502 ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502 ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 536304 ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 654316

13ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Φεβ 04, 2012 9:05 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααααχχχ!κ γω θελω να το κερδισω!!!οταν εχει ομως τζακ ποτ πολλα λεφτα παρακαλαω να τα μοιραστουν τουλαχιστον 4 ανθρωποι φτωχοι εννοειται, να ειμαι κ γω μεσα στους 4!το θεωρω κριμα να παιρνει λεφτα μονο ενας ανθρωπος εστω και αν ημουν εγω...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και δεν εισαι η μονη!!!!!!!βαλτε και εμενα στη μακρια λιστα!!!!

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
blackrose dwse m ligi apo tin k...fardia s......... ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502 ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502 ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:χαχαχα- για ρωτηστε τον μπαμπα μου πως αισθανεται που στην προχθεσινη κληρωση του τζοκερ έπιασε όλη τη 5αδα στη σειρα και το τζοκερ επαιξε το διπλανο απαυτο που βγηκε?????

η μανα μου έκλαιγε ο μπαμπας μου τραβουσε τα μαλλια που δεν εχει.

Eιναι να μην τραβαγε τα μαλλια της???????

Οταν μπαιναμε σπιτι ειχα καποιες ελλείψεις και στεναχωριομουν, μπηκαν λοιπον σε ενα προποτζιδικο και επαιξα ενα κινο με τον μπαμπα μου με 2 ευρω, μαλιστα δεν ξεραμε κιολας και καποιοι γελουσαν...τελικα οταν βγηκε η κληρωση χτυπιομουν κατω σαν το χταποδι, τα πιασαμε ολα 10.000 μου ηρθαν κουτι για το σπιτι..και οταν γεννηθηκε ο μπεμπης ο αντρας μου ηταν επαιξε ενα και ετυχε 3000 οσο για το τζοκερ κι εφω θελωωωωωω.

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:πλακα πλακα δεν μπηκα να δω τα κερδη.οχι !! 250 ευρω μου ειπε οτι πηρε και ηταν μαζι με αλλους 700. ρε λες να κερδισε τοσα λεφτα κ να μην μας το ειπε??
αρα επιασε 4 και τα αλλα θα ηταν διπλανα νουμερα. τα χασε ο μπαρμπας μου -τωρε θελω να τον παρω τηλεφωνο αλλα εχω ακουσει 40 φορες την ιδια ιστορια... cyclops

ΔΕΣ ΕΔΩ ΤΑ ΚΕΡΔΟΙ!!!!
http://www.opap.gr/web/guest/joker-draw-results

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xrisi έγραψε:blackrose dwse m ligi apo tin k...fardia s......... ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502 ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502 ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502

και γω ρε Κλειω θελω Very Happy

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω θελωωωωωωωωωω.........!!!!!!cheersΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 875502

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπάρχει άνθρωπος που να μην θέλει Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καιγω καιγω καιγω!!!!!!!!!!!!αλλα δεν νομιζω να εχασε κανεις την τυχη του να την βρω εγω!!!! Very Happy

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia pexte stoixima. o antras moy paizei ena xrono stoixima. mia fora epaixsa kai egw mazi toy kai kerdisa 70e. trelathike o antras moy den to pisteye. apo tote paizw synexeia kai panta kerdizw.tin teleytaia fora kerdisa 100e. evgala ta exsoda toy gynaikologoy kai tis mikroviologoy. 50 o gynaikologos, 40 i mikroviologo kai 10 stin tsepi moy

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia kalimera!!kerdise kamia to tzoker tlk???tzifos...egw mono 1.5eurw...aman re gamwto ksenera..na pianeis to tzoker k ta noumera na ta xei diasparta apo dw k apo kei... ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ!!!!!!!!!!! 654655

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera xrisi moy. egw paizw stoixima. eixa grapsei kai xsana pti o antras moy epaize 1 xrono stoixima kai den kerdize.mia fora epaixsa kai kerdisa 70.eyro. xsana epaixsa stoixima kai kerdisa 100eyro kai me ayta ta lefta plirwsa tin mikroviologo moy 40e, 50 tin episkepsi ston gynaikologo moy kai moy emeinan 10e stin tsepi.den xreiazete na xsereis apo podosfero gia na paixseistoixima.stin tyxi.opos soy kathonte esena. egw entaxsei parakoloythw podosfairo kai elliniko kai xseno alla ta perissotera ta paizw stin tyxi. vlepw tis omades kai opoia moy kolaei pio kala ekeini vazw na kerdisei.

????????


Επισκέπτης
εμεις πηγαμε καζινο να δουμε το ζαχαρατο και μας εδωσαν κατι κουπονια να παιξουμε των 5 ευρω......παιξαμε και αλλα 30 συνολικα 50 ευρω δλδ αλλα τα 10 ηταν δικα τους κουπονια, και πηραμε εγω 70 ευρω και ο αντρας μου 69 απο κουλοχερη.......απο το ολοτελα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις