Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωραία φορέματα πάντως βρίσκω πάντα και στα BSB. στο ίδιο στυλ όπως αυτό το κόκκινο υπερπαραγωγή (χιχιχιχιχι) είχα πάρει εγώ στο γάμο της αδερφής μου. Απλά δεν είχε αυτό τον φιόγκο και στο τελείωμα είχε μαύρη δαντέλα. Το πήρα σε πράσινο σμαραγδί και ήταν όλα τα λεφτα...τώρα όμως δεν μπαίνω! Laughing

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια με το καλο οσες βαφτιζετε η παντρευεστε!

Το μεσημερι πετυχα αυτα τα 2 site,να παρ'τε και αλλες ιδεες:

http://www.koketa.gr/shop/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=1&category_id=2&page=shop.browse&limit=20&limitstart=0&lang=en

http://vestiariofashion.gr/%CE%92%CE%A1%CE%91%CE%94%CE%A5%CE%9D%CE%91-%CE%A6%CE%9F%CE%A1%CE%95%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91/View-all-products.html

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ....ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ....ΠΗΡΑ ΦΟΡΕΜΑ apo ta zic zac sto mall 60 ΕΥΡΩ ...ΣΤΡΑΠΛΕΣ ΛΕΥΚΟ ΔΑΝΔΕΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΧΕ ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΗΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ....ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΔΗΑΣΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΡΑΛΛΙ ΓΟΒΒΑΚΙΑ....ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ... Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Γιαννα βαλε φωτο!

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoulita-fraoulita έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ....ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ....ΠΗΡΑ ΦΟΡΕΜΑ apo ta zic zac sto mall 60 ΕΥΡΩ ...ΣΤΡΑΠΛΕΣ ΛΕΥΚΟ ΔΑΝΔΕΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΧΕ ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΗΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ....ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΔΗΑΣΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΡΑΛΛΙ ΓΟΒΒΑΚΙΑ....ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ... Very Happy

πολυ καλο ακουγεται...ποτε το πηρες?

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Αχ Γιαννα βαλε φωτο!

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ....ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ sitewww.ziczac.gr sto spring summer 2011 ΕΙΝΑΙ ΤΟ 8 ΜΕΤΡΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ςΙΚΟΝΑ ...ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΣΑΜΠΑΝΙ ΜΕ ΚΑΦΕ ΖΩΝΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΕΙ ΣΑΤΕΝ ΚΟΡΔΕΛΑ....ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ... Very Happy

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AΠΟ ΤΑ ΖΙC - ZAC ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!!

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια μπήκα στο site του οίκου Pronovias και βρήκα φανταστικά ρούχα. Σας βάζω μερικά από αυτά που μου άρεσαν

http://img4.imageshack.us/img4/940/pronovias1546971.pdf

http://img837.imageshack.us/img837/8343/pronovias278458.pdf

http://img716.imageshack.us/img716/3619/pronovias503912.pdf

Η ολόσωμη φόρμα μου αρέσει και σαν σχέδιο και σαν χρώμα. Το μαύρο φόρεμα μου αρέσει πολύ μπροστά, κάτι τέτοιο θα ήθελα με την πλάτη ανοιχτή και το άλλο φόρεμα επίσης μου άρεσε γιατί είναι απλό.

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoulita-fraoulita έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Αχ Γιαννα βαλε φωτο!

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ....ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ sitewww.ziczac.gr sto spring summer 2011 ΕΙΝΑΙ ΤΟ 8 ΜΕΤΡΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ςΙΚΟΝΑ ...ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΣΑΜΠΑΝΙ ΜΕ ΚΑΦΕ ΖΩΝΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΕΙ ΣΑΤΕΝ ΚΟΡΔΕΛΑ....ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ... Very Happy


Aυτό εδώ λες? http://www.ziczac.gr/el/collections/spring__summer_2011.html

Κι εγω από zic zac εχω πολλα φορεματα!!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
September έγραψε:Κορίτσια μπήκα στο site του οίκου Pronovias και βρήκα φανταστικά ρούχα. Σας βάζω μερικά από αυτά που μου άρεσαν

http://img4.imageshack.us/img4/940/pronovias1546971.pdf

http://img837.imageshack.us/img837/8343/pronovias278458.pdf

http://img716.imageshack.us/img716/3619/pronovias503912.pdf

Η ολόσωμη φόρμα μου αρέσει και σαν σχέδιο και σαν χρώμα. Το μαύρο φόρεμα μου αρέσει πολύ μπροστά, κάτι τέτοιο θα ήθελα με την πλάτη ανοιχτή και το άλλο φόρεμα επίσης μου άρεσε γιατί είναι απλό.


Το ανοιχτόχρωμο φόρεμα είναι φοβερό. Απλό αλλά πολύ στιλάτο. Και τα άλλα δύο είναι πολύ ωραία. Η φόρμα εχει πολύ ωραίο χρώμα. Ξέρεις τι τιμές παίζουν;

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
panta έγραψε:
September έγραψε:Κορίτσια μπήκα στο site του οίκου Pronovias και βρήκα φανταστικά ρούχα. Σας βάζω μερικά από αυτά που μου άρεσαν

http://img4.imageshack.us/img4/940/pronovias1546971.pdf

http://img837.imageshack.us/img837/8343/pronovias278458.pdf

http://img716.imageshack.us/img716/3619/pronovias503912.pdf

Η ολόσωμη φόρμα μου αρέσει και σαν σχέδιο και σαν χρώμα. Το μαύρο φόρεμα μου αρέσει πολύ μπροστά, κάτι τέτοιο θα ήθελα με την πλάτη ανοιχτή και το άλλο φόρεμα επίσης μου άρεσε γιατί είναι απλό.


Το ανοιχτόχρωμο φόρεμα είναι φοβερό. Απλό αλλά πολύ στιλάτο. Και τα άλλα δύο είναι πολύ ωραία. Η φόρμα εχει πολύ ωραίο χρώμα. Ξέρεις τι τιμές παίζουν;

Δεν έχω ιδέα, αλλά μάλλον πρέπει να είναι ακριβά.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επειδη ειδα οτι πολλες ειμαστε ευσωμουλες....ωραια ρουχα εχει στο lussile.....ειχα παρει το καλοκαιρι ενα υπεροχο μαρυ στραπλες σε μπλε...με 60 ευρω!!!!
βεβαια τωρα στο site δεν ειχε ωραια!!!!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
September έγραψε:
panta έγραψε:
September έγραψε:Κορίτσια μπήκα στο site του οίκου Pronovias και βρήκα φανταστικά ρούχα. Σας βάζω μερικά από αυτά που μου άρεσαν

http://img4.imageshack.us/img4/940/pronovias1546971.pdf

http://img837.imageshack.us/img837/8343/pronovias278458.pdf

http://img716.imageshack.us/img716/3619/pronovias503912.pdf

Η ολόσωμη φόρμα μου αρέσει και σαν σχέδιο και σαν χρώμα. Το μαύρο φόρεμα μου αρέσει πολύ μπροστά, κάτι τέτοιο θα ήθελα με την πλάτη ανοιχτή και το άλλο φόρεμα επίσης μου άρεσε γιατί είναι απλό.


Το ανοιχτόχρωμο φόρεμα είναι φοβερό. Απλό αλλά πολύ στιλάτο. Και τα άλλα δύο είναι πολύ ωραία. Η φόρμα εχει πολύ ωραίο χρώμα. Ξέρεις τι τιμές παίζουν;

Δεν έχω ιδέα, αλλά μάλλον πρέπει να είναι ακριβά.


Τώρα που το σκέφτομαι νομίζω τα έδειχνε μια μέρα σε ένα πρωινάδικο μάλλον στο μεγκα απότε θα είναι τσιμπιμένα...

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:
manoulita-fraoulita έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Αχ Γιαννα βαλε φωτο!

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ....ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ sitewww.ziczac.gr sto spring summer 2011 ΕΙΝΑΙ ΤΟ 8 ΜΕΤΡΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ςΙΚΟΝΑ ...ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΣΑΜΠΑΝΙ ΜΕ ΚΑΦΕ ΖΩΝΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΧΕΙ ΣΑΤΕΝ ΚΟΡΔΕΛΑ....ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ... Very Happy


οχι ....πως μπορω να το βαλω να δειτε????

Aυτό εδώ λες? http://www.ziczac.gr/el/collections/spring__summer_2011.html

Κι εγω από zic zac εχω πολλα φορεματα!!

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
September έγραψε:Κορίτσια μπήκα στο site του οίκου Pronovias και βρήκα φανταστικά ρούχα. Σας βάζω μερικά από αυτά που μου άρεσαν
...

Η ολόσωμη φόρμα μου αρέσει και σαν σχέδιο και σαν χρώμα. Το μαύρο φόρεμα μου αρέσει πολύ μπροστά, κάτι τέτοιο θα ήθελα με την πλάτη ανοιχτή και το άλλο φόρεμα επίσης μου άρεσε γιατί είναι απλό.


ποτε μα ποτε δεν επιλεγουμε μαυρο στη βαπτιση του παιδιου μας...εχεις τσεκαρει ποσο κοστιζουν...πολυ ακριβο μου ακουγεται



Έχει επεξεργασθεί από τον/την cal στις Πεμ Φεβ 09, 2012 1:47 pm, 2 φορές συνολικά

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Βαφτίζω τον μπουμπούκο μου στις 19 Φεβρουαρίου και πήρα σήμερα ένα φόρεμα από το ZIC ZAC του Κόσμος... Είναι όλα τα λεφτά! και όχι τίποτα άλλο αλλά την ιδέα μου την έδωσε η manoulita- fraoulita! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου! Είνα απλά καταπληκτικό!!! Μπεζ, ριχτό, με δαντέλα πολύ ρομαντικό, όπως ακριβώς το ήθελα!!!! Όχι τίποτα άλλο αλλά έχουν μείνει αρκετά κιλάκια από τη γέννα και μπορώ να πω ότι τα κρύβει πολύ καλά ή τουλάχιστον αυτό νομίζω!! Και από τιμή απλά τέλεια!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubouka έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Βαφτίζω τον μπουμπούκο μου στις 19 Φεβρουαρίου και πήρα σήμερα ένα φόρεμα από το ZIC ZAC του Κόσμος... Είναι όλα τα λεφτά! και όχι τίποτα άλλο αλλά την ιδέα μου την έδωσε η manoulita- fraoulita! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου! Είνα απλά καταπληκτικό!!! Μπεζ, ριχτό, με δαντέλα πολύ ρομαντικό, όπως ακριβώς το ήθελα!!!! Όχι τίποτα άλλο αλλά έχουν μείνει αρκετά κιλάκια από τη γέννα και μπορώ να πω ότι τα κρύβει πολύ καλά ή τουλάχιστον αυτό νομίζω!! Και από τιμή απλά τέλεια!!!
πρέπει να έχουμε το ίδιο. έχει και μια μπουτονιέρα? και εγώ αυτό θα βάλω στη βάφτιση

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω εμπνευστηκα απο την Αντζελινα Τζολι στο εργο που ηταν μια θεοτητα,στην Ελενη της Τροιας,κι μιας κι θα την πουμε Ελενη σκεφτηκα να κανω ντυσιμο αρχαιοελληνικο.Φυσικα το φορεμα δν θαναι ασπρο,γτ αν δν εχω χασει κανα κιλο θαμαι να μην πω πως,αλλα σκεφτηκα να βρω το φορεμα στο ιντερνετ κι απο πανω να το κεντησω εγω,σκεφτηκα ιδεα.Ελπιζω ομως να το καταφερω.
Ολα τα σκεφτηκα περι βαφτισεως θα νυθω κι ασορτι με τον μπαμπα οπως κι στην κορη μας την πρωτη ημασταν ασορτι,φτανει να γεννηθει η μικρη με το καλο,κι να κανονισουμε τα περι βαφτισης.Βρηκα κι μπομπονιερες κτλ!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Ποπη και εγω λατρευω αυτο το στυλ!Κανουν και ωραιο στρωσιμο γενικα τετοιου ειδους ρουχα!


Και μια αλλη κοπελα απο εδω μεσα ειχε βαλει φωτο απο τον γαμο της αλλα φορουσε φορεμα και ηταν τελειο,μου θυμισε αυτο το στυλ λιγο!!


Αυτο ειναι που λενε οτι η μοδα ξαναεπιστρεφει!!!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candy έγραψε:
boubouka έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Βαφτίζω τον μπουμπούκο μου στις 19 Φεβρουαρίου και πήρα σήμερα ένα φόρεμα από το ZIC ZAC του Κόσμος... Είναι όλα τα λεφτά! και όχι τίποτα άλλο αλλά την ιδέα μου την έδωσε η manoulita- fraoulita! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου! Είνα απλά καταπληκτικό!!! Μπεζ, ριχτό, με δαντέλα πολύ ρομαντικό, όπως ακριβώς το ήθελα!!!! Όχι τίποτα άλλο αλλά έχουν μείνει αρκετά κιλάκια από τη γέννα και μπορώ να πω ότι τα κρύβει πολύ καλά ή τουλάχιστον αυτό νομίζω!! Και από τιμή απλά τέλεια!!!
πρέπει να έχουμε το ίδιο. έχει και μια μπουτονιέρα? και εγώ αυτό θα βάλω στη βάφτιση
Δεν έχει μπουτονιέρα το δικό μου αλλά και πάλι μπορεί να είναι τα ίδια! Μπορείτε να μου δώσετε μία συμβουλή για τα αξεσουάρ? Η αδερφή μου μου λέει να μη βάλω λευκόχρυσα κοσμήματα εσείς τι λέτε?

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubouka έγραψε:
candy έγραψε:
boubouka έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Βαφτίζω τον μπουμπούκο μου στις 19 Φεβρουαρίου και πήρα σήμερα ένα φόρεμα από το ZIC ZAC του Κόσμος... Είναι όλα τα λεφτά! και όχι τίποτα άλλο αλλά την ιδέα μου την έδωσε η manoulita- fraoulita! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου! Είνα απλά καταπληκτικό!!! Μπεζ, ριχτό, με δαντέλα πολύ ρομαντικό, όπως ακριβώς το ήθελα!!!! Όχι τίποτα άλλο αλλά έχουν μείνει αρκετά κιλάκια από τη γέννα και μπορώ να πω ότι τα κρύβει πολύ καλά ή τουλάχιστον αυτό νομίζω!! Και από τιμή απλά τέλεια!!!
πρέπει να έχουμε το ίδιο. έχει και μια μπουτονιέρα? και εγώ αυτό θα βάλω στη βάφτιση
Δεν έχει μπουτονιέρα το δικό μου αλλά και πάλι μπορεί να είναι τα ίδια! Μπορείτε να μου δώσετε μία συμβουλή για τα αξεσουάρ? Η αδερφή μου μου λέει να μη βάλω λευκόχρυσα κοσμήματα εσείς τι λέτε?
μάλλον είναι από τη χειμωνιάτικη κολεξιόν. Εγώ το πήρα την άνοιξη. Είναι εκρού, ριχτό με μανικάκι και αν θυμάμαι καλά (1 φορά το φόρεσα) έχει σατέν τελείωμα κάτω στον ποδόγυρο. Εγώ το φόρεσα με ταμπά παπούτσια peep toe (καλά το έγραψα? χαχαχαχχα) και είχε και χρυσό πάνω το παπούτσι. Τσαντάκι σατέν εκρού με χρυσές λεπτομέρεις και αλυσίδα-αξεσουάρ μακριά σε χρυσό πάλι...και εγώ θα έλεγα όχι λευκόχρυσο

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubouka έγραψε:
candy έγραψε:
boubouka έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Βαφτίζω τον μπουμπούκο μου στις 19 Φεβρουαρίου και πήρα σήμερα ένα φόρεμα από το ZIC ZAC του Κόσμος... Είναι όλα τα λεφτά! και όχι τίποτα άλλο αλλά την ιδέα μου την έδωσε η manoulita- fraoulita! Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου! Είνα απλά καταπληκτικό!!! Μπεζ, ριχτό, με δαντέλα πολύ ρομαντικό, όπως ακριβώς το ήθελα!!!! Όχι τίποτα άλλο αλλά έχουν μείνει αρκετά κιλάκια από τη γέννα και μπορώ να πω ότι τα κρύβει πολύ καλά ή τουλάχιστον αυτό νομίζω!! Και από τιμή απλά τέλεια!!!
πρέπει να έχουμε το ίδιο. έχει και μια μπουτονιέρα? και εγώ αυτό θα βάλω στη βάφτιση
Δεν έχει μπουτονιέρα το δικό μου αλλά και πάλι μπορεί να είναι τα ίδια! Μπορείτε να μου δώσετε μία συμβουλή για τα αξεσουάρ? Η αδερφή μου μου λέει να μη βάλω λευκόχρυσα κοσμήματα εσείς τι λέτε?

Εξαρτατε απο το παπούτσι που θα βάλεις αλλά εγω θα εβαζα χρυσά.

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω τελικα θα φορεσω μια τουαλετα που ειχα 10 χρονια πριν..ευτυχως εχει περιθωρια για...ανοιγμα...ασε που την ειχα βαλει μονο 1 φορα...θα κανω λοιπον αποσβεση σιγα σιγα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις