Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΘΕΤΙΚΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΦΥΓΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΕΤΕ ,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΥΜΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[size=12]Δεν θεωρώ ότι είναι θέμα αν ο γάμος έχει ημερομηνία λήψεως , σίγουρα κανένας δεν θα παντρευόταν αν σκεφτόταν έτσι , και πολύ περισσότερο να κάνεις και οικογένεια . Πιστεύω ότι είναι μια σειρά από πράγματα που δημιουργούν εντάσεις σε ένα γάμο και κάποιες φορές οδηγείτε στο χωρισμό το ζευγάρι , κάποιο το αποκαλούν απόσταση απόψεων κάποιοι άλλοι λένε ότι πέσαν θύματα κάποιοι άλλοι ότι είχαν υπερεκτιμήσει το άνθρωπο αυτό και πολλά αλλά . Βασικά πιστεύω ότι ένας άνθρωπος για να παντρευτεί πρέπει να έχει μάθει πρώτα τον εαυτό του να ξέρει τα δικά του όρια και να είναι διατεθειμένος να μοιράσει -να ενώσει τα θέλω του με κάποιον άλλον. Στην αρχή της σχέσης μας όλοι δείχνουμε τον καλό μας εαυτό έτσι για να μην χάσουμε τον άνθρωπο αυτό ανεξάρτητα απο φύλλο -δεν θέλουμε να στεναχωρήσουμε τον άνθρωπο αυτό δεν θέλουμε να χαλάσουμε και την δική μας εικόνα οπότε μόνοι μας κάποιες φορές δείχνουμε μια εικονική πραγματικότητα . Με το πέρασμα των χρόνων και με την σιγουριά του μόνιμου αρχίζουμε και επαναστατούμε και ο σύντροφος αντιδράει επειδή δεν είχε δει κάτι τέτοιο .
Τα προβλήματα στο γάμο τα προκαλούν οι ίδιοι και η (οικονομική κρίση χειρότερο και απο σκύλα πεθερά ) αν εμείς είμαστε καλά κανένας εξωγενής παράγοντας δεν θα μπορέσει να εισβάλλει .
Τώρα όσο αφορά τη κοπέλα που ανέβασε το θέμα θα σου πω ότι έκανες μια λάθος κίνηση :δεν φεύγουμε απο το σπίτι νομίζεις ότι έτσι θα λυθεί το θέμα; δεν θα σταθώ στο αν καθάρισες η αν έκανες αυτό που σου είπε άλλωστε αυτά είναι τα μεταξύ των ζευγαριών εμένα για παράδειγμα στην αρχή που δούλευα και σηκωνόμουν στις 6 το πρωί του έκανα καφέ κάποια στιγμή έφευγε χωρίς καφέ και σάντουιτς και τα άφηνε σπίτι έτσι όπως άρχισα σταμάτησα και ειδικά όταν εγω σταμάτησα να δουλεύω .Θα σταθώ στο ότι άνοιξες την πόρτα και έφυγες έτσι απλά ; κοίτα στο λέω αυτό γιατί σου λεει :δεν θέλω κανένα εδώ και καπάκι εσύ σηκώνεσαι και φεύγεις ; δηλαδή το σπίτι είναι μόνο δικό του; και ποιον δεν θέλει τον αδερφό σου ; αν του έχει κάνει κάτι το καταλαβαίνω αλλά μέχρι εκεί. Γύρισε σπίτι σου και πες του αφήνουμε τις οποιεσδήποτε διαφορές έχουμε και έρχεται ο αδερφός μου θα πιάσουμε το θέμα όταν ΄φύγει αν δεν νιώθει καλά είναι πρόβλημα δικό του , όσο για σένα filina δεν ξέρω ποιο είναι το πρόβλημα σου για να σου πω τη γνώμη μου , εύχομαι να λύσετε τις διαφορές και να είστε αγαπημένοι είπαμε έχουμε το ΔΝΤ να μας δημιουργεί εντάσεις δεν κάνει να κάνουμ
ε και άλλες
[/size]

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia exw tragoudi ....gia na deite oti denta pername mono stis meres mas Laughing Laughing
https://youtu.be/WgaGpjUNwwI

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

efoulitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βανια έγραψε:[size=12]Δεν θεωρώ ότι είναι θέμα αν ο γάμος έχει ημερομηνία λήψεως , σίγουρα κανένας δεν θα παντρευόταν αν σκεφτόταν έτσι , και πολύ περισσότερο να κάνεις και οικογένεια . Πιστεύω ότι είναι μια σειρά από πράγματα που δημιουργούν εντάσεις σε ένα γάμο και κάποιες φορές οδηγείτε στο χωρισμό το ζευγάρι , κάποιο το αποκαλούν απόσταση απόψεων κάποιοι άλλοι λένε ότι πέσαν θύματα κάποιοι άλλοι ότι είχαν υπερεκτιμήσει το άνθρωπο αυτό και πολλά αλλά . Βασικά πιστεύω ότι ένας άνθρωπος για να παντρευτεί πρέπει να έχει μάθει πρώτα τον εαυτό του να ξέρει τα δικά του όρια και να είναι διατεθειμένος να μοιράσει -να ενώσει τα θέλω του με κάποιον άλλον. Στην αρχή της σχέσης μας όλοι δείχνουμε τον καλό μας εαυτό έτσι για να μην χάσουμε τον άνθρωπο αυτό ανεξάρτητα απο φύλλο -δεν θέλουμε να στεναχωρήσουμε τον άνθρωπο αυτό δεν θέλουμε να χαλάσουμε και την δική μας εικόνα οπότε μόνοι μας κάποιες φορές δείχνουμε μια εικονική πραγματικότητα . Με το πέρασμα των χρόνων και με την σιγουριά του μόνιμου αρχίζουμε και επαναστατούμε και ο σύντροφος αντιδράει επειδή δεν είχε δει κάτι τέτοιο .
Τα προβλήματα στο γάμο τα προκαλούν οι ίδιοι και η (οικονομική κρίση χειρότερο και απο σκύλα πεθερά ) αν εμείς είμαστε καλά κανένας εξωγενής παράγοντας δεν θα μπορέσει να εισβάλλει .
Τώρα όσο αφορά τη κοπέλα που ανέβασε το θέμα θα σου πω ότι έκανες μια λάθος κίνηση :δεν φεύγουμε απο το σπίτι νομίζεις ότι έτσι θα λυθεί το θέμα; δεν θα σταθώ στο αν καθάρισες η αν έκανες αυτό που σου είπε άλλωστε αυτά είναι τα μεταξύ των ζευγαριών εμένα για παράδειγμα στην αρχή που δούλευα και σηκωνόμουν στις 6 το πρωί του έκανα καφέ κάποια στιγμή έφευγε χωρίς καφέ και σάντουιτς και τα άφηνε σπίτι έτσι όπως άρχισα σταμάτησα και ειδικά όταν εγω σταμάτησα να δουλεύω .Θα σταθώ στο ότι άνοιξες την πόρτα και έφυγες έτσι απλά ; κοίτα στο λέω αυτό γιατί σου λεει :δεν θέλω κανένα εδώ και καπάκι εσύ σηκώνεσαι και φεύγεις ; δηλαδή το σπίτι είναι μόνο δικό του; και ποιον δεν θέλει τον αδερφό σου ; αν του έχει κάνει κάτι το καταλαβαίνω αλλά μέχρι εκεί. Γύρισε σπίτι σου και πες του αφήνουμε τις οποιεσδήποτε διαφορές έχουμε και έρχεται ο αδερφός μου θα πιάσουμε το θέμα όταν ΄φύγει αν δεν νιώθει καλά είναι πρόβλημα δικό του , όσο για σένα filina δεν ξέρω ποιο είναι το πρόβλημα σου για να σου πω τη γνώμη μου , εύχομαι να λύσετε τις διαφορές και να είστε αγαπημένοι είπαμε έχουμε το ΔΝΤ να μας δημιουργεί εντάσεις δεν κάνει να κάνουμ
ε και άλλες
[/size]
Ποσο δικιο εχεις!!!!!!!!!!

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sta dyskola fenete an exei gera themelia enas gamos oxi sta eykola.sta dyskola fenete poso stirizei o enas ton allon.ena zeygari to denoyn oi dyskolies tis zwis. stis xares oloi dypla einai. sta dyskola fenonte oi anthropoi.ayto to pisteyw giati to exw perasei.me ton antra moy mas edesan oi dyskolies poy eixame stin arxi tis sxesis mas alla kai pio meta. kai den ennow provlimata anamesa sto zeygari.

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
its a boy έγραψε:sta dyskola fenete an exei gera themelia enas gamos oxi sta eykola.sta dyskola fenete poso stirizei o enas ton allon.ena zeygari to denoyn oi dyskolies tis zwis. stis xares oloi dypla einai. sta dyskola fenonte oi anthropoi.ayto to pisteyw giati to exw perasei.me ton antra moy mas edesan oi dyskolies poy eixame stin arxi tis sxesis mas alla kai pio meta. kai den ennow provlimata anamesa sto zeygari.

συμφωνω και επαυξανω με καλυψες!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι ομως εγω ερχομαι να καταριψω ολο αυτο:
"στα δυσκολα φαινονται οι ανθρωποι"
Εμενα ο δικος μου με στηριξε σε πολυ δυσκολες αρρωστειες αλλα την εκανε γιατι ηθελα να παω να μεινω πανω απο την μανα μου...Τι να λεμε?Ο καθενας εχει τα σκατα του στο κεφαλι.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Κι ομως εγω ερχομαι να καταριψω ολο αυτο:
"στα δυσκολα φαινονται οι ανθρωποι"
Εμενα ο δικος μου με στηριξε σε πολυ δυσκολες αρρωστειες αλλα την εκανε γιατι ηθελα να παω να μεινω πανω απο την μανα μου...Τι να λεμε?Ο καθενας εχει τα σκατα του στο κεφαλι.

τατιάνα εσείς απο πείσματα είσαστε χώρια τώρα...εγω πιστεύω οτι θα τα βρείτε αμέσως ..αν ένας από τους δυο ρίξει λίγο τον εγωισμό του και κάνει ενα βήμα πισω...για να κάνετε αργότερα πολλά βήματα μπροστά ..μαζί..

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
martina2010 έγραψε:aman aytoi oi antres pou apo to pouthema mas zalizoun to ntaraveri les kai emeis kathomaste kai to kshnoume olh mera..... poso xronon einai??epidh les oti olo ayto hrthe mazemeno to teleytaio 2 mhno Ο ΓΑΜΟΣ ΧΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ? - Σελίδα 2 679259 mhpws paizh ayto?????====>>>>Ανδρόπαυση: Η αντρική κλιμακτήριος!

Εκτός από τις γυναίκες, σε λίγο μικρότερη ηλικία, 45-50 ετών, περνούν κλιμακτήριο και οι άνδρες. Οι ανδρικές ορμόνες μειώνονται ενώ το «ισχυρό» φύλο χάνει λίγη από την «εξουσία» του αφού ελαττώνεται και η ποσότητα της τεστοστερόνης δηλαδή της κύριας σεξουαλικής ορμόνης των ανδρών.

Η ηλικία κατά την οποία εμφανίζεται αυτή η κάμψη της γονιμότητας ποικίλλει: μερικοί άντρες μπορεί να γίνουν στείροι ενώ άλλοι παραμένουν σεξουαλικά ενεργοί μέχρι τα βαθιά τους γεράματα.

Τα «ύποπτα» σημάδια

Για όλες αυτές τις αλλαγές στο σώμα και στην ψυχική κατάσταση των ανδρών ευθύνεται η πτώση των ανδρικών ορμονών στον οργανισμό τους και κυρίως της τεστοστερόνης κάτω από τα φυσιολογικά επίπεδα. Ας κωδικοποιήσουμε όμως τα συμπτώματα εκείνα που σηματοδοτούν το πέρασμα στην ανδρική εμμηνόπαυση:

1. Έχει μειωθεί σημαντικά η σεξουαλική σας επιθυμία
2. Παρουσιάζετε έντονη στυτική δυσλειτουργία
3. Νιώθετε συχνά κουρασμένοι και καταβεβλημένοι
4. Έχετε συχνά εξάψεις και ιδρώνετε πολύ όταν κοιμάστε
5. Είστε συνέχεια εκνευρισμένοι, έχετε αδικαιολόγητο άγχος, νιώθετε μελαγχολία ή κατάθλιψη.
6. Δυσκολεύεστε να συγκεντρωθείτε και ξεχνάτε εύκολα.
7. Παρατηρείτε ότι έχει αυξηθεί το λίπος στο σώμα σας σε σχέση με τη μυϊκή σας μάζα και έχει περιοριστεί η μυϊκή σας δύναμη.
8. Πρόσφατη αιματολογική εξέταση έδειξε ότι τα ερυθρά αιμοσφαίρια είναι λιγότερα από το φυσιολογικό.

Τι κάνουμε μετά;
Εάν εκδηλώσετε κάποιο ή όλα από αυτά τα συμπτώματα το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να συμβουλευτείτε ένα γιατρό ο οποίος με τη σειρά του θα σας συστήσει μερικές εργαστηριακές εξετάσεις για να διαπιστώσει εάν για τα συμπτώματα αυτά «φταίει» η ανδρική κλιμακτήριος ή συντρέχουν άλλοι λόγοι. Ξεπεράστε τα ταμπού και ενημερωθείτε γιατί η «ορμόνη του σεξ», η γνωστή σε όλους μας τεστοστερόνη, δεν αστειεύεται....

an den einai ayto tote dwstou kamia always me ftera Ο ΓΑΜΟΣ ΧΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ? - Σελίδα 2 4872


αν αυτό το κείμενο το έκανες copy/paste από κάποιο site, καλό είναι να γράφεις και την πηγή, (νόμος περί πνευματικής ιδιοκτησίας).. Απλό κοπι/πειστ του λινκ της σελίδας από όπου το διάβασες. Laughing

Αν τα γραφόμενα είναι δικά σου, παρακαλώ αγνόησε το μήνυμά μου!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:Κι ομως εγω ερχομαι να καταριψω ολο αυτο:
"στα δυσκολα φαινονται οι ανθρωποι"
Εμενα ο δικος μου με στηριξε σε πολυ δυσκολες αρρωστειες αλλα την εκανε γιατι ηθελα να παω να μεινω πανω απο την μανα μου...Τι να λεμε?Ο καθενας εχει τα σκατα του στο κεφαλι.

τατιάνα εσείς απο πείσματα είσαστε χώρια τώρα...εγω πιστεύω οτι θα τα βρείτε αμέσως ..αν ένας από τους δυο ρίξει λίγο τον εγωισμό του και κάνει ενα βήμα πισω...για να κάνετε αργότερα πολλά βήματα μπροστά ..μαζί..

Μπουμπουκιτσα να χαιρεσαι τον γιοκα σου....Αυριο εχει γεννεθλιακια η μια απο αυτες κοντα μερες???
Οσο για τους εγωισμους,θα κανουμε πολλα βηματα μαζι μπροστα αν βαλει καποια ορια κι εκεινος στην αλλη.Τοτε θα μπορεσουμε να ειμαστε μαζι.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:Κι ομως εγω ερχομαι να καταριψω ολο αυτο:
"στα δυσκολα φαινονται οι ανθρωποι"
Εμενα ο δικος μου με στηριξε σε πολυ δυσκολες αρρωστειες αλλα την εκανε γιατι ηθελα να παω να μεινω πανω απο την μανα μου...Τι να λεμε?Ο καθενας εχει τα σκατα του στο κεφαλι.

τατιάνα εσείς απο πείσματα είσαστε χώρια τώρα...εγω πιστεύω οτι θα τα βρείτε αμέσως ..αν ένας από τους δυο ρίξει λίγο τον εγωισμό του και κάνει ενα βήμα πισω...για να κάνετε αργότερα πολλά βήματα μπροστά ..μαζί..

Μπουμπουκιτσα να χαιρεσαι τον γιοκα σου....Αυριο εχει γεννεθλιακια η μια απο αυτες κοντα μερες???
Οσο για τους εγωισμους,θα κανουμε πολλα βηματα μαζι μπροστα αν βαλει καποια ορια κι εκεινος στην αλλη.Τοτε θα μπορεσουμε να ειμαστε μαζι.

σε ευχαριστω τατιάνα μου..μεθαυριο ειμαστε εμείς...
και εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο σου!!..εσείς χρονίσατε κιόλας!!
καλα τα λες εσυ ..και σορρυ που εκφράζω άποψη στο άσχετο..αλλά αφού ήσασταν καλά μαζί μωρέ...και εμφανισιακά από τις φώτο ταιριάζετε..
δεν ξέρω ...κρίμα να χωρίσετε για την ακατονόμαστη..ισως η μετακομιση μπορουσε να περιμενει..δεν ξερω...
θελω να τα βρειτε παλι!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:

σε ευχαριστω τατιάνα μου..μεθαυριο ειμαστε εμείς...
και εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο σου!!..εσείς χρονίσατε κιόλας!!
καλα τα λες εσυ ..και σορρυ που εκφράζω άποψη στο άσχετο..αλλά αφού ήσασταν καλά μαζί μωρέ...και εμφανισιακά από τις φώτο ταιριάζετε..
δεν ξέρω ...κρίμα να χωρίσετε για την ακατονόμαστη..ισως η μετακομιση μπορουσε να περιμενει..δεν ξερω...
θελω να τα βρειτε παλι!

Ναι εμεις 1η φεβρουαριου....Διαβαζα προχθες τα περσινα μας και συγκινηθηκα...
Κι εγω θελω να τα βρουμε αλλα κι απο την αλλη εμαθα κι αλλα για την ολη οικογενεια που πραγματικα με εκανε να σκεφτω περισσοτερο,αστα....

μανουλα26

μανουλα26
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
efoulitsa έγραψε:
βανια έγραψε:[size=12]Δεν θεωρώ ότι είναι θέμα αν ο γάμος έχει ημερομηνία λήψεως , σίγουρα κανένας δεν θα παντρευόταν αν σκεφτόταν έτσι , και πολύ περισσότερο να κάνεις και οικογένεια . Πιστεύω ότι είναι μια σειρά από πράγματα που δημιουργούν εντάσεις σε ένα γάμο και κάποιες φορές οδηγείτε στο χωρισμό το ζευγάρι , κάποιο το αποκαλούν απόσταση απόψεων κάποιοι άλλοι λένε ότι πέσαν θύματα κάποιοι άλλοι ότι είχαν υπερεκτιμήσει το άνθρωπο αυτό και πολλά αλλά . Βασικά πιστεύω ότι ένας άνθρωπος για να παντρευτεί πρέπει να έχει μάθει πρώτα τον εαυτό του να ξέρει τα δικά του όρια και να είναι διατεθειμένος να μοιράσει -να ενώσει τα θέλω του με κάποιον άλλον. Στην αρχή της σχέσης μας όλοι δείχνουμε τον καλό μας εαυτό έτσι για να μην χάσουμε τον άνθρωπο αυτό ανεξάρτητα απο φύλλο -δεν θέλουμε να στεναχωρήσουμε τον άνθρωπο αυτό δεν θέλουμε να χαλάσουμε και την δική μας εικόνα οπότε μόνοι μας κάποιες φορές δείχνουμε μια εικονική πραγματικότητα . Με το πέρασμα των χρόνων και με την σιγουριά του μόνιμου αρχίζουμε και επαναστατούμε και ο σύντροφος αντιδράει επειδή δεν είχε δει κάτι τέτοιο .
Τα προβλήματα στο γάμο τα προκαλούν οι ίδιοι και η (οικονομική κρίση χειρότερο και απο σκύλα πεθερά ) αν εμείς είμαστε καλά κανένας εξωγενής παράγοντας δεν θα μπορέσει να εισβάλλει .
Τώρα όσο αφορά τη κοπέλα που ανέβασε το θέμα θα σου πω ότι έκανες μια λάθος κίνηση :δεν φεύγουμε απο το σπίτι νομίζεις ότι έτσι θα λυθεί το θέμα; δεν θα σταθώ στο αν καθάρισες η αν έκανες αυτό που σου είπε άλλωστε αυτά είναι τα μεταξύ των ζευγαριών εμένα για παράδειγμα στην αρχή που δούλευα και σηκωνόμουν στις 6 το πρωί του έκανα καφέ κάποια στιγμή έφευγε χωρίς καφέ και σάντουιτς και τα άφηνε σπίτι έτσι όπως άρχισα σταμάτησα και ειδικά όταν εγω σταμάτησα να δουλεύω .Θα σταθώ στο ότι άνοιξες την πόρτα και έφυγες έτσι απλά ; κοίτα στο λέω αυτό γιατί σου λεει :δεν θέλω κανένα εδώ και καπάκι εσύ σηκώνεσαι και φεύγεις ; δηλαδή το σπίτι είναι μόνο δικό του; και ποιον δεν θέλει τον αδερφό σου ; αν του έχει κάνει κάτι το καταλαβαίνω αλλά μέχρι εκεί. Γύρισε σπίτι σου και πες του αφήνουμε τις οποιεσδήποτε διαφορές έχουμε και έρχεται ο αδερφός μου θα πιάσουμε το θέμα όταν ΄φύγει αν δεν νιώθει καλά είναι πρόβλημα δικό του , όσο για σένα filina δεν ξέρω ποιο είναι το πρόβλημα σου για να σου πω τη γνώμη μου , εύχομαι να λύσετε τις διαφορές και να είστε αγαπημένοι είπαμε έχουμε το ΔΝΤ να μας δημιουργεί εντάσεις δεν κάνει να κάνουμ
ε και άλλες
[/size]
Ποσο δικιο εχεις!!!!!!!!!!
μια διευκρινηση δεν εφυγα απο το σπιτι απλα τον απειλησα οτι θα φυγω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις