Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 44]

1051ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιουν 28, 2011 1:53 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:kalliopitsa και σουλα


και κατι ακομη..αφου αγνοησαν ολοι το γεγονος..συνεχιζουν ..μου στελνει η κουνιαδουλα σημερα EMAIL ασχετο και καλα ανεκδοτακια που στελνουμε..αλλα οταν δεν εχεις παρει να ευχηθεις αυτο γιατι το στελνεις..και καλα συνεχιζει σαν να μην εγινε καμια βαφτιση ποτε....δεν πρεπει να βαλω το μαιλ της στην ανεπυθυμητη αληλογραφια????

σορρυ που τα λεω μπερδεμενα αλλα ειμαι ως το κεφαλι....θα σκασω αν δεν πω κατι...




Όσο για την κουνιαδούλα σου...
τι περιμένεις?
κόρη της μάνας της είναι!!!!
καλή μαλάκο κι αυτή,σαν δεν ντρεπόμαστε λιγάκι...τσίπα δεν έχουν πάνω τους?αυτό τον άνθρωπο δεν τον λυπούνται λίγο????
καλά θα κάνεις να την ξεκόψεις και αυτή και όλους τους,άντε γιατί και πολύ καλή ήσουν!!!!!
μααααααα μιλάμε τα έχω πάρει άσχημα πολύ άσχημα πάρα πολύ άσχημα...και επειδή ζω και εγώ την σκατοκατάσταση αυτή γράφω για εσένα και μου έρχονατι στο μυαλό τα δικά μου μοσχάρια και ΦΟΥΝΤΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...
φτου φτου φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κοπρόσκυλα

ασε βρε σουλα..ποσο δικιο εχεις!!..τα ξερεις και εσυ βεβαια.

πηρε η πεθερουλα τηλ πριν λιγο ...αμεσως μολις φυγαν οι δικοι μου...σαν να μην συμβαινει τιποτα...ουτε καν δικαιολογηθηκε που δεν πηρε πιο πριν!?..και μου πεταει και την μπουρδα ΄΄να χαιρομαστε το ονομα΄΄..που δεν ηθελε να βγαλουμε...ειδε οτι δεν της εβγαινε και το γυρισε αλλιως..σου λεει στο κατω κατω του αντρα της ηταν...και εγω φουντωσα περισσοτερο γιατι στο αλλο ονομα το δικο μου πηρε τηλ μετα απο 3 μηνες και ποτε δεν ευχηθηκε..

και ακουει φωνες απο μεσα..μου λεει η μικρη ειναι?
ναι λεω εγω..
α μιλα της εσυ να την ακουσω(ελεος_)
εμενα δεν ξερει την φωνη μου ...
ε πως να την ξερει που δεν μιλαει του παιδιου και θελει να μιλαει μονο του να το ακουει???ελεος!!

ρωταει για το μωρο ...τι κανει ??λεει στην μικρη..κλαιει το μωρο?ε?...σονι και καλα να κλαιει..
οχι το ναφτισαμε απανταει η μικρη...δεν της αρεσε και της λεει ..και πως το βγαλατε ξερεις?λες και ειναι χαζο ...
τι να πω..?
τα αλλα παιδια της τιποτα ακομη..


παω να σκασω γιατι ενω ειμαι εως απανω δεν μου βγαινει να πω τιποτα στον αντρα μου..δεν θελω ουτε να την αναφερω την....ασε μη τη χαρακτηρισω... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 679259

ας ερθει η ωρα να πληρωσει...δεν αντεχω αλλο την υπεροπτικη συμπεροφορα της...σαν κακομαθημενο δεκαπενταχρονο...αμαν!!!!!!!!!!!!!

1052ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 12:03 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Veraki έγραψε:
Loipon i pethera kratage to egonaki tis,agoraki,polles fores loipon otan tou allaze pana,to fysage sta genitika toy organa gia na drosistei(nomiza)
ela omws poy to poulaki toy paidiou erxotan se stisi kai i giagia mas foanze OOOolous n to doume me kamari, ante ante mexri ekei den leei k tpt mia/dyo/treis!!!re koritsia ti eidan ta matakia mou stin teliki??????otan itan se stisi to mwro,paei i ilithia kai to filaei kai to pipilaei

Δεν πάμε καθόλου καλά....Τα διαβάζω αυτά?Δεν πιστεύω πόση ανωμαλία υπάρχει στον κόσμο..Μην της το αφήσεις ποτέ μόνο του.Δεν θέλω να σκεφτώ τι θα του κάνει.Πάμε καλά?Φρίκαρα άσχημα κορίτσια...

1053ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 12:06 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:καλημερα κοριτσακια!

μπαινω κατευθειαν στο θεμα..
βαφτισα το μωρακι μου..για οσες θυμουνται η πεθερα μου ειχε ερθει στο πρωτο παιδι που ηταν το ονομα της..στο δευτερο οχι!!!..και τωρα πια εκανα τη βαφτιση στον τοπο που βρισκομαστε με μεταθεση..γιατι να τρεχω με 3 μωρα...και οκ δεν ειχα απαιτηση να ερθει ,ουτε που με ενοιαζε...

αλλα....................

ουτε ενα τηλεφωνο να ευχηθει???νομιζω ξεχειλησε το ποτηρι...ουτε αυτη ,ουτε κανεις αλλος απο το σοι..(αφου ετσι και αλλιως αυτη τους κανονιζει τι να κανουν)....
και ξερω σιγουρα πως θα παρουν μετα απο καμια 10-15 μερες και καλα σαν να μην συμβαινει τιποτα..οτι και καλα δεν μας βρισκανε..

τι να κανω???? δεν μπορω αλλο να κανω το μ@@@@κα..δεν μπορω....ειμαι στεναχωρημενη κυριως για τον αντρα μου..που δε λεει τιποτα αλλα σιγουρα θα ηθελε η μανα του να του ευχηθει(για το ονομα του αντρα της στο κατω κατω)

μου φερνουνε θλιψη κοριτσια και μπορει να μην μπορω να βρισω καταμουτρα γιατι δεν το εχω ....αλλα η αγανακτηση μου καποια στιγμη θα τους βρει...δεν ξερω πως..

βοηθηστε λιγο!!

Να σου ζήσει το νεοφώτιστο κορίτσι μου.Όσο για την πεθερά και το σόι της τι να πω?Δεν αξίζει να στενοχωριέσαι για τέτοια άτομα.Όμως χρειάζεται να της την πεις άσχημα όταν σε πάρουν για να καταλάβουν ότι ο μ@@@@@ς ξύπνησε και δεν τα ανέχεσαι πια αυτά...Γιαγιά να σου πετύχει..

1054ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 12:14 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:kalliopitsa και σουλα

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!..και εσεις οτι επιθυμειτε ευχομαι!!!

οσο για το θεμα.....
δεν εχω αναγνωριση γιατι εχει ενα προβλημα ο δημος μας εδω ..απο τοτε που το εμαθε ολο λεει οτι περνει και δεν μας βρισκει(ψεματα!!)
αν ειχα δεν θα το σηκωνα τηλεφωνο ΠΟΤΕ!!!αυτο μπορω να το κανω..

αλλα ...δεν προκειται να παρει σπιτι...θα παρει στη δουλεια τον αντρα μου μονο του...και αυτος ως συνηθως δεν θα πει τιποτα..
ετσι η πεθερουλα ειναι χαρουμενη που απλα μας ασγοησε χωρις να εχει καποια συνεπεια!!
ε...αυτο πρεπει να αλλαξει τωρα...πρεπει να υποστει συνεπειες για να καταλαβει...πρεπει να τους την πω καπως...
οταν λεμε για σοι δεν εννωω θειες κλπ...εννοω την πεθερα και τα αδερφια του αντρα μου..πρωτου βαθμου δηλαδη..αυτοι θεωρω πως ειχαν υποχρεωση να τηλεφωνησουν την ιδια μερα να ευχηθουν εφοσον δεν ηρθαν..σωστα??

και κατι ακομη..αφου αγνοησαν ολοι το γεγονος..συνεχιζουν ..μου στελνει η κουνιαδουλα σημερα EMAIL ασχετο και καλα ανεκδοτακια που στελνουμε..αλλα οταν δεν εχεις παρει να ευχηθεις αυτο γιατι το στελνεις..και καλα συνεχιζει σαν να μην εγινε καμια βαφτιση ποτε....δεν πρεπει να βαλω το μαιλ της στην ανεπυθυμητη αληλογραφια????

σορρυ που τα λεω μπερδεμενα αλλα ειμαι ως το κεφαλι....θα σκασω αν δεν πω κατι...

Καλά τα αδέρφια του άντρα σου δεν έχουν δική τους θέληση?Ότι θέλει τα κάνει η μάνα τους?Τον αδερφό τους που είναι μακρυά από όλους τους δεν τον νοιάζονται?Τα ανιψάκια τους δεν θέλουν να τα δουν?Κι αν πουν καμιά βλακεία ότι και καλά δεν είχαν λεφτά να έρθουν μην τους αφήσετε έτσι..Το τηλέφωνο τι χρέωση έχει και δεν παίρνουν? Γαϊδούρια είναι..

1055ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 1:01 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:καλημερα κοριτσακια!

μπαινω κατευθειαν στο θεμα..
βαφτισα το μωρακι μου..για οσες θυμουνται η πεθερα μου ειχε ερθει στο πρωτο παιδι που ηταν το ονομα της..στο δευτερο οχι!!!..και τωρα πια εκανα τη βαφτιση στον τοπο που βρισκομαστε με μεταθεση..γιατι να τρεχω με 3 μωρα...και οκ δεν ειχα απαιτηση να ερθει ,ουτε που με ενοιαζε...

αλλα....................

ουτε ενα τηλεφωνο να ευχηθει???νομιζω ξεχειλησε το ποτηρι...ουτε αυτη ,ουτε κανεις αλλος απο το σοι..(αφου ετσι και αλλιως αυτη τους κανονιζει τι να κανουν)....
και ξερω σιγουρα πως θα παρουν μετα απο καμια 10-15 μερες και καλα σαν να μην συμβαινει τιποτα..οτι και καλα δεν μας βρισκανε..

τι να κανω???? δεν μπορω αλλο να κανω το μ@@@@κα..δεν μπορω....ειμαι στεναχωρημενη κυριως για τον αντρα μου..που δε λεει τιποτα αλλα σιγουρα θα ηθελε η μανα του να του ευχηθει(για το ονομα του αντρα της στο κατω κατω)

μου φερνουνε θλιψη κοριτσια και μπορει να μην μπορω να βρισω καταμουτρα γιατι δεν το εχω ....αλλα η αγανακτηση μου καποια στιγμη θα τους βρει...δεν ξερω πως..

βοηθηστε λιγο!!

Να σου ζήσει το νεοφώτιστο κορίτσι μου.Όσο για την πεθερά και το σόι της τι να πω?Δεν αξίζει να στενοχωριέσαι για τέτοια άτομα.Όμως χρειάζεται να της την πεις άσχημα όταν σε πάρουν για να καταλάβουν ότι ο μ@@@@@ς ξύπνησε και δεν τα ανέχεσαι πια αυτά...Γιαγιά να σου πετύχει..

σε ευχαριστω πολυ! και εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

1056ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 1:19 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:kalliopitsa και σουλα

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!..και εσεις οτι επιθυμειτε ευχομαι!!!

οσο για το θεμα.....
δεν εχω αναγνωριση γιατι εχει ενα προβλημα ο δημος μας εδω ..απο τοτε που το εμαθε ολο λεει οτι περνει και δεν μας βρισκει(ψεματα!!)
αν ειχα δεν θα το σηκωνα τηλεφωνο ΠΟΤΕ!!!αυτο μπορω να το κανω..

αλλα ...δεν προκειται να παρει σπιτι...θα παρει στη δουλεια τον αντρα μου μονο του...και αυτος ως συνηθως δεν θα πει τιποτα..
ετσι η πεθερουλα ειναι χαρουμενη που απλα μας ασγοησε χωρις να εχει καποια συνεπεια!!
ε...αυτο πρεπει να αλλαξει τωρα...πρεπει να υποστει συνεπειες για να καταλαβει...πρεπει να τους την πω καπως...
οταν λεμε για σοι δεν εννωω θειες κλπ...εννοω την πεθερα και τα αδερφια του αντρα μου..πρωτου βαθμου δηλαδη..αυτοι θεωρω πως ειχαν υποχρεωση να τηλεφωνησουν την ιδια μερα να ευχηθουν εφοσον δεν ηρθαν..σωστα??

και κατι ακομη..αφου αγνοησαν ολοι το γεγονος..συνεχιζουν ..μου στελνει η κουνιαδουλα σημερα EMAIL ασχετο και καλα ανεκδοτακια που στελνουμε..αλλα οταν δεν εχεις παρει να ευχηθεις αυτο γιατι το στελνεις..και καλα συνεχιζει σαν να μην εγινε καμια βαφτιση ποτε....δεν πρεπει να βαλω το μαιλ της στην ανεπυθυμητη αληλογραφια????

σορρυ που τα λεω μπερδεμενα αλλα ειμαι ως το κεφαλι....θα σκασω αν δεν πω κατι...

Καλά τα αδέρφια του άντρα σου δεν έχουν δική τους θέληση?Ότι θέλει τα κάνει η μάνα τους?Τον αδερφό τους που είναι μακρυά από όλους τους δεν τον νοιάζονται?Τα ανιψάκια τους δεν θέλουν να τα δουν?Κι αν πουν καμιά βλακεία ότι και καλά δεν είχαν λεφτά να έρθουν μην τους αφήσετε έτσι..Το τηλέφωνο τι χρέωση έχει και δεν παίρνουν? Γαϊδούρια είναι..

δεν θα δικαιολογηθουν που δεν ηρθαν..αφου και οταν πηρε ο αντρας μου να τους καλεσει απλα ακουγαν και ειπαν οκ το ξερουμε(τους το ειχε πει η πεθερουλα) και τιποτα αλλο..ουτε θα ερθουμε ,ουτε δεν μπορουμε να ερθουμε τιποτα!!...
οσο για το τηλεφωνο τι να πω?,...εδω οταν γεννησαμε πηραν μετασ απο 2 μηνες,μες την καλη χαρα..σαν να μην συναιβεν τιποτα...
δεν πανε καλα!
νομιζω πως ζηλευουν κιολας ...επιδη ο αντρας μου δεμ πολυμιλαει ..και γενικα δεν λεει για τον ευατο του το περνουν σαν ΄΄αδυναμια΄΄ ..οτι αυτοι ειναι οι ΄΄εξυπνοι΄΄ ..οποτε οταν βλεπουν τον αλλο να προοδευει στη ζωη του ,να εχει μια ωραια οικογενεια κλπ..δεν θελουν να το χωνεψουν.
ξεχνανε βεβαια πως ειναι αδερφος τους,αιμα τους και αυτον στεναχωρουν πρωτα!!

1057ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 2:55 am

bouki

bouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΚΗΝΗΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ
ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ? ΠΕΡΑΣΑΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΙ ΨΩΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ 330 ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ 700 ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΔΑΝΕΙΟ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΑ ΧΡΕΗ
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΟΛΟ ΑΓΚΟΜΑΧΑΕΙ ΕΧΤΕΣ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΣ <ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ>ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ
ΡΕ ΠΕΘΕΡΑ ΠΕΤΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΕΤΡΑΦΥΛΛΗ ΔΥΟ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΠΟΥ Η ΜΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΝΙΨΙΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ?
ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΩΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΣΗΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ
ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΜΑΚΡΙΓΟΡΙΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ

1058ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 5:47 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
didumomama έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:kalliopitsa και σουλα

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!..και εσεις οτι επιθυμειτε ευχομαι!!!

οσο για το θεμα.....
δεν εχω αναγνωριση γιατι εχει ενα προβλημα ο δημος μας εδω ..απο τοτε που το εμαθε ολο λεει οτι περνει και δεν μας βρισκει(ψεματα!!)
αν ειχα δεν θα το σηκωνα τηλεφωνο ΠΟΤΕ!!!αυτο μπορω να το κανω..

αλλα ...δεν προκειται να παρει σπιτι...θα παρει στη δουλεια τον αντρα μου μονο του...και αυτος ως συνηθως δεν θα πει τιποτα..
ετσι η πεθερουλα ειναι χαρουμενη που απλα μας ασγοησε χωρις να εχει καποια συνεπεια!!
ε...αυτο πρεπει να αλλαξει τωρα...πρεπει να υποστει συνεπειες για να καταλαβει...πρεπει να τους την πω καπως...
οταν λεμε για σοι δεν εννωω θειες κλπ...εννοω την πεθερα και τα αδερφια του αντρα μου..πρωτου βαθμου δηλαδη..αυτοι θεωρω πως ειχαν υποχρεωση να τηλεφωνησουν την ιδια μερα να ευχηθουν εφοσον δεν ηρθαν..σωστα??

και κατι ακομη..αφου αγνοησαν ολοι το γεγονος..συνεχιζουν ..μου στελνει η κουνιαδουλα σημερα EMAIL ασχετο και καλα ανεκδοτακια που στελνουμε..αλλα οταν δεν εχεις παρει να ευχηθεις αυτο γιατι το στελνεις..και καλα συνεχιζει σαν να μην εγινε καμια βαφτιση ποτε....δεν πρεπει να βαλω το μαιλ της στην ανεπυθυμητη αληλογραφια????

σορρυ που τα λεω μπερδεμενα αλλα ειμαι ως το κεφαλι....θα σκασω αν δεν πω κατι...

Καλά τα αδέρφια του άντρα σου δεν έχουν δική τους θέληση?Ότι θέλει τα κάνει η μάνα τους?Τον αδερφό τους που είναι μακρυά από όλους τους δεν τον νοιάζονται?Τα ανιψάκια τους δεν θέλουν να τα δουν?Κι αν πουν καμιά βλακεία ότι και καλά δεν είχαν λεφτά να έρθουν μην τους αφήσετε έτσι..Το τηλέφωνο τι χρέωση έχει και δεν παίρνουν? Γαϊδούρια είναι..

δεν θα δικαιολογηθουν που δεν ηρθαν..αφου και οταν πηρε ο αντρας μου να τους καλεσει απλα ακουγαν και ειπαν οκ το ξερουμε(τους το ειχε πει η πεθερουλα) και τιποτα αλλο..ουτε θα ερθουμε ,ουτε δεν μπορουμε να ερθουμε τιποτα!!...
οσο για το τηλεφωνο τι να πω?,...εδω οταν γεννησαμε πηραν μετασ απο 2 μηνες,μες την καλη χαρα..σαν να μην συναιβεν τιποτα...
δεν πανε καλα!
νομιζω πως ζηλευουν κιολας ...επιδη ο αντρας μου δεμ πολυμιλαει ..και γενικα δεν λεει για τον ευατο του το περνουν σαν ΄΄αδυναμια΄΄ ..οτι αυτοι ειναι οι ΄΄εξυπνοι΄΄ ..οποτε οταν βλεπουν τον αλλο να προοδευει στη ζωη του ,να εχει μια ωραια οικογενεια κλπ..δεν θελουν να το χωνεψουν.
ξεχνανε βεβαια πως ειναι αδερφος τους,αιμα τους και αυτον στεναχωρουν πρωτα!!


Μπουμπουκίτσα μου το λέμε το ξαναλέμε,πως κάνουν κακό στους γιούς τους αλλά να σου πω την αλήθεια κακό κάνουν και σε εμάς και μην σου πω μεγαλύτερο από των γιό τους,πρώτον είναι μάνες τους,αδέρφια τους,ότι και αν τους κάνουν έχουν μια θέση στην καρδιά τους!!!!ενώ εμείς είμαστε νύφες και θα το κρατήσουμε για πάντα μανιάτικο(και λίγα λέω)δεν είναι και λίγο να μην τιμούν το ίδιο σου το παιδί!!!εγώ προσωπικά την σκοτώνω κιόλας,τόσο πολύ τα έχω πάρει!!δεύτερον όπως και να το κάνεις μέσα στο σπίτι μας είναι το όλο θέμα,άμα τους βλέπεις να είναι με τα μούτρα κάτω επειδή η μουλάρα μάνα τους δεν ήρθε στην βάφτιση του εγγονού κάνεις μια την στραβή,δυό τρείς εεεεεεεε άνθρωπος είσαι λες τα πράγματα με το όνομά τους πατάς έναν καβγά και με τον άντρα σου και αυτό γιατί τον λυπάσαι και σου την βαράει στα νεύρα που αντί να είναι χαρούμενος την ημέρα της βάφτισης του παιδιού του κάθεται και σκάει για την μαλακισμένη(φυσικά έτσι τα βλέπουμε εμείς γιατί αυτοί τα βλέπουν διαφορετικά,είπαμε μάνα τους είναι)....και στο τέλος να σου πω κάθεσαι μέσα στο σπίτι (αν είσαι άνεργη)σκέφτεσε τα ίδια και τα ίδια και έχεις όλη μέρα πονοκέφαλο...αυτό κάνω εγώ τουλάχιστον...
αυτοί πάνε στην δουλειά ξεσπάνε εκεί .....
δεν λέω πωε δεν είναι πληγωμένοι,είναι και πολύ μάλιστα!!!αλλά ρε συ δεν αντέχω άλλο να κάνω τον καραγκιόζη για να μην τον στεναχωρώ κι εγώ ....τα λέω και δεν με σταματάει τίποτα

1059ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 9:17 am

bououou02

bououou02
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα κοριτσια ... Τι κανετε???Λοιπον η αγαπημενη μου πε8ερουλα (που ειναι και καρκινος το χειροτερο μου ζωδιο μες την κλαψα ) ειχε τα γεννε8λια της...Εμεις φυσικα (εγω και η οικογενεια μου δε τα 8υμη8ηκαμε )Αυτη ειχε κανονισει τραπεζι και σε εμας δεν ειπε τιποτα..Ουτε στη μητερα μου που της εχει κανει τοοοοοοοσα δωρα ,οταν ερχεται απο ταξιδια και της εχει δωσει και πολλα ρουχα ,τα οποια δε φορουσε..Εκεινη φυσικα δεν πηρε ουτε ενα τηλεφωνο!! Εκτος αυτου δεν ειπε τιποτα για το τραπεζι και οταν ρωτησα τον ανδρα μου ποτε ειναι τα γεννε8λια της λατρεμενης μου πε8ερουλας ,εκεινη τον ειχε βαλει να πει ψεματα πως δε τα 8υμαται και πως δε μας καλεσε για να μη ΤΑΧΑ μπουμε σε ε3οδα!Λες και αμα 8ες να καλεσεις εναν ανθρωπο στη γιορτη σου η στα γεννε8ια σου δε μπορεις να του πεις <<ελα και απλα μη φερεις τιποτα >>.Ο ανδρας μου πραγματικα την πιστεψε και τον πιστευω γιατι ειναι πολυ καλοπροαιρετος και πολυ αγα8ος κι οντως δε 8α η8ελε να μας βαλει σε ε3οδα και υποχρεωσεις.....Αλλα αυτη ποσο ψευτικη ,τα παρουσιαζει ολα και καλα πως τα σκεφτεται για το καλο του αλλου...Αυτος ο αλτρουισμος της με εχει εντυπωσιασει..Φυσικα δε πηρα ουτε καν τηλεφωνο (αφου υποτι8εται πως δε το 3ερα) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ο ανδρας μου τελικα αγορασε το ποδηλατο του και μολις το ειδε αυτη εβαλε τα κλαματα απο την αγωνια της μη κανει βαβα ο μπεμπης της..Το 5 χρονο αγορακι της..
Εγω με τη σειρα μου και η φιλη μου που ειναι διπλα 8ελω να ευχη8ω στη λατρεμενη μου και α3ιαγαπητη σα τα ψηλα βουνα.........

1060ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 12:35 pm

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bououou02 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια ... Τι κανετε???Λοιπον η αγαπημενη μου πε8ερουλα (που ειναι και καρκινος το χειροτερο μου ζωδιο μες την κλαψα ) ειχε τα γεννε8λια της...Εμεις φυσικα (εγω και η οικογενεια μου δε τα 8υμη8ηκαμε )Αυτη ειχε κανονισει τραπεζι και σε εμας δεν ειπε τιποτα..Ουτε στη μητερα μου που της εχει κανει τοοοοοοοσα δωρα ,οταν ερχεται απο ταξιδια και της εχει δωσει και πολλα ρουχα ,τα οποια δε φορουσε..Εκεινη φυσικα δεν πηρε ουτε ενα τηλεφωνο!! Εκτος αυτου δεν ειπε τιποτα για το τραπεζι και οταν ρωτησα τον ανδρα μου ποτε ειναι τα γεννε8λια της λατρεμενης μου πε8ερουλας ,εκεινη τον ειχε βαλει να πει ψεματα πως δε τα 8υμαται και πως δε μας καλεσε για να μη ΤΑΧΑ μπουμε σε ε3οδα!Λες και αμα 8ες να καλεσεις εναν ανθρωπο στη γιορτη σου η στα γεννε8ια σου δε μπορεις να του πεις <<ελα και απλα μη φερεις τιποτα >>.Ο ανδρας μου πραγματικα την πιστεψε και τον πιστευω γιατι ειναι πολυ καλοπροαιρετος και πολυ αγα8ος κι οντως δε 8α η8ελε να μας βαλει σε ε3οδα και υποχρεωσεις.....Αλλα αυτη ποσο ψευτικη ,τα παρουσιαζει ολα και καλα πως τα σκεφτεται για το καλο του αλλου...Αυτος ο αλτρουισμος της με εχει εντυπωσιασει..Φυσικα δε πηρα ουτε καν τηλεφωνο (αφου υποτι8εται πως δε το 3ερα) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ο ανδρας μου τελικα αγορασε το ποδηλατο του και μολις το ειδε αυτη εβαλε τα κλαματα απο την αγωνια της μη κανει βαβα ο μπεμπης της..Το 5 χρονο αγορακι της..
Εγω με τη σειρα μου και η φιλη μου που ειναι διπλα 8ελω να ευχη8ω στη λατρεμενη μου και α3ιαγαπητη σα τα ψηλα βουνα.........


ελα βρε!!!τι εχουν τα καρκινακια!εχουμε κ μια εκληψη πανω στο κεφαλι μας!!(πλακιτσα)
εγω δεν εχω πεθερα κ τα νευρα μου κροσια με αυτα που διαβαζω!αμαν αυτοι οι αντρες,που δεν τις βαζουν στη θεση τους!!ο αντρας μου ομως ειναι 2 σε ενα ωρες ωρες κ αντρας κ πεθερα,αλλα μολις του πω πεθερα δεν εχω κ πεθερα βρηκα,μοκο!κιχ δε βγαζει!!

1061ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 12:40 pm

bououou02

bououou02
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
andith έγραψε:
bououou02 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια ... Τι κανετε???Λοιπον η αγαπημενη μου πε8ερουλα (που ειναι και καρκινος το χειροτερο μου ζωδιο μες την κλαψα ) ειχε τα γεννε8λια της...Εμεις φυσικα (εγω και η οικογενεια μου δε τα 8υμη8ηκαμε )Αυτη ειχε κανονισει τραπεζι και σε εμας δεν ειπε τιποτα..Ουτε στη μητερα μου που της εχει κανει τοοοοοοοσα δωρα ,οταν ερχεται απο ταξιδια και της εχει δωσει και πολλα ρουχα ,τα οποια δε φορουσε..Εκεινη φυσικα δεν πηρε ουτε ενα τηλεφωνο!! Εκτος αυτου δεν ειπε τιποτα για το τραπεζι και οταν ρωτησα τον ανδρα μου ποτε ειναι τα γεννε8λια της λατρεμενης μου πε8ερουλας ,εκεινη τον ειχε βαλει να πει ψεματα πως δε τα 8υμαται και πως δε μας καλεσε για να μη ΤΑΧΑ μπουμε σε ε3οδα!Λες και αμα 8ες να καλεσεις εναν ανθρωπο στη γιορτη σου η στα γεννε8ια σου δε μπορεις να του πεις <<ελα και απλα μη φερεις τιποτα >>.Ο ανδρας μου πραγματικα την πιστεψε και τον πιστευω γιατι ειναι πολυ καλοπροαιρετος και πολυ αγα8ος κι οντως δε 8α η8ελε να μας βαλει σε ε3οδα και υποχρεωσεις.....Αλλα αυτη ποσο ψευτικη ,τα παρουσιαζει ολα και καλα πως τα σκεφτεται για το καλο του αλλου...Αυτος ο αλτρουισμος της με εχει εντυπωσιασει..Φυσικα δε πηρα ουτε καν τηλεφωνο (αφου υποτι8εται πως δε το 3ερα) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ο ανδρας μου τελικα αγορασε το ποδηλατο του και μολις το ειδε αυτη εβαλε τα κλαματα απο την αγωνια της μη κανει βαβα ο μπεμπης της..Το 5 χρονο αγορακι της..
Εγω με τη σειρα μου και η φιλη μου που ειναι διπλα 8ελω να ευχη8ω στη λατρεμενη μου και α3ιαγαπητη σα τα ψηλα βουνα.........


ελα βρε!!!τι εχουν τα καρκινακια!εχουμε κ μια εκληψη πανω στο κεφαλι μας!!(πλακιτσα)
εγω δεν εχω πεθερα κ τα νευρα μου κροσια με αυτα που διαβαζω!αμαν αυτοι οι αντρες,που δεν τις βαζουν στη θεση τους!!ο αντρας μου ομως ειναι 2 σε ενα ωρες ωρες κ αντρας κ πεθερα,αλλα μολις του πω πεθερα δεν εχω κ πεθερα βρηκα,μοκο!κιχ δε βγαζει!!

Συγνωμη γλυκεια μου andith υπαρχουν και ε3αιρεσεις..Παντως αυτη ειναι ετσι παντα κλαει οταν εχει κατι ,για να πετυχει το σκοπο της και να τη χαιδευουν οι γιοι της..Αλλα με τον ανδρα μου εχει ιδιαιτερο προβλημα..Εισαι παρα πολυ τυχερη που δεν εχεις πε8ερα... σε ζηλευω Smile

1062ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 9:54 pm

art113


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana έγραψε:

Ρωτησε τον Νικολα αν εχει καλτσες η τις φορα τρυπιες?


το κοριτσι με το καλο αμα κανω αυτηνης...

Δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλου,ε και το δευτερο απο την πλευρα του αντρα μου της ειπα γιατι δεν σκοπευω να κανω 200 παιδια..
"ναι αλλα η μανα σου εχει 4 παιδια ενα απο αυτα θα ακουσει το ονομα της.εγω εχω εναν μοναχογιο κι ΑΠΑΙΤΩ να το βγαλει Ολγιτσα"
Επειδη ειμαι μεγαλωμενη αλλιως της λεω,δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει αυτο και γιατι δε φερθηκατε σωστα απεναντι μου..Και αμα θελετε ο γιος σας να βγαλει κ να ακουσετε το ονομα σας ας παει να το κανει με αλλη γυναικα γιατι εγω δεν θα το κανω...
Παρτην κατω την κοτα...
Αφηστε που προσπαθει με δωρα ακριβα να πλησιασει τον μικρο μεθαυριο,εγω λεει θα του εχω τα κλειδια και το αμαξι κατω απο το σπιτι να δεις πως θα ερχεται...και της απανταω οτι το παιδι αμα θελει αμαξι θα δουλεψει για να το παρει...
Θα την ξεμαλλιασω..Και για να μην το κανω αυτο Ειπα οτι δε θα ξαναπατησω σε αυτην..
...

Παναγιά μου προστιγμη νομιζα πως ηταν η δικη μου πεθερα χαχαχαα

Καλημερα και απο μενα και καλος σας βρηκα.
Και η δικη μου πεθερα ειναι αστα να πανε μου χει κανει το βιο αβιοτο 8 1/2 χρονια που την ξερω.
Και τι δεν μου χει πει οτι ο αντρας μου με κερατωνει και γω μασαω κουτοχορτο, οτι ειναι κολλημενος με την πρωην, οτι του καναμε μαγια και αυτα ειναι τα light. Το κορυφαιο ηταν που ηρθε στο μαιευτηριο οταν γεννησα και ενω ημουν στις μαυρες μου γιατι δεν ειχα το ζουζουνακι μου ηταν σε θερμοκοιτιδα (10 μερες μου το κρατησαν)εστησε ενα καυγα η κυρια στη μαμα μου που ξερει οτι δεν μιλαει, οτι και καλα στο γαμο που ηρθε η μαμα να καθαρισει οταν φυγαμε για το ταξιδι ξεχασε να βγαλει τα σκουπιδια κι η δικια μου η αγαθιαρα καθοταν και την ακουγε και προσπαθουσε να δικαιολογηθει, και οταν της λεω στο κατω κατω και τι εγινε ακομα κι ετσι να ναι σηκωνεται πανω και λεει για τη μαμα μου σε ενα θαλαμο γεματο επισκεπτες παρεπιπτωντος "η γυναικα εχει κατι πανω της που προκαλει προβληματα και εκνευριζει τους αλλους, δεν παει καλα" και κανει και τι χαρακτηριστικη κινιση με το δαχτυλο στο κεφαλι και σηκωνεται και φευγει, καπνους εβγαζα απο τα αυτια
Περιττο να πω οτι 40 μερες που εκατσε η μαμα μου να με βοηθησει καθοτι ζει στην επαρχια δεν πατησαν το ποδι τους μονο 1-2 φορες για 10 λεπτα τι φορα γιατι τους ενοχλουσε η παρουσια της μαμας μου. Και κλαιγοταν στο γιο της οτι τους λειπει το παιδι που δεν το βλεπουν.... λες και τους απαγορευσαμε να ερθουν.
Οταν λοιπον εφυγε η μαμα μου με τη συμφωνη γνωμη του αντρα μου οταν ηρθαν σπιτι τους ειπα οσα ειχα μαζεμενα τοσα χρονια.
Και ξερετε τι ειπε οτι λεω ψεμματα οτι αυτη δεν εκανε ποτε τιποτα και ειναι αθωα και εμενα με δασκαλευουν (προφανως η μαμα μου). Ακομα και το γιο της ψευτη τον εβγαλε για περιστατικα που ηταν ο ιδιος παρων.
Ααααα μου ειπε και το κορυφαιο οτι μου ελεγε οτι με κερατωνει ο αντρας μου για το καλο μου για να με προφυλαξει....
Και το αποτελεσμα ποιο ηταν φεροταν σαν να μην εγινε κατι και κανα μηνα μετα ανευ λογου και αιτιας θυμωσε και επι 2 μηνες δεν μου μιλουσε.

Και τωρα που εχουμε και τι βαφτιση μπροστα μας εχει να γινει σοου, οπως και στο γαμο που ηταν εγω θελω .... εγω θελω... και δεν υπολογιζε την κατασταση μου παρα με επρηζε νυχθημερον, και οταν της ειπα οτι δεν πρεπει να συγχιζομαι η απαντησει ηταν ουτε εγω
sorry για το μεγαλο ποστ αλλα αυτα ειναι μονο η κορυφη του παγοβουνου ετσι κι αρχισω να γραφω ποσα εχει κανει.......
Τεσπα αυτα προς το παρον

1063ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 29, 2011 11:51 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω, είχα καιρό να μπω κ να διαβάσω για τις πεθερές... Ρε κορίτσια, τι λοττο παίξατε και σας έτυχαν αυτα τα διαμάντια??? Τι χαλασμένο φοφίκο ανοίξατε και σας έκατσαν τούτα τα ανεκδιήγητα πλάσματα?? alien alien

Πωω, τρελλαίνομαι κ μόνο που τα διαβάζω!!
affraid affraid affraid

1064ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 2:52 am

????????


Επισκέπτης
bououou02 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια ... Τι κανετε???Λοιπον η αγαπημενη μου πε8ερουλα (που ειναι και καρκινος το χειροτερο μου ζωδιο μες την κλαψα ) ειχε τα γεννε8λια της...Εμεις φυσικα (εγω και η οικογενεια μου δε τα 8υμη8ηκαμε )Αυτη ειχε κανονισει τραπεζι και σε εμας δεν ειπε τιποτα..Ουτε στη μητερα μου που της εχει κανει τοοοοοοοσα δωρα ,οταν ερχεται απο ταξιδια και της εχει δωσει και πολλα ρουχα ,τα οποια δε φορουσε..Εκεινη φυσικα δεν πηρε ουτε ενα τηλεφωνο!! Εκτος αυτου δεν ειπε τιποτα για το τραπεζι και οταν ρωτησα τον ανδρα μου ποτε ειναι τα γεννε8λια της λατρεμενης μου πε8ερουλας ,εκεινη τον ειχε βαλει να πει ψεματα πως δε τα 8υμαται και πως δε μας καλεσε για να μη ΤΑΧΑ μπουμε σε ε3οδα!Λες και αμα 8ες να καλεσεις εναν ανθρωπο στη γιορτη σου η στα γεννε8ια σου δε μπορεις να του πεις <<ελα και απλα μη φερεις τιποτα >>.Ο ανδρας μου πραγματικα την πιστεψε και τον πιστευω γιατι ειναι πολυ καλοπροαιρετος και πολυ αγα8ος κι οντως δε 8α η8ελε να μας βαλει σε ε3οδα και υποχρεωσεις.....Αλλα αυτη ποσο ψευτικη ,τα παρουσιαζει ολα και καλα πως τα σκεφτεται για το καλο του αλλου...Αυτος ο αλτρουισμος της με εχει εντυπωσιασει..Φυσικα δε πηρα ουτε καν τηλεφωνο (αφου υποτι8εται πως δε το 3ερα) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ο ανδρας μου τελικα αγορασε το ποδηλατο του και μολις το ειδε αυτη εβαλε τα κλαματα απο την αγωνια της μη κανει βαβα ο μπεμπης της..Το 5 χρονο αγορακι της..
Εγω με τη σειρα μου και η φιλη μου που ειναι διπλα 8ελω να ευχη8ω στη λατρεμενη μου και α3ιαγαπητη σα τα ψηλα βουνα.........

Μου τα χαλας... Και εγω καρκινος ειμαι,αλλα δεν ειμαι μες την κλαψα... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 534787
Γιατι με στεναχωρεις ετσι;;; Laughing

1065ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 2:53 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="tatijana"]

Επειδη ειμαι μεγαλωμενη αλλιως της λεω,δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει αυτο και γιατι δε φερθηκατε σωστα απεναντι μου..Και αμα θελετε ο γιος σας να βγαλει κ να ακουσετε το ονομα σας ας παει να το κανει με αλλη γυναικα γιατι εγω δεν θα το κανω...


Τατιανα μου Respect Respect Respect Respect Respect Respect

1066ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 2:55 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Πωπω, είχα καιρό να μπω κ να διαβάσω για τις πεθερές... Ρε κορίτσια, τι λοττο παίξατε και σας έτυχαν αυτα τα διαμάντια??? Τι χαλασμένο φοφίκο ανοίξατε και σας έκατσαν τούτα τα ανεκδιήγητα πλάσματα?? alien alien

Πωω, τρελλαίνομαι κ μόνο που τα διαβάζω!!
affraid affraid affraid
ΦΟΦΙΚΟΟΟΟ!! ρε Νενα που τα θυμηθηκες?Θα τα τσακιζα τωρα!Υπαρχουν ακομα?/ Laughing Laughing
να πω ενα καλο που ειπε η πεθερα μου προσφατα? Επιασε ενας φικλος του πεθερου την γυναικα του με αλλον,την εβλεπε στο fb ολη μερα και ετσι διαπιστωσε οτι κατι παιζει.Μου πε λοιπν να προσεχω,να μην "κολλαω" στον ιντερνετ,το ειπε και στον αντρα μου ρε συ...μη βρω γκομενο... Laughing Laughing Laughing

1067ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 2:56 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Νενεν"]
tatijana έγραψε:

Επειδη ειμαι μεγαλωμενη αλλιως της λεω,δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει αυτο και γιατι δε φερθηκατε σωστα απεναντι μου..Και αμα θελετε ο γιος σας να βγαλει κ να ακουσετε το ονομα σας ας παει να το κανει με αλλη γυναικα γιατι εγω δεν θα το κανω...


Τατιανα μου Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Ευχαριθτω...Ευχαριθτω...Χαχαχα!!
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 215994

1068ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 5:06 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art113 έγραψε:
tatijana έγραψε:

Ρωτησε τον Νικολα αν εχει καλτσες η τις φορα τρυπιες?


το κοριτσι με το καλο αμα κανω αυτηνης...

Δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλου,ε και το δευτερο απο την πλευρα του αντρα μου της ειπα γιατι δεν σκοπευω να κανω 200 παιδια..
"ναι αλλα η μανα σου εχει 4 παιδια ενα απο αυτα θα ακουσει το ονομα της.εγω εχω εναν μοναχογιο κι ΑΠΑΙΤΩ να το βγαλει Ολγιτσα"
Επειδη ειμαι μεγαλωμενη αλλιως της λεω,δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει αυτο και γιατι δε φερθηκατε σωστα απεναντι μου..Και αμα θελετε ο γιος σας να βγαλει κ να ακουσετε το ονομα σας ας παει να το κανει με αλλη γυναικα γιατι εγω δεν θα το κανω...
Παρτην κατω την κοτα...
Αφηστε που προσπαθει με δωρα ακριβα να πλησιασει τον μικρο μεθαυριο,εγω λεει θα του εχω τα κλειδια και το αμαξι κατω απο το σπιτι να δεις πως θα ερχεται...και της απανταω οτι το παιδι αμα θελει αμαξι θα δουλεψει για να το παρει...
Θα την ξεμαλλιασω..Και για να μην το κανω αυτο Ειπα οτι δε θα ξαναπατησω σε αυτην..
...

Παναγιά μου προστιγμη νομιζα πως ηταν η δικη μου πεθερα χαχαχαα

Καλημερα και απο μενα και καλος σας βρηκα.
Και η δικη μου πεθερα ειναι αστα να πανε μου χει κανει το βιο αβιοτο 8 1/2 χρονια που την ξερω.
Και τι δεν μου χει πει οτι ο αντρας μου με κερατωνει και γω μασαω κουτοχορτο, οτι ειναι κολλημενος με την πρωην, οτι του καναμε μαγια και αυτα ειναι τα light. Το κορυφαιο ηταν που ηρθε στο μαιευτηριο οταν γεννησα και ενω ημουν στις μαυρες μου γιατι δεν ειχα το ζουζουνακι μου ηταν σε θερμοκοιτιδα (10 μερες μου το κρατησαν)εστησε ενα καυγα η κυρια στη μαμα μου που ξερει οτι δεν μιλαει, οτι και καλα στο γαμο που ηρθε η μαμα να καθαρισει οταν φυγαμε για το ταξιδι ξεχασε να βγαλει τα σκουπιδια κι η δικια μου η αγαθιαρα καθοταν και την ακουγε και προσπαθουσε να δικαιολογηθει, και οταν της λεω στο κατω κατω και τι εγινε ακομα κι ετσι να ναι σηκωνεται πανω και λεει για τη μαμα μου σε ενα θαλαμο γεματο επισκεπτες παρεπιπτωντος "η γυναικα εχει κατι πανω της που προκαλει προβληματα και εκνευριζει τους αλλους, δεν παει καλα" και κανει και τι χαρακτηριστικη κινιση με το δαχτυλο στο κεφαλι και σηκωνεται και φευγει, καπνους εβγαζα απο τα αυτια
Περιττο να πω οτι 40 μερες που εκατσε η μαμα μου να με βοηθησει καθοτι ζει στην επαρχια δεν πατησαν το ποδι τους μονο 1-2 φορες για 10 λεπτα τι φορα γιατι τους ενοχλουσε η παρουσια της μαμας μου. Και κλαιγοταν στο γιο της οτι τους λειπει το παιδι που δεν το βλεπουν.... λες και τους απαγορευσαμε να ερθουν.
Οταν λοιπον εφυγε η μαμα μου με τη συμφωνη γνωμη του αντρα μου οταν ηρθαν σπιτι τους ειπα οσα ειχα μαζεμενα τοσα χρονια.
Και ξερετε τι ειπε οτι λεω ψεμματα οτι αυτη δεν εκανε ποτε τιποτα και ειναι αθωα και εμενα με δασκαλευουν (προφανως η μαμα μου). Ακομα και το γιο της ψευτη τον εβγαλε για περιστατικα που ηταν ο ιδιος παρων.
Ααααα μου ειπε και το κορυφαιο οτι μου ελεγε οτι με κερατωνει ο αντρας μου για το καλο μου για να με προφυλαξει....
Και το αποτελεσμα ποιο ηταν φεροταν σαν να μην εγινε κατι και κανα μηνα μετα ανευ λογου και αιτιας θυμωσε και επι 2 μηνες δεν μου μιλουσε.

Και τωρα που εχουμε και τι βαφτιση μπροστα μας εχει να γινει σοου, οπως και στο γαμο που ηταν εγω θελω .... εγω θελω... και δεν υπολογιζε την κατασταση μου παρα με επρηζε νυχθημερον, και οταν της ειπα οτι δεν πρεπει να συγχιζομαι η απαντησει ηταν ουτε εγω
sorry για το μεγαλο ποστ αλλα αυτα ειναι μονο η κορυφη του παγοβουνου ετσι κι αρχισω να γραφω ποσα εχει κανει.......
Τεσπα αυτα προς το παρον

Και μόνο αυτό που είπε στην μάνα σου και μπροστά σε τόσο κόσμο φτάνει για να καταλάβουμε τι σκατένια είναι και η δικιά σου!!!!
πω ρε γαμώτο τα παίρνω άσχημα με τις κλόσες!!
πυροβολημένες.....φτου φτου φτουυυυυυυυυυυ

1069ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 6:37 am

art113


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σούλα έγραψε:
art113 έγραψε:
tatijana έγραψε:

Ρωτησε τον Νικολα αν εχει καλτσες η τις φορα τρυπιες?


το κοριτσι με το καλο αμα κανω αυτηνης...

Δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλου,ε και το δευτερο απο την πλευρα του αντρα μου της ειπα γιατι δεν σκοπευω να κανω 200 παιδια..
"ναι αλλα η μανα σου εχει 4 παιδια ενα απο αυτα θα ακουσει το ονομα της.εγω εχω εναν μοναχογιο κι ΑΠΑΙΤΩ να το βγαλει Ολγιτσα"
Επειδη ειμαι μεγαλωμενη αλλιως της λεω,δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει αυτο και γιατι δε φερθηκατε σωστα απεναντι μου..Και αμα θελετε ο γιος σας να βγαλει κ να ακουσετε το ονομα σας ας παει να το κανει με αλλη γυναικα γιατι εγω δεν θα το κανω...
Παρτην κατω την κοτα...
Αφηστε που προσπαθει με δωρα ακριβα να πλησιασει τον μικρο μεθαυριο,εγω λεει θα του εχω τα κλειδια και το αμαξι κατω απο το σπιτι να δεις πως θα ερχεται...και της απανταω οτι το παιδι αμα θελει αμαξι θα δουλεψει για να το παρει...
Θα την ξεμαλλιασω..Και για να μην το κανω αυτο Ειπα οτι δε θα ξαναπατησω σε αυτην..
...

Παναγιά μου προστιγμη νομιζα πως ηταν η δικη μου πεθερα χαχαχαα

Καλημερα και απο μενα και καλος σας βρηκα.
Και η δικη μου πεθερα ειναι αστα να πανε μου χει κανει το βιο αβιοτο 8 1/2 χρονια που την ξερω.
Και τι δεν μου χει πει οτι ο αντρας μου με κερατωνει και γω μασαω κουτοχορτο, οτι ειναι κολλημενος με την πρωην, οτι του καναμε μαγια και αυτα ειναι τα light. Το κορυφαιο ηταν που ηρθε στο μαιευτηριο οταν γεννησα και ενω ημουν στις μαυρες μου γιατι δεν ειχα το ζουζουνακι μου ηταν σε θερμοκοιτιδα (10 μερες μου το κρατησαν)εστησε ενα καυγα η κυρια στη μαμα μου που ξερει οτι δεν μιλαει, οτι και καλα στο γαμο που ηρθε η μαμα να καθαρισει οταν φυγαμε για το ταξιδι ξεχασε να βγαλει τα σκουπιδια κι η δικια μου η αγαθιαρα καθοταν και την ακουγε και προσπαθουσε να δικαιολογηθει, και οταν της λεω στο κατω κατω και τι εγινε ακομα κι ετσι να ναι σηκωνεται πανω και λεει για τη μαμα μου σε ενα θαλαμο γεματο επισκεπτες παρεπιπτωντος "η γυναικα εχει κατι πανω της που προκαλει προβληματα και εκνευριζει τους αλλους, δεν παει καλα" και κανει και τι χαρακτηριστικη κινιση με το δαχτυλο στο κεφαλι και σηκωνεται και φευγει, καπνους εβγαζα απο τα αυτια
Περιττο να πω οτι 40 μερες που εκατσε η μαμα μου να με βοηθησει καθοτι ζει στην επαρχια δεν πατησαν το ποδι τους μονο 1-2 φορες για 10 λεπτα τι φορα γιατι τους ενοχλουσε η παρουσια της μαμας μου. Και κλαιγοταν στο γιο της οτι τους λειπει το παιδι που δεν το βλεπουν.... λες και τους απαγορευσαμε να ερθουν.
Οταν λοιπον εφυγε η μαμα μου με τη συμφωνη γνωμη του αντρα μου οταν ηρθαν σπιτι τους ειπα οσα ειχα μαζεμενα τοσα χρονια.
Και ξερετε τι ειπε οτι λεω ψεμματα οτι αυτη δεν εκανε ποτε τιποτα και ειναι αθωα και εμενα με δασκαλευουν (προφανως η μαμα μου). Ακομα και το γιο της ψευτη τον εβγαλε για περιστατικα που ηταν ο ιδιος παρων.
Ααααα μου ειπε και το κορυφαιο οτι μου ελεγε οτι με κερατωνει ο αντρας μου για το καλο μου για να με προφυλαξει....
Και το αποτελεσμα ποιο ηταν φεροταν σαν να μην εγινε κατι και κανα μηνα μετα ανευ λογου και αιτιας θυμωσε και επι 2 μηνες δεν μου μιλουσε.

Και τωρα που εχουμε και τι βαφτιση μπροστα μας εχει να γινει σοου, οπως και στο γαμο που ηταν εγω θελω .... εγω θελω... και δεν υπολογιζε την κατασταση μου παρα με επρηζε νυχθημερον, και οταν της ειπα οτι δεν πρεπει να συγχιζομαι η απαντησει ηταν ουτε εγω
sorry για το μεγαλο ποστ αλλα αυτα ειναι μονο η κορυφη του παγοβουνου ετσι κι αρχισω να γραφω ποσα εχει κανει.......
Τεσπα αυτα προς το παρον

Και μόνο αυτό που είπε στην μάνα σου και μπροστά σε τόσο κόσμο φτάνει για να καταλάβουμε τι σκατένια είναι και η δικιά σου!!!!
πω ρε γαμώτο τα παίρνω άσχημα με τις κλόσες!!
πυροβολημένες.....φτου φτου φτουυυυυυυυυυυ

Αστα να πανε το τι εχει πει και εχει κανει δεν λεγεται βιβλιο ολοκληρο
οταν πηγα για νυφικο γυρισε και ειπε στη μαμα μου οτι δεν ειχε δουλεια να ανακατευτει επειδη δεν ηρθε η ιδια και απαιτουσε να παω να το αλλαξω χωρις καν να το χει δει γιατι το ηθελε λεει με svarofski ηθελε το στολισμο οπως γουσταρε αυτη και πολλα αλλα οποτε μπουχτισα και γω και τις ειπα "δεν παντευεστε εσεις" και απαντηση της ηταν "καποτε φοβοταν η νυφες τις πεθερες τωρα θα φοβομαστε οι πεθερες"
Δεν καταλαβα γιατι καποιος πρεπει να φοβαται δηλαδη. Αλλα δεν πειραζει αν το θελει ετσι ας με φοβαται γιατι 7 χρονια την αφηνα να λεει και να κανει οτι γουσταρει αλλα εξαντληθηκε η υπομονη μου.

1070ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 10:56 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art113 έγραψε:


Δεν καταλαβα γιατι καποιος πρεπει να φοβαται δηλαδη. Αλλα δεν πειραζει αν το θελει ετσι ας με φοβαται γιατι 7 χρονια την αφηνα να λεει και να κανει οτι γουσταρει αλλα εξαντληθηκε η υπομονη μου.

Καλυτερα να σε φοβουνται παρα να σε λυπουνται,αυτο μου ειπε εμενα η μανα μου...

1071ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 11:02 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
art113 έγραψε:


Δεν καταλαβα γιατι καποιος πρεπει να φοβαται δηλαδη. Αλλα δεν πειραζει αν το θελει ετσι ας με φοβαται γιατι 7 χρονια την αφηνα να λεει και να κανει οτι γουσταρει αλλα εξαντληθηκε η υπομονη μου.

Καλυτερα να σε φοβουνται παρα να σε λυπουνται,αυτο μου ειπε εμενα η μανα μου...

σωστο βρε τατιανα ..αλλα στην πραξη πως το κανεις?????
απο την αλλη ο λαος λεει ...στο κακο τον ανθρωπο και ενα κομματι απο το ρουχο σου΄΄
ετσι λεει η παροιμια....οταν μπλεξεις με κακους ανθρωπους δεν σε φοβουνται ποτε...μπορει να σε πεθανουν που λεει ο λογος...

δεν ξερω...και εγω μεχρι το κεφαλι ειμαι!!!

1072ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Ιουν 30, 2011 1:39 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
art113 έγραψε:


Δεν καταλαβα γιατι καποιος πρεπει να φοβαται δηλαδη. Αλλα δεν πειραζει αν το θελει ετσι ας με φοβαται γιατι 7 χρονια την αφηνα να λεει και να κανει οτι γουσταρει αλλα εξαντληθηκε η υπομονη μου.

Καλυτερα να σε φοβουνται παρα να σε λυπουνται,αυτο μου ειπε εμενα η μανα μου...

σωστο βρε τατιανα ..αλλα στην πραξη πως το κανεις?????
απο την αλλη ο λαος λεει ...στο κακο τον ανθρωπο και ενα κομματι απο το ρουχο σου΄΄
ετσι λεει η παροιμια....οταν μπλεξεις με κακους ανθρωπους δεν σε φοβουνται ποτε...μπορει να σε πεθανουν που λεει ο λογος...

δεν ξερω...και εγω μεχρι το κεφαλι ειμαι!!!



Μπουμπουκίτσα μου αλήθεια πως να μην είσαι μέχρι το κεφάλι??
κοίτα να χαλαρώσεις λίγο,τέλειωσε και η βάπτιση σας(όλα καλά)....χέστην ή μάλλον χέστους όλους!!δεν αξίζει άλλο!!
και όταν σου δώσει την ευκαρία η μαντάμ πες τα να ξαλαφρώσεις λιγάκι!
είναι παλιοτόμαρα πάει και τελείωσε,ας τους λυπηθεί ο θεός για τις πράξεις τους!!
Τώρα φυσικά τα λέω σε εσένα για να τα ακούω κι εγώ μην νομίζεις!!που όσο περνούν οι μέρες λέω θεέ μου ας μην μας κάνει και τίποτα χειρότερο(αυτοκτονίες κλπ που μας είπε)και μας καταστρέψει εντελώς την ημέρα εκείνη!!!!

και για να μην ξεχνιόμαστε ας τους φτήσω λίγο :
φτου φτου φτου φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κοπρόσκυλα

1073ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Παρ Ιουλ 01, 2011 1:00 am

art113


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana έγραψε:
art113 έγραψε:


Δεν καταλαβα γιατι καποιος πρεπει να φοβαται δηλαδη. Αλλα δεν πειραζει αν το θελει ετσι ας με φοβαται γιατι 7 χρονια την αφηνα να λεει και να κανει οτι γουσταρει αλλα εξαντληθηκε η υπομονη μου.

Καλυτερα να σε φοβουνται παρα να σε λυπουνται,αυτο μου ειπε εμενα η μανα μου...

Θα συμφωνησω απολυτα με την μαμα σου αν και η δικια μου δεν χαμπαριαζει ιδιαιτερα ανοιγει το κουτακι της λεει οτι της κατεβει και μετα ουτε γατα ουτε ζημια. Και σημερα θα μου ρθει και επισκεψη η "πονοψυχη γιαγια" να δει το μικρο. Και μονο που το σκεφτομαι .... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 679259

1074ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουλ 30, 2011 6:25 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχα καιρο να γραψω κατι γιατι την αποφευγω επιμελως αλλα σημερα με εκνευρισε η σκατενια...
ο αντρας μου εχει μια ξαδερφη ας την πω μαρια.η μαρια λοιπον οταν βαφτισε τον γιο της μας πηρε τηλεφωνο να μας καλεσει.εμεις ημασταν με μεταθεση πολυ μακρυα απο το μερος της βαφτισης εγω εγκυος κιολας και δε μπορεσαμε να ταξιδεψουμε.με την πρωτη ευκαιρια ομως περασαμε απο το πατρικο της και αφησαμε χρυσαφικο και δωρακι για το μωρο(για τα οποια παρεπιπτοντως τωρα που το σκεφτομαι ουδεποτε η ξαδερφη πηρε ενα τηλεφωνο να πει ενα ευχαριστω τπτ)τεσπα ετοιμαζω εγω βαφτιση και επιμενει η πεθερα μου να δωσει αυτη πορτα πορτα τα προσκλητηρια στο σοι τους,της φαινοταν απροσωπο το ταχυδρομειο.μετραω ξαναμετραω τα ατομα βαζω και 20 παραπανω και στελνω προσκλητηρια να μοιρασουν.αντιλαμβανομαι καποια στιγμη μετα τη βαφτιση οτι σε αυτη την ξαδερφη δεν εδωσε καλεσμα.οταν την ρωτησα γιατι?ειπε "αφου μενουν στη ροδο τωρα και δε θα ερθουν γιατι να δωσω?"εκει τα πηρα και της ειπα θα δωσεις γιατι εγω το πληρωσα και σου ειπα να το δωσεις εκει...να μην πολυλογω στην κορη μου εστειλα μονη μου καλεσματα με το ταχυδρομειο προς αποφυγη παρεξηγησεων.και τωρα πηρε να ρωτησει αν η μαρια μας καλεσε στη βαφτιση του δευτερου παιδιου της και της λεω οχι.κι αρχιζει τα "τι πραματα ειναι αυτα?και γιατι?" και της λεω "ΩΠΑ γιατι πολλη φορα πηρες.οταν σου εδωσα καλεσμα για τη μαρια δεν αφησες στη βαφτιση του γιου μου.αρα αυτη που δεν καλεσε πρωτη ειμαι εγω ετσι που τα καταφερες...αρα δε προκειται να παρεξηγηθω γιατι αν πρεπει να παρεξηγηθω με καποιον αυτος θα εισαι εσυ.και αν το σκεπτικο σου ηταν οτι αφου δε θα ερθει δεν αφησα καλεσμα τοτε ουτε σε εσενα επρεπε να δωσει η μαρια τωρα καλεσμα..." και λεει "ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ?ΔΕ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.........."
την βαρας ή δε την βαρας?????????????

1075ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 43 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουλ 30, 2011 6:40 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την βαρας,την βαρας!τι ηθελες και εσυ και τα εδωσες στην πεθερα?κανονισετα μονη σου να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!εδω που τα λεμε και εγω στην πεθερα τα εδωσα,αλλα κανονισαμε μαζι ποιους θα καλεσω.γιατι εγω κανω την βαφτιση,οχι αυτοι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 43 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις