Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
185 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 185 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!!!!! τσικνιζετε??? φφφφ κατευθειαν στο ψητο γιατι εχω μπερδευτει. το εβαλα και στο αλλο θεμα απορια. θα κανει καμια προσκληση με μπομπο μαζι??? εχει πολυ διαφορα στην τιμη και μπορω να κανω και κατι πιο ακριβο χωρις να φτασω παρολα αυτα στα λεφτα που υπολογιζα αν τα εκανα ξεχωριστα. αυτο και μονο μου αρεσε πολυ. φυσικα θα εχω κατι συμβολικο να δωσω στην εκκλησια αλλα ετσι ενθυμιο μηδαμινου σχεδον κοστους..θα βγαλει αφρους ο μπαμπας μου και η πεθερα μου ισως(παλια μυαλα) Laughing αλλα δε με νοιαζει!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:γεια σας!!!!! τσικνιζετε??? φφφφ κατευθειαν στο ψητο γιατι εχω μπερδευτει. το εβαλα και στο αλλο θεμα απορια. θα κανει καμια προσκληση με μπομπο μαζι??? εχει πολυ διαφορα στην τιμη και μπορω να κανω και κατι πιο ακριβο χωρις να φτασω παρολα αυτα στα λεφτα που υπολογιζα αν τα εκανα ξεχωριστα. αυτο και μονο μου αρεσε πολυ. φυσικα θα εχω κατι συμβολικο να δωσω στην εκκλησια αλλα ετσι ενθυμιο μηδαμινου σχεδον κοστους..θα βγαλει αφρους ο μπαμπας μου και η πεθερα μου ισως(παλια μυαλα) Laughing αλλα δε με νοιαζει!

Το έχω δει να το κανουν κυρίως στην Λάρισα.Το σκέφτηκα και εγώ αλλά επειδή δεν μπορώ να μαλώνω με το σόι (λες και θα μου δώσουν τα λεφτά για την βάφτιση!!) είπα να παραμείνω στο παλιό κλασικό τρόπο..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλα ειναι μεγαλη διαφορα στα λεφτα ρε συ! ενα παραδειγμα. ελεγα πχ η μπομπο να μου κοστισουν(εγωθα τις κανω) 1,30Ε περιπου. επι 100 ατομα παει 130Ε ασχετος ποιος θα τις πληρωσει. αυτη η επιλογη ειναι απο τις οικονομικες..
συν η προσκληση βαζω χοντρικα 1Ε επι 100 παμε αλλα 100Ε! συνολο 200Ε και..φτιαχνοντας απλα κατι ομορφο.

αν το κανω ετσι υπολογιζω πιο ακριβο της προσκλητομομπονιερα και λεω πχ 2Ε η και παραπανω. εδω ομως δεν παει επι 100 αλλα ανα ατομο αλλα επι 30 που θα ειναι η προσκλησεις. ανα οικογενεια δηλ. αρα κοστιζει μολις 60Ε μπορω δηλ να φτασω και στα 3Ε την μια!λεμε τωρα.. καταλαβες? κανω κατι ακριβο και μουβγαινει πολυ φθηνα σε σχεση με τον παραδοσιακο τροπο...ελπιζω να μη σε μπερδεψα...
δε ξερω καιμενα μαρεσει το κλασικο αλλα εδω λεμε για τρελλη διαφορα τοσο στην τιμη αλλα και στο τελικο αποτελεσμα.
και για ναδωσω εναπαραδειγμα. θελω να δωσω ενα στεφανακι απο κλαδια ξυλινα με λουλουδακια να κρεμοντε με κορδελιστες και στο στεφανακι να υπαρχει ενα ισως τσοχινο η ξυλινο πουλακι-σπουργιτι- που ειναι τοθεμα μας. εκει θα ειναι και τα κουφετα και το προσκλητηριο σε παπυρακι.
στην εκκλησια σαν ενθυμιο θα κανω κατι απλο με ενα ξυλακι στικ και ενα σπουργιτι πχ φτιαγμενο απο απλη τσοχα. κοστος κανα 50λεπτο..
συν το κερασμα που αποφασισα και μου αρεσε παρα πολυ να δωσω μπισκοτολουκουμο ετοιμο σε ζελατινα Very Happy
φφφ... το καλο ειναι οτι αν τελικα ειναι η συνηφαδα μου νονα ειναι απο Λαρισα και εκει ειναι της μοδας αυτο με την προσκληση και μπομπονιερα. οποτε να εξηγησει καποιος και στην πεθερα μην τα ακουσω.. Laughing

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ..ΕΙΠΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..
ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΓΑΜΟ..ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ.ΠΟΣΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ???ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ 100 ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΝΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ 30???ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΩΣΤΑ?? scratch

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα. ειπα αν τα κανω μαζι βγαινουν 30. γιατι και οι προσκλησεις θα ειναι 30 που πανε ανα οικογενεια!
αν κανω ξεχωριστα θα ειναι 30 προσκλησεις ΣΥΝ 100 μπομπονιερες που πανε ανα ατομο στην εκκλησια..

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΡΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 160Ε ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ 60Ε??ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ 100 ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ..
ΚΟΙΤΑΩ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..ΓΛΥΤΩΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ 1000.ΝΑ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΩ??ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΚΑΛΟ??

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το πολυ πολυ να θελει μια μικρη μεταποιηση.τι στυλ θελεις?γιατι αν το θελεις στυλ φορεμα μπορεις να βρεις σε μαγαζια με τουαλετες πολυ πιο οικονομικα.εγω στο γαμο μου(βεβαια ηταν στην παραλια)φορεμα εβαλα

http://stefxon@gmail.com

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefaniandreas έγραψε:το πολυ πολυ να θελει μια μικρη μεταποιηση.τι στυλ θελεις?γιατι αν το θελεις στυλ φορεμα μπορεις να βρεις σε μαγαζια με τουαλετες πολυ πιο οικονομικα.εγω στο γαμο μου(βεβαια ηταν στην παραλια)φορεμα εβαλα
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΦΟΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΥΡΤΑ.ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ.ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.ΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σέυχαριστω!
η κουμπαρα μου παντως το πηρε απο το ιντερνετ.βεβαια παλι σε στυλ φορεμα ηταν και χρειαστηκε μονο λιγο κοντεμα

http://stefxon@gmail.com

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΟΥΜΕΡΟ 1
http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1313

ΝΟΥΜΕΡΟ 2
http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1368

ΝΟΥΜΕΡΟ 3
http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=620

ΝΟΥΜΕΡΟ 4
http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1748

ΝΟΥΜΡΟ 5
http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1652

ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 2 ΚΑΙ 4 ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΣΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΝΥΦΙΚΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα μου αρεσαν 3 και 4

http://stefxon@gmail.com

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 150Ε ΤΟ ΠΟΛΥ.ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΜΙΑ 50Ε ΣΥΝΟΛΟ 200.ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ ΠΙΟ ΦΘΗΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΩ ΚΑΝΕΙ 1400Ε.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΕΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ..

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afroditi1006 έγραψε:ΑΡΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 160Ε ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ 60Ε??ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ 100 ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΖΙ..
ΚΟΙΤΑΩ ΓΙΑ ΝΥΦΙΚΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..ΓΛΥΤΩΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ 1000.ΝΑ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΩ??ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΚΑΛΟ??

Καλημέρα!
Αφροδίτη και εγώ απο εκεί θα πάρω νυφικό και στην τελική ΑΝ θέλει διόρθωση δίνω άλλο ένα 50ε και καθάρισα!Άσε που ράβεται πάνω σου και θα σου μείνει κι ολας, δεν είναι ενοίκιο!
Πήραν πάντως και άλλες κοπέλες και έμειναν πολύ ικανοποιημένες!
Εμένα μου άρεσαν πιο απλά νυφικούλια
http://jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3608 ή
http://jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1977 με κάτι πιο έντονο στην μέση ίσως

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΩ ΕΜΑΙΛ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ..ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΥΜΦΑΚΙΑ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΚΑΙ 1 ΝΥΦΙΚΟ + 5 ΠΑΡΑΝΥΜΦΑΚΙΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ 305Ε.ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ 100Ε ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΠΑΛΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ..ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?
ΟΜΟΡΦΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΟ ΣΤΥΛ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΤΟ 4..ΤΙ ΛΕΤΕ???

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Αλεξία, Σωτηρία και μόρα καλως σας ξαναβρήκαμε!!Που χαθήκατε??Smile



Σας διαβαζω σχεδον καθημερινα ομωε μπαινω πιο πολυ στο facebook για να ειμαι ειλικρινης.... Rolling Eyes Rolling Eyes Ασε που εδω συνηθως λετε για βαφτισεις κ εγω ειμαι εκτος θεματος,αφου εμεις θα κανουμε γαμο-βαφτιση του χρονου κ ετσι δεν εχω να πω κατι στο θεμα πανω.....

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλεξια ασχετο αλλα σε αυτη τη φωτογραφια λες και θα μιλησει ειναι!!!
αφροδιτη ουτε εσυ εισαι στο fb?

http://stefxon@gmail.com

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefaniandreas έγραψε:αλεξια ασχετο αλλα σε αυτη τη φωτογραφια λες και θα μιλησει ειναι!!!
αφροδιτη ουτε εσυ εισαι στο fb?
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΝΑΝ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΑΙΤΗΜΑ.ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΕΙΝΑΙ CCRISTIN65@YAHOO.COM

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
afroditi1006 έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:αλεξια ασχετο αλλα σε αυτη τη φωτογραφια λες και θα μιλησει ειναι!!!
αφροδιτη ουτε εσυ εισαι στο fb?
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΝΑΝ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΑΙΤΗΜΑ.ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΕΙΝΑΙ CCRISTIN65@YAHOO.COM
στο fb πως εισαι?για να σε βρουμε
αλλιως πατα μανουλες χωρις τονο και θα δεις ενα παιδακι με κοκκινη μπλουζα που κραταει ενα μπουκαλι ουισκι

http://stefxon@gmail.com

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefaniandreas έγραψε:
afroditi1006 έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:αλεξια ασχετο αλλα σε αυτη τη φωτογραφια λες και θα μιλησει ειναι!!!
αφροδιτη ουτε εσυ εισαι στο fb?
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΝΑΝ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΑΙΤΗΜΑ.ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΕΙΝΑΙ CCRISTIN65@YAHOO.COM
στο fb πως εισαι?για να σε βρουμε
αλλιως πατα μανουλες χωρις τονο και θα δεις ενα παιδακι με κοκκινη μπλουζα που κραταει ενα μπουκαλι ουισκι
CCRISTIN ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
afroditi1006 έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:
afroditi1006 έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:αλεξια ασχετο αλλα σε αυτη τη φωτογραφια λες και θα μιλησει ειναι!!!
αφροδιτη ουτε εσυ εισαι στο fb?
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΝΑΝ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΑΙΤΗΜΑ.ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΕΙΝΑΙ CCRISTIN65@YAHOO.COM
στο fb πως εισαι?για να σε βρουμε
αλλιως πατα μανουλες χωρις τονο και θα δεις ενα παιδακι με κοκκινη μπλουζα που κραταει ενα μπουκαλι ουισκι
CCRISTIN ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ..
σε καναμε!

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:αλεξια ασχετο αλλα σε αυτη τη φωτογραφια λες και θα μιλησει ειναι!!!
αφροδιτη ουτε εσυ εισαι στο fb?


Και εμενα αυτη την εντυπωση μου δινει Στεφανια γιαυτο κ μου αρεσει τοσο αυτη η φωτο!!!! Razz Razz Razz Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο τελος θα πιστεψω οτι εχω προβλημα...
αλλα θελω τοοοοσο πολυ να του τα δαγκωσω τα χειλακια ετσι οπως τα εχει ανοιχτα!!!
φανταστειτε τι τραβαει ο μπεμπης.
και τι τραβουσαν τα μωρα στη γενικη οταν δουλευα!!!

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:στο τελος θα πιστεψω οτι εχω προβλημα...
αλλα θελω τοοοοσο πολυ να του τα δαγκωσω τα χειλακια ετσι οπως τα εχει ανοιχτα!!!
φανταστειτε τι τραβαει ο μπεμπης.
και τι τραβουσαν τα μωρα στη γενικη οταν δουλευα!!!


Χα χα χα χα!!!! Ασε,δεν τον χορταινω...ολη μερα τον φιλαω κ του ζουλαω τα μαγουλακια !!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!! Καλή Τσικνοπέμπτη να έχουμε κ καλή μας όρεξη για το βράδυ!! Αθηνα τη στιγμή που είναι τόσο μεγάλη η διάφορα μη το σκέφτεσαι καν αφού είναι κ απο τη Λάρισα η νονα ακόμα καλύτερα!
Ο γιος μου απο χτες αν αργησω να τον ταϊσω αντί να κλαει νευριάζει κ μου βάζει φωνή... Εεεεεε !! πήρε τα νεύρα του μπαμπά του φαίνεται !! Το αποκορύφωμα μετα όταν του έλεγα βρε νευριαζεις με τη μαμα ; Μου γελούσε κ μου έκανε αγκου!! Το άτιμο!! Φανταστείτε τι θα μου κάνει σε λίγα χρόνια !! Εμείς την άλλη εβδομάδα θα κανουμε το εμβόλιο κ λέμε πρώτα ο Θεός Καθαρά Δευτέρα να κανουμε την πρώτη μας εκδρομουλα στο χωριό να τον δουν οι παπουδες του που έχουν να τον δουν απο όταν σαραντισε ! Αύριο λέμε να πάμε κ το συνεμαδακι μας αν κ δεν έχω δει τι παίζει.Ακούσατε για ή είδατε καμία καλή;
Φιλιά απο μας!!

Emmanuela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσοπουλα!Τι κανετε.. Εγω εχω χαθει ,εδω πηξημο με τα 2μικρα.. Εδο και σχεδον 3 βδομαδες ο αντρασμου αναχωρησε για εξωτερικο ναπροετοιμασει το εδαφος και σε μερικους μηνες θα ακολουθησουμε και εμεις..

Εγραψα τη κόρη μου (26 μηνων)σεαγγλοφωνοπαιδικο σταθμο προκειμενου να μαθει λιγο τη γλωσσακαι να μηφρικαρει εντελως οταν βρεθει σε σχολειο που μιλανε αγγλικα ολοι.Ειναι ενθουσιασμενη, ουτε κλαματ ουτε τιποτα ξυπναει και παει με τεραστια χαρα.

Τωρα ο γιος εναι σχεδον 4 μηνων και 7300 κιλα και 66 ποντοι!! Εσας ποσο ειναι τα δικα σας βρε παιδια? Ειναι τεραστιος ο μικρος και φανταστειτε πως ολα αυτα με αποκλειστικο θηλασμο!!!Εντομεταξυ, ενω για εναμηνα περιπου 2-3μηνων κοιμοταν 11:30 με 7:30 ξαφνικα μου τα χαλασεκαι ξυπναει οποτε να ναι..Βεβαι βγαζει δοντια και τον ενοχλουν το κακομοιρη,οποτε ισως να ειναι αυτο. Εσας βγαζουν?

Αυτα απο εμας, καταληξαμε και σε ονομα, Αλέξης-Μαριος Smile
Αρχεία
alexis 1.jpg
Δεν έχετε το δικαίωμα να κατεβάσετε τα attachments.
(100 Kb) Κατεβάστηκε 20 φορές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις