Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
195 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 195 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας,κοριτσια,ολα καλα σε ολες απ'ο,τι διαβαζω.Carrie νομιζω οτι ο εμετος ηταν απλα τυχαιος,συμβαινει.Μηπως ειχε φαει πολυ?Και η δικια μου ειναι πολυ λαιμαργη,τρωει πολυ γρηγορα και μετα μπορει να βγαλει γουλια.Σπανια πλεον βεβαια αλλα να σκεφτεις οτι μια φορα εβαλε ολο το χερι στο στομα μετα το φαγητο,αναγουλιασε και μπλουρπ!ολα εξω το χαζουλι μου!μετα εκλαιγε και ξαναπεινουσε,τι να την εκανα?

χτες ειχα παει στο γιατρο,να με δει παλι και εκανα και παπ τεστ.Ολα φαινονται μια χαρα,η αναρρωση της μητρας αψογη απ'ο,τι μου ειπε και η τομη πλεον ανυπαρκτη.Η κοιλια ομως ειναι ακομα αρκετη και οταν του το ειπα μου ειπε οτι δεν ειναι οσο εγω νομιζω και οτι σε 6 μηνες μαζευομαστε εντελως,για να μην μιλησουμε για χρονο.Τα κοκαλα της λεκανης κανουν περιπου τοσο για να επανελθουν αλλα αυτο ποικιλλει απο γυναικα σε γυναικα.Εγω μαλλον ανηκω σε αυτες που αργουν πολυυυυυυυυυυυ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Τον ρωτησα και περι αντισυλληψης και δεν ειναι και πολυ υπερ των χαπιων -επαιρνα χαπια 7 χρονια σχεδον- αλλα μου προτεινε να βαλω σπιραλ.Εχει βαλει καμια σας?ποναει?ισχυει οτι προκαλει περισσοτερη αιμορραγια στην περιοδο?ετσι μου ειπε η μαμα μου.Ο γιατρος δεν μου ειπε κατι,απλα να το δοκιμασω και βλεπουμε... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας και απο εμας!
2 μερες δεν επαιρνα ειδοποιησεις και τωρα δεν ξερω απο που να ξεκινησω!
γιαννα το δοκιμασες το μωρο σε ενα γυμναστηριο στο πατωμα?εμενα τρελαινεται για το πατωμα
νατασα μαλλον τυχαιο θα ηταν αφου τωρα ειναι καλα
αθηνα μπραβο!!ειναι ολα τελεια!και καλωσηρθε και η κουμπαρα
κικιτσο να το κανεις αν το εχεις.και ωραια δουλεια και θα εχεις εισοδημα
χαμεμηλο εχεις σκοπο να κανεις και αλλο μωρο τωρα στα κοντα?γιατι αν ναι δε θα συνηστουσα σπιραλ.κατα τα αλλα ναι μπορει να βλεπεις λιγο παραπανω αιμα στην περιοδο αλλα δεν ειναι και αναγκαιο

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις κοριτσια στην αντισυληψη ειμαστε παλαιων αρχων.. χρησιμοποιουμε το ''σακουλακι'' Laughing Embarassed
δε θελω να μπλεξω με αλλα...αν και τα ειχα σκεφτει καποτε

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΓΙΑ ΣΙΔΗΡΟ ΕΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ.ΝΑΤΑΣΣΑ ΑΝ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ.

ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΡΟΦΗΛΑΚΤΙΚΟ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΜΟΝΙΜΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ; ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν..είχε η μαμά μου σπιράλ νομίζω και τις έκανε συνέχεια κολπίτιδες.Η δε θεία μου είχε και αυτή και έμεινε μια χαρά έγκυος στην δεύτερη κόρη τηςSmile Τώρα θα μου πεις..τι ποσοστό επιτυχίας να έχει αυτό?Αλλά ξέρω και γώ?Εγώ μάλλον θα χρησιμοποιήσω τον παλιό κλασσικό τρόπο του προφυλακτικούSmile

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια ειμαι τοσο χαρουμενη!!! τα εψαχαν χρονια!!!! δε ξερω αν ειναι του γουστου σας!

https://www.youtube.com/watch?v=H9lDfWmDLxM

https://www.youtube.com/watch?v=PsSrydYozSY&feature=related


αχ αχ αχ,... ειναι τα τραγουδια που παιζουν στον γαμο μου στο βιντεο.. με το πρωτο η εισαγωγη του ειμαστε στην εκκλησια και το 2ο μπαινει την ωρα που αλλαζουμε βερες και τα στεφανα μεχρι το ρυζι σαν υποκρουση.. I love you

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΦΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ1ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ 2ο ΕΜΒΟΛΙΟ, ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΜΑΖΑΙ!ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΚ!ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΕΚΟΣ ΜΟΥ!ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΠΑΝΙΟ!Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΑΜ!!!!ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΙ ΑΓΧΟΣ!ΑΚΟΜΗ ΑΦΑΝΤΗ, ΕΧΟΥΝ ΠΕΑΡΑΣΕΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ!ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΛΙΓΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΖΩ!!! ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΖΙΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!ΜΠΗΚΑ(ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΒΕΒΑΙΑ)ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΑ! 18 ΚΙΛΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα μου εμείς στο δεύτερο εμβόλιο κάναμε λίγο πυρετάκο την επόμενη μέρα. Αλλά μην ανησυχείς και εγώ όλη μέρα μόνη μου είμαι και παλεύεται η κατάσταση γενικώς.Εμάς κοιμόταν σχεδόν όλη μέρα και απλώς ήθελε αγκαλίτσα και ήτανε αδιάθετος..

Πάλι καλά που χώρεσες στο παλιό σου τζιν και με 18 κιλά!εγώ 8 πήρα ,τα έχασα όλα και τώρα έχω πάρει ξανά τα 4 αφού τρώω σαν τη γουρούνα!!! pig pig pig Ούτε κατα διάνοια δεν μπαίνω στα τζιν μου!!Αλλά πως να κάνω δίαιτα τώρα που θηλάζω?Έχει να πέσει μεγαααααλη πείνα όταν αποθηλάσουμε!!!

Αλήθεια εσείς πως κοιμίζετε τα μωράκια σας?Θέλω να πω τους τραγουδάτε?Εγώ πχ του κάνουμε μπανάκι, τον ταίζω σε σκοτεινό δωμάτιο, τον κρατάω αγκαλιά και κάθε βράδυ του τραγουδάω το ίδιο τραγούδι και τον παίρνει ο ύπνος σχεδόν και μετά τον βάζω στην κούνια του όπου κοιμάται μόνος του.. Smile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια, πως είστε?

Ευχομαι όλες σας καλά!!!

Λοιπόν Κική εννοείται και να το κάνεις, και αν το "έχεις" κι'όλας το θεωρώ μια χαρά!!!

Δεν θυμάμαι να απαντήσω σε όλες, συγγνώμη

Νατάσα μου πάνω σε αυτό που ρωτάς, εγώ της τραγουδάω πολύ γενικότερα(έχω βγάλει το άχτι πάνω στο παιδί)...αλλά το βράδυ της τραγουδάω ενα Ιταλικό παιδικό τραγουδάκι που είχε γράψει ο παππούς όταν γεννήθηκα εγώ(μεγάλες στιγμές)!!!χιχιχι

αλλά γενικότερα με τον ύπνο δεν έχει και ιδιαίτερα προβλήματα, κοιμάται εύκολα το μικρό μου!

Τέλος του μήνα θα της ξεκινήσω και φρούτα για να δούμε, γιατί με την κρέμα γίνεται πανικός, τρώει η μπέμπα, το ριλάξ, ο καναπές, μερικές φορές αν είναι τυχερός και ο τοίχος!!!

Αυτά τα νέα μας, φιλιά σε όλες σας!!!άντε να βγεί ο ήλιος επιτέλους

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρύσα μου αφού μπήκες όλα καλά.Εμένα επειδή δεν θήλασα πολύ, επανήλθε αμέσως η περίοδος!Και τώρα ρολόι κάθε 25-27 ημέρες τσουπ!!!

Κορίτσια ξέχασα να σας πω το πιο σημαντικό, σαν σήμερα πριν ένα χρόνο έμαθα για την μικρή μου, η μέρα ξεκίνησε κάπως σαν την σημερινή(συννεφιασμένη αλλά μετά βγήλε ο ήλιος), πήγα στο φαρμακείο, και τους λέω δεν έχω αδιαθετήσει λογο της αντιβίωσης ε?και μου λένε καλού κακού κάντε και ένα τεστ...πήγα σπίτι, έκανα λάθος το τεστ, και το παρα΄τησα μέσα στο μπάνιο λέγοντας πως σιγά που θα πάει θα αδιαθετήσω.μετά πήγα να βάλλω πλυντήριο, και είδα μια αχνή ροζ γραμμούλα και το μόνο που θυμάμαι είναι ε΄να συναίσθημα πολύ περίεργο, φόβος και χαρά μαζί!!!Τι σας λέω πρωί πρωί!χαχαχα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Στελλίτσα!!Άντε με το καλό και σε αδερφάκι τότε ,χρόνια σας πολλά!! Very Happy Very Happy Εγώ σαν αύριο έκανα το 1ο τεστ που βγήκε αρνητικό και μετά από δύο μέρες βγήκε το θετικό!Μεγάλες στιγμές!Τα έχω κρατήσει και τα δύο και με κοροιδεύουν ότι κρατάω κατουρημένα τεστ στο ντουλάπι μου Razz Razz Razz Cool Cool Cool Έχω ξυπνήσει από το χάραμα και κάνω φασίνα το σπίτι  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 23 517142  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 23 517142  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 23 186566  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 23 186566  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 23 186566 Τώρα ξύπνησε και ο μικρός και έφαγε και παίζει με τα παιχνίδια του!Ευτυχώς μαλάκωσε λίγο το κρύο γιατί ήτανε απάλευτα χθες!!!Να μην έχουμε ένα άκαπνο καφέ εδώ κοντά να πάρω τον μπέμπη και μία εφημερίδα και να πάω να αράξω ρε παιδί μου..  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 23 587529  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 23 587529

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Νατασάκι μου να'σαι καλά...και εγώ το έχω κρατήσει!!!

Και μετά που πήγαμε για χωριακές και βγήκαν μικρές!!!αξέχαστες στιγμές, εγώ τώρα που κοιμήθηκε, κοιτάω το θέμα το πρώτο που είχε ανοίξει η Μαρία, και λέγαμε αν ακούσαμε καρδούλα κλπ κλπ...συγκίνηση όχι αστεία!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΕ Ο ΗΛΙΟΣ.ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ!!

ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8-8,30 ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΕΥΜΑ.ΜΟΛΙΣ ΦΑΙ ΤΗΝ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ.ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ.ΣΕ ΣΠΑΝΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΑΩ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9-9,30 ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7-7,30.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΙΜΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Carrie

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΑ ΤΕΣΤ!! ΧΑΧΑ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηλιος ηλιος!!!!! καλημερα!!!!! παω για το καθιερωμενο καφεδακι στη mother! μετα λεω να παω αγορα να αγορασω ενα μπουφανακι για τον μπεμπη. εχουμε καλα ρουχαλακια και παππουτσακι τα οποια δεν τα φοραμε γιατι εως τωρα φορουσε αυτα τα ολοσωμα μπουφαν. τωρα ενα που δεν τον κανουν και ενα που καιρος να ντυθει σαν κυριος! Razz θα ριξω και μια ματια ακομη για τα περι βαφτισης.. Wink φιλια!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιάννα μου είστε οκ τώρα με το γαλατάκι της?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ supermama. ΠΕΣ ΜΑΣ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου είστε οκ τώρα με το γαλατάκι της?


ΤΗΣ ΞΑΝΑΔΙΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.
ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΕΜΒΟΛΙΟΥ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin

ΠΩ ΠΩ! ΟΛΟΚΛΗΡΡΟ ΠΑΙΔΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗ ΦΩΤΟ.ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!ηλιος!!!παμε για καφεδακια!
ποτε περασε ο καιρος???ενα χρονο πριν ουτε ξεραμε οτι θα εχουμε σπορακι και τωρα τσουπ!νατα!

http://stefxon@gmail.com

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:aylin

ΠΩ ΠΩ! ΟΛΟΚΛΗΡΡΟ ΠΑΙΔΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗ ΦΩΤΟ.ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ?

Ποιός καλέ η μπουμπού μου,είναι η πιο μικρούλα της παρέας, 4 μηνών 6350 και μόνο 57 εκ...χιχιχι...μινιατουρίνι έχω

Να είσαι καλά παντως Γιάννα μου για τα καλά σου λόγια! Very Happy Very Happy Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ.
ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ stefaniandreas

ΚΑΛΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω!!!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου το εμβόλιο που κάναμε εμείς το πόσιμο είναι το rotateq.υπάρχει νομίζω όμως και άλλης εταιρίας με παρόμοιο όνομα για το ροταϊό. Αχ ευτυχώς βγήκε λίγο ηλιάκος σήμερα!!!Μόλις κοιμήθηκε ο μικρός μου στον καναπέ πάλι!Αυτό το παιδί κοιμάται όπου και να το βάλεις!!

Αθηνούλα και εμείς αυτά τα ολόσωμα φορμάκια φοράμε ακόμη,είναι πολύ βολικά για μέσα στο σπίτι. Και επειδή πλέον το 3-6 από τα mothercare μας είναι ίσα ίσα πήγα να του πάρω μία 3άδα μεγαλύτερα προχθές αλλά βρήκα 3-6 με 25Ε οπότε πήρα πάλι το ίδιο νούμερο.Δεν είναι και λίγα 40Ε για 3 φορμάκια αλλά η ποιότητα τους είναι πάρα πολύ καλή!Σκεφτείτε ότι μπορεί να τα πλένω για 2-3 φορές την βδομάδα και δεν έχουν κομπιάσει καν!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις