Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
202 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 202 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΜΑΝΕΣ!!ΑΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΜΕΜΕ!!!
ΑΘΗΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΠΤ ΓΙ´ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ.ΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΟΛΙΣΩ. ΛΕΦΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ.
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;; ΜΑΜΑΧ;;;
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ;; ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΕΤΟΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ.
ΧΡΥΣΑ ΔΕΝ ΤΑ ΧΑΣΑΜΕ!!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΚΑΝΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!Τι καιρός και αυτός σήμερα?!?!!?

Κατ πάλι καλά να λες!Εγώ δεν έχω καταφέρει να βγω μόνη μου ακόμη όσες φορές και αν μου το είπε ο άνδρας μου να το κάνω!Αλλά μη μασάς, εμείς χθες πήγαμε για καφε στο φάληρο και σε ένα γεμάτο εντελώς μαγαζί έβαλα πανούλα και τον θήλασα.Τι να έκανα δηλαδή?Αφού κάτσαμε και 2,5 ώρες εκεί και έπρεπε να φαει! Razz Razz

Χρύσα καλώς ήρθες πάλι!Εγώ ακόμη περίοδο γιοκ..Δεν έχω ιδέα πότε θα σκάσει μύτη αλλά έχω παρατηρήσει σε 2 μήνες περίπου στις ίδιες ημερομηνίες κάτι ψιλοπονάκια.Λες να είναι ωορρηξία??? Shocked Shocked Shocked

Γιάννα πρέπει μάλλον να βρεις μία λύση για την μπουμπούκα σου!Αν δηλ την αφήσεις κάτω με παιχνιδάκια από πάνω της δεν απασχολείται καθόλου??? Rolling Eyes Rolling Eyes

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΑΤΕ ΟΛΕΣ;;;;
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΒΟΛΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ. ΚΥΡΙΟΣ ΜΙΛΑΜΕ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
Η ΜΙΚΡΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ.Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ. ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΧΕΔΟΝ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΗΣ ΕΣΤΡΩΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΓΑΛΑ.ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΑ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΛΙΓΟ ΤΣΟΥΚΣΙΜΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΥΡΗΣΗ.ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΣΤΥΤΙΔΑ.ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

Carrie

ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΑΝΕΒΑΣΗ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΠΕΡΝΑ ΧΑΠΙ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΗΡΘΑΝ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 379767

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια! τι κανετε? εγω εδω αποτ ο πρωι στον υπολογιστη για διαφορα. τωρα εβαλα το φαι και ζεσταινεται και το σιδερο. εκανα λαχανορυζο! μετα εχουμε εμβολιο με τον μπεμπη! να δουμε και ποσο μεγαλωσαμε Very Happy

mpompires


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia soy kiria moy!!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 215994

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompires έγραψε:geia soy kiria moy!!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 215994


βρε βρεεεεεε καλως την!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΣΤΟ 3Ο ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!! Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την supermama στις Δευ Μαρ 12, 2012 7:44 am, 1 φορά

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου ναι προς το τέλος της εγκυμοσύνης είχα μία υποψία υποθυροειδισμού και ο γιατρός μου έδωσε χαπάκι (ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ!!!)!Του είχα πει πως όταν γεννήσω θα θηλάσω και επειδή μου είπε η θυροξίνη περνάει στο μητρικό γάλα του είπα πως δεν θα πάρω χάπια τότε και ήτανε σύμφωνος. Μου είπε απλώς να κάνω εξετάσεις ξανά μαζί με την καμπύλη όταν αποθηλάσω. Τώρα δεν ξέρω να σου πω γι'αυτό με την περίοδο..Εσύ είχες θέμα με τον θυροειδή και πριν την εγκυμοσύνη?

Όσο για την μικρή, έχεις προσπαθήσει να την απασχολήσεις όσο είναι εκεί στο ριλάξ?Δεν νομίζω ότι είναι στην ηλικία που μαθαίνει τώρα την αγκαλία αλλά ίσως απλώς να θέλει παρεούλα και συζήτηση γι'αυτό να γκρινιάζει.Το είχε περάσει και εμάς μία περίοδο αυτο!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΘΥΡΩΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΟΥΛΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΣΑΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΩ. ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΛΕΩ (ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΚΑΝΑ) ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΛΟΟΥΝ. ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΙ.ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΤΠΤ. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ. ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΑΦΕΣΕ ΚΛΠ.ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie

KAI THN ΠΑΙΖΩ KAI TIΣ MIΛΑΩ KAI TIΣ TΡΑΓΟΥΔΑΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΩ. ΑΛΛΑ META ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΩ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΑΝΕΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΙΡΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ Τ4 ΤΩΝ 88.
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΗΛΑΖΑ.ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η ΑΠ ΤΟ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΕΚΟΨΑ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κικίτσο σούπερ η ιδέα σουSmile Αν το έχεις κιόλας μην το σκέφτεσαι καν!Και εμένα με προβληματίζει λίγο το θέμα του τι θα κάνω όταν φύγουμε με μετάθεση από την Αθήνα και σταματήσω την δουλειά..Πως στο καλώ θα βρω ένα εισόδημα Crying or Very sad Crying or Very sad

Γιάννα μου εμένα μου είπε πως τον επηρεάζει τον θηλασμό.Τώρα τι να πω..και ο γυναικολόγος μου είχε πει πως τα χαπάκια για τις ταχυκαρδίες δεν είχαν θέμα για την εγκυμοσύνη αλλά μέσα έγραφαν ότι δεν κάνει να παίρνεις σε κύηση.Δεν βγάζεις άκρη.Και εγώ στα όρια ήμουνα και έπαιρνα ένα χαπάκι των 25 αν θυμάμαι καλά.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΝΑΤΑΣΣΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΙΔΕΑ; ΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΙΩΣ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΙΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ....ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΙΣ 1ης ΦΟΡΑΣ ΙΣΩΣ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 3 ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΠΑΜΕ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ...
ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ 3ο ΕΜΒΟΛΙΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ λέω να το κάνεις!Δεν χάνεις και τίποτα εδώ που λέμε και στην τελική θα περάσεις και καλάSmileSmileSmile Και εμείς Δευτέρα πάμε για το τρίτο εμβόλιο!Εν τω μεταξύ σήμερα μας έκανε το απόγευμα 3-4 φορές εμετό κανένα 2ωρο αφού είχε φάει. Στην πραγματικότητα δεν ξέρω τι ακριβώς ήτανε σαν νερό ήταν αυτό που έβγαζε. Δεν πήρα την παιδίατρο αφενός γιατί είναι ευδιάθετος αφετέρου γιατί σκέφτομαι ότι μπορεί να τον πείραξε το πολύ κούνημα από αγκαλιά σε αγκαλιά (ήρθαν η θεία μου να τον δούνε). Έκανα καλά λετε? Rolling Eyes Rolling Eyes Λέω αν συνεχίσει και αύριο να την πάρω..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΣ ΤΟΝ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ .ΑΝ ΟΧΙ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΑΔΙΚΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθααα!!! καναμε εμβολιακι! κυριος ο μπουμπουκος μου! λιγο με κοιταξε με παραπονο του μιλησα και τελος! κιχ δεν εβγαλε! Very Happy ειματε 7 κιλα! ειπε για κρεμα που εχουμε ηδη ξεκινησει και για φρουτακια!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 215994 οποτε αυριο θα φαμε φρουτα.
επισης θα αλλαξουμε γαλατακι και θα παμε στα ''2'' εχουμε βεβαια 2 κουτια ακομη οποτε μολις τα τελειωσουμε θα το αλλαξουμε. δε ξερω πιο να παρω. πινει το sanilac αλλα ειπα τον γιατρο οτι δεν το θελω γιατι δεν το βρισκω ευκολα. ρωτησα για αλμιρον νουλακ κοκ και ειπε κατι σε σκονη καλητερα οποιο θελω. τον γιο μου τον εδινα νουλακ η αληθεια,ενω στην κορη μου το φριζομελ. θα κανω μια ερευνα στο σουπερ και βλεπουμε.. νομιζω ειναι καλο το αλμιρον ε???

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχασα να πω! μας εδωσε σιδηρο.. Rolling Eyes κατι θα ειδε στο προσωπο και το εδωσε. ειπε οτι συμβαινει καμια φορα να χαμηλωνει το σιδηρο σε αυτην την ηλικια. του ανεφερα οτι τον θηλαζω στα μισα γευματα και οτι εγω εχω μονιμος θεμα με το σιδηρο κτλ. ..δεν ειπε πολλα αλλα εκανε μια ινηση σαν ναλεγε εεε ισως και αυτο. τεσπα ετσι και αλλιως το αραιωνω σιγα σιγα.. αυτα!!!! μολις κοιμηθηκε ο μικρουλης και παω καιγω.καληνυχτα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!Κικίτσο αυτό θα κάνω,θα δω πως θα πάει και σήμερα και βλέπουμε..

Αθηνούλα τέλεια τα προσκλητήρια που έβαλες στο blog σου!!Επίσης από όσο ξέρω στον 4ο δίνουν οι περισσότεροι παιδίατροι (αν όχι όλοι!!) σίδηρο τυφλοσούρτι επειδή θεωρητικά τότε κάνουν λίγο αναιμία τα μωράκια.Αυτό το τυφλοσούρτι εμένα με προβληματίζει γιατί ο σίδηρος κάνει δυσκοιλιότητα και εμείς ήδη κάνουμε κακά μας κάθε 3-4 μέρες!!! Shocked Shocked Shocked Θα πάμε τώρα και εμείς την Δευτέρα και θα το συζητήσουμε..

Πολύ κρύο βρε κορίτσια!!!Μπρρρρρ!!!!Είπαμε έφτιαξε λίγο ο καιρός και πάλι χειμώνας!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΕΣ.

CARRIE Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ???
ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ
7 ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΙ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΖΥΓΙΣΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ.
Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΑ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΑΤΤΩΘΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 417472  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 417472  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 417472  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ΜόραSmile Τι κάνετε εκεί στα βόρια?πως πάτε από κρύο??Smile Είμαστε καλά σήμερα,ευδιάθετοι!Τον έχω βάλει στο γυμναστήριο της fisher price και φωνάζει και χαίρεται.Υποθέτω ότι ίσως να ήταν από το πολύ κούνημα εχθές,έτσι μου λέει το ένστικτό μου..Τι να πω..Και εμάς ο πρώτος παιδίατρος που είχαμε μου είχε πει να του δώσω από την αρχή αλλά δεν του έδωσα και όταν στον 2ο μήνα με ρώτησε αν παίρνει του είπα πως δεν του έδωσα γιατί δεν θεώρησα ότι έπρεπε να πάρει από τόσο μωρό και γιατί ξέρω πως δίνουν από τον 4ο.Με ρώτησε αν έχω αναιμία ή αν ήτανε πρόωρο και είπε πως θα ξεκινούσε από τον 4ο.Να δούμε τώρα αυτή την Δευτέρα τι θα μας πει..Εμείς που τον ζυγίσαμε την παρασκευή ήτανε 7260,είχε πάρει μόνο 60γρ σε μία βδομάδα αλλά δεν ανησυχώ. Είναι ήδη αρκετά παραπάνω από την ηλικία του οπότε.. Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα! τι κανετε?? σημερα τον ταισα πολυ το βραδυκ αι κοιμηθηκε 11 με 7 παρα 20  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 22 328109 οποτε εχω τρελλα κεφια σημερα! ξυπνησα 8 το πρωι και τρελαθηκα! η μικρη μπαινει μεσα στην ταξη καιτεταρτο! μου λεει ο αντρας μου αστην! δε θα προλαβεται! του λεω τι λες καλε? σηκωθηκα την εντυσα γρηγορα και φυγαμε. μπηκαμε και με 5 λεπτα καθηστερηση. η δασκαλα ακομα τους συμαζευε. και να την εχω λεω ολη μερα??? μπαααα Rolling Eyes Razz

μαθαινουν κιολας και μετα με το παραμικρο θα ζητανε να μη πηγαινουν Wink

CARRIE ευχαριστω για τα προσκλητηρια. κανω χαζουλικα με οτι εχω. αυριο μεθαυριο θα ερθουν τα αλμπουμ που πηρα. τελικα αφησα το πουλακι πηρα αλμπουμ σε σχημα το σπιτακι των πουλιων. θα ειναι πιο ωραιο και θα βαλω το ιδιο μαλλον και στη λαμπαδα. μωρε μπορω να κανω πολλα στο μπλογκ αλλα λεω να μη βιαστω και δεν εχω πολλα υλικα. τωρα σε λιγο θα βαζω του μικρου που θα φτιαχνω. δε πειραζει αργα και σταθερα θα το γεμισω.
θα παρω και πινακες να ζωγραφισω τον εναν τον οποιο θα εχω στο τραπεζι των γλυκων και το αλλο μαλλον στην εισοδο της εκκλησιας. θα ζωγραφισω ενα πουλακι που θα λεει το ονομα του μικρου. ο 2ος πινακας θα λεει για το βιβλιοευχων και θα τα εχω σε καβαλετα.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ρε Αθηνα να μην σε έχω κοντά!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carrie για του πινακες λες??? Laughing

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γενικότερα που πιάνουν τα χέρια σου τόσο!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο μικρη μου αρεσαν αυτα! εφοσον δεν εκανα κατι με αυτο που σπουδασα ας το βγαλω ετσι και μεταξυ μας μαρεσει πιο πολυ!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις