Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
192 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 192 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia mipws kserei kamia na mou pei ti paizei me to rotarix? einai to proeretiko emvolia kata tis gastrenteritidas na to kanoume i oxi eimai se dilima plz help!!!!!!! an kapoioa gnwrizei kati!! Rolling Eyes

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
olgax έγραψε:koritsia mipws kserei kamia na mou pei ti paizei me to rotarix? einai to proeretiko emvolia kata tis gastrenteritidas na to kanoume i oxi eimai se dilima plz help!!!!!!! an kapoioa gnwrizei kati!! Rolling Eyes

Μήπως εννοείς το rotateq?Ή τέλος πάντων αυτό το πόσιμο εμβόλιο που είναι για τον ροταϊό ,έναν ιό που κάνει γαστρεντερίτιδα στα βρέφη?Εμείς το κάναμε,τις 2 δόσεις ως τώρα.Δεν είναι κάτι νομίζω, απλώς δεν γράφεται και το πληρώνεις κανονικα..

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nai afto lew den kserw na tou to kanw i oxi? exw akousei toses vlakeies gia afto to pragma pou exw dixastei... ksereis mipws exei kapoies parenergeies?

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα ο παιδιατρος μου είπε αυτο κ της ηπατιτιδας δεν χρειάζεται .

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΑΘΗΝΑ
ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΗΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΑΤΕ ΤΟΣΟΣ ΚΑΛΑ.
ΕΜΕΙΣ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ!!!! 11:30
ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kat&son έγραψε:Εμένα ο παιδιατρος μου είπε αυτο κ της ηπατιτιδας δεν χρειάζεται .

O ANTRAS MOU EXEI FAGWTHEI NA MIN TO KANOUME ELA OMWS POU AN KOLLISEI HA TRAVAME TA MALLIA MAS GIATI EINAI AKOMA POLI MIKROS GIA GASTRENTERITIDES K TEOIA TO AGELOUDAKI MOU... TELOS PANTWN THA DOUME EIMAI SE DILIMA....EFXARISTW PANTWS.. PAREPIPTONTWS NA XAIRESE K ESI TO NINAKI SOU EIAI ENA KOUKLI

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σορυ που σας ριχνω και σας αλλα καλα που σας εχω παρεα γιατι δε θα την παλευα. παλι ανεβαζω πυρετο. ταισα τονμικρο στηθος και λιγο μπιμπερο και κοιμηθηκε ευτυχως.ειναι πολυ ησυχος τα βραδυα λες και καταλαβαινει το μωρακι μου. τρωει κοιματε αμεσως.θα παρω ενα ντεπονακι τωρα και θα ξαπλωσω. ρωτησα τη γιατρο μου και μου ειπε περιπου 4 -5 μπορω να παρω στο 24ωρο αν δεν αντεχω. καλο βραδυ!!! Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
olgax έγραψε:
Kat&son έγραψε:Εμένα ο παιδιατρος μου είπε αυτο κ της ηπατιτιδας δεν χρειάζεται .

O ANTRAS MOU EXEI FAGWTHEI NA MIN TO KANOUME ELA OMWS POU AN KOLLISEI HA TRAVAME TA MALLIA MAS GIATI EINAI AKOMA POLI MIKROS GIA GASTRENTERITIDES K TEOIA TO AGELOUDAKI MOU... TELOS PANTWN THA DOUME EIMAI SE DILIMA....EFXARISTW PANTWS.. PAREPIPTONTWS NA XAIRESE K ESI TO NINAKI SOU EIAI ENA KOUKLI



Εμεις παντως το καναμε...δεν ηθελα να το ρισκαρω...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλγα εμάς μας το έκανε ο παιδίατρος χωρίς να μας ενημερώσει.Η δεύτερη παιδίατρος που πάμε τώρα (γιατί αλλάξαμε) είπε πως δεν το κάνει. Τώρα δεν ξέρω τι να σου πω..δεν είναι και στο εθνικό πρόγραμμα εμβολιασμού βασικά..Πάντως όχι δεν κάνει παρενέργειες γενικώς (σε σχέση πχ με τα άλλα που μπορεί να σου κάνουν πυρετό ή κάποια αλλεργική αντίδραση) και επειδή είναι πόσιμο δεν πονάει κιόλας Wink Wink

Κικίτσο με το καλό η βάφτιση σας!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ απο εμας!!!!Να εχετε ολες ενα υπεροχο τριημερο!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τι ωραια λιακαδα που εχει σημερα...!!!!Ειναι οτι πρεπει για βολτα με το νινι Razz Razz Razz Razz

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα αγάπες μου.Καλό τριήμερο με την οικογένειά μας να έχουμε!!!!!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 379767  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 379767

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!καλο 3μερο!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!! Very Happy καλα εεε δεν παιζετε σημερα ο ηλιο!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 215994 αμεσως εγινα αλλος ανθρωπος! ειμαι πολυ καλητερα και λεω να κανω καμια δουλιτσα γιατι οτι και να γινει εμενα περιμενουν...... Twisted Evil ευκαιρια να αερισω καλα το σπιτι και ξεσκονησω-αποστειρωσω τα παντα

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι κάνετε κορίτσια?ευχαριστηθήκατε βολτούλα σήμερα? Smile

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:τι κάνετε κορίτσια?ευχαριστηθήκατε βολτούλα σήμερα? Smile

Ναι!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καναμε τις δουλειες του σπιτιου κ το μεσημερι πηγαμε μια μεγαλη βολτα στην παραλια που ειναι 200μ απο το σπιτι μας!!! Γυρισαμε μετα απο 1 ωρα,ηρθαν οι κουνιαδοι μου κ ηπιαμε καφεδακι κ τωρα ειμαστε ηδη στο κρεββατι μας!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Η ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΜΑΣ ΑΠ ΤΟ ΚΟΣΜΟΣ.ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ,ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΠ ΤΑ Η&Μ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ.ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΝΙΚΟΣ!ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ.ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΣ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΕΒΛΕΠΕΣ.ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑΝΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ.  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 446177  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 567772  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 265569  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 325318

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να 'μαστε και μεις!Τέλεια μέρα η σημερινή,πήγαμε και εμείς καροτσάδα στην παραλία!!Αύριο θα τον ντύσουμε οβελίξ που μας πήρε στολή ο θείος μας και θα τον βγάλουμε βολτίτσα!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 12 215994 Εσείς θα ντύσετε να ζουζούνια σας??

Εν τω μεταξύ πάλι σήμερα είχαμε κόσμο στο σπίτι το απόγευμα (έχει παρελάσει η μισή Καβάλα και ακόμη μένει η άλλη μισή!!!) και έτσι δεν βγήκαμε με τον καλό μου.Κάθε μερα λέω θα αφήσω το μωρό στην μαμά μου αφού τον κοιμίσω για βράδυ να βγούμε και κάθε μέρα όλο το αναβάλλω..Δεν νιώθω και πολύ έτοιμη..Και μιλάμε τώρα ότι η μεγαλύτερη απόσταση που μπορώ να πάω εδώ είναι 10' με το αμάξι ε?Που να ήμουνα και στην Αθήνα.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια!!!! τι επαθα!!!! Shocked
εκλαιγε ο μπεμπης και τον ειχα στο ριλαξ. παω να τον παρω και τον πιανω κανονικα απο τουςωμους-χερακια να τον σηκωσω. ημουν απο την πισω πλευρα του ριλαξ ομως. τον σηκωνω και ξαφνικα βγαζει μια κραυγη με κλαμα και για ενα δευτερο σαν να του κοπηκε η αναπνοη απο τον πονο οπως νομιζα εγω... στο επομενο δευτερο σταματησε σαν να μη τρεχει τιποτα και κοιτουσε την τηλεοραση. εγω ομως ειχα παθει σοκ που πυτε καταλαβα οτι το μωρο ηρεμησε.. πιστεψα οτι κατι τον εκανα στο χερι. παω να του το πιασω και ενιωσα να μη μπορω να το κουνησω Rolling Eyes νομιζα του τοβγαλα η κατι...μιλαμε αμεσω να με παρουν κλαματα απο σοκ πιο πολυ να μη μπορω να παρω ανασα και να ζαλιζομαι.. τα μικρα τρελαθηκαν! τι εγινε ρωτουσα... μετα απο κανα 5λεπτο καταφερα να τους πω ΄΄λιγο νερο θελω'' δεν ηταν τιποτα ισως απλα να πονεσε ετσι που σηκωθηκε αλλα ως εκει. πρωτη φορα το παθαινω τοση τρομαρα. απο μονη μου τελικα..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IΣΩΣ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕ ΕΠΕΙΔΗ ΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.
ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΧΟΥΝ ΠΥΡΕΤΟ. ΑΧ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!
αθηνουλα μαλλον θα τρομαξε μωρε ο καημενος.
κικιτσο περαστικα!

http://stefxon@gmail.com

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περαστικα κικιτσο!!!
καλημερα σε ολες και εμεις καναμε μια μεγαλη βολτα εχθες τον πηγα και στα μαγαζια να δουμε για τα ρουχαλακια που θα τον παω στηνν εκκλησια
οπια εχει καμια ιδεα ας μας δοσει φωτ

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που εισαι βρε κοριτσι εσυ?σε χασαμε!!!μηπως εχεις facebook?

http://stefxon@gmail.com

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν εχω Sad
συνεχεια σας σκευτομαι και λεω θα μπω και ολο ξεχνιεμε και σκαλονω καπου...
τι μου κανεις? πως περνας πεσ νεαααααα
εμεις εχουμε νινιδα και βαζουμε λαδακι και ταλεπορουμεθα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε τι φατσα ειναι αυτη?καλα ειμαστε.αρκετα ησυχος ευτυχως.κριμα γιατι εχουμε και εκει μια ομαδουλα.
επισης κοριτσια λεμε με κολοκυθακι και τατιανα τριτη πρωι να βρεθουμε για καφε αν ενδιαφερεστε

http://stefxon@gmail.com

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να και ο μπεμπουλινος μου σε καινουργεια φωτογραφια

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/220/051cqd.jpg/



βαλτε και εσεις να δουμε τα μωρουλια μας...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις