Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
166 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 166 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι δεν είσαι κακιά!!Και εμείς που θα το κάνουμε 3/6 το τριήμερο του Αγ. Πνεύματος άκουσα ήδη σχόλια από θείους εδώ Αθήνα ότι θα τους χαλάσω το τριήμερο και ότι γιατί δεν το κάναμε μία απλή Κυριακή αλλά όπως ακριβώς το είπες και εσύ!Χέστηκα!όποιος θέλει να έρθει έρχεται,στην τελική η βάφτιση είναι ένα πολύ προσωπικό γεγονός!Σιγά μη ρωτήσεις και όλο το σόι πότε τους βολεύει!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου πω,το μονο που με νοιαζει ειναι να ειναι δω η οικογενεια μου,ο κουνιαδος μου με την οικογενεια του εν προκειμενω που ειναι μακρια μας και μας λειπουν.Μονο αυτους με νοιαζει να βολεψω γιατι ξερω οτι ειναι μονοι τους εξω και τους λειπουμε και περνανε ζορια.Οι υπολοιποι ειναι σε 2η μοιρα πραγματικα.Δεν μπορω να τους βαζω σε διαδικασια να ερχονται 2-3 φορες σε ενα καλοκαιρι γιατι ετσι θελω εγω και να τρεχουν με 1,5χρονων παιδι σε αεροπλανα συνεχεια.Βαλε και τα εισιτηρια,δεν ειναι τοσο απλο!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι φυσικά αυτοί είναι που έχουν μεγαλύτερη σημασία. Και εγώ οι γονείς μου και ο αδερφός μου κοίταξα να βολεύονται που είναι μακριά.Για όλους τους υπόλοιπους... afro afro afro

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ 1/7 ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΡΧΕΤΕ.ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ!
ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ!!

ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΕΙΝΑΙ!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Νατασάκι το πήρα το μήνυμα ! Ευχαριστώ και πάλι


Κορίτσια εγω να δείτε τι έχω ακούσει...που σχεδόν όλοι μου οι συγγενείς είναι Ιταλία και του Στέφανου είναι στη Νάξο...αλλά ΔΕΝ με νοιάζει.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!!!! σημερα ειδα τον ηλιο και πηγα αγορα για την ερευνα που ελεγα.. τελικα οτι θελει ο καθενας ζηταει!!! βρηκα λαδοπανα σε μια καλη βιοτεχνεια!! τελεια και φαινετε ακομα καιμε το ματι οτι ειναι καλη ποιοτητας. τα βρηκα 50Ε ενω αλλου φτναουν τα 80 και 100Ε. οταν τα παρω θα σας τα δειξω. ανοιξε επιτελους και το μαγαζι που περιμενα με ηδη κηπου! βρηκα διαφορα σε πουλακια!ενα που μου αρεσε ειναι μεταλικο στικ με πουλακι πανω. λεω να το βαλω σε μια γλαστρουλα που θα παρω. επισης βρηκα κλουβια απο 10Ε θα δω και τζαμπο φυσικα Wink
κουτι θα παρω ενα απλο με συμπιεσμενο χαρτι το οποιο θα ζωγραφισω εγω χειροποιητα.
μπομπονιερα αποφασισα ενα πουγκι που ειδα μπεζ σε λινο υφασμα με τελειωμα γαλαζιο καρο.θα ειναι σε σχημα καραμελας. αντι για στολιδι λεω να βαλω το μονογραμμα το οποιο θα κεντησω πανω εγω! με το χερι! ναι ναι!!! ειπαμε ειμαι μαζωχα!!! Laughing
αυτα τα νεα! παρολα αυτα βρηκα ενα μαγαζι με φθηνα σχετικα ηδη για μπομπονιερες κτλ..ελπιζω πια αο Δευτερα να ξεκινησω να δημιουργω!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 215994

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!ΜΟΛΙΣ ΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΑ 6750 ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 63 ΠΟΝΤΟΥΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ!!!!ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙ!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!ΑΥΡΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ 3 ΜΗΝΩΝ!ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΟΡΤΑΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ! ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ! ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΛΥΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΑΣΩ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΜΕΝΑΝ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ! ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΑΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ?ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ...ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΝΑ ΠΙΕΙ ΞΕΝΟ ΜΟΝΟ 30 ML ΚΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ. ΤΟΥ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥ, ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ!ΘΕΛΕΙ ΜΑΜΑΔΟΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ!!!!! ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟ(ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ)-ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΑΖΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΑΣ!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ 'Η ΔΥΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ?????ΟΕΟ?????ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ....ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΡΘΕΙ...ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ. ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chryssa!!! έγραψε: ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΜΟ(ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ)-ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΑΖΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΣΑΣ!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ 'Η ΔΥΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ?????ΟΕΟ?????ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ....ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΡΘΕΙ...ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ. ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

εδωωω!!! οτι θες απο ιδεες
θα ριξω μια ματια και θα σου πω τι υπαρχει.

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΟΚ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!
τι κανετε?εμεις πηγαμε παιδιατρο.7800 και 68.
σιγα μη ρωτησετε και ποτε θα κανετε το μυστηριο.οποτε σας βολευει και αποφασισετε!
αθηνα χαρα στο κουραγιο σου και μπραβο στη φαντασια σου!!!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να κανω... στοχευω στο αριστο με τα δικα μου δεδομενα.. ελπιζω τουλαχιστον να βγει κατι πολυ πολυ καλο Wink ο αντρας μου λεει ''κανονισε να μεινουν ολοι ετσι''και μου ανοιγει το στομα Laughing

εσυ πως τα πας με τις ετοιμασιες??

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα μεινουν πες του!
τιποτα εκει που με αφησες!
δεν εχουμε δει τιποτα ακομα.δεν το εχω και βαριεμαι κιολας

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!! παω για καφε οατι εχω νευρα!!!!με το αμορε.... Twisted Evil θα ερθω μετα!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!Είμαστε καλά?Επιτέλους ήλιος και σήμερα!!!Περιττό να σας πω ότι ξυπνήσαμε στις 2.30 γιατί ένας αναγκέφαλος ήρθε κάτω από την πολυκατοικία μας και έβαλε τέρμα αυτο το τραγούδι https://www.youtube.com/watch?v=UhV-ya_1uTc Shocked Shocked Shocked Shocked  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 679259  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 679259  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 679259  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 679259 Κατά τα άλλα όλα καλα!!!Θα βγούμε βολτούλα σήμερα, πήγα εχθές και πήρα τα δωράκια της νονάς μας που μου τα φτιάξανε η οποία είναι έγκυος στο δεύτερο!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 893968  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 893968  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 893968  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 893968 Τι χαρά έχω πάρει δεν λέγεται!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ

ΠΗΑΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ 7300 ΚΑΙ 66 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΝΟΥΝΟΥ 'ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΩ' ΚΑΙ ΕΠΗΞΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΤΡΕΧΕ Η ΘΗΛΗ. ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΗ ΘΗΛΗ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΟΙΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ. ΚΑΤΙ ΗΠΙΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΚΟΠΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ. ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΡΕΜΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ.

tinakrl ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΣΟΥ!!! ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ 11 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ 4 ΜΗΝΩΝ.

CARRIE ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΟΟΥΝ ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ ΘΕΛΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!!!

ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΑΚΙ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΕΞΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?????

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευτυχως θα ερθει μια φιλη τωρα για καφεδακι. να σας πω περιπτικα?? ο αντρας μου χθες δουλευε πρωι. σημερα θα ειναι εδω και θα παει βραδυ ωστε να αρχισει βραδυνος. εεε χθες καθοταν εδω χωρις λογω με το ποτακι του και ενα αθλιο παιχνιδι που παιζει στον υπολογιστη και εφτασε να σηκωθω στις 5,30 το πρωι και να ειναι ξυπνιος!!!! Twisted Evil
λεω ακομα δε κοιμασαι? λεει εε ρεπο εχω. θα κοιμηθω και ξυπναμε στις6 το απογευμα!!!!! δηλ το ρεπο το ειχε για τον εαυτο του οχι για μας!!!! σπανια αλλα οταν το κανει μου τη δινει ασχημα στα νευρα!!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και από εμάς!Ήμασταν όλη μέρα έξω σήμερα που είχε τόσο τέλειο καιρό και ήθελα να βγω και τώρα το απόγευμα αλλά που να ξεκουνηθεί ο καλός μου!!!Μα έχει τόσο ωραία βραδιά...Αθηνά ΑΝΔΡΕΣ!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 966307  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 966307  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 966307

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα. τελικα σηκωθηκε και εκατσε μαζι μας οταν ειχα παρεα. εκατσε και αλλο και κοιμηθηκε μετα. το απογευμα ηρθε μια αλλη φιλη που ειχα να δω απτο καλοκαιρι. σε λιγο περιμενω μια 3η φιλη για κρασακι που δεν την εχω δει απο τοτε που γεννησα... ειναι η μερα μου σημερα! αλλες φορες εναν καφε και δε βρισκω κανεναν

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
omorfes ti kanete????? eixa kairo na mpw ... ta leme pleon me tis perissoterees kopeles apo thn omada mas sto facebook!!!! elpizw na pernate oles kala kai ta mpempakia sas akoma kalytera!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βλεπω ειδατε τον ηλιο και εξαφανιστηκατε ε!!!! Laughing μια χαρα! εγω καθησα χθες με τη φιλη εως αργα με το ποτακι μας και τωρα κοιμηθηκα για μεσημερι μετα απο κατι χρονια!εχω να κανω μπανιο τα μικρα οποτε παει το απογευμα μου!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι!!Εμείς ήμασαν έξω όλη μέρα σχεδόν!Βολτάραμε στο θησείο καροτσάδα και μετά ξεπροβοδίσαμε τον αδερφό μου που φύγανε για Ξάνθη!Ήρθαμε σπίτι, φάγαμε,τάισα και τον μικρό και μετά έκανα φασίνα το σπίτι!Ο μικρός κοιμήθηκε 1,5ώρα και μόλις είπα να ξαπλώσω και εγώ λίγο ξύπνησε (νόμος του Μέρφυ!!) και έτσι τον ξανατάισα και σιδέρωσα το 1 από τα 3 πλυντήρια που έχω..Αυτή τη στιγμή νιώθω ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 850933  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 850933  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 850933  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 850933

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοπελουδες!Χτες φυσικα ολη μερα εξω,ηταν υπεροχος ο καιρος,πηγαμε για καφεδακι,μετα για περπατηαμ με το μαρσιπο,μεχρι το βραδυ και η μικρη μια χαρα!τρελαινεται για βολτες να δω πως θα μαζευεται το χειμωνα.Κατα τ'αλλα ολα υπο ελεγχο!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ.
ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΚΑΤΕ;;;ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΣ ΡΩΤΑΝΕ; ΟΧΙ. ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ.ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια!!! τι κανετε?? πηγα σημερα τα χαρτια για το αλμπουμ της κορης μου! ειμαι ενθουσιασμενη και ανηπομονω να το αρχισω!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 26 215994
αγορασα για το εξωφυλλο λιλα χαρτι και απο πανω πηρα μια λευκη δανδελα!μια κορδελα ροζ και πηρα και περλες για τις λεπτομεριες! θελω να βγει παραμυθενιο! μολις κανω το εξωφυλλο θα σας το δειξω να μου πειτε.. μεσα εχει δουλιτσα γιατι πρεπει να εκτυπωσω και τις φωτογραφιες της. δε θα τις δειξω τιποτα μεχρι να το τελειωσω να της κανω εκπληξη το πως θα ειναι.. Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν σας ειπα...χτες παλι παραλιγο να γινω πολυ κακια...εγω που δεν μιλουσα ποτε και δεν μου περνουσε και απο το μυαλο να μιλησω,τωρα με το ζορι βαστιεμαι για να διατηρησω καλες σχεσεις.Η αιτια για μια ακομη φορα:το μωρο μου!Καποιες φιλες μου δεν εννοουν να καταλαβουν ή κανουν οτι δεν καταλαβαινουν καποια πραγματα και χτες που ειχαμε βγει για καφε(και ηταν και ο αντρας μου μαζι,φανταστειτε τι θα ελεγαν αν δεν ηταν,ευτυχως ειχαν και αυτες τους γκομενους τους,οσες ειχαν τελοσπαντων)ακουσα παλι ενα λογυδριο για το ποτε κανουμε παιδια,σε τι ηλικια,ποτε πλεον εχουμε χορτασει τη ζωη μας και ποσο πρηχτικο μπορει να ειναι να ετοιμαζεις ενα παιδι για να βγεις βολτα,να το ταισεις,να το ξεσκ@τωσεις κτλ κτλ...Υπενθυμιση:αυτη που ειχε το παιδι ημουν εγω και μονον εγω,το οποιο παιδι δεν εβγαλε αχνα 1,5 ωρα που πιναμε καφε μεσα στην ηλιουμπα και το μονο που ζητησε καποια στιγμη ηταν να την παρουμε αγκαλια γιατι ηθελε να βλεπει και να μην ειναι ξαπλα στο καροτσι.Το υπολοιπο το ακουσαμε γιατι ειχαμε αργησει λιγοτερο απο τεαρτο επειδη η μικρη εκανε κακα την ωρα που την ντυναμε!Ελεος δλδ!και φυσικα οι ηλιθιες ερωτησεις "τι κανατε το σαββατο το βραδυ?χαχαχα!μπουζουκια με τη μπεμπα?"....απαντηση δικη μου:"οχι βεβαια,ΣΕΞ και μονο ΣΕΞ!"

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις