Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και πολυ καλα τους απαντησες!!
ε δεν μπορω αλλο με αυτες τις φιλες.
δεν ξερω ποτε θα κανω μπαμ και θα τα ακουσει μια για ολες!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:Δεν σας ειπα...χτες παλι παραλιγο να γινω πολυ κακια...εγω που δεν μιλουσα ποτε και δεν μου περνουσε και απο το μυαλο να μιλησω,τωρα με το ζορι βαστιεμαι για να διατηρησω καλες σχεσεις.Η αιτια για μια ακομη φορα:το μωρο μου!Καποιες φιλες μου δεν εννοουν να καταλαβουν ή κανουν οτι δεν καταλαβαινουν καποια πραγματα και χτες που ειχαμε βγει για καφε(και ηταν και ο αντρας μου μαζι,φανταστειτε τι θα ελεγαν αν δεν ηταν,ευτυχως ειχαν και αυτες τους γκομενους τους,οσες ειχαν τελοσπαντων)ακουσα παλι ενα λογυδριο για το ποτε κανουμε παιδια,σε τι ηλικια,ποτε πλεον εχουμε χορτασει τη ζωη μας και ποσο πρηχτικο μπορει να ειναι να ετοιμαζεις ενα παιδι για να βγεις βολτα,να το ταισεις,να το ξεσκ@τωσεις κτλ κτλ...Υπενθυμιση:αυτη που ειχε το παιδι ημουν εγω και μονον εγω,το οποιο παιδι δεν εβγαλε αχνα 1,5 ωρα που πιναμε καφε μεσα στην ηλιουμπα και το μονο που ζητησε καποια στιγμη ηταν να την παρουμε αγκαλια γιατι ηθελε να βλεπει και να μην ειναι ξαπλα στο καροτσι.Το υπολοιπο το ακουσαμε γιατι ειχαμε αργησει λιγοτερο απο τεαρτο επειδη η μικρη εκανε κακα την ωρα που την ντυναμε!Ελεος δλδ!και φυσικα οι ηλιθιες ερωτησεις "τι κανατε το σαββατο το βραδυ?χαχαχα!μπουζουκια με τη μπεμπα?"....απαντηση δικη μου:"οχι βεβαια,ΣΕΞ και μονο ΣΕΞ!"

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Συγνώμη αλλά επειδή πλέον και εγώ έχω σιχαθεί το συγκεκριμένο θέμα θα πω μόνο αυτό: ανοργασμινές γκόμενες χωρίς κανένα ενδιαφέρον στη ζωή τους που νομίζουν ότι είναι ακόμη έφηβες και που η λέξη οικογένεια/παιδιά τους φαίνεται τόσο μακρια όχι γιατί εκείνες δεν το θέλουν αλλά γιατί με τέτοιο χαρακτήρα δεν βρίσκουν κανέναν να της αντέχει!!!Άντε γιατί έχουν ξεφύγει τα πράγματα πια!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 27 654655  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 27 654655  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 27 654655

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και απο εμας !!! Μετα απο αρκετες μερες!!!! Ειμασταν αρρωστοι !!!!!! Εκει που ειχαμε ενα βηχαλακι και το παλευαμε,μας εκανε επισκεψη η ηλιθια γειτονισσα με πυρετο !!!!!!!! Αποτελεσμα ο μικρος να κολλησει και να τρεχουμε στα νοσοκομεια και να ξεκηνησουμε αντιβιωση (αυριο την σταματαμε ) !!!! Το τι βρισιμο εφαγε μετα δεν το συζητω και η πλακα ειναι οτι μου κραταει και μουτρα!!!!!! Ελεος 2 μηνων παιδακι και ηπιε αντιβιωση εξαιτιας σου!!!Και μου λεει οτι της μιλησα αποτομα !!! Τι θα επρεπε να της πω ευχαρτιστω !!!!!Που ετρεχα στο νοσοκομειο !!!!!Το αγορακι μου ηταν μαχητης και ευτυχως το παλεψε καλα !!!Ειμαστε οκ τωρα !!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tomaraki έγραψε:Γεια σας και απο εμας !!! Μετα απο αρκετες μερες!!!! Ειμασταν αρρωστοι !!!!!! Εκει που ειχαμε ενα βηχαλακι και το παλευαμε,μας εκανε επισκεψη η ηλιθια γειτονισσα με πυρετο !!!!!!!! Αποτελεσμα ο μικρος να κολλησει και να τρεχουμε στα νοσοκομεια και να ξεκηνησουμε αντιβιωση (αυριο την σταματαμε ) !!!! Το τι βρισιμο εφαγε μετα δεν το συζητω και η πλακα ειναι οτι μου κραταει και μουτρα!!!!!! Ελεος 2 μηνων παιδακι και ηπιε αντιβιωση εξαιτιας σου!!!Και μου λεει οτι της μιλησα αποτομα !!! Τι θα επρεπε να της πω ευχαρτιστω !!!!!Που ετρεχα στο νοσοκομειο !!!!!Το αγορακι μου ηταν μαχητης και ευτυχως το παλεψε καλα !!!Ειμαστε οκ τωρα !!!

tomaraki,και λιγα της ειπες!Ας με πουν υστερικη,δεν μ'ενδιαφερει,να μου ερθει αρρωστος στο σπιτι θα τον σφαξω.Εδω χτες το βραδακι βγηκαμε μια βολτα με το μαρσιπο και περασαμε απο το φαρμακειο της πεθερας μου.Εκεινη φαγωθηκε να κατσουμε να μας δει ΜΕΣΑ που ηταν γεματο με κοσμο που εβηχε και ηταν αρρωστος.Καλα δεν μπορουσε να καταλαβει οτι επρεπε να κατσουμε εξω με το μωρο.Ευτυχως που της ειπε ο αντρας μου "ή εξω ή καθολου" και σταματησε εκει. Mad Mad Mad Mad



οσο για το αλλο θεμα,Carrie μου,οι δυο συγκεκριμενες που "ξεσπαθωσαν" και χασκογελουσαν και με κοροιδευαν η μια ειναι αιωνιως αρραβωνιασμενη και ολο παντρευεται και τπτ τελικα (γιατι μαλλον ο αρραβωνιατικος θελει να λακισει)και κοντευει τα 35 και προφανως κατι την εχει πιασει αλλα το παιζει Αλεκος & η αλλη ειναι ηδη 35+ και το παιζει ανεξαρτητη δλδ "δεν εχω γκομενο αλλα δεν με νοιαζει" αλλα μεσα της τη νοιαζει και την κοβει και κατα τ'αλλα εγω ειμαι μια καημενη εργαζομενη μανουλα που δεν μπορω να βγω το Σαββατο το βραδυ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομιλακι τι να πω μερικοι ανθρωποι δεν εχουν μυαλο!!!Οσο το θεμα με τις φιλες ειναι θεματακι που χτυπαει καμπανακια σε αρκετες απο εμας!!
Πιστευω οτι οταν δεν το εχεις ζησει αυτο θα θαυμα δεν μπορεις να κρινεις τον αλλον που το ζει ! Εγω τωρα πια πριτιμω να ειμαι με το παιδακι μου και τον αντρουλι μου και να χαζευω στην τηλεοραση το σαββατο και μετα να ευχαριστηθω τον αντρουλι μου παρα να τρεχω στα μπουζουκια !!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γυρίσαμε και εμείς από παιδίατρο!Ένα δράμα η κατάσταση πάλι..πολύ κλάμα και κακό!Δυστυχώς αυτή εχει πάρα πολύ κόσμο και ενώ είχαμε ραντεβού στις 6 μπήκαμε στις 7+ και φύγαμε στις 8 Shocked Shocked Shocked Οπότε καταλαβαίνετε..Είχε να ταιστεί και από τις 5παρά και ήτανε λίγο εκνευρισμένος έτσι και αλλιώς!Λοιπόν μου είπε πως από τον επόμενο μήνα θα σταματήσουμε την αποστείρωση και πως θα ξεκινήσουμε μεσημεριανό (κρεατάκι) απευθείας δεν θηλάζουμε ακόμη αλλιώς ίσως δώσουμε ρυζάλευρο. Επίσης της ρώτησα για αντιηλιακό και μου είπε κατηγορηματικά να μην βγάλω το παιδί στον ήλιο ΚΑΘΟΛΟΥ και γενικότερα το καλοκαίρι μετά τις 7 το απογευμα να βγαίνουμε.. S Shocked Shocked Shocked

Τομαράκι περαστικά σας!!!Η ηλίθια η γειτόνισσα τσίπα δεν έχει πάνω της??

Χαμομηλάκι καταλαβαίνω πάρα πολύ καλά τι μου λες και για τις δύο περιπτώσεις!!!τελικά όλες έχουμε δύο τέτοιες φίλες!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη αρχη carrie μου με το φαγητακι σας! και γω σιγα σιγα θα αρχισω αυτον τον μηνα. αυριο κλεινει τον 5ο. παμε καθηστερημενα στον γιατρο οποτε χανουμε τον μηνα μας. εμεις τα εχουμε αρχισει και μετα μας τα λεει αυτος. Laughing
εγω αποστειρωση εχω εναν μηνα που σταματησα. του δινω απο μπουκαλι νερο η καμια φορα αν τυχει και απο βρυση.(εδω πινετε το νερο μας)
τον αποστειρωτη τον εχω χαρισει κιολας!
εμεις παλι εχουμε νοστιμευτει με τη φρουτοκρεμα και δεν τρωει πολυ την βανιλια πια!
σημερα αρχισαμε και καινουργιο γαλατακι! πηρα τελικα το ΝΑΝ2! καλο φαινετε.. πεινουσε πολυ και μετα που ειπιε μονορουφι το μισο το καταλαβε... με κοιτουσε παραξενα και εκανε σαν να μου παραπονιεται. τωρα το βραδυ το τελειωσε χωρις προβλημα Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Αθηνά!Μια χαρά!Εγώ είπα της παιδιάτρου ότι αν μπορούμε να αποφύγουμε τις κρέμες εμπορίου είναι το καλύτερο!Γιατί ήδη είμαστε πάνω από το βάρος μας οπότε καλύτερα. Και εφόσον θηλάζουμε μου είπε δεν θέλουμε να υποκαταστήσουμε το μητρικό. Θα δούμε..Απλώς με ξένεψε λίγο αυτό με τον ήλιο Embarassed Embarassed Όκ δεν είχα σκοπό να πάω το παιδί για ηλιοθεραπεια αλλά δεδομένου του ότι είμαι μόνη μου όλη μέρα και ίσως χρειαστεί να βγω για δουλειά έξω που να αφησω το παιδί?Αν δηλ πρέπει να πάω για ψωμί ή ψώνια?Και την ρώτησα τι να κάνω όταν τον βάζω στον μάρσιπο και ήτανε κατηγορηματική να μην τον βγάλω Shocked Shocked Shocked Τέλος πάντων..στις 23 του μήνα τώρα ξανά για την 2η δόση του prevenar και την 3η του rotateq!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτο για τον ηλιο μου το ελεγε και η πεθερα μου χτες αλλα οχι σε αυτο τον βαθμο.Απλα λεγαμε οτι πρεπει να της βαζω καπελακι οταν καθεται στον ηλιο -που δνε καθεται εδω που τα λεμε- και αντηλιακο για μωρα οταν θα αρχισει να φοραει κοντιμανικα και ρουχακια που αφηνουν εξω μποτακια,μπρατσακια κτλ.Αλλα νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολικη η παιδιατρος,δεν μπορουμε να το βαλουμε σε γυαλα το παιδι.Δεν ειπαμε να βγαινει μεσα στη νταλα το καλοκαιρι και να καθεται στον ηλιο αλλα δεν πιστευω να εχεις θεμα να βγαινεις εξω να κανεις δυο δουλειες.Εξαλλου το καλοκαιρι τις πιο πολλες δουλειες τις κανουμε πριν πιασει η ζεστη και για καφε παμε αφου πεσει ο πολυς ηλιος.Μην σκας,θα συνηθισει και ο μικρος γρηγορα,στην ελλαδα ζει.εμενα παντως που ειναι πολυ ασπρουλα,αυτο θα κανω.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αυτό ακριβώς.Από την άλλη εμείς είμαστε και τρομερά άσπροι και αυτό επιβαρύνει την κατάσταση!καλά θα την βρούμε την άκρη ως τότε..προς το παρόν κάνουμε πυρετούλη από το εμβόλιο (παλι!)..μου έκανε 38.2 και έδωσα σιροπάκι και τώρα έφαγε και έπεσε πάλι ξερος..

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Carrie

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ.ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΤΡΑ ΟΜΠΡΕΛΙΤΣΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 7,00.ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΨΑ ΚΑΙ ΜΕ 50 ΑΡΙ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ.

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ? ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Carrie

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ.ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΤΡΑ ΟΜΠΡΕΛΙΤΣΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 7,00.ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΨΑ ΚΑΙ ΜΕ 50 ΑΡΙ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ.

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ? ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Μμμ τι εννοείς?Το χθεσινό είχε περάσει ένα 2μηνο από την 1η δόση όπως και για τα δύο επόμενα..

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ 3 ΜΗΝΩΝ &3 ΗΜΕΡΩΝ, 7 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 64 ΠΟΝΤΟΥΣ!ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ 1η ΔΟΣΗ ΤΟΥ PREVENAR & TOY ROTATEQ!!!!ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΗΣ ΜΑΣ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ! ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ 38.5 ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΒΓΑΛΑΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΣΑΣ?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!!! δεν προλαβα να μπβ σημερα! ξεκινησα το αλμπουμ της κορουλας μου και ειχα και το πρωι μια εκπληξη απο τον αντρα μου. κατι που λεγαμε να παρουμε καιρο αλλα εγω γρινιαζα για να μη ξοδευτουμε.. πηγε και καλα για μια δουλεια το πρβι και γυρισε με μια τηλεοραση 3D για την κρεβατοκαμαρα!σου λεει ετσι και αλλιως δεν κανουμε και τιποτα αλλο τουλαχιστον να βλεπουμε τηλεοραση! Razz

ειμαι πολυ χαρουμενη που το αρχισα και θελω να σας δειξω! το εξωφυλλο τουλαχιστον του αλμπουμ! ακομα βεβαια δεν τελειωσε..του λειπουν κατι περλες πουθα βαλω και να διορθωσω τις ατελειες!
http://postimage.org/image/abhmzzjmz/

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:γεια σας!!! δεν προλαβα να μπβ σημερα! ξεκινησα το αλμπουμ της κορουλας μου και ειχα και το πρωι μια εκπληξη απο τον αντρα μου. κατι που λεγαμε να παρουμε καιρο αλλα εγω γρινιαζα για να μη ξοδευτουμε.. πηγε και καλα για μια δουλεια το πρβι και γυρισε με μια τηλεοραση 3D για την κρεβατοκαμαρα!σου λεει ετσι και αλλιως δεν κανουμε και τιποτα αλλο τουλαχιστον να βλεπουμε τηλεοραση! Razz

ειμαι πολυ χαρουμενη που το αρχισα και θελω να σας δειξω! το εξωφυλλο τουλαχιστον του αλμπουμ! ακομα βεβαια δεν τελειωσε..του λειπουν κατι περλες πουθα βαλω και να διορθωσω τις ατελειες!
http://postimage.org/image/abhmzzjmz/

Αθηνά είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΑΘΗΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ

ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 'ΦΙΛΕΣ' ΟΣΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ. ΖΗΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΠΙΑ ΚΡΕΜΑ!!

ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΠΙΑ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!! μολις κοιμηθηκε ο μικρος και εγω ετοιμαζω καφεδακι! τον κρατησε ο μπαμπας του και εκανα μπανιο πρωι πρωι γιατι ολο λεω μετα και τελικα δεν κανω. ωραια ειναι να κανεις το πρωι αρκει να εχεις την ορεξη..
παω να πιω καφεδακι και να συνεχισω το αλμπουμακι γιατι σημερα σχολαει πιο νωρις η κορη οποτε δεν τα βγαζω μπροστα της!
υγ. ευτυχως εχω φαγητο Wink

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!Αθηνα,το αλμπουμ για την μικρη σου ειναι φανταστικο!εχεις πολυ ταλεντο και η μικρη θα το ευχαριστηθει παρα πολυ.Μπραβο σου παντως που με 3 πιτσιρικια εχεις χρονο να κανεις τοσα πραγματα.Εγω ισα που προλαβαινω ενα φαγητο και οχι παντα,επιστρατευω και μαμα.Ας οψεται η δουλεια!

εδω εμεις τα ιδια,εχει πολυ ωραιο καιρο και εχω ορεξη για βολτα αλλα η μικρη μετα το πρωινο ταισμα την πεφτει και δεν θελω να την ξυπνησω.αντε μηπως βγουμε πιο μετα.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!Πραγματικά πανέμορφη μέρα σήμερα και ζέστη!!Μας πέρασε ο πυρετός αλλά πο μπουτάκι μας έχει γίνει τούμπανο από το εμβόλιο Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ξέρετε κανένα γιατροσόφι?Μου είπε η παιδίατρος αλουμινόνερο..αλλά πρέπει να κατέβω φαρμακείο τώρα και βαριέμαι κυρίως να τον ντύσω..
Σήμερα ξεκινάω την 1η μου μέρα γυμναστήριο!Άντε να δούμε πόσο θα πάρει μέχρι να βαρεθώSmile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ.

Carrie ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ 23 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ (ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΜΒΟΛΙΟ).

ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΚΟΜΠΡΕΣΟΥΛΕΣ ΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΑΛΟ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ.ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ.

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΑΘΗΝΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ.

Carrie ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ 23 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ (ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΜΒΟΛΙΟ).

ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΚΟΜΠΡΕΣΟΥΛΕΣ ΜΕ ΚΑΘΑΡΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΑΛΟ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΛΥΘΕΙ.ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ.

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΑΘΗΝΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ.

Στις 23/4 εννοούσαSmileΜασαζάκι ε?Η παιδίατρος είπε αλουμινόνερο αλλα δεν ξέρω..μου φαίνεται λίγο περίεργο. Το καημένο δεν φαίνεται να τον ενοχλεί αλλά είναι τούμπανο και ζεστό και πολύ σκληρό..

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SORRY ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΤΡΙΒΑ ΑΠΑΛΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ.ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:SORRY ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΤΡΙΒΑ ΑΠΑΛΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ.ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Ναι ναι σ'ευχαριστώ πολύ πολύSmile Η μαμά μου μου είπε χαμομηλάκι εχθές αλλά ούτε αυτό έκανα γιατί δεν ήτανε και τόσο πρησμένο και είχαμε να αντιμετωπίσουμε τον πυρετό.Σήμερα πρήστηκε περισσότερο..Τα καημένα τι τραβάνε με αυτά τα εμβόλια!Και σκέψου ότι η παιδίατρος μας είπε ένα 2-3% κάνουν πυρετούς κλπ..

Εσείς πως πάτε?Smile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ.ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΟΛΙΚΗ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΥΠΑΝΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΜΑΣ.

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΕΝΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑ 2 ΕΚΑΤΟΣΤΩΝ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ...
ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΛΕΕΙ ΑΠ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α μια χαρά που ηρεμήσατεSmile Μπορεί να νανουρίζεται από τον ήχο Razz Razz Razz Razz

Μην στεναχωριέσαι για το ινωμύωμα!Δεν είναι τίποτα και εμένα μου βρήκαν σε έναν υπέρηχο ενώ ήμουν ήδη εγκυος κάπου εκεί ήτανε στα 2εκ. Εφόσον δεν σε ενοχλεί (να κάνει πχ πολύ αιμοραγία ή να μεγαλώνει) μου είπε ο γιατρός δεν το πειράζουμε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις