Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
120 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 120 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοκκινοτρίχα μου είχαμε παρκοκρέβατο μέσα στο δωμάτιο.Είχα μιλήσει με την κοπέλα και μου είπε να μην πάρω το δικό μου και μάλιστα μου το είχανε και στρωμένο με σεντονάκια κλπ και μέσα στο μπάνιο μας είχανε εκτός από τα αφρόλουτρα και σαμπουάν δικά μας και ένα της propoline baby.

Κατίνα πάλι καλά να λες!Εμάς στο 3ο εμβόλιο μας έκανε μέχρι 38.3.Κοίτα εμενα η παιδίατρος μου είχε πει πάνω από 37,8 αλλά είναι θέμα του θερμομέτρου σου.Εμείς πχ έχουν ένα της braun αυτιού και οι οδηγίες μέσα λένε μέχρι 38 για παιδάκια ως 2 ετών θεωρειται φυσιολογική θερμοκρασια. Στο 2ο εμβόλιο που είχε κάνει 38 δεν έδωσα αλλά σε αυτό τώρα έδωσα ντεπονάκιSmile

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πρέπει κι εγώ να συνεννοηθώ με το ξενοδοχείο...αλλιώς πρέπει να κουβαλάω παρκοκρέββατο.
Ο δικός μου μπέμπης στο πρώτο εμβόλιο δεν κατάλαβε τίποτα ευτυχώς. Τώρα για το δεύτερο μεθαύριο έχω λίγο άγχος, μακάρι να μην έχουμε παρενέργειες ούτε αυτή τη φορά. Πάντως κι εμάς ο γιατρός μας είπε πως μόνο με πάνω από 38 πυρετό ανησυχούμε και δίνουμε ντεπονάκι.

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να μαι κ γω.... με το facebook κ την ελλειψη ειδοποιησεων εκανα καμια ωριτσα μεχρι να διαβασω τα νεακια σας. Καλωσηρθαν κ τα καινουργια κορίτσια με τα γλυκα μπεμπιδια!!! Βλεπω ολες μας καει το θεμα διαιτας ε΄...; Εγω ακομα τη παλευω με τη διατροφολογο οχι για τιποτα αλλο αλλα για να μην παρψ περιισοτερα.Μου ειπε κ η διατροφολογος οτι οταν θηλαζεις κανεις κατακρατηση για αυτο δεν χανεις. παντως κ γω συνταρακτικη αλλαγη κ γω δε βλεπω κ μου πε κ αυτη οτι αφου αδιαθετησω θα δω αλλαγη στο σωμα μου. Απλσ εχω βαρεθει ρε κοριτσια να φοραω τα ιδια κ τα ιδια απο το σεπτεμβη, αφου σημερα εβαλα φορεματακι κ αισθανθηκα αλλος ανθρωπος. Κατα τα αλλα ειμαστε καλα, αισιωσ 7.120 κ 66 εκ!!!για 6 μηνων κ οχι 3 κατα τον γοατρο κ τωρα που εφτιαξε ο καιρος εχουμε λυσαξει στη βολτα και σαβ/κα την κοπαναμε κ το ευχαριστιομαστε. Τωρα το πασχα εχει μια βδομαδα αδεια ο αντρασ μου κ θα παμε κ στα 2 μας τα χωρια. Για τη βαφτιση καταληξαμε 21 ιουλιου στο χωριο του αντρα μου τελικα αλλα δεν εχουμε κανονησει τιποτα ακομα. τωρα το πασχα θα κλεισουμε.Νατασσα ασχετο η φιλη μου εμενα που ειναι γυμναστρια οποτε τη φωναζω σπιτι κ κανουμε μου ειπε παντα αφου τον εχω μολις θηλασει κ πολυ ηπια ασκηση , πως πηγε η φιλοξενια αληθεια; εμεις ευτυχως πλεον δεν εχουμε ουτε καναπε να γινεται κρεβατι οποτε σωθηκα...Πολυ ωραιο κ το sling, εγω πιο πολυ με τυπου mey tai της baby bjorn αυτο εχω το ενισχυμενο κιολας ....Κικη ασχετο με την ιδεα σου για κλοουν εκανες τιποτα τελικα; Αθηνουλα παλι καλα που εχουε κ σενα για να περνουμε ιδδες για τη βαφτιση. αυτα τα ολιγα προς το παρων .Φιλακια σε ολες κ στα μωρουλινια σας

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς την Κατ!!!Άντε με το καλό η βάφτιση σας!!!Smile Άσε εγώ το παράτησα το γυμναστήριο,τζάμπα τα λεφτά..Αλλά τι να κάνω?Δεν θα θηλάζω για πάντα οπότε..Η φιλοξενία χάλια!Τι να λέμε τώρα.. Razz Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
7120 ε?Σκέψου εμείς που είμαστε 7660 Shocked Shocked Shocked Shocked

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κ είμαστε κ λίγο πιο μικροί απο σας νομίζω εκαλα κ γω αν δεν είχα τη φίλη μου να έρχεται Σπιτι να χαζοκανουμρ παρεουλα δε πήγαινα γυμναστήριο , γυρίσετε απο την εκδρομουλα σας; Δεν είναι φανταστικά τα μέρη εκει; Δοκίμασα (ασχετο) απο περιέργεια κάτι φορέματα που είχα αγοράσει αμέσως πριν μάθω ότι είμαι έγκυος , μήπως μου κάνει κανένα για τη βάφτιση κ το 1 το αγαπημένο μου ενώ μπαίνει στη κοιλιά κ δε φαίνεται άσχημο , δε κλείνει με τίποτα το φερμουαρ στο βυζι!!! Το άλλο μάλλον αυτο θα βάλω αν κ φαίνεται λίγο η κοιλιτσα τι να κάνουμε... Αυτα για σήμερα . Σας καληνυχτιζω κ ττα λέμε το πρωι!!

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κιλα?????????????
ας μην το κανουμε θεμα!!!πικραμενη ιστορια! εγω μεχρι τον 1ο μηνα τα ειχα χασει ολα τα κιλα χωρις καμια προσπαθεια αλλα δυστυχως ηταν Χριστουγεννα ...οπως καταλαβαινετε πηρα 5 κιλα πισω και δεν μπορω να τα χασω με τιποτα,δε βαριεσαι καλα να'μαστε!!!

labrouko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μη μου μιλάτε για κιλά! Μου έχουν μείνει 5 κιλά από το πρώτο παιδί, 5 κιλά από το δεύτερο, ...ευτυχώς της τρίτης εγκυμοσύνης τα έχασα όλα! και αυτό γιατί ξεκίνησα δουλειά και τρέχω και δε φτάνω...
ευτυχώς που ήμουν αδύνατη πριν... τώρα...ε, κάποια στιγμή μόλις σταματήσει ο θηλασμός, θα το προσπαθήσω!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι κατ γυρίσαμε ,είναι όντως πολύ ωραία εκεί πέρα!!Αφήστε εγώ έκανα το λάθος να προσπαθήσω να μπω σε τζιν προ εγκυμοσύνης νούμερο 27!Να σημειώσω ότι το μόνο τζιν που μπαίνω είναι ένα προ εγκυμοσύνης νούμερο 28 το οποίο τότε μου έπεφτε και τώρα κλείνει με δυσκολία!Καλά για το 27άρι δεν το συζητώ!Ανέκδοτο κανονικό!Εγώ πάντως αν δεν βρω φόρεμα για την βάφτιση θα φορέσω ένα που πήρα το καλοκαίρι που βάφτιζε ο αδερφός μου όταν ήμουνα 5 μηνών!Αυτό σίγουρα θα μου κάνει αφού με την κοιλιά που εχώ τόσο φαίνοαμι  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 33 534787  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 33 534787  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 33 534787  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 33 534787 Δεν υπάρχει καμία σωτηρία αν δεν αποθηλάσουμε..

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΟΣ ΕΔΩ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΣΤΣΑ.
ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΦΘΗΝΕΣ.ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕ 1,20 ΕΝΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΙΠΑΝ 1,60 ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ.ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑΚΙΑ ΜΕ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ 1,00 ΕΝΩ ΣΤΟ ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 2,00.ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΤΙΜΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΠΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΑΓΩΤΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΘΑ ΠΡΑΞΩ.
ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΔΑ!!
ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΙΣΕΣ.
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 5 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΑΞΙΔΑΚΙ!!!!!!!ΖΗΛΕΥΩ!!! Μ ΑΚΟΥΣ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!!????????????

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια. Κι εδώ συννεφιά προς το παρόν τουλάχιστον, οπότε είπαμε να πάμε το μεσημέρι για φαί μόνο σε μια ταβέρνα που δεν καπνίζουν (τη μοναδική που υπάρχει εδώ). Πάει η καροτσάδα για σήμερα...
Κιλά...αχ...εγώ πήρα 15 και έχω χάσει τα 12 χωρίς προσπάθεια μάλλον λόγω θηλασμού... Μου μένουν άλλα 3 αλλά δε φεύγουν με τίποτα. Μετά το θηλασμό μάλλον. Βέβαια το σώμα εννοείται άλλαξε οπότε από ρούχα με κάνουν μόνο όσα είναι λίγο ελαστικά(ευλογημένα μπλουζοφορέματα!!!).
Carrie κι εγώ είχα αγοράσει ένα τζιν diesel 27 νούμερο λίγο πριν μείνω έγγυος και τώρα το κοιτάω απλώς, κανένα δίμηνο πρόλαβα να το χαρώ!!! Kat αυτό με το βυζί το έπαθα κιεγώ! Είχα αγοράσει ένα φόρεμα μόλις έμεινα έγγυος (ακόμα βέβαια δεν το ήξερα) για το γάμο μιας φίλης και όταν ήμουν 2μιση μηνών που ήταν ο γάμος δεν έκλεινε με τίποτα στο στήθος, αφόρετο έμεινε!!! Τώρα δεν τολμώ καν να το δοκιμάσω...μετά το θηλασμό και αν...η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα και εγώ σκεφτόμουνα για γλαστράκια βασιλικού για τους καλεσμένους αλλά θεώρησα ότι θα βγολυν ακριβά. Εσύ θα τα κάνεις αντί για μπουμπουνιέρες?Ή εξτρά και αυτό?

Κοκκινοτρίχα σου έχω πει ότι σπουδάζει η ξαδέρφη μου Κομοτηνή?Εσείς από εκεί είστε?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ Carrie

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΚΕΦ ΤΗΚΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΕΝΘΥΜΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ!
ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΒΓΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ.

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Όχι δεν είμαστε από δω, είμαστε εκπαιδευτικοί και δουλεύουμε εδώ...εγώ είμαι από Δράμα και ο άνδρας μου από Καβάλα. Νομίζω κι εσύ Καβαλιώτισσα είσαι ε;

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι είμαι από Καβάλα!Είναι και η κολλητή μου κομοτηνή εκπαιδευτικός σε κάποιο λύκειο αλλά δεν ξέρω να σου πω σε ποιοSmileΛες να γνωρίζεστε? Rolling Eyes Rolling Eyes

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ίσως αν κι εγώ από πέρσι που ήρθαμε μέχρι τον Οκτώβριο που πήρα άδεια ήμουν στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας και όχι σε σχολείο. Ο άντρας μου είναι σε ΕΠΑΛ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χμ...ναι κατάλαβα.Νομίζω πως εκείνη πρέπει να είναι σε κάποιο γενικό.Θα την ρωτήσω να μάθωSmile

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πάντως αν είχε πάρε δώσε με το γραφείο και της πεις για μια κοκκινομάλλα που δούλευε ως τον έβδομο ίσως καταλάβει ποια είμαι, χιχιχι! Με είχαν πρήξει όλοι γιατί δεν σταματάω τη δουλειά...λες κι έπρεπε να απολογούμαι που δεν πήρα ψεύτικη αναρρωτική, ουφ! Το θυμήθηκα και συγχύστηκα!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κάνετε ομορφες????βλέπω ετοιμαζόσαστε σιγά σιγά για βαφτίσια ! εμεις αργουμε ακομα... εχω χάσει όσες δεν ειστε στην ομαδούλα μας στο facebook αλλα θ'αρχισω να μπαινω να μαθαινω νεα σας συχνότερα... τα μπρμπακια σας πωςπερνανε ? επιστρεψατε στην δουλεια , εγω σε ενα δεκαπενθημερο...σας φιλώ όλες κ τα μπεμπάκια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας μανουλες! σμερα με πηρε το παπλωμα. δεν μπορουσα να σηκωθω το πρωι. εκανα το μικρο διακοσμητικο που θα μπει στο μπουκαλι μας με το λαδακι! και κατι πουλακια που θα μπουν στο κουτι και στη λαμπαδα!θελετε να σας τα δειξω? Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


το ιδιο μοτιβο που εχει το σπιτακι, θα ειναι και το σπιτακι στη λαμπαδα και στο κουτι

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά τέλειο είναι!!!

Πηνελοπάκι είστε καλά?Δεν έχουμε όλες φβ αλλά τα λέμε από εδώSmile

Έχω τρομερό πονοκέφαλο,αφήστε!Αύριο εν τω μεταξύ θα έχω κόσμο το απόγευμα για να δουν το μωρό,τρίτη θέλω να πάω στην αγορά να ψωνίσω κάτι δωράκια για το Πάσχα και όλη η βδομάδα θα πάει πάλι γεμάτη..Ουφ..

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ τι τέλεια πράγματα έφτιαξες supermama!!! Μακάρι να είχα κι εγώ καλλιτεχνική φλέβα, αλλά δεν...
Σήμερα πήγαμε βολτίτσα αν και δεν είχε ήλιο αλλά συννεφιά. Ήσυχος ήταν ο μικρός αλλά από την ώρα που ήρθαμε πολλή γκρίνια, ουφ!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ξεκινουσα τα σπιτακια τα μεγαλα αλλα μου τελειωσε το ασπρο χρωμα Mad
δεν πειραζει αυριο εκτυπωνω κατι γραμματα σε 2 φυλλα για το βιβλιο ευχων μεσα και να κανω το δεσιμο.μετα τελος μ'αυτο. εχω ακομα μελλον πολυ, αλλα ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 33 328109

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!
παλι δεν επαιρνα ενημερωσεις σας
αθηνα θα το ξαναπω..σε ζηλευω!!!
πολυ ωραια η ιδεα με το βασιλικο!!!
παει και αυτο το σ.κ..

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ εγω αρχισα να μη θελω το σκ. ναι ναι οπως το ακουτε! χανω τη σειρα μου σε ολα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις