Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
176 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 176 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σας κορίτσια. Γράφω πρώτη φορά στο forum όμως έχει λίγο καιρό που παρακολουθώ τις συζητήσεις σας μια και είμαι κι εγώ μανούλα Δεκεμβρίου. Γέννησα στις 26/12/2011 αγοράκι 3400 kg και 50 cm! Είναι το πρώτο μου παιδάκι και είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα! Θηλάζουμε αποκλειστικά από την πρώτη μέρα και νομίζω τα πάμε καλά...Τη Δευτέρα θα πάμε στον παιδίατρο για δεύτερο εμβόλιο οπότε θα μετρηθούμε και θα σας πω αν όντως πάμε καλά...πριν ένα μήνα (δηλαδή στο δεύτερο μήνα) ήμασταν 5900 και 61 cm.
Αυτή τη στιγμή έχω άδεια και είμαι όλη μέρα με το μπέμπη...όμως 23/04 επιστρέφω στη δουλειά και αγχώνομαι με το θηλασμό. Άρχισα ήδη να μαζεύω γάλα κι ελπίζω να τα καταφέρω και να μη δώσω ξενο.
Θα τον βαφτίσουμε στις 17/06 και το θέμα μας είναι το μελισσάκι(ο μπαμπάς είναι φουλ ΑΕΚ οπότε το μελισσάκι ως κιτρινόμαυρο μας φάνηκε τέλεια ιδέα). Βέβαια ακόμα δεν έχουμε κάνει τίποτα αλλά θα τα βρούμε σιγά σιγά, δεν αγχώνομαι.
Αυτά κορίτσια σας ζάλισα...ελπίζω να με δεχτείτε στην παρέα σας...
Very Happy Very Happy Very Happy
Να έχετε μια όμορφη μέρα κι εσείς και τα μωράκια σας!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μας!!!!
μονο εγω δεν ηξερα και δεν ειδα χθες μενεγακη???
τατιανα ρωτα τα κοριτσια στην ομαδα στο facebook.εγω τις μπομπονιερες τις εκανα απο τη νινα καγκελιδου.
νατασα καλα να περασετε!!!!
γιαννα εμενα με βολεψε αρκετα το mt
κοκκινοτριχα καλωσορισες!να σου ζησει!
αθηνα δε σε φοβαμαι με τοση φαντασια και τετοιο χερι θα ειναι τελεια η βαφτιση...
περιμενω φωτο!!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι πήρα και εκείνο!Εκείνο είναι με καπελάκι και είναι καλοκαιρινόSmile Το περιμένω να μας έρθει!Εγώ έχω και σλίνγκ αλλά να πω την αλήθεια μόνο 1 φορά το φόρεσα έξω. Το φοράω όμως στο σπίτι πάρα πολύ,τον βολεύει πολύ τον μικρό!

Κοκκινοτρίχα καλώς μας ήρθες και να σου ζήσει το μωράκι σου!!!SmileSmileΜια χαρά το μελισσάκι για βάφτιση!Και εγώ το είχα ψιλοσκεφτεί αλλά τελικά είπαμε να μην έχουμε συγκεκριμένο θέμα άσχετα που στην πορεία μας προέκυψε η κορώνα!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΤ?
ΜΕΙ ΤΑΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ kokkinotrixa ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σας ευχαριστώ κορίτσια...
Γιάννα ΜΤ είναι το MaiTai, εγώ έχω ring sling καιμε βόλεψε αν και κυρίως το χρησιμοποιώ μέσα στο σπίτι για να κάνω καμιά δουλειά μιας και ο γιος μου είναι αγκαλίτσας, έξω βολτάρουμε με καρότσι!!! Θέλει λίγο εξάσκηση για να μάθεις να βάζεις και να βγάζεις το παιδί βέβαια...εγώ παιδεύτηκα λίγο και ακόμα δεν το κατέχω πλήρως!!!χεχεχε...Πάντως αν αποφασίσεις να πάρεις να δεις και στο εξωτερικό καθότι τα εγχώρια είναι πανάκριβα! Εγώ πήρα αυτό http://www.ebay.co.uk/itm/Cotton-Ring-Sling-Pouch-Baby-Carrier-0-36-Months-Blue-/200520179241?pt=UK_Baby_Carriers&hash=item2eafef1e29.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!kokkinotrixa καλως ηρθες στην παρεα μας κ να σου ζησει το μωρακι σου!
Carrie πολυ ομορφο αυτο που πηρατε ,,εμενα ειναι 7700 κ φοβαμαι μην μου πεσει ΄΄εχω αυτην την ανασφαλεια'' γι'αυτο κ δεν τα χρησιμοποιησα ποτε!ζηλευω ομως οταν τα βλεπω.
εχω δει κ κατι μαυρες να τα φορανε αλλα τα φορανε πισω καλα κ πεσ οτι το μωρο θα κλαψει πως θα το βγαλει απο''κει οεο??? Shocked Mad

στεφανια ναι φυσικα θα ρωτησο κ στο φεισ απλα ειπα να ρωτησο πρωτα εδω τα κοριτσια ΑΝ κ δεν μου απαντησε καμια. Embarassed

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:καλημερα!kokkinotrixa καλως ηρθες στην παρεα μας κ να σου ζησει το μωρακι σου!
Carrie πολυ ομορφο αυτο που πηρατε ,,εμενα ειναι 7700 κ φοβαμαι μην μου πεσει ΄΄εχω αυτην την ανασφαλεια'' γι'αυτο κ δεν τα χρησιμοποιησα ποτε!ζηλευω ομως οταν τα βλεπω.
εχω δει κ κατι μαυρες να τα φορανε αλλα τα φορανε πισω καλα κ πεσ οτι το μωρο θα κλαψει πως θα το βγαλει απο''κει οεο??? Shocked Mad

στεφανια ναι φυσικα θα ρωτησο κ στο φεισ απλα ειπα να ρωτησο πρωτα εδω τα κοριτσια ΑΝ κ δεν μου απαντησε καμια. Embarassed
με το συμβατικο μαρσιπο και εγω την ιδια ανασφαλεια εχω.μου φαινεται οτι θα πεσει,ενω με το mt δενει πανω μου και τον αισθανομαι ασφαλη

http://stefxon@gmail.com

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Tatianoula ευχαριστώ για το καλωσόρισμα...αν το βάλεις σωστά το μωρό δεν πέφτει...και μένα ο μπέμπης είναι ενισχυμένος..χιχιχιχι.Χρειάζεται όμως εξάσκηση για να το βάλεις σωστά. Στην πλάτη δεν τον έχω βάλει, νομίζω είναι για μεγαλύτερα μωρά αυτή η στάση.
Όσο για τη βάφτιση εγώ μόνο θέμα έχω βρει οπότε δε μπορώ να βοηθήσω...άσε που εμένα οτι γλυκάκι και να έχει στη βάφτιση μ' αρέσει tongue !!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα θέλω να πιστεύω πως δεν θα συμβεί αυτό Shocked Shocked Shocked Αν και την πρώτη φορά που με είδε η μαμά μου με το σλίνγκ μου λέει "που πας έτσι παιδί μου,θα σου πέσει το παιδί!!!"  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 32 585182  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 32 585182  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 32 585182

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια!!! πηγα για ψωνια σημερα! πηραμε το κουτακι μας και τη λαμπαδα μας  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 32 328109

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!kokkinotrixa καλωσηρθες στην παρεουλα μας και να χαιρεσαι τον μπομπιρακο σου.Εχουμε και εμεις παιδιατρο σημερα,για ζυγισμα και εμβολιο!Ελπιζω να ειναι και σημερα μια σωστη δεσποινις.Απ'ο,τι ξερω εχουμε να κανουμε ενα ενεσιμο και ενα ποσιμο,επαναληπτικα και τα δυο.Με το ενεσιμο τα παμε καλυτερα απ ο,τι με το ποσιμο που μας ακουει ολη η γειτονια... tongue tongue tongue tongue μακαρι να μην εχουμε πυρετους και τετοια,δεν εχουμε κανει ποτε προς το παρον παρα μονο κατι δεκατακια στο 2ο εμβολιο.Τωρα την εχει πεσει για τον κλασικο πρωινο της υπνο και δεν ξυπνα ουτε με κανονι,χιχι!!!

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσάκια. Χαμομηλάκι ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Εδώ βρέχει σήμερα αλλά εμείς δεν πτοηθήκαμε πήγαμε βολτούλα για καφεδάκι σε μια φίλη μου. Πρώτη φορά τον έβαλα στο αυτοκίνητο και οδηγούσα εγώ. Κιχ δεν έβγαλε το παιδάκι μου!!! Ευτυχώς γιατί το είχα μεγάλο άγχος.
Supermama τι καλά που πήρες κιόλας πραματάκια για τη βάφτιση...εγώ τίποτα ακόμα...άντε να δούμε πότε θα ξεκουνηθώ να ασχοληθώ...δεν το χω καθόλου ρε γμτ...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε??? πηγα για καφεδακι σημερα που ειχαμε συναντηση τα κοριτσια του φορουμ απο δω! τελικα βρεθηκα μονο με μια!!! Sad περασα τελεια! χθες εκανα το βιβλιο ευχων του μπεμπη! τις εσωτερικες σελιδες! μενουν κατι λεπτομεριες και το εξωφυλλο που ελπιζω να τελειωσω το σκ  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 32 215994
καλουλι βγηκε!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΧΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!
ΝΑΤΑΣΣΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.
ΕΜΕΙΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΜΕ ΛΙΓΟ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ.

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια! Ήλιος και πάλι. Ευκαιρία να πάμε βόλτα με το μπέμπη και τον αντρούλη μου!!! Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ kokkinotrixa
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΚ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΓΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!! τι κανετε? παω νακανω τις Σαββατιανες δουλιτσες μου! θα ερθω μετα!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!ολα καλα με το εμβολιο παρ'ολο που εφαγε δυο τσιμπηματακια η μικρη μου εκλαψε μονο στο ενα και μαλιστα πολυ λιγο.Πιο πολυ εκλαψε με το ποσιμο και οταν η γιατρος της ειδε το λαιμο.Προς το παρον δεν εχουμε πυρετο αλλα θα παρουμε προληπτικα λιγο ντεπον το βραδυ.Βεβαια συνηθως το φτυνει οποτε τζαμπα παει...Μετρηθηκαμε κιολας!Η μπουμπου μου ειναι 6700γρ και 67,5εκ.Στο υψος εχουμε βγει εκτος καμπυλης των κοριτσιων και εχουμε υψος αγοριου 5 μηνων.Το βαρος ειναι κανονικο θα ξεκινησουμε κρεμα στον 5,5 μηνα.Σηκωνομαστε στον πωπο μας και η παιδιατρο μας ειπε οτι μπορουμε να αλλαξουμε τη βαση στο καροτσι στην ελαφρια κλιση γιατι πριν ειχαμε το πορτ μπεμπε ενσωματωμενο και ηταν τλειως ξαπλα και δυσανασχετουσε γιατι δεν εβλεπε η κυρια κουτσομπολα μου!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μανουλίτσες τι κάνετε?Καλά Χαμομηλάκι έχουμε το ίδιο ύψος τα μπεμπάκια μας μόνο που εμείς είμαστε αγόρια και λίγο πιο αφράτα!!! Razz Razz Razz Razz

Αθηνούλα είχατε συνάντηση??Καλά εμείς εδώ στην Αθήνα πότε θα συναντηθούμε???????Άντε δεν κανονίσουμε τίποτα τώρα που ανοίγει ο καιρός να πάμε καμία καροτσάδα??? Very Happy Very Happy Very Happy

Γυρίσαμε πριν λίγο από την εκδρομή μας εμείς!Ωραία ήτανε, καλά το ξενοδοχείο ήτανε για να πας honeymoon ,τέλειο απλώς!!!!Το δε χωριό είχε μόνο 5 κατοίκους και 3 εμέις 8!!!! Shocked Shocked Shocked Δεν υπήρχε ούτε περίπτερο ούτε κάτι να πας να φας!Επεισή ήτανε και καθημερινή το πιο κοντινό μέρος για φαγητό ήτανε ή στην Βυτικά (18χλμ) ή στην Τρίπλη (19χλμ από την άλλη μεριά!).Καλά ήτανε γενικώς,χαλαρώσαμε και αλλάξαμε παραστάσεις!Α!Και ήμασταν μόνοι μας στο ξενοδοχείο οπότε δεν είχα φόβο μην ενοχλήσουμε τις ώρες της γκρίνιας μας!!! Very Happy Very Happy

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γυρίσαμε και εμείς από το καφεδάκι μας. Καλά ήταν αν και δεν είχε τρελή ζέστη...τουλάχιστον είχε ήλιο.
Carrie τι καλά που πήγατε βολτίτσα!!! Εμείς κλείσαμε για Γιάνενα το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος...Να σε ρωτήσω είχε κούνια για το μωρό το ξενοδοχείο ή κοιμόταν μαζί σας; Κάποια στιγμή πρέπει να πάρουμε τηλέφωνο στο ξενοδοχείο που κλείσαμε για να δω αν έχουν κούνια...
Εμείς τη Δευτέρα θα πάμε για το δεύτερο εμβόλιο κι έχω μεγάλη περιέργεια να δω πόσα κιλά έγινε ο μπουλούκος μου...Θέλω να ρωτήσω και για κρέμες γιατί αγχώνομαι τι θα γίνει με το θηλασμό όταν πάω στη δουλειά, οπότε αν αντικαταστήσουμε κανένα γεύμα με κρέμα θα βολέψει. Πόσο γάλα να αντλήσω άλλωστε...είναι κουραστικό!!!

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια!!!!
τι ωραια μερα σημερα και δυστυχως δεν μπορουμε να παμε βολτουλα...καναμε εχθες το 3ο μας εμβολιο και εχουμε απο χθες το βραδυ 37,6 οποτε λεω να την προσεξω λιγακι σημερα και να μην βγουμε,κριμα!!!!
απο ποια θερμοκρασια να της δωσω ντεπον?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κατινα έγραψε:γεια σας κοριτσια!!!!
τι ωραια μερα σημερα και δυστυχως δεν μπορουμε να παμε βολτουλα...καναμε εχθες το 3ο μας εμβολιο και εχουμε απο χθες το βραδυ 37,6 οποτε λεω να την προσεξω λιγακι σημερα και να μην βγουμε,κριμα!!!!
απο ποια θερμοκρασια να της δωσω ντεπον?


H παιδιατρος μου εχει πει απο 38 και πανω ντεπον.

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


H παιδιατρος μου εχει πει απο 38 και πανω ντεπον.[/quote]



σ'ευχαριστω χαμομηλακι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις