Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
155 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 155 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νατάσσα μου στείλε κ μένα π.μ. Πως είναι η διάθεση σου; Ελπίζω να αισθάνεσαι λίγο καλύτερα, πως ήταν τα προσκλητηρια;; Άσχετο πως είναι το επίθετο του άντρα σου για να πω στο δικό μου να δεχτούν στη Χαλκίδα . & μένα με έχει πάρει λίγο απο κάτω γιατί φεύγει η μικρη μου αδερφή για εξωτερικό αφου είναι 2 χρόνια εδω κ απο δουλειά γιοκ, έχουν φύγει οι περισσότεροι κολλητοί μου ασε... Αλλα τι να κάνουν τους καταλαβαίνω. Αυτο με το κρέας κ κρεμες όντως παίζει κ το βάρος εμείς εκτός ότι αργουμε ακόμα είμαστε ήδη μπουλουκακια κ αυτές οι κρεμες ειδικά διάβαζα έχουν 400 θερμίδες παραπάνω απο ότι χρειάζονται ... Τώρα το κρέας ο άντρας μου που 1 χρόνων κοιμόταν κ για "νανι" του είχε ένα κόκκαλο μπριζολας περιμένει πως κ πως να δώσει κοψιδι στο γιο!!! Εγω απο βάφτιση το μόνο που κατάφερα να κάνω είναι να κλείσω το φωτογράφο εσείς έχετε προχωρήσει πολυ... Ζηλεύω !!! Κική τι έκανες με φόρεμα τελικά; Εγω μάλλον θα βάλω ένα απο αυτα που είχα πάρει πριν μείνω έγκυος κ δε τα έβαλα ποτε, με λαστεξ εννοείται απο μέσα αν κ αν έχει καύσωνα... Αθηνα... Να μην ήσουν Αθηνα θα σε προσλαβανα να κανείς κ σε μας τέτοιο ντεκόρ !!! Μια κουβέντα θα σου πω go pro!! Το χεις τρελλα !!! Κοκκινοτριχα τέλεια θα σου βγει έτσι με την άδεια μπράβο !!Γιάννα μου γιατί αγχωνεσαι με το γάλα σου ότι δεν θα του φτάσει η για να ελευθερωθεις; Εμείς κατα τα αλλα ετοιμαζόμαστε πάλι να τη κοπανισουμε σ.κ για Υδρα κ μετα απο Μ.Πέμπτη χωριό κ Άγιος ο Θεός . Άσχετη ερώτηση σίδηρο δίνεται κ σεις στα μωρακια σας; Αν ναι πως καταφέρνετε να μην γίνεται χαμός που βάζει χέρια στο στόμα κ κάνει όλα τα ρούχα πορτοκαλί!!! Του κάνω κ αυτο για τη φίμωση στο πουλάκι του τελικά κ ευτυχώς δε πονάει το μωρο μου γιατί όταν μου το έδειξε ο παιδιατρος τον είχε πεθάνει... Αυτα τα ολίγα προς το παρών. Φιλακια σε όλες κ στα ζουζουνακια σας!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kat&son έγραψε:Νατάσσα μου στείλε κ μένα π.μ. Πως είναι η διάθεση σου; Ελπίζω να αισθάνεσαι λίγο καλύτερα, πως ήταν τα προσκλητηρια;; Άσχετο πως είναι το επίθετο του άντρα σου για να πω στο δικό μου να δεχτούν στη Χαλκίδα . & μένα με έχει πάρει λίγο απο κάτω γιατί φεύγει η μικρη μου αδερφή για εξωτερικό αφου είναι 2 χρόνια εδω κ απο δουλειά γιοκ, έχουν φύγει οι περισσότεροι κολλητοί μου ασε... Αλλα τι να κάνουν τους καταλαβαίνω. Αυτο με το κρέας κ κρεμες όντως παίζει κ το βάρος εμείς εκτός ότι αργουμε ακόμα είμαστε ήδη μπουλουκακια κ αυτές οι κρεμες ειδικά διάβαζα έχουν 400 θερμίδες παραπάνω απο ότι χρειάζονται ... Τώρα το κρέας ο άντρας μου που 1 χρόνων κοιμόταν κ για "νανι" του είχε ένα κόκκαλο μπριζολας περιμένει πως κ πως να δώσει κοψιδι στο γιο!!! Εγω απο βάφτιση το μόνο που κατάφερα να κάνω είναι να κλείσω το φωτογράφο εσείς έχετε προχωρήσει πολυ... Ζηλεύω !!! Κική τι έκανες με φόρεμα τελικά; Εγω μάλλον θα βάλω ένα απο αυτα που είχα πάρει πριν μείνω έγκυος κ δε τα έβαλα ποτε, με λαστεξ εννοείται απο μέσα αν κ αν έχει καύσωνα... Αθηνα... Να μην ήσουν Αθηνα θα σε προσλαβανα να κανείς κ σε μας τέτοιο ντεκόρ !!! Μια κουβέντα θα σου πω go pro!! Το χεις τρελλα !!! Κοκκινοτριχα τέλεια θα σου βγει έτσι με την άδεια μπράβο !!Γιάννα μου γιατί αγχωνεσαι με το γάλα σου ότι δεν θα του φτάσει η για να ελευθερωθεις; Εμείς κατα τα αλλα ετοιμαζόμαστε πάλι να τη κοπανισουμε σ.κ για Υδρα κ μετα απο Μ.Πέμπτη χωριό κ Άγιος ο Θεός . Άσχετη ερώτηση σίδηρο δίνεται κ σεις στα μωρακια σας; Αν ναι πως καταφέρνετε να μην γίνεται χαμός που βάζει χέρια στο στόμα κ κάνει όλα τα ρούχα πορτοκαλί!!! Του κάνω κ αυτο για τη φίμωση στο πουλάκι του τελικά κ ευτυχώς δε πονάει το μωρο μου γιατί όταν μου το έδειξε ο παιδιατρος τον είχε πεθάνει... Αυτα τα ολίγα προς το παρών. Φιλακια σε όλες κ στα ζουζουνακια σας!!!

Κατ είμαι καλύτερα.Είναι μέρες και μέρες ξέρεις..Δεν θα πάει Χαλκίδα τελικά για φέτος,δεν μπορούν να τον αποδεσμέυσουν από την θέση που ειναι γιατί δεν έχουν αντικαταστάτη. Εμάς σίδηρο δεν μας έδωσε,αναρωτιέμαι αν το ξέχασε.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Άσε το πουλάκι το κάνουμε και εμείς..Ευτυχώς δεν μάτωσε όταν του το έκανε η παιδίατρος γιατι δεν θα το άντεχα ΚΑΙ αυτό!!!

Σου στέλνω πμ Smile  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 36 417472  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 36 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat
Γιάννα μου γιατί αγχωνεσαι με το γάλα σου ότι δεν θα του φτάσει η για να ελευθερωθεις;

ΔEN KATAΛABA TI ENNOEIΣ?


ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΙΔΗΡΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ?ΓΙΑΤΙ?

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σε αγχωνει το αν έχεις αρκετό γάλα η όχι η το να αντικαταστησεις 1 θηλασμο με κρέμα για να μπορείς να λειψεις πχ.μήπως δε κατάλαβα καλα εγω αυτο που είχες γράψει. Σίδηρο λένε ότι απο τον 3ο μήνα κ μετα δε καλύπτονται οι ανάγκες τους απο το μητρικό κ για αυτο δίνουν έξτρα όχι όλοι οι παιδιατροι ομως.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kat&son έγραψε:Σε αγχωνει το αν έχεις αρκετό γάλα η όχι η το να αντικαταστησεις 1 θηλασμο με κρέμα για να μπορείς να λειψεις πχ.μήπως δε κατάλαβα καλα εγω αυτο που είχες γράψει. Σίδηρο λένε ότι απο τον 3ο μήνα κ μετα δε καλύπτονται οι ανάγκες τους απο το μητρικό κ για αυτο δίνουν έξτρα όχι όλοι οι παιδιατροι ομως.

ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΩ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΧΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΗΛΑΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 13 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΛΑΠΑΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!Κατ το ξέρω αυτο που λες για τον σίδηρο (αν και ήξερα από τον 4ο μήνα)αλλά εμάς δεν μας είπε τίποτα όταν πήγαμε για εμβόλιο.Αναρωτιέμαι αν το ξέχασε αλλα να πω την αλήθεια αφενός και εγώ ξέχασα να την ρωτήσω και αφετέρου όταν το θυμήθηκα δεν την πήρα γιατί εμείς ήδη κάνουμε κακά μας μία φορά στις 3-4 μέρες οπότε με τον σίδηρο θα είχαμε μάλλον θέμα..

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κατ εγώ είπα τον προβληματισμό μου για όταν γυρίσω στη δουλειά...δε ξέρω πόσο γάλα θα πίνει γιατί δεν έχουμε ιδιαίτερο πρόγραμμα, οπότε ήδη μαζεύω με το θήλαστρο και βάζω κατάψυξη αλλά αγχώνομαι μήπως δε φτάσει...Οπότε αν ένα γεύμα του όταν λείπω θα είναι κρέμα είναι πολύ βολικό για μένα!
Κατά τ' άλλα χτες είχαμε πολύ ανύσηχο ύπνο, οπότε από τις 2μισι τον πήρα μαζί μου στο κρεββάτι και έφυγε ο άντρας μου, τουλάχιστον έτσι κατάφερα να κοιμηθώ κι εγώ!
Για σίδηρο ούτε εμένα μου είπε ο γιατρός κάτι...εμένα βέβαια δεν έκλεισε τον 4ο ακόμα...ίσως τον άλλο μήνα!
Αυτό με το πουλάκι είναι πάλι θέμα παιδιάτρου...εμένα μου είπε να μη το πειράξω και οτι θα το κάνει αυτός όταν γίνει περίπου 10 μηνών! Το έψαξα στο ινετρνετ και είδα οτι πολλοί παιδίατροι λένε έτσι και πολλοί αλλιώς... Πολύ εκνευριστικό αυτό με τους παιδίατρους!!!
Κατ καλά να περάσετε στο ταξιδάκι! Εμείς Μ. Παρασκευή θα πάμε στα πεθερικά μου και στους γονείς μου. Όσο για τη βάφτιση κι εγώ τίποτα δεν έκανα τώρα θα ξεκουνηθώ μες το Πάσχα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι θέμα παιδιάτρου αν και νομίζω πως οι νέες οδηγίες λένε να μην το πειράζει κανείς πια,άσχετα αν υπάρχουν αυτοί με τις πιο παλιές απόψεις..Και εμείς Μ.Σάββατο θα πάμε στα πεθερικά μου και θα έρθουν και η κουνιάδα μου με το μωρό (3μηνων) οπότε φαντάζεστε τι θα γίνει σε ένα σπίτι με δύο μωρό!!Θα κουτουλάμε στους διαδρόμους από την αυπνία  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 36 850933  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 36 850933  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 36 850933  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 36 850933  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 36 850933

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσακια!να μαστε κι εμεις εδω!Εχουμε μεγαλη χαρα γιατι χτες το βραδυ ηρθαν ο κουνιαδος μου απο Γενευη για 2 βδομαδες για Πασχα με τον μικρο μας ξαδερφουλη και η δικια μου εχει εκστασιαστει!Τα Χριστουγεννα που τους ειδε πρωτη φορα δεν καταλαβε και πολλα,αλλα τωρα εκανε πολλα γελια μολις τους ειδε!Με τον ανιψιο μου εχουν ακριβως ενα χρονο διαφορα -παρα 2 μερες!- και εχει πολυ πλακα πως κοιταζονται μεταξυ τους.Αυτος βεβαια ειναι τεραστιος σε σχεση με τη δικια μου,χαχα!

Αθηνα,το εχω πει πολλες φορες,θα το ξαναπω κι ας γινομαι κουραστικη,νομιζω οτι στη περιπτωση σου το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι το χομπυ σου επαγγελμα,μακαρι ολοι να ειχαμε τετοια τυχη.Και αφου με 3 πιτσιρικια εχεις το χρονο να φτιαξεις τετοια πραγματα,εισαι αξια θαυμασμου!

carrie,στειλε μου πμ για το φορουμ σου!

Εμεις Πασχα φετος θα κανουμε στην πολη,γιατι ο αντρας μου θα γυρισει απο Παρισι Μ.Παρασκευη βραδυ και στο εξοχικο θα πρεπει να ειχαμε παει πιο πριν να καθαρισουμε και να αναψουμε το καλοριφερ να καιει 2-3 μερες τουλαχιστον γιατι το σπιτι ειναι απεναντι απο τη θαλασσα και δεν μπορεις να σταθεις τετοια εποχη αν δεν το κανεις αυτο,μια και ειναι κλειστο απο το Σεπτεμβριο affraid affraid affraid μιλαμε για ΤΟ ΜΠΟΥΖΙ!Επισης η πεθερα μου ειναι φαρμακοποιος και εφημερευει Μ.Σαββατο ΟΛΗ ΜΕΡΑ(και νυχτα)οποτε δεν ειναι και σωστο να σηκωθουμε να φυγουμε και να την αφησουμε να κατσει μονη της.(για να δειτε τι καλη νυφη ειμαι,εγω το προτεινα κιολας και θα κατσω με τη δικια μου τη μαμα τις προηγουμενες μερες να μαγειρεψουμε για ολους) I love you I love you I love you

Σημερα ειναι προτελευταια μερα δουλειας,αντε λιγο και αυριο και μετα διακοπουλες 15 μερες!αντε να ερθει και το καλοκαιρι να ευχαριστηθω λιγο τη μικρη μου!!!! cheers cheers cheers cheers

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!! τι κανετε εσεις και τα ζουζουνια σας?? εγω τρωω ενα τοστακι και ειπα να καλημερισω! καλα ε! αν μου ελεγε καποιος πως στις 10 το πρωι θα εχω παει τα μικρα σχολειο και θα εχω τελειωσει και με το σπιτι(πιατα,σκουπα,σφουγγαρι) θατον ελεγα ''δε πας καλα!!!'' εγω που σις 10 εβλεπα καποτε ακομα το τελευταιο μου ονειρο! Laughing
και ομως! εχω τελειωσει και τωρα τρωω κατι. εχω ετοιμο και το καφεδακι μου! σημερα θα μαγειρεψω στον μπεπουκο μου πατατουλες με καροτακι. δυστηχως δεν εχω κολοκυθακι.. να δουμε τι θα κανει. και εννοητε εβαλα στοχο να τελειωσω και τη λαμπαδα και το κουτι γιανα δουμε..

χαμομηλακι αυτο κανω. προσπαθω δηλ.. να κανω το χομπυ επαγγελμα. αργα και σταθερα Wink

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά μου δημιουργήθηκε ερώτηση. Και στα λαχανικά δεν τα δίνεις ένα ένα για να δεις αν κάνει αλλεργία όπως πχ με τα φρούτα?Ή δεν παίζει κάτι τέτοιο??

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα συνηθως πατατα καροτο κολοκυθι πανε μαζι.
τωρα προσωπικα τιποτα δεν εχω δωσει τελειως μεμονομενο. και τα φρουτα τα αρχισαμε μηλο μπανανα αχλαδι..

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα φρούτα νομίζω κάποιοι γιατροί λένε ένα ένα μήπως εμφανίσει αλλεργία.Μα καλά μία κοινή γραμμή δεν γίνεται να έχουν να ξέρουμε και εμείς τι να κάνουμε?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΤΙΤΣΑΚΙΑ.
ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ? ΕΓΩ ΑΙΣΧΟΣ.ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΚΡΙΝΙΑ.ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΤΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ!
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΙΣΧΟΣ!
Η ΜΙΚΡΗ ΚΛΑΙΕΙ!
ΟΙ ΑΠΩ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ!
ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ?
ΑΠ ΤΙΣ 8,00 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6,00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΦΑΣΑΡΙΑ.
ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ?


ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΟΛΕΣ.ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ!
ΟΥΦ! ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΡΗΖΩ!
ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΕΦΑΓΕ ΣΤΙΣ 6,30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΒΟΥΤΗΞΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΝΤΕΠΟΝ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ.ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.
ΤΗΝ ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΕ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ?(ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΔΗΛΑΔΗ)Η ΤΑΒΛΙΑΣΤΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ?

ΩΡΑΙΑ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 10 ΛΕΠΤΟ ΥΠΝΟΣ ΤΗΣ!! ΤΑ ΛΕΜΕ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μήπως απλώς ηρέμησε από την πιπίλα?Γιατι να έδρασε το υποτιπώδες ντεπόν τόσο γρήγορα χλωμό το βλέπω.Μπορεί μωρέ πάντως να είναι και τα ουλάκια της,ποιος ξέρει..Αν μιλούσαν κιόλας..Smile

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γιάννα μου είδες αυτα παθαινω άμα έχω να μπω μέρες κ μετα διαβάζω σελίδες κ δε θυμάμαι ποιος είπε τι!! Μπορει να είναι δοντακια μωρε το ζουζουνι σου... Έχεις μαρσιπο; Εγω όταν είναι σε τέτοια φάση προτιμώ να τον βάζω εκει , κουραζομαι λιγότερο απο το να τον έχω αγκαλια. Κ γω πιστεύω πως η απο τη πιπιλα χαλάρωσε η απο εξάντληση χλωμο να είναι το ντεπον. Οπότε σε αφήσει βάλε ένα ποτηράκι κρασί κ ζητά απ τον άντρα σου να σε τρίψει λίγο εγω οπότε έχει άλμα ανάπτυξης αυτο κάνω μόλις ταβλιαζεται( με τσαγακι κ όχι κρασακι ομως) . Κ μεις είχαμε λίγη γκρίνια σήμερα ξύπνησε 2.30 κ μετα πάλι 6 κ μετα 9 ενω συνήθως κοιμάται σερί μέχρι τις 6& μετα 10 30. Αυτο με τους παιδιατρους με εκνευριζει τρελά που να ξέρουμε τώρα εμείς τι είναι το σωστό!!!αυτο για τη φίμωση δεν θα το έκανα αλλα με τρομαξαν διάφοροι με ιστορίες τύπου έπαθε φίμωση κ έπρεπε να κάνει επεμβασουλα πιο μεγάλος κ υπέφερε, αλλα μετα ακούω τους άλλους που λένε να μην το προτάσεις καθόλου κ λέω λες να καταλήξω να του κάνω ζημιά εγω; Ουφ ! Δε ξέρω!! Εντωμεταξυ μπόχα με το σίδηρο δε σας λέω τίποτα... Κοκκινοτριχα, πόση ποσότητα βγάζεις με το θηλαστρο; Κ γω σκέφτομαι να κάνω τράπεζα γάλακτος αν κ αργώ ακόμα να ξεκινήσω δουλειά ...Σας καληνυχτω προς το παρών κ τα λέμε αύριο πάλι!! Φιλιά σε όλες κ στα νινάκια!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια !!!Τι κανετε ???Απ'οτι διαβαζω ολες καλα!!!
Carrie στειλε μου και μενα πμ !!
Εμεις για βαφτιση τιποτα ακομα !! Μαλλον Σεπτεμβρη λεμε ...θα δουμε!! Ειναι και τα οικονομικα χαλια !!Βλεποντας και κανοντας !!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!! ειναι ετοιμο το πρωινο καφεδακι και μπηκα να σας χαζεψω λιγο.. σημερα εφοσον τελειωσα με τα χοντρα της βαφτισης θα ασχοληθω με το σπιτι και αργοτερα βλεπουμε!θα σας βαλω και φωτο μετα εννοητε Very Happy
Carrie με προλαβες!
ολο ελεγα να πω και για το δικο μου φορουμ και μετα δισταζα.. ωραιο παντως!! Very Happy καλη αρχη

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια. Ελπίζω να έχουμε καλή μέρα αν και δε το βλέπω, ήδη γκρινιάζει ο μπέμπης...
Αχ, Kat, δύσκολο πράμα το θήλαστρο! Βγάζω σύνολο γύρω στα 200 ml τη μέρα με τρεις αντλήσεις μία πρωί μία μεσημέρι και μία βράδυ. Δυστυχώς μόνο το ένα μου στήθος συνεργάζεται με το θήλαστρο, το άλλο με τίποτα, οπότε από αυτό που δε βγάζει ταίζω το μωρό...Έχω ήδη καμιά 20 σακουλάκια των 150 ml....Ελπίζω να φτάσουν! Δε μπορώ να υπολογίσω πόσο θα χρειάζεται οπότε θα δείξει! Απλά με έχει κουράσει η όλη διαδικασία οπότε τα Σαββατοκύριακα δε βγάζω κάνω διάλειμμα.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΡΕΤΣΙΝΟΥΛΑ.ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ!!!! ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 20 ΧΡΟΝΩΝ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΚΛΠ.ΑΦΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΧΑ ΧΑΧ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ!!!ΡΕΖΙΛΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ....

ΕΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΙΔΗΡΟ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥ ΚΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ. ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ.ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ 1 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΠΗΓΕ ΣΕ 1 ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑΝΕ.(ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ) ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ.
ΒΡΗΚΑ ΦΟΡΕΜΑ ΡΙΓΕ ΛΕΥΚΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΟΥΛΙΠΑ ΚΑΤΩ ΣΤΙΛ ΔΕΚΑΕΤΙΑ 60' ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΖΩΝΗ ΦΙΟΓΚΑΚΙ. ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kiktso ωραιο ακουγετε το φορεμα!! θα το βαλω καιδω. τα τελειωσα!
http://www.123mpompires.blogspot.com/

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κικιτσο ακουγεται σουπερ το φορεμα. πολυ καλοκαιρινο
αθηνα ειναι τελεια!!!

http://stefxon@gmail.com

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:kiktso ωραιο ακουγετε το φορεμα!! θα το βαλω καιδω. τα τελειωσα!
http://www.123mpompires.blogspot.com/

Καλε τι όμορφη δουλίτσα ειν´ τούτη;;;;;;Μπράβο σου!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ. ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.1 ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ. ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.1 ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!!!!

εντελως ομως!!!!χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις