Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
238 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 238 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHMERA CARRIE...
SORRY GIA TA GREEKLISH ALLA KOLLHSE K DEN ALLAZEI GLWSSA Crying or Very sad Twisted Evil

EGW TO ARGOTERO POY TON VAZW GIA YPNO EINAI STIS 10 DHL 9 SYNHFWS KOIMATAI,,KSYPNAEI MIA FORA GIA NA FAEI K SYNHFWS KSYPNOYSE 8 H 8 PARA 15-20 ALLA TELEYTAIA APO THS 6 H 6.3O Shocked Shocked Shocked K EPITHDES DEN SHKWNOMAI AMESWS MHPWS K APOKOIMHFEI ALLA MPA......

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:KALHMERA CARRIE...
SORRY GIA TA GREEKLISH ALLA KOLLHSE K DEN ALLAZEI GLWSSA Crying or Very sad Twisted Evil

EGW TO ARGOTERO POY TON VAZW GIA YPNO EINAI STIS 10 DHL 9 SYNHFWS KOIMATAI,,KSYPNAEI MIA FORA GIA NA FAEI K SYNHFWS KSYPNOYSE 8 H 8 PARA 15-20 ALLA TELEYTAIA APO THS 6 H 6.3O Shocked Shocked Shocked K EPITHDES DEN SHKWNOMAI AMESWS MHPWS K APOKOIMHFEI ALLA MPA......

Και εγώ στις 10 τον κοιμίζω και ξυπνάει μία φορά το βράδυ.Αλλά ό,τι ώρα και να ξυπνήσει είτε στις 3 ειτε στις 4 είτε στις 5,στις 7 είναι ξύπνιος!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 9 ...  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 850933 , ΞΕΡΕΝΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Sleep , ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 7 ΕΧΟΥΜΕ ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΑΛΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ... ΓΙΑ ΡΗΛΑΞ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ... ΜΑΞΙΜΟΥΜ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΑΚΙ Twisted Evil Twisted Evil
ΤΑΤΙΑΝΑΚΙ ΚΙ ΕΔΩ ΦΥΣΑΕΙ ΝΟΤΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΨΙΛΟΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΛΙΓΟ...

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kokkinotrixa

kokkinotrixa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα!
Μόνο ο δικός μου κοιμάται 11-11μισι;;; Κάνουμε μπάνιο κατά τις 9μισι αλλά αν δεν παει 11 δε κοιμάται...και ξυπνάει μία στις 3-4 και μία κατά τις 6.Μετά αν είμαι τυχερή ίσως κοιμηθεί ακόμα λίγο δλδ ως τις 8μισι-9.

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kokkinotrixa έγραψε:Καλημέρα!
Μόνο ο δικός μου κοιμάται 11-11μισι;;; Κάνουμε μπάνιο κατά τις 9μισι αλλά αν δεν παει 11 δε κοιμάται...και ξυπνάει μία στις 3-4 και μία κατά τις 6.Μετά αν είμαι τυχερή ίσως κοιμηθεί ακόμα λίγο δλδ ως τις 8μισι-9.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΧΑ... ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΝΙΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 6 ??? ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!! ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ, ΤΟΝ ΠΑΙΖΩ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ8:30 ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ 9:30 ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟΟΟΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ...

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?
ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8,30-9,00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ.ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΚΟΨΕ!
ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΗΣΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΡΩΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7-8.


Carrie
ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΣΟΥ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?
ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8,30-9,00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ.ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΚΟΨΕ!
ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΗΣΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΡΩΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7-8.


Carrie
ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΣΟΥ!

Γιάτι?Smile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ.
ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΝΕΟ passwd
AΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΙΛ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ username!
ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΤΙΓΡΑΦΗ -ΕΠΙΚΟΛΗΣΗ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ REGISTER ΘΑ Μ ΑΦΗΣΕΙ Η ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΤΑΤΑ?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λογικά ναι γιατί δεν σε βλέπω εγγεγραμένηSmile

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Λογικά ναι γιατί δεν σε βλέπω εγγεγραμένηSmile

το εκανα αλλα μου λεει οτι το μειλ χρησιμοποιητε ηδη.
θα το αφησω για τ απογευμα να το κανει ο αντρασ μου.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
Carrie έγραψε:Λογικά ναι γιατί δεν σε βλέπω εγγεγραμένηSmile

το εκανα αλλα μου λεει οτι το μειλ χρησιμοποιητε ηδη.
θα το αφησω για τ απογευμα να το κανει ο αντρασ μου.

Εγώ πάντως δεν σε βλέπω στους γγεγραμένους χρήστες.Αν πατήσεις να σου στείλει τον κωδικό σου μήπωσ έγινε κανένας αναγραμματισμός? Rolling Eyes

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
Carrie έγραψε:Λογικά ναι γιατί δεν σε βλέπω εγγεγραμένηSmile

το εκανα αλλα μου λεει οτι το μειλ χρησιμοποιητε ηδη.
θα το αφησω για τ απογευμα να το κανει ο αντρασ μου.

Εγώ πάντως δεν σε βλέπω στους γγεγραμένους χρήστες.Αν πατήσεις να σου στείλει τον κωδικό σου μήπωσ έγινε κανένας αναγραμματισμός? Rolling Eyes


ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΙ'ΓΩ ΧΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΛΑΘΟΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ Κ.Λ.Π. ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:
Carrie έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
Carrie έγραψε:Λογικά ναι γιατί δεν σε βλέπω εγγεγραμένηSmile

το εκανα αλλα μου λεει οτι το μειλ χρησιμοποιητε ηδη.
θα το αφησω για τ απογευμα να το κανει ο αντρασ μου.

Εγώ πάντως δεν σε βλέπω στους γγεγραμένους χρήστες.Αν πατήσεις να σου στείλει τον κωδικό σου μήπωσ έγινε κανένας αναγραμματισμός? Rolling Eyes


ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΙ'ΓΩ ΧΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΛΑΘΟΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ Κ.Λ.Π. ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ!

Χμ...ούε εσένα βλέπω πάντως εγγεγραμένη.. Rolling Eyes Rolling Eyes

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!
εγω παντως μπηκα κανονικα

http://stefxon@gmail.com

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CARRIE ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ!!!!!!!!! ΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΝΑ ΜΠΩ!!!!!!!! flower flower flower flower

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια!!! τικανετε? εδω ο καιρος σκατουλες! αρχισε να βρεχει. ηθελα να παω και αγορα να παρω κανενα καλαθακι γιατα αυγουλακια γιατι το αλλο πλεον εχει αλλη χρηση.. απο το πρωι σιδερωνα! τελειωσα ομως.(για σημερα) γιατι θα βαλω και αλλο πληντυριο. ειχα 3 πληντυρια να σιδερωσω και ολο το ανεβαλα.
ισως κανω και το καδρακι μας σημερα. θα δειξει. λεω να κανω και κοτοσουπα και θα κανω και λιγο για τον μπεμπη μαλλον.

penelope ευχαριστω γιατα καλα σου λογια! προσπαθω. ειμαι ακομα στην αρχη κιολας. αν παρω και το κολαι εκει να δεις!! Very Happy
αχχχ!!!! μολις κοιμηθηκε ο μπεμπης! τωρα που σας γραφω! το λεω γιατι ειχε καιρο να κοιμηθει μονος του!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 328109 τον εχω δεσει στο ριλαξ να μη μου φυγει και εφοσον σου λεει δε μπορω να κουνηθω ας ριξω εναν υπνακο! Laughing παω να πλυνω πιατα τωρα και ξαναρχομαι!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΒΡΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΠΑ..
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!
ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΛΩΣΩ. ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9-9:30.ΞΥΠΝΑ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 Ή 6 ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ!!!! ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΔΙ ΡΙΛΑΞ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟΙ. ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΗΝ ΣΚΑΤΕ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΑΣ ΚΛΑΨΟΥΝ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥΣ. ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΟ ΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ 7.ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πριν 3 εβδομαδες τον εβαλα στο κρεβατι και τον αφησα. γρινιαζε αλλα τελικα κοιμηθηκε.εκει που θα μαθαινε γυρισε ο αντρας μου βραδυνος και ολη μερα κοιμοταν οποτε δεν μπορουσα να το σινεχισω. φτου και απο την αρχη τωρα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα και Γιάννα για δείτε εδώ

Είμαι εγγεγραμμένος αλλά δεν μπορώ να συνδεθώ!

Πρώτα από όλα βεβαιωθείτε ότι εισάγετε το σωστό όνομα χρήστη και κωδικό χρήστη. Εφόσον είναι σωστά τότε μπορεί να έχουν συμβεί δύο τινά. Να έχει ενεργοποιηθεί η COPPA διακήρυξη εφόσον κατά τη διάρκεια της εγγραφής έχετε επιλέξει Είμαι κάτω των 13 ετών, οπότε θα πρέπει να ακολουθήσετε τις οδηγίες που έχετε λάβει. Και η δεύτερη περίπτωση, να έχετε μόλις εγγραφεί και ο λογαριασμός σας να χρειάζεται ενεργοποίηση. Μερικά συστήματα απαιτούν όλες οι νέες εγγραφές να ενεργοποιούνται, είτε από εσάς είτε από τον διαχειριστή προκειμένου να μπορέσετε να συνδεθείτε. Μετά την εγγραφή σας, πρέπει να ενημερωθήκατε εάν χρειάζεται αυτή η ενεργοποίηση. Στο σχετικό email που λάβατε ακολουθήστε τις οδηγίες, διαφορετικά αν δεν έχετε λάβει κανένα email πρέπει να βεβαιωθείτε ότι η ηλεκτρονική σας διεύθυνση είναι έγκυρη. Ένας λόγος για τον οποίο χρησιμοποιείται η ενεργοποίηση λογαριασμών είναι η μείωση της πιθανότητας κάποιοι χρήστες να συνδέονται ανώνυμα και να κάνουν κατάχρηση των δυνατοτήτων που τους προσφέρει το σύστημα. Αν είστε βέβαιος/βέβαιη ότι η ηλεκτρονική διεύθυνση που χρησιμοποιήσατε είναι έγκυρη τότε πρέπει να επικοινωνήσετε με τον διαχειριστή του συστήματος.


χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω γιατι δεν εχω παρει ανασα με τη μικρη που δεν κοιμαται σχεδον καθολου μεσα στη μερα.Ευτυχως κοιμηθηκε τωρα και ελπιζω για καμια ωρα! Sleep Sleep Sleep φευγει και ο αντρας μου αυριο το βραδυ για ενα συνεδριο και θα μεινω εγω με τη μπουμπου μας μονες μεχρι Μ.Παρασκευη βραδυ  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 534787  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 534787  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 534787  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 534787  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 534787 δεν σας κρυβω οτι ΔΕΝ χαιρομαι ιδιαιτερα,αμα τα δω σκουρα θα μας μαζεψω και θα παω στη μαμα μου,κουνια εχουμε κι εκει.  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 587529  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 587529  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 38 587529

labrouko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα σε όλες. Εγώ την ταίζω στις 9:00 και την βάζω κατευθείαν στην κουνια. Θα κοιμηθεί μόνη της είτε αμέσως είτε μετά από 30-40 λεπτά χωρίς να γκρινιάξει!
Και τα άλλα δύο μας μέχρι την ηλικία των 18 μηνών περίπου κοιμόντουσαν έτσι, μόνα τους, τέλεια! Μετά,... όλα άλλαξα! Τι τους διάβαζα παραμύθια, τι ξάπλωνα δίπλα στην κούνια τους, τι καθόμουν εκεί μέχρι να τα πάρει ο ύπνος!!! Μαρτύριο! Τώρα βέβαια έχουν επανέλθει και κοιμούνται μια χαρά.
και έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι τα παιδιά ...όπως τα μάθεις!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ στις Τρι Απρ 10, 2012 4:01 am, 1 φορά

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτησω κατι βρε κοριτσια??? αυτα τα 3 μικρα λαμπαδακια τι τα κανετε στη βαφτιση, εδω δεν τοχουμε τοσο.. τουλαχιστον εγω δεν εχω δει ουτε ειχα στα παιδια μου..

labrouko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
είναι για την κολυμπήθρα, αν και να σου πω κι εγώ ούτε που θυμάμαι που τα έβαλαν στις βαφτίσεις των παιδιών! Πάντως αν δεν στα ζητάνε, μην τα πας. Αν πάλι τα φτιάξεις, συνήθως είναι κάτι πολύ πολύ πιο απλό στην ίδια διακόσμηση από αυτή της λαμπάδας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις