Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
270 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 270 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!
φανταστικο σουπερ μανουλα το βραχιολι πολυ πολυ ομορφο!!!
εγω ακομα για βαφτιση δεν εκανα τιποτα οποτε δεν εχω να πω κατι λολ
τι κανετε?

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α για την περιοδο πηρα τηλ τον γιατρο εχθες και μου ειπε οτι δεν χρειαζετε να ανησιχουμε κανει 6 μηνες να στροσει ο κυκλος και ιδικα το πρωτο 4μηνο μετα την γεννα μπορει να κανει οτι να ειναι ειτε να ερχετε καθε μερα ειτε καθε 3 μηνες ολα αυτα ειναι φυσιολογικα,

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ.

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατι τι εγινε μεσενα γιαννα?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

mamax

γιατι τι εγινε μεσενα γιαννα

ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΠΙ ΓΟΑ ΤΟ ΘΗΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντος ειναι φυσικο να μην εχει σταθεροποιηθει ο κυκλος σου αλλα απο την αλλη τωρα ειμαστς και πιο γονιμες  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ!

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΟΣΜΗΜΑ-ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ. ΓΙΑ ΣΕΝΑ Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ?


Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΤΡΩΕΙ.ΤΟ ΤΣΑΓΑΚΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για την κουμπάρα λέω αλλά και εμένα μου άρεσε πάρα πολύ!Εγώ ήδη φοράω κάτο παρόμοιο που μου έιχε πάρει ο άνδρας μου στην πρώτη μας επέτειοSmile

Μήπως μωρέ είναι τίποτα αρρωστούλι το μικράκι?Γι'άυτό και είναι αδιάθετο?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΡΩΣΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
ΜΑΛΛΟΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΑΣΤΑ ΚΛΑΦΤΑ.
ΝΑΤΑΣΣΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΕ ΗΛΕΚΡΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΑΝ ΟΤΙ ΘΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ.
ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΤΟΝ ΝΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΔΩΡΟ; ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ.ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:
ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΤΟΝ ΝΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΔΩΡΟ; ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ.

Τι έννοεις??Εν τω μεταξύ δεν ξέρω αν σας είπα αλλά η κουμπάρα μου (που μας πάντρεψε η γνωστή) δεν θα έρθει στην βάφτιση γιατί λέει δεν βρίσκει φθηνά εισητήρια και θα πληρώσει πολλα με ξενοδοχεία κλπ!Δηλ αν βάφτιζε δεν θα είχε πρόβλημα?? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Natasa φοβερο το κοσμημα!!!!
Γιαννα και εμενα εκανε προχθες εμβολιο και 3 μερες δεν θελει να φαει και τον πηγα στον γιατρο και δεν εχει τιποτα ειναι απο το εμβολιο μου ειπε αν ομως συνεχισει καντου ενα τηλεφωνο να δεις τι θα σου πει, γιατι αρχικα μου ειπε οτι 24ωρες δικαιολογει απο το εμβολιο αλλα οταν τον ειδε ειπε οκ απο το εμβολιο ειναι και ασ περασαν 3 μερες.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EMEIΣ ΩΣ ΒΛΑΧΟΙ ΕΝΝΟΩ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΟΛΟΙΣ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΝΟΝΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ 1 ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΜΑΖΙ ΜΕ 1 ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ ΔΩΡΟ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚαλημέραSmile Μαμάχ το έχω ακούσει ξανά αυτό να κρατάει 3 μέρες αδιαθεσία από εμβόλιο. Εμάς προς το παρόν κράτησε μόνο ένα 24ωρό,να δούμε τώρα στο τρίτο μας τι θα γίνει Rolling Eyes Rolling Eyes

Κικίτσο δεν το ήξερα αυτόSmile Κάθε τόπος έχει τις παραδόσεις του τελικά!Εμείς ξέρω πώς ο νονός πρέπει εκτός από τα βαφτιστικά να πάρει και ένα ακόμη ρουχάκι στο μωρό (μπιτζαμάκια πχ) για να τα φορέσει την τρίτη μέρα που θα του κάνουν το μπάνιο. Η νονά μας δεν το ξέρει φυσικά αυτό και έτσι μάλλον θα του πάρω κάτι εγώ γιατί δεν θέλω να την βάλω σε τέτοια έξοδα τώραSmile

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας!Εχω τρελαθει στις δουλειες τον τελευταιο καιρο και ας μην εχω φουλ ωραριο στη δουλεια.Εχω πολυ δουλεια γραφειου και δουλεια...μωρου!Η μικρη εχει μειωσει τις ωρες υπνου οπως ειναι φυσικο και κοιμαται ΜΟΝΟ το πρωι,2-2,5 ωρες.Αντε να κοιμηθει και κανα 2ωρο το πολυ το μεσημερι.Μετα κελαηδαει!Χτες ηταν ξυπνια απο τις 3 το μεσημερι μεχρι τις 9+ το βραδυ  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 585182  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 585182 αλλα την "χαρηκε" η μαμα μου γιατι εγω ημουν στη δουλεια,μονο με ενα μισαωρο διαλειμμα.Το βραδυ ομως ειναι μη μου τον υπνο ταρατε!Την ξυπνουσαμε κατα τις 10.30 να φαει λιγο -γιατι αλλιως θα ξυπνησει στις 4- και την κανουμε και μπανιο εκεινη την ωρα,τρωει καμια 100αρια ακομα γρ. και νανι.Πλεον της εχει γινει τοσο ρουτινα που ξυπναει μονη της 10.25 και γελαει,ευτυχως δεν κλαιει!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 893968  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 893968

Για τη βαφτιση εμεις ακομα τπτ εκτος απο νονα!Δεν εχω ιδεα τι να της παρω,σε κοσμημα στρεφομαι και εγω αλλα θα τη ρωτησω κιολας,επειδη φτιαχνουν σπιτι τωρα μηπως θελει κατι γι'αυτο,να της δωσω λεφτα στην τελικη για κανενα φωτιστικο κτλ.
Εγω δεν ξερω να εχουμε καποια ιδιαιτερα εθιμα εδω,μονο οτι ο νονος παιρνει τα βαφτιστικα,τα μαρτυρικα και τη λαμπαδα και μια βδομαδα μετα,αν γινεται,παει με το μωρο στην εκκλησια για να μεταλαβει.Δεν ξερω αν πληρωνει στολισμους κτλ αλλα ακομα και ετσι να ειναι δεν προκειται να την αφησω να το κανει,δυσκολευονται αρκετα απ'οσο εχω καταλαβει.Εδω ουτε τον κουμπαρο μας στο γαμο δεν αφησαμε να πληρωσει τπτ γιατι τοτε ειχε χασει ξαφνικα τη δουλεια του.
Τωρα το μονο μου προβλημα ειναι ο αριθμος των ατομων γιατι αν δεν αποφασισουμε αυτο,δεν μπορω να κανονισω ουτε εκκλησια ουτε τι θα κανω μετα(κετερινγκ στο προαυλιο ή φαγητο αλλου).Για την εκκλησια δεν πολυανησυχω,ειναι ενα ξωκλησσι πολυ ευκολα προσβασιμο αλλα και ψιλοαγνωστο και τελικα μια και μαλλον θα το κανουμε τελη ιουλιου,δεν νομιζω οτι θα εχουμε προβλημα.Τωρα για τα υπολοιπα θα δειξει που θα καταληξει ο καυγας με τον αντρα μου,ελπιζω οχι σε διαζυγιο!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 875502  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 875502  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 875502  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 875502

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Rolling Eyes Rolling Eyes

Κικίτσο δεν το ήξερα αυτόSmile Κάθε τόπος έχει τις παραδόσεις του τελικά!Εμείς ξέρω πώς ο νονός πρέπει εκτός από τα βαφτιστικά να πάρει και ένα ακόμη ρουχάκι στο μωρό (μπιτζαμάκια πχ) για να τα φορέσει την τρίτη μέρα που θα του κάνουν το μπάνιο. Η νονά μας δεν το ξέρει φυσικά αυτό και έτσι μάλλον θα του πάρω κάτι εγώ γιατί δεν θέλω να την βάλω σε τέτοια έξοδα τώραSmile

καλημερα!!!
ναι καιμεις το εχουμε! εκτος απο τα ρουχα της βαφτισης περνει μια 2η αλλαξια. εσωρουχα και ρουχο κανονικα. που τα φοραει το μωρο την 3η μερα που θα λουστει.εμας το ξερει η νονα..

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια μου, εχω χασει τρελλα επισόδεια. είχα χάσει το password μου και εκανα κατι αιώνες να το βρω και δεν μου ερχοντουσαν και ειδοποιήσεις. Ευτυχώς υπάρχει και το φατσοβιβλιο και μιλουσα με τις πιο πολλές σας. Θα μπω να σας διαβάσω και σας ξαναγράφω!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δετε λιγο την τελευταια μου απαντηση!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 20 215994

ετσι θα προσπαθησω να τα φτιαξω! σας αρεσει???

http://forum.eimaimama.gr/t9992p100-topic#354013

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ ομορφο σουπερμαμα ειναι γλυκουλι και διαφορετικο!
Νατασσα και εμεις το 3 καναμε και πριστικε πρωτη φορα το ποδαρακι του και του κανω κομπρεσες με αλουμινονερο. Rolling Eyes

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σουπερμαμα τωρα μετα απο τοσους μηνες επειδη ειμαι και παρατιριτικη...
ρε συ εισαι 27 και εχεις 3 παιδια????

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά πολύ ωραίο!Βρήκα και εγώ εκεί ένα κουτί που μου άρεσε,αυτό με το κάστρο!Ελπίζω να αρέσει και στην νονά μας!!

Μαμάξ αλήθεια?? Shocked Shocked Shocked Κάνατε δηλ μόνο πρήξιμο?Όχι πυρετό?Ποιο εμβόλιο κάνατε τρίτο?Εμείς είναι να κάνουμε την 2η δόση του 6απλού τώρα..

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι πυρετο δεν μου κανε σε κανενα μονο πριξιμο εκη που εγινε το εμβολιο και μονο αυτη τη φορα!!!
και εμεις το 6 πλο την β' δοση καναμε!!!
ηταν μεσα στην ανυσιχια ετρωγε με το ζορι τον ξαναπηγα στο γιατρο και τον βρηκε μια χαρα και τωρα παλι γκρινιαζει τι γινετε ρε σεις τοσες μερες το εμβολιο 5μερα σημερα?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:οχι πυρετο δεν μου κανε σε κανενα μονο πριξιμο εκη που εγινε το εμβολιο και μονο αυτη τη φορα!!!
και εμεις το 6 πλο την β' δοση καναμε!!!
ηταν μεσα στην ανυσιχια ετρωγε με το ζορι τον ξαναπηγα στο γιατρο και τον βρηκε μια χαρα και τωρα παλι γκρινιαζει τι γινετε ρε σεις τοσες μερες το εμβολιο 5μερα σημερα?

Εμείς στο δεύτερο κάναμε και πυρετό ένα 24ωρο μέχρι 38.Αχ μωρέ ο μικρούλης ποιος ξέρει.. Rolling Eyes Rolling Eyes

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:σουπερμαμα τωρα μετα απο τοσους μηνες επειδη ειμαι και παρατιριτικη...
ρε συ εισαι 27 και εχεις 3 παιδια????


χαχαχα ναι καλε! το 84 γεννηθηκα Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις