Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
238 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 238 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ 60ΜΛ ΓΑΛΑ,ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 7 ΕΙΠΙΕ 160ΜΛ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΝΥΣΤΙΚΙΑ!! ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ.ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ? ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΛΕΩ ΑΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! χθες ο μπεμπης κοιμηθηκε απο τις 9 εως τη 1 η ωρα.τον εδωσα μπιμπερο και ξανακοιμηθηκε εως τις 6! μια χαρα. μετα και που ξυπνησε επεζε. εντομεταξυ η μικρη και ο μικρος ειχαν πυρετο απο νωρις.39 και.. μετα την επιασε πολυ βηχας.. εκανα και γω πυρετο μεσα στη νυχτα και ημουν χαλια. δεν μπορουσα να σηκωθω να δω την κορη μου.. ειναι και βραδυνος ο αντρας μου αυτη τη βδομαδα... τα ειχα παιξει. σαν να ξερε ο μπεμπης και ηταν ησυχος.. τωρα την πηγε στον γιατρο ο αντρας μου. ειναι απο αυτη την ιωση που στο γυριζει αν δεν προσεξεις σε πνευμονια! Shocked επισης ειπε οτι σχετιζετε με την Η1Μ1 Shocked Rolling Eyes
ΜΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ Ε!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περαστικα βρε αθηνα
προσεξτε πολυ αν ειναι ετσι και υπομονη

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μας....μαιρουλα φτου φτου σουπερ η φωτο!σουπερμαμα περαστικα σας,κικιτσο μπραβο τον παιδαρο...
εμεις αυριο εχουμε το 2 εμβολιο μας!σημερα το χρυσο μου κοιμηθηκε απο της 22 εως της 7 ξυπνησε εφαγε κ ξανακοιμηθηκε μεχρι της 10 Razz  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 11 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 11 215994  Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 11 215994 Εκανα επιδερμιδα η μανα!!!μου ελεγαν οτι κοιμουνται τα μωρα τοσο πολυ κ δεν το πιστευα γιουπι μακαρι να το κανει προγραμμα απο''δω κ περα!!!!

 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #2! - Σελίδα 11 417472

φιλακια πολλα!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια Αθηνα περαστικουλια γρηγορα να ησυχασεις.Εμεις την αλλη βδομαδα παμε για το δευτερο εμβολιο μια χαρα ολα τα ζουζουνια μου αν και ο μεγαλος ειναι στο κοσμοτου ερωτευμενο το πουλακι μου και ολο απομονωνεται.Αρχισαν τα οργανα?χεχεχεχ Εγω κανω μαθηματα οδηγησης μια χαρα ευκολα αν δεν εχεις ανχος αντε για να με φρι το καλοκαιρακι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα το κοριτσακι μου κοιμοταν σχεδονολη μερα. αναρωνει και γεμιζει μπαταριες το καημενο μου απο την Κυριακη με τα 40αρια...ο γιος μαλλον τον περασε ξοφαλτσα και δεν ξανα εκανε πυρετο και τρεχει αποδω και αποκει ως κλασικος ταλιμπαν! Laughing οσο για μενα πηρα ενα ντεπον το μεσημερακι και ειμαι οκ. και γω κοιμηθηκα αρκετα γιατι δεν την παλευα.. τωρα ταιζω τον μπεμπη γιατι μαυτα καιμεκεινα ειχα πλημυρισει...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας!
Αθηνά περαστικά σας!
μπράβο Μαίρη για το δίπλωμα Smile
εγώ σήμερα είχα ενα ψιλοατυχηματάκι, παραβίασε ενας ταξιτζής στοπ και μας χτύπησε τον προφυλαχτήρα..ολα καλά ευτυχώς

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ !!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααααχχ γλυκααα! παντόφλες φοράει!? !


οκ την είδα κοντινή! Smile

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ
ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ.
ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κικιτσο εκλεισες ημερομηνια?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ? ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 280 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.(ΡΟΥΧΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΛΑΔΟΠΑΝΑ ΛΑΜΠΑΔΕΣ ΚΛΠ)

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερουδια κορίτσια !! Δεν μου έβγαζε τόσες μέρες ειδοποιήσεις κ ήμουν έτοιμη να μπω να δω αν ζείτε!! Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω ακόμα. Εμείς καλα έχουμε έρθει Λαμια στα πεθερικά μου κ ο μπαμπας μας πήγε Άγιο Όρος τελικά. Έχει φανταστική μέρα κ όλο το σπιτι μοσχομυριζει φρεσκοψημενο ψωμί & πίτες... Βρίσκω ευκαιρία τώρα που λείπει ο άντρας μου που δεν τα τρώει κ κάνω όλο τέτοιες παραγγελίες!! Μπαίνω να σας διαβάσω τώρα... Φιλάκια πολλα!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και απο μας. ειμαστε ολοι καλητερα αν και εγω για καποιοι λογο νιωθω ριγος και κομαρες χωρις να εχω πυρετο.. κατα ταλλα καλα. εκανα κεικ προχθες μικρα και σκεφτομαι να κανω απο πανω καμια αποπειρα για cupcake! οτι θυμαμαι χαιρομαι.. δε βλεπωτα χαλια μου. αλλα οχι δε θα τις περασει!!! Twisted Evil (της γριπης) δε θα με ριξει! θα ανταγωνιστουμε Razz

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!!!Ετοιμαζομαστε για το εξοχικο και επι της ευκαιριας θα παω να κλεισω και την ημερομηνια για τη βαφτιση γτ θα γινει εκει το αποφασισα...φιλακια σε ολες θα τα πουμε απο Τριτη Very Happy Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα να περασετε!!!! με το καλο!!!

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αθηνουλα περαστικουλια πωπω καιρο ταλαιπωρηστε !! Άντε ελπίζω να συνελθεις γρήγορα !! Κορίτσια απο το αμαζον εγω είχα παραγγείλει κ ξέχασα να σας πω ήρθαν-ενώ τα μωρομαντιλα έκαναν 2 μέρες μόνο έκαναν οι πάνες 10 αλλα είχα παραγγείλει το επόμενο μέγεθος οπότε δεν είχα πρόβλημα. Κ όντως συμφέρει τρέλα!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και από εμάς!Αθηνούλα περαστικά σας μωρέ!Τα δικά μου τα μάθατε αν διαβάσατε το άλλο θέμα.Το απόγευμα θα πάω στον γιατρό της μαμάς μου να δει το στήθος μπας και μου δώσει μία εξήγηση τι μπορεί να είναι. Αν δεν ,θα πάρω έναν παιδίατρο-σύμβουλο θηλασμού μήπως μπορεί να μου πει εκείνος αν με δει.Κατά τα άλλα όλα καλαSmile

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι έγινε Νατάσσα όλα καλα;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκαν και γω πυρετο παλι μεχρι 38,1. εκεινη την ωρα πεινασε καιο μπεμπης και αφου εκανα χερια κτλ με οινοπνευμα τον ταισα και μετα πηρα ντεπον..αρχιζω και εκνευρισομαι πια!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κουράγιο Αθηνουλα μου!!! Πόσες μέρες ταλαιπωρηστε τώρα; Νατάσσα αμάν φαντάζομαι τι φρίκη θα εφαγες!! Συνεχίζεται ακόμα;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε ξερω... βδομαδες ειναι.. και καλα καλητερευαμε δεν γιναμε καλα...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σημερα ειχαμε το δευτερο εμβολιο μιας κ γιναμε σημερα 3μηνων..μολις Γυρισαμε απο τον κακο γιατρο χαχαχαχ...Ο μικρος με το που μπηκαμε στο ιατρειο σαν να το καταλαβε κ ΔΕΝ σταματησε να κλαιει,,με το ΕΜΒΟΛΙΟ τσιριζε το παιδακι μου...Δραμα περασα η μανα ,, τα καλα νεα ειναι οτι ημαστε 7.250 παρακαλω κ 68εκ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατ φρίκη δεν λες τίποτα!!!Άστα...

Τατιανούλα 7250?!?!!??! Shocked Shocked Shocked Shocked Αυτό θα πει πιασούμενο μωράκι!!!Άσε με τα εμβόλια είναι άλλη ιστορία!Ψυχολόγο χρειάζομαι όποτε πάμε!Α!Επίσης εμάς έκανε & πυρετάκο στο 2ο εμβόλιο μέχρι 38 αλλά δεν του έδωσα ντεπονάκι.

Αφήστε κορίτσια,έχουμε κάθε απόγευμα κόσμο τώρα που ήρθαμε στους γονείς μου!Έρχονται όλοι να δούνε το μωρό.Το τι ρούχο έχουμε μαζέψει (για του χρόνου!!!).Όλοι τα πήρανε από 18μ & άνω!Κατά τα άλλα ησυχία,απολαμβάνουμε τον καιρό εδώ και ξεκούραση!Ο μικρός στο ταξίδι ήτανε κύριος, φύγαμε στις 5 το πρωί και στις 12.30 ήμασταν Καβάλα. Στον πιο πολύ δρόμο κοιμότανε,κάναμε στάσεις για μαμ και άλλαγμα και όλα καλά.Την πρώτη μέρα μόνο ήτανε κάπως αναστατωμένος ,περίεργος περισσότερο γιατί κοιτούσε τριγύρω το περιβάλλον και του έκανε εντύπωση αλλά τώρα μια χαρά.Αύριο θα πάμε και καροτσάδα που θα έχει καλό καιρο (σύμφωνα με το μετέο πάντα!).

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις